Reklama

neděle 30. října 2016

Obluda musí z vlády ven


Lubomír Man
30. 10. 2016
Je to obluda mravní, a každý, kdo má schopnost vnímat osobnost nejen rozumem, ale i smysly, to už dávno ví. Ví to od prvního okamžiku, kdy toho člověka spatřil třeba i jen na TV obrazovce. Protože proradnost a zlo vyzařuje z té bytosti s tak nezměrnou intenzitou, že ten, kdo na ni pohlédne – a má přitom v sobě zabudován mravní smysl - se odporem, aspoň vnitřně, ne-li dokonce i tělem - otřese.


Proto jsem okamžitě vypínal TV přístroj, jakmile se na obrazovce jeho brutální a nic dobrého nevěštící tvář objevila, a hlasitě anebo i jen sám sobě, jsem si kladl otázku, proč, a z jakých tajemných příčin, se i tak spontánně nechuť vzbuzující osobě svěřují u nás vysoké státní funkce? Nejdřív, jako by ji mimo tohoto pána nezvládl už žádný jiný slušně vyhlížející a jednající člověk, mu dali funkci ředitele Ústavu pro studium totalitních režimů (ˇUSTR), z níž pro spory se spoluzaměstnanci, kterým jsem (jak těm sporům, tak i těm zaměstnancům), moc dobře rozuměl, byl nakonec odvolán.

Oddechl jsem si nadějí, že už toho neblahého pána v životě neuvidím a neuslyším, ale páni z lidové strany rozhodli jinak. Udělali z něj ministra kultury, takže ministr našupajdil na obrazovku znovu. Nejčastěji tehdy, když televizní kamery zabrousily na zasedání vlády, spěšně tam švenkovaly po oblouku lavic, až se na pár delších okamžiků zarazily až u osoby premiéra. To už u premiérovy židličky, aby premiér nebyl na záběru tak sám a opuštěný, stál náš ministr a ptal se představeného třeba na to, má-li si zápis ze zasedání dělat tužkou či perem? Anebo raději barevnými tužkami?

Obruzoval prostě dál a dál, ale zřejmě mu tohle všechno bylo málo, protože se tohoto podzimu rozhodl tzv. rozbít bank. Požádal prezidenta, aby jeho – to je ministrova strýčka – vyznamenal u příležitosti 28. října vhodným řádem. Prezident mu odpověděl, že tak učiní při nejbližší příležitosti. Myslel tím samozřejmě příští rok, protože seznam osob, které mají být u příležitosti tohoto svátku vyznamenány, se pořizuje minimálně půl roku předem, a byl tedy - už dávno před minitrovým požadavkem – na tento 28. říjen vypracován a uzavřen.

Věděl to samozřejmě i ministr, ale protože ho prezident současně s uvedeným slibem požádal, aby se v zájmu dobře se rozvíjejících obchodních styků s Čínou nesetkal osobně s dalajlámou, navštívilo ministra už při cestě z Hradu následující a téměř božské – v tom smyslu ovšem, jak si on Boha představuje - vnuknutí : Bude předstírat, že prezidentova slova: „při nejbližší příležitosti“ byla míněna pro nejbliší 28. říjen. On se pak - bez ohledu na prezidentovu prosbu - s dalajlámou setká, a když pak vyjde samozřejmě najevo, že letos strýček vyznamenání nedostane, prohlásí on, ministr, nevyznamenání strýčka za prezidentovu mstu na něm za to, že jeho prosbu nesetkat se s dalajlámou nevyslechl. A nejenom mstu na něm, na ministrovi, ale i na jeho stařičkém strýčkovi, který si k utrpení z Osvětimi musí vytrpět i tuhle sprostotu z Hradu. A vlastně jen za to, že on, ministr, dal hlasu srdce srdce a svědomí přednost před obchodnickým hlasem prezidentovým.

Takto se to oznámí spřáteleným lidem pražské kavárny i spřáteleným médiím – a okamžiky prezidenta republiky ve funkci – se začnou počítat na hodiny. A on ministr, jako hrdina okamžiku, už možná nebude muset vstávat z místa a utíkat v premiérovi, aby byl na záběru, ale bude mu stačit zůstat sedět na místě.

