Reklama

sobota 22. října 2016

Paris Swade: Co Trump dnes řekl, přivede Hillary zítra do vězení


22. 10. 2016   zdroj
Donald Trump dokonale zgriloval ve čtvrtek večer Hillary na večírku nadace katolické charity Al. Smitha, čili na místě, kde jí to nejvíce bolí. Přišel k řečnickému pultu a řekl něco, co americké volby změní: „Nevím, na koho mají lidé pifku, Hillary. Zda na tebe, či na mě. Zde je např. dnes večer na veřejnosti ona a předstírá, že není vůbec nic pravdivého na tom, že katolíky nenávidí“.
Trump je šampión lidu a za lid před smetánkou Ameriky též hovoří.

Na to video se podívejte. Běží 16 minut, ale každá z těch minut za vaši pozornost stojí. To video má sílu udělat z Trumpa vítěze voleb.

Ze serveru P.C. Robertse přeložil Lubomír Man

70 komentářů :

 1. Vyhraje Hillary Clintonová.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevyhraje.

   Smazat
  2. Vyhraje, a Trump si bude žvejkat podrážky.

   Smazat
  3. blbe 16:27+16:31

   Smazat
  4. Pokud vyhraje Killary, pak mají v USA dynastický, despotický režim jak v KLDR. To jsou ale paradoxy, že?!

   Smazat
  5. Ano. Vyhraje-li Dolary, navrhuji prohlásit jejich volby za nedemokratické a zpochybnit jejich výsledek, jako třeba v Rusku, na Donbase, v Sýrii a jinde po světě... Co nás "americká demokracie" naučila, využijme teď proti ní jako pilní žáčci.

   Smazat
  6. Vyhraje-li Hitlery, pak jedině díky počtářům hlasů

   Smazat
  7. Ano je to možné. Budoucnost však není známá, možná vyhraje Trump a nějaká asi malá pravděpodobnost, že ani jeden z nich.

   Smazat
  8. Jo vlezdoamerickéřítky jste vprdeli honem ven.

   Smazat
 2. No nevím,Trump nebude schopen změnit počítání,které už je hotové na počítačových disketách.Naprosto šokující,jak to chodí v Amerických volbách a to vnucují všude po svých koloniích.Jistě si vzpomeneme,že u naších voleb se používá USA sofdware.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To o software u našich voleb je co za ptákovinu?
   U nás se hlasuje papírovými volebními lístky, které členové komisí sami třídí, sčítají a odevzdávají, takže můžete hlasy z kteréhokoli volebního okrsku zkontrolovat. O volbách a sečtených hlasech dělají společný zápis, každý má svoji kopii, který odevzdají okresním komisím, které čísla naládují do počítačového systému Českého statistického úřadu. Kterýkoli člen okrskové volební komise může na webu ČSÚ zkontrolovat, zdali čísla jeho komisí napočítaná sedí s čísly uvedenými za jejich okrsek na webu ČSÚ. Kdokoli může přepočítat, zda na volebních obvodech sedí součty z jednotlivých okrsků a zda součty z obvodů souhlasí s celkovými čísly. Dosud nikdo nikdy neprotestoval, že by ČSÚ sčítal nesprávně.
   Na Slovensku při volbách v r. 1998 počítali paralelně se staťákem své součty od svých lidí v komisích i zástupci SDKÚ a zástupci SDĽ. Vše sedělo.
   Udělat podvod při sčítání čísel zjištěných volebními komisemi by mohl jedině idiot, nebo politický kamikadze. Šéf staťáku by letěl a byl by společensky do smrti trop. Politik dtto, pokud by se nestal diktátorem, a jeho strana by byla na odpis.
   Pokud by v ČR mělo dojít k podvodům, tak je musíte uskutečnit ještě před roztříděním lístků. To, že byste k tomu zlomil členy komise, je nepravděpodobné, neboť členové jsou většinou za různé strany, takže se navzájem hlídají. Vyměnit lístky v noci je sice teoreticky možné - v místnostech se nesvítí, většinou do nich ani nevidíte, nikdo nevidí na chodby, policejní hlídka před budovami není zrovna velkou zárukou, že se k urnám nikdo nedostane. Kolik okrsků byste ale mohl zmanipulovat? Kolik lidí byste musel nasadit, aby to mělo efekt? Vyměnit lístky nejde rychle, protože jich tam musíte dát stejný počet - a kde a jak rychle ten počet zjistíte? Až na místě. Přitom se nesmíte splést. V případě větších volebních obvodů a více okrsky, kdy máte v budově školy třeba pět voelbních místností, už by to znamenalo mít sebou dost velký pytel či kufr s lístky. Okrsků je okolo 13,5 tisíce - takže nechám na Vašich početních schopnostech a fantazii, kolik byste musel nasadit lidí, aby takto volby zfalšovali.
   Elektronické volební stroje, jaké používá asi třetina států USA, je skutečně omyl či zlý úmysl. Jejich činnost je takřka neverifikovatelná, musel byste být počítačový machr, abyste našel v jejich programech nějaký utajený falšovací podprogram. Navíc dnes by ho falšovatelé najisto doplnili sebelikvidačním podprogramem, který zamete stopy. Pokud USA nepřejde k volební metodě, díky níž může hlasování ověřit i laik - a to počítačový program určitě není - tak jsou podezřelé z možného falšování hlasů a tedy ze zmanipulování nejzákladnějšího základu demokracie. Demokracie v USA je nejen mladá - pouhé půlstoletí (od zrušení zákonů Jima Crowa upírajících volební právo černochům), ale kvůli neverifikovatelenému hlasování i kulhající.
   KR

