Reklama

pátek 28. října 2016

Podle Pavla Rychetského se má prezident chovat jako domovník. Aby s ním byli spokojeni...

Ivan David
28. 10. 2016
Pavel Rychetský mě znovu zklamal. Asi definitivně ZDE.  Jak to ví, že panu Bradymu někdo volal, že byl vybrán? A opravdu stačí, když mu volá "někdo". Nebo má stačit, že ho vybral ministr Herman? Pan předseda Ústavního soudu konstatuje: "Nepochybně pak bylo několik dnů na to, aby byl na ten seznam doplněn, aby to pan premiér podepsal a aby se na Hradě našla jedna židle navíc..." Seznam měl být doplněn, protože pan Brady přijel? Je to otázka "židle navíc"? To je principielní stanovisko předsedy Ústavního soudu? Soudce soudí: "V tu chvíli měli začít pracovat úředníci na Hradě a pana Bradyho tam prostě doplnit." Jak pragmatické! Za pana předsedu Ústavního soudu činí rozhodnutí úředníci? Oni k jeho rozhodnutím doplňují to, co pokládájí za vhodné?

Pan předseda si stěžuje, že úředníci Hradu nezařídili u prezidenta Zemana přijetí kancléře předsedy Evropského soudu. Musel volat prezidentovi... Nepochybuji o tom, že se "úředníci Hradu" ptali prezidenta republiky, jestli míní přijmout vedle předsedy Evropského soudu také jeho kancléře. Vím, že se to tak dělá. Je neunosné, aby úředníci rozhodovali, s kým se prezident bude muset setkat a s kým ne. Jestliže panu předsedovi ÚS tak záleželo na tom, aby prezident přijal kancléře předsedy nejvyššího soudu, bylo zcela namístě, že prezidentovi sám zatelefonoval. Úředníci to rozhodnout nemohou. Možná u Ústavního soudu. 

Pamatuji se, že mi vedoucí sekretariátu těsně před odchodem na jednání vlády předložila k podpisu návrh na nominaci člena správní rady VZP a vyměnila mého kandidáta za svého. Po letech jsem ji potkal. Stále nechápala, proč jsem ji vyhodil. Byla prý zvyklá rozhodovat za ministryni.

Místopředseda vlády Rychetský v nepřítomnosti předsedy vlády Zemana řídil jednání vlády brilantně, zatímco první místopředseda Špidla toho prakticky nebyl schopen. 

Leccos si pamatuji. Například při jednání vlády o přeletech přes ČR při bombardování Jugoslávie pan místopředseda vlády Rychetský konstatoval, že tato vojenská akce naplňuje všechny znaky agrese podle mezinárodního práva. Hlasoval však "pro". Bylo to takové pragmatické. Proč by si kazil kariéru.

Na jednání vlády jsem vyslovil obavu, že budou-li okresní nemocnice převedeny z majetku státu do majetku krajů, je jisté, že budou v řadě případů privatizovány. Místopředseda vlády Rychetský konstatoval, že chápe moje obavy a že je to velmi pravděpodobné, ale že krajům nemocnice musíme dát, protože se s tím v návrhu počítá a nějaký majetek se jim musí dát...

Prostě principielní rozhodnutí. Přidá se židle...

70 komentářů :

 1. Panu Rychetskému, havloidnímu zednáři, bych nevěřil ani pozdrav dobrý den. Čirou náhodou měl pan Rychetský schůzku s papežem pár dní před "demokratickém" hlasováním o církevních restitucích.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Musíme si přiznat, že komediant, tedy dnešní herec, není nic jiného, než člověk, který se naučí nějakou roli a pak jí hraje na podiu, nebo, před kamerou. Ze seriálu Nemocnice na kraji města víme, že herci zahráli roli lékařů. Otázka je, nechali by jste se operovat od těchto herců - lékařů i když jejich hra na doktory byla celkem přesvědčivá? Asi ne! Že? Tak tedy, co od těchto herců komediantů můžeme čekat? Jsou to lidé, kteří hrají jenom naučené role, bez vlastního mínění a bez znalostí věci. Tedy když je vidíme hrát lékaře, neznamená to že mají za sebou šestileté studium medicíny, atestace, praxi. Ale dělají ten dojem. Když dnes se pletou do politiky a vyzývají k neposlušnosti celý národ, který si zvolil v přímé volbě Zeman za prezidenta, dokazuje to jenom to, že jsou to lidé, kteří jsou lehce manipulovatelní a slouží v současné době Hermanovi, který schvaluje činnost Sudeťáků, schvaluje vše co je proti lidu této země. Bez ověření si skutečností vyhlašují rozvracení státu jenom na základě tvrzení Hermana, že nebude vyznamenán jeho strýc Brady. Nikdo se nezamyslí, zda Brady si vůbec nějaké vyznamenání zaslouží a dále že to je dle zákona v kompetenci prezidenta. Jsem hrdy na prezidenta, že nepodlehl nátlaku a zásadově vybral vyznamenané podle správných kritérií. Prostě nepodlehl komediantům. Lituji jen toho, že nyní nejsou volby na prezidenta ve kterých by kandidoval opět Zeman, protože by byl zvolen ještě větší množstvím voličů než posledně. O tom jsem přesvědčený.

