Reklama

čtvrtek 27. října 2016

Otevřený dopis kard. Vlkovi a jeho bajky o „strýčkovi z Kanady“


26. 10. 2016
Vážený konseminaristo Miloslave,
v 60. letech jsme spolu studovali v semináři v Litoměřicích. Po pádu komunismu byl pravověrný kard. Tomášek zmanipulován a navrhl za svého nástupce ambiciózního kryptoheretika T. Halíka. V poslední chvíli zasáhl děkan fakulty Prof. Wolf, který podal do Vatikánu vážné argumenty proti Halíkovi, a tím vlastně uvolnil místo pro Tebe. Ty ses děkanu Wolfovi odměnil vyhazovem, kdežto heretika T. Halíka jsi ustanovil tzv. prezidentem pro univerzitní mládež. 

Když hlásal hereze, netrestal jsi ho. Mnozí upřímní katoličtí studenti vlivem Halíka odpadli a stali se stoupenci buddhismu. Někteří přišli o normální, reálné myšlení a začali o sobě tvrdit, jako Halík, že jsou zároveň tím a oním, katolíci a buddhisté, muži a ženy zároveň. Tys převzal Halíkovo klišé a veřejně o sobě tvrdíš, že jsi zároveň katolíkem i ctitelem Alláha, kterého jsi vyhlásil za svého boha.
Když jsem na Ukrajině přijal biskupské svěcení, mojí povinností se stalo chránit pravověrné učení církve před současnými herezemi. Proto spolu s několika biskupy jsme byli povinni zveřejnit Boží anathemu na kněze T. Halíka, ale zároveň i na Tebe. Ty neseš zodpovědnost za jeho heretickou činnost. Anathema byla zveřejněna 29. 6. 2008 a byla vyvěšena i na dveřích katedrály sv. Víta.
Ty jsi svou povinnost pastýře, který má bránit církev před herezemi, neplnil a neplníš, ale konáš pravý opak. Otvíráš dveře herezím a amorálnosti. Dnes podvádíš veřejnost svým pokryteckým myšlením, které ubíjí podstatu pravdy. Zapojil ses do programovaného mediálního řevu o Hermanově strýčkovi z Kanady. Pro rozumně uvažujícího a čestného člověka by bylo hanbou se na tom podílet. Tímto ve skutečnosti otvíráš dveře satanské globalizaci a autogenocidě církve i národa. Tento program vědomě prosazují nejvyšší nadnárodní elity. Mnozí lidé jsou klamáni pozitivními pojmy a dostávají se na širokou cestu, vedoucí do záhuby. Na tom máš vinu i Ty!
V minulosti jsi nespravedlivě odsuzoval prezidenta Václava Klause, který zamítl tzv. registrovaná partnerství a zamítl juvenilní zákon o tzv. sociálně právní ochraně dětí. Jemu patří čest a rovněž patří čest i současnému prezidentu, který se postavil a stojí proti islamizaci českého národa, prosazuje jeho ekonomické dobro a nepanáčkuje před dalajlámou, který je médiem světových elit, a ani před těmito elitami nepanáčkuje jako Ty.  
Dodnes ses skrýval za zbožnými frázemi, ale dozrál moment, kdy sis strhl masku a stojíš před národem jako diversant, který podráží nohy prezidentovi v zájmech Ameriky. Mediální bajka o strýčkovi z Kanady je trapný důvod k státnímu puči, který sledují tyto elity, s nimiž Ty tvoříš jednotu a jim sloužíš. Ty nesloužíš Bohu, ale sloužíš ďáblu, to je vidět po ovoci Tvé jidášské činnosti. Toto je snad jediná výhoda vyhrocené situace v Česku, že se konečně ukázalo, kdo je kdo. Sleduješ svržení prezidenta, kterého zákonně nadpoloviční většina Čechů zvolila. Sloužíš západním globalizátorům, a oni svou špinavou práci konají skrze Tebe. 
Nainscenovaný program s dalajlámou, Hermanem a Halíkem je zároveň i Tvým programem, jaks to sám přiznal.
Ve svém dopise hrubě urážíš prezidenta a zneužíváš církevní autoritu podobně, jako to učinil heretický kardinál Huzar na Ukrajině, bez něhož by majdán a státní puč a bratrovražedná válka na východě nebyla. 
Komu vlastně sloužíš? Bohu, anebo satanu? Rozhodně nesloužíš Bohu! Svědectvím toho je Tvé zkázonosné ovoce. Ptám se: Napsal jsi někdy dopis či pastýřský list jako protest proti gay pride anebo proti juvenilní justici? Když byl boj o ukradené děti v Norsku, za které se prezident Zeman zasadil, ty jsi zbaběle a cynicky mlčel. Když prezident bojuje proti islamizaci, což je vlastně záchrana křesťanství a identity národa před rakovinou multi-kulti, co děláš Ty? Pravý opak! Vrážíš církvi i národu nůž do zad.
Proč ve skutečnosti potřebujete odstranit prezidenta Zemana? Protože on je překážkou islamizace a satanizace Česka, která je vaším cílem.
Jak obstojíš před Božím soudem? Jaké je Tvé myšlení? Jakého ducha máš? Ducha pravdy, anebo ducha lži a manipulace? Máš stejného ducha, jakého má satanská elita, která připravuje genocidu křesťanství i lidstva. Brzy, možná velmi brzy, budeme oba stát před Božím soudem. Možná se směješ z těchto slov i z anathemy, která na Tebe byla zveřejněna, ale bojím se, že tam se smát nebudeš.
Já Ti nepřeji peklo, do kterého se tlačíš jako slepec a taháš za sebou celé zástupy. Pokrytecky při tom s Tebou mantrují fráze o lásce a jednotě. Ale s kým? O lásce k hříchu a jednotě s duchem lži. Pamatuj, že Boží milosrdenství je velké, ale jenom pro ty, kdo konají pravdivé pokání. Ty toto pokání tvrdohlavě odmítáš a dáváš pohoršení prostým lidem. Veřejně se omluv prezidentu Zemanovi za všechnu špínu, kterou jsi ho poškodil, ale především jsi tím poškodil českému národu, který on statečně brání. Kéž je Tvá omluva prezidentovi prvním gestem Tvého pravdivého a veřejného pokání!
Konseminarista patriarcha Eliáš
25. 10. 2016
Kopie: Členům české vlády, politickým stranám; Církevním představitelům v ČR; Kulturním pracovníkům; Masmédiím

