Reklama

neděle 30. října 2016

Pjakin 27. 10. 2016

30. 10. 2016    český překlad NWOO
Obsah (popsal Ludvík Smýkal):0:00-13:35 setkání Normanské čtyřky a pozice V.Surkova, není možné odmítat vzájemná jednání, řízení je proces informační ..., USA je nepřímým účastníkem Normanské čtyřky, neboť všechny procesy na Ukrajině probíhají pod jejich řízením a jejich lidmi, v mnohém se to týká i Německa a Francie, "efekt pokaženého telefonu", řízení je proces dynamický - na principu akce a protiakce, Evropa se osamostatňuje ? USA přece v minulosti neztratily svoji hegemonii, tak jako teď !, Normandský formát je mrtvý, došlo jen k výměně názorů ...., o Ukrajině se zřejmě jednalo i po odjezdu Porošenka, překvapující je, že o Sýrii se jednalo mezi Ruskem, Německem a Francií,

13:35-18:25 prohlášení Savčenkové o návratu Janukoviče na Ukrajinu, Janukovič je nyní nula, je třeba pouze jako legitimní zástupce Ukrajiny, dokud nepředá své pravomoci jiné formě státnosti, za prohlášením je snaha určité skupiny na Ukrajině o změny ...

18:25-26:20 útok belgických letadel na Kurdy v Sýrii, kurdská otázka ..., protiklady, Kurdům nezbývají jiní spojenci než Rusko a Sýrie ..., "problémy" s kódy belgických letadel - všichni teď musí Rusům oznamovat, když někam poltí, Rusko má teď zákonné právo na ochranu Kurdů,záleží jen na Kurdech...,

26:20-43.25 V.Žirinovskij jako nástroj manipulace ruskou politikou, rozehrává nebezpečnou hru, kterou sám nechápe,neboť je jejím účastníkem ...., špiní Rusko, nadnárodní řízení je často budováno na nestátním řízení ..., "nejvyšší zastřešení z hlediska nadnárodního řízení mají Lavrov a Ščorgu".., problémy s ruskými médii - tvrdí,že Clintová má navrch, i když pravda je zcela opačná !, ...,

43:25-49:30 míra nebezpečí rozpoutání války ze strany USA pokud vyhraje Trump..., 4 minuty Clintonové ..., USA samy s nikým bojovat nebudou ...,
100 atomových reaktorů v USA bude cílem případného odvetného úderu na USA, uvědomují si to,spoléhaí na to, že se vnitřně rozložíme, v roce 2014 byla válka na spadnutí ...,

49:30-58:45 zákon o příživnictví ve Státní dumě, vše souvisí se zákonem o samostatně podnikajících soukromých osobách... , mnozí lidé,aby přežili odchází do stínové ekonomiky, ale vytváří takovou makroekonomickou situaci že to dodává Rusku (státu) určitou hospodářskou a politickou stabilitu ..., týká se to třetiny práceschopného obyvatelstva v Rusku....! (Pozn.: Je situace u nás situace podobná, kolika lidí se to u nás týká ??), dílo ministra Topilina, Medvěděva a jiných...., snaha o destabilizaci sociální situace v Rusku a vyvolání občanské války...,

58:45-1:03:30 návštěva ruského pravoslavného patriarchy u Alžběty II., cílem je předání Evropy, včetně V.B., do jurisdikce ruské pravoslavné církve ...,

1:03:30-1:06:50 dohoda o vojenské spolupráci mezi Běloruskem a USA, "jeden z debilních tahů a nepochopení politické situace..",

1:06:50-konec proč GP začal s demontáží nejdříve u SSSR ?, rozdíly mezi bolševismem a marxismem ...., podobné procesy jako byly před rozpadem SSSR nyní probíhají v USA ..., útok na nefunkční web ruského MZ, spousta vysoce postavených lidí v USA nechápe jak funguje globální řízení a dle toho se tak chovají - jsou nebezpečím..., "...svět stojí na hraně globální ekologické, ekonomické a vojensko-politické katastrofy",

12 komentářů :

 1. Opět zopakuju co jsem měl šanci včera si psát s člověkem z Ruska...On tvrdí, že do půl roku v Rusku vypukne OBČANSKÁ válka...vůbec jsem mu to nechtěl věřit- on mi jen napsal počkej půl roku max.
  To by se ve mně krve nedořezal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. efpe.
   Jedno je jisté,po Jelcinovi tam zůstalo hodně USA agentů,kompliců.Také je znát,že sankce mají určitý účinek na městkou část občanstva.Snad toho půl roku Putin zvládne,musí si Rusi uvědomit i kdyby se podali,lepší život nebudou mít.Udělali by to přesně tak jako i tady,navozit sračky odpad,vytahat z lidí peníze,ještě více zadlužit a dorazit národ rozbroji mezi sebou.

   Smazat
  2. Naprostý nesmysl. Už jenom proto, že se o tom tak veřejně mluví.

   Smazat
  3. Jsem Rus. Uz 2 roky po Majdanu cekam na to, aby v Rusku prehodnotili stav centralni banky. Je to porad nezavisla pravnicka osoba. Zmenit tento stav muze pouze zmena Ustavy RF, Konstituce. Ta zmena je mozna pouze referendem. K referendu je potreba informovanost lidi, ceho je potreba docilit. Na tom pracuji NODovci.

   Obcanska valka je vsak vyloucena, vyzaduji se totiz 2 strany. Jedna je dejme tomu ProPutinovska, NODovska, ale ta druha? Pata kolona? Vzdyt to jsou jednak zbabelci, ale hlavne uz nemaji vubec zadnou poporu. Driv to byly 3 'Havloidy" z 10 lidi, nyni bych tipoval 1/20.