   Smazat
  2. 21.59 Natržený volební lístek je přeci neplatný? A při vyjímání z obálky... se lehce může stát... a podobně, nebo snad ne?

   Smazat
  3. Jak se volí po americku a taky vše "sedí"

   https://www.facebook.com/ionflix/videos/1829274207291885/   Smazat
  4. Pro 21:59, děkuji za informaci s počítáním lístků našich voleb. Jinak by nevyhrál Zeman, ale Swancerberk. Elity řídí dav pomocí manipulace a vytváření informačního pole davu, aby lidi byli oklamáni a pomýleni sami dělali co elity potřebují. Nicméně, když elitám teče do bot, tak nemají problém falšovat viz. Rakousko s opakováním voleb.

   Poznámka:
   Elektronické falšování je úplně nejsnadnější. Protože sice existuje možnost zabezpečit proti nepovolaným, ale zůstává pro zmanipulování poměrně velká skupina správců, kteří se se dostanou všude a po elektronických zásazích v datech nezůstávají žádné stopy a tady je díra větší než vrata. A naopak máte poměrně malou skupinu, která je schopná zkontrolovat jestli k nějaké manipulaci došlo (na dostatečně vysoké úrovni znalostí a přístupů je to i pro odborníky nezjistitelné - zjednodušený příklad: změníte obsah souboru a změníte i datum změny v souboru zapsaný a již je to nezjistitelné).