   Smazat
  2. (Anonymní 28.října 2016 22:06)
   Připomeňme si, že cestu všem těm Hermanům dláždil už dávno Petr Pithart - také jeden z denšních řečníků na Staroměstském náměstí - se svými kamarády. Podrobněji k tomu Věra Olivová:
   http://blisty.cz/art/12470.html

   V podobném duchu Erik Tabery dělá osvětu v Německu - cf. jeho včerejší článek v Die Zeit "Vom Zauber des Stillstands. In Osteuropa ist derzeit ein besonderer Politikertyp beliebt: Der Populist, der verspricht, den Lauf der Welt anzuhalten.":
   http://www.zeit.de/2016/43/osteuropa-populismus-entwicklung-stillstand/komplettansicht
   - podobně už před rokem (29.10.2015) "Die falsche Angst. Wir Tschechen sollten euch Deutschen helfen.":
   http://www.zeit.de/2015/42/tschechien-fluechtlingskrise-hilfe/komplettansicht

   Smazat
 2. Počkejme, po oslavách přijdou "políčky" z druhé strany, dnes jim končí "bobřík mlčenlivosti". Možná budou "padat hlavy". Mne bude nejvíce zajímat iniciátor prohlášení "čtyř" a odtajnění hovorů z Hradu. Také mne zajímá, kdo se "ujme" nás, voličů Zemana a všech odpůrců "chátry z horních pater" k důrazné odpovědi, aby bylo jasno, kdo je tady pánem demokracie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17.11.musí národ povstat a sejít se na Letenské pláni!Aby předsedat ÚS vyhrožoval prezidentovi?Pane Rychetský,vy si opravdu,ale opravdu myslíte,že si pan Bredy ,s kterým Herman málem udělal majdan,zasloužil medaili jenom proto,že je příbuzný Hermana s rovnou páteří a že přežil koncetrák?Jak dlouho ho znáte?Na Wikipedii se někdo snažil a to rychle!Zeman by se musel propadnout hanbou,kdyby Hermanovi vyhověl např.před veterány války nebo Komárkem.Nebo už jste také ztratil paměť a podporojute honbu ma Zemana, podporovanou ze západu?

   Smazat
 3. Tady byste mohli křičet s megafonem napojeným přímo na Temelín, a stejně by vás neslyšeli.

  OdpovědětSmazat
 4. Už nepotřebují ke svému zlovolnému jednání ani domovníka, už spekulují všichni potentáti "rychetsého" a ještě horšího typu, jak se funkce prezidenta zbavit.

  OdpovědětSmazat
 5. Pan Rychetský je spoluautorem zmrvené ústavy. Pravděpodobně by obstál jako právník i u Ukrajinského soudu ke by odsoudil upálené lidi za to že se narodili.
  Něčím mi připomíná domovní důvěrnici . Kam vítr tam plášť. Jinak ho zdraví i s tou justicí na jejímž rozesrání se úspěšně podílel.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. (Anonymní Václav 28.října 2016 20:22)
   Rychetský není spoluautorem ústavy.

   Smazat
 6. Pane doktore Davide, Zeman vyznamená Duku zřejmě jako poděkování za církevní restituce. Stála vaše obhajoba Zemana za to?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proti pražské lumpenkavárně určitě!!

