Reklama

úterý 25. října 2016

Pan Brady to snad pochopí. Tedy, měl by pochopit

Jiří Baťa
25. 10. 2016
Kolem údajného (ne)udělení státního vyznamenání od prezidenta M. Zemana panu Jiřímu Bradymu, dnes 88 letému kanadskému občanovi bylo, díky Danielu Hermanovi, ministru kultury a údajně jeho synovci více povyku, než by si on sám zasloužil. Apropó: otec J. Brady Karel měl bratra Viktora. Viktorova dcera je matkou ministra kultury Daniela Hermana, takže pan Jiří Brady není jeho strýcem, ale bratrancem jeho matky).


Připomeňme si, že pan J. Brady byl odvlečen do koncentračního tábora jako dítě židovských rodičů. Nic německé říši neuděl a ničeho se nedopustil kromě skutečnosti, že byl od narození Židem. Pan Brady měl však to štěstí, že přežil. V roce 1949 emigroval do Rakouska a v roce 1951 odešel do Kanady, kde žil, pracoval a dosud žije a kde, kromě práce ve své instalatérské firmě si také přivydělával i na svých přednáškách a publikacích o Holocaustu. Za to, že přežil koncentrační tábor si „údajně“ (podle nízoru ministra Hermana) zaslouží čs. vyznamenání. K tomuto konstatování si dovolím citovat anonymní příspěvky čtenářů, kteří se vyjádřili v tom smyslu, že:

„... Zasloužil? Za co a od koho? Tento 88letý Žid byl zavlečen do koncentračního tábora, kam ho poslali Němci za to, že je Žid asi stejně "dobrovolně", jako mé dva prastrýce, Čechy. Ti tam ale šli za odboj. Jejich zdraví v KT utrpělo více než zdraví Hermanova strýce, protože umřeli v sedmdesátých letech, v podstatně mladším věku - bez metálů. Údajný Hermanův strýc po válce žil a žije v Kanadě, kde (snad) platil a platí daně, živil a živí se přednášením a psaním o Holokaustu. Kde je sebemenší zásluha o český národ, resp. český stát? Když chtějí Židé jednoho ze svých soukmenovců vyznamenat, ať to udělá Mezinárodní židovský kongres, nebo stát Izrael!

Podobný názor vyslovil i jiný čtenář:

„... Je mi trapné, že lidovecké prase Herman se snaží vytrucovat pro svého příbuzného vyznamenání. Pan Bredy se do koncentráku dostal aniž by spáchal proti německým okupantům cokoliv. Měl to štěstí, že přežil. Herman by se měl proto obrátit se žádostí o finanční kompenzaci na své německé „přátele“ ze Sudetoněmeckého sdružení.

Jiný čtenář k tomu dodává:

„... Pod vlivem mediální propagandy jsem se domníval, že pan Jiří Brady je také autorem příběhu své sestry Hany, který vyšel pod názvem "Hanin kufřík". Teď se však dovídám, že oceňovanou knihu napsala Karen Levine. A že se tedy na vzniku legendy o holokaustu pan Brady víceméně jen přiživuje. Takových odsuzovatelů holokaustu a úlohy Němců v něm, jsou celé zástupy. Je to ale snad důvod pro udělení vysokého státního vyznamenání? Konečně i fakt, že žádost o vyznamenání svého strýce podal lidovecký ministr Herman (paradoxně také přítel německého Landsmanšaftu), mi připadá chucpe včetně následného cirkusu, když mu (údajně) nebylo vyhověno.

K výše uvedenému snad není velice co dodat. Skutečností zůstává, že není zrovna na výsost spravedlivé oceňovat jen dosud žijící přeživší z koncentračních táborů vezmeme-li v potaz skutečnost, že statisíce či miliony jiných koncentrační tábor nepřežili. Ti lidé jsou na věky věků anonymní pro širokou veřejnost, ba dokonce i ti přeživší, kteří umřeli o desítky let později a rovněž se nedočkali žádného uznání. Kdo jim dnes velkoryse vzdává čest? Nabízí se však otázka, zda je stát nebo společnost k obětem či přeživším z koncentračních táborů nějak morálně povinován je (případně) nějak oceňovat nebo vyznamenávat (pokud k tomu nejsou nějaké jiné, opodstatněné důvody). Zvláště když všichni víme, že za holocaust a další tragedie a lidské osudy je někdo konkrétní morálně odpovědný, ale po jejich odpovědnosti se nevolá.

Je skutečně paradoxem, ne-li provokací, že zrovna lidovecký ministr Daniel Herman si vynucuje státní vyznamenání svého příbuzného, který byl zavlečen fašistickým Německem do koncentráku, ale sám se otevřeně „kamarádí či přátelí“ s „milými krajany“ z německého Landsmanšaftu. Pozadí s návštěvou (USA placeného) tajtrlíka z Tibetu „jeho svátosti“(!) Dalajlámy je už jen výhodný politický kolorit, ze kterého nekorektní lidovecký ministr Herman vytloukává svůj politický kapitál. Pan Brady i vzhledem ke svému stáří by měl pochopit, že podařený „synovec“ Herman si na úkor jeho dramatického, krutého mládí prožitého v koncentračném táboře především ohřívá svou levnou polívčičku na ohýnkem prezidenta Zemana. Jenže plamínek zhasl a ministr Herman se s tím nemůže smířit.

