Reklama

.

.

sobota 15. října 2016

Pomozte nám, než bude pozdě! V německém městě řádí agresivní uprchlíci, rvou se, ženy se bojí chodit ven. Starostka volá o pomoc

15.10.2016   Parlamentní listy
V německém městě Garmisch-Partenkirchen už přestávají zvládat problémy s uprchlíky. Dosud se zdálo, že asi třicetitisícové město ležící u hranic s Rakouskem, asi 100 kilometrů na jih od Mnichova, migrační vlnu zvládá. Sociálnědemokratická starostka Sigrid Meierhoferová však bije na poplach a žádá naléhavou pomoc od zemské bavorské vlády. Jinak prý bude ve městě zle.

Starostka Sigrid Meierhoferová (SPD) napsala bavorské vládě jednoznačný dopis, který si opravdu nelze vykládat různými způsoby. Město na jihu Německa volá o pomoc. Text dopisu uveřejnil Garmisch-Partenkirchen / Murnauer Tagblatt a převzal ho server Merkur.de. Politička v něm vládní politiky z CSU – partnerské strany německé kancléřky Angely Merkelové – upozorňuje, že v posledních týdnech se výrazně zhoršila situace v uprchlickém středisku Abrams a pokud se něco nezmění, město bude nuceno zcela zastavit přijímání nových běženců.

V tuto chvíli ve středisku žije asi 250 žadatelů o azyl, přičemž 150 z nich jsou původem Afričané, čtyři pětiny ubytovaných tvoří svobodní mladí muži. V okolních městech je prý situace obdobná. V okolí azylových středisek se prý zhoršuje bezpečnostní situace. Ve středisku Abrams i v jeho okolí policie zaznamenala rostoucí agresivitu migrantů. Množí se rvačky a rostou škody na majetku. Pokud se něco nezmění, mohou do města přestat jezdit turisté a to by byla katastrofa, protože turistický ruch představuje pro občany v regionu zásadní zdroj příjmů.
Celý text naleznete zde

Středisko navštívil také zástupce šéfa policie Thomas Holzer a uznal, že v ubytovacím středisku opravdu nastává složitá situace. „Černoši chtějí mít poslední slovo. Chtějí mít nejlepší přístup k internetu a zabírají si nejlepší pokoje,“ popsal panující poměry. Přiznal, že zdejší policisté jsou velmi vytížení. Pachatelé násilností jsou přemisťováni do jiných zařízení. Na sociálních sítích dokonce kolují zmínky o tom, že došlo k sexuálnímu útoku v ubytovacím zařízení Abrams, ale policie to odmítá potvrdit.

Především ženy zaměstnané v pohostinství se prý bojí po setmění vycházet ven, ale obavy vyjadřují i další obyvatelé města. Starostka Garmisch-Partenkirchenu proto žádá o pomoc zemskou vládu, než bude situace ještě horší.

56 komentářů :

 1. No oni na to přijdou, že je potřeba střílet škodnou, ale to už bude pozdě. Vyžerte si to, vy zkurvení sluníčkáři!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemali ich pustit do Europy. Napokon bude z toho masaker. Debilni slnieckari.

   Vymazat
  2. Přiznejme si to. Už teď je to katastrofa. Vlády celé Evropy jsou přisluhovači USA. USA má za cíl zlikvidovat Evropu. První krok USA: Zpřetrhat ekonomické a obchodní vazby s Ruskem. USA má splněno. Druhý krok: Dostat do Evropy několik desítek až stovek milionů arabů, afričanů, s cílem rozvrátit sociální a důchodový systém Evropy. USA = částečně splněno, je nutné přidat. Třetí krok: Vyvolat válečný konflikt mezi Evropou a Ruskem a donutit Evropské státy tam posílat na východní válečné jatka miliony mužů z Evropy. USA = plní se. Čtvrtý krok: Padlé evropské muže nahradí u osamělých Evropanek, vdov po padlých hrdinech, lůza z Afriky a Asie a imigrantské inženýrství bude dokonáno. Termín splnění do 30 let bude po křesťanské Evropě a USA již s Evropou nebude mít žádný problém. Evropa bude na úrovní Kosova. A důvod proč to USA provádí. USA je ekonomicky v rozkladu a než se rozloží je nutné zařídit, aby Evropa na tom byla hůře než USA v opačném případě vyspělá a prosperující Evropa při krachující Severní Americe urychlila její pád a tomu je nutno zabránit a to tím, že nepřítele rozložíme a tím my USA budeme vypadat lépe.