   Smazat
 3. Máš věštecké nadání anonyme 16.27? Není tě na blafy na diskuzích škoda? Anebo je to jen tvoje zbožné přání, protože máš k smrti rád válčení, zabíjení, ničení hodnot a států, vraždy prezidentů? Do vězení Hilary patří. Až na ni někdo podá žalobu, že jako ministryně zahraničí podporovala napadení Libye a nezabránila sprosté vraždě jejího prezidenta, naopak vraždění plně podpořila, a viníci nebyli potrestáni. A zrovna Jú es ej - ti si potrpí na instituci odškodnění, i když ti vletí do jídla moucha, můžeš požádat restauraci o odškodnění. Divím se Hilary, že se vůbec ukazuje a do té špíny leze, je to hysterický nezmar.Až požádají příbuzní obětí útoků 11. září Saudskou Arábii (které se to podsouvá) o odškodnění, vypukne správná mela! Bude se vyšetřovat kdo za co mohl a kdo co zavinil, a spousta špíny vyplave jak olej nad vodu. Totéž mohou následně příbuzní po pozabíjených civilistech v Afghanistanu, Iráku, Libyi, Syrii - půjde se do důsledků. A repatriace za zničené hodnoty! Půjdou do stovek miliard! A to bude klokotat špíny v mediích. Trump od toho špinavé pracky nemá, může být v v klidu. Od žádného politického svinstva se nezapatlal. Je faktem, že co americký občan, to omezenec a blb včetně těch s titulem Bc a Mgr - lze je v té hnusné špíně kočírovat dobře, ale tady vidíš, jaká je Hilary pitomá nána. Jako ministryně zahraničí zrovna v době těchto svinstev bych zalezl někam do zapomnění, a měl bych klid - a i to jenom možná - ale to je střelená bába, megalomanská, musí být vidět. Media, sláva, funkce.... prostě blbka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Každej druhej pitomec si myslí, že může hodit kamenem. Jenže ho hodí leda tak sám do sebe.

   Smazat
  2. No - tohle zrovna nesedí, jestli je to pokus bejt vtipnej. Tak to nevyšlo. Jsou to logické a věcné důvody, proč by se Clintonová měla od všeho distancovat už proto, že zná ty pokleslé americké volební kampaně a hnusné šaškárny, které je doprovázejí. Zobrazují kandidáty nahaté - a vůbec je to nechutnost až perverzní. Jestli je dáma, nelezla by do toho, ale problém je v tom, že ona dáma není. Je to šancajch. Dychtí po prezidentském stolci a slávě, jako hloupá hysterka. A pak - ty důvody které uvádím, nejsou žádný hozený kámen. Je to morální a věcná zátěž, budou s ní cloumat jako s kašpárkem na provázku, ( jako cloumají s Obamou) bude pěkně poslouchat, a jak ne, postraší ji jejími zločinnými excesy. Zrovna tak ovládají Merkelovou a další vrcholné politiky.Snad si nemyslíš, že jsou tito lidé opravdu až tak blbí, aby poskakovali podle pískání odněkud, a škodili svým vlastním národům. Proto je pro ně Clintonová potřebnější. Tak neblábol hovadiny, a co bych asi tak házel sám na sebe kameny? Mně je Jú es ej a celá ta politická špína okolo, úplně ganz egál. Ale kdybych měl podobně chorobně ambiciozní matku, zřekl bych se jí. Nechtěl bych to. A ona přece má děti - ne? Manžel - profláknutý kurevník, a co děti? A vnuci? Snad by mohla myslet víc na rodinu - ne? Ale - ano, chápu. Jú es ej je přece něco úplně jiného. Tam děti od malička hltají prášky proti stresu, každé je dyslektik, dysgrafik a tak, pak se v šestnáci od rodičů stěhují, požírají drogy a shlukují se v partách, kradou, kdekdo má kvér, když jim hrábne, tak střílí po spolužácích.... no zkrátka. Taky je to podle tebe kámen? Pitomec jsi ty sám. Buď zdráv.

   Smazat
  3. Nemám problém s tím být pitomec.

   Smazat
  4. No - nic ve zlým. Stejně se tu jen blábolí.

   Smazat
  5. Jo blábolí, a prvotřídně.

   Smazat
  6. Neexistují žádné zlobivé indigové a hyperaktivní děti, pouze mají roupy jak hovoří staré české přísloví a zároveň se přestal vyrábět sirup na odčervení, neboť farmaceutická firma, která jej vyráběla si spočetla, že vydělá více na celoživotní léčbě alergie a astma, které je důsledkem pohybu nedospělých červíků (a na nich vegetujících patogenů) po těle a vylučování jejich toxinů.