   Smazat
  2. Z vyznamenaných mne potěšil výběr docenta Robejška a velvyslankyně Filipi. Ostatní jména mi nic neříkají. Ten Duka, to byla chyba.

   Smazat
  3. Mně neštymovalo to velebení batismu,
   české to odrůdy fordismu.
   Např. ono velkopansky manažerské: ...neříkej, že to nejde, řekni, že to neumíš,
   je nutno rozklíčovat:
   abych mohl podkopat jako manažér tvou pozici přehrávám na tebe úkoly, které bych sám nezvládl a často ani zvládnout nejdou.

   Smazat
  4. Anonymní28. října 2016 20:35 ale duka se vyslovil proti migraci:
   http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/13879-kardinal-dominik-duka-drsne-o-islamu-obava-z-muslimu-v-evrope-je-potrebna-multikulturni-spolecnost-nefunguje-ted-zalezi-na-tom-do-jake-miry-ty-strety-budou-nasilne-a-bolestne.aspx

   Smazat
  5. Nejbrutálnějším útokem na tajtrlíky ze Staromáku bylo to, že Zeman o nich nezmínil ani slovo, což je musí vrcholně naštvat, až začnou zuřit. Musí si být vědomi své bezvýznamnosti. Kdo by volil moderátora hudební skupiny? Horáček vplul do prezidentské kampaně jako idiot.

   Znovu k Dukovi, jehož vyznamenání se mi nelíbí. Masaryk lézt do prdele církvi nemusel. Restituce to je taková facka lidem, že si Zeman asi nepomohl, když odměnil jednoho z jejich strůjců. Pokládám restituce za prohru srovnatelnou s německou okupací. Může se zdát, že církev s černoprdelníky rozdělil. Herman asi ztratí podporu Duky. Tato operace je velký risk. Zeman zase tak velký génius není, aby vše věděl dopředu. Klérus je tak morálně zvrhlý, že bych se nedivil až zase zradí.

   Ohánění se Baťou je také velká Zemanova chyba. Ať jde do prdele s osvíceným továrníkem. Lidi okolo Zlína vědí své. Ve Zlíně je dost Baťových vlezdoprdelistů. Univerzita ve Zlíně nese Baťovo jméno. Myslíte, že je Baťa finančně odměnil? Tůdle! Stavějí a rozšiřují laboratoře a učebny za naše státní peníze. Zeman buduje vyděračský kapitalismus i když jako podnikatel nikdy nepracoval a pomník jeho idiotství vidíte v Hranicích z vlaku.

   Smazat
  6. Byla jsem potěšena z vyznamenaných a gratuluju.Ale vadil mi silně Jakubisko.Respektuji ale výběr.Mám jiný názor.

   Smazat
 7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 8. Sledoval jsem prezidentův dnešní projev a byl velmi dobrý.

  OdpovědětSmazat
 9. Takže sa má pán prezident chovať ako Slovenský lokaj Kiska,poslúchať poslúchať a poslúchať.Pán prezident má zostať autoritou a nie poklonkovať.

  OdpovědětSmazat
 10. Volají po demokracii a zároveň vyzývají k nedemokratickému odvolání prezidenta. Ať sbírají podpisy za odvolání Zemana a já jim to klidně podepíšu. Ale vyzývat k nepokojům může jenom idiot

  OdpovědětSmazat
 11. http://zpravy.idnes.cz/komentar-k-zemanovi-korecky-d1m-/domaci.aspx?c=A161024_124905_domaci_jkk

  OdpovědětSmazat
 12. Ono ani tak nejde o prosazování ekonomického sblížení s Čínou, jako že si čínský komunistí za svoje peníze lacino kupují ožralého panáka a tu jeho prolhanou nenžranou hradní smečku, aby si upevnili svůj politický vliv v EU. Hemží se to tady teď čínskejma špionama, kteří nás mají jako základnu v EU, aby kradli technologie kde se dá. Návštěva čínského prezidenta jasně ukázala, kdo je tady pánem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O nás se může prezident Zeman stejně jako každý člověk v nesnázi opřít.29. října 2016 10:03

   Brr, tady vyhřezla na povrch havloidní faleš a nenávist, snůška pomluv a lží. Myslel jsem, že už se v životě nesetkám s kopáním do diabetiků a kardiaků, kteří zavrávorají či upadnou. Fůůůj.

