Reklama

.

.

neděle 9. října 2016

Prankeři odhalili spiknutí WADA proti Rusku. Philip Craven: : Rusové musí dokázat, "že jsou čistý národ"


Sergej Ovčinikov
9. 10. 2016    zdroj a zdroj
Legendárním prankerům se podařilo "ukázat v pravém světle" Mezinárodní paralympijský výbor, který připravil ruské sportovce o účast na olympijských hrách v Riu. Lexus a Vovan zatelefonovali hlavě Mezinárodního paralympijského výboru Philipu Cravenovi a uskutečnili tři jednání jménem hlavy antidopingové agentury USA USADA Edwina Mosese. Šokující odhalení Cravena zazněla v předvečer zasedání MOV, které se koná 8. října.


Aby získali důvěru, museli prankeři oznámit, že FBI údajně dokázala účast Ruska v útocích na servry USADA a Světové antidopingové agentury WADA. V reakci na požadavek, aby se zabránilo připuštění ruských paralympiků na olympijské hry, Craven přiznal, že "historie s dírou ve zdi", "stejně jako historie o Jamsi Bondovi", "byla vymyšlena záměrně."

Připomeňme, že se jedná o tutéž díru, jejím prostřednictvím FSB údajně vyměňovala dopingové testy v Soči. To znamená, že úředník se přiznal k falzifikaci obvinění na adresu olympijského týmu RF. Další provokaci na objednávku amerického úředníka byl Philip Craven ochotný roztočit proti Číně za to, že vyhrála paralympijské hry v Riu.

Ale pro Rusy hlavní přiznání zaznělo, když jsme začali mluvit o nadcházejícím olympijském summitu v Lausanne, věnovaném reformě antidopingového systému. 8. října se bude muset hlava WADA Craig Reedy Mezinárodnímu olympijskému výboru zodpovídat za dopingové přestupky západních sportovců, uskutečněná pod rouškou terapeutických výjimek ....

Na výsledcích tohoto zasedání závisí konečné rozhodnutí o diskvalifikaci Ruska z olympijského a paralympijského hnutí, které bude posuzováno koncem října. Hlava Mezinárodního paralympijského výboru navrhuje, aby se k Rusům chovali, "jako by to byli naši přátelé." Ve skutečnosti však budou úředníci bránit připuštění Rusů na olympiádu 2018 v Jižní Koreji tak dlouho, dokud ruská vláda neodejde.

Philip Craven podpořil tento návrh pomyslného Američana, ale za sebe navrhl čistě nacistickou podmínku: Rusové musí dokázat, "že jsou čistý národ". "Ne čistí sportovci, ale čistý národ!", zdůraznil šéf Mezinárodního paralympijského výboru.

Tím se Philip Craven podepsal nejen pod vlastní fašistický přístup k ruským paralympikům, ale také se rozpřáhl na očištění od poskvrny dopingu celého "národa". Vyznání bylo vysloveno, jakmile "Edwin Moses" začal mluvit o vysoké politice ....

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 

54 komentářů :

 1. Rusko pláce a naříká, že mu nikdo nevěří ani dobrý den, a potom zjistíte, že šéf hlavní antidopingové laboratoře je zapletený v kšeftování s dopingem a dostane od mezinárodních sportovních organizací doživotní distanc, a že BUK na východní Ukrajině skutečně byl a skutečně vystřelil. To je prostě taková kultura... kultura lži a podvodu. Říká si Ruská a má spoustu národních hrdinů, na které mohou být pyšní... pravděpodobně také lhářů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 4:34 Ten šmejd, zapletený v kšeftování s dopingem, utekl před stíháním do USA a byl jediným "věrohodným" svědkem proti RF. Není to absurdní kultura těch, kdo mu věří?

   BUK na východní ukrajině nepochybně byl. Ukrajina jich má 72. Všechny pocházejí z Ruska. Takže tvrzení, že šlo o ruský BUK je nepochybně pravda, ale nic to neříká o tom, kdo vystřelil.

