Reklama

.

.

středa 5. října 2016

Pomník globálního pokrytectví

Radim Valenčík
5. 10. 2016  blog autora

Na "náměstí/nenáměstí", na místě jedné z nejpodlejších zlodějin jeho doby, byl odhalen pomník globálního pokrytectví zasvěcený Havlovi.


Člověku, který dokázal dokonale oklamat sám sebe představou, kterou si pro sebe o sobě vytvářel, a stal se tak nástrojem i symbolem globální moci a její manipulace, klamání druhých. Ti druzí v adoraci jeho selhání současnou globální mocí vidí obhajobu vlastních selhání a v byzanstkém stylu jej vynášejí do nebe.

Kdo z titulu své pozice slouží k zastírání a i potvrzování používání dvojího metru - bez špetky citu pro reflexi stavu, pro objektivitu, pro platnost obecných morálních norem, ten nutně skončí tak jako Havel - ODCHÁZENÍM. Dílem, které sám stvořil a které ho charakterizuje nejlépe.

Pomník pokrytectví:


Srdce s nápisy v době odhalení:


Nebo:


O mrtvých jen dobré. Ale - stane se tato plocha skutečnou stěnou svobody, nebo jen dobře hlídaného pokrytectví? Při samotné akci tam bylo lidí tak málo, že to televize, která právě teď o akci podrobně informuje, raději ani nezabrala.
Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/3883-pomnik-globalniho-pokrytectvi.html

35 komentářů :

 1. Blahoslavení, chudí duchem.

  Americká roztleskávačka Havel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Němec "honoris causa" za hraní si s mládenci z SS ve stylu kolaborantů z vlastní rodiny, za vynález humanitárního bombardování vyvražďujícího Slovany... a za věrnost svým zednářům, za prosudeťáctví za prachy cizích státních služeb... zasluhuje Čestný štít protektorátu BuM s orlicí sv. Václava ve zlatě MIT SCHWECHTER UND EICHENLAUB od Rytířského kříže Železného kříže... humanitární bombarďák si přeci i vojenské ocenění zasloužil a pusu od Posselta.

   Vymazat
  2. Václav Havel byl největší Čech(áček)!

   Vymazat
 2. Šílená adorace V.H. se stupňuje, český občan to jako vždy bere s humorem Švejka.

  Dobrý den. Jak se dostanu ke škole Václava Havla?"

  "Jděte touto ulicí Václava Havla, až přijdete na náměstí Václava Havla, pak projdete parkem Václava Havla, až na nábřeží Václava Havla a přes most Václava Havla.
  Tam projdete kolem kavárny Václava Havla a hospody "U Vaška". Naproti hospodě je obchůdek Václava Havla, kde si můžete zakoupit mimo jiné i medaile Václava Havla.
  Škola Václava Havla je ten dům, hned u sochy Václava Havla.
  A když se Vám tady nebude líbit, zajeďte si na letiště Václava Havla, zde si můžete dát guláš Václava Havla a potom můžete odletět do (_!_)Václava Havla...

  A možná lepší:
  Zastaví Audi s exprezidentem Havlem na kraji vesnice před starším domkem. Z auta vystoupí řidič a babce, která sedí na zápraží, říká: Babičko, tam v autě sedí bývalý prezident Havel a má zažívací problémy, pusťte ho k Vám na záchod. Tak to opravdu nepustím, ať si jde srát do kopřiv, odpoví nahněvaně babka. Ale babi, zkouší znovu řidič, vždyť je to sám Havel, proč byste ho nepustila? Proto, já ho pustím, dozví se to starosta, ten mi z hajzlu udělá pamětní síň tradic a do kopřiv budu chodit srát já.

  Lidi neblbněte, byl to chudák, cigaretový narkoman, který tak hulil, že mu museli uříznout 3/4 plic, pil takové množství alkoholu, že by to nezpracovala ani játra slona. Když se v Rakouských Alpách s Veškrnovou snažil o potomka, skončil na klinice s perforací střeva. Buďte rádi, že jste zdraví.

