Reklama

čtvrtek 27. října 2016

Pseudomesiáši ČR Vlk, Herman a Halík...Chraňme se před takovými pseudomesiáši! Potřebují rozbušku u nás, aby se zbavili našeho prezidenta !

Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
27.10. 2016 posláno redakci
Současná situace v ČR nám v mnohém připomíná události na Ukrajině. Když se zákonný prezident Ukrajiny V. Janukovič v listopadu 2013 rozhodl nepodepsat asociaci mezi Ukrajinou a EU, a to z rozumných a opodstatněných důvodů, nastal rozruch. Malá skupina lidí vyšla do ulic, což by za normálních okolností nic neznamenalo. Protože ale došlo k nainscenovanému střetu s policií a zásahovými jednotkami, vznikla z toho kauza. Už několik měsíců předtím poslanec I. Carjov na zasedání parlamentu upozorňoval, že velvyslanectví USA vede agitaci v řadách mladých lidí prostřednictvím tzv. campů a připravuje na Ukrajině převrat. Učili mládež používat sociální sítě k organizování a provedení barevné revoluce. Poslední takovýto „Tech Camp“ byl přímo na americkém velvyslanectví. Vše, co se odehrálo na Ukrajině, postupovalo přesně podle scénáře barevných revolucí.

Tuto umělou kauzu střetu demonstrantů s policií v Kyjevě hned podchytila média opoziční strany, hierarchové Ukrajinské řeckokatolické církve a západní mecenáši barevných revolucí. Přivedli národ do varu a vyvedli ho do ulic. Výsledkem byl krvavý státní převrat a násilná změna vlády. To vše hned na druhý den po podepsání mezinárodní smlouvy v únoru 2014, potvrzené Francií, Německem, Polskem a V. Janukovičem, která garantovala mírové a politické řešení vzniklého problému.

Je nevyhnutné vědět, že klíčovou roli v průběhu euro-majdánu v Kyjevě sehrála odpadlická katolická hierarchie Ukrajinské řecko-katolické církve. Bez ní by se totiž státní převrat nepodařil. Mons. Gudziak, americký občan a rektor Ukrajinské katolické univerzity ve Lvově, v sociálních sítích rozšiřoval plán organizování manifestací, a brzy tato Univerzita vyhlásila občanskou neposlušnost prezidentu Janukovičovi. Katoličtí hierarchové dali příkaz kněžím a ti začali svážet věřící na majdán do Kyje va. Kněží dělali peněžní sbírky a vozili šatstvo a potraviny na euro-majdán. I když opoziční představitelé chtěli třikrát majdán rozpustit, katoličtí hierarchové jim to nedovolili a pokračovali v revoluci. Kardinál Huzar, primas Ševčuk, biskup Gudziak byli hlavními a hybnými silami, které držely lidi na majdánu.

EU přesto, že došlo k porušení podepsané smlouvy a tím i k státnímu převratu, hned potvrdila do vlády lidi, kteří přišli k moci násilím.

Podotýkáme, že jakákoliv kauza se v rukou organizátorů barevných revolucí stává nástrojem smrti. Dnes na Ukrajině řádí občanská válka, bratr bojuje proti bratru. Jsou tisíce mrtvých. Kdo pochopí tu strašnou bolest vdov a sirotků, kdo se zastane dětí, které umíraly kvůli ostřelování obytných částí Donbasu?

Nechá se český národ zmanipulovat a vyprovokovat k takovému šílenství? Nechají se katoličtí věřící zmanipulovat pseudomesiáši Vlkem, Hermanem a Halíkem? Věříme, že ne. Doufáme, že v národě je dostatek lidí, kteří používají zdravý rozum a svědomí a nedovolí, aby se kauza kolem nevyznamenání Jiřího Bradyho stala rozbuškou českého majdánu, který zdevastuje národ.

Pan Vlk řekl: „Musím se rozhodně postavit na stranu těch, kdo odsuzují takovéto kšeftaření s významnými symboly naší státnosti a snižování prezidentského úřadu“.

A co restituce, pane Vlku? Není to kšeftaření a snižování nejen biskupského úřadu, ale i pohoršení celému národu? A výsledek? Za 10 let Vaší vlády se z katolické církve odhlásil jeden milion věřících (viz statistiky sčítání lidu). V zájmu své kariéry kšeftaříte s dušemi lidí.

„Tato (kauza kolem nevyznamenání Jiřího Bradyho) je však, myslím, velmi flagrantní, a proto si zaslouží protest zdravě uvažujících občanů neúčastí na udělování státních vyznamenání, pakliže se s nimi takto kšeftuje”.