   Vymazat
  2. Rusko plácá? To jste si včera zase nezasunul? Plácáte vy. Důkazy o dopingu schází. Jedinný důkaz je tvrzení jednoho člověka, který utekl do USA a zde dostal azyl a zaplaceno. Co se týká BUKu, tak o tom článek není a jen tak na okraj bych odkázal na Vlka, který dokazuje, že výsledek komise o setřelení letadla je tak trošku, jako vždy, velký podvod. Jako hlavní "důkazy" tak jsou záběry z inteneru, kde je tam mohl dát každý a také každý upravit. Jen tak mimochodem, jak to, že jsou vždy fotografie a videa na tak nízké úrovni rozlišení, když HD natáčení má již každý trochu chtrý mobil? Ndení to náhodou tak, že se u nízkého rozlišení dá lépe falšovat výsledný obrázek či video?

   Vymazat
  3. Nováku,
   každýmu kdo nemá v hlavě nasráno a není ruský fanatik bylo jasné kdo za tím stojí už po zveřejněné jásání novorusů na sestřelením ukrajinského Antonova.

   Vymazat
  4. 4:34
   Ty jelito z udavačovo předkožky,co dělají ussacký hajzlové víme dávno,jenže olympijský výbor dělá slepého,nesvéprávnýho debila!!!

   Vymazat
  5. 8:55 v hlavě máš nasráno bezesporu ty.Jen takový může o tom polemizovat.V hlavě máš místo velkého mozku velké hovno.Ušáci vám ty hovna do těch vašich prázných kedlubů vycpali falešnými zelenými papíry.Tak vás tímto ze srdce lituji tupouni.

   Vymazat
  6. 9:24

   O falešnou lítost rusáckých dementních zkrachovanců jako jsi ty skutečně nestojím. Strč si ji do prdele.

   Vymazat
  7. Budiž blahoslaveni chudí duchem...

   Vymazat
  8. 13:35

   Jsi si jistý, že chápeš význam toho blahoslavenství které jsi napsal?

   Vymazat
  9. Degeneráte, šlehni si svoji dávku a neopruzuj !

   Vymazat
  10. jste jen dalsi kousek lidske napodobeniny pochazejici ze stejne laboratore jako zide ,babylonane ,chazari spise Vas nacisty,pedofily ,satanisty tedy oznacme jako lidske klony vyprodukovane prvne na ceylonu po pristani reptilianu ,annunaki nebo jak koliv tyto nehummani tvory nazvete.Bible rika ze eva je stvorena z Adamova zebra .clovek adam naklonovan a pote s jeho klonem evou pocali potomky incestniho rodu vyvoleneho naroda... ne lidi .lide prisli na zemi po vytezne valce a zili v harmonii.
   Ceylonksy adamuv most byl znicen Ramou. Ale bohuzel "zide-kloni"zustali nazivu
   Rama je vyhnal do ciny,odtamtud je vyhnaly do arabie ,i evropy -germani kteri ukradli jmeno germanum.anglosasove nenavidy vsechny ... vatikan je stejna verbes pod jinym nazvem,marx a dalsi zrudy ...... mej te se a doufam ze uz dlouho skodit nebudete

   Vymazat
  11. Všem diskutujícím: Proč proboha polemizujete s tím blbem z 4 34 ? Vždyť to je stejný Západem placený šmejd a hajzl jako ten podplacený šéf ruské antidopingové instituce, stejně jako všichni ti západní podplacení výrobci lží . Vám nedochází, že je vždy jako první, který zde reaguje na jakýkoliv článek a vždy prefabrikuje stále stejné západní lži proti Rusku ? Vždyť on je za to placen.Vy všichni se shazujete tím, že s tímto hajzlem vůbec diskutujete. Nic nevydiskutujete, protože on je za své lhaní placen stejně jako byli placeni Havel, Vondra, Benda a celá klika placených agentů USA. Kam nás dostali svým lhaním vidíme všichni po 26 letech. Ignorujte ho a oni sami ho jako už nepotřebného použitého užitečného idiota vyhodí a možná sami zlikvidují, aby nemohl o jejich " demokracii " ve vzteku mluvit - bohužel po prvé v životě pravdu .

