Reklama

.

.

neděle 23. října 2016

Pánové Daniel Herman, Michal Horáček, Tomáš Halík a hrstka dalších, která je součástí pražské kavárny už nevědi co mají udělat, aby na sebe upozornili. Rozhodli se uspořádat separátní oslavu státního svátku 28. října! Jak jim odpovíte?

Croix
23.10. 2016   Eurasia 24
Dočetl jsem se v těchto dnech, že některé veřejně známé osoby, které jsou ve sporu s prezidentem republiky Milošem Zemanem, se rozhodly uspořádat separátní oslavu státního svátku 28. října.Většinou se jedná o lidi, kteří jsou známi jako součást tzv. pražské kavárny, horlivé až přehnané stoupence odkazu V. Havla, někteří z nich jsou nad rámec tradiční české a československé suverénní politiky také přátelé sudetoněmeckého landsmanšaftu (zejména Herman, jak je veřejně známo). Nakolik je tento landsmanšaft přítelem naopak československé či české státnosti a suverenity, o tom bychom mohli otevřít celou nekonečnou diskuzi.Dobráci jsou tedy ve sporu s momentálním prezidentem republiky Milošem Zemanem, a proto se odmítají účastnit oficiálních „hradních“ oslav.
 Nemusíte s Milošem Zemanem souhlasit ve všem, taky s ním ve všem zdaleka nesouhlasím. I když mě v některých směrech naopak příjemně překvapil, takže ho dnes hodnotím jako nejvhodnějšího prezidenta pro tuto dobu ze známých kandidátů první přímé volby hlavy státu.

Můžeme dokonce s Milošem Zemanem nesouhlasit ve většině věcí, nebo zcela nesouhlasit. Přesto je oficiální ústavní hlavou státu volenou přímo voliči, vyjadřuje vůli většiny (voličského) lidu. I kdyby vzešel z voleb v parlamentních komorách, byl by stejně tak oficiálních a ústavním prezidentem, oficiálním představitelem státu. Státu a jeho kontinuity historické i politické. Kontinuity nejenom stávajícího státu jménem Česká republika, ale celé české státnosti počínající svými kořeny již před 10. stoletím v raném středověku, jíž je Česká republika pouze poslední formou, nebo nejnovější kapitolou, chcete-li.

Za daných okolností a s přihlédnutím k osobám, které se rozhodly pro jakési truc-shromáždění, k účasti na němž vybízejí i další občany, aby se tak toto shromáždění k základnímu státnímu svátku, kterým je 28. říjen, stalo ve skutečnosti pouhou demonstrací neloajality a odporu vůči Miloši Zemanovi, považuji takové kroky za pohrdání českou státností. Proč?

Oslavy 28. října na nejvyšší politické úrovni se tradičně konají na Pražském hradě za přítomnosti hlavy státu. Jedná se o oficiální svátek v oficiálním prostředí, které je symbolem kontinuity a legitimity české státnosti. Přičemž v takové rovině je úplně jedno, kdo je zrovna českým prezidentem.

Pokud někdo za takových okolností má svůj spor s Milošem Zemanem za důležitější, než státotvornou svornost, která má při takové příležitosti přesahovat jakéhokoliv jednotlivce a jeho spory, pak tyto spory nadřazuje české státnosti. Nejenom to. Státní svátek tím rovněž podřizuje této své agendě a sebe i tuto agendu staví nad 28. říjen, je to pro něj jen příležitost, jak rádoby seknout po osobě momentálního prezidenta. Oslavy svátku jsou pak v tomto trucprovedení jen jakýmsi hadrem či kostí, o níž se přetahují jako chtiví a vzteklí psi s prezidentem a většinou národa.

Proto považuji kroky výše jmenované skupiny za neslýchané, za pohrdání tradicí české státnosti a za skutečné rozdělování společnosti v daleko horším smyslu, než se tyto kruhy samy snaží připisovat Miloši Zemanovi. Následný tanec, ke kterému se přidávají hlavně různí rektoři, druhořadí politici a média, stejně jako oportunistický Bohuslav Sobotka, je neméně projevem naprosté neúcty k české státnosti od všech účastnících se.

Přitom údajným důvodem toho všeho je další nepřípustné nadřazování osobních záležitostí nad význam svátku 28. října – údajné odmítnutí udělení vyznamenání příbuznému Daniela Hermana p. Bradymu, údajně kvůli tomu, že se Herman setkal s dalajlámou. K tomu jen na okraj; Herman se zde se svým jednáním opět objevuje v již známém okruhu lidí, kteří jsou naprosto neloajální k zájmům České republiky a oficiální české politice, která je v tomto ohledu naprosto podobná německé, francouzské, ale i americké v tom smyslu, že udržuje pragmatické vztahy s Čínou, což se Herman a spol. opět snažili akcí s dalajlámou podkopat. Názory na problematiku Tibetu mohou být všelijaké. Něco jiného ale je, zapojí-li se do takové akce člen vlády.