Než dojel z Hradu dolů do města, viděl tu situaci před sebou, jako by už probíhala.

A ona v reálnu a v těchto hodinách skutečně probíhá. Proradnost a zlo v jednom člověku zapálily šńůru, jejiž jiskra má vést nejen k odstranění prezidenta, podporou lidí nejoprávněnějšího ze všech našich ústavních činitelů, ale i k zničení posledních zbytků svobodného vyjadřování u nás.

Protože víte, oč ministrovi a chlapcům z pátečního Staromáku vlastně jde? Jde jim o to, aby u nás už nikdy nezazněla či se neobjevila věta - v tisku, na internetu či kdekoliv jinde - jež by se při jejich dobré vůli dala interpretovat jako hlas, vzdalující nás - jak oni říkají - od Západu, a přibližující nás k východu; či dokonce k nám sobě samým. To je typ „demokracie a svobody“, který se u nás vážně a už také delší dobu chystají zavést.

A důkaz pro takové tvrzení? Jsou jím trvalé útoky na prezidenta právě za jeho nezávisle vyslovované názory, za to, že si dovolil jet do Moskvy na výročí konce poslední světové války atd. atd.

K fašizmu má tohle čerstvé hnutí ze Staromáku samozřejmě blízko. A podvod pana ministra, který k němu dal záminku, má k fašizmu ze všeho nejblíž.

77 komentářů :

 1. 100% SOUHLASÍM - VYZAŘUJE Z NĚJ ZLO - i já minimálně vypínám zvuk, či přepínám na TV "Smíchov" - každá sebe jednodušší pitomina v humoru mi brání sledovat a nechat se ovlivňovat tím, co ODMÍTÁM, Zdravím všechny čtenáře Honza

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také přikládám svuj souhlas. Tato odporná bytost, stejně jako Halík se mi ze srdce hnusí. V těchto monstrech nemůže být za mák dobra !!!

   Smazat
  2. Hovoříte mi z duše. Je to opravdu slizký a od pohledu odporný člověk. Mám na lidi "čich" a tento slizoun mi byl odporný od počátku. Podepsali jste už Petice za odvolání ministra Daniela Hermana? Prosím, šiřte dál. Momentálně je tam něco kolem 6500 petentů.

   Smazat
  3. Herman,Halík,Vlk - elita církví. Nejen jedné, neboť vyznávají tu papeže,tu dalaljmámu, budhu ap. A Herman je katolík, žid,čech,sudeťák. Komu jsi to bože duši dal?

   Smazat
  4. Prosím, KDE NAJDU tu PETICI K ODVOLÁNÍ HERMANA ? ? ? Děkuju Honza

   Smazat
  5. Vidím to také tak. U zmiňovaného ministra musí existovat nějaký psychycký a morální defekt. Na jednu stranu žádá o ocenění člověka, který přežil holokaust. Na druhé straně se bratříčkuje s lidmi, kteří se na něm podíleli. nevím, jak by se to dalo nazvat z hlediska psychiatrie, ale já jsem si to nazval zrůdností.

   Smazat
  6. No Herman je lidovec a tak já přidám jeden dobrej fór. Víte jak se řekne výkalu od kobyly? No přeci kobylinec. Tak a jak se řekne výkalu od krávy? No přeci kravinec. A jak se řekne výkalu od lidí? No jasně, přeci lidovec.

   Smazat
  7. aspon bylo videt komu na republice nezalezi byly na staromaku takovejch 2500 lidi podle ct 15000 tyhle radoby obcani touzej po protektoratu nejhorsi ze tu obludu neodvolaj

   Smazat
  8. Pro 20.58 http://svobodnenoviny.eu/petice-za-odvolani-ministra-daniela-hermana/

   Smazat
  9. Přidávám souhlas a přidal jsem i podpis pro odvolání tohoto vlastizrádce. Přidal bych k němu i Bělobrátka

