Reklama

pondělí 24. října 2016

Případ „Brady“? Další blamáž. Odvolat Hermana!

24. 10. 2016       Radim ValenčíkPíše
Z nenávisti k Zemanovi se blbne. Klinicky. Několikrát jsem na to upozorňoval. Herman by měl okamžitě rezignovat, nebo být Sobotkou ze zdravotních důvodů odvolán. A pochopitelně se léčit. Choroba je nakažlivá, takže i prostředí těch kolem, co se také angažovali, by mělo být podrobeno preventivnímu vyšetření. Každopádně Herman nemůže být dál ministrem České republiky. S jeho dobrovolným odchodem či odvoláním by vláda ČR měla vydat i stanovisko, které by napravilo reputaci naší země.
 
Případ "Brada" – další antizemanovská blamáž
Novinky uveřejnily "Nekomentovaný chronologický přehled událostí kolem sporu mezi Hradem a ministrem kultury, který v pátek povede k dosud největšímu bojkotu udělování státních vyznamenání", dodal bych a další křečovité antizemnovské kampani, která skončila dosud největší blamáží. Zde je plný text (hnědě) toho, co Novinky přinesly (pikantní je, že jedním z autorů je Jindřich Šídlo):
Příběh vyznamenání pro Jiřího Bradyho, který je strýcem ministra kultury Daniela Hermana, začíná 2. června 2016, kdy jeho nominaci schvaluje Poslanecká sněmovna. Důležité je ale říci, že se prezident republiky může o tom, komu vyznamenání udělí, rozhodovat zcela sám a nezávisle na nominacích Sněmovny, Senátu či veřejnosti. Až definitivní seznam spolupodepisuje předseda vlády.
8. září se ministr Herman setkává s prezidentem Milošem Zemanem na recepci ke státnímu svátku Slovenska. Herman tvrdí, že tam poprvé přišla na vyznamenání pro pana Bradyho řeč: "8. září odpoledne na slovenském velvyslanectví při rozhovoru pan prezident řekl, že moji nominaci schválil, ale pokud se setkám s dalajlamou, že ji zruší. Takto mi to přímo řekl. Byli u toho dva ministři naší vlády, jeden velvyslanec a myslím, že ještě obsluhující personál."
Těmi ministry jsou Jan Mládek (ČSSD, hospodářství) a Dan Ťok (ANO, doprava). Ani jeden z nich Hermanovu verzi nepotvrzuje, nic takového během debaty prý neslyšeli.
27. září se Herman znovu schází s prezidentem - jak uvádějí webové stránky Hradu, na Hermanovu žádost. Obsah rozhovoru není znám.
12. října telefonuje šéf prezidentského protokolu Jindřich Forejt Jiřímu Bradymu do Kanady. "Bylo nám oznámeno, že pan Brady dostane Řád T. G. Masaryka, že ta ceremonie je 28. října. Dostali jsme detaily, kolik lidí si na to můžeme pozvat, kdy to začne, jak to bude všechno probíhat," popsala rozhovor manželka pana Bradyho Tereza Bradyová v neděli 23. října poté, co s manželem přiletěla do PrahyForejt už dřív odmítl, že by panu Bradymu vyznamenání přislíbil.
V úterý 18. října se ministr Herman schází ve svém úřadu s tibetským duchovním vůdcem dalajlamou, který je v Česku hostem konference Forum 2000. Podle očekávání znovu protestuje čínská ambasáda.
Prezident Zeman, premiér Sobotka, předseda Senátu Štěch a předseda Sněmovny Hamáček vydávají společné prohlášení, v němž opakují, že Česko oficiálně uznává jedinou a nedělitelnou Čínu.
Ve středu 19. října podepisuje premiér Sobotka seznam vyznamenaných. Jméno Jiřího Bradyho na něm podle premiéra není.
V pátek 21. října vychází v internetovém deníku Aktuálně.cz text, díky němuž se celý příběh dostává na veřejnost. Ministr Herman postupně potvrzuje detaily, ve večerním vysílání Událostí, komentářů poprvé říká, že prezident Zeman podmínil vyznamenání pro Bradyho tím, že se nesejde s dalajlamou.
Ve stejný den o sporu mezi Hradem a ministrem píší New York Times.
V sobotu 22. října vydává své stanovisko Hrad. Píše se v něm, že seznam vyznamenaných je tajný a že o vyznamenání pro svého strýce žádal prezidenta písemně sám Herman.
V neděli 23. října večer přilétá do Prahy pan Brady s manželkou. Ministr Herman na letišti poprvé ukazuje SMS zprávu ze čtvrtečního večera, kterou mu měl zaslat hradní ceremoniář Forejt a ve které mu oznamuje, že návrh na vyznamenání je "pro letošek odložen”.
V pondělí 24. října se začíná rozrůstat seznam lidí, kteří kvůli aféře Brady nepřijdou na udělování státních vyznamenání v pátek 28. října na Pražský hrad. Definitivně se ukazuje, že oslavy státního svátku budou nejméně dvě: jedna na Hradě, druhá na Staroměstském náměstí.
K "důkazu" v podobě SMS
K "důkazu" v podobě SMS (vytáhnuté, až když se konstrukce hroutila) podal dobrou analýzu Tomáš Haas, dovolím si ji celou citovat (modře):
Zvláštní to důkaz
"Volali mi z Hradu, že mi dají řád, řekl Brady. Herman pak ukázal důkaz o zrušení vyznamenání"
A článek v Lidových novinách, na Aktuálně a mnoha dalších novinách je doprovázen fotografií displeje mobilu se zřetelně čitelným textem SMS:
----------
Vytvořit
----------
Komu
Forejt KPR pro
---------
Pane ministře dobrý den.
Chtěl bych Vás informovat,
že diskutovan návrh na udělení/propůjčení
státního vyznamenání byl pro
letošní rok odložen.
Jindřich Forejt
čt 18:06
Ta SMS má tedy adresáta. Není jím ale ani pan Brady, ani ministr Herman. Příjemce není, naproti tomu, ve viditelném textu SMS, vůbec označen, respektive má jim být pan Forejt.
Adresátem SMS je tedy osoba, kterou pan Herman a opět zcela jednotní novináři Lidových novin, Aktuálně a dalších prohlašují za jejího odesilatele.
Něco tady nehraje.
Nevyplývá z toho, jak tvrdí titulky v tisku, že jde o důkaz toho, že pan Forejt poslal SMS ministrovi, ale že z Hermanovi, ale že z nějakého mobilu, údajně ministrova, někdo odeslal, nebo nejméně vytvořil, SMS která má pana Forejta označeného jako potenciálního, nebo možná skutečného, příjemce zprávy, nikoliv odesilatele.
Takový důkaz je velmi podezřelý a přinejmenším to nedokazuje nic.
Naopak je velni matoucí a naznačuje, že kdosi zde nehraje čistou hru.
Psal snad pan Forejt SMS sám sobě a předal svůj mobil ministru Hermanovi?

Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/3945-pripad-brady-dalsi-blamaz-odvolat-hermana.html

128 komentářů :

 1. Z "honu na Zemana" se stává hon na Hermana... setkal se s dalajlámou, hereze, okamžitě odvolat. Je to bezprecedentní. Co je na tom dalajlámovy tak špatné, že se toho všichni tak bojí? Že by měl v něčem pravdu? To bývá nejčastější důvod.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdo seje vítr-sklízí bouři !

   Vymazat
  2. Vy si nevzpomínáte, že když měla televize bubáky, tak se do ní dala ze strany šlupka a obraz se srovnal?

   Vymazat
  3. 21:15 ste zřejmě dobře informován.. v čem má dalajámana "pravdu" ?
   V tom, že jsou Sudeťáci Hermanovi přátelé ?

   Vymazat
  4. On ten dalajláma je dnes takový bezvýznamný šašo, jak říkají Slováci. On je už jen zástupný problém, který je zneužíván ke svým cílům tu jedné, tu druhé strany. A Tibet? Ten taky až tak nikoho nezajímá. My se tady možná s Tibetem nervujeme více neš samotní Tibeťané.