   Smazat
  2. Jediné co na tebe patří: blbče 21.28

   Smazat
 13. Nyní, když se potvrdila nominace Daniela Hůlky na státní vyznamenání, asi by stálo za to ověřit, je-li pan prezident ještě příčetný a v opačném případě ukončit jeho mandát předčasně...

  OdpovědětSmazat
 14. Viróza u klenot, Mynářova prověrka, Peroutkův článek, demokracie v Číně, zpoždění letadla, Bradyho medaile! A to si říká prezident? Je to lhář!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Havloide, kdyby ses po.ral, tak Zeman bude zase prezidentem!

   Smazat
  2. to je jas, až budou volby, židi a zednáři v čele se Sorosem to zmanipulujou tak, že zas ty "volby" vyhraje.

   Smazat
  3. U klenotů byl po tahu, má na to právo - den předtím kalil na ruský ambasádě a přežil! Páč je to Opravdový člověk! Havlidní posránek tvýho typu měl by měl leda fúnus! Peroutka psal hodně pochvalně o panu Hitlerovi, tak je fuk jak ty články nazval! Ale Zeman by ho za to měl spíš chválit - v tom se s ním neshodnu. O demokracii v Číně se možná zdálo tobě, khárloidní imbecile, Zeman o ničem takovým nemluvil! Poouze řekl že od konfuciánství které je dnes v číně státní politikou se můžem naučit jak se stabilizuje společnost! Což ovšem hovad tvýho ražení nepochopí, páč neví co je konfuciánství. Letadlo zpozdili hovada co neví rozdíl mezi provozem v Kbelích a Ruzyni - s tím zeman sotva něco nadělá, není cestovní plánovač. A Brady je jen užitečnej idiot co posloužil vlastizrádnýmu lumpovi a agentovi nosatých loží Hermannovi ....

   Smazat
  4. Celkem pravda, ale o tom kalení pochybuji. Dnes jsou k dispozici farmaka která účinky akoholu eliminují. Správné asi bude, že jako u každého člověka v jeho věku došlo po chůzi po schodech a změně teploty a tlaku k určité momentání nevolnosti.   Smazat
  5. Žádná viróza, ale hypoglykemický záchvat, po kterém byl prez. Miloši Zemanovi diagnostikován diabetes. Do té doby u něj příznaky cukrovky nerozpoznal ani zdravotnický personál, což je sice běžné, ale nezodpovědné. Od lékařského koncilia bych čekal víc. Takto nevšímavě překračovali světoznámého architekta Kaplického umírajícího na infarkt, hyeny osočující kdekoho z opilosti.

   Smazat
  6. Vratˇse do mámy atˇ tě předělá špíno 21.30

   Smazat
 15. Takových "drobností" předvedl Zeman desítky. Národ ale zapomíná, každej si vzpomene na 3-4 kauzy. Kdo dnes ví, že vyzýval NATO k obraně Ukrajiny? Že místo Nečase dosadil Rusnoka, proti všem ústavním zvyklostem, aby se SPOZ dostali ve volbách k válu? Koho všeho urazil mimo postižených, nekuřáků atd...? Není to jen o Peroutkovi, kalašnikovovy na premiéra nebo tajné schůzce na Hradě k odstranění Sobotky. Těch průšvihů je moc a my si snadno zvykáme. A místo protestů se tomu smějeme, viz. každoroční fraška s udělováním státních vyznamenání.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já frašku neviděl.Jen důstojné ocenění pozvaných.

   Smazat
  2. Ity šťouro

   Smazat
  3. O nás se může prezident Zeman stejně jako každý člověk v nesnázi opřít.29. října 2016 10:11

   To není žádný šťoura, ale hate free nenávistný troll hnusící si vlastní národ, který o příspěvek výše kopal do diabetiků a kardiaků, kteří zavrávorají a upadnou a jako správný havloidní fašista nakydal spoustu lží a pomluv.

   Smazat
 16. Nevidím nejmenší důvod věřit té hradní kreatuře. Vždy něco plácne a nikdy není schopný uznat, že přestřelil. Za Peroutku má platit 100 000, stačilo říci padon, ale to by od něho asi nikdo nečekal. Prostě je to národní ostuda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jaké přestřelení byl to normání připosraný prestitut.