   Smazat
  10. Renomovaný americký komentátor a analytik Erik Best to nazval "Operace Brady" a tvrdí, že sebevědomí Hermana vyplývá z jeho podpory ze zahraničí, náznakem německé tajné služby, která ovšem jedná v součinnosti s americkými. Tomu nasvědčuje i úzké napojení Hermana na sudetoněmecké organizace, prosudetský postoj českého kléru, ke kterému Herman patřil než od kněžství zběhl, i jeho "antiagentový" fanatismus. Jinak by nemohl drze veřejně prohlašovat, že politikou vlády se nemíní řídit. Antizemanovskou kampaň vyvolal úmyslně úředním setkáním s dalajlámou, lživým prohlášením že strýc byl ze seznamu vyznamenaných proto vyškrtnout, teď se předváděl na Staromáku a v médiích. Je to křivák, jakého jsme tady ještě neměli.

   Smazat
  11. Odporný člověk již při pohledu na něj. Je to krysa černoprdelná.

   Smazat
  12. Petice za odvolání ministra Hermana:
   www.petice24.com/petice_za_odvolani_ministra_hermana

   Smazat
 2. H.H = hajzl herman...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono to mohlo být ovšem i tak, že Herman vyzval prezidenta, aby udělal jeho, jinak v Česku neznámého a o Česko nijak se nezaslouživšího strýčka státním vyznamenáním s tím, že když tak neučiní, on Herman se sejde s Dalajlamou na ministerstvu kultury a pěkně rozleptá pro potěšení velkých bratrů za velkou louží naše vztahy s Čínou. Jinak se nedomnívám, že Číňani nejsou takovými tupci jako naší lidovci a tuto černou politickou kliku, pracující ze všech sil na rozvratu mezinárodního porozumění,berou s nadhledem.

   Smazat
 3. Kdo další poletí přes palubu v zájmu dobře se rozvíjejících obchodních styků s Čínou?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vlastenka


   Ten sliz nepoletí.
   Bohouš je na to moc velký sráč.
   Asi mu nedochází, že ho lidovecké šlapky s babišovci do voleb totálně vyřídí.
   Kdyby to vyházel včas z vlády, resp.se s tím hnusem vůbec nedával do holportu, udělal by líp.
   Takhle voliči (k nimž nepatřím) totálně zazadí i s celou soc.dem.

   Smazat
  2. 17:54 Vaše otázka svědčí o zásadním nepochopení důležitosti dodržování mezinárodních dohod. Pokusím se vám přiblížit jednání Hermana na zrcadlové situaci. Herman prohlásil, že mu nikdo (tj.ani vládní dohoda)nebude nařizovat, co smí dělat. Tak si představte, že by třeba ministr Mládek ignoroval vládní dohodu o sankcích proti Rusku. A že by to odůvodnil slovy, že "mu nikdo nebude zakazovat, s kým může obchodovat". Jistě také vnitřně nesouhlasí se sankcemi, jako Herman nesouhlasí s distancí od dalajlámy. Domníváte se, že by se EU a USA proti takovému porušení závazku neozvaly? A že by "čtyřka" honem nepsala "ponížené" ujištění, že se postoj státu nezměnil? Jak rychle by Mládek "letěl přes palubu"?

   Smazat
 4. Vyzařuje z něj "duch, který zavanul".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:55- "vyzařuje" z něj puch, kterým zavanul a kterým otravuje celou "českou kotlinu".

   Smazat
 5. Vlastenka


  Slizký páter Herman - stejné zlo sálá i z Halíka.
  Jsou to antikristi, kteří jdou proti vlastnímu národu,ale i proti katolické církvi.
  Jdou na ruku Sudeťákům, Bruselu, USA i islámu - všemu,co likviduje národ. Oba pohání nezřízená touha po moci a slávě.
  Fakt odporné exempláře pokryteckých černoprdelníků, kteří ztělesňují vše, jen ne křesťanskou lásku k bližnímu.
  A mnoho skutečných věřících je za to nemůže ani cítit.
  Vnesli do církve rozkol jako superantikrist Franta, který bude (proroctví zřejmě neklamou) posledním papežem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neúčast lidovců na hradě je i neúctou k panu Dukovi , Papež jim taky nevoní - příliš se zajímá o chudé a potřebné. Proto mu dávají přízvisko "Rudý papež" . Stále nějak nemohu pochopit ani Kalouskovo vyjádření, že si prezident z toho dělá soukromou oslavu. Škoda, že pan Kalousek nebude prezidentem - to by byl na hradě 28.10.20xx panečku mejdan.

