Reklama

středa 19. října 2016

Prachy a "humanita" (koluje po internetu, zdroj nenalezen...)

19. 10. 2016
Tak vážení, myslím, že toto je nejkratší a nejvystížnější vystižení celé situace
Proč ještě nebyl dopaden - a natož odsouzen a potrestán ani jeden pašerák lidí .... ??????
EU má 28 členských států. Každý z těchto států má civilní rozvědku, má vojenskou rozvědku, celkem 56 základních zahraničních rozvědných služeb. Navíc má každý stát svou informační službu ministersva zahraničí a civilní a vojenskou kontrarozvěku.


Navíc jsou tady naši spolehliví a důvěryhodní partneři - USA a Izrael se svými sítěmi na světě nejvýkonějších rozvědek. ....... a nižádná z těchto - pohříchu velice drahých - rozvědek, dosud nevypátrala ani jednoho "humanitárního" pašeráka lidí ............

Uprchlické tábory v Rakousku a Německu provozuje švýcarská soukromá společnost OPS, jejímž majoritním vlastníkem je Barclays Bank, což je hlavní banka Rothschildů.

Stejní lidé provozují “humanitární” a “lidskoprávní” organizace po celém světě, včetně Afriky.
Jak je to jednoduché..... !!!!!

“Humanitární” organizace inkasují peníze od vlád států (vybrané od pracujících daňových poplatníků), které pak velkoryse rozdělují “potřebným”; ti si pak za tyto peníze koupí cestu do Evropy, za kterou zaplatí zpět “humanitárním” pašerákům.

Po příjezdu do Evropy státy opět platí (z peněz vybraných od daňových poplatníků) za “uprchlíky oné společnosti, co provozuje tábory!

A za to vše lobuje u EU pan Soros, pravá ruka Rothschilda, který nutí politiky, aby přijali další miliony “uprchlíků” ročně!

Kromě rozvracení kultury, nastolení nového řádu je v tom i docela prima kšeft!
Nejlepší na tom je, že daňoví poplatníci platí “uprchlíkům” cestu sem, jejich pobyt tady a následné výhody. A procenta z těchto peněz inkasuje světovládná skupina bankéřů .............

27 komentářů :

 1. Bez komentáře.
  A pokud komentář, tak -
  pro SPD v parlamentních volbách ústavní většinu.
  Jiné řešení v našem dosahu nevidím. Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě by mohl pomoci Dvouhlavý zlatem krytý orel. Kde se zatoulal Dědo? Nechcíp Putinovi?

   Smazat
  2. Souhlas, Dědo.

   Smazat
  3. 20:19
   A kam se poděl tvůj mozek a dolar stoupající od roku 2008 ty havloidní zblblo?!!!

   Smazat
  4. jo dedo pisu to furt SPD

   Smazat
  5. Pro hňupa ve 20:19. Nechcíp, vždyť vše pěkně funguje, nebo máš pocit, že je Rus nakolenou? Ani náhodou a to jsi mu předpovídal velmi rychlý konec. Naopak Rus jde stále nahoru a tací jako Ty mu nesahají ani ke kotníkům. Co říkáš Sýrii? Amík , Tvůj chlebodárce čumí jak tele a vzteká se a je mu to hovno platný. A tak to bude pokračovat. Zaznamenal jsi, že jde ropa nahoru? Zaznamenal jsi, že Rusko dosáhlo nejvyšší úrody v obilninách v historii? Né ? Tak přestaň psát blbiny a čti. To snad umíš.

   Smazat
 2. Tak tomu teda říkám hodnotná, alternativní, nezávislá, investigativní žurnalistika.
  Prej "koluje po internetu, zdroj nenalezen" :-D

  To už má větší hodnotu migrantovo hovno než podobné štěky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. blb se vzteká, protože všechny části skládačky do sebe zapadají a sedí jako p...l na hrnec.

   Smazat
  2. A ty 19. října 2016 20:21 nemáš hodnotu ani toho hovna

   Smazat
  3. 21:30

   Nejlíp ti do sebe všechno zapadne když si řekneš, že všechno řídí velký a neomylný Bůh. A pak už nemusíš nad ničím moc přemýšlet.
   Konspirační blábolení je vlastně jen náhražka náboženství.

