Reklama

pátek 21. října 2016

Premiér Sobotka: Musíme podpořit (banderovskou) Ukrajinu

Jaromír Petřík
21. 10. 2016
Premiér Sobotka podpořil protiruské sankce. „Nemůžeme hodit Ukrajinu přes palubu“ prohlásil, čímž de facto řekl „musíme podpořit Ukrajinu“ a já k tomu dodávám „banderovskou“, jelikož Kyjev pořádá okázalé oslavy Stepana Bandery zde a zde.
Cituji: „Nášivky nacistů ovládly Kyjev. Noví banderovci vycenili zuby. Dobrovolnický prapor Azov přijel do hlavního města Ukrajiny, aby oslavil 72. výročí založení Ukrajinské povstalecké armády...


Nad mladíky vlály vlajky se stejnými insigniemi, které doplňují červenočerné prapory nacionalistů z Pravého sektoru a modrožluté státní vlajky."Heroji! Heroji!" vítal bojovníky dav. Postarší dáma v šále s národními barvami objímala a na tvář líbala v pozoru stojící nacionalisty. Dobrovolnický prapor Azov je považován za jednu z nejvíce bojeschopných jednotek na východě Ukrajiny. Původně bojová organizace ukrajinských nacionalistů je od července oficiálně součástí sil ministerstva vnitra. Velitel praporu, šéf Sociálně-nacionálního shromáždění Andrij Bileckyj, má hodnost podplukovníka policie. Bileckyj momentálně kandiduje do ukrajinského parlamentu. Většina z nich jsou radikální nacionalisté inklinující k neonacismu. Svědčí o tom nejen samotný symbol na nášivkách Azovu, který za druhé světové války používala 2. tanková divize SS Das Reich. Společně s armádou a dalšími dobrovolnickými jednotkami jako Donbass, Pravyj sektor či Šachťorsk se v srpnu prapor účastnil tragické bitvy o Ilovajsk. Asi osmitisícový průvod připomíná pochod fotbalových fanoušků. Jen místo skandování názvu milovaného týmu se ozývá: "Sláva Ukrajině! Hrdinům sláva!". A protiruské "Moskaly na nože!"

Omlouvám se za příliš dlouhou citaci, ale vzhledem k tomu, že Aktuálně.cz je v administraci vedeno jako věrohodné médium, tak nechci, aby mi bylo podsouváno, že chci vládu Ukrajiny obviňovat z podpory neonacismu bez důkazů.

Někdo bude namítat, že toto není náš problém, ale naším problémem se tato záležitost stane, pokud nějaký politik oficiálně podpoří současný ukrajinský režim. Režim, který vznikl na základě nelegitimního násilného puče, kdy byl svržený demokraticky zvolený prezident Ukrajiny Janukovyč. Puč proběhl v rozporu s ukrajinskou ústavou a vláda, která z tohoto puče vzešla tedy žádnou legitimitu neměla. Sice přinutila pro sebe hlasovat několik poslanců, ale mimo to ještě stihli rozpoutat občanskou válku proti občanům ruské národnosti na východě Ukrajiny, kteří odmítli uznat jejich legitimitu a vyhlásili referendum o vyhlášení samostatnosti.

Západ místo, aby pučisty obvinil a soudil ze zločinů nelegitimního násilného puče a rozpoutání války, tak je uznal za nové vládce Ukrajiny a podpořil i jejich vraždění spoluobčanů prohlášených za teroristy. Vrcholnou míru arogance projevil Západ společně s ukrajinskými nelegitimními pučisty, když nazvali toto vojenské napadení ukrajinských občanů protiteroristickou operací. 

Tímto Západ porušil svoje vlastní zákony i zásady demokracie, které sám hlásá a postavil se na stranu násilí, války a porušování lidských práv.

Naproti tomu prezident Putin podpořil právo obyvatel východní Ukrajiny na sebeurčení a nedopustil, aby ukrajinský pučistický režim opírající se o neonacisty vyvraždil nespojené obyvatele východní Ukrajiny, kteří nelegitimní pučisty odmítli uznat za svoje nové vládce.

Za toto si ovšem vysloužil nenávist USA a jeho satelitu EU. USA měly na Ukrajině svoje plány a statečnost obyvatel východní Ukrajiny jim tyto plány překazila. USA vyhlásily na Rusko sankce a toto nařídily i Evropské Unii. Výsledkem sankcí byl např. propad zemědělství v EU, naproti tomu zemědělství Ruska začalo růst. 

