Reklama

sobota 15. října 2016

Pochodňový pochod fašistického stáda v Kyjevě (video)

15.10.2016  RT


Oslava 74. výročí založení UPA

32 komentářů :

 1. pro odlehčení

  Putin opravil globalistům jejich dojebanou písemku a rozhodl takto:

  -Usa se rozpadnou ekonomicky samy, protože jejich směr pro Zeměkouli je vražedný a parazitický.
  -Následně přejde Texas (nejbohatší a soběstačný US stát) pod okupační správu Mexika (kterému de jure § patří odjakžíva).
  -Aljaška bude lidovým referendem jejího obyvatelstva navrácena Rusku proti jeho vůli.
  -Obyvatelstvo USA bude nahnáno do kánoí a popluje "objevovat Evropu" po vzoru K. Kolumba
  -Bude zakázan RAP a HIP-HOP.
  Území severní ameriky bude VRÁCENO původnímu obyvatelstvu. Deklaraci podepíše Lavrov a pravnuk Winnetua, Old Shaterhand III junior teen.

  -Ukrajina bude anektována (jako např Kosovo) a všichni Ukrajinci se ze světa vrátí do svých domovů,
  protože jako první příjdou na Západě o práci. Nastane fyzická likvidace majdanistů a honba za nimi po celém světě.
  Nejčastější věta při popravách banderovců bude: "Ja tože ruskyj".
  -Bude dokončena islamizace západní Evropy, potažmo EU
  -V4 bude tvořit SSN (sdružení slovanských národů) 85% rakušanů přijme české občanství (Wacheck, Zeleney, Cratochwill apod)
  -bude dokončen benešův špatně provedený odsun hitlerofilů.
  -všechny symboly komediántského havlismu, jako lavičky V.H, nápis z Ruzyně, portréty z Národního muzea atd. budou odvezeny do US kongresu,
  -který nadále poslouží jako skladiště sádrových odlitků tupé lebky spisovatele V. Havla
  -Východní evropa se opět ponoří do blahobytu a míru.
  -Plyn a ropa bude stát opět 2 KČS/L
  -V západní islamizované evropě vyjdou do ulic původní obyvatelé s transparenty portrétů Stalina, Lenina, Kadáfího, Husaina a Pavlíny Filipovské.

  -a nakonec ............... .Rusko všem odpustí

  OdpovědětVymazat
 2. hele slavni obranci demokratickejch a zapadnich hodnot

  OdpovědětVymazat
 3. Převzato odjinud:
  Pro připomenutí, kdo byli Banderovci, UPA a další zgerba:
  Na jaře roku 1943 na Volyni, obsazené německými vojsky začaly rozsáhlé etnické čistky. Tyto zločiny neprovedli nacisté, ale militantní ukrajinští nacionalisté, kteří chtěli „očistit“ území Volyně od polského a jiného neukrajinského obyvatelstva. Ukrajinští nacionalisté obklíčili polské vesnice a kolonie, a vraždili.
  Zabili každého – ženy, starce, děti, kojence. Oběti zastřelili, ubíjeli holemi, rozsekali sekyrami.
  Pak mrtvoly zavražděných "špatné" národnosti pohřbili někde v poli, vyplenili jejich majetek, nakonec domy zapálili.

  Tak bylo vyvražděno několik desítek tisíc lidí, jejichž jedinou chybou bylo jen to, že se nenarodili jako Ukrajinci a žili na ukrajinské půdě.

  V důsledku akcí Banderovců (UPA-OUN a SB OUN), kterých se zúčastnilo někdy i místní ukrajinské obyvatelstvo, zahynulo na Volyni 36 543 až 36 750 lidí, u kterých je známo jméno a místo úmrtí.
  Kromě toho 13 500 až 23 000 Poláků, jejichž okolnosti smrti nejsou jasné.
  Několik výzkumníků hovoří o tom, že obětí masakru bylo asi 50 až 60.000 lidí.
  Tyto hromadné vraždy byly skutečným masakrem.

  Od večera 11.07.1943 až do rána 12. července UPA zaútočil na 176 obcí….
  Podle četných svědeckých zpráv ukrajinští nacionalisté a jejich spojenci vypálili domy, postříleli nebo pochytali ty, kteří se snažili uniknout, a ty, které se podařilo chytit na ulici, zabili kosami a vidlemi.
  Kostely, naplněné farníky, vypálili do základů. Bandité vystavovali těla bez hlav, ukřižované, rozčtvrcené nebo rozpárané.
  Dokonce i Němci byli ohromeni jejich sadismem – vypichování očí, rozpárání břicha a brutální mučení před smrtí bylo samozřejmostí.
  Zabíjeli všechny – ženy, děti …

  Zrovna tak se s nadšením tito sadisté podíleli na masakru v Babím Jaru, ruku v ruce s hitlerovskými vojáky.
  Omlouvám se, pokud tato historická fakta znáte, ale je mnoho těch, kteří stále neví a vědět by měli.
  Obzvláště, když vidíme, že na Ukrajině se tito pohrobci hrdě hlásí k vrahům a sadistům.

