Reklama

sobota 29. října 2016

P.C.Roberts: Jak oligarchové plánují ukrást volby


29. 10. 2016    PaulCraigRoberts
Jsem nezvratně přesvědčen o tom, že oligarchové, ovládající dnes Ameriku, zamýšlejí prezidentské volby ukrást. V minulosti jim bylo lhostejné, který kandidát vyhraje či prohraje, protože vlastnili oba. Dnes ale nevlastní Trumpa.


Možná nevíte, že z toho, co Trump na svých shromážděních lidem říká, se v médiích neobjeví ani slovičko. Důvod? Oligarchům se to nelíbí. To stačí. A stačí to i k tomu, aby Trumpa nenáviděli.

K mé jistotě o tom, že tito lidé skutečně zamýšlejí volby ukrást, přispívá nebetyčný rozdíl mezi tím, jak presstitutky o volbách referují, a mezi tím, jaká je skutečnost. Podle presstitutek vede Hillary nad Trumpem o tak obrovské sáhy, že je naprosto zbytečné, aby se voliči Trumpa do volebních místností vůbec obtěžovali jít. Protože Hillary je jasným vítězem voleb už před volbami. Vždyť presstitutky už ohlásily její vítězství ziskem 93 % všech hlasů.

Zprávy, které se ke mně dostanou, dokazují ovšem pravý opak. Volební shromáždění Hillary jsou navštěvována velice chudě, zatímco Trumpova praskají ve švech - a velká část lidí, kteří by se jich chtěli účastnit, odcházejí neuspokojeni domů. Toto je dopis od ženy, která služebně cestuje po končinách Floridy:

„Všude na silnicích vidím jen transparenty s obrazem Trumpa. Včera jsem večeřela v mexické restauraci a ženy u vedlejšího stolu mluvily o tom, že chtěly vidět Trumpa na jeho volebním mítingu v Talabassee. Odešly proto dřív z práce, a na místo mítingu, jehož začátek byl naplánován na šestou hodinu, dorazily už ve čtyři. Ale sál byl už v tu dobu natolik přeplněn, že je pořadatelé poslali domů. Sdělili jim, že dav před vchodem do sálu byl už ve dvě hodiny tak početný, že museli otevřít vchody a lidi do sálu vpustit.“

Paní, která mi tuto zprávu poslala, znám velmi dobře a za její hodnověrnost ručím. Ostatně, podobné zprávy dostávám i z jiných koutů USA.

Média, soustředěná v rukou hrstky korporací, se rozhodla přesvědčit nejen Ameriku, ale též svět o tom, že Trump je tak nepřijatelným kandidáten, že ztratil všechny volební naděje už dlouho předtím, než volby začaly. A protože vědí, že ti, kterým ty volby budou ukradeny, nemají v médiích žádné zastání, chystají se jim jednoduše oznámit, že Hillary měla přece volby nad ženy a imigranty nenávidějícím Trumpem vyhrány už předem. Liberálně laděné obecenstvo si oddechne a Hillary nás zavede do nukleární války.

Že oligarchie má skutečně v úmyslu volby ukrást, bylo oficiálně prokázáno fungovám volebních přístrojů už při předčasných volbách v Texasu. Ty zde byly totiž naprogramovány tak, aby i hlasy pro Trumpa měnily v hlasy pro Hilary. Ti z voličů, kteří volili Trumpa, ale jejich hlasy vyšly z přístroje jako hlasy pro Hillary, u činovníků voleb protestovali. Ti přístroj prohlédli a oznámili poruchu, spočívající v tom, že přístroj vedl papírovou pásku jen jedním směrem.

Ale kdo tu pásku dokáže sledovat u voleb finálních? Zjištěná porucha způsobila, že hlasy pro Trumpa šly k Hillary – a nikdy naopak. A cožpak tomu může být 8. listopadu jinak?

Dnes, kdy jsou v mnoha směrech rozhodující volby už prakticky v běhu, ani jedinou důležitou otázku nevznáší ani Hillary, ani presstitutky. Což dokazuje fatální krach demokracie ve Spojených státech.

Trump má pravdu. Američané musí obnovit zodpovědnost vlády vůči svým občanům.