   Smazat
 4. jedno je jiste vyhraje ten kdo ma vic dolaču podle pravidla že v americe jde koupit všechno natož nějake podělane volby no a kolonie čezkomoravska už tento sistem kopiruje viz dejte nam hlas a mi si svami konečnik vytřeme a nedateli nevadi i na vas se dostane myšleno stim vytiranim

  OdpovědětSmazat
 5. nám může být jedno kdo vyhraje. tak či tak bude válka v evropě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano,
   většina lidí má jiné starosti, než volby v USA.

   Výsledek voleb NIC nezmění na zločinné zahraniční politice USA.
   A válka v Evropě nebude, hošánku, protože :

   Armáda zločinců je rozlezlá po celém světě a k tomu, aby začala válku proti svému úhlavnímu nepříteli - Rusku, by se musela zkoncentrovat do evropské části Západu a odtud se svými poskoky - členy NATO, zaútočit.
   Ale Západ není tak blbý, aby za zájmy USA nastavoval krk, tak z toho nic nebude...

   To je realita, na tom nezmění nic ani jiný prezident...

   Smazat
  2. Já myslím, že Západ je ještě blbější.

   Smazat
  3. Naprostý souhlas 20:01. Západ je opravdu ještě blbější než jsme si mysleli, jinak by se již buď:
   - dávno odstřihl od spinavé politiky USA, která mu velice škodí
   - nebo by se již dávno spijili jak západ, tak východ(asijští spojenci západu a jiní přicmrndávači) a dávno na Rusko zaútočili.
   Jenže všichni ti blbečci a přicmrndávači západu jsou si velmi dobře vědomi, že na Rusko nemají dodstatek síly, tak jen štěkají a štěkají, ale kousnout se bojí.

   Smazat
 6. Vyhrát mohu jenom já,protože nejsem kandidát ani
  v USA,ani v kolonii.Na to jsou odborníci jiní.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 7. Globální elity podporují Trumpa, jehož úkolem je stabilizovat SSA a připravit jeho klidnou "perestrojku". Pokud by lokální americké elity (neoconi=trockitsti) přece jen vyhrály, rozpoutá se v SSA občanská válka, která v důsledku povede k témuž cíli - rozpadu SSA. Buhužel, bude to cesta násilná a krvavá. V obojím případě dominance SSA definitivně skončila !!! Ze Středního východu budou Ušáci vypráskáni během příštího roku a nezmohou se na odpor. Pak se na ně chystají okupované satelity. Japonci SSA za 71 let ponižující okupace Pindosy nenávidí až k smrti, protože se nenechali zmasírovat jako 71 let okupovaní Němci. Ale i Němci to jednou Ušákům vrátí i s úroky. Pak je vyženou ze zemí Jižní Ameriky a SSA se rozpadnou na několik bezvýznamných států.
  Souhlasu netřeba. Důkazy uvidíte sami.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, posralo se jim to i s Filipínami. A to už něco naznačuje, když se od nich odtrhla taková kolonie!
   http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9004-filipinsky-prezident-odtrzeni-usa

   Smazat
  2. O tom Japonsku by to chtělo více popsat.Jistě víme,jak Japonsko prosperovalo,jednička v elektronice a v dalších oborech.Jenže lehly na ně USA a bylo po prosperitě.Musely nakupovat USA dluhopisy i když se jim hospodářský tolik nedařilo.Jak už někdo psal,nejvíce nakupovaly důchodové fondy,kdyby padl dolar,Japonský důchodci jsou bez peněz.

   Smazat
  3. nejen japonsti duchodci tato spina znicila bursou cely svet . ^ trilionu stala idioto valka jen v Iraku krade se kde to jde. Videl jsem documentary o vozeni penez v cash do iraku v pytlych z plastiku .Ty penize se v bilionech ztracely uz na letisti v Baghadadu . Nevetsi for je na tom to ze normalni clovek ktery maka aby zaplatil cinzi a sracky v supermarketech vubec nemuze a ani nechce pochopit.Lotri kteri to tam m ridili (Beamer a dalsi lzidi )dnes sedi Homeland security z platy ktere presahuji chapani maleho cloveka ,tento system je peclive vybudovan a nenechaji si to vzit tomu verte

   Smazat
 8. A copak si asi myslí první pitomec?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, jen pověz.