   Vymazat
  12. chudáčku (4:34), to tě důstojníci poslali makat tak brzy ráno ? to je prostě nechutné

   Vymazat
 2. To je ten žido-anglosazský humus,o které jsme si dělali iluze v roce 1989. Jak se s tímto vyrovnat, že jsem tenkrát stál na špatné straně, takže,já alespoń chodím na všechny protivládní demonstrace a píšu Zaorálkovi a Sobotkovi na jejich e-maily, že jsou kokoti. A ohledně sportu? Ten už jde takových 20 let mimo mě. Podle průzkumu agentury STEM: ČSSD 20% a ANO 20%, vždyt´je to lež stejného druhu za naše peníze.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V roce 1989 jsi měl holou řit a záviděl jsi zápaďákům plné obchody, krásné domy, auta, oblečení... Ano, dělal jsi si iluze že ti to všechno někdo jen tak dá, jen tak ti to přinese na podnose až pod frňák a ty budeš dál socialisticky pracovat ale kapitalisticky žít. Nedivím se tvýmu rozčarování.

   Vymazat
  2. Holou řiť jsem tedy tehdy neměl. Měl jsem více než dnes. A pracovat jsem uměl. Stejně jako dnes. Jenže tehdy nebylo možné aby stát pomáhal lichvářům a zlodějům k obírání těch poctivých. Tehdy bylo vše levné i když nebylo vše. Jenže to důležité k životu jsme měli všichni. Nikdo nebyl nezaměstnaný. Nikdo nebyl bezdomovcem. Ale asi je marné vykládat volovi o sobotě, když jde v pátek na porážku? že?

   Vymazat
  3. 8:43

   Ale prosimtě... Čuměli jste závistivě přes hranice, naprázdno jste polykali, z koutku vám kapaly sliny a taky jste ten západ móc chtěli.

   Včera jste dostali 10% hlasů. To moc nesvědčí o tom, že by se po vás někomu stýskalo.

   Vymazat
  4. A ty čuráčku jsi byl kde, v které prdeli? Komouši udělali základní chybu ,že chránili hranice na západ obousměrně. Mněli je hlídat je ve směru k nám aby ti o kterých píšeš nemohli spátky.

   Vymazat
  5. 9:31

   Polovina republiky by se v tom případě rozprchla a zbyli by jen nesvéprávní debílci jako jsi ty.

   Vymazat
  6. Anonymní9. října 2016 9:22
   Zavšivenej prasáckej troll se tu zase od rána činí až mu lítá pěna vod huby. Leze, sem pořád leze i když o něj nikdo nestojí. „
   Trolle, trolle ty si vůl, z prdele ti čouhá hůl.
   Z Americké ambasády cpali ti tam asi klády.
   V makovici místo mozku máš jen asi z hoven kostku.
   Co tu plodíš, samé sračky, bereš za to asi kačky (dolary?).
   A hrdlem je proleješ a tady se posereš". :-)

   Vymazat
  7. Ty blbe prozapadni ja jsem desitky let venku ,co jsem videl v Nemecku za emigraci hned jsem premyslel ze se vratim .Nastesti se mne podarilo dostat se do zeme zazraku vemeno .Jed se podivat na ty emigranty "politicke" co jeste dnes makaji aby prezili v 70 a 80 ti letech sveho zivota. A na zaver ,s 90 % techto havloidnich emigrantu bych se ja urcite v Praze ani nepotkal

   Vymazat
 3. Je jedno, jestli tam Rusové zůstanou či nikoliv. Vždyť to olympijské hnutí je mrtvé. Zabili je už dávno, to když i olympiády zneužívají jako politický klacek na státy, které chtějí izolovat, tj. zatahováním své špinavé politiky do sportu. Který tím degradovali na propagandu. V lepším na mediální show. Nikoliv jako platformu pro pěstování přátelství (a zdravé soutěživosti) mezi národy a zeměmi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to tedy doufám, že Rusové hrdě odmítnou pořádání MS ve fotbalu.