Dovětek na konec: pokud pan Brady vydržel v Kanadě bez českého vyznamenání víc jak 60 let, zbytek života vydrží i bez něj. Jenom pro pana Hermana je to další nemilá prohra nejen v boji s prezidentem, ale i veřejným míněním.

89 komentářů :

 1. Je to koordinovaný útok na prezidenta. Útočníkům není nic svaté, používají k tomu zbraně naší doby a to je mediální prostor.Všechny hlavní TV se v tom babřou jakoby nebyly důležitější témata, prostor dostávají pouze ti, kteří na něj plivou.Je to hnus co se děje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. VAROVANI : Utoky na pana presidenta jsou zaminkou. Cela vec je pomoci Brady /ani nema cesky jmeno/ ....Hermana / taky nema cesky jmeno/ a rady dalsich vyvolat nepokoje, krize a nakonec obcanskou valku!!!
   Nedejte se podvest, tim cim vam mavaji pred ocima...

   Smazat
  2. Vyvolat občanskou válku? Snad nějakou opileckou potyčku... Chce to trochu logiky a sebereflexe: mnoho lidí hlásá nenávist vůči všem, kteří se jim nějak nelíbí, ať už jde o nenávist vůči cizincům, američanům, rusům... Nemají s tím problém a považují to dokonce za "normál", za právo na svobodu projevu do takové míry, že přejí smrt jiným lidem. Takže, co je nenormálního na tom, že někdo prostě nemá rád Zemana, případně i další "upřímné" a slušné lidi, kteří mají, dle jejich názoru, nárok na svobodný projev? Dřív se takové kecy vedly jen v opilosti v hospodě, ale dnes, díky netu, můžeme v reálném čase vidět, jaké jsou postoje "lidí", což je pozitivní, jelikož je zřejmé, že litovat "samozvaných slušných lidí" je ztráta času, takže je lepší hledat nějaké "vyšší" cíle, třeba se věnovat vaření a chovu psů.:-)

   Smazat
  3. Btw, "efpe" taky nezní na první pohled česky, zatímco příspěvek bez podpisu, tedy "cizím slovem anonym", je česká národní klasika.
   Ne pravda, ale blbost vítězí!

   Smazat
  4. Varovani pokr.:
   1/Chteji odstranit pana presidenta Zemana za kazdou cenu. Stoji v ceste okupace statu afroaraby.
   2/ Chteji pote vojenske zakladny USA v CR jako nastupiste na Rusko /jako obvykle/.
   3/Sudetsti nemci , situace je vazna , chteji majetek nahrady "skod"po zakonnem odsunu,dale zmocnit se majetku , ktery nabyli okupaci v 1939 a zmocnit se velkych pozemku v CR a vubec chteji vsechno za kazdou cenu !!.

   Smazat
  5. Herman je největší kurva a prostitutka, však se na něj podívejte co dělá v politice u těch černoprdelníků. Kdyby neměli ty ubožáky, kterým to farář vysvětlí ve stánku lásky a kteří nemají vlastní mozek,tak by ta falešná strana neexistovala.

   Smazat
 2. je to pěkný,článek ,souhlasím!

  OdpovědětSmazat
 3. 100% souhlas. Je zde rozpor hlavně v tom přátelení s pohrobky fašistů a současně pokřik o jejich obětech a nutnosti je odměnit. Ale Hermanovi šlo vždy jen o osobní prospěch a výhody pro rodinu, což znamená jen to, že má být odměněn příbuzný a ne oběti fašistů. Proto také "loboval". Nakonec bude celkem úspěšný. Hrad zváží ocenění "strýca", medaile dají poslanecká sněmovna i předseda vlády (proč ne Senát???). Ještě bych navrhoval, aby byl pan Brady jmenovám čestným občanem Prahy a všech českých měst nad 10000 obyvatel a aby mu udělily čestné tituly vysoké školy (to se instalatérovi může hodit). Nezapomeňte ani na Nobelovu cenu míru. Ten milion USD spojený s cenou by jistě stál Hermanovi za jakýkoliv skandál. TnT

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlavně, aby tam byl přenosový vůz Iděsu a Hovinek.cz a 30+ studenti s vlajkami tibetského otrokářského režimu a plackou nacistického předvoje majdanského Karla Schwarzenberga.

   Smazat
  2. 21:33 a vítáni opozicí, zásobenou polskými vejci, infikovanými salmonelou...

   Smazat
  3. 22:07 Pokud za každého dovezeného nepřítele bude vysvěceno 10 vlastizrádců, kteří jej pozvali, tak za chvíli nebude z čeho naplnit kvóty na obřad.