   Smazat
  2. První pitomec myslet neumí, ale jemu stačí
   to, že byl zase první se svým blekotem! V.J.Horák

   Smazat
 9. Mám dojem, že není důležité (ostatně jako vždy), kdo tam bude prezidentem, ale hlavně aby se o tom všude hodně psalo a mluvilo. Tím se namyšlení ovladači medií utvrzují v dojmu, že jsou pupek světa a vše se točí kolem nich. Jejich ego potřebuje, aby svět skákal a myslel jak chtějí. Jsem dost smutný, že už i strana zelených se přidala na stranu neonacistů na Ukrajině (viz jejich facebook)a je asi marné je přesvědčovat, že lidé jsou důležitější, než území("zabrání"Krymu). Kde už v dnešní době člověk má brát empatické lidi, kteří se dovedou vcítit do situace těch lidí? Jsem moc rád, že alespoň zde (až na pár vyjímek) jsou lidé nesobečtí a mají pochopení pro lidi v jimi nezaviněných situacích a problémech.

  OdpovědětSmazat
 10. Jednomu nerozumím. Proč naše informační prostředky, zejména ČT jsou jednoznačně a neuvěřitelně vlezle na straně Hillary? Jeden nějaký herec řekl na ČT, že je pro něj Trump naprosto nepřijatelný. No to se z toho Američani pos.rou. Neměli bychom toto klání kandidátů sledovat a komentovat pravdivě a z povzdálí? Američani se nám taky montovali do volby prezidenta, ale tak nějak skrytě. Ale stejně o všem rozhodl český lid.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč? Protože se nesmí říkat nic jiného! A už vůbec ne redaktoři, novináři a mediální činovníci, samozřejmě včetně politiků. Dřív - každý, kdo chtěl něco znamenat, mít funkce, být vedoucí, a mít lepší plat než obyčejňáci, musel být pionýr, svazák, pak v partaji, a brebtat, že SSSR je náš vzor, nejlepší, jediné - bla bla. A dnes je to úplně obráceně. V tom je právě ta formální změna. Věcná změna je, že úplně všechno ( bylo rozkradeno) je dnes tím posraným nahoru, no a formální změna je, že se musí říkat pravý opak, že dnes je všechno konečně tip ťop a nej, a všechno co pochází a přichází z jů es ej je přesně to vono, co naše zem potřebovala a my všichni jsme to potřebovali. Nejlepší. A oni tam nejspíš podporují Clintonovou, protože má za sebou excesy, jimiž ji mohou vydírat kdyby nechtěla poslouchat a vzpouzela se, a Trump se zatím v politice neumatlal, excesy za sebou nemá, špinavý prachy nepotřebuje, těch má dost, nic na něj nevyhrabou, kromě těch ptákovin jak kdysi dávno sváděl ženský, a to je slabý, no a on nebude poslouchat. Bude se vzpouzet. A říci co si myslí opravdu a na plnou hubu, dnes u nás nesmí ani uklízečka, protože by jí sebrali kýbl a hadr. Mediální bzuk by přišel o koryto stejně jako politik - to je jedna svoloč. Tak proto to všechno. Kdyby volby vyhrál Trump a Amerika by jásala a vše good - zkroutí všichni tihle hastroši zase držky směrem k Trumpovi. Proto je to špína. Zastrašená, vydíratelná, úplatná špína.

   Smazat
  2. 19:01 Máte recht, jen s malým upřesněním: členství v partaji bylo nabízeno především mravným a odborně zdatným lidem. Po převratu bylo předností nečlenství v partaji, to znamená, že do vedoucích pozic se dostávali hajzlové a diletanti. Tipicky Dr.Cvachové z "Nemocnice na kraji města", protože oni byli za minulého režimu "neprávem perzekuováni". A právě takoví lidé dodnes určují směřování naší země. Pak se není čemu divit.

