Reklama

pátek 21. října 2016

P. C. Roberts: Hillary v útoku na chlapácké řeči a na Rusko

Paul Craig Roberts
21. 10. 2016 Outsidermedia


Tisková mluvčí ruského ministerstva zahraničí Zacharovová řekla, že prezidentská kampaň v USA je “svého druhu globální hanbou“, nedůstojnou amerického lidu. Řekl bych, že uhodila hřebíček na hlavičku.


Kriminální mailový záznam Hitlery musel být Obamovým režimem zprovozen ze světa, aby se kandidátka amerických oligarchů na chodníček k Bílému domu vůbec dostala. Dostala se tam, čímž jsme dospěli na okraj nukleární války s Ruskem a Čínou. A nejpodstatnějším problémem, který jsou v té souvislosti Američané nuceni řešit, je chlapské tlachání o přitažlivých ženách, vedené kdysi Trumpem a Billy Bushem v autobuse.

Jsem skutečně přesvědčen o tom, že tyhle povídačky jsou jako plky rybářů o tom, co velkého už u vody chytili, a musí se proto brát s úsměvem i kouskem pochopení. Ale proč jsou teď ta plácání najednou důležitější, než je válka s Ruskem, která, kdyby skutečně vypukla, byla by válkou nukleární s koncem života na Zemi?

Trump prohlásil, že nevidí důvod pro válku s Ruskem. Ani důvod pro další existenci NATO čtvrt století po zániku Sovětského svazu.

Jsou Trumpovy choulostivé řeči o ženách nebezpečnější, než provokativní řeč o ruském prezidentovi, kterého Hitlery nazývá „novým Hitlerem“? Který šílenec by byl schopen osočit takto bezdůvodně a urážlivě prezidenta země, jež je schopna vymazat USA a celou západní Evropu z povrchu zeměkoule v několika minutách? A co je hrozivější? Když je několik žen osaháváno, anebo když se v nukleární válce všichni vypaříme? Jestliže na tuto otázku nemáme odpovědi, jsme příliš hloupí na to, abychom si zasloužili žít.

Chystají se americké ženy zvolit Hillary coby odvetou za Trumpovy obscénní hlášky? Jestliže ano, potvrdí tím jen to, že zavedení volebního práva pro ženy bylo omylem. Nebude už však nikdo, kdo by ten omyl v historické práci stačil zaznamenat.

Hillary s dopomocí presstitutek – prodejných děvek, které lžou, aby se uživily – a které dnes reprezentují americký tisk a televizní média – uspěla ve snaze soustředit prezidentskou kampaň na problém, který s nebezpečnou situací, vnucenou Světu právě jí a jejími neokonzervativními kamarády, nemá absolutně žádnou souvislost.

Killary-Hillary obviňuje ruskou vládu z toho, že se ve spolupráci s Trumpem nabourala do jejích emailů, předala je WikiLeaks, které je pak pustily do světa. A jaký je cíl téhle absurdní pohádky? Nic jiného, než odvést pozornost od toho, co v těch emailech vlastně je.

Nejvážnější problémem, před kterým dnes stojíme, je skutečnost, že se Washingtonu podařilo přesvědčit ruskou vládu o tom, že se Rusko stane cílem preventivního amerického útoku. Jestliže je ovšem nějaký národ přesvědčen, že bude zničen, je nepravděpodobné, že bude sedět a čekat, až ten úder přijde. A zvlášť nepravděpodobné je to u nukleární mocností, jakou je Rusko, strategicky spolupracující s další nukleární mocností – Čínou. 
Hlas pro Hitlery je hlasem pro konec života na Zemi.

A ještě pokud jde o Trumpovy tlachy o ženách? Nikdo, kdo viděl Trumpovu manželku, snad nejkrásnější a nejelegantnější ženu na Světě, hovořící pěti jazyky, jim nemůže přikládat žádnou váhu. Ale Hillary jim dává váhu celé naší živé planety.

 

Zdroj: Paul Craig Roberts
Překlad: Lubomír Man

31 komentářů :

 1. Rodina Hillariů by si měla zamést především před vlastním prahem. Oválnou pracovnu museli po sexy eskapádě Billa znovu vysvětit. Ale proč se k těmto věcem vracet? Když jsem četl prohlášení jedné ,,postižené" co si k ní Trump dovolil, tak jsem žasnul. Tohhle dělám běžně se ženskejma na ulici, když je po dlouhé době potkám. Proč ho neudaly a nepožadovaly odškodnění v době činu? Proč s tím vylézají až teď? Navíc ani jedna nepotvrdila, že tam byl a to ani zhora ani zdola. Ještě by na tom třeba vydělaly a byly slavné ještě dříve než nyní...Opravdu mi připadá ta debata kandidátů nedůstojná velikosti Ameriky a nebo ji tak velikou vidím ze sentimentu a ono už je to dnes už úplně jinak?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. je krasne video,,Jirina Bohdalova.znasilneni.Perfektna scenka,poviem,asi pasuje k tym damam,ktore udajne Trump obtazoval.Ked sledujem dnesne,,zlatokopky,,mam dojem,ze chlapi s milionovym kontom,maju co robit,aby neboli takpovediac,zneucteni,vydaja chtivymi zenami.

