Reklama

sobota 15. října 2016

Obětovaly USA 1300000 civilistů, aby za patnáct let zabily několik stovek teroristů a dva diktátory?(video)


15.10. 2016 Skrytá pravda
Nobelova cena za mír 1985 Mezinárodní sdružení Lékaři proti jaderné válce
ve Washingtonu vydalo zprávu: "Počet obetí po 15 rokoch vojny proti teroru" Správa sa snaží sčítať všetkých ľudí, ktorí stratili svoje životy v našej 15-ročnej vojne proti terorizmu a pohybuje sa okolo 1,3 milióna ľudí. Uvádzajú, že sme zabili asi milión ľudí v Iraku, 220.000 ľudí v Afganistane a 80.000 ľudí v Pakistane. Hovoria tiež, že tieto odhady sú pravdepodobne nízke, pretože je to takmer nemožné presne zistiť, nakoľko bolo zhodených niekoľko desiatok tisíc bômb, takže 1.300.000 je vlastne konzervatívny odhad. Nebolo brané do úvahy, všetko co sa deje v Jemene, alebo Líbyi či Sýrii.Výskumníci hovoria, že skutočný počet by mohol byť viac ako 2 milióny.

Strašné, když si představíme nejen tyto mrtvé, ale jejich děti, maminky, tatínky, prostě všechny pozůstalé, kterým USA a Pentagon vystavily razítko:

 


UTRPENÍ

Přitom je dnes už prokázané, že vymyšlená zpráva pro CIA stála životy v Iráku milión lidí - civilistů, že stát Irák připravily USA do strašného chaosu, že ti, co vydali příkaz k zabíjení civilistů si vesele mašírují životem, provokují k dalším válkám a zabíjení a jediným, kdo je souzený a neodsouzený je spolupachatel mezinárodního terorismu Tony Blair.

Protože co jiného je zabíjení civilistů, když vůdci NATO a vlády USA a Velké Británie věděly, že zpráva z Iráku je hoax, stejně jako míroví teroristé ze Sýrie?
A pak nám zde dělají zástupci USA a Evropské unie kázání na věčný mír a obviňují nás, pokud slepě netleskáme jejich zabíjení a jejich zvrácenostem.

31 komentářů :

 1. já věřím, že američané uspějí v tom o co tolik usilují. o světovou jadernou válku, a potom bude od lidstva pokoj. ...a hlavně od amerických zelených hlav.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 500000 Američanů přežije a nemusí být zlatá miliarda a bude platinová půl miliarda.

   Smazat
  2. 2016 21:27

   Živí budou závidět mrtvým, to není výhra

   Smazat
  3. pro odlehčení

   Putin opravil globalistům jejich dojebanou písemku a rozhodl takto:

   -Usa se rozpadnou ekonomicky samy, protože jejich směr pro Zeměkouli je vražedný a parazitický.
   -Následně přejde Texas (nejbohatší a soběstačný US stát) pod okupační správu Mexika (kterému de jure § patří odjakžíva).
   -Aljaška bude lidovým referendem jejího obyvatelstva navrácena Rusku proti jeho vůli.
   -Obyvatelstvo USA bude nahnáno do kánoí a popluje "objevovat Evropu" po vzoru K. Kolumba
   -Bude zakázan RAP a HIP-HOP.
   Území severní ameriky bude VRÁCENO původnímu obyvatelstvu. Deklaraci podepíše Lavrov a pravnuk Winnetua, Old Shaterhand III junior teen.

   -Ukrajina bude anektována (jako např Kosovo) a všichni Ukrajinci se ze světa vrátí do svých domovů,
   protože jako první příjdou na Západě o práci. Nastane fyzická likvidace majdanistů a honba za nimi po celém světě.
   Nejčastější věta při popravách banderovců bude: "Ja tože ruskyj".
   -Bude dokončena islamizace západní Evropy, potažmo EU
   -V4 bude tvořit SSN (sdružení slovanských národů) 85% rakušanů přijme české občanství (Wacheck, Zeleney, Cratochwill apod)
   -bude dokončen benešův špatně provedený odsun hitlerofilů.
   -všechny symboly komediántského havlismu, jako lavičky V.H, nápis z Ruzyně, portréty z Národního muzea atd. budou odvezeny do US kongresu,
   -který nadále poslouží jako skladiště sádrových odlitků tupé lebky spisovatele V. Havla
   -Východní evropa se opět ponoří do blahobytu a míru.
   -Plyn a ropa bude stát opět 2 KČS/L
   -V západní islamizované evropě vyjdou do ulic původní obyvatelé s transparenty portrétů Stalina, Lenina, Kadáfího, Husaina a Pavlíny Filipovské.

   -a nakonec ............... .Rusko všem odpustí

   Smazat
 2. Váš idol Stalin obětoval 70000000 soudruhů a stále ho obdivuji Putin kremloboti soudruzi Putlinisti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. stalin jen zlikvidoval stejné fašistické kurvy jako jsi ty!

   Smazat
  2. Budeš taky obětován.