   Smazat
  3. Ale no! Tak niektorí neboli v strane, lebo sa im akosi nepozdávala... Poznám aj takých, ktorí sa vyhovorili: Nie som dosť zrelý/á!

   Smazat
  4. Dá se říci, že je výhodné pro národy zařídit se opačně proti tomu na co tlačí mainstream. Místo válčit s Ruskem, tak s ním spolupracovat. Pokud někoho chválí například Havel, tak je to darebák. Někoho haní například Putin, pak je schopný a etický kvalitní člověk. Takže, když media tlačí po celém světě Hillary, bude Hillary to nejhorší co může lidi potkat.

   Smazat
 11. a prečo nie je jedno kto vyhrá?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pretože niesme slovaky

   Smazat
  2. Je to úplně jedno. Vojensko průmyslový komplex (Haliburton vedený Buschy atd.)nepřipustí jakou koliv změnu a směřování současné zahraniční politiky USA. Klidně tam můžete být prezidentem i vy.

   Smazat
  3. Protože svět je řízen klanovými uskupeními (mafiemi). Pokud vyhraje klan jehož zájmy hájí Hillary, bude to pro USA katastrofa s rizikem jaderné války nebo celosvětových krizí. Otrok si může říci otrokář jako otrokář, horší může být dokonce lepší, protože bude větší motivace být svobodný, ale ne dnes s dnešními technologiemi a s tlačítky na vypuštění jaderných raket.

   Trump kope za globální nadnárodní elity a ty nás sice otročí, ale přejí si přežít stejně jako my obyčejní lidé a tudíž máme chvíli společné zájmy. Státní elity USA zastupované Hillary jsou nebezpeční především svoji hloupostí (jak řekl nějaký Francouzký generál o nějaké události, to horší než zločin, to je blbost).

   Smazat
 12. Panove, vase usudky jsou chybne !
  Amerika se neda generalizovat !
  Mame nejchytrejsi lidi na svete, ale take nejhloupejsi, coz nejsou v prumeru belosi, ale ti druzi...

  Svoji pracovitosti typickou pro cesky narod a svoji houzevnatosti by 90 % Cechu zde melo uspesny zivot.

  Kdyz jsem to dokazal ja , tak by jste to vy,
  dokazali take !
  To , ze Amerika byla ukradena organizovanou skupinou specialnich zajmu neznamena nic.

  70 % +/- Americanu chce Trumpa za presidenta na zaklade toho co rika a pozaduje zmenit.

  Nepredstavitelne hnusna propaganda proti Trumpovi nema ucinky. Lide jsou daleko vice immuni proti takove propagande nez jste vy.

  Volby budou ukradene , ale to nic neubere na sile hnuti ktere vzbudil Trump.
  AT ZIJE DONALD TRUMP. Vse ostatni je nelegalni.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 13. Buď vyhraje Killary, nebo by se měl Trump pečlivě vyhýbat Dallasu...

  OdpovědětSmazat
 14. Nektere informace se k vam vubec nedostanou, napr. to, ze Hillary pomaha legalizovat ruskym kriminalnikum nelegalni ukradene penize, vcetne statnich ruskych penez a president Putin o tom uz vi. (Ta ma prusvihy na vsech stranach.)

  $ 1.8 Billionu prevedla proti zakone do arabske banky v Qataru.
  To je pouze otazka casu, kdy ji budou soudit.
  Neni dne, aby nevysel na verejnost nejaky skandal.
  My se nestacime DIVIT !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a pane Honolulu,nezapomente na tech uz vice jak 50 mrtvych jeji rukou !!! to by uz stacilo na poradny kandelabr pred bilou chatrci...