   Vymazat
 2. nedopustme aby jsme to mely tady

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už naše vláda za nás dopouští.
   " Z toho je vidět, že si ještě někteří lidé vůbec neuvědomují, že se česká vláda nedávno zavázala, že přijme dva tisíce imigrantů každý rok po dobu tří let a už na to také vyčlenila půl miliardy korun."
   Více zde:
   http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Rozvoral-SPD-Imigranti-v-Liberci-To-je-vtip-Nechteji-byt-ani-na-vychode-Nemecka-457909

   Vymazat
 3. Taky jim preju at si to vyzerou! Zvolili si Makrelu tak at si to vychtnaji anebo at si mesta a obce najdou profesionaly a daji sfouknout celou vladu ktera jim to svinstvo natahala do Germanie. Anebo at se vsichni povesi a predaji zemi kobylkam a bude vystarano. Nemaji jinou moznost:-)...

  OdpovědětVymazat
 4. Jak nedopustíme, aby k tomu docházelo tady??!!Vždyť tady už se to děje!Zajeďte si do některého města na Ostravsku- Karviná, Havířov, Bohumín, podívejte se jak to tam vypadá ve školách, na ulicích se krade, policie nezmůže nic, protože co? Mladí zákonem nepostižitelní a oni ti policajti jsou taky jen lidi, kteří tam taky bydlí, a KDO se tomu staví?Jakože třeba hrdinové z baníkovských tribun?Chachá. Nechci tu extra zmiňovat výhody jednoho etnika, ale u nich na západě je to přesně stejné, jen více barevnější.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pojďte to změnit.

   Volte SPD a změnu si zařiďte SÁM u REDERENDA ;)

   Je ti velmi jednoduché, stačí OPRAVDU CHTÍT ;)

   Vymazat
  2. Plně s váma souhlasím ,SPD si nenechá diktovat od EU .

   Vymazat
  3. JAK NEDOPUSTIT,ABY K TOMU NEDOCHÁZELO V ČR

   prý stači zvolit SPD a zmenu zařidit referendem.Co je to za nesmysl.

   ZÁKON O REFERENDU NEEXISTUJE A SLUNÍČKÁŘ TADY KECÁ,ŽE MÁME JIT ZA NÍM TO ZMĚNIT.

   Vymazat
 5. Připomíná to výjevy z Pána prstenů, jak poklidné městečko přepadla horda orků. Jestli to dojde i těm v Reichstagu, to se neví.

  OdpovědětVymazat
 6. Budu volit KOHOKOLIV, kdo sem tu škodnou nepustí, případne kdo se ji bude tvrdě, klidně i zbraněmi bránit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. VPÁD HORDY VETŘELCŮ
   Už se valí horda tmavá, zvěř se takto nechová,
   pozvala je sem ta kráva, co si říká Merkelová.
   Jedou lodí, vlakem, pěšky, derou se přes zátaras,
   v zimě nasadí běžky, nesmí sejít ze svých tras.
   To, že vpadly cizí rasy, Evropě se prodraží,
   zbydou jen prázdné kasy a posraná nádraží.
   Při té cestě za svou vizi, stelou si, kde se dá,
   úcta k mrtvým je jim cizí, hřbitov nikdo nehlídá.
   Mrtví dědci, také babky, jste v tom až po kotníky,
   serou na vás cizí zadky, ochcávají pomníky.
   Merkelové to jedno je, vidí co tam mužů je,
   těší se na znásilnění, konečně si užije.
   Až se smísí tato chasa s tou německou árijskou,
   vznikne zcela nová rasa s granátem a propiskou.
   Změna znaku také láká, měl by tam být někdo tmavý,
   co v jedné ruce drží ptáka a tou druhou bombou zdraví.
   Před tím, než se všechno zhatí v zájmu práva šaría,
   ochraňuj nás všichni svatí, Bůh i Svatá Maria.
   Václave, ty krále český, chceme jít k Tobě ve stopě,
   vždyť nám tady bylo hezky, než jsme byli v Evropě.
   Lide český, vzbuď se! Více! Chraň sebe i tento stát!
   Zlatý svrab a neštovice, chceš se takto zahrabat?
   Chceme se mít opět skvěle, nelze takto v tichu hnít,
   ať Unie jde do prdele, řiť nám může políbit.