   Smazat
  2. Přesně tak!Jen připomenu chování toho nervově chorého odporného a SMRT připomínajícího individua jménem Bílá Brada,který se před 4 roky podílel na štvanici proti řádně zvolené Jihočeské radní,jak ten hnusák ponoukal studenty gymplů a s nimi"stávkoval",ten obřezaný dobytek takto ovlivňoval českou mládež!A stejní jsou HERMAN,GABAL,JUREČKA a další zrůdy z té židoklerofášo tlupy!Je to jeden velký vlastizrádný HNUS!

   zločas

   Smazat
  3. Vlastenka


   S papežem se hluboce mýlíte - je vidět, že se věci do hloubky neorientuje.
   Papež je skutečně neomarxistický antikrist jako Halík. Ta jeho proklamovaná láska k chudým se ovšem profiluje výhradně jako příklonnost k muslimům.
   To, že těm zmetkům, kteří se mu po straně vysmívají, myje nohy a kárá Evropu za to, že jim dokořán neotvírá brány, je známkou toho, že patří ke Kalergiho sektě.
   A katolíci velmi těžce nesou, jak przní eucharistii a hlavně to, že nepokleká před křížem.
   Je to buď nebezpečný magor nebo hajzl,anebo obojí.

   Smazat
  4. Co je to - neomarxistický? Pořád se to objevuje, ale nikdo pořádně neřekne, co to má znamenat. Umíte to vysvětlit? Děkuji.

   Smazat
  5. Před chvílí se k neomarxismu a pražské kavárně "hrdě přihlásil" Ivan Štampach v Deníku Referendum. Co to ten "neomarxismus" je, to bohužel také nevysvětlil:
   http://denikreferendum.cz/clanek/24009-preskupovani-front

   Smazat
  6. (Anonymní 31.října 2016 7:12)
   Vzhledem ke slovníku "Vlastenky" (Kalergiho sekta) bych odhadoval, že jen tak nazdařbůh plácá a nadšeně papouškuje, co se dočetla někde na internetu. Dovolím si pochybovat, že by měla tušení o existenci Frankfurtské školy.

   Smazat
 6. Alespoň, že ta EU vylepšila vztahy s Kanadou podpisem obchodní smlouvy. Nad Českem se pod velením Zemanovy totalitární vlezdoprdelistické kliky zatáhlo černým mrakem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:04
   Zas meleš ty naučený lejnolahvárenský hesla ty nesvéprávná havloidní senkrovno?!!!!Nech si do zadku foukat cukr od čokovopice z Fuckingtownu,lejnosrku!!!!

   Smazat
  2. Celá naše exekutiva CETU podporuje, tak co tady žvatláš, khárlidní připitomělče? Včetně prezidenta ...

   Smazat
  3. To musíš jít brečet do Belgie, hovade!

   Smazat
  4. ... k valonskejm sedlákům - těm ta smlouva nevoní! Místo otírání si svýho smradlavýho havlofašounskýho rypáku o náš Hrad!

   Smazat
 7. Proč synoveček p. BRADY,kdyż byl v čele Ústavu pro studium totalitních režimů ( doba 1939_45 a 1948 -89) neodhalil, že Českou republiku mistruje firma KAPSCH.cz, dcera rakouské KAPSCH a která nacistickou minulost podle spolupráce se zločinným Gestapem z doby Protektoratu B+M?

  Proč to Vládě ČR zamlčel?
  Proč jezdí klanět se Landsmanshaftu?