   Smazat
  2. a jeste neco pane Honolulu,i ja se nestacim DIVIT ! kolik lidi ji i pres to vsechno obdivuje a voli,mam par kolem sebe takovych...je mi z nich spatne a je velmi tezke jim nerozbit huby ,verte mi...

   Smazat
 15. Podle všeho je úplně jedno jestli vyhraje Hitllery, nebo Trampík. Stejně to jsou jenom loutky, které o ničem nerozhodují. Jinak je to ale dokonale zrežírovaná komedie pro lidi a pokud to lidi baští, tak jsou manipulovatelní a o tom to je.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ano spravne je jedno kdo vyhraje ja vse ridi zidko !!!! ja volim trump
   chef

   Smazat
 16. Nevim kdo jste, pane LUBOMIR MAN, ale chci Vam pogratulovat k vynikajicim jazykovym schopnostem ! Vase preklady jsou direktni a vystizne.
  Pravdepodobne jste zde (USA) zil. Vsiml jsem si toho uz nekolikrat. Zminte se nekdy , ktery stat jste mel rad ?
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 17. 19:42 - Velmi se milite ! Zde se vede boj o nasmerovani Ameriky...Rozhoduje se o dvou uplne rozdilnych cestach, na ktere se ma zeme vydat.

  Toho je velmi mnoho, co je rozdilne v nazorech dvou skupin. Napr. zdravotnictvi, skolstvi, ekonomie a jine veci, ktere ne netykaji direktne Evropy, ale budou mit na Evropu vliv casem.

  Chci vas upozornit panove , ze Trump NEMA rad pomatenou babu Merkerovu z Berlina a odsuzuje nekontrolovanou invazi do Evropy.

  To , jaky nazor maji na Trumpa komediati z prazske kavarny
  ma na Ameriku stejny vliv jako prdeni postovnich oslu v horach Sierri.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 18. A nyni nick HONOLULU - kulturni velicina - hraje, krasnou pisen
  CORITHA - SIERRA MADRE (YouTube),
  na oslavu vsech oslu v horach Sierry (pardon krecovite politicky korektnich oslu pazske kavarny !
  Slava pristimu presidentu Ameriky - Donaldu Trumpovi.

  (Psssst ! Po intenzivnim rozboru projevu a myslenek, ktere rekl cesky president Zeman a pristi americky president Trump jsem prisel k zaveru, ze jsou to BRATRANCI !)
  Slava presidentu Ceske republiky Zemanovi !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podporuje ten Trump vesmírný výzkum,třeba cestu NASA na Mars?

   Smazat
  2. Je mi sympatické tvé nadšení, obávám se ale, že volba amerických prezidentů je dávno zmanipulovaná, vždyť ani u nás nejsou politici stíháni pro podvod, když po volbách otočí o 180°. Děsím se toho, co přijde po Mabusovi (UsamaBush ObamaUS USA/SAU). Ty to přeci znáš, honolulu, zálibu kabalistů v přesmyčkách a akronymech, než někoho jako Angela Merkel = Klara Mengele uměle stvoří a vypustí do světa. Stále nevěříš, že je to Ádovo dcera ze zkumavky, i přes dechberoucí podobu? Možná ti napoví Skorzenyho zpověď a jeho rodinné fotografie. Dnešní americké svrhávání vlád po celém světě začalo operací Paperclip a ODESSA, úspěšnou infiltrací nacistů do US vládních a vědeckých kruhů. Zmocnili se i postu prezidenta /George H. Scherff aka George HW Bush/ a dávají ti na výběr mezi pravou a levou rukou ďábla. Jr.)

   Smazat
  3. Jo, máš možná recht, Kačer a Ovar asi nějaké společné předky mít budou.

   Smazat
 19. První Americký axiom zní - Amerika is great. Trump nemůže být Americkým prezidentem z podstaty samé Americké logiky.

  OdpovědětSmazat
 20. no co vám říct, osoby co nevědí a sám jsem zabudnul.už si nevzpomenu na co jsem reagokval, takoví jew s námi deformovaný svět jako já a promiňte mi to a Promiňte.