   Smazat
  4. Taky by po něm mohli pojmenovat nějaké to letiště:-D
   Letiště Jiřího Brady-ho, hohoho:-D

   Smazat
 4. Jsou ještě na skladě henleinovské pamětní medaile udělované Hitlerem sudetským Němcům /oceněno 1 162 617 Hermanovo krajanů + 134 563 účastníků obou akcí/ za rozbití republiky v 38´anebo bronzových spon s motivem Pražského hradu za německou okupaci pro rodinu ministra Hermana jakožto přisluhovače ukro-amerických nacistů a islámských klerofašistů?
  Pokud ne, nedaly by se stylem Roshen vyrobit čokoládové kopie ve zlatém kapitalistickém pozlátku západních hodnot vraždit ženy s dětmi a starce, ostřelovat nemocnice, porodnice, dětské školky, školy a sídliště, už i na Donbasu v Evropě, rozdávané havloidním fašistům a knížecím pohuňkům představiteli církevní zlodějiny či protektorátní vlády zasílající výzbroj a výstroj banderovským vrahům nejen českého národa a umírněným islámským uřezávačům hlav - předsedou Sobotkou a jeho ministrem války Stropnickým, ministrem propagandy Chovancem či snad přímo Zadolárkem lezoucím do Brusele?

  OdpovědětSmazat
 5. No, doporučil bych podívat se na záznam včerejších zpráv ČT ve 22:00, které jsem náhodou shlédnul. Milka Němcová tam přímo vyšilovala, zvláště o zásluhách toho Bradyho, a do toho ji přizvukoval a taktéž se "spravedlivě rozhořčoval" ještě větší blbec než jsme doufali, Gazdík. To fakt stojí za to mrknout se na to, jací blbci štvou proti Zemanovi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Někdo štve proti Zemanovi? No a? Zemanovi nejen že to nevadí, ale naopak se v tom vyžívá a dělá vědomě vše proto aby tomu tak bylo.

   Smazat
  2. blbe 21:10

   Smazat
  3. To,že ti blbci štvou proti Zemanovi je nic proti tomu, že ti blbci nám vládnou. Člověk si už myslí, že větší blbec se tam nemůže dostat a ejhle, jsou jak kobylky a hrozí, že se jich už nezbavíme.

   Smazat
  4. 21:43
   Ani Němcová (ODS) ani Gazdík (STAN) nám nevládnou. Idioti jako ty kteří ani neví kdo je ve vládě by měli být zbaveni volebního práva.

   Smazat
  5. No, jistě. Vládnou nám šmejdi neziskovky a jimi placení trollové typu 21:50 jim dělají blbce.

   Smazat
  6. Samozřejmě, že nám spolu s oligarchií a církevní zlodějinou vládnou. Havlisté jsou prospěcháři a převlékači kabátů, kteří se dostali ke korytům snaživým vyvěšováním vlajky tibetského otrokářského režimu a uctíváním kultu osobnosti Havla, který se mísí se zastydlým antikomunismem a podporou ukro-amerických válečných zločinů, pogromů a křišťálových nocí na západní Ukrajině, pogromů a vyhlazování rusky hovořícího obyvatelstva na východní Ukrajině.

   Smazat
 6. Nekdy lze komplikovanym vztahem v rodine kde je incest normalni dospet i k takovemu prekvapeni ze vnoucek je zaroven i svym dedeckem a maminka je jeho dcerou. Neni to snad tento pripad?

  OdpovědětSmazat
 7. možná mají vzor:
  http://kovanda.blog.tyden.cz/clanky/5663/amerika-vlastni-i-cesko-rika-reaganuv-reformator-paul-craig-roberts.html

  https://www.email.cz/web-office/GJHKXcrMYVkC0PVHETBKA4TUgJ8ZgEPN2MR8M9JjBiTbZENVClFgCF7NoNdqWaxjR-W475M/Tehle_zprave_se_ani_nechce_verit.doc

  OdpovědětSmazat
 8. Dalajlama zde,nesahejte nam na havlicky ,to vite bez zenskech to neni snadne kozy utikaji holinek malo a klucici starnou

  OdpovědětSmazat
 9. Co spiknutí letových dispečerů proti Zemanovi? Už se to vyřešilo a už byli vyhozeni z práce?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslíš, že to někoho zajímá, když Úřadem práce od listopadu 1989 prošla už celá republika a někteří lidé bez práva na život umrznuli na lavičkách Václava Havla?

   Smazat
 10. Pavel LETKO
  http://e-republika.cz/article3745-Ko%C5%99eny-nenavisti-pra%C5%BEske-kavarny

  "Srdcem proti ostnatému drátu" - takový dojemný název dali dva zběhlí kněží (spolužáci ze semináře D.H. a Jan Janďourek) svému knižnímu rozhovoru. Poučné čtení.