  OdpovědětVymazat
 4. Máš se čeho chytat ty 0:50...1:08. Tady jmenuješ "dvořák, herout".
  A jak pak se jmenuješ ty? Ty hovado nacistické čárka germánské čárka nezaměstnatelné čárka zbabělé?
  Maximálně tady zpochybňuješ stará fakta. Fakta!!
  Najdi si práci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On už jí má. A zřejmě lépe placenou, než většina těch, kteří skutečně pracují.

   Vymazat
  2. 3:44
   A jak se jmenuješ ty banderovský hovado?Venca Havel,Herr Poserplína,Kraďousek,Štětinatý prase,Langsmrádlová nebo jinej genetickej odpad?!!!

   Vymazat
 5. Pane Dvořáku,víte co je strašně zajímavý.
  Když takový profašistický a ultranicionalistický pochod proběhne v ČR,nebo jinde v Evropě,web Nová republika ihned přispěchá svým, nebo převzatým článkem,který tyto pochody a demonstrace interpretuje jako legitimní vyjádření vlasteneckého odporu vůči uprchlíkům-parazitům, krvežíznivým muslimům a diktátu bruselských byrokratů a nenáviděnému estabišmentu.
  Nezamysle-li jste se na NR taky nad tím,že ukrajinský fašisté,nacionalisté a potomci banderovců se vlastně taky snaží ,,chránit" národní zájmy Ukrajiny a čistokrevných Ukrajinců zase před mocenskými zájmy Moskvy-Ruska a ,,parazitování" neukrajinských národností a menšin na socioekonomickém systému Ukrajiny.Že tyto organizace nachází podporu u některých skupin na Západě,je fakt.
  Stejnou podobu to má v opačném případě.
  Nějak obdobně vystupují v ČR i jinde v Evropě-Lepénovci, Okamurovci,Konvičkovci,Alternativa pro Německo atd,který se snaží využit neřešenou finanční,sociální a migrační krizi.S touto rétorikou tzv. ochrany národních zájmů a podněcováním strachu a nenávisti se populistický politici jako Zeman,Fico,Orbán naprosto ztotožňují.

  Václav Malý.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 1035 A docela nedaleko nás na Slovensku vystupuje v identických podobách (tzv. faklové pochody, vlajky atd..) třeba M. Kotleba ! Řada Vašich příznivců mu dokonce drží palce a tleská jeho snaze očistit rasově Slovensko.https://www.google.cz/search?q=kotleba+pochod&tbm=isch&imgil=0nkpyU4m9h5CiM%253A%253BnF14RN8jKvYQzM%253Bhttps%25253A%25252F%25252Flinuxos.sk%25252Fblog%25252Fblog-2%25252Fdetail%25252Fmarian-kotleba-a-jeho-vyjadrenie-o-linuxe%25252F&source=iu&pf=m&fir=0nkpyU4m9h5CiM%253A%252CnF14RN8jKvYQzM%252C_&usg=__HQjLrXI-kivIgLlvxN0r3TRI1to%3D&biw=1920&bih=960&ved=0ahUKEwijgN70-97PAhXF1RQKHWIkDq8QyjcIKw&ei=kkIDWKPvPMWrU-LIuPgK#imgrc=0nkpyU4m9h5CiM%3A
   Poněkud jinou optikou tady referujete o naprosto stejných projevech na Ukrajině, ale kupodivu tam je to špatně.
   Takže objektivita - zřejmě neznámé slovo na NR - je ta tam.

   Vymazat
  2. 10:35 11:05
   Vy dva milovníci banderovskej ksindlů a vrahů,upaluje tady někdo lidi jako ty vaši hajzlové z praporu Azov???Téhle svině stříleli těsně po válce naše vojáky na hranicích a vy tady bude pindat takový lejnolahvárenský hovna??!!!!Proč za nima rovnou nejedete a nenecháte si dát autogram od psychopatky Savčenkový,havloidi vymletý!?

   Vymazat
  3. 1136
   a zase jeden, co naletěl na ruskou propagandu !!
   Na Ukrajině totiž nikdo nikoho neupaluje.
   Jediné co tam, je špatně, jsou ruští vojáci na východě Ukrajiny a jejich podpora místním bandám, kteří si říkají separatisti.

   Vymazat
  4. 11:39
   Co to meleš ty havloidní zblblo?!Ty lidi upálený byli a právě takovejma ksindlama ,který obdivuju Banderu a zdraví zdviženou pravicí!!!!Jestli jsi tak blbej,že to nevíš,tak si dodělej alespoň jednu třídu pomocný školy,Chujmere debiloviči!

