Reklama

.

.

pátek 7. října 2016

Pohádka o otloukánkovi


Martin Koller
7. 10. 2016
Anotace: Žil byl hodný a nezištný miliardář, který přišel spasit Čechy před jejich politiky, podnikateli a živnostníky, který kradnú. Důvěřiví čecháčci si ani nevšimli, že je to nebezpečný otesánek, který s nimi hraje velkou komedii. Tento článek mne napadl, když jsem viděl řadu nejdražších vozidel značky Audi, stánky přetékající dárečky a bezdomovce nacpávající se nastaveným gulášem na plzeňském volebním mýtinku strany, která si říká hnutí, ale je firmou na výrobu moci pro jednoho člověka a největším ohrožením naší vlasti a národa.


Otloukánek nás kdysi přišel zachránit ze své vlasti, kde kupodivu nepodniká. Češi měli plné zuby protinárodní vlády, která z nich doslova dřela kůži a podlézala cizáckým globalistům v Bruselu. Američtí globalisté se toho rozhodli využít, získat další kolonii v Evropě, prosadit tam koloniální smlouvu TTIP, svoje nekvalitní a geneticky modifikované potraviny a získat podporu a vojáky na válku proti Rusku. K tomu jim má pomoci právě jejich miliardářský přítel, kterého pomáhali financovat, má v USA kamarádku balkánskou řeznici Madlu Allbrihgtovou, kdysi Korbelovou a příbuznou v Centru generála Marshalla, které vymýšlí, jak kolonizovat svět ve prospěch amerických globalistů.

Miliardářský otloukánek si nakoupil média, aby mu dělala reklamu, využit týmu amerických expertů a s nimi přesvědčil čecháčky, že s ním jim bude líp. Mnozí ovčánkové ve své malosti a samou radostí ze spasitele nepochopili, že miliardář nikdy a nikde není dobrák, který sleduje zájmy takzvaných obyčejných lidí. Názor, že ten, kdo má miliardy už má dost a nechce víc, může vzniknout jen v hlavách těch, kteří nikdy neviděli pohromadě více peněz. Podíváme-li se do historie, nikoho takového nevidíme.

Kdo má hodně chce ještě víc. Je to takové peněžní perpetuum mobile. Peníze dělají moc a moc dělá peníze a stále dokola. To pochopili různí Sörösové, Rottschildové, Porošenkové, Kiskové i další. V civilizovanějších zemích se miliardáři necpou do popředí a špinavou práci za ně dělají různí poskoci, komedianti a neziskovkáři, včetně prezidentů a premiérů s pomocí zaprodaných médií. V zaostalejších jako je naše republika, Slovensko, nebo Ukrajina se stávají ministry, premiéry i prezidenty. Obvykle předvádějí komedii na téma: „já jsem hodný a nezištný miliardář a jde mi jen o vaše blaho, se mnou vám bude líp.“

Situace otloukánkových firem nebyla ideální. Poté, co se mu podařilo získat moc obalamutěním občanů naštvaných na předešlou vládu, situace se výrazně zlepšila. První dorazila tučná dotace od globalistů z Bruselu na výrobu ekologického řepkového oleje, který je dražší, než nafta. Přitom se samozřejmě jedná o peníze, které naše republika poslala z našich daní do Bruselu v rámci ročních plateb. Další zisky umožnila například plánovitá likvidace kvalitních menších českých chovů vepřů, především na Plzeňsku. Místo nich se dováží nizozemské vepřové z Polska. Dobrou chuť s výrobky Agrofertu. Otloukánek využívá svoji moc k nátlakovému přebírání lukrativních výrob. Cílem může být kdokoli. V posledním období jsme zaznamenali agresivní pokus zmocnit se známé genetické kliniky v Plzni.

Kontrolní hlášení, EET a zákon umožňující ministerstvu financí kontrolovat bez povolení soudu jakýkoli bankovní účet vytvářejí dokonalý systém přehledu o konkurenci, nátlaku na ni a přebírání obchodů. Pomáhá to likvidovat konkurenci získáváním informací, ale i kteréhokoli občana. V civilizovaných zemích se tomu říká střet zájmu a jedná se o trestný čin zneužití informací… EET zároveň pomáhá rozeštvávat občany jejich dělením na podnikatele, který kradnů a okrádají tak stát i zaměstnance. Stačí popíchnout obyčejnou závist a malost. Soused instalatér si vydělal na nové auto na splátky a kadeřnice si pořídila nový kabát, určitě si na to nakradli neplacením daní, na pracák s nimi, ať je můžeme živit z našich daní!