   Smazat
 2. Je mi z toho na bliti, vazeni, takovej hnus se hmed tak nevidi, co na to Honolulu?

  OdpovědětSmazat
 3. Na průběhu volební kampaně se můžete na vlastné oči přesvědčit kdo jsou vlastně obyvatelé této země. Bohužel, podobně to možná bude za rok vypadat i u nás, první náznaky si už dnes můžeme přečíst v novinách a videt v TV.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doufám, že ne, že většina Čechů nepozbyla rozumu a vidí kam předešlí mocipáni po r. 1990 zemi vedou. Věřím že volební účast v parlamentních volbách bude více jak 40% a v prezidentských hodně více jak 50%.
   Co se týče Trumpa a žen - no přiznám se být a Americe , tak čelím žalobám o Harasmentu každý den. Sdílím totiž kancelář s hezkou ženou a když nežertuji na toto košilaté téma, tak má starost co mám za problém. Ona to dokáže dobře vrátit. Jako spolupracovnici bych jí nevyměnil za nic na světě a ona mě jako šéfa také ne.
   Takže přátelé s úsměvem jde všechno líp - jen je třeba znát hranice a být tolerantní když je jedna strana neúmyslně překročí.

   Smazat
  2. 12.43 Super! Tedy s těma našejma ,,babama". I já jsem k nim občas sexysticky dvojsmyslný, když mě některá nepochopí, tak brzdím. Ale většinou je oboustraná sranda, když to dotyčná přijme, pochopí a ještě vám to vrátí.Ten hnus, někdy je vezmu třeba kolem ramen, na co si jedna Trumpova postižená stěžovala. Asi by mě v USA za mé chování zavřeli. Ale stážistku bych asi nepožádal i kdyby mě přemlovala...

   Smazat
 4. Naskýtá se otázka, kdo si ještě zaslouží být zván člověkem akdo již jen tupou hmotou připomínající lidskou bytost.
  To, co nám servíruje ČT v čele s Hillary, jsou slinty hodné slimáků, divné to hmoty, jež si ani není schopna uvědomit svou odpornou existenci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenom houšť a větší kapky! Zatím to vždy bylo tak, že čím více se modří svazáci s ČT tužili ve své propagandě, tak to ve skutečnosti dopadlo zcela naopak oproti jejich přání a zadání shůry. Vzpomeňte na kampaň proti zvolení Obamy nebo proti zvolení Zemana.

   Smazat
 5. Zaujimavy nazor z fora v,,der Spiegel,,To udajne obtazovanie zien Trumpom zoberme vseobecne.Pokial by ktorehokolvek muza,a aj mna,obtazovala,hladkala po zadku napriklad Angelina Jolie,Pamela Aderson,alebo dalsie hviezdy,vöbec by som sa nebranil,Iba v pripade,ze by ma chcela otazovat pani Merkelova.

  OdpovědětSmazat
 6. Co na to honolulu ? (9:27)
  Umele vytvorena nenavist proti Rusku nema jiny duvod nez snahu o dominaci Ruska o kterou se snazi NWO !

  Trump rekl, ze president Putin je daleko chytrejsi nez Hillary ! Kdyz Hillary s Putinem jednala, tak on ji vzdy prevladl a prechytracil - to rekl Trump !

  Za vsim vsak stoji Soros, ktery nabada cely svet k utoku na Rusko - verejne !
  Panove my ani nevime proc !

  Napjata mezinarodni situace se uvolni az bude zvolen Trump presidentem ! Ukradne-li Hillary volebni viteztvi, (vyhrat pro ni legalne neni mozne) - tak BUH s nami.

  Nick honolulu, ktery voli Trumpa a chce s Ruskem mir posila krasne pani Marii Zacharove pisen obdivu.
  Jack Jersey - Yo te mucho Maria.
  (Na youtube)
  OdpovědětSmazat
 7. Pane Lubomir Man, nevite nahodou, kdo je ten rusky spion Shuskin ?
  On zde krade vselijaka tajemstvi a vsechno odnese Putinovi.
  Kdyz ho nasi tajni policajti honoli, tak jim stihnul ukrast i ksandy a president Putin ted vi o Hillary vsechno.