   Vymazat
  5. Nemyslím si, že by ta dvě setkání souvisela. Dalailama je samostatný případ. Nejsem specialista na Tibet, nevím jak to tam chodí, co vím je, že nám z Číny oktrojují s kým se setkat a s kým ne, a to je diplomatický přešlap, který ne smrdí, ale přímo páchne diktaturou.

   Vymazat
  6. Jste snad sudeťák 21:15, že se snažíte hájit tohoto vašeho soukmenovce?
   Hon na hermanna není ničím jiným, než jen odpověď na další z honů hermanna na Zemana.

   Vymazat
  7. Není to tak, tentokrát je to odlišné, problém je v jiné rovině. Je to otázka zavírání očí před Tibetskou národnostní a státní otázkou, která je zjevně stále živá. Čína vkládá do obchodních smluv tabu v otázce Tibetu, a zřejmě považuje setkání s dalailamou za porušení "smluv". A když k němu dojde, musí se postavit do řady celá vláda, zákonodárný sbor a prezident, a poslat omlouvný dopis. Nepřipomíná vám to něco? ...

   Vymazat
  8. Pleteš se - na dalajlámu mu sere pes. Kdyby si domů zval děvky, taky by se o to někdo staral? Ale proč svoji "soukromou"návštěvu proboha roztrubuje pomocí medií po světě? Je to cílená a řízená provokace s využitím prostoduchého dalajlámy. Hned se toho chopily patřičný kurvy, začaly zase jednou veřejně mávat nějakou tibetskou fanglí, a dělají z toho politický čoromoro. Divadlo a cirkus. Už to začíná být trapné.

   Vymazat
  9. Mě zajímá jen pravda, a pak taky ještě trochu svoboda.

   Vymazat
  10. Zajímá tě pravda? A tu hledáš v českých mediích? Jsi politováníhodnej. A ta svoboda - je kde? Kde ji vidíš? V hospodě se nesmí kouřit, budou vybraný obchody, který budou muset povinně zavírat o svátcích, a řada dalších musů, zákazů a sraček, které z dřívějška nikdo nezná. Tohle je svoboda nevolníků. Ještě budou rozhodovat, kdy smíš chcát, a kdy za to bude pokuta. Tak si to užívej.

   Vymazat
  11. Neviděl bych to až tak růžově.

   Vymazat
  12. 22:22 Pravda podle skutečnosti je toto: Už minulá vláda ČR se zavázala, že naše země "Respektuje územní integritu Číny, neuznává tibetskou exilovou vládu a že se odmítáme jakýmkoli způsobem vměšovat do Čínských vnitřních záležitostí.“ Když ministr Hermann přijal představitele tibetské exilové vlády, tak tento závazek porušil. Čínská ambasáda se zeptala vlády, zda ten závazek stále platí. Vrcholní představitelé ČR odpověděli, že se stanovisko státu nezměnilo. Odvozovat z tohoto průběhu nějaké "ponížení", nebo že "Čína řídí naší vládu", může jen idiot. Šlo jen o potvzení platnosti dřívějšího závazku. Exces Hermanna jako člena vlády zpochybnil důvěryhodnost našeho státu. Takový ministr by zasloužil vyhazov. To není o svobodě, ale o zodpovědnosti. Pokud tato událost hrála roli při rozhodování o jeho žádosti pro vyznamenání strýčka, tak se vůbec nedivím. Převrácení těchto faktů na různé pohádky je jen hrou odpůrců Zemana pro ty méně informované nebo "nepřemýšlivé".

   Vymazat
  13. "Případ Šimanský". "Případ Zeman?".

   Hon na Zemana pokračuje a to již od momentu, kdy byl zvolen v přímé volbě. Dostal od Českých občanů nejvíc hlasů v historii. Přes 2,5 milionů, což ještě žádný politik u nás nikdy nedostal. Část voličů, která ho nevolila, se s tím nikdy nevyrovnala a podniká proti němu další a další akce. Nyní se již předpokládá, že ho nenechají dokončit ani mandát. Načasování celého tažení proti Zemanovi ukazuje, že je to profesionály připravená akce. Dojde to do fáze Afrického jara, nebo Kyjevského Majdanu? Jsou v tom i obchodní a strategické zájmy USA na dostavbu Temelína? Je to tak, že podle "Pražské kavárny", Herman se může setkat s Dalajlámou, ale ČR nesmí dobře vycházet s Čínou a Ruskem a přitom být ve Euroatlantických strukturách? Musí přímo zvoleného prezidenta ČR schválit ještě na velvyslanectví státu za velkou louží, tak jak je to v případě volby německého kancléře?

   Vymazat
  14. 1:39

   Brilantní argumentace. Vy byste neměl být anonymní.

   Vymazat
  15. 7:36

   Jestli si Miloš Zeman přeje, abyste si to myslel...

   Vymazat
  16. Národe, vypadá to, že budeme muset znovu vyjít do ulic a zabránit té pakáži aby z nás udělala stádo ovcí.

   Vymazat
  17. Nesouhlasí data pro obviňování Zemana. Seznam vybraných pro vyznamenání podepisoval Sobotka 19.10., Herman se sešel z dalajlámou 18.10. Takže seznam musel být doručen s časovým předstihem, předtím vyhotoven, zkontrolován, opravena data a pod. a to muselo být před schůzkou Hermana s dalajlámou.Vypadá to, že Herman se rozhodl pustit se do války se Zemanem, jistě ve spojení s jinými, nyní protestujícími a bojkotujícími tradiční oslavy státního svátku na Hradě. Kněz Herman, propuštěný z kněžské služby, předtím antiagentový fanatik, se asi chystá stoupat výš, ale proti Zemanovi je to trochu předčasné.

   Vymazat
  18. Dalajláma není bezvýznamný šašo, ale možnost, jak se nacpat se základnou NATO přímo do Číny, pokud by se Tibet díky osvědčenému receptu barevných revolucí a majdanů osamostatnil...viz Kosovo. A v tom se zřejmně u nás, vedeni agentem S., angažují katolíci z KDU a TOP 09. Zkrátka, za církevními restitucemi musí být také vidět nějaká odevzdaná práce.(Ať si ti blbí Češi ten vlastní majdan zaplatí z vlastních peněz, že, Ameriku to už ve světe stálo dost).

   Vymazat
  19. Podstatné je,že pan Herman je poplatný politice Německa ne naší,Setkání se Sudeťáky začal a Dalajlámou končí,Dalajláma je jen třešnička na dortu".Je plánovaná diskreditace prezidenta,kterého si zvolili občané navzdory jim místo knížete,který by plnil jejich plány s naší republikou.

   Vymazat
  20. Neni podstatne zda Herman chtel vyznamenani pro sveho strace, ale ukazuje jak se vybiraji hrdinove-podle toho, kdo je protlaci. Co ten Brady udelal pro cesky narod, ze byl jako Zid v koncentraku ale prezil to a dozil se vysokeho stari. Udajne byl v koncentraku
   miliony lidi a meli bychom jim dat vsem vyznamenani - to je znevazovani zasluh pro cesky narod- tim, ze ho zavreli nikomu nepomohl.

   Vymazat
 2. Hermanovi a jeho "partě" nelze věrit ničemu co z nich vypadne! A že by Herman měl tolik zodpovědnosti-to je jen sen,ten se bude držet zuby nehty ministerského křesla.Celá akce je dílem kavárny a páru zoufalců.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Již jsem tady někde psal,že bylo prezentováno už v červnu na Fb.,že se připravuje na podzim protizemanovská kampaň takových rozměrů,že se z toho poděláme.Když jsem včera viděl foto strýce Hermana,s kým se fotografoval,tak mi to potvrzuje moji domněnku,že Havloidní kavárna toto vše připravila.Dále paní Bradyová něco nesouvisle mluvila o muslimech-půlka třídy muslimů a další já nevím jaká--další důkaz přípravy.Nikde se nepsalo,co se dělo na FORUM 2000!DALŠÍ mlžení prostituentů.Herman lhal v přímém přenosu a tato kauza mně zajímá právě proto,že jsem přesvědčen o vině kavárenských povalečů a Schapira.Herman dodnes a to už po několikáté,nepochopil vnitřní a globální politiku.Proto by měl být odvolán a to velice rychle!Krvavá Madla se ho jistě ujme.