   Smazat
 2. 17:42
  Hnus co se dneska děje:-/

  OdpovědětSmazat
 3. Dvě civilizace: Boj ne za život, ale na smrt?

  Inna Novikova

  27. října 2016

  Podle protiruské hysterie na Západě ohledně Ukrajiny a Sýrie to vypadá, že je na obzoru nová světová válka. Nad tím se zamýšlí hlavní odborník Centra politických výzkumů Moskevského státního institutu mezinárodních vztahů (MGIMO) Michail Alexandrov.

  V Sýrii se střetly základní světové rozpory. Jaká je podstata syrského konfliktu. Kdyby byl jen lokální, potom by logicky vzato neměli ani Američané ani Rusové důvod začínat kvůli Aleppu jadernou válku. Ve skutečnosti jde o globální konflikt mezi civilizacemi – západní a ruskou, který nezačal včera, ale probíhá už několik let. Dnes přichází chvíle, kdy západní civilizace cítí, jak ztrácí pozice po celém světě. Zesiluje se mnohopolarita a posilují se další civilizace – čínská, islámská, indická. Projevuje se to především v ekonomice. Západ si chce udržet hospodářskou a politickou pozici a zůstává mu jediný nástroj, a tím je vojenská síla. Na tomto poli mu může čelit jedině Rusko. K tomu je ještě ruská civilizace jediná, která navrhuje alternativu, alternativní ideologii mezinárodních vztahů. V sázce je budoucnost západní civilizace. Jestliže nedosáhnou vojenskou a politickou dominanci ve světě, prohrají hospodářsky a budou se muset zříci mnoha současných výhod. Sníží se jejich životní úroveň a přestanou ovlivňovat mnohé světové záležitosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ..tisíc...
   mezi původními
   tzv.západní jen pár set
   a zdá se,že díky špatnému základu zanikne.
   Příliš se odpoutala od přírodních zákonů a zákonitostí,chybný vzorec automaticky přenesla na soužití člověka s člověkem.
   To "se" a "samo" hledejme tam,kde je.
   Parazitním moru.
   Kolem KSB a DVTR je dost jednoduchých,tj.krátkých a přehledných videí.
   Pravda,pravda spravedlnosti,tj.vyváženosti
   přírody,práce,inteligence,sociální inteligence,morálky.
   Je tak silná,tak nutná,že pojem občanská válka se závislými nevýkonnými je zcela logická.
   Výhodou je,že člověk znalý a výkonný si zbraně pořídí sám a sám je i v tom totálním nasazení nepříteli zničí.
   tak bylo,je a bude.   Smazat
  2. Když člověk jedinec ztratí pud sebezáchovy, je to tragedie. Když stát ztratí pud sebezáchovy, je to katastrofa. Celá ta, možná vrcholící krize, je výsledkem vlastností převažujícího systému. Jak je libo kapitalismu, neoliberalismu ... Na první pohled, druhý, třetí a tak dál, je neuvěřitelně hloupá snaha destabilizovat Ruskou federaci. Pro její zdroje, světovládu? Rozumí se, stát se to, příležitost využije i Čína. Je to zájmem, jak chcete, vyspělých demokracií, západních hodnot, „bílé“ civilizace ... ? Bez emocí řečeno. Co kdo na to?

   Smazat
  3. Inno Noviková, a jakou alternativu navrhuje "ruská civilizace"? Pokud směřuje stejným směrem - tedy prohlubováním kapitalismu jako vládnoucího společenského systému, dospěje nevyhnutelně do stejného stadia jako "západní civilizace"!

   Smazat
 4. Nese současná proválečná propaganda znaky silného, seběvědomého, promyšleně postupojícího útočníka jistého si před svými voliči svými pochopitelnými, až "oprávněnými" argumenty, nebo jsou to znaky agresívního ctižádovce, který nemá vlastní pádné argumenty srozumitelné pro vlastní občany, improvizuje a upadá do hysterických poloh?
  Je to propaganda útočníka, který píše scénář cesty k válce, nebo je to propaganda někoho, kdo scénář neustále musí přepisovat a uchylovat se k dramatičtějším metodám, neboť mu jeho plány někdo neustále účinně hatí?

  Jestliže někdo neumí ani profesionálně vyvolat konflikt bez toho, aby neupadl ve vážné podezření z válkychtivosti, tak jak asi zvládne vést jím samým žádanou válku? o co mocnější jsou válkychtiví diletanti, o to větší průšvih bude jejich výsledek.
  Sázka na konflikt jaderných mocností je nejšílenější, riskantní hrou o život na zeměkouli, ale pro diletanty, kteří ji rozjeli, může skončit drtivou porážkou i bez toho, že dojde ke konci světa. Žel, nebude to bez obětí nevinných.
  Jsou tudíž tři varianty: 1. konec všech; 2. konec obrovského množství lidí, z valné části nevinných; 3. vyšachovat proválečné šílence z vedoucích míst v politice a bezpečnostních složkách dříve, než zmáčknou knoflíky. Proto je třeba chodit k volbám, psát petice, demonstrovat, atakovat politiky, vybírat si práci, zboží a služby i podle toho, komu prospěji z hlediska pro/proti válečných aspektů.
  KR

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Velmi dobrá úvaha, i její závěr.
   Za klíčový problém považuji - jít k volbám a vědět koho volit.
   To zatím naprosto nezvládáme.
   Většina slušných a poctivých lidí je obelhána většinou lživých médií, další jsou neteční, zpohodlnělí blahobytem, dlouhou dobou bez války.
   Stávající výchova začíná navíc fungovat jako záporná zpětná vazba. Děda.

   Smazat
 5. Video je z 24.10 ...opakovanie matka mudrosti?

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.