   Vymazat
  2. SPD Tomio Okamura ;)

   https://www.facebook.com/SPDmoravskoslezsky/

   Vymazat
  3. SLUNIČKÁŘI VYŘID OKAMUROVI

   aby otevřel na svém stranickém webu diskuzní rubriky a zajistil tak přimý a odpovědný kontakt s voliči.Proč nechce přimý kontakt s voliči a posílá je do lampárny tj na facebook je všem záhadou.Copak nevidi,že když by dokázal vytvořit u sebe podobný web jako zde NR,že by mu to přineslo hafo voličů.V opačném připadě dude pro nedostatek hlasů dělat dále v Parlamentu CLOWNA jako doposud..

   Vymazat
 7. Had na prsou může ztěžknout tak, že se pod ním nenadechnete.

  OdpovědětVymazat
 8. Západ svou promigrantskou politikou už dávno minul bod lidské hlouposti. I ten největší blb už musel dávno pochopit, že ekonomický přínos migrantů pro Evropu je nulový. Za to výdajová stránka je vražedně vysoká a stále strmě stoupá. Tak že nehledejme v rozhodnutích politiků jejich hloupost, ale pouze zlý úmysl. Někdo nám chce zakroutit krkem a naši politici mu tlačí káru, seč jim síly stačí. Humanita, nebo potřeba levné pracovní síly je jenom kouřová clona, která má zakrýt skutečný důvod řízené invaze negramotů. Jižní státy EU se již potýkají s dvacetiprocentní nezaměstnaností. I kdyby migranti chtěli pracovat, jako že nechtějí, co tu budou dělat? A humanita? Kdyby migranty chtěl západ ušetřit válečných útrap, měl by v první řadě přestat rozesírat jejich státy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Úplně sváma souhlasím.Za koho nyní kope Francie? Bezletová zóna, to můžou oblbovat jen ty západní negramoty.

   Vymazat
 9. Invaze barbaru do Evropy je daleko nebezpecnejsi, pro cesky narod, nez pro cely zapad Evropy dobromady...

  Dovodem jsou nejuslechtilejsi Arijske Geny, ktere byly v dejinach casto duvodem k vyvrazdovani Slovanu pod rouskou nejake ideologie.

  Geny severni vetve Arijcu, kterym vedci casto rikaji
  nordicke, jsou snadno k videni v Cesku ve vetsim % nez na zapade Evropy.

  Vycvicenemu oku v rasovem profilovani neujde plet, vlasy cistota (lesk) v ocich a rysy tvari ceskych zen, ktere si vubec ani NEUVEDOMUJI, kolik daru jim prinesl jejich puvod. Je to nikdo neucil ve skole na obcanske vychove.

  Dalo by se o tom napsat 100 stran a rozebrat to do detailu... Zkraceno - dnesni invaze ma v planu znicit vse uslechtile co Arijci maji darem z vesmiru. Znicit vasi rasu.

  Cesi, je to vase povinnost se proti invazi branit - vsemi prosterdky. V pripade, ze nebudete, tak budete tak vrazdeni jako Boerove v JAR a belosi vsichni na jihu Afriky. ZBROJTE, organizujte se a cvicte.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Poslední větu naplňuji...... ;-)

   Vymazat
  2. Honolulu, světa znalý a zcestovalý, s tímto nelze nesouhlasit. "...Vycvicenemu oku v rasovem profilovani neujde plet, vlasy cistota (lesk) v ocich a rysy tvari ceskych zen,..."

   Na to nemusí být to oko až zas tak vycvičené, to bylo patrné na první pohled v utečeneckém lágru, kde bylo několik národností z východní Evropy a kde Ćešky jednoznačně dominovaly v kráse, bez ohledu na to, jestli to byly blondýnky nebo brunety. Prostě Arijky.