Bradyho těžké životní osudy nijak nezpochybňuji. Udělování státních řádů a vyznamenání je ovšem výhradní prezidentskou pravomocí, není nárokové a těžko může být vynucováno. A o zúčastněných vypovídá, že údajně kvůli neudělení vyznamenání p. Bradymu rozpoutali celé tohle trapné divadlo, v němž si zúčastnění iniciátoři dovolují kvůli svým cílům a sporům z takové výše pohrdat oslavami tradic české státnosti a pokoušejí se na této bázi rozdělovat společnost.

Osobně si myslím, že životní osudy p. Bradyho jsou v této záležitosti jenom nepěkně zneužívány, aby mohl být veden další útok na osobu Miloše Zemana. Pro tyto lidi přece 28. říjen 1918, den vyhlášení samostatné československé státnosti, soudě podle jejich skutků, není nic, jen vhodná příležitost podle kalendáře, kdy je nikdo nepřehlédne.

84 komentářů :

 1. Stáhneme většina ocas a to kavárna ví!PFV

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://www.petice24.com/uploads/images/99991931_havel-bush_244208b3.jpg23. října 2016 11:35

   Já vám dám Havla, já vám ... havelku!

   Vymazat
  2. A jako zlatý hřeb večera Prague pride Dášenka počůrá havelku.

   Vymazat
  3. Pan sudeťák- ministr Herman, by měl požádat své "milé" krajany ze sudetendeutschland partaje, aby strýci dali lepší vyznamenání a to Svatováclavskou orlici !!

   Vymazat
  4. Klid přátelé, to už jen dávno začala předvolební kampaň na hrad. Přijdou ještě horší věci, nenechte se rozhodit. Ať si okupují Staromák, když myslí, už nám tam bivakovali i zastánci Banderovců na Ukrajině, takže jednu sešlost tohle náměstí jistě vydrží. Přijďme k volbám a volme srdcem i rozumem. A nemůžeme se zmýlit.

   Vymazat
  5. To namesti uz "vydrzelo" i popravy 22 ceskych panu, i Mariansky sloup...

   Vymazat
  6. Hnali je vším, co měli po ruce a koho chytili, pověsili. Nevěřili by jste, zpívali si při tom.

   Vymazat
 2. Pro mě za mě, ať se se svými rabíny a Shapirem ožerou kde chtějí na oslavu zvrácení znárodnění bank a velkokapitálu..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. NE!!!
   znárodníme Terezín a znovu jej otevřeme
   je třeba oddělit zrno od plev!!!

   Vymazat
 3. Tak pokud jich tam na to Staroměstské náměstí nepříjde kolem půl milionu, tak je to jenom trapná akcička.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen tady na NR máte tak tři, čtyři diskutéry, kteří určitě na Staromák půjdou. Aby jste se nedivil!

   Vymazat
  2. Proti "Šedým vlkům" protestovalo v Praze asi 60 kusů zblblíků a to včetně tlustého hovada Pičinského z Petřvaldu, který to organizoval. Měl štěstí, že se tam namanul TOPák Štětina, který zaplatil 10 000,- za jeřáb s transparentem, jinak by se šedí vlci žádného trnsparentu nedočkali.
   Tuhle srandu bude organizovat Kalouskův podržtaška, Hurvajz Gazdík ze Suché Lozi. Jestli příjde i výše jmenovaný podpičník, se svou Ukrajinskou skupinou, tak tipuji účast 150-200kusů nepřátel ČR. Prostor nemají velký, tak by to chtělo tak 20-30 pořádných chlapů s vekými biči a vypráskat ty swině jednou pro vždy i slouhou Hermanem.

   Vymazat
  3. Nafotit tu pakáž, zaregistrovat a pak veřejně soudit pro vlastizradu.

   Vymazat
 4. Snaha dělat z lidí BLBCE je nekonečná, diktovat Prezidentovi koho má ocenit, převracet minulost, tvrdit že II. SV zahájili Rusové Útokem na Polsko a další je naprosto neskutečná.

  Světové napětí však roste, obklíčení Ruska je podobné jak před jeho napadením Hitlerovským Německem, jásáme přitom stejně jak náckové tehdejší doby, kde je naše identita? asi zůstala na Bílé hoře.

  OdpovědětVymazat
 5. Politici a lidé ve veřejných funkcích, kteří svým zvolením si kromě výhody vysokých brebend zvolili i život veřejného činitele, by podle toho měli také jednat a ustát rozpory, které jsou uměle a hystericky vyvolané. Pokud se chovají jako pubetální spratci, tak de facto těmito fracky jsou. Prostě nedospěli, mentálně jsou na úrovni, kterou předvádějí a v politice nemají co dělat. Jsou lehce ovlivnitelní jakoukoliv blbostí a podléhají psychóze, která na ně cílí. Takoví nemají co dělat ve veřejném životě. K dospělosti a moudrosti mají ještě hodně daleko!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to 9:13, 9:16
   Vaše příspěvky jsou výstižné pro tuto současnou dobu. Máte pravdu, ale co s tím ? Je s tím možno vůbec něco legálně dělat ? Myslím si, že ne.