Zároveň s bojem proti kradnúcím podnikatelům se však EET nevztahuje na hypermarkety typu Kaufland a islámské stánky s halal kebabem, stejně jako na řetězec stánků s párky, které se připravuje otloukánek otevřít, aby udal pochutiny z Agrofertu. Agrofetu byly odpuštěny daně za téměř 1,5 miliardy korun. Ty samozřejmě budou chybět ve školství, zdravotnictví, sociálních službách i důchodech.

Otloukánek likviduje ty, kteří po státu nic nechtějí a dokážou se živit vlastní prací. Jeho cílem je privatizovat celý stát jako svoji kolonii. Nelze si představit děsivější totalitu pod maskou dobráckého strejdy - otloukánka pronásledovaného zlými politiky a kradnúcími podnikateli. Všichni se mají stát jeho zaměstnanci za žebrácký plat. Kdyby byl takový dobroděj, jakého pokrytecky hraje v televizi a na setkáních se svými nemyslícími voliči, měli by zaměstnanci Agrofertu a mnoha dalších jeho firem nadprůměrné platy a pracovali by s budovatelským nadšením. Místo toho je fízluje bezpečnostní služba vybavená lépe, než ty státní. A koho ještě fízluje, možná i v rozporu se zákonem? Zeptejte se zaměstnanců, jak se pracuje u spasitele otloukánka, budete na tom stejně, jestliže si zvolíte jeho totalitu „stát jako firma.“.

Otloukánek „nespravedlivě“ pronásledovaný nepřáteli pracujícího lidu za svoje supí hnízdo, očividný střet zájmů i jiné aktivity zatím získal kontrolu nad financemi, armádou a její zpravodajskou službou i zákony a snaží se převzít policii s cílem získání absolutní moci. Přitom získává politiky dalších stran pro svoje zájmy. Ministr obrany tvoří most k TOP 09, multikulturalisté a zelení s neziskovými vedení pražskou primátorkou k Dienstbierově ČSSD. Hádky v médiích jsou proto mnohdy pouhá komedie. Bojím se, že otloukánek jednoho dne zaměstná i prezidenta.

Na všudypřítomných plakátech notně vylepšený otloukánek využívá v současné volební kampani především pokrytectví a přehlídku slibů, které mají daleko k realitě. Miliardy, které už neukradnú podnikatelé dostanou prý učitelé, důchodci, děti atd. Jen důchodcům dluží stát díky vývoji za posledních deset let 2 500 korun každý měsíc, nikoli 40, nebo 200 korun (stovku dostali podmíněně na rok, takže se nenašly tři, ale pouze dvě). Samozřejmě peníze z EET nevybere, pouze jejich část a zbytek se opticky vytvoří přesuny v kapitolách ministerstva financí a vše se patřičně okecá v zaplacených, nebo vlastních médiích.

Peníze z EET nakonec půjdou především na neziskovky, islamizaci a potlačování svobod v naší zemi ve prospěch amerických zájmů, TTIP a bruselské totality, případně přípravu jaderné války proti Rusku, což podporují všichni jeho politici – zaměstnanci. Stačí si připomenout jména Telička, Jourová, Komárek, Zlatuška, Pelikán, Stropnický, Krnáčová a jejich podporu islamizace, návrhy cenzury internetu, odzbrojování občanů, multikulturní neziskovky a další protinárodní politiku. Ve volbách nevolíme „hodného“ otloukánka, který pokrytecky říká, co chce většina občanů slyšet ale jeho zaměstnance, kteří hodní ani vlastenečtí nejsou a dělají pravý opak, co vykládá jejich šéf. Nepřipadá vám to jako podvod?