   Vymazat
  5. 1155
   najdi si fotky Kotleby na Slovensku a potom tady poučuj, kdo zdraví a jakou rukou !!
   Kdybychom odsuzovali tak vehementně i Kotlebu, tak se nikdy nedostane do parlamentu SR !!

   Vymazat
  6. 10.35 asi jste zapomněl na to, že Kotlebovi stoupenci neházejí běžně molotovovy koktejly po policistech a nemají na svědomí vraždy takového množství lidí, které by se dalo srovnat s terorem institucionalizovaných pronacistických organizací na Ukrajině. Než dojdete k podobnému srovnání, které jste provedl, měl byste si projít alespoň některé případy řešené ukrajinskou justicí

   Vymazat
  7. 1217 ale to se neděje ani na Ukrajině, jsi špatně informovaný.
   Pokud se poperou nějací chuligáni, tak to nemusí znamenat nějaké spojení s Jarošem !
   Jasně, že ruská propaganda jede na plné obrátky a dělá všechno pro to, aby vykreslila Ukrajina v černých barvách. Proč to ale hltáte tady na NR, to nepochopím - ta propaganda je určena hlavně pro ruské obyvatelstvo !

   Vymazat
  8. Pane Malý, píšete neuvěřitelné nesmysly. Je rozdíl bránit svojí vlast před parazity, přicházejícími odjinud, jejichž ideologie je vůči nám zjevně nepřátelská, a jejich chování v posledních desetiletích v západní Evropě dokazuje naprostou neslučitelnost s evropskými hodnotami a naším způsobem života, a něco jiného je nenávist obyvatel vůči spoluobčanům stejného kulturního prostředí, kteří se provinili pouze tím, že jsou jiné národnosti (viz etnické čistky nacistických dobrovolnických sborů na Donbase). Měl byste se nad sebou zamyslet a nepodléhat tolik propagandě, kterou do vás dennodenně hustí mainstream.

   Vymazat
  9. 16:27 To se na Ukrajině neděje? Takže to zde uveřejněné video je ruská propaganda? A oficiální Ukrajinské slogany "Slava Ukraine, gerojam slava" nemají nic společného s nacistickým "Heil Hitler, Sieg Heil"? A pochodňové průvody jsou jen náhodou neuvěřitelně podobné pochodům SA? To jsou podle vás jen projevy čirého vlastenectví a touhy po neutralitě? Ať tedy zkusí uspořdádat takový pochod v Německu. Tam si ještě pamatují, kam je to dostalo. Položil jste si otázku, proč o této "vlastenecké" akci nebyla ani zmínka v "demokratických" médich? Proč? Protože ani podporovatelé Ukrajiny nemohou popřít, že to jsou nacisti jak vyšití.

   Vymazat
  10. Pane Malý, UPA má skutečně na rukách krev mnoha nevinných a lze jí skutečně nazvat fašistickou, narozdíl od lidí jako konvičkovci a spol. Ti nestaví na fašistické minulosti , ale na obavách většiny normálních lidí(Vy tedy ani náhodou mezi ně nepatříte)před hrůzou která již dnes je fyzicky přítomna v některých krajinách s velkým přílivem uprchlíků. Jestli nerozumíte rozdílu je možná proto , že jste nejspíše tak trošku mimoň.
   Ivo Vondrák

   Vymazat
 6. 12;03
  Zvedat ruku a upalovat lidi,střílet do nich....to je velkej rozdíl ty milovníků čokovopice z Fuckingtownu!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 1232 vedle ruské propagandy si někdy přečti i normální zprávy, ty nevzdělanče. A nebudeš tady šířit bludy. Na Ukrajině nikdo nikoho neupaluje a už dávno nejsou na ulicích nějaké demonstrace,kde by bylo násilí.

   Vymazat
  2. Velmi se mýlíte. Ukrjaina je plná násilí, ale vy, čtenář podobných plátků, jako je Černá sotňa (viz Lidové noviny) a podobných plátků o tom nic nevíte. Tomu se říká cenzura informací. Ostatně, co jste říkal hlasování ve Věrchovné radě při odvolávání soudců? Hezky demokratické, nenásilné, že?!

   Vymazat
 7. www.zvedavec.obrazek lepsi jak tisic slov

  OdpovědětVymazat
 8. 16:32
  Ty retardovanej blude lejnolahvárenský žumpy,ty upálený lidi na žádný demonstraci nebyli!!!!Máš to v tý palici z tý ussacký propagandy vymletý,Pepi Goebbels by se styděl!A teď si jdi stěžovat Šapitovi,že tě tady má každej za ultravola!