   Vymazat
  2. PRAVDU NELZE ZAMLČET!!!!
   KANIBALSKÁ HOSTINA NA ZÁMKU V LÁNECH!!!!
   V pátek přiletěl do Prahy inkognito prezident RF Vladimír Putin, Lavrov a 10 členů jeho ochranky. Kolona žigulíků se z letiště VH na zámek v Lánech, kde byli tito lidé okamžitě přijati Milošem Zemanem. Pronikl jsem tajně do lánského zámku a viděl hrůzostrašné věci. Na rautu, na počest Rusů se podávalo LIDSKÉ MASO z dětí. Rautu se také zúčastnilo celé vedení KSČM a Okamura. Tak je bezpečně prokázáno, že Zeman, tak jako Putin žerou malé děti. Svědčí o tom stovky okousaných dětských ručiček a nožiček poházených okolo Kremlu.
   V neděli byly objeveny v Jelením příkopu ostatky 250ti dětí, které M. Zeman sežral. Zakopával je tam Ovčáček.
   Nejstrašnější na celé věci je, že ruská delegace v klidu odjela ne letiště VH a oletěla.
   KDE BYLO BIS???
   KDEBYLA NAŠE POLICIE???
   KDE BYL ZASTAVOVAČ LETADEL PADÁKOVÝ MISTR KALOUSEK???
   KDE BYL PODŘEDITEL EVROPSKÝCH HODNOT JANDA??? ( Byl prý na velvyslanectví USA a souložil se Shapirem.)
   KDE BYL ŠTĚTINA
   S USA NA VĚČNÉ ČASY A NIKDY JINAK!!!!!!!
   Xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
   Joe Prkno

   Vymazat
 3. Jen ať se na náměstí sejdou a jak jsou "chytří", ať si udělají docházku. Když seznamy, tak všech. Takhle aspoň bude po ruce, až pravda opravdu v naší kotlině zvítězí. Láska vítězit nemusí, ta u každého slušného a mravného člověka je vždy přítomna, a není to láska k zlodějům, podvodníkům, zaprodancům a vlastizrádcům. Je to láska k blízkým, k vlasti, k poctivé práci, k lidem. Ne k té pussy chátře. Pak přijde spravedlnost, bez přívlastků, prostě spravedlnost. Seznamy dodají sami. Chamraď hloupá.

  OdpovědětVymazat
 4. V sobotu jsem hovořil s velvyslancem Slovenské republiky Peterem Weissem. Konstatoval, že celý večer při oslavně na Velvyslanectví doprovázel prezidenta Zemana, který rozhodně v jeho přítomnosti s ministrem Hermannem o vyznamenání pana Bradyho nemluvil.

  OdpovědětVymazat
 5. Dobrý postřeh p.Valenčíku,ovšem vzhledem k tomu že jde o předem připravenou operaci a dobře načasovanou,tak v současné situaci je to již jedno,neboť operace už nese své ovoce.Podívejte jaké múže mít následky jedna návštěva starého dobrého feudálního otrokáře když ji hošani z mosadu a cia dobře naplánují.

  OdpovědětVymazat
 6. Je jasné, že Herman za strýce lobboval.
  Je to prase a Halík druhé.
  Farář jako farář, hnus.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co jste si zvolili, pánbíčkáři,
   především z Moravy (KDU-ČSL), to tam máte.

   Tak se teď nečilte, když se partajníci s Boží pomocí ukazují jako hlupáci...

   Vymazat
  2. převzatá část diskuze z PL.
   Žádejme demisi ministra kultury!!!!! , uvedomely obcan, 24. 10. 2016 21:15:03
   Reagovat

   Pry se Herrmann z a s t r e l i l ??!!, babickaBozenka, 24. 10. 2016 21:14:47
   Objevilo se ve verejnem prostoru, soused prisel s tou zpravou. je to pravda ?
   Reagovat

   Re: Pry se Herrmann z a s t r e l i l ??!!, ooooooooo, 24. 10. 2016 21:17:41
   je
   Reagovat

   Re: Pry se Herrmann z a s t r e l i l ??!!, André, 24. 10. 2016 21:28:30
   Hermann Goering se nezastřelil, ale otrávil.
   Reagovat

   Re: Pry se Herrmann z a s t r e l i l ??!!, vemeno, 24. 10. 2016 21:30:35
   sezobl kyanid - Hermann Goring.
   Reagovat

   Vymazat
  3. jak takovedle blabolisty nekdo muze volit

   Vymazat
 7. Je to podle mě celé uměle vytvořená kauza a Herman je podplacený, aby tvrdil to, co tvrdí. Nebylo by to takhle poprvé, přeběhlíky známe z minulosti dobře, a ti hoši, co spolu mluví, potřebují vytvořit nějaké to kladivo na prezidenta. Je to trapné a ještě trapnější je, jak tomu plno blbých českých "ovčanů" zas věří ...
  Osobně nevím, proč by kvůli neznámému p. Bradymu měl být takový humbuk. Bojovníků proti fašismu bylo spoustu, proč tenhle???? Je to celé uměle vytvořené a nechápu toho 90-letého dědu, že se do toho nechal navézt ... to nemá jiné starosti???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč Brady?
   Protože ho synovec Herman navrhl.
   Jinak řečeno lobboval za něj.

   Vymazat
  2. Ale vůbec za něj neloboval. Proč tak okamžitě všichni věří vyfabulované mediální účelové šaškárně? Vsadil bych se, že Herman sice o svým strýci v Kanadě ví, ale desítky let ho má úplně na háku.Proč není zaznamenána ani jedna jeho návštěva u staříka strýce? Přece by měl o něj mít péči - ne? Podněkud věrohodnější by ta komediální divadelní inscenace byla, kdyby se oficiálně stýkali, strýc by sem jezdil na návštěvu a tak. Ale to se nekonalo nikdy. Prostě ho ten parchant vyhrabal a i s tetkou ( kterou asi nezná vůbec), ho zneužil k antizemanovský provokaci, načasovaný přesně na oslavy svátku české státnosti. Proč si dalajlámu pozval zrovna teď? Mohl ho pozvat třeba na vánoce - ne? A teď se budeme dohadovat - jak dlouho ještě - o takový vymyšlený kravině. Dědek podle svého tvrzení stejně žádnou medaili nechce - tak o co se taháme? Aby mohl kdekdo flusat na české nádobí, a proradné, bezectné, a vlastizrádné kurvy tomu honem přizvukujou. To budou oslavy panečku - pitomé provokace. Vypukne majdan nebo ne? To je to, co chtějí docílit, když vidí a uvědomujou si všeobecnou občanskou nasranost, která přitvrzuje. Potřebujou mít důvod dostat sem Amíky legálně, aby nás usměrňovali.

   Vymazat
  3. Správný postřeh, bylo by dobré zjistit, je-li to vůbec jeho strejda a ne nějakej Okurek, kterého mu sehnal "Šapito". Taková maličká falešná fanglička.

   Vymazat
  4. Vystihl jste na 100% podstatu celé této události, jen je vidět jak je to tady v czechii s tou naší vládnoucí garniturou, v jiné zemi by ministr po takovém excesu podal demisi nebo byl vyhozen, ovšem tady se prostě nic takového stát nemůže, kamarádičkové z praž kavárny a jeho soukmenovci ho podrží a to je směrodatné.