Ale, ale pane Vlku a kauza s profesorem Wolfem na teologické fakultě v Praze není flagrantní?Ta si zasluhuje protest zdravě uvažujících občanů. A co Vaše vyhrožování řeholnímu představenému sankcemi v případě, že neustoupí od kritiky zednářů a homosexuality? A je toho daleko víc. Kolikrát Vy byste si už zasloužil protest zdravě uvažujících občanů za všechny Vaše zrady Krista i národa!

Vlk věří, že různé kauzy „vybudí národ k pochopení, že podobné jednání snižuje v celém světě pověst našeho národa, kterou mnohé osobnosti v minulosti budovaly, a že napříště bude nutné kvalitněji vybírat kandidáty na tento nejvyšší post v naší společnosti“.

Pane Vlku, to, co píšete, se nevztahuje na pana prezidenta, ale na Vás a na Vám podobné klerikální Jidáše. To vy v celém světě snižujete pověst nejen křesťanského národa, ale i Kristovy církve. To, co mnohé osobnosti – světci – budovali, to vy dnes zneužitím autority likvidujete. Napříště bude nutné kvalitněji vybírat kandidáty na tento nejvyšší post biskupů v naší české společnosti. Pana prezidenta naopak volila nadpoloviční většina občanů, které Vy znevažujete! Pan prezident na mezinárodní i domácí úrovni reprezen tuje zájmy Česka a je autoritou, která nepanáčkuje před nadnárodními elitami. Nekompromisně se zastává morálních i ekonomických hodnot českého národa. Náš prezident o Česko nekšeftaří s těmi, kteří vyvíjejí tlak k jeho sebezničení.

Takoví kandidáti, jako Vy – zrádci Krista a Jidáši – by se určitě na úřad biskupa dostat neměli. Vaše demagogické útoky na prezidenta připomínají moralizování recidivisty; váha takových slov se vyrovná váze slov grázla. Na rozdíl od pana prezidenta Vy a Vám podobní, jako jsou odpadlí kněží Herman a Halík, kopete českému národu hrob prosazováním islamizace.Vy jste prodal Krista i národ. To je vskutku jidášské kšeftaření. Tím, že mlčíte, když se zavádějí zákony k sebe zničení národa, jste nástrojem globalistů.

Pan Herman úžasně zinscenoval kauzu, která mu má u elit NWO zabezpečit bodíky při budoucích prezidentských volbách. Je jistě jejich plánům plně oddán a český národ ho vůbec nezajímá. Jeho vrcholným zájmem je jeho ego a blížící se dědictví po strýčku Bradym z Kanady. Úloha vydíraného člověka mu ale vůbec nesedí. Tak oč vlastně jde? Prostě se prezident Zeman nehodí do geopolitických plánů světových zednářů, amerických politických elit, které rozběhly propagandu války s Ruskem. Prezident Zeman, jak víme, je vůči Rusku a Číně loa jální. Potřebují na místě prezidenta ČR prostě někoho, který s nimi bude na úkor národa kšeftařit. Co se týče prezidenta Zemana, on takový není! To každý dobře ví.

Potřebují někoho, kdo jim pomůže postavit český národ proti Rusku tak, aby byl ochotný s ním válčit. Jen hlupák by to dělal, problém je ale v tom, že oni takové hlupáky potřebují. Přesně o to šlo i na Ukrajině, díky Bohu se jim pomocí Ukrajiny nepodařilo vyprovokovat Rusko k válečnému střetu. Ale to neznamená, že oni od svých plánů ustoupili. Zkoušejí to znovu. Potřebují rozbušku v Česku, aby se zbavili současného prezidenta.

Klerikálové Vlk, Herman a Halík se i se svými demagogiemi staví do role mesiášů českého národa. Bůh chraň český národ před takovými pseudomesiáši!

44 komentářů :