   Vymazat
  2. Já mám i ten fotbal uprdele. Kdyby bylo po mojim tak tu šaškárnu rozpustím úplně.

   Vymazat
  3. Máte pravdu. Profi sport to všetko pokazil. Všetko je už len o peniazoch. Ten amatérsky spôsob športovania mi asi vyhovoval viacej (len na to prichádzam, ako aj o "inom dianí", trocha neskoro).

   Vymazat
  4. I práce zedníka je "len o peniazoch". No a? Od amatéra bych si nenechal postavit ani psí boudu a za kvalitní práci rád zaplatím.
   Nebo ještě líp od amatéra bych se operovat určitě nenechal. Vy možná jo.

   Vymazat
 4. Nějaký zhrzený volič TOP si tady vylévá svoje srdéčko. No, prohráli jste, Kalda je už out, tak se vzchop, běž něco kloudného dělat a neopruzuj. Je to směšné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. TOP je out. Spolu s vašimi komouši, Kollerem, Konvičkou, Solisem.
   No, prohráli jste, tak se vzchop, běž něco kloudného dělat a neopruzuj. Je to směšné.

   Vymazat
  2. Anonymní9. října 2016 9:35
   Trolle, že si nedáš pokoj. Smrdíš tu stále stejně, jako psí hovno přilepené na botě. :-)

   Vymazat
  3. 9:35
   Ty věčné zlitý havloidní bezmozku,jdi si nechat z palice vyplachnout ty ussacký hovna,který máš místo mozku!!!

   Vymazat
 5. Svým přístupem mi mezinárodní olympijský výbor olympiádu zhnusil. Nikdy jsem nebyl fanatickým divákem olympijského klání, ale po letošní trapárně jsem olympiádu bojkotoval. Už jenom z principu. Pokud je před soubojem vyautován jeden z favoritů, medaile ztrácejí na lesku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A to já jsem se v klidu podíval na finále 100m, na horká kola, cyklistickou časovku a vzpírání těžkých vah. Víc mě nezajímá a byl jsem spokojen.

   Vymazat
 6. Ono toho na olympiádě smrdí o mnoho víc, než záhadný přístup vícerých metrů. Neustále se zvedající náklady na hry samotné jsou megapračkou na pochybné peníze a černou dírou pro daňové poplatníky.

  OdpovědětVymazat
 7. To 13:27 Ty si neskutečný kretének. Práce místních trollů stojí za pěkné hovno, ani nemá cenu na ně reagovat. Nechápu, proč je redaktor nemaže. Banda vymaštěných dutolebců krmených pohrobky protektorátních ministrů a obdivovatelů Hitlera. V padesátých letech jejich předci vyhazovali jiné ze studií, z práce, zavírali lidi pro nesprávný třídní původ, postoj. Než aby měli svou myšlenku, raději se mýlili s nacisty, nebo bolševiky a dnes se zase rádi mýlí s amíky, anglány, frantíky, s germánem pro jistotu také. Hlavně, že jim to sype do strožoků. Banda nemravná.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co to meleš za hovna ty debile? Někdo tě roztočil se zavázanýma očima?

   Vymazat
 8. Voleb se ucastnila jen tretina lidi a disciplinovani komunisti kteri sli volit vsichni dostali jen 10% hlasu. Takze je volily 3-4% lidi.
  To jste dopadli, idioti.
  Pokud se Rusu tyka, nemeli lhat a podvadet. Nikdo jim neveri.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rusové si měli vzít vzor z amerických sportovců. Nenapsal jsem blbost?

   Vymazat
  2. 14:29
   Ty pitomče z lejnolahvárenský žumpy,tenhle canc ti napsal Kraďousek nebo nějakej jinej feťáckej kokot?!!!!Se podívej jak dopadla ta alkoholická sebranka TROP09 !

   Vymazat
  3. 14:29 Pochlub se, kolik dostali idioti, jako jseš ty.