   Vymazat
 8. Slova hradního kancléře Vratislava Mynáře:
  „Pokud pan prezident schválí, že danému člověku udělí státní vyznamenání, je budoucí nositel tohoto ocenění informován oficiální cestou, což je dopis z Kanceláře prezidenta republiky, který je mnou podepsaný. Jestli někdo někomu telefonoval, není podstatné a nehraje to žádnou roli. To není potvrzení, že vyznamenání dostanete. Jediným oficiálním potvrzením je mnou zmíněný dopis. A jestli pan Brady takový dopis má, ať ho předloží,“ sdělil ParlamentnímListům.cz kancléř."

  OdpovědětVymazat
 9. udělal se mi pocit, že Herman bude chtít kandidovat na prezidenta ...a toto je zahájení jeho kampaně...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne Hermann, ale arcičert Halík! Je to další panbičkářský vůl!

   Vymazat
 10. Ze začátku mi byl dědula z Kanady sympatický, ale teď se všechno obrátilo. Uškodilo mu, že se za něho začali brát ti největší gauneři. Vypadá jako vůl.

  Celá afera znamená selhání tajných služeb, které by měly prezidenta chránit. Na celé kolo se můžeme smát organizátorům komplotu proti prezidentovi. Stačí dva dny a celá umělá konstrukce se rozpadne a hlavní hráči vypadají jako idioti, za kerými se mohou postavit jenom totální blbci.

  Kdysi se nechal Zeman slyšet, že lidovci jsou jeho nebo celé socdem nejbližší spojenci. Dobře je černé prdele znám ze zastupitelstva naší obce. Jeden větší blbec než druhý. Sebevědomí vysoko nad jejich možnostmi šestiprocentní strany. Mohou se srovnávat s homosexuály. Zeman až tak moc inteligentní není, protože odhalení lidovců mu trvá velmi dlouho a nikdo neví, jestli ho pořád s lidovci nespojuje antikomunismus. To on bude zapírat, aby dostal hlasy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Znám Zemana dost dobře. Pokud řekne,že lidovci jsou nejbližší spojenci, neznamená to, že je opravdu pokládá za nejbližší spojence, znamená to, že si přeje, aby si lidé mysleli, že si to myslí. Myslet si, že je Zeman naivní, je naivní.

   Vymazat
  2. 21:57-se "zaspání" tajných služeb souhlasím ale uvidíme zítra. S čím s Vámi nesouhlasím, je "kdysi Zemanův názor" na lidovce. Řekl to v době, kdy lidovci a ČSSD ještě zastupovali stejnou sociální skupinu lidí, odlišnou jen vírou. To už ale "odnés čas". U obou stran!

   Vymazat
 11. Z obrázku té SMS zprávy je patrno, že tato "usvědčující SMS" byla napsána v mobilu pana Hermana a adresována panu Forejtovi. Patrně nebyla ani odeslána a smazána poté, co ji pan Herman ukázal novinářům. Podobným případem je SMS, připisovaná panu Tichému. Jestli je to tak, jedná se o jasný podvod a ten by měl být policií vyšetřen. V případě potvrzení podezření by měl být pan Herman okamžitě vyhozen z vlády a všichni jeho zastánci by se měli veřejně omluvit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dovolímsi poopravit. To není pan Herman ale vlastizrádce herman.

   Vymazat
  2. Ono se to nejspíš vysvětlí, ale až po 28.10. Poté, co bude na Zemana nakydáno bláto a zkažena oslava na hradě. Potom už to vysvětlení bude nezajímavé, to už se budou rozehrávat další hry. P.K.

   Vymazat
 12. Z obrázku té SMS zprávy je patrno, že tato "usvědčující SMS" byla napsána v mobilu pana Hermana a adresována panu Forejtovi. Patrně nebyla ani odeslána a smazána poté, co ji pan Herman ukázal novinářům. Podobným případem je SMS, připisovaná panu Tichému. Jestli je to tak, jedná se o jasný podvod a ten by měl být policií vyšetřen. V případě potvrzení podezření by měl být pan Herman okamžitě vyhozen z vlády a všichni jeho zastánci by se měli veřejně omluvit.

  OdpovědětVymazat
 13. Představte si Rakousko-Uherské mocnářství a v něm se krčící Tibetslovensko a Tibetslováci. A jedinou naději mají Karla Havlíčka Dalajlámu.

  OdpovědětVymazat
 14. Pan Herman se nejspíš velmi snažil, vylobovat vyznamenání, pro svého strýce. Záměr mu však nevyšel. Jistě by bylo zajímavé vědět, zda šlo od začátku o záměr vytvořit aféru na Zemana, anebo zda šlo pouze o Hermanův egoistický záměr.
  Pro nás by mělo být směrodatné, co tak významného pan Brady pro republiku vykonal, aby dostal medaili? Přežil holokaust? Tito lidé, spolu s dalšími oběťmi války, byli již odškodňováni. To není důvod pro udělení medaile.
  Za druhé, souhlasím s názorem autora, že by měl Sobotka Hermana odvolat. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pan Brady asi nemá v Kanadě na lékařskou péči. Místo toho, aby Herman přispěl ze svého, chtěl nechat platit nás všechny.

   Vymazat
  2. Vůbec bych nevylučoval, že Hermann měl od začátku plán strýce takto zneužít. A právě jsem se v TV dozvěděl, že byl pan Brady navržen už potřetí, před tím někým jiným a před tím také nic nedostal...

   Vymazat
  3. Plně s Vámi souhlasím.Ale pan Bredy po lidské stránce se dostal do spárů zla.Pokud je to člověk s takto pohnutou minulostí,jsou jich miliony,měl by se velice zamyslet nad svým synovcem a to hluboce!Vždyť podporuje fašismus v přímém přenosu,jako celá vláda!Lezl po kolenou a omlouval se Němcům,také vlastní iniciativa!Takže pan Brady s manželkou,pokud nejsou zapleteni do kauzy likvidace Zemana,mají co přemýšlet a je mi jich líto.

   Vymazat
 15. Herman mne naštval, protože zalitoval, že se s komunisty nekonaly politické procesy. Chtěl se zalíbit nacistům. Babiš přišel k Hermanovi jako slepý k houslím. Za všechno může Sobotka, že si takového exota nechal strčit do vlády. Herman je především nebezpečný pro ministryně, které může svést a pořídit jim nemanželské dítě.

  Mám nápad, který může realizovat schopný přispívatel do NR. Samozřejmě penzista, aby neměl v zaměstnání potíže. Mohl by napsat článek s názvem

  Herman píše udání na komunisty

  Jak zvlášť těžký zločin by mohlo být to, že dali každému práci a sociální jistoty. Také by se mohli obvinit z nesvobody krást a podvádět. Vzniklo by z toho zábavné čtení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemanželské dítě vzhledem k jeho orientaci nepřichází v úvahu. Sobotka nikdy neměl v úmyslu jim to nedat ("církevní restituce"). Chtěl do vlády za každou cenu. Toto je ta cena. Už tehdy jsem psal, že je to sebevražda.

   Vymazat
  2. Kdysi se psalo/šuškalo, že vysvěcený kněz Herman má pletky s ženskými. Jedna z nich si prý stěžovala u Duky, že ji něco nasliboval a k ničemu se nemá. Nevím, jestli nešlo o peníze nebo čtyřicetileté panictví? Herman musí být divný, protože rád zdůrazňuje svou morálnost, což normální člověk nedělá, protože to musí poznat jiní. Teď do Prahy nejezdím a tamní klepy neznám.

   Sobotka má být předsedou křesťanské frakce uvnitř ČSSD. Členové této strany si zvolili kozla zahradníkem. Velkolepé restituce se připravovaly více než 10 let. V době, kdy byli socani silní, mohli restituce vyřešit mírnějším a rozumnějším zákonem. Teprve teď je jasné, jaký podraz na lidi upekli. Lákali mne do socdem, ale vymluvil jsem se. Dokonce mne utěšovali, že jsem jistě nikoho nezabil. V tomto momentu jsem si řekl, že k nim nikdy nedám, protože mezi komunisty neznám nikoho, kdo by ostatním škodil. Chudák můj kamarád Honza, kterého jsem považoval za socana srdcem na rozdíl od ostatních, kteří byli u ČSSD přes peněženku. Musí šíleně trpět.