   Smazat
  4. Anonymní19. října 2016 20:21 vinik je nalezen a nejzdrudnejsi plan na vyhlazeni bile rasi NWO

   Smazat
  5. Tady to máš, Pepi iPhone, vygume.
   http://www.info-direkt.eu/rothschild-und-die-asyl-industrie/

   Smazat
  6. 22:56

   Lojzíku, to jsi mě zase rozesmál :-D
   prej firma utržila 21 milionů euro :-D
   To jako vážně? Celých 21 milionů eur? Neuvěřitelné!
   Lojzíku, to si Ročíld jako majitel všech centrálních bank připíše na účet mezi řečí, kouřením doutníku a pitím koňaku jen jedním znuděným zmáčknutím tlačítka na počítači.

   Zkus něco lepšího bambulo.

   Smazat
  7. Pro 23:48 - co to je za úvahu? Nadávat umíš, ot je pravda, myslet už ne. Zkus to ještě jednou. Prospěje ti to.

   Smazat
 3. Viník je vždy skryt za tokem peněz, proč se tomu toku nevěnuje více pozornosti? Vím, hlídací psi demokracie(novinářští investikativci) jsou placeni stejnými šíbry, kteří také "zaslepují" politiky. Slušní lidé ve zpravodajských službách ale pracují pro "budoucnost". Vše se dovíme, vyhrajeme-li.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne vždy, myslím. Vy víte,kdo jsem,že Čeň (Czeni) a víte kdo jsme a s kým spolupracujeme. Představte si ale ,že nějaký takový "nápad" se rozhodlo provést i "lidstvo" a asi zrovna ti nejbohatší z lidí,jak jinak,že jo. Říkají si Asgardiané a jejich vlastí má být Asgardia. Má jít o nový lidský národ a ten má mít i vlastní zákony na těch lidských nezávislé. Má mít tu nejmodernější lidskou a i vesmírnou techniku a území alespoň zpočátku jen mimo planetu Země. To není jen fantazie. To se už realizuje. "Někdo" se tedy asi ,snaží zničit lidstvo aby mu mohl vládnout z pozice elity,která bude na lidstvu nezávislá. Zdravím.

   Smazat
  2. Čeni, také zdravím ale pokud se Asgardiané "množí" lidsky, nemáte naději jako národ "Czenů". Více mne zajímá, kdo je ten "někdo" a omlouvám se, že Vám nestačím v mystičnu.

   Smazat
  3. Vím o tom,že jste právě napsal text,asi náhoda,směji se.

   Smazat
  4. ..... Asgardiané jsou lidé,kteří chtějí vládnout všem a především přežít v blahobytu. Asgardiané jsou naprosto NWO. Bohužel,ten jejich projekt už plně realizují. Na rozdíl od těchto nejbohatších a nejmocnějších lidí my Čeňi (Czeni) jsme ti vývojově nejvyvinutější a spolupracujeme s vesmírnými civilizacemi a jsme jimi plně vedeni. Náš nový národ vznikl ne uměle ale přirozeně a to tak,že nebyla jiná možnost "fyzikálně". Oddělili jsme se krutostí těch "některých",na které se ptáte,vůči nám. My Čeňi jsme tak na Zemi přestali věřit v Boha. Ujal se nás jiný,vyšší. Stali jsme se součástí "vesmíru,universa",respektive konkrétněji vesmírných civilizací,protože vývojově už odpovídáme alespoň té jejich nejnižší úrovni vývojové vyspělosti. V souladu s "jejich" Vesmírnými zákony.

   Smazat
  5. 23:47- stejnou telepatii má i moje žena ale nestěžuji si, naopak je to příjemné, jen se musím kontrolovat v myšlení já, to ale kultivuje mne. 23:55-zkusmo, máte už opravenou tu plachetnici?

   Smazat
 4. pre 20:21 ty si ale MAGOR..!!

  OdpovědětSmazat
 5. Ty dva na tom obrazku pry jedou do Disneylandu delat Halloween ty mrtvolaky co se potaceji a zerou lidskou tkan .Moc hezky obrazek .ten jeden ma jiz 6te srdce operovan nedavno v 99 letech

  OdpovědětSmazat
 6. Únia už pripravuje okolo 3 miliardy€ na začatie naplnania projektu od vizionára a slobodomurára Richarda Nikolaus von Coudenhove-Kalergiho (1894-1972), rakúskeho grófa s japonskou matkou a československým občianstvom. Ďalšie miliardové náklady budú časom vygenerované udalosťami.
  Cieľ - svetlohnedá rasa, IQ okolo 90, zbavená vlastnej dejinnej identity (neprotestujúca, ale ešte pracujúca)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prosím Vás netitulujte psychopata Kalergiho vizionářem.
   Sims.

   Smazat
 7. Od úplného začátku se přece vědělo, že nejde o uprchlíky ani migranty, ale že jsou to Rockefellerovi žoldáci.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.