  "Už nikdy nepůjdeme do žádného vojenského paktu".
  V. Havel

  OdpovědětVymazat
 3. Tragédii dnešní doby nejlépe dokládá vyzdvihování takového pokrytce a lháře jako byl Václav Havel .
  Program vysílání protektorátní ČT začíná redaktorka obligátním dotazem : Také u vás lidé spontánně oslavují výročí narození "velikána" Havla jako lidé v ČR ?? Normální lidé na toho pokrytce kašlou, ať se režimní propaganda může samou snahou přetrhnout ! Co se týká jeho "tvorby" je to strašná slátanina, která může jen urážet kulturního člověka !!

  OdpovědětVymazat
 4. Bohužel,mnoho lidí mu uvěřilo v současné době by ho rádi nakopaly do zadele.
  Byl víc jen maskotem sametové a od důležitého rozhodování byl odstaven.

  OdpovědětVymazat
 5. Čech je hlupák ,neumí uvažovat ,počítat a hlavně zapomíná.S tímto Václavem musíme spojit Bakalu,Koktu a další..............mamon party.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Copak Bakala,to je gauner provinčního formátu a produkt nejen Havla,ale hlavně aSosiálně paDemokratického předsedy vlády,kdysi min.financí Sabatky,ten má hlavní "nezodpovědnost",za kterou by měl být "tvrdými horníky" vpleten do kola,jak bylo ve středověku v takových případech veřejností činěno lumpům takového formátu...
   Toho rachytickýho chcípáka a ožralu je potřeba spojovat s takovými darebáky,jako je Kissinger,Bush a hlavně ta sionistická kurva Albrightová,to jsou ti jeho praví kámoši z "Římského klubu",kteří mj.stojí za dnešní imigrantskou vlnou,mající za úkol zdevastovat Evropu v zájmu sionistické finanční elity,jíž byl Havel jen ubohým pucflekem...

   Vymazat
 6. Havel to je duševní rakovina.

  OdpovědětVymazat
 7. Nesvádějte to na Havla. Jeho adorace je víc než nechutná, ale tento stát byl během krátké doby rozkraden, znásilněn a znehodnocen a zločinci dál vládnou, jak kdyby se nechumelilo.
  Ty naděje, které si hodně lidí hloupě spojilo s Havlem, musíme začít konečně tvrdě prosazovat.
  Dnes lež a nenávist je nazývána pravdou a láskou.
  Tak to přece nesmí zůstat.
  Samozřejmě, Havla pryč odevšad, byl to sice nímand, ale udělali z něj hloupý symbol narůžovo natřené lži a nenávisti. A proto, je to symbol, takže pryč s ním. Pryč s každou bystou, nápisem, lavičkou.

  OdpovědětVymazat
 8. Kam se na to hrabali komunisti se svým Gottwaldem. Ti mu udělali mauzoleum, pojmenovali po něm jedno město, pár náměstí a postavili pár soch. Ale do lidí cpát propagandu jeho osoby přes rozhlas či TV se moc nesnažili, protože věděli, že by to bylo marné. Dnes je ale holt jiná doba a člověk aby se bál otevřít krabičku sardinek, aby na něj nevyskočil Veškrna. Akorát mě mrzí, že Marlboro nevyrukovalo s tím, že byly jeho nejoblíbenější a nevydalo nějakou tu jubilejní řadu s jeho portrétem a jeho plicemi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Uz jenom tohle udesny zboznovani , vsude a porad z nej dela vice nez byl a to je vykon...Staveji na piedestal a neni ani prvni ani posledni , aby za par momentu PRAVE ti sami na nej zacali nadavat a plivat...Tu uz zname z rakouska uherska , z okupace atd...To chce klid....V kontrastu normalniho zivota naroda a nas vsech oproti jejich uz tolikrat projevenych upornych snah se za kazdou cenu zavdecit vrchnosti , poslouzit , vyrabet novy a spatne vyrezany svaty, to normalni clovek v klidu akorat ....ODZYVA...
   Pani Millerova: "Svejku, prestante uz mavat tema berlama, este nekoho napadnete"...!!

   Vymazat
 9. Adorace tohoto ničitele je ohavná stejně, jako ti, kteří ji organizují.