   Smazat
  2. Ta slepice (dnes Kaslová) by měla sedět tiše někde v koutku. Že se Peroutka příliš neproslavil svým psaním v r.38-39 je evidentní. A ještě horší je to s jejím druhým dědečkem, což byl Richard Bienert ministr vnitra a pak i předseda vlády v tzv. Protektorátu, nositel Svatováclavské orlice se zlatým věncem, jeden z největších kolaborantů, po válce souzený, oprátce unikl jen tím, že byl v r.47 těžce nemocný a "včas" zemřel.

   Smazat
 17. Nejhorsi je, ze jedna kauza strida druhou... neuplyne snad tyden, aby bud Zeman nebo ta particka kolem nej neudelali nejakou amoralnost ci krivarnu - vskutku prezident s velkym P!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kdo dělá z každého slova kauzu? Jenom profesionální zmrdi.

   Smazat
 18. na mě zlobí kdo chce, ale opravdu nechápu myšlení lidí, kteří ho mohou obdivovat a obhajovat

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takhle to dopadá, když si někdo, kdo ho nutně potřebuje, nevezme Haloperidol.

   Smazat
  2. 21:35 - Taky se na mě nezlob, já můžu pravdu obhajovat, protože nechci, jako ty lež - obhajlovat spolu s vlastizrádci.

   Smazat
  3. Anonymní28. října 2016 21:35
   „na mě zlobí kdo chce, ale opravdu nechápu myšlení lidí, kteří ho mohou obdivovat a obhajovat“
   Od nikoho nelze očekávat hrdinství. Pouze větší, či menší míru vzdoru a odporu vůči zlu. Dále, nenajdete dva lidi, kteří by měli shodný pohled na to co je dobro a co je zlo, např. v deseti různých politických situacích.
   Takže nejde o to ho obdivovat, ale racionálně se zeptat, kdo by byl lepší? P.K.

   Smazat
 19. Děkujme okolnostem za to, že se P. Rychetský v r. 2013 rozhodl do funkce prezidenta nekandidovat. Měl by snad i velkou šanci i zvítězit.
  Jenže - když tak čtu o jeho "složité" osobnosti - je vlastně i dobře, že nekandidoval. Člověk, který je dnes váženým a vlastně "nejvyšším" strážcem a vykladačem zákona v této zemi, vědomě hlasuje pro agresi, o které ví, že je hrubým porušením mezinárodního práva a která poté stála tisíce životů jinak mírumilovných lidí býv. Jugoslávie!! Vskutku příklad osobní "statečnosti". Nebo bezeskrupulóznosti?
  K prezidentu Zemanovi může člověk vznést řadu námitek (a mnozí je již výstižně popsali), ale v porovnání s protikandidáty je neporovnatelně silnější osobností, se kterou není možno hrát ono tradiční (proamerické) loutkové divadlo, jaké je hráváno v Evropské unii a jinde po světě.
  To proto se těší stálé podpoře většiny našich lidí, a také i proto jej tak nenávidí všichni ti z naší páté, kteří se "přisáli" k Západu. Zřejmě se stejnou motivací a lehkostí, s jakou i P. Rychetský dokázal kdysi zvednout svou vládní ruku, aby odhlasoval hrubé porušení mezinárodního práva. (které ostatně odsouhlasila většina Zemanovy vlády, a neomlouvá je ani to, že nejsou právníky. Jak píše Dr. David, byli jasně poučeni ...).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A jak tedy tenkrát hlasoval Zeman? Jinak než Rychetský?

   Smazat
 20. Vlastenka


  Nevím, co čekáte od tohohle levičáckého havloida - další ráčkující žid.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono z těch právnických hajzlů nelze vybrat asi nic lepšího. Člověk naletí na bývalou vrchní st. zástupkyni Benešovou, soudkyni ÚS ani už nevím jak se ta kreatura tlustá jmenovala všechno jedna pakáž.

   Smazat
 21. Á podívejme rojení trolů asi dostali přidáno. Zeman samozřejmě není bez chyb, ostatně jako každý, ale ta chátra, co ho chtějí sesadit a mají to jako zadání, aby si tam posléze dosadili nějaký hovado z kterého bude českému národu na blití, to je sebranka nejhoršího typu.