Vybral a přeložil Lubomír Man

25 komentářů :

 1. Hele, on ten honolulu fakt nekecá! Je to kluk pravdomluvná!

  OdpovědětSmazat
 2. Konečně to pan Roberts napsal,kdo vládne v USA,to je ještě dost lichotivě pojmenoval.Jenže tento systém vládnutí prosazuje ve všech koloniích a důsledky známe.

  OdpovědětSmazat
 3. POZOR ! Toto je velmi pravdivy clanek !
  Preklady pana Mana, vystizne popisuji presne to, co se v Americe deje ! (Kazdy American to ma pod nosem !)

  Americane NIKDY , NIKDY neuznaji, jineho presidenta nez Trumpa ! Trumpa bude prosazovat 87 % obcanu.

  Vy Cesi, kdyby jste ho slyseli mluvit a rozumeli tomu, co rika, tak by jste vedeli, ze je i na vasi strane !

  Neocons ho nenavidi, protoze chteji dominovat Rusko a on nechce ! On chce OBCHODOVAT s Ruskem !
  Globaliste a NWO ho nenavidi, protoze chteji jednu vladu nad svetem a to tu jejich !

  Trump je patriot , vlastenec se smyslem pro fernes, poradek a snahou o zamestnanost, kazdeho.

  Trump chce zlepsit zdravotni system, ktery byl znicen Obamou ! Chce bezpecne ulice, ktere jsou dnes nebezpecne kvuli Sorosovi a jeho vlivu !

  Je velmi , velmi tezke se dostat na stadion, nebo do haly kde Trump mluvi ! Duvodem jsou tisice lidi.

  Jeho prumerna navstevnost je 23 000 obcanu a dalsi tisice jsou venku , kteri se marne snazi dostat do vnitr stadionu.

  Kdyz mluvi Hillary, tak ma navstevnost 150 lidi, ale jednou jich mela dokonce 800 !

  Pouze IDIOT veri tomu, co rikaji officiani media v rukou Neocons a Globalistu.

  Trump je 100 % vitez voleb. Tim, ze to dostane Hillary (loutka specialnich zajmu), tak bude konec s demokracii.
  nick honolulu - ktery definitivne voli Trumpa !


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. bohužel i česká oficiální média nám tu se.ou na hlavu pomalu už ve všem tu svoji hnědou pravdu

   Smazat
  2. v USA budou volby čestnější pouze po smrti Sorose, který (jeho firma) už desítky let sčítá ve více než dvou stech volebních okrscích

   Smazat
  3. dobry honolulu tvoje slova se potvrdila

   Smazat
 4. Zacal zidovsky novy rok Rosh Hashana 5777 a bude jaderna valka. Neocons maji podzemni mesta, bunkry se zasobami na nekolik let a pokud se jim nepodari realizovat NWO, vse znici. V Evrope muze byt nuklearni zima. :-(

  OdpovědětSmazat
 5. Sorosovi lide plati $ 1500 podvratnym zivlum za telesne napadani stoupencu Trumpa !

  Na zaklade hnuti, ktere vymyslel a zaplatil Soros (Black Life Matter) cernosi otevrene zadaji POVRAZDENI vsech policajtu a belochu !
  Takze dnes ma Trump vsechny policajty v cele Americe na jeho strane, a to na 100 %..

  Pres 200 generalu a admiralu ve vojsku Trumpa oteverne podporuje !

  Soros a Hillary ma vsak pod kontrolou electronicky volebni system v 16 statech...
  Volby nebudou uznany po "vyhre" Hillary. Po vyhre Trumpa cernosi zapali mesta a Narodni garda se na ne chysta.
  Takze mame postarano o poulicni prusvihy.
  nick honolulu - supporter of Donald Trump.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ... do takřka dvou třetin států USA (včetně Floridy) dodala volební přístroje firma Smartmatic, kterou kontroluje miliardář Soros, kumpán Demokratické strany.
   http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2755-usa-volebni-podvod-samozrejme-a-je-to-mnohem-vetsi-sranda-nez-v-severni-koreji-na-kube-nebo-v-syrii-spocitame-hlasy-co-hrdlo-raci-spocitame-to-vsem-trump-vs-hillary-ale-kdepak-florida-to-jisti-a-mozna-i-dal.htm

   Smazat
 6. Medikan Trixie ktery vytvari geoinzenyri US ARMY za ucelem zpozdit prijezd ruskych lodi a krizniku k syrskym brehum je dukazem toho, jaka probiha valka a jak je vse planovano.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co je to medikan Trixie?Je fakt, že doprovodná loď Admirála Kuzněcova-Osipov už několik dní stojí ve Středozemním moři poblíž Melily..proč?
   http://sledujto.cz/lode.html

   Smazat
  2. Co je medikan trixie?

