Reklama

čtvrtek 20. října 2016

P.C.Roberts: Hillary v útoku na chlapácké řeči a na Rusko

20. 10. 2016    PaulCraigRoberts
Tisková mluvčí ruského ministerstva zahraničí Zacharovová řekla, že prezidentská kampaň v USA je “svého druhu globální hanbou“, nedůstojnou amerického lidu. Řekl bych, že uhodila hřebíček na hlavičku. Kriminální mailový záznam Hitlery musel být Obamovým režimem zprovozen ze světa, aby se kandidátka amerických oligarchů na chodníček k Bílému domu vůbec dostala. Dostala se tam, čímž jsme dospěli na okraj nukleární války s Ruskem a Čínou. A nejpodstatnějším problémem, který jsou v té souvislosti Američané nuceni řešit, je chlapské tlachání o přitažlivých ženách, vedené kdysi Trumpem a Billy Bushem v autobuse.


Jsem skutečně přesvědčen o tom, že tyhle povídačky jsou jako plky rybářů o tom, co velkého už u vody chytili, a musí se proto brát s úsměvem i kouskem pochopení.

Ale proč jsou teď ta plácání najednou důležitější, než je válka s Ruskem, která, kdyby skutečně vypukla, byla by válkou nukleární s koncem života na Zemi?

Trump prohlásil, že nevidí důvod pro válku s Ruskem. Ani důvod pro další existenci NATO čtvrt století po zániku Sovětského svazu.

Jsou Trumpovy choulostivé řeči o ženách nebezpečnější, než provokativní řeč o ruském prezidentovi, kterého Hitlery nazývá „novým Hitlerem“? Který šílenec by byl schopen osočit takto bezdůvodně a urážlivě prezidenta země, jež je schopna vymazat USA a celou západní Evropu z povrchu zeměkoule v několika minutách? A co je hrozivější? Když je několik žen osahaváno, anebo když se v nukleární válce všichni vypaříme? Jestliže na tuto otázku nemáme odpovědi, jsme příliš hloupí na to, abychom si zasloužili žít.

Chystají se americké ženy zvolit Hillary coby odvetou za Trumpovy obscénní hlášky? Jestliže ano, potvrdí tím jen to, že zavedení volebního práva pro ženy bylo omylem. Nebude už však nikdo, kdo by ten omyl v historické práci stačil zaznamenat.

Hillary s dopomocí presstitutek – prodejných děvek, které lžou, aby se uživily – a které dnes reprezentují americký tisk a televizní média – uspěla ve snaze soustředit prezidentskou kampaň na problém, který s nebezpečnou situací, vnucenou Světu právě jí a jejími neokonzervativními kamarády, nemá absolutně žádnou souvislost.

Killary-Hillary obviňuje ruskou vládu z toho, že se ve spolupráci s Trumpem nabourala do jejích emailů, předala je WikiLeaks, které je pak pustily do světa. A jaký je cíl téhle absurdní pohádky?

Nic jiného, než odvést pozornost od toho, co v těch emailech vlastně je.

Nejvážnější problémem, před kterým dnes stojíme, je skutečnost, že se Washingtonu podařilo přesvědčit ruskou vládu o tom, že se Rusko stane cílem preventivního amerického útoku. Jestliže je ovšem nějaký národ přesvědčen, že bude zničen, je nepravděpodobné, že bude sedět a čekat, až ten úder přijde. A zvlášť nepravděpodobné je to u nukleární mocností, jakou je Rusko, strategicky spolupracující s další nukleární mocností - Čínou.

Hlas pro Hitlery je hlasem pro konec života na Zemi.

A ještě pokud jde o Trumpovy tlachy o ženách? Nikdo, kdo viděl Trumpovu manželku, snad nejkrásnější a nejelegantnější ženu na Světě, hovořící pěti jazyky, jim nemůže přikládat žádnou váhu. Ale Hillary jim dává váhu celé naší živé planety.

Překlad: Lubomír Man

9 komentářů :

 1. Killary Clingon......

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Clintonove semeno mala Monika Levinska na saku!!!! TEN SPINAVEC MAL POLOZENU RUKU NA BIBLII A PRISAHLA NA BOHA ZE BUDE HOVORIT PRAVDU. ASI UZ NEMUSIM POKRACOVAT AKO TO DOPADLO KED SA OBJAVIL DOKAZ PROTI TEJ SVINI!!!!!