  OdpovědětSmazat
 8. Jenže ta obluda není jenom SATAN HERMAN !Z vlády musí celé to semeniště ZLA a tím je KDU-ČSL!Mocichtivý agent CIA obřezanec Bílá Brada a jeho obřezaná tlupa-Herman,Gabal.....mlíčňák Jurečka a další vlastizrádci z té židoklerofašounské tlupy KDU-ČSL!A velký pozor na vlastizrádné korytáře-starosty sdružené ve vlastizrádné tlupě STAN pod vedením Kalouskova a Kchárlova nohsleda učitýlka ze Suché Lozi - odporného Gazdíka!

  zločas

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Praha je prolezlá sionistama zkrz nazkrz. Je to Europská filiálka Satanovy Synagogy.
   Podívejte se na ti protestující, sluníčkáře, havloidi, PR kavárnu, celou tu protinárodní frontu - samý Sionista!

   Smazat
  2. Naprosto přesně řečeno....18:55

   Smazat
 9. ...z admirála Duky, hajzla Radkovského a nebo čerta papeže a tutý party vyzařuje snad něco jiného ?:))*

  OdpovědětSmazat
 10. Jednu z věcí, kterou právě dobroserové vyčítali komunistům, byl klientelismus. A dneska odsuzují Zemana za to, že nedal medaili příbuznému ministra. Jiný důvod pro udělení vyznamenání není. Pokud by mělo být důvodem to, že přežil koncentrák a vykládal o tom na školách, měl by stát v řadě s jinými. Které měl třeba právě Herman navrhnout na vyznamenání všechny. Dřív, než zemřou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mě by zajímalo kolik vyznamenání má pan Brady v Kanadě , Jak si ho tam cení, když tam žije od r.1949 ?
   Kdo to ví,ať odpoví mi na otázku ......

   Smazat
  2. Vlastenka


   Po Bradym s jeho kufříkem neštekl až do téhle chvíle ani pes.
   Jak se profláklo, na Wikinu jeho jméno vložili teprve nedávno, tuším před týdnem. A je tam jen ta současná trapná story.
   Nikdo mě nepřesvědčí o tom, že dědek neví, čemu slouží.
   Už se vžil dokonale do role a důležitě všude dřístá, že nejde o něho, ale o jakousi "demokracii".)))

   Proč má dostat medaili on, který pro tuhle zem nic neudělal, jen za podivných okolností přežil a můj děda, aktivně bojující na východní frontě a posléze coby důstojník zajatý a tři roky internovaný v Buchenwaldu, žádnou nedostal?

   Smazat
  3. Rodiče mojí manželky bojovali od samého počátku vzniku čs. armádního sboru v Buzuluku až do Československa. Ani jeden z nich se nedožil padesátky. My na ně vzpomínáme s láskou. Jinak po nich ani pes neštěkne. Těmto lidem bychom měli být vděční za naše životy. Kašpařina s medailemi a "oceňováním" je jen divadlo pro hlupáky.

   Smazat
 11. HERMAN je intrikan a skudce kazdeho z vas !
  On je protinarodni ! On nici to, co president Zeman pracne zbudoval !
  Vztahy s Cinou, ktera je jedna ze 3 hlavnich velmoci.

  Vazeny pane presidente Zemane ! BOJUJTE ! Nedejte se !
  Narod stoji za Vami !

  Amerika Vas bude potrebovat pro RENEGOTIATION smluv mezi Amerikou a Cinou, kterou pozaduje pristi president Trump.
  Kdyz mluvite VY, tak Cina posloucha !

  Bude-li na hrade sedet Herman , nebo Halik, tak se svet posere smichem. To tam zrovna muze byt Jan Kraus !
  nick honolulu
  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vlastenka


   Ten slizký trapák, z něhož zbabělost čouhá jako sláma z bot, už ztratil poslední zbytky soudnosti.
   Nejenže se pasoval za velkého hrdinu v hanebné kauze Brady(tahle jeho pohádka skončí jednou velkou ostudou, pravda vždycky vyjde najevo), ale ještě si vymýšlí pohádky o tom, jak ho "mučili" stbáci s pistolemi.
   Myslím, že moc čumí na westerny.
   Mého druhého dědu (nebolševika a nelidovce) sebrali v 50.letech a rozhodně mu nevyhrožovali pistolem. V klidu ho prostě zašili. Kolik je Hermanovi?
   Asi má dost bujnou fantazii.
   A idioti podléhající pražské kavárně mu všechny ty lži nadšeně žerou.
   Až se to provalí, budou za idioty jako v případě spacákové války.