 1. FAKTA, FAKTA, FAKTA:
  Herman řekl, že 8. září 2016 na slovenském velvyslanectví mu prezident vyhrožoval, že když se setká s Dalajlámou, tak bude jeho strýc Brady se seznamu na vyznamenání vyškrtnutý. To Herman řekl! A teď to podstatné: Jak to, že tuto informaci si nechal Herman až do druhé poloviny října 2016, kdy ji doplnil, že tomuto vyhrožování ze strany prezidenta byli přítomni další dva ministři a velvyslanec
  Slovenské republiky. Proč okamžitě, když mu prezident 8. září řekl, co Herman uvádí, proč to rovnou nesdělil celému národu, když je to tak závažné a čekal na to až do poloviny října. Odpoví mi na to někdo? Není to náhodou jasný důkaz, že tady něco nehraje?
  Je to tedy jeden z důkazů. Ale hon na prezidenta vlastizrádci jako Němcová, Diensbier, Horáček a další bude bohužel pokračovat. A další!
  Nikdo z novinářských "investigativců" se neráčil zeptat, co odvětil Daniel Herman na prezidentovo údajné vyhrožování, že "buď Dalajláma, nebo medaile pro strýčka", nikdo nepátral po tom, kdo panu a paní Bradyovým zaplatil letenky, nikdo se nezeptal grafiků a dalších dělňasů, okolo diplomů a medailí, jestli něco pro pana Bradyho chystali.
  A mluvili vůbec 8. září prezident a Herman o vyznamenáních, nebo Herman už hrál předem připravenou hru, kdy věděl, že se setká v rozporu se závazkem vlády ČR s Dalajlámou, vyvolá naší televizí podporovanou aféru a on přijde v polovině října s tvrzením o rozhovoru, který se odehrál 8. září na ambasádě Slovenska?Mohla to být i pravda. Háček je v tom, že něco jiného je "seznam navržených" a něco úplně jiného je "seznam vybraných". Ten druhý nemohl být 8.září hotový, ale byl hotový před tím, než Herman vyrukoval s prohlášením o obsahu rozhovoru s prezidentem 8. září na Slovenské ambasádě. Seznam vyznamenaných je tajný a celý hrad to striktně dodržuje až na jednoho, který podepisuje seznam a sděluje Hermanovi, že jeho strýček Brady na seznamu není. Kdo to je? No přeci předseda vlády ČR Sobotka. A Herman poté vystupuje s obviněním prezidenta, který mu prý vyhrožoval 8. září. A pořád ta samá nezodpovězená otázka, proč toto vyhrožování ze strany prezidenta Herman nezveřejnil hned 8. září a jako uražený neodchází z přítomnosti prezidenta, když se prezentuje Herman jako ctnost sama. A ještě jedna důležitá věc. V žádosti Hermana o vyznamenání strýčka Bradyho není uvedeno, že jsou příbuzní. Nikdo to tedy nevěděl, ani prezident. A Herman o rozhovoru ve kterém mu měl údajně prezident vyhrožovat doslova říká: "Prezident mi řekl: "strýc vyznamenání má schválené, ale když se setkáte s Dlajlámou bude ze seznamu vyškrtnut". Jak mohl prezident říct něco o strýcovy, když to že je to Hermanův strýc, nikdo nevěděl, že tedy je to Hermanův strýc, protože to Herman nikomu neuvedl, ani v žádosti ne a toto Herman zdůraznil, že to, že to je jeho strýc nikde v žádosti neuváděl, protože nechtěl za něj lobovat. Prezident tedy nevěděl, že to je jeho strýc a proč by tedy vyhrožoval Hemranovi, že nedostane vyznamenání někdo, kdo není k Hermanovi v žádném vztahu. Vždyť to nedává žádný smysl. Dále, pravděpodobnost, že se někdo z prvního seznamu dostane do druhého je asi 1:28. Přibližně 560 navržených a 20 oceněných. Ten poměr je tedy 1:28. Jinak o čem je řeč? Bradyho skoro nikdo neznal a taky proč by měl znát, když jeho zásluha pro vlast není žádná. Sir Winston na nějaké ocenění čekal 25 let a ten prokazatelně zachránil velké množství lidí. Koho zachránil Brady? Přežil. To je pravda. Ale v tom případě neměli by být vyznamenání všichni kdo přežili. Nebo Brady dostává vyznamenání za boj proti lidmi ČR zvolenému prezidentovi, který se nehodí USA, CIA, pražské kavárně, protože jim je schopen říct pravdu přímo do očí. Všechno je neskutečná šaráda, která se rozběhla okolo jednoho člověka, kterého do dnešního dne v republice nikdo neznal, nemluvil o něm. Najednou by mu metály a vyznamenání cpali horem dolem všichni, kterým Zeman leží v žaludku. Doteď ale nikdo neřekl, za co že to vyznamenání má dostat. Lidí, co zažili válku a holocaust bylo hodně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No vidíte, pravda a láska opět zvítězila. Pan Brady , kterého minulý týden nikdo neznal si plnými doušky užívá falešného vítězství. Pan Hermann spokojen na maximum, bude muset vypravit strýčkovi ještě jedno speciální letadlo, které poveze pouze medaile a ocenění. Svěrák s Kollerem určitě zmáknou nějaký oslavný song na strýčka. Z toho by se jeden posral, kde my to proboha žijem ???