  OdpovědětSmazat
 21. V USA se přece prezident nevolí, nadiktují ho jenkýští psychopati z Bilderberg Group. Je to jako u nás, jen minule se jenkyové přepočítali a nevěřili, že vyhraje Zeman, byli si jisti svými kolaborantskými kandidáty. Zeman sice není nič moč, ale (protože ví, že příštími volbami nesmí projít) aspoň si pouští hubu na špacír a docela často říká pravdu.

  OdpovědětSmazat
 22. preju trumpovi aby vyhral

  OdpovědětSmazat
 23. Katolíky především nanávídí zdejší rudohnědí, což ukázali nesčetněkrát, tak by měli Clintonové spíš fandit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:38- nepřísahala by na Bibli i ta "cvičená opice"? Nebo na Korán?

   Smazat
 24. tady si muzete precist co na mas chysta ano v bruselu:
  http://desitka.org/?p=7774

  OdpovědětSmazat
 25. Pomaly ale isto dochadza k zmene,korektnych zabijakov Hillary,Obamu vypudí Trump a stane sa prezidentom USA. Začne sa normalizovat pomaly a tažko usporiadanie vztahov vo svete a tie sa budu zlepšovat.

  OdpovědětSmazat
 26. Prave hlasi,
  ze Hillary prevadi dalsi a dalsi penize do Qataru.. Coz dela shok a "zemetreseni" pro vsechny velke banky i evropske !
  Narodni garda nacvicuje akce proti bezvladi a chaosu, ke kteremu prijde po ukradeni voleb pro benefit Hillary - a ke kteremu prijde na 100 % ! !
  Bude vyhlaseno STANE PRAVO !

  Soros bude presidentem - (pardon CISAREM) v Americe v pozadi.

  Panove, zde zacina byt poradny zmatek a nejistota.
  S demokracii je pravdepodobne konec. Nastoupi totalita. Co na to rekne narod je vsem lhostejne !

  Soros se otevrene dozaduje utoku na Rusko !
  My nevime proc !
  Zacina to byt HORKE !
  To co jsem napsal dnes, plati pouze pro dnesek !
  Co prinese zitrek napisi pokud to pujde. NEVERTE prazske kavarne (Ct. 24.) ona KECA nesmysly.
  Vim na 100 % , ze Amerika chce Trumpa a ze nechce napadnout Rusko a presidenta Putina.
  Zde neni zadny duvod ! Nam je Krym upne lhostejny.
  (Stejne je tam vsude zima.)

  Trump ma na sve strane 200 generalu a admiralu + 100 % Policie. Koho ma na sve strane Soros, ze si tak troufa NEVIME.

  (Soros a Rothschild jsou ted velci kamaradi a oba planuji udelat neco s Ruskem. President Putin bude muset dat do zastavarny vsechny jeho hracky. I to kolo na kterem jezdi v parku.)
  nick honolulu - keem observer - svedomity pozorovatel !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu díky.
   A v tom Qataru to mění na juan.
   Takže Clintonové mají ulito ohromné částky peněz.

   Smazat
 27. Keen observer - oprava.
  honolulu

  OdpovědětSmazat

 28. JO. a vemte si, že udělají nové Gliwice- po americku. Najednou se to rozjede, a už nikdo nevypátrá ty, kteří tu false flag začli.Řeknou rusové nás obsazují, rusové vystřelili na naše letadlo, a jak horké hlavy začnou mačkat tlačítka, bude s náma amen.Jestliže lidstvo potřebuje tuhle změnu a redukci k ozdravení, jenom dobře pro tuto planetu. Bylo by mi líto, kdybych to já i rodina odskákali předčasnou smrtí..ale dneska je za okny nádherně, ještě v lesích rostou houby- i bedly takže za chvilku se zvedám a za dvě hodinky budu daleko od pil, štěkotu psů, reklam a dalších hrůz. Ahojte

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.