   Vymazat
  2. Nezapomeňte že zástupci kavárny nejsou Češi ale sionističtí židé....

   Vymazat
  3. Proč "neoslaví" ve Španělské synagoze? Je to vedle Staroměstského náměstí. Proč prudí?

   Vymazat
  4. Stálo by za to spočítat, kolik času v médiích stráví vrcholní politici nad osobnímu útoky, obhajováním svých koryt a kolik času věnují věcnému dialogu jehož tématem je občan volič. A to je stejné už od roku 89.

   Vymazat
  5. Rok 89 vyprovokovaly "elity", normální lidé tak netrpěli jako darmožrouti, kteří potřebovali majetky a moc. Obyčejní lidé si zahráli jen ty zvonící ovečky a poslouchali s otevřenou hubou lháře Havla, jak vyřvával "republika je naše". To naše myslel pochopitelně na sebe. Teď se jeho pohrobci, posílení Umbassádou opět snaží upevnit moc cizí mocnosti v našem státě. Tak lidi myslete!!!

   Vymazat
 6. odpovime jim at jeste pozvou madllu z jewsa a milikowskeho z isaaklandu a pak tam nad nima pustime nekolik dronu s rozprasovacem!!!
  rony

  OdpovědětVymazat
 7. Chazaří se začínají zviditelňovat. Na náměstí bych šla ale s červenou kartou proti těmto kreténům, co si myslí, že tam budou mít podporu. Možná pár těch kavárenských užitečných idiotů, ale většina národa stejně stojí za Zemanem. Maj smůlu. Jsou ostudy národy a vedle je radnice, tak bychom mohli zopakovat defenestraci.

  OdpovědětVymazat
 8. tyhle lidi tak muzou slavit ze nasi statnost odevzdaly bruselu

  OdpovědětVymazat
 9. 9:30
  ...většina národa stejně stojí za Zemanem !
  Jak jste na to,proboha přišel ?
  Při posledních volbách do krajských zastupitelstev a Senátů např.Zemanovi Koně úplně propadli.
  Výsledek voleb pro SPO+SPD nebyl taky nijak oslňující a Okamurovci oproti minulým volbám v roce 2013 hlasy voličů ztratili.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. .."většina národa" nejspíš za Zemanem stojí,jinak by ho asi nezvolila a ty výsledky posledních voleb jen dokládají,že kromě "národa" je tu i poměrně silná skupina dementů a taky to,že lidi na volby,jakožto způsob změny k lepšímu rezignovali a zřejmě už nabývají přesvědčení,že to bude chtít "vzít klacek do ruky",tak buď opatrnej,ať nějakou nechytneš....

   Vymazat
  2. Jseš normalní kretén a užitečný idiot 9:42

   Vymazat
  3. A ty lezeš na všechny diskuze jen za tím účelem, abys mohl nadávat prezidentovi anonyme 9.42? je to ubohost, co se zde předvádí občanům. Nejsem zrovna Zemanofil, i když nevím, kdo jiný by měl být v tehdejších prezidentských volbách zvolen -snad Dientsbier? Fischerová? Bobošíková? Nebo ten od hlavy dolů potetovanej exot? Opakuji, i když nejsem Zemanofil, tak takovéhle podrazárny, podpásovky a fauly, co předvádí břečka, která vede celý národ, jsou hnusné. Podle toho taky samozřejmě národ vypadá. Stovky vrahů, zlodějů, lupičů, podvodníků, a lotrů všeho druhu. Kdo si může vážit vlády, jejíž ministři sami a hodně okázale podrážejí nohy prezidentovi, a angažované mediální kurvy z toho mají očividnou radost? To je ale prča - ne? Kdybys byl prezident ty, co bys udělal s takovými ministry? A jako obyčejnej táta, jak by ses zachoval vůči synům, kteří by tě zesměšňovali a okopávali ti kotníky? Je to už mezní situace - vrchol nevkusu. Asi už je na spadnutí nějaký majdan či co, protože normální stav tohle není. A kdo pak občanům pomůže - dalajláma? No, to chci vidět.

   Vymazat
  4. Zeman byl zvolen většinou ty kavárenský povaleči,většina je prostě většina,jest-li to slovo neznáš tak si to najdi ve slovníku špekoune!

   Vymazat
  5. 10:06-pane,když si všechny ty kandidáty na presidenta řádně prokádrujete,tak zjistíte,že kromě realisty a zjevného sionisty Zemana,naprosto nevolitelného náčelníka kanibalů z Papui Nové Guineie,kterému chyběla už jen kost v nose.. a Okamury,velmi dovedně "odstřeleného" administrativně, to byli jen samí jewreji....,tak to měli skvěle "vošéfovaný" a přesto "jim" to nevyšlo...no a proto jsou taky tak nasraný,já je úúúplně chápu....