   Vymazat
  2. Miliony lidí neměli to štěstí přežít koncentrák a kdo z těch, kteří přežili dostali tolik metálů a v jediný den.

   Vymazat
  3. Stačí se na youtube podívat na poslední díl Krausova uvolnění a je již naprosto evidentní, kdo za tím stojí a, že celá aféra byla připravovaná. Oni aktéři Zemanových odsudků jsou však pouzí lokajové. Mají plné huby Zemanovy samolibosti, ale oni jediní se svou nesnášenlivostí a neochotou akceptovat výsledky plebiscitu jsou ti, kteří směřují vývoj v ČR k politické krizi, kdy bude chtít menšina vyvolených určovat životní standardy a myšlení většině. Od toho je však jen kousek ke skluzu k občanské válce, která se pod smluvním dohledem Německé policie může změnit v něco ješté horšího. Vítejte v reálné diktatuře Německé EU, výkonného orgánu Římského klubu a Trilaterální komise! Protektorát Čechy a Morava byl znova ustanoven. Schwarzenberg si dovedl představit, že budeme další spolkovou zemí. Herman se omlouvá sudeťákům za zvěrstva, která páchali v Českém pohraničí a zve je zpět do vlasti. Halík s Vlkem se cítí bíti muslimy a za všechno může Putin. Poslední kamínky mozaiky již putují na svá místa a obraz bude kompletní. A tupá většina sedící u PC ne a ne zvednout zadky a vyrazit do ulic podpořit svého prezidenta.

   Vymazat
 2. Vlk,Herman,Halík - slouhové Satana,zneužívající k osobnímu zločinnému prospěchu zaslepenost a blbost některých křesťanů.
  Doufám, že skončí v pekle!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky Bohu, nikdo z nich není Čechem/Češkou. Náboženské obce a gójské církve své příslušníky dobře evidují, znají a volí je, jenom pravý český volič nesmí vědět kdo z kandidátů je Katolík, kdo je nečech, KDO JE KUKAČKA Z KUKAČČÍHO VEJCE i když jako střízlík zpívá... Tristní hnus.

   Vymazat
 3. Děkuji Vám.
  Jako věřící křesťan, pokřtěný, ale aktuálně jsoucí mimo církev, sleduji Vaše vyjádření k různým děním už delší dobu a od počátku obdivuji, že ve Vás i dnes konečně existují takoví křesťanští vedoucí, kteří se s pokorou skutečně táží Boha a hledají odpovědi i u dřívějších proroků, protože mnohé odpovědi, které dal jim, jsou určeny i nám.
  Ještě se mi nestalo, abyste mi nemluvili z duše.
  Potřebuji Vás, inspirujete mě, děkuji.

  Vladimír, Brno-Královo Pole

  OdpovědětVymazat
 4. Skutečně hezký mejdan na Staroměstském náměsí ve výroční den vzniku našeho státu, který tam bude věnován Kanaďanovi Bradymu, bude se mluvit o Dalajlámovy, Herman přečte poselství od Posselta, jistě tam budou vlát tibetské a ukrajinské vlajky a americké velvyslanectví dodá červené karty a možná ještě něco přidá. Ať žije den naší státnosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. herman také zdůrazní, že by se ČR měla stát jednou ze spolkových zemí Německa, jak už se vyjádřil pro PL(asi, aby připrclíci, kteří budou mít v reichu azyl, měli ho automaticky i v ČR). V případě, že bychom snad nesouhlasili, pošle na nás německé policajty, kteří už můžou operovat na celém území Bohmen und Mahren. Také se nám představí vekslák, který si myslí, že bude prezidentem spolkové republiky a bude mu asistovat jeho viceprezident, který lil sperma do svěcené vody v kostele. Asistovat budou multikulti pornojandové.
   Tohle všechno už není jenom útok na prezidenta, ale - jaká to ironie - na českou státnost ve výroční den vzniku. Ti, co tohle organizují nejsou Češi, ale vlastizrádné svině, které nám připravují strašlivou budoucnost.

   Vymazat
  2. Ano - a postačí totéž co bylo použito na Ukrajině. Pár policajtů v civilu"jako" zaútočí na účastniky oslav, a jiní proti nim zakročí. A další chátra, která číhá v záloze co se bude dít, a na kterou stranu se mají přidat, už počítá se zapalováním aut a rabováním obchodů? A bude v Praze majdan jako vyšitej. A zase už Praha - ta dnešní Mekka zmrdů - bude zhoubným nádorem, z něhož vyhřezne jedovatý hnis po celé zemi. Může se to stát - snad jen díky tomu, že Češi jsou studené psí čumáky na rozdíl od horkokrevných Ukrajinců, se to nevykrystalizuje, ale rozplizne se do obvyklých mediálních frází, a posléze to vyšumí - jako přejezdy kolon a jízda nočních vlků a další celkem bezvýznamné události, z nichž media účelově dělají jiskry pro možný požár.