  OdpovědětSmazat
 22. To je jasný, za vším stojí Rotschildové, Rockefellerové a celé to platí Soros. Stejně jako všechno důležité, co se na této planetě děje.
  I když, no nic...

  OdpovědětSmazat
 23. Musíme si přiznat, že komediant, tedy dnešní herec, není nic jiného, než člověk, který se naučí nějakou roli a pak jí hraje na podiu, nebo, před kamerou. Ze seriálu Nemocnice na kraji města víme, že herci zahráli roli lékařů. Otázka je, nechali by jste se operovat od těchto herců - lékařů i když jejich hra na doktory byla celkem přesvědčivá? Asi ne! Že? Tak tedy, co od těchto herců komediantů můžeme čekat? Jsou to lidé, kteří hrají jenom naučené role, bez vlastního mínění a bez znalostí věci. Tedy když je vidíme hrát lékaře, neznamená to že mají za sebou šestileté studium medicíny, atestace, praxi. Ale dělají ten dojem. Když dnes se pletou do politiky a vyzývají k neposlušnosti celý národ, který si zvolil v přímé volbě Zeman za prezidenta, dokazuje to jenom to, že jsou to lidé, kteří jsou lehce manipulovatelní a slouží v současné době Hermanovi, který schvaluje činnost Sudeťáků, schvaluje vše co je proti lidu této země. Bez ověření si skutečností vyhlašují rozvracení státu jenom na základě tvrzení Hermana, že nebude vyznamenán jeho strýc Brady. Nikdo se nezamyslí, zda Brady si vůbec nějaké vyznamenání zaslouží a dále že to je dle zákona v kompetenci prezidenta. Jsem hrdy na prezidenta, že nepodlehl nátlaku a zásadově vybral vyznamenané podle správných kritérií. Prostě nepodlehl komediantům. Lituji jen toho, že nyní nejsou volby na prezidenta ve kterých by kandidoval opět Zeman, protože by byl zvolen ještě větší množstvím voličů než posledně. O tom jsem přesvědčený.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím s Vámi, jsem hrdý na to, že konečně náš pan prezident ocenil velikého umělce pana Daniela Hůlku.

   Smazat
  2. Pokud ale Zeman už kandidovat nebude , tak je velke nebezpečí, že budou kandidáti - zaprodanci , kteří nás předloží USA a Německu na zlatém podnosu a staneme se další spolkovou zemí ! Nechci se te zrudnosti dozit , ale jak nebude druhý Zeman , tak to tak dopadne a to bude děs !

   Smazat
  3. Zeman není tak dobrý ve výběru odměňovaných. Z loňského metálu pro Bělohradského a Kellera kouká odměna za jejich služby sociální demokracii a ANO. Bělohradský slavnostně řečnil u Babiše.

   Smazat
  4. Že by Miloš v něčem nebyl dobrý?

   Smazat
  5. Nikdo není dokonalý. Ale jsou horší

   Smazat
 24. aby do toho ten komentator netahal bradyho smejdi z ct a ty veterani z valky si tu medaily zaslouzej

  OdpovědětSmazat
 25. zavzpomínej s láskou na ožralu a kurevníka Havla

  OdpovědětSmazat
 26. Ústavní soud bychom měli zrušit, neb má tak nemravného předsedu, že nemůže dělat dobře práci pro občany....viz Klausova amnestie,...a těch nemravností je prostě řada....díky pane I.Davide za vzpomínky na dávné prohřešky soudce Rychetského...čas dokládá, že je třeba se ho co nejdříve zbavit a nejlépe i Ústavního soudu....Jana

  OdpovědětSmazat
 27. Pokud si někdo vzpomene na jakýsi telemost, kdy se Rychetský asi před 10 či více lety nadálku v podstatě omlouval vrahům Mašínům do Ameriky za to, že je u nás nemáme rádi, musel mít ohledně Rychetského po iluzích. Definitivně. Tohle je ale chyba Zemana, který Rychetského ve funkci podržel, ač hodně přesluhuje. Zejména v jeho věku nevím, o co Rychetskému jde. Že by se chtěl dožít v úřadu 100 let? Působí svým přístupem a charakterem jako starší bratr Sobotky. Krom toho by měl vědět, že vyznamenání občana Kanady musí být dopředu projednáno s kanadskou vládou a tou též odsouhlaseno. Nebo i tam by přistavoval někde židli? Tláská již evidentně hlouposti a někdo by ho na to měl v jeho vlastním zájmu upozornit, aby neskončil jako komik.