   Vymazat
 2. Já například na Trumpových hláškách o ženách nic obscénního nevidím - nic takového tam není. V tomto - na všechny strany obscénním, zvráceném a zvrhlém světě, kde je dokonce zvrhlost a vyšinutost prezentována jako zajímavý a přitažlivý jev - není možné říci cokoliv obscénního, a už vůbec nemůže být obscénní, když se o ženách obecně prohlašuje, že se změnily na kariéristické běhny, a za tím, kdo má moc, postavení a hlavně peníze, lezou jako vosy na med, i kdyby to byl ( a v mnoha případech opravdu je - stoletý dědek). Nelze být obscénní vedle bulváru, který fotí jen vypadlá ňadra a rozkroky, a celebrity, které své "umění"musí zdůraznit ukázkami své anatomie -jinak to není umění. Ty žvásty proti Trumpovi jsou jen účelové, a celá americká prezidentská kampaň je jen hnusná šaškárna - i my jsme už měli tu čest to zažít, když jsme se museli na bilboardech dívat na politiky se zkřívaným ksichtem a přesvědčovat dědka a bábu. Ale současná americká prezidentská kampaň je už na samém vrcholu hnusu, ale je pravdou, že vymaštěné americké barevné socky lze přesvědčit k čemukoliv. Asi je jim jedno i možná nukleární válka - třeba si myslí, že tím pádem bude z nebe padat chlast nebo nějaký druh pochoutek. Jde jen o ostatní vyspělý svět - proč si to himmel hergot necháváme pořád všechno líbit? Aby nám diktovala zrovna ta zabijácká stoka plná desperátů a potomků deportovaných hrdlořezů a kurev? Kdyby nám diktovala například Čína, nebo zrovna to Rusko, to by bylo řevu, ale svět ovládá zrovna tahle americká hnojůvka a dobrý? Proč to konečně někdo nezarazí - co v tom je - nemáme na to, nebo jsou v tom všivé prachy ale co by komu byly platné pod sutinami jeho načančaného sídla? Proto nemůžu pořád uvěřit, že svět prodá svou kůži tak lacino. Jestli v americké šaškárně vyhraje Trump, nebo ta stará, nemocná kráva, co my s tím? Američané si budou řešit svoje problémy, a my zase svoje - ne? Proč musíme při jízdě čumět po cizím volantu tak dlouho, dokud si nerozflákáme držku?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mne zaujal Billy Bush, autor nahrávky, že by po "ovoci se poznávala rodina Bushů"?

   Vymazat
 3. Roberts má opět pravdu. Ovšem naše státní i soukromá média opět lžou a nepokrytě straní Clintonové. Jenže doba, kdy si myslely, že nás mají na háku je dávno, dávno pryč.

  OdpovědětVymazat
 4. Kvuli tomuhle je Trumph v krajní nemilosti:
  Ak necháme Clintonovej kartel viesť túto vládu, história zaznamená, že rok 2017 bol rokom, kedy Amerika stratila svoju nezávislosť. To nesmieme dopustiť,” uviedol republikánsky kandidát pred viac ako 2.000 priaznivcami. “Je na čase vypustiť močiare vo Washington D.C. Preto navrhujem balíček etických reforiem, aby bola naša vláda znova čestná.”

  Trump priblížil päť návrhov etických reforiem, ktoré by ako prezident zmenil:

  “Hodlám opätovne zaviesť päťročný zákaz na celú exekutívu, ktorí lobujú na vládu po dobu 5 rokov po tom, čo opustili vládne služby. Požiadam Kongres, aby zaviedol tento zákaz do práva tak, aby nemohol byť zrušený výkonným nariadením.

  Požiadam Kongres, aby zaviedol svoj vlastný päťročný zákaz lobovania bývalými členmi Kongresu a ich štábmi.

  Rozšírim definíciu lobistov, takže zatvoríme všetky medzery, ktoré bývalí vládni úradníci používajú tým, že označia seba za konzultantov a poradcov, keď všetci vieme, že sú lobisti.

  Chystám sa vydať doživotný zákaz bývalým vysokopostaveným úradníkom vykonávať lobizmus v mene cudzej vlády.

  Požiadam Kongres, aby odovzdal reformu financovania kampane, ktorá zabraňuje zaregistrovaným zahraničným lobistom získavať peniaze v amerických voľbách.”

  Trump tiež vyzval zástupcu štátneho tajomníka Patricka Kennedyho, aby odstúpil.

  Vyšlo na denníku Hlavné správy. Samozřejmě zdejší media mlčí.

  OdpovědětVymazat
 5. me by zajimalo jestli ty nase svine chtej chcipnout za tu jezibabu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neboj, mají kryty kde vydrží hodně dlouho a liti ? tak ti je naproso nezajímají.

   Vymazat
  2. chybička, lidi je nezajímají

   Vymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.