36 komentářů :

 1. Haliku, tomu se rika volani krve, kdyz se hlasis k Alahovi !
  Vis co to znamena ?
  Ze Tvoji prarodice jsou puvodem z FERTILE CRESCENT ! Pravdepodobne Assyrane, ale mohli by to byt Babylonane, Chaldejci, Arameans, Palestinci a Zide samozrejme.

  Proti volani krve nejde nic delat ! To je v GENECH !
  Jenze kdyz zijes v Praze, tak jsi v nepratelskem prostredi ! Cesi jsou totis ARYJCI a to severni vetve.
  Jejich podvedomi (jejich) radar) Te vzdy zapudi a odmitne. T.j. zdravy pud sebezachovi !
  Oni maji jine Geny !

  V idoktrinacnim institute, pro nesamostatne myslici Te
  nic takoveho neucili.
  Otevrene nepratelstvi mezi NOTHEHERN GRASSLAND (Aryjci -Slovane - Cesi) a Semite FERTILE CRESCENT neni nic noveho. Oni spoulu bojovali uz roku 1250 B.C. (Kadesh)!
  Takze presidentam nebudes !
  Papezem by jsi vsak byt mohl ! Nekdy jindy vysvetlim proc.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, přitvrdil jste, přitvrdím také. Aktéři akce proti Zemanovi jsou ze stejné líhně jako u vás proti Trumpovi. Jsou to většinou židé, kteří se dělí na neocony a sionisty. Část Židů je ale zděšena z eskalace napětí nejen v Evropě. Ví, že tomu nemohou zabránit bez pomoci rozumných "arijců". Mám trochu problém. Vyhraje-li Clintonová, vyhrají neoconi, židé a hrozí hollocaust(válka) lidí obecně. Vyhraje-ji Trump, hrozí světový hollocaust Židů, napětí je veliké. Jak se mají zachovat Židé a my Árijci?

   Smazat
  2. Poturčenec horší Turka27. října 2016 5:45

   Kolikrát Vám to budu opakovat, že byzantský císař Leo IV. Chazar je bílé árijské rasy nebo si snad myslíte, že by si jeho otec Konstantin V. vzal turkickou či semitskou princeznu a měl s ní míšence? To máte nějaké divné představy o evropské šlechtě.