   Vymazat
 10. Měli by všechny slimáky uzavřít do pracovních táboru a poručík práci nebo trestat ! Vešlo by sejich tam dost a bez práce nejsou koláče !oni by jsi už tu svoji prebytečnou energii vybili !

  OdpovědětVymazat
 11. a takove krasne mestecko ten garmisch byl kdyz jsme se tam jako prislusnici usarmy jezdili v 80 letech rekreovat!!! to byly casy!!!
  chef

  OdpovědětVymazat
 12. Paní starostka za SPD v Garmischi? To jsou koaliční partneři CDU paní Merkelové? Imigranti je mají ještě kopat do zadku a fackovat tak dlouho, dokud se voličům nerozjasní! Do důchodu v 80 letech, pořádně zadlužit stát a makat za almužnu, no tohle je naprosto v pořádku! U nás volí také KDU a k volbám do senátu přišlo 16% oprávněných voličů, to jsem zvědavý, jak bude Okamura odvolávat politiky! Mám ohromnou chuť volit Kalouska, s tímhle nemyslícím materiálem se prostě nedá nic jiného dělat! Senát bych zrušil hned, je to nepotřebná terafika pro odložené politiky, ale luxus dovolit si nejít k volbám, si nedovolím!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Okamura bude odvolávat politiky po tom, co SPD získá v příštích volbách do PS druhé místo. A že to tak bude, tak na to vem jed! Jinak s tím senátem souhlasím. Ten se pak také zruší, rozhodne o tom lid ve všenárodním referendu, které bude pak uzákoněno, což má SPD jako jeden z hlavních bodů programu.

   Vymazat
  2. Co to meleš ty hňupe? Co může tak za to okamura, že lidi nechodí k volbám? ´Babiš už naznačil, že by bylo vhodné senát zrušit je zbytečně drahý a na hovno. Ale co ten ožralý komediant zavedl lehce, tak to lehce nepůjde odstranit, protože jsou mezi náma hovada jako jsi ty.

   Vymazat
  3. Mohu vědět, jak bude Okamura odvolávat politiky, když nepříjdou lidi "odvolávat"? Když mohou jít volit tak nejdou! Minule přivedl do parlamentu asi 15 lidí a asi třináct bylo Kočích a Škarků. Jsem zvědavý, zda se tentokát polepší. Okamura je sympaťák, mám ho rád, ale mezi tím sajrajtem co je v politice, nemá šanci.

   Vymazat
 13. Státy přijímající tyto muže očividně zradily vlastní lid, jdou proti vlastnímu lidu. Vůbec to nemá logiku, proč tito muži nejsou vycvičeni a nebojují o svoji vlast a svobodu. Velmi nízká úroveň politiků na nejvyšší úrovni ve všech státech přijímající uprchlíky i ve vedení EU je podmínkou k realizaci zničení Evropy. Každý neúplatný a nevydíratelný člověk musí vidět tyto nebezpečné úmysly. A přesto mají pořád zelenou. Najde se někdo odvážný na světové úrovni, kdo to zastaví? Posledním rozhodným politikem světového formátu byl CHurchill. Je jím i Putin? Evropy v zastoupení dnešních politiků, by asi nejspíš podání jeho pomocné ruky odmítla.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejsou to státy, které zradily, ale loutky, které v těch státech vládnou. Typickým obrázkem řiťolezectví a obrácení kabátů jsou Sobotka, Zadolárek a kašpar Dienstbier, takové je nezbytné už nikdy nevolit.

   Vymazat
  2. Ale zase jsou to jenom kecy.Spoustu národa je to šum a fuk co se tady děje. těm aby ti islámiste ty řitě pořádně provětrali, potom už budou kvičet.A ten zbytek co k volbám chodí, tak stejně většina volí ty zkorumpované darmožráče, kteří si chodí pro rozkazy do ambasády nebo přímo do hnízda ušáků.

   Vymazat
  3. Loutky se nyní učí ingliš.Až ingliš dostanou porypáku, tak se tyto ku.vy zase honem budou učit rusiš a tak dokola.A ofčané tomu kolotoči budou tleskat a nic nedělat.