  K zlatým hřebům repertoáru Daniela Hermana coby ředitele ÚSTR patřila vedle kanadského strýce i osobní vzpomínka na ruské tanky v Českých Budějovicích (bylo mu tehdy pět let). Jeho varietní číslo (sezóna 2012-2013) mělo název "Očištění naší historické paměti".

  Počkejme si a uvidíme, jaké má pan Herman "politické krytí".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Musíte si uvědomit, že součástí přípravy na povolání kněze je schopnost ovládat ovečky a manipulovat lidmi. Nejvíce je však církevní sektou/sketou ceněna vlastnost nabývat majetku a lhát bez uzardění, proto si to spolu s Židy nedali ani do desatera smrtelných hříchů. Toto je učí na bohosloveckých fakultách, že falešným slibem nezarmoutíš a to je také důvod, proč mají černoprdelníci reprezentující církevní zlodějinu, ukro-americký a islámský klerofašismus tak blízko k havloidní falši a přetvářce.

   Smazat
 11. Politická scéna tak trochu připomíná únor 48.Bude zajímavý vývoj v dalších dnech. Podaří se "kavárně" dostat do ulic dostatek studentů na svátek okleštěné republiky nebo je to "zahřívací kolo" před 17. listopadem? A co na to odpoví voliči Zemana? V každém případě nebude padat jenom listí ale i funkce, připravme se zvednout zadky zabránit "pražskému majdanu".

  OdpovědětSmazat
 12. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 13. Je tento pan Brady z Noveho Mesta na Morave? Podle vseho to tak vypada. Muzete nekdo potvrdit, ci vyvratit?

  OdpovědětSmazat
 14. Co je to zač to "Brady"? V životě jsem ten výraz neslyšel...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi tam chybí na čtvrté pozici písmeno "n".
   Nebo je to prostě část obličeje v mn.č.

   Smazat
  2. To 21:40 No ty množné části obličeje má určitě ten vyžranej sudetoněmeckej žid Herman. Typickej to lidovec, příbuzné to slovo se slovem kravinec

   Smazat
 15. Už to z něj leze, z hermana - Mohli bychom být jednou ze spolkových zemí Německa...

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Mohli-bychom-byt-jednou-ze-spolkovych-zemi-Nemecka-Daniel-Herman-novinar-a-clovek-od-Havla-besedovali-o-skvelych-vztazich-se-kterymi-ani-ruska-propaganda-nic-nezmuze-459898

  Jako kdybychom už nebyli böhmen und mähren, když můžou policajti z reichu zasahovat po celém našem území...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejhorší je, že stažením Rudé armády z východního Berlína a sjednocením Německa jsme se dostali znovu do situace, kdy budeme nacisty vůkol obklíčeni, tentokrát však islámským chalífátem.

   Smazat
  2. Anonymní25. října 2016 21:38 to je strasnej clanek vlastizradci hnusny

   Smazat
 16. https://www.youtube.com/watch?v=01r2INhKZoc

  :-D

  OdpovědětSmazat
 17. jo nepujdou na hrad odepsana top09 kdu co vetsina naroda nechce odkecana ods a tolik lidu na prevrat nesezenou vlastizradny smejdi proto volme spd aby se tady uz nemohly dit takove veci

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Geniální tah prezidenta Zemana.25. října 2016 22:13

   Prezident se k radosti českého národa zbavil těch představitelů církevní zlodějiny reprezentujících ukro-americký a islámský klerofašismus, vlastizrádců a deviantních havlistů obhajujících útoky na bílé Evropanky a uprchlíváctví a přitom to nebude na něm, že si vypálili cejch protektorátních kolaborantů.