   Smazat
  3. Jestli pan patriarcha Eliáš tento dopis skutečně kardinálovi odeslal, a dokonce předal kopie dle uvedení, je to čestný a statečný člověk. Stačí samotný text dopisu, aby si každý člověk udělal názor na současné světové a hlavně naše české politické svinstvo -a to, co míní, napsali, píší, a ještě napíší na diskuze dementi, psychopati, a lidi frustrovaní, a české zemi a jejímu představiteli, kterého drtivá většina občanů zvolila, zjevně nepřátelští, vůbec nehraje žádnou roli. Mezi lidmi zdravými a slušnými jsou všude i psychopati a dementi, kteří mají vždy potřebu se o své frustrace a nenávist nějak podělit, a potřebují ji sdílet.

   Smazat
 2. Lež má krátké nohy, pouze několik dnů trvalo odhalit největší blamáž pražské lumenkavárny.27. října 2016 3:20

  Zveřejněn dopis s příslibem zařazení do širšího okruhu nominovaných, že se Hrad bude muset zabývat Hermanovo každoročním škemráním o medaili, ale ne že mu ji udělí.

  l. Strýček není strýček, ale Hermanovo vzdálený příbuzný - už tady je zřejmé, že se o něj zasazoval pouze kvůli zámince k útoku na prezidenta. 2. Flanďákovo esemeska je místo přijatá odeslaná a do třetice kanadské velvyslanectví potvrdilo, že Brady neměl být vyznamenán. Zbývá dořešit kanadský žertík, kdo volal 88 letému koncentráčníkovi a sliboval mu medaili. Chybička se vloudila, plánovači útoku na českou státnost a nezávislou hospodářskou politiku zapomněli, že u cizích státních příslušníků je dopředu informováno velvyslanectví, aby se mohla vyjádřit jejich vláda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mediálně falešný strýček nepochopil, že když je nominovaný na Oskara, tak je pozván do hlediště, ale neznamená to, že musí být vyznamenán.

   Smazat
  2. Který teplých hvězd a rudohnědých pruhů slouha tenhle pražský Majdan stejně jako před tím policejní koncert v Thunově ulici a ještě před tím červené karty a cedule Thank you Regan orazítkované americkým velvyslanectvím zase zbabral. Vypadá to, že protiuprchlické a mírové hnutí má na své straně nejenom řadové policisty, ale i důstojníky BIS sabotující zadání protektorátního ministerstva pravdy, války a US Embassy.

   Smazat
  3. Jenže, bohužel asi tato lež splnila svůj účel. V televizi neslyšíte nic jiného, jen že ta Hermanova teorie je pravdivá. Většina lidí si po práci pustí TV a této lži prostě uvěří. A o to jim jde, né o pravdu.

   Smazat
  4. Nebojte, lidi nejsou hloupí.Ta kampaň proti presidentovi, jen zvýšila popularitu presidenta.Je účelové, že televize i noviny nám jen lžou a lžou.Až lidem dojde trpělivost,bude zle.

   Smazat
 3. Koukám, zdivočelý "patriarcha" se nám nějak zamiloval do Zemana :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zato ty si v zahraničí žijící Čechy hodil přes palubu jako Zadolárek a místo přestěhování volyňských Čechů sem taháš muslimáky. Odbojáři proti proskripcím a křišťálovým dnům na západní Ukrajině, pogromům a vyhlazování civilního obyvatelstva na východní Ukrajině, ale i ti kteří se momentálně nacházejí na Podkarpatské Rusi jakožto území bývalého Československa si zaslouží naši podporu.

   Smazat
  2. 4:05 Patriacha se zamiloval do skutečné pravdy, ne do "pravdy a lásky".

   Smazat
 4. 4:04 Respektuji vas nazor pane Povolny, ale vidim to ponekud jinak.
  Neverim, ze Zidum v Americe v dnesni dobe hrozi nejake zvysene nebezpeci. Duvod je v tom, ze 27 velmi znamych Zidu po cele Americe, je na strane Donalda Trumpa a silne ho podporuji.
  Neoconu, tech nejvlivnejsich je 90 (podle seznamu Patrica Buchanan. A jsou proti Trumpovi.)
  Vliv Zionistu v Americe je denne napadan a sabotovan jinymi Zidy, temi orginalnimi (Hebrew). Duvod nevim a NECHCI ho
  vedet ! Je v tom i nabozenstvi - jsem Katolik , ale jiny nez je Halik.