   Smazat
 12. Já osobně doporučuji Daniela Hermana fyzicky zlikvidovat,způsob záleží na vykonavateli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:37- proboha ne, ještě by se dostal do nebe jako svatý. Nevolte jeho "zaměstnavatele" a nebudou "Hermani".

   Smazat
  2. Já bych Hermanovi předčítal z Marxova Kapitálu a Leninova Státu a revoluce.

   Smazat
  3. Nesmíme ho fyzicky zlikvidovat, budeme se na něho chodit dívat do digestoře. Tam se bude pěkně vyjímat.

   Smazat
 13. Eminence kardinale Duko ! Jsem KATOLIK a protoze jsem intenzivne studoval nektere casove useky v dejinach antiky, tak mam respekt k tomu co hlasal nas umuceny spasitel !

  Mate tam BORDEL v katolicke cirkvi ! Vy jste za to zodpovedny - tak to napravte ! Je to Vase povinnost !
  Bud jste vojak Krista a nebo jste rohozka.
  nick honolulu - katolik

  OdpovědětSmazat
 14. 18:27.. Pane znam Toronto ! Tam si NIKDO na medaile nepotripi ! Tam se vesele zije a je tam srandy kopec.
  Nejsem Kanadan, ale jezdil jsem tam za zabavou z Pennsylvanie, Ohia a Michiganu.
  Toronto je nejevropstejsi mesto na kontinetu Amerika a pritom to neni ani Evropa, ani Amerika.

  Pul roku je tam zima a mesto cura zasadne po vetru a hlasi se k politicke korektnosti.

  Po strance politicke je to mesto NEMOZNE ! Amerika je daleko svobodnejsi ! Po strance restauraci a zabavy, je to mesto moc fain !
  (Psssst ! Kazdy Kanadan ma omrzly mozek, ale to je tajemstvi !)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 15. Odpověď na všechno zlo je jednoduchá. Herman je stale žid. Křesťanství prijal jen na oko, aby mohl škodit zevnitř. Je taková tasemnice.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vlastenka


   Jsem přesvědčená o tom, že je Halík taky žid a ještě k tomu zednář.
   Opravdu to začíná vypadat tak, že tahle klaka škodí naší zemi. Z druhé strany jedou neomarxisti jako je Marksová s Dientsbierem , Pelikánem a Zlatuškou.
   v podstatě je to stále stejná sebranka.
   Lidovci jako neomarxisti.
   Při smyslech mi z lidovců přijde snad jen Zdechovský, který aspoň tuší, jaké jsou skutečné křesťanské hodnoty (rodina) - viz kauza paní Michalákové a postoj k imigrantům.

   Smazat
  2. 19.50
   Milá Vlastenko, já mám dojem,že Zdechovský je zvláštní tvor. Většinou je mimo a rozumně mluví snad jen ve zcela mimořádných případech a to celkem nevypočitatelně.
   Václav

   Smazat
 16. tuto současnou českou vládu skládat Chazar Shapiro z US Embassy v Prazen a tak je plná agentů CIA a Chazarů, ten problém pochází odtud. Neplet´te agenty CIA s marxisty,současní agenti CIA chtějí americkou světovládu a ne nějaký socialismu ala Marx.

  OdpovědětSmazat
 17. Nejvíce je člověku smutnu,když vidí toho našeho ustrašeného nerozhodného Premiéra země Srábotku ze,kterého si dělá pr.del i Herr Herrmann!!!A Chovanec to úplně dozdil vyjádřením, ze si to ten zmetek Herrmmannu asi nechtíc, nevědomky neuvědomil co způsobil, no jsem z toho vážení opravdu špatný, když máte v čele vlády takové kre.tény,kteří si ani neuvědomují,i když mají k ruce BIS, že je Herrmman s kavárnou a US-protektorem využily ke své hře jak kašpary!!Z té jejich gigantické neschopnosti je mě zle!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hynek Kmoníček z Hradu si musí zoufat nad idiotstvím vlády. Připravil totiž léčku na Číňany kde s pomocí našich ministrů chtěl rozvrátit komunistický režim. Ministři to nepochopili a jeden z nich, korunovaný idiot Herman, inteligentní komplot zničil. S naší vládou se Nový světový řád vybudovat nedá.