   Smazat
 18. Ministr Herman. vědomě a schválně, se snažil poškodit zájmy České republiky.
  Přes prosby, aby to nedělal, pozval oficiálně na půdu ministerstva dalajlámu. Představitele separatistických sil, živených a podporovaných výzvědnými službami, zejména USA. S cílem usadit se vojensky na strategickém území Tibetu. Nejsou ani první ani poslední, v uplynulých více než sto letech. Zástěrka tzv. lidských práv je u režimu, představovaným dalajlámou, pokrytectvím. Dokládají to práce i západních badatelů. Fotografie lidí v kládách, s uřezanými nosy, uchy, tresty usekávaní rukou a nohou, vypíchané oči, to nejsou žádné báchorky. Neobhajitelné pokrytectví, zpochybňující skutečné úmysly.
  Poškození zájmů naší republiky bylo tak evidentní, že se čtyři nejvyšší ústavní představitelé museli od tohoto excesu distancovat, aby zabránili nevratným škodám.
  Bylo publikováno, že dokonce i prezident Obama potřeboval zdůraznit, že dalajlámu pozval, až na konci svého volebního období, jako soukromá osoba, zadním vchodem, nikoliv jako oficiálního hosta. V Británii se s dalajlámou oficiálně nikdo nestkal více než dvacet let. Nejen USA a Velká Britanie, ale i další nemají potřebu urážet a provokovat Čínu, a v zájmu svých zemí!!! se tomu programově vyhýbají. To jen havlisti, kavárenští povaleči si hrají na hrdiny, na úkor občanů České republiky.
  Ministr Herman prohlásil, že ho pan prezident Zeman "vydíral" tím, že nedá vyznamenání jeho strýci. Ze tří svědků, o kterých mluvil to nikdo neslyšel a nikdo nepotvrdil. Za to sám přiznal, že za tu "medajli" pro strejdu nejméně dvakrát písemně intervenoval u pana prezidenta. V západních demokraciích je takové lobování za příbuzného neslušné a nepřípustné. Přestože dobře věděl, že na seznamu vyznamenaných jeho strýc není, a on to věděl také, přesto ho nechal přijet do ČR.
  Ministr Herman za této situace vyfabuloval kauzu, jejímž primárním účelem je poškodit a ponížit prezidenta České republiky. Bez ohledu na to, že zneuctil nejvýznamnější státní svátek, a poškodil pověst a jméno své země. V tzv. zavedených demokraciích končí politici za daleko menší prohřešky. Ministr Herman by měl odstoupit buď dobrovolně sám, nebo ho musí odvolat předseda vlády Sobotka. Tedy měl by, ale to by riskoval, že skončí předčasně i sám. Na to odvahu nemá. Nezbývá, než si to připomenout v příštích parlamentních volbách. A pak podtrhnout a sečíst. J.B.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaké zájmy byly poškozeny ty rusko-čínký koulolízači?
   Zájmy Zemana nebo ČSSD?
   Co nám Číňani jako udělají? Zastaví vývoz svých šmejdských výrobků k nám? Víš že z Číny dovezeme za rok za 1/2 bilionu a vyvezeme tam za 40 miliard?

   http://ekonomika.idnes.cz/vzajemny-obchod-s-cinou-letos-klesa-rada-projektu-ma-zpozdeni-pub-/ekonomika.aspx?c=A161024_164929_ekonomika_rts

   A to že Zeman hrubě poškodil naše vztahy s USA které u nás investují daleko víc a také tam daleko víc vyvážíme tím, že doživotně vykázal US velvyslance z hradu, ti nevadí? Naopak, blbečci jako ty skákali radostí 5 metrů do vzduchu.

   Smazat
  2. V zásadě přicházejí v úvahu dvě varianty: a) dlouhodobě předem naplánovaná léčka na prezidenta, kdy se had Herman snažil lobbovat za příbuzného a zvýhodnit jej příslibem nesetkání se s jeho americkými chlebodárci pozvaným dalajlámou a Zeman se chytl návnady nebo b) vůdce havloidních fašistů Herman se minulý čtvrtek dozvěděl, že Brady není mezi 400 z 4000 navržených a mstí se. Už s ohledem na mohutnou kampaň se domnívám, že se jedná o dopředu připravenou akci tajných služeb organizovanou opět z Tržiště 15. Kolaborant Herman se už v minulosti osvědčil při snaze nasáčkovat k nám nepravidelnou americkou armádu islámských teroristů, kterým v Iráku v začala hořet zem pod nohama. Ten člověk je zrádce a nebezpečný manipulátor.

   Smazat
  3. blbe 22:27

   Smazat
  4. 22:27-čtvrt století se do nás "hustí", že volný trh a obchod vyřeší vše. Už to neplatí nebo jen mezi těmi, co mezi sebou mluví? Nevadí Zeman právě proto?

   Smazat
  5. To jen horlivý pomahač současných válečných zločinců a režimů odsouzených, leč kvůli mezinárodní situaci dosud nepotrestaných hlav útočné organizace NATO tady spolu se banderovskými a sudetoněmeckými vrahy českého národa a přáteli starých pořádků pochoduje Drang nach Osten spolu s Wehrmachtem a pobaltskými Einsatzgruppen každý den blíže k vysněné totální (jaderné) válce.
   To mi trhá žíly, že jsem byl valutovým disidentem a knížecím pohuňkem Karla Bilderberga nařčen rusko-čínským agentem místo Putinovým. Celý svět se proti vám spikl, už i prezident chudých Filipín se narovnal, pozvihl hlavu a oprávněně nazývá odsouzeného válečného zločince Obamu čubčím synem.

   Smazat
  6. 22:33 Je ještě varianta c)obvyklý odkláněcí manévr kavárny od podstaty, kterou je Hermanova podlost.
   Jeho setkání s dalajlámou bylo hrubým porušením mezistátní dohody s Čínou. Podrazil tak nejen prezidenta, ale i celou vládu včetně Bělobrádka. Udělal z naší země nedůvěryhodného partnera. To je opravdu vážná věc. A jako obvykle, kavárně se podařilo odklonit pozornost na naprostou prkotinu, že jeden ze stovek neschválených kandidátů na vyznamenání je náhodou Hermanův strýček. A všichni na to skočí a o podrazu Hermana se nemluví, natož aby ho Sobotka vyhodil. Herman se z vlastizrádce rázem změnil na oběť Hradu. To je skutečně mistrovský kousek profesionálních lhářů.