  OdpovědětSmazat
 28. Rychetský je ostudou této země a Ústavní soud také,...NEMRAVOVÉ...PARAZITI...snad už brzy se mladí naštvou a ZRUŠÍ nejen ÚS ale zavedou ODVOLATELNOST a PRÁVNÍ a EKONOMICKOU ODPOVĚDNOST SOUDCU, STÁT. ZAMĚSTNANCU,...

  OdpovědětSmazat
 29. Rychetský je ostudou této země a Ústavní soud také,...NEMRAVOVÉ...PARAZITI...snad už brzy se mladí naštvou a ZRUŠÍ nejen ÚS ale zavedou ODVOLATELNOST a PRÁVNÍ a EKONOMICKOU ODPOVĚDNOST SOUDCU, STÁT. ZAMĚSTNANCU,...

  OdpovědětSmazat
 30. Zemanův projen před vyznamenáním byl naprosto brilatní, potvrdil jen, že Zeman je opravdový "mozek", něčeho takového by se nezhostil nikdo z jeho odpůrců. Pan Rychetský je tak trochu kašpar, stačilo mi jeho vyjádření, že soudy nejsou od toho aby hledaly spravedlnost a pravdu.

  OdpovědětSmazat
 31. rychetsky to je ten byvaly ubliženy komouš co zkurvil na co sahl demokraticky dosazeny na dosmrti a někteři tvrdi že bude uřadovat i po smrti holt nepostradatelny všeznalek něco jako soudruch lenin ktereho tak miloval když byl svazakem a předvoj komunismu je ze stejneho hnizda bolševiku trockistu jako soudruch prasedident zeman takže neni co řešit vovčani šili a miluji takove pasaky vic než sebe

  OdpovědětSmazat
 32. Cele predavani vyznamenani bylo zkomponovane do uceleneho celku a melo SMYSL - pozdvihnuti tradic a narodni hrdosti.
  Mozna by mu nektery politik mohl vytknout, ze byl prilis nacionalisticky, ale jsem zvedav, ktery idiot by hodlal spachat takovou politickou sebevrazdu, aby rekl narodu, ze si zadnou (zejmena protievropskou) narodni hrdost nezaslouzi...
  Bylo od nej velmi státnické, ze si do Hermanna a medialnich presstitutek ani nekopl, nesnizil se natolik, aby ho aspon okrajove zajimali...
  (Take udelil vyznamenani tak, aby skoro kazdeho aspon trochu nastval a provokoval... Pri udeleni vyznamenani cirkevnimu hodnostari jsem jiz videl ty prskajici ateisty, kteri si nevidi ani na spicku nosu, ani pred Babicku do historie a ani pres ... do budoucnosti, kteri nechapou, ze predevsim Krestanstvi je nase Hráz proti Islámu, protoze ma moznost Spojovat. Ateismus a Libertarianstvi nespojuje, ty jen rozdeluji... Judaismus (Talmudismus) sice spojuje jeste efektivneji, ale ne nas... Proto bylo lidem potreba pripomenou, ze Krestanstvi se zasluhuje o nasi Kulturu a Narod, i kdyz se to tak leckomu nezda...)

  Bylo take evidentni, ze do takovehle kompozice nemohl zapadat lžid Brady, ktery pri prvni prilezitosti odsud utekl a cely zivot zasvetil Šoa Byznysu, o nesvobodu tisku "po Sametu" se tak zaslouzil predevsim tim, ze je pod trestem zakazano pochybovat o jeho lzich... (Takhle funguje tvorba Historie. Az bude nekdo za 100 let prochazet dobove archivy, neshleda zadne rozpory v mineni, vsichni se bez odporu oddavali šoa-uctivani...) Dle popisu, proc dostal lžid Brady vyznamenani od mesta Zlina - zaslouzil se účinným Lobbováním (za nejaky pomnik u Batovych pribuznych, take emigrantu). Jak zasluzne? Tohle by mel nekdo vyzdvihovat, ze Účinné Lobbování je prospesna cinnost hodna statniho vyznamenani? (Jsem tak rad, ze prezident neocenuje Zběhy a Lobbyisty, a ze neskace tak, jak media a drobni i velci vlastizradci piskaji...)