   Vymazat
  3. http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/11298-krestan-pise-kardinalu-vlkovi-hral-jste-si-na-prsou-hada-hermana.aspx

   Vymazat
  4. Pořád mi vrtá hlavou jak mohl profesor Keller podpořit takovou protilidovou stranu?

   Vymazat
 16. Celé je to vymyšlené. I já můžu tvrdit, že mě volali z Hradu na mobil, abych se zúčastnil předávání medailí,neboť také jednu obdržím za to, jakej jsem kofr, že jsem dokázal plných šestadvacet let přežít českej demokratickej vyhlazovací tábor. Ale hovor jsem omylem smazal. A pojedu na Hrad a budu dělat čoromoro. Budou mě taky fotit a bulvár mi půjde za zadkem?A napíšou o mně Novinky dvacet článků, k nimž bude tisíc dvě stě diskuzí? A budu prohlašovat, že prezident je proradnej gauner, protože se teď vykrucuje ze splnění svého slibu a nedaj-li mi medaili, bude zle. Konec konců ten stařec přece prohlašuje, že by medaili stejně nepřijal, protože jich má doma dost, - tak co je to do boha za hnusnou opičárnu? Někdo tohle celý zpunktoval, toho strejce i s manželkou do toho angažovali, a media celý národ angažovaly za klauny. Stejný jako s tou Poseroutkovou - pardon Peroutkovou, vnučkou či co -kde ji vyhrabali? Kde byla doteď? O Peroutkovi, stejně jako teď o medaili se píšou neuvěřitelný sračky, a hlavně pořád. Jak dlouho ještě potom, co dědek odjede, se to bude v mediích přetřásat s novými variantami? Přežil holocaust, budiž mu čest a chvála -ale co konkretně vykonal pro naši republiku, ze který zdrhnul? Že přednáší o holocaustu někde v cizině na školách -no a co my s tím? České vykonstruované politické a mediální šaškárny už nabírají na síle. Kdo za tím vším stojí, je neuvěřitelný prase.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ta mezinárodní ostuda ? Kdejake vlastizradne p.r.a.s.e , se otira a špiní prezidenta ?? V jakem jiném state se tohle muže stát ?! Je mi na zvracení z dobytka Hermana , Gazdika , Nemcova , cele KDU CSL , Sobotky . V teto vládě sedi zaprodanci našeho národa a my to porad tolerujeme a necháme si sra .t na hlavy !! Republika je pomalu v rozkladu a konec toho hnusu není vidět , jak dlouho ještě ??

   Vymazat
  2. PROTO VŠICHNI 17.11. NA LETENSKOU PLÁŇ!

   Vymazat
  3. Ne všichni, ale zejména tí, kteří naleteli na líbivá slovíčka opilce Havla a vycinkali klíči dnešní maras a bídu!!! Ať jdou na reparát na Letenskou pláň! Howgh!!!

   Vymazat
 17. Jak mi to zní, je, že jsou z Číny všichni až na patách.

  OdpovědětVymazat
 18. Touto věcí by se ihned měla zabývat BIS jako útok na prezidenta ČR. Neni žádný problém zjistit u tel. operátora kdo,kdy kam volal a jaké zaslal SMS. Zde uvidíme jak pracuje naše rozvědka a kontrarozvědka pro prospěch tohoto státu, Když nic nezjistí, tak pořád od nich budeme poslouchat jak na nás útočí Rusko. Takže uvidíme co z nich vypadne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale proč by to zjišťovali? Nechtějí nic zjišťovat - oni ví dobře, že je to obyčejná česká prasárna, jakých jsme už zažili více. Kubiceho zprávu, a další sračky. Kdo jakživ slyšel, že by se vybraní lidé ohledně udělení medaile od hlavy státu informovali mobilem? I na blbé večírky snobů se posílají řádné pozvánky. Ten člověk by musel předložit oficiální zvací dopis od prezidentské kanceláře, a ne si sem drze přijet s nějakým blábolem o telefonu, přičemž on sdělil jiný datum volání a ta jeho baba taky jiný. Jsou to i přes ty úctyhodný léta drzí parchanti, ale kdo ví, jaký za to byly prachy? Jednou se to přece dozvíme, nebo ne? Všechno se pak někdy - opět účelově - když se k moci nadere jiná verbež, odtajňuje, celá řada skandálů. Jde to pořád dokola - jak můžete prokrista věřit takovým blafům a považovat děj okolo medaile za věrohodný? Proč si ten kanec z ministerstva kultury načasoval návštěvu dalajlámy zrovna před svátkem české státnosti? Je to jen řízená provokace - kdo to celý řídí - tohle svinstvo? Že by americká ambasáda opět za pomoci vytipovaných českých kurev? Tibetský fangle apod.? Snaží se snad mocí mermo nasrat Čínu? Vždyť už jsou ti šašci k smíchu.

   Vymazat
  2. Herman má pravdu, ale nasrat Čínu je tabu. Chce to někdo shrnout lépe?

   Vymazat
  3. A v čem konkretně spočívá ta pravda toho skřeta, kterého vyhodili i z místa ředitele ÚSTR? Nevím jak je to v případě snahy nasrat Čínu ( která na takovýhle trapný český šaškárny sere), ale proč se mocí mermo snaží nasrat vládu, prezidenta a občany? Kteří zase měsíc nic jinýho neuslyší, než sračky o dalajlámovi a o medaili, než to zase zapadne? Bože - měsíc jsme poslouchali mletí o průjezdu kolon, měsíc o průjezdu motorkářů "vlků" samý úplně irelevantní, přiblblý sračky, o kterých dřív nebylo ani nutno nějak informovat, ale teď pro účely provokovat, a rozesírat už tak rozesranou českou společnost, se holt hodí všechno. Kdo to režíruje - ta přiteplená americká opice na ambasádě v Praze?

   Vymazat
  4. Herman má pravdu úplně ve všem, ale nasrat Čínu je tabu. Lepší?

   Vymazat
  5. Specifikuj tu jeho pravdu - v čem ji vidíš? Já jsem asi stižen slepotou. Vidím jen úlisné, obtloustlé, bezpáteřní, slizké prase. Ministr vlády, který jde proti vlastní vládě, jak se může proboha účastnit tvorby zákonů? A když tohoto kaňoura tato vláda mezi sebou trpí i nadále, pak něco není v pořádku. To potom byl svazák Nečas jiný kafe. Dovedl na hodinu odvolat z funkce ministra Jirku Pospíšila, a neobtěžoval se to mediím jakkoliv zdůvodnit. Dodnes nevíme, proč byl Pospíšil odvolán. Kdybych já byl premiérem vlády, už teď by byl ministr Herman ex ministrem kultury.

   Vymazat
  6. Už za ty projevy a lísání na sjezdu sudeťáků, už za to měl dávno Herman letět z vlády!!! Sobotka je ze stejného těsta jako Herman, kolena odřená od podlahy v kostele, takže žádné vyhazování toho prolhaného skřeta z vlády nebude. A o tom je celá ta aféra. Židle se kývala, židle se zastabilizuje.

   Vymazat
  7. Má pravdu, že mu Zeman říkal, aby se s dalailámou nesetkával, že jinak jeho strýc nedostane řád. Má pravdu, že je blbost nechat si někým diktovat s kým se smím a nesmím setkat, a má pravdu, že po té diplomatické šarádě a baletních tanečcích na špičkách kolem horké čínské kaše jeho strýc raději řád nebude přijímat, protože by to bylo jen další zmatkování. Respektive, nepočítá se s tím, že by si to Miloš Zeman rozmyslel a řád se přecijen rozhodl udělit.

   Vymazat
  8. 23:22-vida, Hermannovi se nesmí diktovat, Zemanovi může. Vy byste to mohl vědět, Shapiro chce "sundat" Zemana nebo Sobotku? Díky za odpověď.