   Smazat
  7. 23:46 Máte pravdu, nechal jsem si podsunout Hermanovo historku, na které není zbla pravdy. Motivem je zabránění ekonomické spolupráce evropských států s Ruskem a Čínou a hraje se zde o samostatnou hospodářskou politiku České republiky, čemuž se teplých hvězd a rudohnědých pruhů slouha snaží zabránit. Vše ostatní je zástupný, uměle vytvořený problém podobný každoroční bouři ve sklenici vody.

   Smazat
  8. 0:25 Vystihl jste cíl této kauzy naprosto přesně. Kdyby šlo jen o "duchovno" dalajlámy, tak ho přece mohl pozvat kdokoliv jiný, třeba Halík. To by ale nenarušilo vztahy s Čínou. Proto to musel být někdo z vlády.
   Hermanův strýček, bez jakýchkoliv zásluh o stát a tudíž s malou šancí na výběr, byl jen nachystaným obraným granátem. Dokonce i kdyby byl náhodou vybrán, tak mu věřím jak se prořekl, že by vyznamenání odmítl. Samozřejmě proto, aby se na Zemana mohla hodit další špína. Opravdu dobře vymyšlená prasárna proti zájmům státu. Co na to BIS?
   Pana Bradyho by se některý novinář měl zeptat, co říká na Hermanův kamarádšoft se Sudeťáky. Brady přece musí pamatovat, jak se "drazí krajané" u nás chovali.

   Smazat
  9. Sobotka je zmrd a zbabělec. Ten hermana nikdy neodvolá.

   Smazat
 19. Pan Brady to už dávno pochopil a doložil činy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Slušný člověk by se už dávno vzdal občanství kanadské země, která vystupuje na straně ukro-amerického nacismu a islámského klerofašismu a v Sýrii jako agresor bombarduje vládní jednotky bojující s islamisty.

   Smazat
  2. Táhni do pekla ruskočínskej patolízale.

   Smazat
  3. Proskripce a křišťálové dny na západní Ukrajině, pogromy a vyhlazování rusko-jazyčného obyvatelstva na východní Ukrajině.25. října 2016 23:23

   A nepodporoval by spolu s Hermanem západní hodnoty vraždit ženy s dětmi a starce, ostřelovat nemocnice, porodnice, dětské školky, školy a sídliště, už i na Donbasu v Evropě.

   Smazat
  4. Patříte tam oba.

   Smazat
  5. 23:22 Čemu nerozumíš na heslu Smrt fašismu, svobodu lidu?

   Smazat
  6. Fašistická Čína, Fašistické Rusko !!!

   Smazat
  7. To 23:23 Hlavně vždycky je třeba zmínit ty ženy, děti a starce, nemocnice, mocnice i pomocnice. A co třeba úplně obyčejný muže, ty nikdo nezmíní? Ty úplně obyčejný chlapy, co chtěj mít to svý pracovní místo někde v továrně nebo na poli a všechny válkychtiví zmrdi jim jsou úplně u řiti? Na ty nemyslí nikdo.

   Smazat
  8. Proskripce a křišťálové dny na západní Ukrajině, pogromy a vyhlazování rusko-jazyčného obyvatelstva na východní Ukrajině.25. října 2016 23:34

   Už nevíš kudy kam, teplých hvězd a rudohnědých pruhů slouho, kryso zahnaná do kouta, stoupenče ukro-amerických nacistů a banderovských vrahů nejen českého národa a islámských klerofašistů a umírněných uřezávačů hlav tak jsi začal zaměňovat černou za bílou a dokazovat nám svou neznalost dějepisu, a to naprostou.

   Smazat
  9. Sežer hovno.

   Smazat
  10. 23:33 Pláčeš sice usilovně, ale na špatném místě, povídej to svému zámořskému páníčkovi a jeho loutkám Porošenkovi a Turčinovovi, že nechceš při dělení společného státu vraždit své příbuzné a sousedy kvůli tomu, že chtějí i nadále mluvit slovensky nebo rusky, aby ses nemusel před nuceným odvodem schovávat v EU a Rusku.

   Smazat
  11. Sežer hovno.

   Smazat
  12. Proskripce a křišťálové dny na západní Ukrajině, pogromy a vyhlazování rusko-jazyčného obyvatelstva na východní Ukrajině.25. října 2016 23:48

   Jo, havloidní fašita zakládající si na vyšším vzdělání, noblese a urozenosti dohnán k vulgaritám a prchá vatikánskými krysími stezkami při vědomí toho, že se mu díky hrdinství Rusů nepodařilo ani několikanásobnou přesilou porazit ani vyhladovět donbaské ghetto.

   Smazat
  13. Sežer hovno.