  Zde je uplne jiny problem, ktery Evropa ignoruje, protoze nema zadnou zkusenost.
  Je to obrovska vlna kriminality proti belochum od cernochu.
  To se bude muset resit po nastupu Trumpa do Washingtonu.
  LEGALNE to Trump nemuze prohrat !
  Ocekava se vsak , ze po jeho zvoleni budou horet americka mesta. Proto bude mit pohotovost Narodni garda.
  Za 14 dni budeme vedet kdo vyhral. Legalne Trump , nebo NElegalne Hillary.

  Vyhraje-li Hillary milacek Neoconu, tak bude Rusko automaticky ve velce na zaklade vseho, co Hillary a hlavne Soros pozaduje ! On vyziva cely svet k utoku na Rusko. (Soros chce vsak znicit i Israel, coz neni v Evrope znamo.)
  Duvod nevim.
  nick honolulu


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prezident Zeman řekl, že se bude spolupracovat s Izraelem v oblasti vyspělých technologií a tak je to správně.

   Smazat
  2. Honolulu, nemluvím o USA, tam se napětí vybije mezi bílými a barevnými. Evropa je jiná, s vyjímkou Anglie, Francie kde to může být podobné jako u vás, se ostatní země, hlavně "východní" zaměří na privatizátory , vládce hospodářství, politiky, medií a kultury(náboženství). Někteří židé neznají úměrnost vlivu, žádají vše a v tom je jejich tragedie, která je provází staletí. Dopadne to jako vždycky, nevinní to odnesou, svině se rozmnoží. Nepíši to rád, cesta s Clintnovou je možná "konečné řešení".

   Smazat
 5. Vyhraje-li Trump, tak zadne valka s Ruskem nebude ! NATO pravdepodobne bude zruseno, protoze Amerika ho platit
  nebude ! Uz ani nemuze ! Neni na to dostatecne silna.

  Trumpova vyhra znamena na mezinarodni scene odstup od snah NWO. Prijde k zesileni Nacionalismu vsude v Evrope a v Americe. Zesileni suverenity evropskych statu a kontrola hranic.

  Pomatena Merkerova udelala v Evrope obrovsky BORDEL, a to se bude muset nejak napravit.

  80 % problemu, ktere bude muset Trumpova administrace resit, se vsak Evropy vubec netyka.

  Vy Cesi si budete muset udelat poradek doma s t.zv. kavarnou, protoze ohrozuje vasi existenci.

  Pozvani Dalejlami urcite zhorsilo vztah k Cine.
  A vy budete Cinu potrebovat. Ona vam ted nebude verit.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spravnej postreh , za umyslem pozvat Dalajlamu snaha zborit vztahy s Cinou, ktere p. president navazal. Coz bylo velmi dulezite ! Uzke vztahy vseho druhu s Cinou pak muzou jen posilit nasi existenci v dobe nejvyssiho ohrozeni....

   Smazat
 6. Zide , kteri nestaci utect z EU budou pak obetovani pro vec daleko dulezitejsi , okupaci Evropy afroaraby a jejich terorem. / Utok na zidy ve Francii napr./. Okupace probehne pomoci gangu a jejich zlociny pak policie "nevypatra".
  Lepsi je nechat hovorit fakta.
  Po napadeni hitlerovych nacistu Jugoslavie ,zacali Ustasovci terorizovat /nedostatecny vyraz/ a vyhlazovat srby za pozehnani Svate Stolice papezske a kardinal Stepanic pak byl vitan papeZem a kardinaly jako hrdina ve Vatikanu se vsemi poctami.
  Katane z Chorvatska, pak /v 1941-44/ bestialne mucili, vrazdili srbske obyvatelstvo ,zeny a deti,v mnozstvi okolo 700 TISIC v koncentracnim tabore k tomu vybudovanem.. Faktem zustave ze mezi vrahy bylo SEDM knezi. Katolickych !

  OdpovědětSmazat
 7. Tak Duko ,ty pánbičkáři,konečně ti to někdo řekl pěkně od plic.Nejsem nábožensky vyhraněn,ale pokud je peklo tak se tam pěkně z Halíkem smažte,přijdu přihodit polínko.Politici jsou všiváci, ale ty a Halík a vám podobní jsou nadvšiváci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Duka uzavřel s prezidentem Zemanem smír, článek se týká Vlka.