Otloukánek se tváří, jako by nebyl členem, či spíše reálným šéfem současné vlády. Přitom z jeho ministerstva jdou peníze do politických neziskovek prosazujících islamizaci a on je stejně jako ostatní ministři zodpovědný za protinárodní Strategii 2030, možná víc, protože ji bude financovat.

Značná část kritiky otloukánka ze strany konkurenčních politiků, ale rovněž myslících občanů a vlastenců je pravdivá. Proto se v hlavách jeho poradců zrodila pohádka o ubohém a nezištném příteli chudého lidu, českém Jánošíkovi, miliardáři otloukánkovi. Toho dobráka všichni otloukají za to, že chce mít vlastní stát, kde mu bude ještě líp. Pokrytecká komedie se šíří všemi prostředky a opakovaně přehrává jednoduchým důvěřivým občanům.

Čeští politici, kteří tu vládli posledních více, než dvacet let mají daleko k dokonalosti. Nicméně ve srovnání s otloukánkem, který je partnerem amerických globalistů a multikulturalistů jsou to jen evropští amatéři. Stát jako soukromá firma jednoho majitele, získaná navíc ve volbách, o tom se v historii lidstva nesnilo ani nejhorším totalitářům!

Martin KOLLER – kandidát do senátu (7) – Plzeň / jih (7) – Úsvit s Blokem proti islamizaci

60 komentářů :

 1. Koukám, předvolební kampaň běží do poslední minuty.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Žádný slušný člověk nemůže být miliardářem ani v pohádce !! Ta hloupá naděje naivních lidí, že tem má miliardy tak nebude krást z eráru patří do říše bajek, jak již předvedl retardovaný kníže !!

   Vymazat
 2. Co nám to autor zděluje asi to že všichni politici jsou jen stádo nenažraných prasat,stim SOUHLAS a ne jen po litici.

  OdpovědětVymazat
 3. Do poslední chvíle dostávali lidé do poštovních schránek hanopisy na jednoho hejtmana, na jehož post si brousí zuby výše uvedená strana...

  OdpovědětVymazat
 4. Nikdo z TOP 09 opět nehlasoval pro zvýšení důchodů od 1.ledna 2017 !!!

  Všichni z TOP 09, ale hlasovali pro

  zvýšení platů poslanců o 7000,- Kč !!!

  !!! … za TOP 09 pro BYLO VŠECH ………….26 poslanců !!!

  https://vlkovobloguje.wordpress.com/2016/10/06/nevtip-na-tento-den-29/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. STOP 09-největší xindl a válečný štváč

   Vymazat
 5. Neznám pravdu a asi se ji nedovím. Vím jenom, že Babiš zajistil vyšší výběr DPH, jak slíbil. Vím, že je miliardář, ale zachránil část potravinářského průmyslu a práci pro lidi. Asi bych přála i jiným miliardářům, kteří by dokázali pro Česko zachránit banky, pojišťovny, vodu, energii, sklářský, chemický, zbrojařský, oděvní, textilní a ostatní odvětví průmyslu, které po roce 1989 úplně zmizely, resp. se dostaly do rukou cizích miliardářů a Česko z toho nic nemá. Takže opravdu nevím co je lepší - opilý Kalousek, který jen kecá a ničemu nerozumí a byl z EU odměněn za to, že se snažil co nejvíc ožebračit vlastní lidi nebo Babiš, který naplnil kasu a ještě má i na důchodce. Holt, kdo umí, ten umí a není to tím, že jsme se trochu vymanili z krize. Jsou zas jiné velké výdaje - na Turecko, na zbrojení atd, atd.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tohle napsal asi Komárek nebo Faltýnek, Babišova družina věrná až za hrob.

   Vymazat
  2. Máte pravdu, taky mu to tak hodnotím, ale nikoliv celou pravdu.
   Taky přidělil už půl naší miliardy na imigranty kteří tu ještě nejsou a být nemají. Dost se pohybuje v dost špatné společnosti, to je nebezpečné.
   Samotná jeho slova tak už nelze brát za bernou minci.
   Volba není s Kalouskem.
   Volba je asi ta:
   - v nejhorším bez něho finančně zkrachovat,
   - v ještě daleko horším hromadně konvertovat k islámu, ev. přijít o krk mačetou.
   Děda.

   Vymazat
  3. 15:22 Boží prostoto ...