Západ se se svými sankcemi dostal do slepé uličky, ale nejhorší je morální stránka věci, kdy Západ označuje viníka za oběť a oběť za viníka. Západ rozpoutal neuvěřitelně štvavou protiruskou a protiputinovskou kampaň ve všech svých mainstreamových médiích. Naštěstí i nesmírně hloupou, takže se diví její neúčinnosti. 

Našli se u nás politikové, kteří si zachovali zdravý rozum jako například náš prezidenta Miloš Zeman a této rusofobní kampani nepodlehli. Čekal jsem, že i naše vláda si zachová svoji čest, bohužel se tak nestalo, což potvrdil náš premiér Bohuslav Sobotka, kdy se postavil po bok režimu, opírajícího svoji moc o neonacisty.

Nikdy jsem si nepomyslel, že se nějaký náš politik sníží k tomu, aby podpořil režim, který rozpoutal občanskou válku a teror proti vlastním občanům. Bohužel se tak stalo. ceskatelevize

44 komentářů :

 1. Kdo s čím zachází, ...
  To by si měli uvědomit zejména naši politici. Až jednou lidem bouchnou saze, můžou utíkat podobně, jako bývalý ukrajinský prezident Janukovič. A ne všem se to musí podařit.
  Neměli by tleskat žádnému násilí páchaném na politicích, ať už je pácháno kdekoliv. Dávají tím bezděky požehnání i případnému násilí páchanému na nich samotných.

  OdpovědětSmazat
 2. Sobotko,my nejsme fašisté z praporu Azov!Odstupte s celou vládou a zachovejte si alespoň zbytek cti,jestli vám nějaká zbyla!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejen že mu nezbyla! Je už v pořádném mínusu.

   Smazat
  2. A vem si s sebou Prouzy a jinou pakáž

   Smazat
  3. Dost bolo Bohuša a Socanů.Sabbotka musí být jednovaječným dvojčetem fuhrera Jacehňupa.Sabbotko, začni s Kobližkářem, válečníky ze STOP-KRACH-PÁD 099, stříhat metr, Tvůj konec se blíží!!!.

   Smazat
  4. Kdyz nejaka politicka zruda chce pomahat fasistum na Ukrajine, nebo fasistu ze Sudet , zacne zvanit NAJEDNOU MY MUSIME, kdyz se kazdymu z tech banditu a vrahu dela spatne. At si jde Sobotka a spol. pomahat kam chce /kam je od jeho majitelum narizeno /a nas do toho netaha....

   Smazat
 3. Rusko učinilo úkrok do Sýrie, kterou svojí "prozřetelnou" politikou přeměnilo na rozvaliny. Nejmírnější slovo, které lze použít je, že se v Sýrii ztrapnilo a každým dnem, kterým podporuje silové řešení konfliktu situaci jen zhoršuje. Čeká se, jestli se v zatemněných Kremelských hlavách rozsvítí, dost možná, že se probudí z dřímot ruská opozice, která nyní pasivně přihlíží plošné diskreditaci země v nejhorším možném smyslu, bez přehánění. Sebeklam, do kterého Putinova administrativa Rusko přivedla je tristní, a ostuda větší každým dnem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radsej sa obes...

   Smazat
  2. 20:24 Tohle ať administrátor raději smaže ... být slabší povaha, tak bys měl na krku § 144 TZ účast na sebevraždě ... jakože jsou takové případy.

   Smazat
  3. ..Nebo ať to nabídne US-domácímu mediálnímu mainstreamu (NYT, WP apod.) - tam se takhle utěšují a povzbuzují každý den - a určitě by mu to zaplatili líp
   , než tohle trolení :D :D

   Smazat
  4. IQ 35 a vzrůstající.

   Smazat
  5. Vy těm nesmyslům opravdu věříte? Nebo vám Šapito zatemnil mozek až do bezvědomí ! Vaše argumentace mi připomíná lži ze štvavé vysílačky "Svobodná" Evropa !!

   Smazat
  6. To ti připomíná dobře.