   Vymazat
  6. Vlastenka


   Já taky volila Zemana a budu ho volit znovu, protože islám je v současné době existenční otázkou a případné Zemanovy lapsy (z mého hlediska nevýznamné) jsou pro mě zcela nedůležité. Prioritu má zamezení islamizace země.
   Ale Zemanovce bych nikdy nevolila. Ovšem Okamurovi jsem to hodila a je mi putna, že to s nimi dal dohromady. Mají větší šanci.

   Vymazat
 10. Ti podpindosnický degeneráti,co se slezou na Staromáku vůbec "neví která bije",dobře,že se tam ta škodlivá parazitická havěť pěkně sleze a doufám,že to ČT obšírně zadokumentuje i se všemi protagonisty,ať se ví,kdo všechno se k nim hlásí.

  OdpovědětVymazat
 11. Co chtějí slavit,pošlapání a znehodnocení celoživotního díla TGM,rozbití státu,navracení majetku církvi,přizváni šlechty k moci,zánik tradičních československých hodnot duševních i materiálních,výsměch heslu TGM,nelhat a nekrást!V televizích proběhne velká agitka na tuto schůzi,ale jest-li nebude vyprodáno,tak na ně Čechoslováci z vysoka......což patrně psychopatům vadit nebude.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano,přesně to,o čem píšete,ten dobytek bude oslavovat..bude to pitoreskní panoptikum pomatenců složené od bývalých koncentráčníků,přes sudeťáky,sionisty,ujeté libertariány až po milovníky německého nacismu,takové české protiZemanovské a protičeské,kosmopolitně-kavárenské algemajnešajze,řízene z us.-embassy....

   Vymazat
  2. Volte Okamuru! Chybí odvolatelnost politiků a referendu. Tíhle naši vůdci si rybník našich peněz nevypustí.

   Vymazat
 12. Je to něco jako "vnitrovládní" puč. Vinou je neodvolatelnost politiků. Jestliže by vláda nedoporučila kterémukoliv z ministrů setkat se s dalajlámou za účasti medií ( to není soukromé setkání) pak je to pro všechny ministry závazné. Ministr Herman by měl být ihned propuštěn - jako byl svého času propuštěn ministr Pospíšil, na hodinu, a dosud není nikomu jasné proč. Za to, co organizuje Gazdík, by měl také okamžitě letět na dlažbu. A proč se k tomu zase připojuje ministr Jurečka? Co tihle darebáci předvádějí národu? Že české vlády netřeba si vážit ( ano, my samozřejmě víme, že je složena jen ze šmejdů a mizerů) ale měli by se chovat korektně alespoň vůči sobě navzájem. Co pak mohou chtít od lidí? Proč by se nemohla část "nespokojených" lidí rozhodnout třeba zapálit vládní vozidla? A považovat to za svoje svaté právo na protest? Ať si zkusí dělníci v některé fabrice uspořádat protestní shromáždění proti svým zaměstnavatelům. Letěli by na hodinu, nikdo by se nestaral o oprávněnost jejich postojů, ani vláda ne, ani ministryně Marksová ne - nikdo. Protože "zaměstnavatel" má přece právo nakládat se svými zaměstnanci jak uzná za vhodné - ne? A celá ta vládní břečka jsou zaměstnanci pracujících lidí ČR - to my jim dáváme ze své práce peníze na jejich nestydaté platy. Nikdo - kromě těch dnes už trapných, profláknutých pražských občanských panských slouhů a leštičů klik, by se neměl žádné jejich akce zúčastnit a občané by zúčastněným ministrům a starostovi Gazdíkovi měli napsat dopis, že jsou okamžitě propuštěni z práce. Zdola nahoru by to mělo jít stejně jako shora dolů - pak by to byla demokracie. Tak, jak se realizuje takzvaná demokracie u nás, zásadám demokracie odporuje. To je nevolnictví. Ale nemůže být "ohrožena" jak často blafe premiér Sobotka ( a často blafal bratr Kalousek) protože v ČR žádná není.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně 9:54 jen bych přidal, že novou jednotkou suprblbosti je jeden gazdík.

   Vymazat
  2. Za ten dnešní marasmus nese plnou zodpovědnost oportunistický přizdisráč Sobotka,nese zodpovědnost za celou vládu, neměl žádnou koalici s těmi kurvami sionisticko-nacistickými z KDU-ČSL vytvářet a raději se měly opakovat parlamentní volby.

   Vymazat
  3. Přesně 9:54 jen bych přidal, že novou jednotkou suprblbosti je jeden gazdík.