   Vymazat
  4. 15:22Jsk to,ž nevíte,kdo nehlasoval pro zvýšení důchdů?Tak si to najděte a zjistíte,kdo se přidal.A určitě je nezapomeňte volit.

   Vymazat
 6. Reálně nám hrozí, že slovenský oligarcha s temnou minulostí a prominentním komunistickým původem, který se zmocnil velké části českého národního majetku, bude příštím předsedou české vlády. Pak už mu nebudou překážet Marxová, Němeček, Dienstbier a Chovanec a Agrofertem bude celá republika.

  OdpovědětVymazat
 7. Že je lepší než Kalousek je jasné. Ale své kšeftování v rámci zákona a úlevy pro své firmičky by si neměl dovolovat.
  Pokud je to oligarcha a dělá svinstvo, tak dopadne možná jako Mrázek, kule do palice.

  OdpovědětVymazat
 8. Hlavně z něho neudělat premiéra.
  Další Bárta ve vládě!!!

  OdpovědětVymazat
 9. TOP-09, KDU-ČSL, ODS, Zelení - vlastizrádné strany
  ČSSD, komunisté(více stran ?!?!?!) - napůl zrádcovské
  Úsvit národní koalice, BPi, SPD - rozhodně stojí za pokus o zlepšení situace v ČR

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprosto souhlasím!!....

   Vymazat
 10. Babiš rozšířil svoje podnikání do politiky.Získal kontrolu nad všemi firmami a finančními toky ve státě, vlastní významná média. přiděluje prosebníkům rezortům a třeba důchodcům peníze ze státního rozpočtu jako by to byly jeho vlastní a pořád se prezentuje jako ten ukřivděný, všemi utiskovaný a kupodivu tolik lidí mu na to skáče.

  OdpovědětVymazat
 11. Kdo věří ANO je stejný BLB jako ten,kdo podporuje netrestatelného chemika Kalouska(nebo to není pravda ,co o něm veřejně hlásá Babiš a to samé o ODS?)!
  BABIŠ i kdyby byl svatý vsadil svoji politickou kariéru na vlastizrádných gaunerech-Jourové("po právu" omilostněné a tím zcela manipulovatelné zlodějky z ČSSD-nyní vlastizrádné velevítačky,Teličkovi(kamarád Bakaly a býv člen KSČ,Stropnickém(komediant z bolševické provilegované rodinky,Zlatuškovi(agent Kalouska a protičeský lotr),Komárkovi(také bolševik,býv.člen KSČ z bolšánské rodinky,tedy na těch,co na vás čuměli a čumí z prolhané propagandistické bedny nazývající se TELEVIZE!......

  A BABIŠ ? Ten před vsupem do vlády řekl veřejně milé ovečky :"V ČR JE POTŘEBA CO NEJNIŽŠÍ CENA PRÁCE!"A také to drží ve spolupráci se zločinci z ČNB(což nás stojí stamiliardy Kč rok co rok!).A tak se i děje milí blbečkové a voliči toho zločineckého spolku zvaného ANO!Inu za koblihu ho volte ovčani!Bude se mít ta banda LÍP(viz rozkrádačka Jourová a celý ten spolek řepky babišovky....)!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, ANO, tak nevím. Stádo beránků vedené vlkem, nebo stádo vlků vedené beránkem?
   Nemáte statistiku kterých je ve stádu nad 50% ?
   Ale ta procenta už ani nejsou tak podstatná, není-liž pravda!
   Děda.

   Vymazat
  2. Statistiky jsou udělány tak, aby se zalíbily lidem.
   ANO je banda zločinců, vlastizrádců a hamounů s jedním kašparem na ministerstvu obrany, který posílá zbraně a munici islamistům přes zrádce ČR v NATO Petra Pavla.

   Vymazat
  3. Pokud Babiš spolupracuje s těmi vyjmenovanými a dalšími skvosty(gaunery) tak jede o vedení vlčí nenažrané smečky vlkem!

   zločas

   Vymazat
 12. Když ho pitomí Čecháčci zvolili za koblihu,jiné za
  guláš a podobně,musí teď sníst,co si navařili.Za
  ně to jiní neudělají.Vzhledem k předběžným průzku-
  mům(kterým se ale nedá věřit) se to chystají dement-
  ní Čecháčkové udělat zase.Tento národ se nedá už
  zachránit,tak je degenerovaný.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zřejmě se ti stýská po Kalouskovi a Nečasovi.