   Smazat
  14. Dekret prezidenta o potrestání nacistických zločinců, zrádců a jejich pomahačů a o mimořádných lidových soudech25. října 2016 23:56

   Vápnem namalovaný bílý háknekrojc na zádech, 50 kg ranec buchet na cestu a ve spěchu ponechal hrající gramofon, který se na konci desky zasekl. Takto smutně skončil Chovancův estébáček.

   Smazat
  15. Sežer hovno.

   Smazat
  16. To 23:42 Ty jsi ale obrovský vykastrovaný býýýýýk!!!!

   Smazat
  17. Dekret prezidenta o potrestání nacistických zločinců, zrádců a jejich pomahačů a o mimořádných lidových soudech26. října 2016 0:20

   Bezradný, 23:26, 23:39, 23:43, 23:49 a 0:03 zadrhávající loosere, prohrál jsi debatu v aréně. Skončil jsi na marách, nacistická kryso zahnaná do kouta, nezkušený býčku usmrcený toreadorem.

   Smazat
  18. Sežer hovno.

   Smazat
  19. To hovno bych ti ty americký vlezdoprdele tak akorát nacpal do chřtánu aby ses s ním zadusil, kreténe s IQ tykve. To nic jiného tě maminka nenaučila,hovado?

   Smazat
 20. Pan Brady určitě nic nepochopí,uvědomme si, je to skoro 90ti letý instalatér na penzi.Nepochopí ,že jej jinak slizký vzdálený příbuzný zneužil bůh ví v čí režii.Bude chudák jezdit a sbírat nějaké truc medaile a nebude vědět ani za co.Je mě jej opravdu líto.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Svou falešnou lítost si strč do prdele. Bradymu to pálí daleko víc než o polovinu mladším koulolízačům Zemana, rusáků a číňáků

   Smazat
  2. Dekret prezidenta o potrestání nacistických zločinců, zrádců a jejich pomahačů a o mimořádných lidových soudech26. října 2016 0:34

   Hovňousku, kdepak je tvůj Kalousku? Volej eskortní agenturu Evropské hovnoty, gay pornosvlečna Janda ti politicky korektním způsobem pofouká bebí, uplakánku, když si tady od lůzy dostal na prdel až ses nám 23:26, 23:39, 23:43, 23:49, 0:03, 0:21 zadřel a pokakal LOOSERE.

   Smazat
  3. Sežer hovno.

   Smazat
  4. Kokokokoktá 23:26, 23:39, 23:43, 23:49, 0:03, 0:21, 0:36 kokokokot, pardon Chovancovo vocas.

   Smazat
  5. 0:43 - on je to obdivovatel hudební skupiny:
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Pi%C4%8Da_z_hoven
   Představitel dnešních multikulti evropských hodnot pornojandy, který se stravuje se 100hoven z rudých spoďárů vencla.

   Smazat
 21. 22,27
  Neznám aktuální čísla, ale pochybuji, že se od roku 2012 výrazně změnila. Podle bakalo - hospodářských novin, jsou USA až na čtvrtém místě v obchodní výměně, hned za zeměmi EU, Čínou a Ruskem. To Rusko se díky sankcím, vnuceným právě USA pravděpodobně posunulo za USA. Když chceš dělat propagandu, najdi si jiné téma, nebo jí běž dělat do Jedličkovo ústavu.
  PS
  Jinak souhlasím s tím, že jsme skutečně zavaleni čínským šuntem. Ale kdo dlouhé roky likviduje český, potažmo evropský průmysl? Kdo stěhuje fabriky za levnou pracovní silou? A kdo nechá jejich produkci dovážet do Evropy bez přiměřené celní zátěže? Zeman?

  OdpovědětSmazat
 22. Ještě jsem chtěl dodat pro bojovníky za americké investice. Neznám všechny aktivity amerických investorů v Čechách, ale ty medializované nedopadly zrovna nejlépe. Viz Tatra, nebo Aero Vodochody.
  A Zeman nebojuje za levný čínský dovoz, ale za čínské investice. Mimo jiné i do českého skomírajícího průmyslu.

  OdpovědětSmazat
 23. O tom, že celá akce Dalajláma-Brady je předem připravený a načasovaný útok proti prezidentovi může pochybovat jen zdejší Pepa Vyskoč spolu s Gazdíkem a Němcovou, na stejné úrovni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čalounice Němcová mne udivuje svou houževnatostí. Skutečnost, že je po tak dlouhou dobu ve vysoké politice nenasvědčuje moc vysoké inteligenci voličů ODS. Podobně, jako Marek Benda, kterého si voliči ODS vykroužkovali z nevolitelného místa až do parlamentu. Nemám moc vysoké mínění o inteligenci průměrného Čecha, ale voliči ODS se rekrutují pouze ze dvou skupin. Zlodějů, kteří využili období vlády této partaje k vylepšení vlastního portfolia a pitomců, kteří uvěřili tomu, že takto se dá vybudovat dlouhodobě prosperující společnost.