   Vymazat
  4. To jsem už udělal po druhé u voleb. Už ty kurvy nikdy nebudu volit.Doufám,že si z toho vezmou ponaučení i ostatní a nenechají se obalamutit přidáním peněz.

   Vymazat
 14. Takže jakí je rozdíl mezi umírneními us oslámisti a radikálnima us islámisti?Zda yen že umírnení mi useknu hlavu a radikálni mi ji uříznu?Kdo mi na to dá odověď.A když budeme mít kalifát múžem chlastat?Falmer.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To debilní rudohnědí idioti nikdy nepochopí,že demokratická USA dodá umírněným brousky na sekyry,aby to tak nebolelo,neumírnění budou mít stále tupé pilky na železo,při takovém skonu doporučuje i chalifát chlastat,ale já chlastám furt komunisti a nekvičte tady. Palmer

   Vymazat
  2. 10:15
   Zase ses zlitej ty chujmerovskej pablbe?!!!!Jsi debilnější den za dnem víc a víc!!!

   Vymazat
 15. Přiznejme si to. Už teď je to katastrofa. Vlády celé Evropy jsou přisluhovači USA. USA má za cíl zlikvidovat Evropu. První krok USA: Zpřetrhat ekonomické a obchodní vazby s Ruskem. USA má splněno. Druhý krok: Dostat do Evropy několik desítek až stovek milionů arabů, afričanů, s cílem rozvrátit sociální a důchodový systém Evropy. USA = částečně splněno, je nutné přidat. Třetí krok: Vyvolat válečný konflikt mezi Evropou a Ruskem a donutit Evropské státy tam posílat na východní válečné jatka miliony mužů z Evropy. USA = plní se. Čtvrtý krok: Padlé evropské muže nahradí u osamělých Evropanek, vdov po padlých hrdinech, lůza z Afriky a Asie a imigrantské inženýrství bude dokonáno. Termín splnění do 30 let bude po křesťanské Evropě a USA již s Evropou nebude mít žádný problém. Evropa bude na úrovní Kosova. A důvod proč to USA provádí. U
  SA je ekonomicky v rozkladu a než se rozloží je nutné zařídit, aby Evropa na tom byla hůře než USA v opačném případě vyspělá a prosperující Evropa při krachující Severní Americe urychlila její pád a tomu je nutno zabránit a to tím, že nepřítele rozložíme a tím my USA budeme vypadat lépe.

  OdpovědětVymazat
 16. 9:40
  Bohužel, máte pravdu. Většině je to šumafuk. Myslím, že to není až tak šumafuk starší generaci, ale ti mladší jsou už ztraceni v jejich i-phonech a podobných hovadinách, ale hlavně nemají čas, anebo nechtějí, si najít pravdivé informace o dění ve světě. V rychlosti sežerou, co jim nabulíkuje ČT a NOVA, a když jim řeknete, že věci se mají jinak, tak se na vás dívají jako na pitomce. Řekl bych, že střední generace, a samozřejmě ta nejmladší, je už v pr.deli a ztracená, a nezasluhuje si nic jiného než to, aby byly manipulované ovce, kterými už jsou. Škoda.

  OdpovědětVymazat
 17. Přátelé, byli jste volit?

  Já ano;)

  https://www.facebook.com/SPDmoravskoslezsky/

  Už i Klára Samková pochopila, kdo má šanci uspět ;)

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Klara-Samkova-Kdyz-i-ja-jsem-potlacila-ego-Zabalte-to-rozpustte-se-458162

  Svoboda a Přímá Demokracie, má tady někdo, pro zastavení toho zla lepší alternativu?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne, je to jednoznačně SPD.

   Vymazat
  2. SAMOZŘEJMĚ,ŽE TU MÁ OSV JINOU ALTERNATIVU

   je třeba,aby si voliči uvědomili,že jim ŽÁDNÁ STRANA nikdy nepomůže a začali mezi sebou hledat ty aktivisty,kteři by právě voliče začali organizovat a formulovat ZÁJMY VOLIČŮ.Na to nikdo z politické třidy ještě nepřišel..

   Vymazat
 18. Takže budem volit takovú stranu která dá snahám top09 pořádni STOP!bude to dobrá volba.Falmer.