   Degenerovaný jsi sám. Netušíš co je demokracie, co je právo volby, nadáváš národu do dementů a pitomců.

   Když se ti tak hnusí 85% spoluobčanů kteří volí jiné strany než tebou oblíbené KSČM a Okamuru, tak ti nezbývá než aby jsi odsud odtáhl do hajzlu.

   Vymazat
  2. 17:34
   Žádná parlamentní strana si nezaslouží být volena. Dokladem toho je, že těch tvých 85% spoluobčanů, (ty mezi ně nepatříš, protože jsi bezcharakterní tvor), neustále nadává. A tvoje kvalita je, posílat jiné do hajzlu, budiž, táhni tam sám.

   Vymazat
  3. 17:34 co je to demokracie? To, co jsem za bolševika vnímal, jako komunistickou propagandu, byla bohužel, velmi mírně formulovaná realita. Ta současná je mnohem drsnější, než jakou nám ve svých dílech ukazovali komunističtí filmaři. Nikdy jsem si tenkrát nepomyslel, že se kdy setkám se žebráky, bezdomovci a spravedlností jenom pro bohaté. I vymoženostem sociálního státu již zvoní hrana. Pokud se nestane zázrak, a já ne ně moc nevěřím, budou důchody a bezplatná zdravotní péče během příští generace historií. Naši sociální a ekonomičtí inženýři dokázali za uplynulé čtvrt století totálně zničit budoucnost českého národa. S porodností 1,4 se můžeme nejenom rozloučit se starobními důchody a bezplatným zdravotnictvím, ale v horizontu dvou až tří generací i se svou existencí, jako národa. Nevaž se, odvaž se, spolu s nulovou podporou mladých rodin znamená konec
   vladimír hricák

   Vymazat
 13. Zvracet umíš dobře, Kollere. S tímhle hanopisem jsi si dal evidentně hodně práce. Babiš tě zřejmě hodně sere. Tak jako Kalouska, Sobotku, Fialu...

  Raději napiš něco o sobě, ty "kandidáte". Kdo jsi, co jsi dělal v minulosti, co děláš teď, co umíš, co plánuješ prosazovat v senátu, jaká je tvoje vize...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pan Koller je chytrý a čestný člověk, kterému nesaháš ani po kotníky, a to, co napsal není hanopis, ale pravda.
   Tohle ty hájíš koblížku 17:29:
   http://svobodneforum.cz/tajna-analyticka-zprava/
   A teď zvracej, a pokud to to nestačí, pak jsi stejný darebaček...

   Vymazat
  2. A copak děláš teď ty,ty pyčo ???

   Vymazat
  3. ..předešlé patří 17:29..

   Vymazat
  4. 18:09

   Já nikam nekandiduji ty vymatlaný pičusi. Takže je ti po tom hovno.

   Vymazat
  5. 17:58

   Celé ta stránky na které jsi dal odkaz lemuje reklama na TOP 09 a Švarcnberka. Odtud vítr fouká. Takové "nezávislé" médium si strč do prdele.

   Vymazat
  6. Držb tlamu debile ! Kdo nepochopí, že agent Bureš-Babiš je ještě 10x větší ksindl, tunelář, zloděj, psychopat, kolaborant a parazit než modré straky, socani, černoprdelníci a všechny ostatní strany a obskurní parazitické sekty od sametového podvodu dopromady, nepochopil vůbec nic. A zaslouží si, aby se stal otrokem korporátního islámského fašismu, který pro nás Bureš a jeho nohsledi připravují. Ještě se z toho poserete !

   Vymazat
  7. Pro 18:18
   Souhlasím, že trautenberkovská strana není o nic lepší, to však nic nemění na hnusu, který popisuje koblihu, ty koblížku 18:18.
   Žádná parlamentní strana by neměla dostat ani jediný hlas!

   Vymazat
  8. Běž vyměnit pamprsky veleknížeti,pokakal se ti,a neobzukuj tady pubertální hajzle ze Schwarzenbergjugendu!