  Je nejvyssi cas, aby byl zvolen za presidenta Trump, ktery je velmi inteligentni a zvedne svetove mineni o nasi zemi.
  nick honolulu - Supporter of Donald Trump.

  OdpovědětSmazat
 8. oprava : Policajti honili (12:51)
  honolulu

  OdpovědětSmazat
 9. Panove , my vsichni vime, ze krasne zeny jsou dukazem toho, ze existuji vyssi mocnosti nebeske !
  To, ze se Trump bavil v autobuse o zenach s Billem Bushem je normalni.
  To, ze to Bill Bush NAHRAL a po 11 letech dal Hillary je VELMI NENORMALNI ! To neni chlap, t.j. HAD !

  Neni nikoho v dnesnich dnech, kdo by s Billem Bushem nepohrdal. (Vcetne zen !)
  Lide se ho stiti !
  Uz ho vyhodili se zamestnani na hodinu, a ted ho vyzenou i z mesta.
  Ten "svetak" bude muset zit na rodinne farme v Texasu.
  Muze tam nahravat zivocichy.
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honiči Lullua,
   ta Amerika je,jak se jeví,úplně padlá na palici,když je pro ní důležitější vztah budoucího presidenta k ženskejm (zaplať pánbů,že není buzík,jako ta karikatůra,ten černej židomuslim Babrák Husseinovič Ohamba),než jeho vztah k válkám a k tomu ještě světovým a atomovým....
   Proto si taky ta židovská štětka Lewinská schovala ten syfilitickej ejakulát starýho vošousta Billa,co mu vycucla z hůlky,jako merek z kosti,tenkrát v "orální prcovně"....
   Ta Amerika je opravdu "úroveň",když si ambiciózní a naprosto nestoudné židovky archivují tělní tekutiny svých pošetilých nadržených šéfů,aby je jednou mohly vydírat a proto i u nás si kurvy stejného ranku zaslouží jen plné opovržení,stejně tak,jako ta stará megera vědouc všechna tato fakta veřejně prohlásí,že "...se raději bude mýlit s Obamou,než mít pravdu s Putinem.."
   Je to až k nevíře s jakými to morálními,"správně proAmericky uvědomělými" hovady v lidské podobě musíme zde sdílet jeden stát,jednu řeč a spolunažívání,přičemž tato hovada tak neomaleně necháváme svojí netečností zasahovát do našich životů a neženeme je jak dobytek a necháme je ještě nahlas volat po válce,která by nás zahubila...viz.např. tu píču Langsádlovou a spol.

   Nedělám si iluze o tom,že se v případě vítězství Trumpety v politice USA vůči zbytku světa něco extra změní,ale jen pro srandu jsem zvědav,koho ten přežranej, obézní dav inteligentů v USA při té taškařici,připomínající Matějskou pouť,nakonec zvolí....

   Smazat
  2. Jde babizna lesem a vojacek ji ukradne nusi a prcha."A co znasilnit vojacku ,to nic?"

   Smazat
  3. A pro nynejsi juesej ,jen pro otrle:
   Prijde pervert do verejneho domu a chce neco co jeste nemel .Babiice v okenku mu poda klic a pravi c.13 1 patro .Po otevreni dveri baba sedici v pelesi pravi;Tudle panacku tudle a vyloupne si sklenene oko.To j etak ta dnesi uSA.perverti a buzeranti .

   Smazat
  4. 18:37-ale jó,znásilnit,ale ten vojíček by musel bejt ze Středního východu a bába by se měla nahybat nad hroben svýho starýho,jak se to nedávno stalo té 78-leté chudeře v Německu.....

   Smazat
 10. Honolulu,díky
  Zajímavé,že si to Bill Bush natočil a uložil,už věděl,že bude někdy potřebovat na Trumpa kompro.
  Jinak na Clintonku stačí větší myš a uteče.Když už,tak chlap snese lépe facku od chlapa,než od ženské,co asi nechceme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To natocil jiny svinak ,Bush jiz ztratil praci ,byl vyhozen hned druhy den

   Smazat
 11. Honolulu, mluvils o občanský válce v USA.. taky z JAR ses pakoval (v 11:55 : ))
  ..mě se zdá, že kam vkročíš 7 světelnejch let tráva neroste..
  NE aby tě NAPADLO ! vrátit se zpátky na Smíchov ! !
  UFOoun

  OdpovědětSmazat
 12. Honolulu, můžete mi sem napsat jaké jsou v současnosti preference Trumpa a Clintonové z pravdivé a representativní analýzy v USA?
  Děkuji Pavel p

  OdpovědětSmazat
 13. 15:29.. Drtiva vetsina Ameriky je pro Trumpa.
  (Belochu 90 %.).
  Pro Hillary jsou cernosi, cast Hispancu, zeny - ty nevzhledne a samozrejme
  Neocons, kteri maji v rukou media.