   Vymazat
  9. Pane Povolny asi jste slusny ale hlavne naivni clovek .Vzdyt se podivejte na ty ksichty Herman Dalik a pod . Halik je buzerant tenhle Herman je zid konvertoval z oportunistickych duvodu na katolika a paktuje se s SS.Dnes je to parta lotru kam sepodivas neverit nikomu a uzivat info z internetu a hlavne svou hlavu. Killarie v juesej natrena na ruzovo ktera asi brzy skape ale to neni dulezite ,dulezite ji tam ji dostat.Ostatni vykona opet lzid obecny ktery si jiz dnes ani nebere servitky .Proto pozor ,problem bude jeste vetsi . Banditi z Lybie se trousi do Evropy a ta chatra u moci ji jeste prosazuje Verte ze tohle nedopadne dobre

   Vymazat
  10. Víte,co mně udivilo?ŽE TV. PRIMA DĚLALA HAVLOIDNÍM ZRŮDÁM AGITACI NA DEMONSTRACI NA STAROMĚSTSKÉM NÁMĚSTÍ.BYLO ŘEČENO NESČETNĚKRÁT .PROTO ŽÁDÁM PRIMU ,ABY OHLÁSILA CELONÁRODNÍ DEMONSTRACI 17.11.NA LETNÉ! POŘÁDAJÍ RASISTÉ,XENOFOBOVÉ,FAŠISTÉ A JÁ NEVÍM,S JAKÝMI NÁLEPKAMI TAM LIDÉ PŘIJDOU! ZAJISTÉ BUDE PRIMA MĚŘIT STEJNÝM METREM.

   Vymazat
  11. 6:16-asi jste nepochopil moji jízlivou a ironizující odpověď tro(t)lovi z 23:22.

   Vymazat
  12. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
 19. Je jasné, že Herman prase.
  Farář bývalý a ještě k tomu hajzl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to amorální vlastizrádný dobytek a všichni černoprdelníci s ním.

   Vymazat
 20. Minulý týden to bylo spiknutí leteckých dispečerů, tento týden spiknutí Hermana, strýce a já nevím koho. Kdo se proti Zemanovi spikne příští týden?
  To je úplně jedno. Zemanova armáda fanatických nohsledů, řiťolízačů a užitečných idiotů ho bude na povel do krve bránit i kdyby se vysral v katedrále v přímém přenosu. Tito frustráti si namlouvají že Zeman je bojovník za jejich zájmy.
  Koukejte, frustráti:
  https://www.youtube.com/watch?v=01r2INhKZoc

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Inteligentní a pohotový člověk. Možná, že to nevidím tak jak si přejete, asi nejsem frustrát. P.K.

   Vymazat
  2. Zemana jsem volil v druhém kole, bez velkého nadšení. Nedočkavě jsem očekával další volby, kdy bude možno situaci napravit. Avšak ani dnes volby nelituji a když vidím, jací sráčové a dementi (včetně Vás) na něho stále útočí, jsem na něho hrdý. P.K.

   Vymazat
  3. Normální lidi může urazit nebo nasrat jen inteligent, takže marná snaha frustrovaný idiote s IQ -100

   Vymazat
  4. Štvanice na prezidenta se jim zase nějak nedaří. Tvrzení proti tvrzení, dva ministři rozhovor nepotvrdili, slovenský ambasador také ne. Herman vylákal svého strýce do Evropy, aby pražská lumpenkavárna mohla Zemanovi zatopit. Nevyšly rudé karty, nevyšly rudé trencle, teď to zase nevyjde ... sakra, budete muset vymyslet něco onačejšího. Jen odvádíte pozornost od vlastních lumpáren (církevní "restituce"), ÚSTRk, atd.atd.atd.

   Vymazat
  5. Absolutne, ale lidi jsou idioti uzitecni .Zeman Klaus (ci jak se jmenuje ) Havelstein a dalsi sber (oportunisti) to vedeli byli rizeni v putice u chrchlaveho idiota ve Vidni skoro presidenta CR To preci davno vedeli i Rimani dat tem blbcum nejakou zabavu a je pokoj Vzdyt i Zapotocky totalni blb rekl ze pivo a chleba se nezdrazi . A to stacilo ,mozky blbu jsou male a ne na mysleni .Takze tak to funguje od nepameti vzdyt katolici to je nejlepsi priklad palili lidi za ziva a lid ji tleskal Fuck it

   Vymazat
 21. http://byznys.lidovky.cz/slibenych-sto-miliard-cinane-letos-v-cesku-proinvestovali-zatim-necele-dve-16n-/firmy-trhy.aspx?c=A161021_164708_firmy-trhy_rsa

  Tak toto je reálný výsledek Zemanova poklonkování a lezení Číňanům do prdele.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jaký lezení do prdele ty hovado sprostý! Když chci,a snažím se s někým, kdo na to má, obchodovat, abych dostal český podnikatele a stát ven z ekonomických sraček, kam je zatáhla modrá břečka, tak to znamená lezení do prdele? Když budeš prodávat rohlíky, znamená to, že lezeš svým zákazníkům do prdele? Jsi sprostej, jednoduchej hajzl a nevíš co blábolíš.Že se investice a obchody teprve rozjíždí, je přece jasný. Hned se ani pes nevysere.

   Vymazat
  2. Ty jsi dusevni nula idiote a nevis souvislosti staci ti poklepani na rameno a jsi okamzite v LM To byl ten spravny debilni plebs blbe a to jsi ty bez mozku trotle

   Vymazat
 22. Mnoho povyku .................. pro co?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč měl být pan Brady vyznamenán řádem T.G.M.? Že přežil koncentrák? Že emigroval? Sakra, to mi hlava nebere? Takových zasloužilých lidí je v řadě před Bradym fůra a medajle žádný nedostali. Tak proč aufgerechnet Brady? Kdo mi to vysvětlí?

   Vymazat
  2. TGM stál při zrodu samostatného Československa, Dalailáma při zrodu samostatného Tibetu, to mi taky nejde do hlavy.

   Vymazat
 23. Protože Miloš Zeman jim zase překazil radost a rozšlápl bábovičku. Už se těšili jak jásavě nafouknou odmítnutí přidělené medaile - Herma povídal, že stejně by ji strejda Brady nepřijal. Tak ten teátr předělají a vymalováno.

  OdpovědětVymazat
 24. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nutili-me-at-neberu-medaili-od-Milose-Zemana-odhalil-legendarni-umelec-Jiri-Suchy-459704

  OdpovědětVymazat
 25. Nezlob se, Radime, ale v čemsi se mýlíš. Nejde o nakažlivou chorobu, ale o psychiatrickou diagnózu: Těžká, společensky velmi nebezpečná psychopatie.

  OdpovědětVymazat
 26. A za co tam ten Breda vlastně seděl? To nikdo zatím neřekl. Možná tam seděl, že je Žid, možná že je buzerant, možná že je komunista, ale možná taky falšoval potravinový lístky, načerno šmelil kafe nebo dělal nějaký jiný lumpárny, který by mu ve válečným stavu netoleroval nikdo, nejen nacisti. Proč by měl dostávat řády každej, kdo se nechal zabásnout? Jestli mu ho Zeman nechce dát, tak asi ví proč.