   Vymazat
 14. kopnete otloukanka do zadecku

  OdpovědětVymazat
 15. V jedné věci má pravdu. I pro stát platí stejná ekonomická pravidla jako pro firmu. Rozdíl je v použití přijatých peněz. Ve firmě jsou to náklady na výrobu, ve státě se hradí t.zv. veřejné služby což je státní správa, školství, obrana a bezpečnosst obyvatel atd. V obou případech je důležitý zisk, který ve firmě kasíruje majitel, ve státě buď zůstává k příštímu použití nebo je použit např. na obnovu památek, výstavbu něčeho potřebného a pod. Faktem je, že od r.2015 byl příjem státu snížen o 50% daně z dividend (úspora pro akcionáře v neprospěch státního příjmu). To, že i přes zvýšený výběr daní se dále zadlužujeme, je dáno mizerným hospodařením celé vlády, kde každý kašpárek háže miliony tu i onde a povykuje, jak je to nezbytné. Jedním ze základních úkolů ministra financí je kašpárkům rozhazování zatrhnout, což se po r.1989 nedělo a neděje. Neziskové organizace (ne všechny, ale většina), podpora příživníků (drazí nepřizpůsobiví) narůstání státního aparátu, zahraniční armádní mise.různé komise, podkomise, poradci, exter,právníci suplující zaměstnance správy jsou všechno naprosto zbytečné výdaje, pokud by stát dobře fungoval. Takže ano, stát lze řídit jako firmu, pokud dodržuji základní pravidla minimalizace nákladů a maximalizace zisku při zajištění bezpečnosti a slušné úrovně života všech slušných obyvatel.
  Ivana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oligarcha nemá v politice co dělat, pokud vlastní média a ještě s takovou minulostí, pak už vůbec ne. Udělá všechno - ale jen pro sebe, nikoliv pro nás, je ve střetu zájmů. A oni ho ještě posadili na státní kasu, co víc si mohl jen přát.

   Vymazat
 16. jdu volit Andreje anebo Okarinu ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejdřív si o koblížkovi něco přečti, jinak budeš spoluodpovědný za budoucí vývoj v ČR.

   Vymazat
  2. nemusim nic cist zatim ma andrej vysledky a Ano zatim nekradlo!!! a koho volis ty? zlodeje a tunelare z ods top 09 cssd kdu nebo snad bolseviky? ti co zustali take nic neukradli ale ti co v ksc byli prelezli do ruznych stran jak se zminuji! zarny priklad za vsechny treba Dlouhy nebo sam velky Klaus!!!
   tak me informuj koho budes volit

   Vymazat
  3. jiriku, když nemusíš nic číst, jak potom víš, že koblihář zatím nekradl? Jak se můžeš kvalifikovaně rozhodovat? Jasně, že špatně. Více, než 20let nám všichni jenom lžou, a pokaždé je znova lidi volí, a pak nadávají. Neřeknu ti, koho budu volit, do toho ti nic není. Řeknu ti však, koho volit nebudu právě proto, že mám za desetiletí jejich vládnutí o nich dost informací, aby byli pro mně nevolitelní - jsou to všechny parlamentní strany.
   Antikoblížek.

   Vymazat
 17. Za každého politika mluví výsledky. Zatím bohudík, nebo bohužel, vše hovoří pro A.Babiše. Nejlepší ministr financí pod sluncem, M.Kalousek, nusí být červený vzteky! V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neuvěřitelné, jak lidi sedají na lep politikům s temnou minulostí. Právě proto máme to, co máme, a nadáváme.