   Smazat
 18. Ano, to je velmi výstižné! Je to OBLUDA obludných rozměrů. S takovou se často nesetkáváme!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...A co ten Cernej /Satan/ vzadu, vystrkuje na nas .....

   Smazat
 19. To co provedl Her Man za to by vyletěl z každé vlády (normání) dokonce i z vedení kažké obchodní nebo jiné společnosti. Pokud by neletěl on letěl by ředitel.

  OdpovědětSmazat
 20. 20:45 správně. A pokud by ve vládě platil zákoník práce, letěl by pro hrubé porušení pracovní kázně.Pro smetánku to samozřejmě neplatí.

  OdpovědětSmazat
 21. Setkání s dalajlámou je v souvislosti s následnou čínskou
  odezvou něco jako hospodářské zemětřesení, které zaplatí
  ČR.Může se nám to nelíbit, můžeme s tím nesouhlasit, můžeme ale taky Hermana přeřadit na nějaké bezpečnější pracoviště, a třeba i doplnit pomník, kdy se tu zdržoval i
  Václav Havel. Na Parlamentních listech 23.10. je článek
  senátora Veleby , kde zmiňuje důsledek dalajlámovy návštěvy ještě z doby prezidentování Václava H., kdy Čína zadala Fracisovy turbíny v přehradě Tři soutěsky namísto původně zavedené Škodě Plzeň firmě Siemens. Z Tibetu žádné zakázky zatím nedorazily.

  OdpovědětSmazat
 22. Hermanovi vane duch z průduchu.

  OdpovědětSmazat
 23. Pane Mane, mýlíte se v tom, že Herman žádal o medaili pro strýčka pozdě. Nominace pane Bradyho byla podána včas, byl v seznamu kandidátů z poslanecké sněmovny. Ale to nic nemění na tom důležitém. Tím je vědomé a záměrné porušení závazku vlády, uvedené ve druhém odstavci mezivládní dohody:
  http://www.mzv.cz/jnp/cz/udalosti_a_media/prohlaseni_a_stanoviska/x2014_04_29_tiskove_prohlaseni_ministerstev.html
  Zaorálek i Chovanec potvrdili, že Herman tento závazek znal a slíbil, že se s dalajlámou nesetká oficiálně, tj.jako ministr. Proti jeho soukromému setkání nikdo nic nenamítal. Tento slib porušil, tím vyvolal pochybnost Číny a "prohlášení čtyř", které napravovalo jím napáchanou škodu. Hermanovo prohlášení, že mu nikdo nebude nařizovat, s kým se smí setkat, je od ministra neuvěřitelné. Celá aféra se strýčkem je jen krycím manévrem. Všechna jeho tvrzení jednoznačně vyvrací neexistence žádosti o souhlas na Kanadské ambasádě. Nic na tom neméní ani údajné jednání se Zemanem, ani jakýkoliv telefonát či SMS. Forejt se do 28.nemohl jednoznačně vyjádřit, stejně jako se před vyhlášením Oskarů také nic nedozvíte. Doufám, že v tomto týdnu Hrad řekne, jak to popravdě bylo. Ale opakuji, medaile je jen mlha. Podstatný je Hermanův záměrný pokus o narušení vztahů s Čínou, který se mu odřeknutím účasti Číny na fóru v Praze částečně podařil. Samozřejmě s vydatnou pomocí prozápadních médií, kavárny a užitečných idiotů na Staromáku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je Hrad někomu dlužen nějaké vysvětlení?
   Jakého fóra v Praze se Čína měla účastnit?

   Smazat
  2. Volům se nedá nic vysvětlit.Díval jsem se na Primu a tam se do Zaorálka (nejsem jeho fandou)
   pustil ten idiot ODS EU a moderátorka pořadu a stále se ptali na to samé a co jim asi 10krát odpověděl. Prostě Kašparovská to tentokrát nějak nezvádla moderovat. Hlavně když ten vozembouch z ODS neustále tvrdil že všechny státy mají stejná práva - asi jako u nás občané. CHA CHA CHA.