   Smazat
  2. Mě Němcová svou houževnatostí neudivuje.Protože to je jediná možnost jak se ještě udržet v politice. Aspon posírá hlavy těm v ODS. Až odtamtud vypadne, skončí na smetišti a to ona dobře ví.

   Smazat
 24. Prezident jim leží v žaludku roky, útoky se budou jistě kupit. Držím palce, aby ty svinstva přestál. Hluboká poklona pane prezidente!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taktéž přeji mnoho zdraví, štěstí a úspěchů v boji s těmi prostitutkami.

   Smazat
 25. Slyším Brady a už se mi otvírá kudla v kapse! Tak už dost těch šaškáren a nepodstatných, podělaných žvástů o ničem..., prohnilá média nás tím krmí 24 hod. denně, .... informujte o důležitých věcech,!!!... do hajzlu už s těmi idioty - lidovci, topáky a odesáky....

  OdpovědětSmazat
 26. Panové a dámo,4 roky jsem prožil v koncentračním táboře,moji blízcí tam všichni zemreli,proto se ptám ,já tu medajli nedostanu,jen proto že můj synovec se nejmenuje Herman.Pane Brado pokud vám jde o medajli,přijeďte za mnou já vám jednu dám"za statečnost".Jsem starej kmet ,ale nemůžu jinak a snížím se k jednomu.Pane Brado jděte do prdele a vemte sebou tu Krnáčovou + Hermana.DĚKUJI!!!!!

  OdpovědětSmazat
 27. Bez ohledu na to, že je na tom mnohé pravda je to napsané v nenávistném stylu z cílem za jakoukoli cenu umenšit, snížit to co pan Brady zažil (srovnávání toho kdo trpěl za války více a kdo méně je jen znakem soutěžení, závisti, komplexů, ukřivděnosti a sebestřednosti, protože každé utrpení je velmi individuálně vnímané a proto nesrovnatelné a v tomto smyslu objektivně nehodnotitelné podle nějakých umělých měřítek či tabulek, které stejně i oponenti zase nastaví podle sebe, takže jde opět jen o jednostranný pohled, jen obrácený ale to už kritikům nevadí. Srovnávat něco tak hrozného jako prožití koncentráku za účelem hodnocení kdo to měl lehčí a kdo horší je strašně špatně a úplně mimo). Copak pan Brady přesto, že se nezasloužil o koncentrák např. odbojem (což jako dítě jaksi bohužel nemohl i kdyby chtěl, kvůli tomu v koncentráku trpěl méně a méně "záslužně". Co je to za blbost ? Tím se autor sám dal na úroveň těch, které kritizuje, navíc za předpokladu, že je jeho kritika ve všech bodech oprávněná. Nelobuju zde vůbec za nikoho, ani za Pana Hermana, ani za prezidenta Zemana, ale když už jsme tedy u toho porovnávání zásluh za to, kdo více trpěl, tak jak vysvětlí skalní zakaždoucenu obhájci prezidenta Zemana srovnatelnost zásluh (či utrpení) vyznamenaných dnes či dřive jako např. pana Bradyho vs Daniela Hůlky vs Františka Ringo Čecha ? Že by tito kamarádíčci pana Zemana měli větší zásluhy než pan Brady ? Proč autor článku neporovnával zásluhy a utrpení svých příbuzných s nimi, ale s panem Bradym ? Ne snad proto, že na kámoše jeho oblíbeného prezidenta se špína kydat nesmí ? Jak si vůbec může člověk, který nezažil holocaust dovolit umenšovat a hodnotit to co prožil pan Brady ? Oc co mu vlastně jde a jaké jsou ve skutečnosti jeho motivy ? Ne snad některé z těch výše uvedených ? Lidé co prožili a přežili holocaust se většinou nemají potřebu porovnávat, o to je trapnější, když to dělají ti co o tom nemohou mít ani páru.. Proč autor článku selektivně a evidentně cíleně cituje jen negativní a nenávistné komentáře a pro vyváženost nikoli oba pohledy, aby čtenáři umožnil objektivnější srovnání. Autor článku se evidentně snaží čtenáře jednostranně černobíle manipulovat.. Na druhou stranu uznávám, že holocaust přežilo mnoho lidí, kteří vyznamenáni nebyli, ale vyznamenat úplně všechny asi není v ráci státního vyznamenání prezidentem ČR technicky možné, ale mnozí byli oceněni jinak a jinde a tohle nakonec přece vůbec nejde, to je naprosto podružné, hodnota člověka a jeho charakteru není dána nějakým metálem či oficialitou.. Skuteční hrdinové nejsou závislí na vnějších formálních atributek pro obecenstvo. Neméně zajímavé je, že většina komentujících pod článkem se hrdě schovává za svou anonymitu. Pročpak asi ?

  Richard Molek

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To ti trvalo 4 dny, než si sesmolil těhle pár nenávistných plků? Fakta uvedená autorem článku popřít nemůžeš, tak ses rozhodl alespoň hodit jedovatou slinu.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.