  OdpovědětVymazat
 9. 16:32
  Ty hovádko boží, bez mozku a tupý. Podívej se na to, a "vedle havloidní propagandy si někdy přečti i fakta, ty nezvdělanče."
  http://nsnbc.me/2014/05/10/odessa-massacre-detail-investigation/

  OdpovědětVymazat
 10. 16. října 2016 21:43
  Já se s vámi nebudu přít o to,kdo je větší mimoň.
  Máte pravdu,že český islamofobové zatím žádnou krev na rukách nemají.K fašizaci,rasismu a nenávisti ve společnosti velkou měrou přispívají.Za rasovými útoky,který mají na svědomí náckové mohou i nenávistná islamofobní hnutí,které weby jako NR podporují.

  Václav Malý.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Malý, uveďte, které "nenávistná islamofobní hnutí" Nová republika podporuje! Nemáte-li co uvést,jako že nemáte, tak laskavě zanechte vašich hloupých pomluv.

   Vymazat
  2. Pane Dvořáku, týpek jako Malý vám nestojí za to, abyste se na něj obracel. Je to zjevně sluníčkář, který si hraje na levici a kterému zatím nic nedochází. Navíc si plete diskusní příspěvky s uveřejněnými texty. Prostě základní logika mu chybí.

   Vymazat
 11. Pane Dvořáku,dlužím vám odpověď.
  Nová republika podle vás žádná nenávistná islamofobní hnutí,nebo krajně pravicové komentátory a nácky na svém webu nepodporuje.
  Víte vůbec,co a od koho zde otiskujete ?

  Vezmeme to napříkladu čerstvě:

  20.10. 2016 Rukojmí, Radek Rozvora
  https://www.facebook.com/Radek-Rozvoral-338729052930562/info?ref=page_internal
  SPD není islamofobní hnutí !

  MoonChild
  19.10.2016 FreeGlobe
  Freeglobe.cz a jeho tým pod vedením novináře Adama B. Bartoše.
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Adam_Barto%C5%A1

  VIDEO: Okamura o migrantech z vlastní zkušenosti
  Tomio Okamura
  12.10.2016


  Integruje Evropa islám nebo islám Evropu?
  Benjamin Kuras
  12.10.2016 Pravý prostor

  Jaká byla volební kampaň Aleny Vitáskové
  Zdeněk Jemelík
  6. 10. 2016
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Alena_Vit%C3%A1skov%C3%A1

  Vysvětlení:

  1,Buď máte slabě brýle a měl by jste si urychleně dojít k očnímu lékaři.

  2,Velké množství konzumace alkoholu.

  3,Jste neuvěřitelný lhář a demagog.

  Já bych tipoval u vás nejvíce to třetí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonyme, marně se snažíte kádrovat. Mě (nás) zajímá obsah textů a ne majitel webu. Nevím, jestli jste schopen pochopit tenhle velký rozdíl. Podle vašich předchozích výpadů asi těžko, že?! Žádal jsem vás, abyste jmenoval konkrétní článek, která je náckovský, rasistický či jinak závadný. Nejste schopen odpovědět, takže asi žádný takový text na Nové republice není. Sem chodíte jen cíleně škodit a rozbíjet diskusi.

   Vymazat
 12. 20. října 2016 21:27
  Ale o ten obsah samotných článků mi především šlo Václave Dvořáku.
  Já jsem uvedl pouze název,autora,zdroj a k jakému hnutí se hlásí. To nebylo kádrování, ale konstatování faktu.
  Že určitá část levice(parlamentní i neparlamentní) zhnědla, je smutná pravda nad kterou vy jásáte.
  Xenofobii a vypjatý nacionalismus za vlastenectví nepovažuji.
  Jestli s Ivanem Davidem jste hrdí na to,že web Nová republika stejně jako Parlamentní listy patří mezi podřadná manipulativní média,který si určitou čtenářskou tímto zachovávají-tak mi je vás obou líto.
  Nedivte se tomu,že vaše kritické články ohledně dnešních nacionalistů a fašistů na Ukrajině z vaší strany musí logicky vyznívat pokrytecky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Promiňte, anonyme 16:20 - ale vaše blábolení nelze nazvat jinak než plod hlouposti!!!

   Vymazat
  2. Přesně jak jste to popsal - z vaší strany jde o kádrování. A dost hloupé, předpojaté, zideologizované. Vám nejde o podstatu věcí (asio se v nich nevyznáte), ale o škatulkování a třídění lidí. Kádrovák z minulého režimu. Nic jiného nejste. Dnes jde o obranu demokracie která je velmi vážně mrzačena. A chce-li někdo jít proti tomu se mnou, tak je to můj spojenec. Jde mu o stejnou věc. Vám ne, vy jste prostě jen zlostný trouba..

   Vymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.