  Dale 1.8 millionu nebostiku, kteri jsou mrtvi uz 25 let jsou ted zaregistrovani demokrate i kdyz byli za zivota republikani, Ti take "hlasuji" pro Hillary.
  Celkove je to asi 65 % pro Trumpa a ti druzi jsou pro Hillary v celo-narodnim meritku.

  14:38... UFOune mas postreh a mas pravdu ! Ja si toho take vsiml a prosil jsem New Age o pomoc.
  Kam jsem prisel, tam byly valky a revoluce.
  Angola, Mozambique, Rhodesia.
  16.6.1976 me hnali svinskym tryskem cernosi z downtownu na Braamfontein v Johannesburgu a kdyz jsem se prestehoval do Ameriky, tak zde zacalo AIDS.
  A strecha kostela na me spadla v Americe. V aute jsem se kutalel 2x. Z lode jsem spadl daleko od brehu a musel jsem doplavat 3 km - lod utekla do Kanady.
  P O M O C ...! Je to tak ! UFOun ma pravdu.
  Koncim panove musim jit do kostela hledat pomoc ! Realita a strach z pristich dnu me drti. Uz jsem mel i varovny sen o Kozacich, jak me honi na Aljasce.
  HONOLULU - mirumilovny poseroutka se smyslem pro realitu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honiči,to o těch Kozácích na Aljašce jsi neviděl ve snu,ale na CNN,tam tu kokotinu dávali k dobru právě před volbama,aby se tlustí amíci připosrali,ještě víc,než už jsou a šli to "hodit" té praštěné fúrii Killery Hitlery,co si bere na spaní neprůstřelnou vestu a namísto plyšovýho medvídka objímá "sweet sixteen-ku"....

   Smazat
  2. Jak Hitlary podvádí.
   http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9006-dukazy-podvod-hillary-clinton

   Smazat
  3. Jsme radi zes zakotvil na stara kolena v nasi zidovske comunity na Floride .Patris mezi nas kamarade z Jerusalema a doufame zes mel hezky novy rok v nasem kalenari Zdravi Mandela s pejzama

   Smazat
 14. Tak mne napadlo, Donald zbohatl za míň než patnást roků? Že jezdil autobusem.

  OdpovědětSmazat
 15. Někde jsem četl, že volby nebudou.Jednoho z kandidátů údajně zavřou. a Zbylý jeden kandidát na volby je málo.

  OdpovědětSmazat
 16. TO JE STRASNY PRISPEVEK ! (21:16) !
  Kytici nejkrasnejsich kvetu kladu k noham Sv. Panny Marie kazde zari.
  Cely zivot jsem verny nasemu spasiteli umucenemu v Jaruzaleme...A ten pomatenec (21:16) me obvini, ze jsem clenem zidovske komunity na Floride !
  NEEEEE ! Nejsem !
  Jsem K A T O L I K - daleko lepsi nez je vas Halik !
  A byl jsem nejhezcim ministratem v Praze...
  Babicky slzely dojetim a rikali mi andilek !
  A Mandela byl terrorista z kmene Xhoza z Transkeie.
  (Jizne od Durbanu.)
  Vy budte radi, ze me zde mate ! Protoze mate v makuvkach gulas.
  nick HONOLULU - Katolik a krizak.

  OdpovědětSmazat
 17. Zavidi Trampovi Ze jej skaredej zidovke sa usiel len zaletny cigan.

  OdpovědětSmazat
 18. Ruska TV si z nas dela prdel, coz by nemela, nebot je to neslusne !
  Kdyz nas general vyhrozoval Rusku zdisciplinovanim v pristi valce -
  tak ruska TV projev generala prerusovala v Americe znamou groteskou, ktera se jmenuje HAGAR THE HORRIBLE, ktera je o pracloveku barbarovi z davne minulosti doby kamene, ktery mava klackem.

  President Putin se na ten projev generala prerusovany HAGAREM THE HORRIBLE dival a slzel smichem. Vubec nemohl ani mluvit.

  Uz je opravdu nejvyssi cas , aby vyhral Donald Trump, ktery nam zlepsi reputaci, aby jsme nebyli prirovnavani k Hogaru the Horrible.
  nick HONOLULU - kulturni VELICINA.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.