   Smazat
  3. 3:01 jsi nějak moc chytrý.Ten starý kokot neni ani jeho strýc.Je to občan Kanady a jako takový nemá nárok na žádné vyznamenání bez povolení samotné Kanady.

   Smazat
  4. 7:22
   Není. Ale bez něj budou mít média pořád co zpochybňovat.
   Fórum bylo ohroženo, Zemanovi se ho podařilo zachránit. Podrobnosti najdete třeba tady:
   http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/cesko-cinske-obchodni-forum-by-se-melo-uskutecnit/1409310

   11:50 Nezapírám, jsem chytrý. To jste pochopil správně. Bohužel špatně jste pochopil, že neexistence žádosti o to povolení (jak jsem psal) jen dokazuje, že "strýček" mezi VYBRANÝMI k ocenění nikdy nebyl. Proto Hermanovo tvrzení o "Zemanově pomstě" je lež.

   Smazat
 24. Proc odporni nizci ministrplazi , nedaji neco odmen CECHUM. Nebo ti si snad nezaslouzi nic ? Mizerie nebyvalych rozmeru...

  OdpovědětSmazat
 25. Zbytečné debaty a konstrukce. Postavte ten povl ke zdi.

  OdpovědětSmazat
 26. Když se tak dívám a sleduji ten cirkus kolem nás, uvědomuji si, že na stoprocent platí "Pokud stále půjdeme na západ, octneme se na východě". Země je kulatá a nic s tím nenaděláme, jen mě mrzí, že pořád někam pochodujeme a stále na to doplácíme.

  OdpovědětSmazat
 27. Když přečtete různé vědecké knihy,kde figuruje řeč tělem a vizuální vzhlem,zjistíte že je to skutečnost.Následně vám to potvrdí samotná osoba jednáním které provádí.Samozřejmě výjimka určitě je,ale pan Herman vskutku do této výjimky nezapadá.Ale takových lidí konkrétně ve vládě máme více a používají uspěšně mimikry.Je potřeba neustále tyto lidi jmenovat na každém kroku,aby si jepamatovalo každé dítě,pro účel zůčtování.Účet bude dlouhý a zajímaví.Plebejec ČR.

  OdpovědětSmazat
 28. Přesně řečeno dej se na západ ,stejně skončíš na východě vole,Takže jedině soudruzi Pražská kavárno na východ, na východ ,boha jeho.PŘEMÝŠLEJTE ale hlavou ne jak Jakub Janda,pálkou mezi nohama,stejně tam nic nemáš Kocábe.

  OdpovědětSmazat
 29. Pro Honzu1965 a ostatní, kteří se chtějí připojit
  k petici za odvolání ministra Hermana:

  http://www.petice24.com/odvolat_hermanna

  OdpovědětSmazat
 30. http://czechfreepress.cz/jiri-bata/trestni-oznameni-na-ministra-hermana.html

  OdpovědětSmazat
 31. Už vím koho mi připomíná ministr Herman!!! Dříve narození i "Husákovy děti" si velmi dobře pamatují na SMURFY - ŠMOULY. Tak náš ministr mi připomíná GARGAMELA a to jak vizáží, tak povahou! Další koment je zbytečný.

  OdpovědětSmazat
 32. Jakobyste nevěděli, že ten, co nakupil majetek, se ho hned tak nevzdá. Celá tahle země už patří Německu, takže nějaká normalizace nepřipadá v úvahu. Jediné, co může stávající stav změnit, je jiná mezinárodní situace. Tu ovšem neovlivní ani Herman, ani Bartoška. Kdo dělá onen neklid, vědomě si taky dělá do kalhot.

  OdpovědětSmazat
 33. Reknete,prosim Vas,co je to za zida,kdyz jde podlejzat Sudetonemcum,co palili,vrazdili a travili populaci Zidu?Je to prodejna sketa,ktera nemuze mit misto ve vlade CR !!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.