   Vymazat
 9. K 14:29.
  Topkaři 3,4%, k volbám šla třetina lidí, takže je volilo cca 1%.
  To jste dopadli trapní milovníci USnácků a rozdavači koláčků banderovcům na Ukrajině...
  Heriot.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vždyť jo. TOP je v prdeli. Stejně tak jako vaši milovaní komouši, ruský agent Koller, milovník konspiračních teorií Solis, debil Konvička který diskredituje všechny rozumné lidi co jsou proti masové imigraci. Jediné co se u vás dá nazvat úspěchem je Okamura.
   Naopak drtivě vyhrálo ANO proti kterému byla na těchto stránkách vedena štvanice.

   Takže nechápu proč ze sebe děláš idiota a mlátíš se do prsou jako vítěz když jsi jednoznačný loser.

   Vymazat
  2. 15:11
   Ty lejnolahvárenský méněcenný trotle,dneska čtu stejnej canc,kterej si vyblil po opici už podruhý!V tvým případě platí,že opakování je matka blbosti,Chujmere debiloviči!!!

   Vymazat
 10. 15:11 Pravda bolí, hovne, tvoji předci odhalovali "agenty imperialismu", bojovali s "emerickým broukem" a ty teď všude vidíš konspiraci, agegenty Kremlu a Putina. Jen na rozum Vám, vypatlaní palice, nezbylo. Výsledek voleb je jasný - pražkokavárenští povaleči, přisátí na státní a zahraniční dotace, dostali na prdel. Pražská kavárna, její souvěrci a podporovatelé - polibte nám prdel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sice ti není rozumět, šulku, ale jo ať je teda po tvým. Vyhráli jste na celé čáře.

   Tak doufám, že teď, když už po vašem vítězství vládnou vaši oblíbenci, tak už nebudete neustále pičovat.

   :-D

   Vymazat
 11. K 15:11.
  Jasně, že se mlátím do prsou, nejhorší rusobobové a amerikofilové, milovníci ukronácků dostali výprask a to je tedy výhra pro každého slušného člověka...
  Heriot.

  OdpovědětVymazat
 12. Tomu -shora - se dnes říká diskuze? Takový hnůj? Tohle že mají být moji slušní spoluobčané na úrovni? Tyhle sprostoty, urážky a vzájemné vulgární napadání jsou dnes typické -pro degeneráty. A všechno se to slejzá na diskuzích. Diskuzní smečky by měly jít všechny rovnou ke zdi - nikoho by nebyla škoda. Takový vulgární póvl!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu diskuze ztrácí "glanc", ale naštěstí to nečtou děti.V.J.Horák

   Vymazat
 13. Zhnusit slušným lidem diskuzi je asi záměr provozovatele.Co takhle "Upozornění pro diskutující " v záhlaví?

  OdpovědětVymazat
 14. WADA si letos vykopalo hrob a jede na konečnou. Ve skutečnosti krylo americké brojlery, kterým místo zrní sypali dopink, protože prý kvůli nemoci. Je mně ale docela líto Kvitové, že se na tom svinstvu svezla také. Ale asi méně výrazně, než bratři Williamsové.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. management WADA (včetně slavného Rodčenkova z Ruska) ve skutečnosti kšeftoval se zakázanými preparáty pro "nemocné" sportovce (především ty americké), kterým takto asi na oplátku pouštěli finančně žilou. Kvitovou to asi stálo jmění

   Vymazat
  2. P.S.: je to jako ve středověku, prodej odpustků jako v časech Jana z Husi

   Vymazat
  3. Rusáci nechtěli platit standardní odvody, byli proto po zásluze potrestáni!

   Vymazat
 15. O úrovni poctivé práce WADA nejlépe svědčí skutečnost, že když MOV oficiálně požádal o poskytnutí důkazů (proti ruským sportovcům), tak to WADA odmítnula, protože v rukách neměla nic ! Jejím jediným podkladem byl asi Rodčeno z ruské WADA, který se přiživoval na distribuci anabolik a když sklapla klec, tak zdrhnul za vodu. A protože usiluje o dolarové občanství (zadara ho nedostane), tak se musel pochlapit, pořádně očernit svou bývalou domovinu. Stalo se, ale kde je ta odměna? Kde je to americké občanství?!

  OdpovědětVymazat