   Kdepak gazdík. Rovnou 10 laudátů a zrovna takových to:

   www.tisen.tv/wp-content/uploads/2015/03/poslanec.mp4

   Vymazat
  4. Co po něm chcete ,je jeden z nich. A Gazdík, vzpomente si, když začínal s top jak při svých projevech uchcával do trenek.

   Vymazat
 13. Je to tak , jak píšete.Těch pár kolaborantú se lépe dohodne a jsou jednotni.Ale pročítejte jiné servry.Tam zjistíte malost čecháčků a hlavně neznalost.

  OdpovědětVymazat
 14. Celá věc s Dalajlámou byla programově předem připravená a načasovaná velvyslanectvím USA a Herman není nic jiného než sluha USA, který slouží k rozeštvání vášní proti Zemanovi. Pražská kavárna dodnes nemůže strávit skutečnost, že lid této země si zvolil sám svého prezidenta a jelikož pražská kavárna vlastní media všechno co děla pražská kavárna vypadá jako, že to chce většina. Není tomu tak. Až přijdou volby opět zvítězí Zeman, pokud bude kandidovat. Horáček nemá naději jako i další, pokud bude kandidovat Zeman. To oni a proto s pomocí velvyslanectví USA dělají tyto akce a provokují. Oni mají čas jít a demonstrovat. Kdo z obyčejných lidí má čas neustále demonstrovat, vystupovat v televizi a štvát lidi proti sobě?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://www.petice24.com/uploads/images/99991931_havel-bush_244208b3.jpg23. října 2016 10:51

   Někdo z těch mladých voličů havloidně falešně vytvořeného anarchisty Číra jinak též místopředsedy veleoblíbené Nečasovy vlády by mohl sezdat, že zatímco odvádí většinu výplaty na nájem či hypotéku, tak Hermanovo černoprdelníci mají plnou penzi vč. bydlení, auta a telefonu na útraty státu, a proto celý plat mohou uspořit. V České republice lidé přemýšlí kolik si mohou koupit rohlíků a jestli budou v zimě topit petkama nebo šiškama a jedinou starostí církevní zlodějiny je kam investovat nakradené miliardy a na povel z americké ambasády útočit na prezidenta. Hanba těmto vlastizrádcům a kamarile pravicových kněží, již tradičně spolupracujících s ukro-americkým nacismem a islámským klerofašismem, kteří mají z ostudy kabát od okamžiku, kdy donutili přispívat chudé, nemocné i bezdomovce prostřednictvím zvýšeného DPH na potraviny a léky na svou církevní zlodějinu.

   Vymazat
 15. Doufám, že nezapomenou na vlastní medaile.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasně že ne. Už se hlásí university se svými řády. No a možná si zvolí i vlastního prezidenta. Volební účast bude 0,00prd, ale kandidát bude stoprocentně zvolen. Dočasně ho možná usadí ve Strakově akademii, či rovnou na americké ambasádě, aby to neměl daleko.

   Vymazat
 16. tady si muzete neco precist o usa:
  https://cz.sputniknews.com/svet/201610224003654-usa-ztrata-pet-precovni-mista/

  OdpovědětVymazat
 17. Samí lepší,židáci a hlavně vlastizrádci,Jeden ksicht odpornější druhého a všichni zralí na kulku nebo šibenici.Všeho do času.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oni právě vlastizrádci nejsou,jsou to vesměs sionisticky zaměření židé,kteří nás berou jako povl a podle toho s námi jednají.Oni jsou v diaspoře ke které nemají žádný vtah.

   Vymazat
 18. Jaky je vzah mezi p.Bradem a jeho pribuznym p.Hermanem,ktery se paktuje s nemeckym landsmansaftem a jaky je vztah mezi Ruskem a Amerikou kdyz jejich kosmonauti spolu letaji do kosmu,snad se tam neperou.Je mi 67 let a nerozumim tomu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Správné pochybnosti, když uvážíte absurdní skutečnost, že údajný strýc ministra Hermana žijící v Kanadě, údajně přežil nacistický holocaust, zatímco jeho sestra ( tedy Hermanova teta?) byla zplynována, a teď jezdí ten pán po celém světě a o zrůdnostech holocaustu přednáší na školách. A jak to jde dohromady s tím, že tedy jeho údajný synovec ministr Herman, se oficiálně omluvil za odsud Němců z ČR po válce a vůbec -proč se do přátelství s Němci tak angažuje? Je zajímavé - když jsem byl ve Francii, všiml jsem si zásadního odporu obyvatel vůči Němcům, kterým nemohou zapomenout jejich chování ve Francii.Jak promluvíte německy, konečná. Zatímco my teď pro ně pracujeme, a naše vlády se přátelí. Takže - celá kauza o medaili je nejspíš umělá a smyšlená. A konečně - proč to ještě nebylo v TV komentováno? Proč nebyl povolán ministr Herman, aby veřejně vysvětlil, jak je možné, když jeho strýc přežil holocaust a on teď bojuje o medaili pro něho, do kteréhož boje media zatáhla zase celý národ, jak je možné, že sám se Němcům omluvil? To je divný synovec - ne?