  OdpovědětVymazat
 27. http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/11298-krestan-pise-kardinalu-vlkovi-hral-jste-si-na-prsou-hada-hermana.aspx

  OdpovědětVymazat
 28. zase jsme na pokraji války. Zase sudeťáci a chazaři v souručenství terorizují a urážejí Český národ. Zase je úhlavním nepřítelem Rusko.
  Habsburkové společně se sudeťáky organizují demonstraci proti nám, na nám posvátném Staroměstském náměstí v den vzniku našeho státu, v den našeho STÁTNÍHO VÁTKU!
  Představitelé židovské obce hanobí vše, co je nám svaté. Krnáčová dá jako důkaz neúcty k symbolům Českého státu Bradymu čestné občanství Hlavního města Prahy, rektor univerzity Palackého Jaroslav Miller dá Bradymu jako důkaz neúcty k českému národu vyznamenání. Smečka chazarských pseudoumělců pořádá v den našeho státního svátku, jako urážku nás všech vystoupení s největšími nepřáteli Českého národa, v čele s Pithartem, Gazdíkem, Bělobrádkem, Kalvodou, Halíkem, Hermanem a celou tou smečkou zlodějů a lhářů!
  Ksakru, jsme tady doma!
  Pojďte jim tu provokaci na Staroměstské náměstí rozehnat.
  PŘIJĎTE VŠICHNI 28. ŘÍJNA NA SAROMĚSTSKÉ NÁMĚSTÍ !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 1:09 Tak nevím, jestli to od vás není jen pokus, jak zvýšit počet "bojovníků za demokracii". Tolik lidí dohromady nedáte, aby tu pakáž mohli vypískat. Protektor tam jistě sezve "červenokaretníky" i duhovou komunitu. Slušnými lidmi bych to neředil.

   Vymazat
  2. Presne tak, vas Zemanovych komousu se jeste vic jak 10 neslezlo.

   Vymazat
  3. Anonymní 1:09
   Perfektní,souhlasím.
   Mám to do Prahy daleko,ale určitě bych se takového shromáždění zúčastnil.Ano troufají židé,sudeťáci,protože mají své lidi všude.
   Osobně bych rozehnal tu židovskou akademickou obec,až nepříčetní vyžírkové,které finančně přeplácí Bělobrádek.

   Vymazat
  4. 5:07 na to, abych tě praštil po té tvé vlastizrádné tlamě stačím sám.

   Vymazat
 29. http://pohled.podhrazsky.eu/subdom/pohled/hystericka-kampan-proti-zemanovi-pochazi-z-dilny-americkeho-velvyslanectvi-na-konci-ma-byt-babis-prezidentem-a-dostavba-temelina/

  OdpovědětVymazat
 30. Další Ovarova ostuda. A tentokrát opravdu jako prase.
  Z toho se komunisti jen tak nevylžete!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 3:27
   Ostuda byl udavač,vlastizrádce,lempl,vožrala Havel....a vy jeho pokračovatelé z lejnolahvárenský žumpy!!!!

   Vymazat
  2. Jestli tím ovarem máte na mysli Hermana, pak máte pravdu. Ta opuchlá stvůra dělá jednu ostudu za druhou. S ostudou ho vyhnali z ÚSTRku, teď dělá ostudu se svým strejdou, proč ho ten Sobotka ve vládě vůbec trpí?

   Vymazat
  3. Proč ho vyhnali z ÚSTRku?

   Vymazat
 31. Začíná to vždycky stejně. Nedorozumění, pololež, která vyrústá do mediální afěry. Vůbec nejsou respektovány nějaké autority a jejich kompetence.
  Herman mi byl vždycky ukradený, ale takhle si vynucovat medaili pro strýce, to je havlovina jako Lucerna. Kvůli svému prospěchu dehonestuje celý stát. Je logické, že by měl jít slušně řečeno do háje, ovšem tady se ukazuje, kdo vlastně vládne. Milí spoluobčané, kdo chodí k volbám, podporuje tenhle cirkus.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. (Ruda 25.října 2016 5:21)
   Ti, kdo k volbám nechodí, to jen usnadňují voličům Hermana a jemu podobných.

   Vymazat
  2. Vážený pane Jane Kopecký. Tady dvacetpět let chodí lidi k volbám a jsou neustále podváděni. Možná, že jste v Rakousku spokojen, že to tu jde od deseti k pěti, ale já patřím k lidem, kteří nevěří ve standartní demokracii, kde vládnou sdělovací prostředky placené ze zahraničí.
   I kdyby vyhrál třeba Okamura, vzápětí ho zničí.

   Vymazat
  3. (Ruda 25.října 2016 10:09)
   Ano, liberální demokracie je vybudována na falešném chápání svobody. (Standardní bych ji nenazýval - tím přejímáte její slovník.) - Říkáte, v co nevěříte. A v co věříte?
   To špatné pole Vašich slov přichází ze zahraničí - to dobré je tedy domácí provenience? Nebuďte směšný! Přesně takhle uvažovali mnozí Němci po roce 1918. Přesně tohle hlásá v Rusku Žirinovský.
   Národovectví není totéž, co vlastenectví.

   Vymazat
 32. je podzim a začina lovecka sezona bažanti už ale moc nejsou stejně+tak jako zajici a tak nezbyva než honit soudruha prasedidenta a snim i svoje kolaboratorske lidovecke triko požehnane vatikanem ti ostani jako pozorovatele z pražske kavarny maji zas na nějakou dobu o zabavu postarano když zpožděni letadelka a hra na narodni ostudu jim jaksi nedokazala nahnat tupe vovce do ulic a s jejich pomoci vynest na hrad čeroprdelnika halika či vexlaka pažoutovsko horačkova kalibru

  OdpovědětVymazat
 33. Dalajláma JE DUCHOVNÍ TAK HO NESERTE DO POITIKY.Herman to je ale těžké fašistické dílo přírody,kdo ho do té funkce dostal zaslouží pořádně přes hubu.Fašista a strýc koncentráčník,to je sestava.Strčte si ty medajle do (přesně tam).Kdo uděluje medajle?PREZIDENT - tak držte hubu a čekejte až na vás přijde řada.Takovejch jako nějakej Brada,tu žije ještě hodně lidí a stěžují si?NE.Muj otec byl totálně nasazen ,dovezl si tuberu,dnes již nežije.Stěžuji si že nebyl vyznamenanej debile Hermane.NENE.Brado tak po tom toužíš?Toužím,Toužíme,Budeme Toužit až se Usoužíme kreténi.Co média a tito šmejdi vyvádějí je neuvěřitelné.Dít se to kolem mého otce ,tak to stopnu a všechny vás pošlu do prdele aji s medajlí Hermane a Brado.

  OdpovědětVymazat
 34. 1:39
  A vo tom to je. Kdyby takový podraz udělal člen vrcholového vedené v soukromé firmě, musel by vyletět na hodinu. Toto vše je zinscenované, připravené a načasované, to mi nikdo nevymluví. Náhodou jsem včera shlédnul ve 22:00 zprávy na ČT, to fakt stojí za shlédnutí, jak tam milka Němcová a lulin Gazdík šílí! Něco se toho 28.10. semele, mám takový pocit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 6:40
   A o tom to je,jak víme,Zeman zavřel dveře hradu Schapirovi,tak proto všechno,když nemůže řídit i hrad.Těch posluhů má Schapiro tady hodně,jak víme dolary také nesmrdí.Jen ať se Gazdík znemožní,stejně má za úkol od Kalouska,řídit starostové ve prospěch TOP.

   Vymazat
 35. "Případ Šimanský". "Případ Zeman?".

  Hon na Zemana pokračuje a to již od momentu, kdy byl zvolen v přímé volbě. Dostal od Českých občanů nejvíc hlasů v historii. Přes 2,5 milionů, což ještě žádný politik u nás nikdy nedostal. Část voličů, která ho nevolila, se s tím nikdy nevyrovnala a podniká proti němu další a další akce. Nyní se již předpokládá, že ho nenechají dokončit ani mandát. Načasování celého tažení proti Zemanovi ukazuje, že je to profesionály připravená akce. Dojde to do fáze Afrického jara, nebo Kyjevského Majdanu? Jsou v tom i obchodní a strategické zájmy USA na dostavbu Temelína? Je to tak, že podle "Pražské kavárny", Herman se může setkat s Dalajlámou, ale ČR nesmí dobře vycházet s Čínou a Ruskem a přitom být ve Euroatlantických strukturách? Musí přímo zvoleného prezidenta ČR schválit ještě na velvyslanectví státu za velkou louží, tak jak je to v případě volby německého kancléře?