   Smazat
 8. herman postupuje jak postupuje tradični cirkef lhat krast a podvadět a kdyby se nebali tak i hon na čarodějnice by uzakonili se souhlasem sralbotky starostu odeeses vatikanu a topiči aby bylo jasno komunistu zemana nahradě ale vubec a to slofičko vubec durazně podtruhuji nemusim ovšem podobnost stim honem na čarodějnice a miloušem je vic než nahodna neřkuli tradični černoprdelnicka

  OdpovědětSmazat
 9. Herman udělal pár špatných kroků, je čas udělat i dobrý. Nový ministr by se jistě našel...

  Zdroj: http://miloslavhavelka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=562595

  OdpovědětSmazat
 10. Katolická církev je v úpadku, mnoho katolíků je zklamáno z "mediálního" papeže Františka. Minulý týden jsem napsal biskupovi do Plzně, jestli se náhodou nezbláznili se zvoněním pro Aleppo - buď jsou hloupí nebo navedení, jak se říká.
  Naproti tomu je vidět, že pravoslavná církev je při smyslech. Rusko nás teď brání ve všech oblastech - proti nenažranosti západních firem a proti morálnímu úpadku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tomu jeho husitskému kolegovi jako trest Boží za výzvy k vydání našeho území uprchlívákům shořel kostel, přesto v útocích na českou státnost a ekonomickou nezávislost ČR pokračuje.

   Smazat
  2. To si můžete snadno ověřit, pokud po zhlédnutí této fotky dotyčný zůstává havlistou, tak zrazuje svou zemi vědomě. Václav Havel lísající se ke svému zámořskému páníčkovi coby horlivý spolupracovník dnes již za válečné zločiny v Iráku a mučení odsouzeného válečného zločince George Bushem ml. http://www.petice24.com/uploads/images/99991931_havel-bush_244208b3.jpg

   Smazat
  3. 9:10-pokud foto není upraveno nebo není zatíženo copyrightem, na bilboardech by se vyjímalo i při vší úctě k VH a pozůstalým jako symbol podřízenosti USA.

   Smazat
 11. Anonymní 8:08
  To jsem chtěl napsat také.Úplně jiné chování kardinála Duky a když byl jim ustanoven,měl jsem velké podezření o jeho směrování.Začínám ho chápat a důvěřovat,že pochopil co je smyslem cirkve.Jenže jak vidíme,začíná být osamocen,dokonce se nepohodl s Halíkem,Hermanem a s Vlkem,určitě také ne.Přichází doba,že mnozí musí ukázat karty a hrozivě zjišťujeme co hrají a s kým hrají,navíc to všechno dorazil Papež,když přiznal,že je žid.Takže se vtírá podezření,že po staletí byla katolická cirkev pod patronací židů a ovlivňovala život křesťanů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Však je to v Bibli /manuálu/ napsáno, kdo je Antikrist a jak jej poznáte. Nostradamus popsal jeho vykonavatele MABUSE (přesmyčka ObamaUS, UsamaBush, stejně jako Angela Merkel = Klara Mengele). Nic na světě se neděje náhodně a tato zkouška je napsána v biblickém kódu odhaleném slovenským rabínem Weissmandlem http://neuveritelnaodhaleni.cz/clanky/drave-selmy-vladnou-zemi-zjeveni-13-1-cast.html

   Smazat
 12. Vážený patriarcho Eliaši děkuji za Váš krásný článek
  Václav

  OdpovědětSmazat
 13. Jméno Vlk hovoří za vše:-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:13 Ano, Vlk je tím pravým pastýřem oveček Božích.

   Smazat
 14. Stejně jako Václav i já děkuji. Škoda, že článek nemá větší rozšíření.
  Marie

  OdpovědětSmazat
 15. neverim svaty proste lzou ale tenhle pan ma naprostou pravdu

  OdpovědětSmazat
 16. Dobře to vystihl Karel Sýs slovy: "Fráterníci se teď musí modlit aby Bůh nebyl."
  A důkazem hlouposti kavárnice Anny K. (Krecarová),je její prohlášení, že mají v televizi málo prostoru pro svá vyjádření...? To už vskutku nelze komentovat.

  OdpovědětSmazat
 17. Halík - to je král zmrdů,absolutně amorální směšná figurka.Tomu bych s chutí flusnul do toho jeho odporného ksichtu!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:28 Jak to vypadá, tak mnoho vyznamenání se stává znakem hanby. Platí to pro Obamu, Halíka a bohužel i pro pana Bradyho.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.