   Smazat
  3. Anonymní15. října 2016 21:23 at zije putin a rf nejlepsi statnik na svete ty obdivujes onanu makrelu hollandeho tak napis chces tu africkou pakaz zit v islamske cechii podporujes ukrajinske fasisty chces valku s ruskem?co demokrate asi jste jeste zabily malo lidi po celem svete

   Smazat
  4. Nadrogovaný blbe, to mělo být podle Svobodné Evropy ne sedumdesát milionů obětí v SSSR, ale rovná miliarda lidí !! Když to říkají tvoji chlebodárci, tak to musí být pravda !!

   Smazat
  5. Podle přírůstku obyvatel SSSR v letech stalinských čistek nemohlo jít o miliony, ale o necelé dva statisíce. Ovšem vykládejte to pablbovi 21:23. Každopádně oběti katolické církve do těch desítek milionů jdou!

   Smazat
  6. Jestliže Sta!in obětoval 70000000 SOUDRUHŮ,tak by mu antikomunista vašeho formátu měl stavět pomník

   Smazat
  7. To jsou zase počty s těmi miliony, kteří údajně byli v SSSR zavražděni. Podle stanoviska Ruské akademie věd je to poněkud jinak. Najděte si to. Je to i mimo jiné na YouTube

   Smazat
  8. Uber dvě nuly pitomče a přiblížíš se realitě. Obětí víc než počet obětí v Druhé světové válce na všech kontinentech? Než příště vypustíš podobnou blbost, tak musíš trošku přemýšlet a hlavně nevěřit hloupé propagandě. Kdyby tomu tak bylo, musel by počet obyvatel v Sovětském svazu za Stalina prudce poklesnout, ten však stále a rychle narůstal (s výjimkou roku 1933 v důsledku extrémního sucha a zlaté blokádě). Demografická data jsou v příkrém rozporu s propagandistickými žvásty.

   Smazat
 3. platinová půlmiliarda znetvořených zombií.

  OdpovědětSmazat
 4. Zapoměli jste napsat, že štafetový kolík převzalo Rusko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opravte mě jestli se mýlím, článek jsem nečetl.

   Smazat
  2. Rusko, a čím ten štafetový kolík převzalo? Tim, že zachránilo obyvatele Krymu před vyvražděním nacistickými dobrovolnickými sbory (Azov, Donbas, Dněpr atd.), anebo tím, že bojují proti IS, na rozdíl od USA, které je otevřeně podporují, a dnes už po jejich boku i bojují? Máš to v hlavně pod náporem havlistické propagandy nějak pomotané.

   Smazat
 5. 22:22 a 22:25, co tedy komentujete, když nemáte ponětí, co se v článku píše, vy kolíku?
  Mimochodem, další obětovaní jsou na obzoru:
  http://leva-net.webnode.cz/news/skutecny-duvod-hysterie-zapadu-ohledne-bombardovani-aleppo/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co komentuji? No přece Ruskou propagandu a neobjektivní pohled na věc, který si říká žurnalismus.

   Smazat
  2. Aha, 22:38, tedy jste USA propagandista s neobjektivním pohledem na věc, kterým se říká evropské hodnoty s důležitou rolí multikulti pornojandy.
   Tedy upřímnou soustrast, mohla k vám být příroda milosrdnější...

   Smazat
 6. Rusko na to jde opačně, obětuje stotisíc civilistů, aby zabilo několik stovek teroristů a jednoho diktátora zachránilo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby Američané nepodporovali IS (prostřednictvím Kataru a S. Arábie), byl by v Sýrii klid, resp by tam k žádné válce nedošlo. Rusové by seděli doma na prdeli a my nemuseli řešit problémy s migranty. Tak že všechno pěkně popořadě. Kdo rozesral Irák, Afghánistán, Kosovo, Libyi,...? A proč se pustili stejnými metodami do "opravy" Sýrie, když v těch jmenovaných destinacích to jde od deseti k pěti?
   Připomíná mi to takové jedno rčení. " Učili jsme krávu nežrat a když už to skoro uměla, tak chcípla".

   Smazat
  2. PS
   Aneb, stokrát jsme to posrali, ale po sto první se nám to určitě povede. Stejnými metodami.

   Smazat
  3. 4:41 - opakujete nesmysly americké propagandy. Američtí usekávači hlav melou v Aleppu z posledního a vy tu trousíte lži. Raději se podívejte, jak džihádisti s americkými instruktory ostřelují v osvobozené části Aleppa školy a nemocnice. To je pravá jejich vizitka.

   Smazat
  4. 6:17

   Mohl byste mi prosím vysvětlit jaký je přesně rozdíl když vám někdo usekne hlavu a když vám na ní hodí klastrovou bombu?

   Smazat
  5. Pro 6:42 - Rozdíl žádný. Oboje používají USA k ovládnutí světa.

   Smazat
  6. Jo já zapoměl, USA, říše zla.

   Smazat
 7. Kapitalismus nutí světu strašný tvar - https://www.youtube.com/watch?v=gV7sHfC9JUM

  OdpovědětSmazat
 8. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.