   Smazat
  7. Měli byste dodržovat vlastní závazky a na trollí špínu vůbec nereagovat ...
   www.novarepublika.cz/2015/01/trollove-zavazek-bsp-nr-k-nove.html
   A Lysohlav má tuny másla na hlavě (OKD, byt za cestovní náhrady), spolu se Zaanálkem, a tak musí skákat, jak lóže a kahal pískají ... ostatně na nešťastné Okrajině je plně vidět blahodárnost jidovlády s banderovskou příchutí ...
   www.youtube.com/watch?v=pkHxswM6gSo
   www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Rus-ktery-se-postavil-Kalouskovi-u-Jilkove-Ukrajinci-budou-otroci-ti-hajzlove-vse-rozkradou-A-pokud-jde-o-Majdan-312692

   Smazat
  8. odpověď 20.11...magor...

   Smazat
  9. Přesně tak!!! Ten by ve slušný společnosti měl viset jen za ty svý "hospodářský delikty v řádech miliard" a ani se nemusel dopustit "hrdelního zločinu"....

   Smazat
  10. blbe 20:11

   Smazat
  11. 20:11 Vaše hodnocení vlivu Ruského zásahu na situaci v Sýrii je poněkud v rozporu s údaji OSN. Podle nich bylo už v červenci 2015 v Sýrii 7 miliónů vnitřních uprchlíků a zemi opustilo 4,6 miliónu lidí. Připomínám, že RF se do konfliktu zapojilo až v září 2015. Najděte si obrázky Aleppa z roku 2015 a pak vyprávějte, jak ho "Rusové změnili na rozvaliny". Nebo raději tu o Červené Karkulce, bude realističtější.

   Smazat
  12. Víte kdy bude v Sýrii mír? Až tam nebude vyšší než dvoupatrová budova, k tomu jim dopomáhej Putin.

   Smazat
  13. Pokus o hloupý vtip, nebo rozklad mozku způsobený dosti nakažlivým virem s krycím názvem "politická korektnost".

   Smazat
  14. 20:11
   Ta havloidní kurva bez mozku se na tobě fakt podepsala,svině smradlavá banderovská méněcenná!!!!

   Smazat
 4. Sobotko nedělej ostudu českému národu a už jdi konečně do pr..le. soc. dem jsi poslal na cestu bez návratu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sobotka se snaží sloužit,bohužel na rozdíl od hesla českého krále Jana Lucemburského "Sloužím" on těm jiným,především EU. Národ,Česko, až nakonec.

   Smazat
 5. Argument zraněným dítětem? ... Použijte ho na Putina ... zasměje se, a zeptá se jestli zbylo něco k večeři.

  OdpovědětSmazat
 6. Musímesetézrůdylysohlavézbavit !Je tovlastizrádnázrůdazrůd,peklusloužící,proklatásvině!

  OdpovědětSmazat
 7. pane Petříku, podepisuji a díky

  OdpovědětSmazat
 8. Hmm, Sralbota dělá hlavně vše proto, aby brzy podpořil teror i proti obyvatelům v Čechách, na Moravě a ve Slezsku. Proč si myslíte, že tak urputně brojí za vznik "evropské" armády. Čeští vojáci do svých střílet nebudou. Naši „západní přátelé“ to udělají bez mrknutí oka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jo to je ono bude bordel u nas tak tu poslou napr polaky francouze bude bordel v polsku tak nemce cechy
   a do cizaku se bude rezat dobre ten vlastizradce muze jeste napachat za 11m velke skody

   Smazat
  2. 22.06-Na střílení do Čechů již mají teroristickou anglosaskou vraždící mašinérii SS NATO Made in USSA.Ze Strykerů se to bude dobře kropit.Komediantovi a jeho bandě nevěřit ani slovo.

   Smazat
 9. Bohouš to má za pár:-D
  Další hrobař velké strany.

  OdpovědětSmazat
 10. Dříve jsem nevěděla, co je nenávist.Nyní jen vidím Sobotku, slovo imigrant,integrace,atd. chtělo by se mi střílet.Ať jde Sobotka na Ukrajinu a tam jim sám pomůže a doufám, že se někdo trefí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když tuhle dotyčnou osobu někde zahlédnu s tím idiotským úsměvem a ksichtem jako orgán, chce se mi zvracet a to doslova!

