Reklama

středa 26. října 2016

Odpustky na vraždu. Oděská prokuratura změnila masové vraždy lidí na normativní právní akt

Jurij Selivanov
26.10.2016   Antifašist  a  NWOO

Podle informace oděského internetového portálu „Timer“ prokuratura Oděské oblasti označila za podezřelého v případu vraždy lidí v Domě odborových svazů 2. května 2014 – tam zahynuvšího poslance oblastní rady Vjačeslava Markina. Podle dokumentu Markin stejně jako Jurij Trofimov nejprve nalákali lidi do budovy Domu odborů a pak vyvolali střety mezi aktivisty Kulikova pole a „euromajdanci“, kteří se podle dokumentu žádných trestných činů nedopustili a jen zajišťovali pořádek v regionu. Právě konání Markina a Trofimova podle dokumentu způsobilo smrt 42 aktivistů Kulikova pole, včetně samotného Vjačeslava Markina, který se pokusil zachránit před ohněm skokem z okna hořící budovy a následně pak zemřel v nemocnici.


Rafinovaná nesmyslnost této „obžaloby“ je patrná na první pohled. V rozporu se zdravým rozumem je v ní snad každé písmeno. Pouze absolutní klinický idiot mohl nazvat „nalákáním lidí do Domu odborů“ snahu antimajdanovců najít úkryt před pronásledujícím je davem rozběsněných banderovských vrahů. Ti tu byli – patrně náhodou – už předem připraveni, vyzbrojeni lahvemi s hořlavinou a zápalnými zbraněmi na podpálení budovy a likvidaci svých odpůrců, na což jsou mnohočetná potvrzení: svědectví očitých svědků, fotografie i videodokumenty.

Ještě větším zhanobením zdravého rozumu je rozhodnutí této šílené „prokuratury“, že několik desítek těchto smrtelně vyděšených a neozbrojených lidí, kteří se chtěli ukrýt v Domě odborových svazů „vyprovokovalo střet“ s několika stovkami krvežíznivých a ozbrojených fanatiků, vědomých si své beztrestnosti, kteří byli do Oděsy speciálně vysláni na potlačení jakéhokoli odporu vůči fašistické diktatuře. Věta o tom, že tito zabijáci se „žádné trestné činnosti nedopustili, ale pouze chránili pořádek v regionu“, přičemž zaživa upálili 42 Oděsanů, je rozsudkem smrti nad celým systéme m banderovské pseudojustice, vyměřující dnes tresty nad obyvateli Ukrajiny.
Ale nejdůležitější závěr z tohoto obviňujícího verdiktu je ještě hroznější. Takzvaná prokuratura tím skutečně vydala odpustky na masové vraždění, jako tomu bylo v oděské Katyni, a zajistila úplnou beztrestnost a nepostižitelnost samotných katů, kteří tím, jak se ukazuje, jen prostě „chrání veřejný pořádek“. To znamená, že propříště jakýkoli bandita, který se kvůli maskování prohlásí za „patriota“, může beztrestně zabít nebo okrást každého občana Ukrajiny a nebude za to stíhán. Dostane se mu naopak čestného uznání za úspěšný boj s „nepřáteli národa“. A do té doby, dokud toto právo na zabíjení bude alfou a omegou „právního řádu“, nikdo na území této bývalé země se nebude cítit v bezpečí. Jen zničením tohoto nelidského „práva“ spolu s jeho nositeli se vrátí na ukrajinskou půdu právo a bezpečnost. Nic jiného není možné.Zdroj

10 komentářů :

 1. Tak to je naprosté a absolutní vítězství pravdy a lásky nad lží a nenávistí. Pussy kavárna to věděla od počátku a proto podporovala humanitární střílení majdanců do lidí. Dyť oni jen humánně nastolovali demokratický právní řád.

  OdpovědětSmazat
 2. tak to je hruza co se deje tady je video co se stalo:
  https://www.youtube.com/watch?v=lzilIkSy_xE

  OdpovědětSmazat
 3. To rozum nebere, škoda slov. V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
 4. panove a damy moc pekny clanek:
  https://cz.sputniknews.com/nazory/201610264025700-pohreb-mainstream-zapad-objeveni-cenzura/

  OdpovědětSmazat
 5. Když se ta hrůza v Oděse odehrála, tak jsem čekal, že se někdo opravdu ozve. Čekal jsem , ale nic.Nikdo nic, Pehe, Mitrofanof, politici, nikdo nic snad jen pár komunistů, jinak nic. To bylo děsivé a zde jsou jejich plody. Dovededete si představit co to znamená pro všechny pozůstalé a stejně smýšlející? Ukrajina projde těžkou zkouškou za níž bude ještě velice mnoho krve. to neprojde jako hadrák u nás. A já jen doufám, že spolu s banderovci na Ukrajině zařvou i jejich podporovatelé u nás.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obávám se, a historie mi dává za pravdu, že tato kategorie lidí se nikdy spravedlivého soudu nedočká. I tu nejušlechtilejší myšlenku zprofanovali nakonec vždycky samotní lidé. Komunisté využívali služeb nacistických poskoků stejně, jako současní "demokraté" využívají služeb komunistických stbáků. Žádná ideologie. Žádné vyšší cíle. Jenom vlastní materiální profit a chorobná touha po moci. Zvrhlá touha ovládat druhé. Pro většinu lidí nepochopitelné chování by nám asi nejlépe vysvětlili psychiatři.
   Zkráceno, těm na hoře jde o moc, jejich přisluhovačům pod nimi o peníze. Zeman, pokud je opravdu autorem onoho výroku o inteligenčním průřezu českou populací, měl naprostou pravdu. Většina národa jsou alkoholici, nebo naprostí pitomci.

   Smazat
 6. Stav na tzv Ukrajině je důsledkem neznalosti historie tohoto území. Podle toho co jsem tam za padesát let občasných návštěv měl možnost poznat, oni ani o to nestojí. Ve většině jsou egoistický a mstivý. Něco se ovšem pohlo viz článek v denním tisku ohledně genocidy až 20 000 ŽIDŮ VE Lvově. Myslím že dojde k rozkladu tzv Ukrajiny.

  OdpovědětSmazat
 7. Naše soudy a ukrajinské jsou asi na stejné úrovni.

  OdpovědětSmazat
 8. Konec banderostánu se blíží, už začali vykrádat podzemní zásobníky plynu pro EU, a to si nedávno odhlasovali, že bude tropická zima. A stejně kradou, protože to stejně svedou na Putina, že jim nedodává plyn zdarma.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Karpatech už zdatně kácejí poslední ucelené lesní porosty, ani dřevo už nebude, musej holt krást plyn.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.