   Vymazat
  2. 11.36 V Čechách vždy němčili hlavně Židé. A nejenom v Čechách. S výjimkou doby hitlerismu jim to vynášelo. Pokud jsou loajální, pak jenom k sobě a ke svým.

   Vymazat
 19. Jak víme,pražské kavárně jde o zpochybnění ČR a právě o její založení o znevážení svátku 28 října.O zpochybňování výsledků druhé světové války se snaží také o zpochybňování Benešových dekretů o zpochybňování vysídlení sudetských Němců o co se snaží žid-sudetský Němec Herman,je očividné zrádcovské.

  OdpovědětVymazat
 20. Každý ví, že tato skupina "špinavých elit" má s respektováním státní svrchovanosti, ústavních práv symbolů státní moci a respektováním demokracie, málo co společného. Od samého počátku jejich působení je zcela zřejmé, že pozitivní působení na podporu demokracie a stability ve společnosti není jejich cílem. Jakkoliv to tak snad pro někoho nevypadá, všechny jejich aktivity, silnými prohlášeními po druhém kole přímé prezidentské volby počínaje, přes různé inscenované "červenokaretnické seance", až po vytváření kultu V.H. či Dalajlamy směřují k pohrdání a manipulaci obyčejnými lidmi, vytváření napětí, chaosu a rozvratu v duchu Majdanů, revolucí různých barev zkrátka Nových světových pořádků. Jejich nešťastné klamné domnění, že právě oni jsou ti "rovnější" (ve smyslu G.Orwella), se žel míjí s životní realitou. Spíš to vypadá, že právě oni jsou, byť možná i dobře placení, ale přec jen slouhové těch "rovnějších".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ..10:40-máte zřejmě těmi "rovnějšími" na mysli tzv."vyvolené"? Ti,ale "rovnější" rozhodně nejsou,spíš naopak jsou "řádně zakřivení"....

   Vymazat
 21. Nenávistnou a trapnou situaci, spor české velikášské malosti může nejlépe, nejelegantněji a nejlidštěji vyřešit - pan Jiří Brady.
  Pokud je pravda, co o něm píší, co zažil, čím prošel, tak by mu současná česká hysterická situace neměla být neznámá. Pokud po světě vykládá o hrůzkách holocaustu, tak snad vykládá i o jeho vzniku, přípravách, o atmosféře, zájmech, skupinách, z nichž vzešel. Jestliže je ještě schopen vnímat českou, evropskou a světovou současnost, hrocení vztahů mezi lidmi, národy, státy, tak by se měl zamyslet nad tím, jak pyromanům nenávisti sfouknout plamen, jak se nebýt benzínem jejich ohnivých zájmů.
  A Miloš Zeman by měl státnicky zareagovat na případnou podanou ruku jím, či nahrávku nějakého zprostředkovatele.
  Možná je pan Jiří Brady na seznamu, možná není, každopádně by se měl s Milošem Zemanem setkat. Výzva Sralbotky, který kotrasignoval seznam vyznamených, k Zemanovi, že by ho měl vyznamenat, naznačuje, že na seznamu je a tedy by ho Zeman neměl vyškrtávat. Jinak by musel říci něco na způsob, že připraven dodatečně spolupodepsat další, doplňující návrh na seznam.
  Ať to bude tak či onak, pokud rozumní nebudou postupovat k moudrosti, tak je jako rukojmí uchvátí pitomci a hajzlové.
  KR

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tady jde o to kdo navrhl vyznamenat Bradyho,naprosto nepochopitelné,jak se kšeftuje s vyznamenáním.Kdo další je protlačen mezi vyznamenané.Když už,takových jako Brady jsou stovky,tak je vyznamenejme také,nebo jen takové,který má tlačenku?

   Vymazat
  2. http://www.petice24.com/uploads/images/99991931_havel-bush_244208b3.jpg23. října 2016 11:10

   Prezident dělá dobře, že nevyznamená rodinné příslušníky 5. kolony havloidních fašistů v režii CIA Walesy a Havla a nenechá se vydírat Kchárlovo henleinovcem Hermanem z řad černoprdelnické církevní zlodějiny, kamarily pravicových kněží a vládních stoupenců ukro-amerického a islámského klerofašismu, sluníčkářů a knížecích pohuňků jakožto deviantů obhajujících útoky uprchlíváků na ženy a děti a všech sluníčkářů svorně vyznávajících sodomii, tibetské otrokářství a umírněné uřezávání hlav. Presstitut Balšínek místo sbírání podpisů pro veksláka Horáčka (z autorské dvojice Horáček&Pažout) známého v pražské galerce pod přezdívkou dlouhoprsťák Hadí ocásky (pro schopnost oklamat a okrást mimopražské kavky) při svém útoku na prezidenta totálně selhal, zapomněl vystřelit z Aurory.