   Vymazat
  2. Co to je temná minulost? Tu má v podstatě každý kdo vystudoval před sam.revolucí. Kdo pracoval v PZO musel zpracovávat cestovní zprávy. Strach z přilepení nemám, v nejhorším případě manželka použije toluen!
   V.J.Horák

   Vymazat
  3. Přečti si obsah odkazu a budeš vědět, co je to temná minulost:
   http://svobodneforum.cz/tajna-analyticka-zprava/

   Vymazat
 18. Komu hodíme na triko průser s dluhem Exportní banky za elektrárnu v Rusku? Já bych byl pro p.Ratha s těma miliardama by to mohlo hodit doživotí! V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
 19. pan spisovatel asi nevi že to jsou prachy co světem vladnou snad by nechtěl aby to bylo stado tupich vovčanu kterym stači ke štěsti že směji vhodit papirek do urnove žumpy jak se nam snaži vysvětlit soudruzi estebaci z čete tedy pobočka miardařu

  OdpovědětVymazat
 20. Pro srovnání -
  Martin Hekrdla o (zde v závěru zmíněném) Trumpovi říká:
  Podařilo se mu vtlouct divákům do hlav to nejdůležitější: „Hleďte, jsem smolař, který čelí prohnané političce establishmentu, s níž jsou přece veskrze špatné zkušenosti. Volte mne tedy, milí spolusmolaři, všichni vy chudí, znejistělí a v světě zavržení, a všechno ostatní, o čem jste kdy snili, bude vám přidáno!“
  http://altpress.cz/sila-trumpismu/

  Velmi podobným způsobem se voličům poměrně úspěšně vlísávají např. Heinz-Christian Strache se svým manekýnem Norbertem Hoferem v Rakousku. - Úspěšně mj. i proto, že mnozí mezi politiky a novináři tyto krysaře bezmyšlenkovitě nálepkují jako fašisty či "extrémisty", a tím jim k volebním úspěchům vydatně napomáhají.

  OdpovědětVymazat
 21. Miliardář nebo žebrák ? Oba v dnešním zločinném a nemorálním světě půjdou vždy jen za penězi.

  OdpovědětVymazat
 22. Po roce 1989, tzn. za "nové éry", je minimálně 40% zákonů vytvořeno ÚMYSLNĚ!! To jen proto, aby VEŠKERÉ ZLODĚJINY POLITIKŮ V TOMTO STÁTĚ byly v "SOULADU SE ZÁKONEM"!
  Ano, Babiš je "oligarcha". Vemte ale zpětně co který politik udělal něco proto, aby se třeba snižoval státní dluh,nebo aby se trošinku přestalo "cucat" ze státního rozpočtu. Uvědomuje si někdo, že zákony, které dnes vstupují tzv, k narovnání tržního prostředí, lepšímu vybírání daní jsou určeny i pro Babiše? Jestli ho dnes někdo obviňuje, tak by se měl vrátit na začátek naší "svobody"! Babiš jen využívá zákony, kteří politici napsali pro sebe! To babiš ještě nebyl ani zdaleka zainteresován politikou.

  Větší nebezpečí, než v ekonomické oblasti (ze které mohou mít prospěch i občané), hrozí v politické činnosti, V tom je mnohem větší nebezpečí pro republiku než že si "přihrábne" pár miliard!!!(souhlas s TTIP, atd.)

  OdpovědětVymazat
 23. O čem budeš Kollere psát teď, po volbách? Nějak se vám nepodařilo prosadit, zato ANO vyhrálo na celé čáře. Nějak vám lidé nevěří více, než babišovi. Zamysli se.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naopak. Koller s převahou vyhrál. Ale CIA cítila nebezpečí a tak výsledky zfalšovala. Tak jako shodila Dvojčata, tak jako setřelila MH17 atd atd. Nese to její jednoznačný rukopis!!!

   Vymazat
  2. 20:58 - tohle už je fakt diagnoza, svěř se svému praktickému lékaři.

   Vymazat
  3. To byl vtip ty vole. Parodie na ty debilní konspirátory tady. Ale jak je vidno z tvé reakce, oni drístají také hovadiny, že na ně parodie udělat ani nejde.

   Vymazat
  4. 12:48 - sorry, ale věřím tomu, že někdo výsledek pana Koolera i za úspěch může považovat. O všemožných konspiracích ani nemluvě.

   Vymazat
 24. Nic si z toho nedělejte pane Kollere, někdo musí být poslední.

  OdpovědětVymazat
 25. Jen ať maká a konzoliduje svůj majetek. Po znárodnění bude alespoň v pořádku.

  OdpovědětVymazat
 26. Jak to tady tak čtu, tak bych především odebral právo volit, tak 90% populace v ČR.

  OdpovědětVymazat