   Smazat
 11. Ještě jsem zapomněla na nenávist všude, kde slyším lži amíků ať o operacích v Sýrii, kde zničili oni co se dalo, o lživém tlachání a lhaní strašením Ruskem, ale že oni Rusko obkličují, provokují,cpou se do států, kde o ně lidi nestojí a myslí si, že Evropa je jejich kolonie, která je musí poslouchat..No, ono to tak již je.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. tez jsem nevedel v roce 89 co je nenavist ted uz to vim

   Smazat
  2. EU nemá ve světě ani v tom rozvojovém, žádnou hodnotu, natož cenu.EU je toaletní HARMASAN USSA nadčlověků, nejskvělejšího národa na světě.

   Smazat
 12. Pan Sobotka by si měl přečíst Protokoly sionských mudrců, aby pochopil, že dělá pouze užitečného idiota a protože není Chazar, eurokomisaře jako Chazar Špidla nedostane, protože Chazaři opovrhují idioty, i když jsou užiteční.

  OdpovědětSmazat
 13. Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá. To je obecný ověřený princip.
  Tedy také:
  zrádce k zrádci sedá, fašista fašistu si hledá. Nic nového pod sluncem.
  Děda.

  OdpovědětSmazat
 14. Sobotka je Žid a tak jedná ve shodě s americkými židovkými zájmy. Jemu jsou zájmy většinového slovanského obyvatelska zde úplně u...Sobotka dobrovolně neodejde, je ho potřeba donutit k odchodu. Tuto vládu skládat Žid Shapiro z US Embassy v Praze a tak je z velké části židovská, půjdeli Shapiro po nových volbách v USA, půjde i Sobotka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 6:07
   Naprosto souhlasím.
   Sobotka až moc horlivě plní přání USA sionistů.
   Vemte si i Bělobrádka,jak plní přání sionistů.Hlavně by si měli občané všimnout,jak jsou všemožně podporování u nás židé,přitom Čech si nesmí moc vydělat.Rozvrácené školství,rozvrácené zdravotnictví,policie,armáda,vše podle vzoru USA.

   Smazat
  2. Teď řvou, že čs. státní vyznamenání nedostane 88 letý Žid, jehož zásluhou bylo, že v mládí ho Němci poslali do koncentračního tábora který přežil, po válce žil a dodnes žije v Kanadě, a živí se přednášením a psaním o Holokaustu jako jedno z koleček Průmyslu Holokaustu. NEJEDNÁ SE PROSÍM O VYZNAMENÁNÍ SVĚTOVÝM ŽIDOVSAKÝM KONGRESEM, STÁTEM IZRAEL, ALE ČESKÝM STÁTEM pro který ten Žid nikdy nic neudělal, ani zde nepracoval a neplatil daně a O ČESKÝ NÁROD NEMÁ ŽÁDNOU ZÁSLUHU. Do koncentráku šel za to, že je Žid, stejně "dobrovolně" jako moji -2 prastrýcové, ČEŠI - ZA ODBOJ! Nepřipomíná to chucpe typu SSáka žeroucího lahůdky ze Židova balíku a drze mu mlaskaje do tváře? Když chtějí Židé vyznamenat svého starého soukmenovce za prožidovskou činnost, ať tak laskavě učiní sami, za své a svým vlastním židovským státem.

   Smazat
 15. Bratia Cesi,je smutne,ze Ceska Republika sa stala hadrem Bruselu,prominte,ale Sobotka je jedna ulisna sketa...tym nemyslim,aby Cesko,bolo poplatne RF,ale kus zdraveho rozumu ,by bolo zahodno !!

  OdpovědětSmazat
 16. Volby 2017 - pokud k nim ještě dojde - volte SPD! Jediná vlastenecká strana s jasným programem a konzistentním přístupem. A nechejte se ovlivnit očerňovací kampaní proradných, protinárodních médií proti Okamurovi. Ta teprve přijde.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. SS obotka jako politik je již dnes definitivně odepsaný.Může jen planě žvanit o reinkarnaci této zločinné socanské organizace.SSSD spolehlivě stáhnul ke dnu, jako to udělal s ODSS Tobolánek a Nečass se svojí blond Lejdy.

   Smazat
 17. černoprdelnik sralbotka je nevinnej dostal befel z vatikanu tak jen plni rozkazy jen je divne že si toho voranžovi soudruzi z čeesade nefšimli a raději hraji mrtvi prtvi nebo jim nikdo neřek ani čete dvacetčtiři kdy vědi fšechno o fšech a jsou vlastně tež pobočkou vatikanu

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.