   Vymazat
  3. Přesto se mi nechce věřit, že ten starý pán, kterého teď účelově vyhrabali, něco tuší, a dokonce se domnívám, že možná ani nemluví dobře česky, případně už vůbec ne. Jak by mohl vnést do případu jasno? Zneužívání seniorů k protikomunistickému tlachání v televizi je víc než odporné, a mnohdy ti lidé ani netuší, oč běží. Seniory zneužívá v kapitalizmu každý, kdo má díru do zadku.Dealeři, pojišťovny, mobilní operátoři, vnucovači dodávek plynu a el.energie - normál. Je to hnusná sebranka, neštítící se ničeho. Jediné, co by do případu vneslo jasno - proč dosud nebyla zveřejněna a na kameru ukázána listina, kde údajně byl pan Brady nejprve na udělení medaile navržen a poté vyškrtnut - proč? Když mluvčí Hradu tvrdí, že tam takové jméno uvedeno nebylo, a druhé tvrzení je, že tam bylo a bylo vyškrtnuto, tak není nic jednoduššího to zveřejnit a ukázat na kameru -ne? To budeme do nekonečna poslouchat jen ty žvásty, zase jen žvásty, a číst množství užvaněných článků? Proč to neudělají? Odpověď je jasná - kdyby to bylo dle tvrzení, dávno už by listinu zveřejnili. Ale pravdou že, že pan Brady na žádnou medaili navržen nebyl. Až uvidím tu listinu, mohu názor změnit. Jinak ne, a v mediích má navrch opět ta prolhaná a manipulační sebranka.

   Vymazat
 22. Jeho "svatost" V. Havla neuzdravila;jezdí alespoň "tančit" na jeho hrob.
  Herman se nevykoupí z "hříchů" u "svatosti", kdy se v květnu doslova plazil před sudetskỷmi Němci.
  Výzva:

  Zvolme Horáčka,popř. HALÍKA. Ti budou garantovat, že pozvou na Hrad 28.října 2019 zastupce "sudeťáků" k převzetí nejvyšších českých vyznamenání!
  Bylo by symbolické k datu 15.3 1939!


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není svatý, svatým se člověk stává, pokud má vysokou morálku a je straně dobra, pak obdrží zvláštní schopnosti z nichž primární je rozeznat, jestli člověk obsazen zlými tendencemi (podle Kristova učení) nebo klamy (podle Budhova učení). Svatý by si rozhodně nemohl podat ruku se zločincem Havlem, který pomohl na světě vědomě způsobit tolik utrpení.
   Hold svůj k svému darebák k darebákovi.

   Vymazat
 23. Ti uvozhření kavárníci touží být v čele seznamu šmejdů. Dopřejme jim to přátelé.

  OdpovědětVymazat
 24. Zkuste si představit že například 10 lidí si řekne, že přes slušné vychování je situace vážná, a rozhodli by se udělat věc, která už nepůjde vrátit- a stala by se deseti lidem, kteří tu republiku rozvracejí- byznysmeni, novináři, politici.I kdyby pak byli chyceni, výsledkem pak bude u jedné skupiny strach, a u druhé, uvědomění.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud za každého nelegálního migranta vysvětíte deset sluníčkářů, tak za chvíli vítači nepřátel nebudou na slavnostní obřad kde brát.

   Vymazat
 25. Klerofašista Herman(Goring),zrádce českého národa!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On není Čech,takže český národ nezrazuje!

   Vymazat
 26. Horáček s Pažoutem? no já myslím že i děti vědí co je to za grázlíky.

  OdpovědětVymazat
 27. hlavne tam tem vlastizradcum nikdo nechodte

  OdpovědětVymazat
 28. Slavíme státní svátek - Den vzniku samostatného československého státu. Ti, kteří se podíleli na rozbití a zániku samostatného československého státu v devadesátých letech minulého století, ti teď oslavují jeho vznik. Z mého pohledu pokrytectví nejhrubšího zrna.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano v žoldu amerických židů žid Masařík-Masaryk, obhájce židovského vraha Hilsnera, se podílel na ničení Rakouska - Uherska! Nesmrtelná hanba a prokletí a trest na ně od jejich Jahveho na tyto tzv. vyvolené za nimiž se táhne pouze nekonečná krvavá stopa, bída a utrpení válek. Římany na ně!

   Vymazat
 29. Co lze jiného očekávat od českých Židů, kteří obsadili všechna místa řízení, politiky a zábavy státu než útlak, porobu, útisk, lež a vykořisťování. Vzpomeňte si čeští blbečci na slova podprůměrného občana, opilce a děvkaře Šavla-Havla - "budou vám říkat, že tu bude nezaměstnanost..." a teleta stála před ním jako před novými vraty.