  OdpovědětVymazat
 10. Normální člověk tohoto patolízala V.H. již ignoruje a jen lituje,že se našlo množství gaunerů podobných jemu,kteří tuto zemi rozkradli a udělali z ní protektorát.

  OdpovědětVymazat
 11. Při jeho poslední volbě prezidentem mohl využít situace, mohl omilostnit poslance Sládka, ten by hlasoval proti němu, nebyl by zvolen ale jeho velikost demokrata by stoupala do nebetyčných výšin. Pak mohl jít do ústraní a jsa materiálně zabezpečen mohl jenom dělat co by se mu zachtělo. Neudělal to. Proč? Protože si nabalil Veškrnovou, která by nesnesla život v ústraní, ona musela být na výsluní, sice ničemu nerozuměla, ale do všeho kecala a Havla měla obtočeného kolem malíčku. Něco podobného jako nová Nečasová má obtočeného kolem malíčku Nečase. "Běda mužům, kterým žena vládne!" Jinak Havel (ne)měl tolik charakteru, že si začal s Veškrnovou ještě za života Olgy. Všichni kolem něho byli pěkní pokrytci, kteří to věděli, ale tvářili se jako že se nic neděje. Pak, ale mu začali říkat Veškrna, protože ve skutečnosti opravdu Havel o ničem nerozhodoval, dokonce i jeho sekretářku mu Veškrnová vyhodila a nechala si posílat vládní letadlo do Izraele pro drahé květiny. O nákupech za miliony se svojí dcerou ani nemluvě. To už nebyla skromná Olga. A Veškrna musel poslouchat a konec života prožil pod totálním pantoflem. Chudák! Ale mohl si za to sám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A taky treba :"beda zenam, kterym Veskrnove vladnou" !!

   Vymazat
 12. To je prdel:DDD

  Koukněte se na ty idioty:

  http://www.parlamentnilisty.cz/galerie/foto/Dratena-srdce-a-Havlovo-namesti-11567#

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky za odkaz, někdy mě smích přechází.
   Hlavně tam nechybí ta vlastizrádná sv*ně Daniel Herman (KDU-ČSL), t.č. ministr.

   Vymazat
 13. Chramostová se podepisuje na rudou prdel:
  (...asi vzpomínka na mládí)

  http://www.parlamentnilisty.cz/galerie/foto/Dratena-srdce-a-Havlovo-namesti-11567#21

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to nedodělané. Z rudé prdele by mělo cosi čouhat...

   Vymazat
 14. 25 let si z vás děláme prdel:

  http://www.parlamentnilisty.cz/galerie/foto/Dratena-srdce-a-Havlovo-namesti-11567#19

  OdpovědětVymazat
 15. O mrtvých jen dobře, ale to se netýká veřejných činitelů, kterým Havel byl. Tam je třeba říci pravdu: Havel byl pokrytec nejhrubšího zrna, podporovatel bombardování Jugoslávie a agrese v Iráku. Je odporné, když pan Smetana z Olomouce dostane za tykadla rok vězení od předpojaté soudkyně a rozněčovač mezinárodních vojen Havel je navrhován na Nobelovu cenu za mír. Morave

  OdpovědětVymazat
 16. VÁCLAVOVA AMNESTIE
  Máte blbou náladu?
  Zdá se, že jde od Hradu!
  Bandu lumpů Václav kryje.
  Nová finta… amnestie.
  To nevypadá na plichtu,
  když nám se smějou do ksichtu.
  V tváři úsměv bezelstný,
  proč ne, když jsou beztrestní?!
  Slušný člověk facku dostal,
  to´s to Vašku pěkně posral!!!
  Nezbývá než jít se pást,
  či jak oni začít krást!!!

  HUMANITÁRNÍ BOMBARDÉR HAVEL
  Pravda a láska v Havlově podání -
  humanitární toť bombardování.
  Když bomba kol ucha zasviští
  je to vítězství nad lží a nenávistí.
  Pokud je na boku stíhaček hvězda, pruh
  všechno je OK - mír střeží amícky druh!
  Kdyby však azbukou na bombě textura
  protest song v OSN: „ruská diktatura“!
  Takto se tedy má ta Havla Václava
  lež ba i nenávist - bezbřehá záplava.
  Takto teď vypadá Václava Havla
  pravda i láska - křivá jak šabla.