  Oproti tomu šábes-šou měšťácké malosti pod hradem na staroměstském náměstí, kombinujici myslenkovou malost a lzi s celkem prý vydarenym umeleckym zazitkem kapely, s principalem v cernem klobouku... Svicky na povzbuzeni sounalezitosti a kvalitni umelecko citovy dojem...
  Moderator tehle hudebni produkce, neprilis vtipny šoumen, se pry chce uchazet o post prezidenta v pristich volbach? Toz ve volbach at to zkusi, aspon se dozvi, ze nejsme narod idiotu... (Pokud ale jsme narod idiotu, ktery si takoveho šaška zvoli králem, tak bychom si ho pak asi i zaslouzili... Doufam, mam nadeji, ze narod idiotu nejsme a saskove krali nebudou...)
  Doufam ze kriklouni z namesti pak budou mit dost smyslu pro demokracii, aby _respektovali_vysledek_voleb_ !

  Dle slepice, ktera narozdil od prezidenta sve "moudrosti" musela cist z papiru (kdo ji je sepsal? mozna i sama... mozna...) ... radsi jeji snusku Lží a Nenávisti, kterou se temer zalykala, nekomentovat ...

  Lide na namesti, mavajici evropskymi a kanadskymi vlajkami vedle ceske, s transparentem "JSME ZÁPAD"... Toz kdyz jste zapad, skoda ze jste tam vcas neutekli jako Brady, vracet se jako on taky nemusite...
  My ostatni JSME tady ČEŠI. Jsme STŘED, MOST mezi kulturami. Nas prezident, ktereho jsme si zvolili, nejen spojuje narod, ale spojuje i geopoliticke celky: gaunery a zido-bolseviky Západu a zastance Práva, Morálky a Spravedlnosti z Východu... Leckdo si tu nevsiml, kdy se tyhle strany obratily a porad jeste tu leckdo valci davno minule valky proti nepriteli, ktery jiz neexistuje, aby zakryl skutecne nepratele, kteri se tvari jako nejlepsi pratele, zatimco jako upiri vysavaji...

  Miru (a ostatne i Demokracie) a Pochopeni se dosahne predevsim Dialogem, a Dobra Reseni leckdy vyzaduji Kompromisy, ale nikdy Ultimata... Objektivni Pravdu muzete nahlednout predevsim, kdyz porovnate pohledy z vice (geopolitickych) Stran.

  OdpovědětSmazat
 33. Jistě by se židle pro Georga Brady našla a jistě by mohl dostat třeba svaté pomazání. V šaškárně naší sotvabanánové republiky je možné udělat vše. Jen holt by náš prezident nesměl být čestný člověk, nepovýšenes a nešašek. A těm, co stále připomínají chůzi prezidenta u korunovačních klenotů nepřeji, aby trpěli neuropatií dolních končetin, protože by k svému vrávorajícímu mozku možná lezli i jen po čtyřech. Jen nebetyční hnusáci mohou profitovat z nemoci druhých!

  OdpovědětSmazat
 34. Ono úsloví Bati "neříkej, že to nejde, řekni, že to neumíš" je naprosto korektní. A to i v další podobě: "neříkej, že nejde, když se ti nechce. V tom". Batismus také nemusím, ale tu vyslovenou pravdu proto nemusím odsuzovat, platí obecně a nezávisle na kapitálu, např. i v rámci dělby práce v rodině.

  OdpovědětSmazat
 35. Rychetský bohužel patří mezi chorobně ambiciózní typy. Vládnoucí komunisté to u něj včas odhaliil, takže to za jejich vládnutí dotáhl pouze na právníka stavebního družstva. Po převratu proto s chytrostí protřelého advokáta, konal vše s jediným cílem. Být absolutně nejvyšším státním činitelem, tedy vrchním ústavním rozhodčím. Vždyť i podle toho mustru si napsal zákon o Ústavním soudu. Jeho slova, že Ústavní soud má pravdu i když ji nemá, jsou v mém vidění absolutním klenotem ústavně právní vědy celého světa. Když nakonec dosáhl svého, stal se učebnicovým příkladem oportunisty, vedeného jedinou snahou. Udržet se v úřadě co nejdéle.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.