   Smazat
  3. Boure, takovy polovicni hurikan. Geoinzenyri pracuji, pomoci aerosolovych injekci - chemtrails prizivuji oko medikanu. Ve Stredozemnim mori je tezke vyrobit plnohodnotny hurikan, voda neni tak tepla a prostoru je malo. Katrinu take vytvorili umele. Podivej se na videa youtube Ron Johnson, Harold Saive, Dane Wigington.

   Smazat
 7. No, a to je ta slavna demokracie. Kolik penez mas, tolik mas demokracie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jako, cim vic prouzku, tim vic Adidas?

   Smazat
 8. Zuska X.. (18:55) Nuklearni zima muze trvat i 100 let.
  Ti co se "zachrani" se vzajemne sezerou, jako mysi chyceni ve stejne pasti.

  Jejich touha po moci je zaslepila tak, ze nemaji predstavu o horroru, ktery je ceka. Oni budou zavidet nam mrtvym.
  honolulu - AT ZIJE DONALD TRUMP.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To vim. :-( Je jim to jedno, pro ne je nejdulezitejsi neprijit o pozici hegemona. Takze vsechno nebo nikdo nic.

   Smazat
 9. Tak to je. Sorosovi lide to maji pod palcem a budou delat vse proto, aby vyhlasili Hillary prezidentkou. Svet je jedna velka lez a vitezi ti nejzakernejsi, nejpodlejsi a nejzazobanejsi.

  OdpovědětSmazat
 10. Je zde jistě důvod k zamyšlení i nad regulérností voleb v ČR (US kolonii)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mario.
   Jistě víte,že k naším sčítacím počítačům jsou dodávaná USA diskety.Tohle tvrdím také i u nás se falšuje o stošest.Málem to Schwarzenbergovi vyšlo,ale tolik z falšovat hlasů už nešlo,to by v tý Praze nakonec musely z falšovat všechno.To samé na Slovensku s falšováné,Rakušáci si dali trochu pozor,tak se volby musí opakovat.

   Smazat
 11. https://youtu.be/OCabT_O0YSM
  Dal jsem toto vide zde uz jednou ale dam to znovu pro ty co rozumi anglicky. Donald je borec, proti jeho nazorum se neda absolutne nic namitat

  OdpovědětSmazat
 12. vyrobit bombu stojí 20 000 USD a udělá škodu za 2 000 000 USD škodu 100x větší....a kdo ji zaplatí??? Má smysl válka, pokud agresor zaplatí škody válkou způsobené??? Nemá pokud ji kuje agresor pod "FALEŠNOU VLAJKOU" potom ji zaplatí oběť falešné vlajky akce Gladio atd., tak si musíme pamatovat, kdo co způsobil, jak se zachoval..!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. K autorovi
   jak jinak, jestli má zvítězit láska nad nenávistí a pravda nad lží, když například budeme obklopeni rodinnými farmičkami, kamennými obchůdky, namísto králikáren se budeme stěhovat do rodinných vilek, o nezaměstnanosti, podvodných půjčkách, tunelování a exekutorech, jedovatých potravinách, odposleších... ani slechu, že? A když nejhůř, kdo by náhodou neměl na křišťálový lustr, nějaký čas se spokojí s obyčejným, že? Tajtrlíci, slouhové, manipulátoři, ti všichni nemnozí kdesi, nad společností nahoře.

   Smazat
  2. Ma. Skody plati danovi poplatnici. Nejlepsi je postavit nove, rozbombardovat a pak opet nanovo. Valka semkne lidi a obohati bankere. Ti si libuji ze doslo k castecne depopulaci. A co se ockovani, gmo plodin a chemtrails tyce, tak to je ticha "tajna" valka.

   Smazat
 13. Americke staty maji v pitne vode fluor a chromium 6! Vsechny staty maji prekrocene limity chromia 6 krome Californie. Viz film Erin Brockovich - Julia Roberts. Soros je bestie, udelaji vse proto aby Trump nevyhral. V Yellowstonu armada ulozila jaderne naloze, v pripade ze by nevysly jejich plany, odpali je.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.