  HAVEL NA LAFETĚ
  Za okny nám snížek taje, rádio nám hymnu hraje.
  Opustil nás prezident, dramatik a disident.
  Nechybělo vskutku moc a byli by jsme bez Vánoc.
  Dáša dorty napekla na tu cestu do pekla!
  Povídala teta tetě, že ho vezli na lafetě.
  Ukázala TV Nova za rakví jak kráčí vdova.
  Za vdovou šlo v pevném šiku celé stádo politiků.
  Vyznamenat šaška Vaška?
  To je fraška - a k ní flaška!

  OdpovědětVymazat
 17. Otázka:
  Jak se dostanu ke škole Václava Havla?
  Odpověď:
  Půjdete ulicí Václava Havla kolem supermarketu Václava Havla, přejdete most Václava Havla, projdete parkem Václava Havla a za sochou Václava Havla uvidíte školu Václava Havla. Pak můžete ze stanice Václava Havla jet na letiště Václava Havla a odtud letět do prdele kde spatříte hovno Václava Havla.

  OdpovědětVymazat
 18. Jak vypadá novodobý kult "osobnosti":

  Zapnu rádio..., Havel.
  Zapnu televizi..., Havel.
  Otevřu internet..., Havel.
  Koupím noviny..., Havel.
  Teď už mám dokonce i strach otevřít poklopec a vychcat se...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ku...a, nebudete mi věřit, ale on je i tam...

   Vymazat
  2. hahaha, tož toto je vtipné moc... díval jsem se a mám ho tam taky )))

   Vymazat
 19. jak takove blaboly jsou v tv hned to prepnu jak reklamy v aute si pustim dvd s rammstein:-)

  OdpovědětVymazat
 20. Havel byl lhář,pokrytec a hlupák.Že chlastal mi ne-
  vadí.Měl chlastat mnohem víc,dřív by pošel a nenadě-
  lal tolik škody.Lež vydával za pravdu,nenávist za
  lásku.Ti,co ho tolik chválí,jsou stejní.Podvodníci,
  lháři a nepřátelé národa.Do NATO šli naši politici
  pro ochranu před národem.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 21. To jsme dopadli,všechno zadluženo u lichvářského žida.

  OdpovědětVymazat
 22. Já myslím, že adorace této ikony demokracie, charakteru a morálky se mohla zastavit u toho, že letiště v Ruzyni přejmenovali na Veškrňák.

  OdpovědětVymazat
 23. Václave Havle- spi sladce, snad Tě v pekle nechají
  spát bez buzení. V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
 24. no koukám na to jako PUK. V Brně tady má jen takovou malou uličku kam v noci chodějí chcát a blejt ožralci. no ale pražáci měli jinou parádu, nejlepčí ta Chramostejlová na židli. haha. Veškrnka byla za mlsda vyhlášená židenická lehkoživka. tož tak, dej mu pámbu lehkej kámen na tom vyšohradě, až půjdu kolem dám mu tam karafiát v lahvi od vodky...

  s.

  OdpovědětVymazat
 25. chudák kryl, ten by měl být adorován mnohem víc než veškrna a má na Břevnově jen zanedbanej a zpustlej hrob s odpadlým nápisem. To je veliká hanba pražáků. mohli by přec udělat sbírku a trochu to dát do pořádku. byl to národní Bard

  S.

  OdpovědětVymazat
 26. Ty anekdoty výše mě opravdu pobavily, zvláště ta s tou babkou. To se mi na našem národě nesmírně líbí: v každé situaci dokážeme udělat srandu, zvolíme si Járu Cimrmana za největšího Čecha, dokážeme postavit Hliníkovi pomník v Humpolci. Já myslím, že málokterý, pokud vůbec nějaký národ na světě tuhle vlastnost má. Máme v sobě toho " Švejka", bytostně. Že to tváří v tvář problémům dneška nic neznamená? Já cítím, že znamená. Buďme potížisté a staňme se břevnem pod koly "Nového světového řádu", který nám vnucují amíci. Zdravím Pavla

  OdpovědětVymazat