  OdpovědětVymazat
 30. Obřezaná buzna Hermann je vrcholem paradoxu. Jeho židovské příbuzné zplynovali fašisti a jejich pohrobkům tento psychopat leze do prdele. Odporná kreatura, která je pouze abonentem na kandelábr !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je teď zase staronový aktuální trend.Stačilo si poslechnout ten bešprechung vypasenýho Sidona v Terezíně,jak se obouval za "křivdu sudeťákům" do Vodičky,předsedy Svazu boj.za svobodu.
   Oni ti "ýbremenši bohem vyvolení s těmi prozřetelností poředurčenými",co chtějí vládnout světu vždy patřili k sobě a ty okolnosti za 2.sv.války lze vyjádřit tím,že "co se škádlívá,to se rádo má" a proto taky v 54.právě tito založili Bilderberg a následně EU a teď si s námi vytírají ty ýbrmešácký prdele....

   Vymazat
 31. Vlastenka  Bůhví jak to s tím hrdinným koncentráčníkem bylo. Herman je taky starý pohádkář, viz jeho historky z dob studií. Údajně byl strááášně perzekuován, ale dokončil gympl i teologickou fakltu...

  Havloidi projeli totálně volby, ale chcípající kobyla kolem sebe nejvíc kope.
  Využijí jakékoliv sebetrapnější záminky k tomu, aby si čutli do Zemana (funus Kováče, dalajláma, oslavy 28.října).
  Nechává mě to naprosto chladnou. Pár blbců se sejde v Práglu a celému zbytku republiky, vyjma pár podobných blbců v Brně, je to ukradené.

  Po dalších volbách ty nýmandy rozprášíme a potáhnou i z ČT. To vám garantuju.)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo. A pak ještě vyženeme chazarské šmejdy z Národního divadla. Roztahují se úplně všude a na jejich trapnou kulturu se skládáme všichni.

   Vymazat
  2. Herman je buzerant. Zatím se mu to daří umlčovat, ale my víme své.

   Vymazat
 32. Vlastenka


  A Herman se zašťiťuje Halíkem, který prohlašuje na čest, kterou nikdy neměl, že to Zemanovo "vydírání" slyšel.

  )))))))))))


  Ještě bych počkala, co z toho vyleze.
  Zatím to vypadá asi tak, že tlačil Herman na Zemana a Zeman mu do toho hodil vidle. Tak přišel ex post s touhle naprosto absurdní historkou.
  Vůbec se mi nechce věřit, že by byl Zeman tak naivní, aby zrovna tohohle podrazáka zkoušel uplácet. Proč by to dělal? A to jako netušil, že to Herman okamžitě nabonzuje:
  To by Zeman musel být totální trouba.

  OdpovědětVymazat
 33. Doufám, že ten spolek idiotů : Gazdík, Herman, Horáček a spol. podpoří také Kňoura Joura rádoby presidentka ČR.
  Václav

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta poběhlice Jourová,přiblblá bruseloservilní vítačka mohamedánů,může tak max.s tím svým xichtem a intelektem dělat hajzlbábu někde na wilsoňáku a tam při stříhání toaleťáku agitovat pro TTIP...

   Vymazat
 34. Horáček je jako prezident absolutně nepřijatelný.
  Trapný tajtrdlík s trapnou rétorikou nemůže mít v hlavě nic jiného, než příkazy shora.

  OdpovědětVymazat
 35. Podle mne je to reakce KDU ČSL na jejich "výhru" v posledních volbách ! A teď nám ukážou své růžky, přesně jak to umí hlavně oni. Proč je bůh za to nepotrestá, nemají charakter. Aha on jim dá odpuštění za kdejaká svinstva.
  Člen vlády a taková svině, bude nám pomlouvat našeho prezidenta a hanit naši státnost. H A N B A Hemanovi a spol. Alka

  OdpovědětVymazat

 36. karbaník Horáček zahájil prezidentskou kampaň systematickou dehonestací Zemana:
  1. TV snižuje nebo ignoruje aktivitu prezidenta
  2. propašovávají se výtržníci na veřejné akce
  3. rozvracení shromažďování
  4. osobní dehonestace prezidenta i jeho spolupracovníků.

  Z valchaře, bukmejkra. karbaníka Horáčka je mi špatně!

  OdpovědětVymazat
 37. Dle mého názoru uvedená skupina lidí je banda čuráků,kteří neví kudy kam a nejraději by vlezli americkým válečným štváčům přímo do prdele.

  OdpovědětVymazat
 38. Ta pražská kavárna by si měla udělat mejdan v synagoze. Jsou to jenom samý židi, nesměl tam chybět i Fénič,bude tam určitě krafka Fischerová, Sommmerová, Dienstbier, ten blbeček Gazdíček a další židáčci. Ať se pak nedivěj, že na ně lidi byli vždycky nas.aní i v minulosti. Proč si myslej, že jen oni mají pravdu?

  OdpovědětVymazat