  OdpovědětVymazat
 36. Tak nám začala zase nová Telenovela mající název "Herma+Brada+prezident+Pražská kavárna.Scénař psaný pražskou kavárnou si ale nevšiml,že lidi jim na to těžce kašlou a mají je tak zvaně na háku a říkají si něco o idiotizmu.Stejný scénář jako týdení neustálá reklama na seriál "Polda",nic něříkající,špatně obsazená hlavní role,propadák ,jak slyším na každém kroku.Média však říkají jak skvěle si tento seriál vede a to samé je o telenovele Herman a spol.Médiamédia ,jsme vám za pitomce ,ale věřte že pitomost sídlí jinde ,a kdepak asi,puňťo hledej.U lidu jste za blbce,nedovedete si ani vzít vzor z Geeblse,ten byl proti vám frajer.

  OdpovědětVymazat
 37. Nechápu jak někdo může nazývat příslušníky landsmanšaftu svými přáteli a pak požadovat pro svého strýce, který byl vězněn v koncentráku.
  Nechápu proč by pan Brady - Kanadský občan - být vyznamenán za utrpení během II.světové války - takových příběhů bylo na tisíce- tím nechci zlehčovat utrpení. Proč ho nevyznamenala Kanada.
  Nechápu jak někteří černí baroni mohli vstupovat do KSČ, asi , že z toho měli výhody - po roce 1989 jin stát vyplácel k důchodu snad 200,- KĆ. Dobře si to soudruzi z KSČ zařídili. A jak je vidět dnešní mocipáni to mají také zmáknuté.
  A navíc co se nenaučili od komunistů, velmi rychle se učí od Američanů - viz ten cirkus, kolem tamní volby presidenta. A navíc opět se potvrzuje jak naši politici mají hroší kůži, po takovém skandálu co provádí p. ministr Herman by už řada západních politiků sama odstoupila. Ta SMS velmi vypovídá i jeho inteligenci a charakteru Prostě hnus, hnus, hnus.
  Lidé bděte !!!!!

  OdpovědětVymazat
 38. Je třeba umnmět pracovat s telefonem. Známe případ Tlustý který mněl problém s "odposlechem " svého telefonu a další případ s posláním SMS zprávy Bursikem jeho biomase Kačence která přistála na nesprávné adrese. Lidé neblbněte, dnes poslat takouto zprávu zvládne i dítě.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 39. Budu si pozorně všímat, kdo se účastní protestní akce na Staroměstském náměstí. Zastupují politické strany, KTERÉ JSOU PRO MNE NEVOLITELNÉ.

  OdpovědětVymazat
 40. Pan Brady je možná slušný člověk, neznám, nesoudím. Kdo je ale hňup to je Herman, Tomu nebylo HANBA navrhnout prezidentovi Zemanovi svého strýce Bradyho na státní vyznamenání. Ptám se proč zrovna Bradyho a za jaké zásluhy. Dle toho co řekl i sám Brady, tak mu bylo sděleno, že jeho nominace bude posouzena, ne že byla schválena. Antizemanovci zase ucítili příležitost tohoto využít a dělat ostudu ne Zemanovi, ale České republice. Bylo by záhodno jim zatnout tipec jednou provždy a byl by klid. Chudák p.Brady jeho vlastní synovec ministr Herman z něj udělal úplnýho vola.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Návrh na vyznamenání Bradyho byl pravděpodobně už podáván s vědomím, že mu pravděpodobně nebude vyhověno a že tuto skutečnost pak političtí protivníci Miloše Zemana budou moci použít k rozpoutání zuřivé mediální kampaně proti našemu současnému prezidentovi. Myslí si zřejmě, že když se proamerickým silám podařilo násilným pučem svrhnout legálně zvoleného prezidenta v Kyjevě, tak by se jim to mohlo podařit také v Praze.

   Vymazat
 41. Příprava na Puč v ČR se povedla a vykonání je za dveřmi.bojte se

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dálijáma,Herman a ten jeho po medaili toužící strejda,jsou jenom aktéři ve scénáři ostudné aktovky havloidního režiséra,rejži(že by Rejžka?)

   Vymazat
 42. Vyzývám všechny inteligentní lidi, aby přišli ve čtvrtek 27.10.2016 v 18:30 hod. podpořit na "staromak" Gazdíka, jeho svatost otce Halíka a ostatní akademiky. Ze Suché loze pojede autobus plný méně inteligentních voličů kdu a top0,9 vyslechnout si projevy elit národa a demonstrovat za svobodu, demokracii. Určitě se tam bude mluvit i o odvolání prezidenta Zemana. A bylo by dobré, kdyby nezapomněli i na Putina

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tam bude asi nabito.
   Gazdík dokáže překonat i bývalého spojence Kalouska. A to je výkon! P.K.

   Vymazat
 43. Herman je prostě píča.

  OdpovědětVymazat
 44. http://www.petice24.com/odvolat_hermanna

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud se člověk zamyslí nad tím, jak se takový šmejd jako Herrman dostal ke korytům, dospěje k odpovědím na mnoho dalších otázek.

   Vymazat
 45. Včera jsem se zúčastnila v Třebíči setkání s hercem Donutilem. Starosta Třebíče předal herci jakési vyznamenání (řád, medaili....) jeho rodného města. Poté následovala beseda, při níž mistr odpovídal na otázky publika. Přestože byl postižen jakousi virósou, odpovídal vtipně a zábavně. Ale neopomněl se párkrát pěkně otřít o prezidenta a jeho "smrtelné hříchy" z posledních dnů a očividně dával najevo svoji kavárenskou příslušnost. Řeknu vám, opravdu nezahálel a osobní agitací (za komančů vysoce hodnocenou) sbíral pro kavárnu - tady u nás v Mongolsku (jak naše teritorium označují Pražáci) - body. Jestli jsou všichni z této jeho grupy tak čilí, tak to už se z té pravdy a lásky nikdy nevyhrabeme. VK

  OdpovědětVymazat
 46. PRAVDU NELZE ZAMLČET!!!!
  KANIBALSKÁ HOSTINA NA ZÁMKU V LÁNECH!!!!
  V pátek přiletěl do Prahy inkognito prezident RF Vladimír Putin, Lavrov a 10 členů jeho ochranky. Kolona žigulíků se z letiště VH na zámek v Lánech, kde byli tito lidé okamžitě přijati Milošem Zemanem. Pronikl jsem tajně do lánského zámku a viděl hrůzostrašné věci. Na rautu, na počest Rusů se podávalo LIDSKÉ MASO z dětí. Rautu se také zúčastnilo celé vedení KSČM a Okamura. Tak je bezpečně prokázáno, že Zeman, tak jako Putin žerou malé děti. Svědčí o tom stovky okousaných dětských ručiček a nožiček poházených okolo Kremlu.
  V neděli byly objeveny v Jelením příkopu ostatky 250ti dětí, které M. Zeman sežral. Zakopával je tam Ovčáček.
  Nejstrašnější na celé věci je, že ruská delegace v klidu odjela ne letiště VH a oletěla.
  KDE BYLO BIS???
  KDEBYLA NAŠE POLICIE???
  KDE BYL ZASTAVOVAČ LETADEL PADÁKOVÝ MISTR KALOUSEK???
  KDE BYL PODŘEDITEL EVROPSKÝCH HODNOT JANDA??? ( Byl prý na velvyslanectví USA a souložil se Shapirem.)
  KDE BYL ŠTĚTINA
  S USA NA VĚČNÉ ČASY A NIKDY JINAK!!!!!!!
  Xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  Joe Prkno

  OdpovědětVymazat
 47. Dalajláma není bezvýznamný šašo, ale možnost, jak se nacpat se základnou NATO přímo do Číny, pokud by se Tibet díky osvědčenému receptu barevných revolucí a majdanů osamostatnil...viz Kosovo. A v tom se zřejmně u nás, vedeni agentem S., angažují katolíci z KDU a TOP 09. Zkrátka, za církevními restitucemi musí být také vidět nějaká odevzdaná práce.(Ať si ti blbí Češi ten vlastní majdan zaplatí z vlastních peněz, že, Ameriku to už ve světe stálo dost).

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.