  OdpovědětVymazat
 19. Odpoědel sem na 10:15 a teď si zvikej Palmere svoji ženu na grupák,bude to potřebovat na uspokojení biěžencú.Falmer.

  OdpovědětVymazat
 20. Dobre :) pomozem vam...

  3.farbu si zmente na bielu...

  OdpovědětVymazat
 21. Kdiby bila nejaká stran STOP06 a to stop migraci,stop islamizaci,stop natu,stop Europske uniji,stop neziskovkám,stop protinárodnímu maisyremu.Treba neco už delat stím.

  OdpovědětVymazat
 22. Opravuji,maistremu nebo ja se to píše.

  OdpovědětVymazat
 23. Nedopusťme aby tady jednou bylo pozdě! Toť ponaučení z tohoto článku. Hrází proti nákaze všeho druhu je prevence!!! M.Radikowski

  OdpovědětVymazat
 24. Už pozdě je.Bez radikálního razantního vymáhání a prosazování zákonnosti, především při intervenci imigrantů hned na začátku, místo chaotického bezradného přístupu je vždy pozdě. Při dodržování zákonů by bylo zcela zbytečné hovořit o nulové toleranci k nelegální migraci. Z libovůle státních orgánů ve věci nedodržování určitých zákonů, tehdy, kdy se to papalášům nehodí nevyhnutelně vzniká anarchie, která se obrátí také vůči nim samotným.

  OdpovědětVymazat
 25. VYSTOUPIT Z EU,Z NATO, PROSADIT NEUTRALITU ČR.NEVOLIT DACANY,CO CHTĚJÍ ZAPLEVELIT ČESKOU KOTLINU ARABY,MIGRANTY Z AFRIKY.HLAVNĚ ZAVÉST POVINNOU VOJENSKOU SLUŽBU,ZAVÉST OSTRAHU HRANIC.OBCHODNĚ SPOLUPRACOVAT S CELÝM SVĚTEM,BEZ POVINNOSTI POSLOUCHAT DEBILY Z BRUSELU A USA.

  OdpovědětVymazat
 26. Stačí nevolit židy a je po problémech.
  Snad už každému došlo,pro islamizaci Evropu jsou židé,Sorosem počínaje a mám podezření,že i Sobotka má s nimi něco společného.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No tak to máte další bod pro SPD Tomio Ikamura :):):):):)

   Vymazat
  2. TEN NEOBRATNÝ OKAMURA BY MĚL ZKUSIT INFORMOVAT VOLIČE

   že je třeba,aby jejich kandidáti začali prosazovat REFORMU KORÁNU zevnitř.Žádné množství policistů a soldátu nemůže porazit IDEOLOGII tj návod na vraždění křestanů TZV KORÁN,kteři se už ani nedokáži bránit a voli TAKOVÉ SVÉ představitele,kteři jim brzy připraví peklo zvaném ŠARIJA

   Vymazat
 27. Kuci,rekneme si rovnou,kdy by to bylo za komancu,ujebali by je pendrekmi a byl by klid !!Ale tady,je potrebny,nejprve se poradit s psychologem,jestli by bylo zahodno dohovorit,nebo ustoupit....tady jsi Nemecko musi pomoct samo,pozvali je a hoste se neposilaji na obed sousedum...jak absolutne spravne uvedl p.Zeman.

  OdpovědětVymazat
 28. Ještě by vbylo třeba tam nahnat naše havloidní
  sluníčkáře a vítače.Mohli by tam vydatně pomá-
  hat v nočních hodinách.Aspoň by byli nějak uži-
  teční.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 29. No máme se ještě na co těšit.Sobotka, než budou příští rok volby, nám sem natahá ještě hodně toho svinstva.Již mají vymyšleno, jak imigranty zde udrží.Žádné dávky jako nám, budou jako v Německu, aby se zde mohli integrovat.No a co my? Budeme se rozčilovat zdce na internetu, nic víc.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Slávek Slabotka to má se svými Socany již posychrované.Na emigranty vyčlenil hodně přes půl miliardy a zanedlouho to začne.Proces je již rozjetý.Lid český stále tyhle parazity a vlastizrádce volí.Bohužel, zřejmě je budou volit pořád, dokud se ČR spolehlivě nepromění ve středověký kalifát s bandou primitivů.

   Vymazat