   Vymazat
  3. 12.56 Jistěže nejsou Čechy a Češkami, byť je za ně jejich náboženské obce vydávají...

   Vymazat
  4. Dívejme se všichni rozumní lidé dnes na Primu,
   na Šou Jana Krause. Opravdu všichni a podívejme se na zaprodance našeho státu, jak tam budou exhibovat. Podle upoutávek tam budou ti stále stejní od voleb co podporovali pana Schwarzenberga. Ublíženci. Snad jen opravdový pitomec nerozpozná, k čemu má tento tiátr sloužit. Nenechme se vyprovokovat!!!

   Vymazat
  5. 13:33
   Ať se dívají ti, kteří to vydrží.
   Vím, kdo jsou. Ale čumět na jejich vlastizrádné držky a poslouchat jejich sviňárny nebudu. Každá jiná činnost je mi milejší a nemusím po ní blít.

   Vymazat
 5. Ad anonym 12:09
  pěkný souhrn. V nejbližších dnech nás ještě čeká pěkný virvál.

  Zdůrazním něco trochu jiného:
  Naše současná vláda je kolaborantská. V ni především oceňuji fenomenálního Bohuslava Sobotku, který je v cizích službách dnes již evidentně, ale byl a je tak precizně zakonspirovaný, že opravdu klobouk dolů. Jistě mu to nezapomeneme.

  OdpovědětVymazat
 6. Je výborné, že si konečně někdo všimnul role části Římskokatolické církve. Na Ukrajině i u nás.
  S tím úzce souvisí role samozvaných elit. Tito lidé se sami povýšili na něco lepšího než jejich spoluobčané, kteří je živí.
  J. Hruška

  OdpovědětVymazat
 7. Na cestách pana prezidenta je většina občanů kteří s prezidentem souhlasí. Vždyť ho také volila více jak polovina voličů. A co vidíme - trvalá dehonestace hlavně z pražské žumpy umělecké, mediální, kavárenské, havloidní atd. Jak je toto vůbec možné a kdo to zastaví.Máme se za prezidenta postavit se zbraní v ruce? Jsme roztříštění a musíme té pražské lůze dát společně přes dršku!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stačí když se nenecháme manipulovat.
   Chce to jenom čas.

   Jejich slabost je právě v tom, v čem jsou zdánlivě úspěšní. Svoje lži a nenávisti lakují narůžovo pravdou a láskou.
   Jenomže ta tenká slupečka laku pravdy a lásky nejde ztenčovat donekonečna. A na to dojedou.

   My přece nechceme opak pravdy a lásky, ale její naplnění. A dodal bych, i naplnění demokracie.
   (I když to takhle zní skoro až blbě, když ti prevíti ten termín "pravda a láska" tak zprofanovali...)

   Vymazat
  2. S tou přesdržkou ještě počkejte. Teď se na to čeká aby se mohlo zasáhnout. Možná, že podle jistého scénáře třeba někdo dokonce vystřelí do poklidného davu na Staromáku... To víte bude tam Štětina, Kocáb, Schwarzenberg ti něco podobného už zažili...

   Vymazat
 8. Herman, Heydrich, Hitler, nejlepší přátelé Českého národa!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A všichni na H...
   Heraus, nebo Smrad.

   Vymazat
 9. Jde o puč sudetských Němců v České republice.
  Herman je vůdce české pobočky katolické větve sudetoněmeckého landsmannschaftu Ackermann Gemeinde:----http://www.ackermann-gemeinde.cz/predsednictvo/-------Sudetoněmecký landsmannschaft tvoří 3 kmeny:1.Katolický Ackermann Gemeinde (v něm jsou čeští i němečtí církevní preláti - strůjci církevních restitucí, s ním kolaboruje TOP09, KDU-ČSL, Zelení s Piráty)---2.Soc.-demokratický Selinger Gemeinde (s ním kolaboruje ČSSD) ---3. fašistický Witikobund. Všechny 3 kmeny se schází pospolu na srazech SL. Srazy SL navštěvují i čeští politici a další čeští kolaboranti. Chtějí připojit Českou republiku k Německu. Ale migrační krize jim zkřížila plány, protože Češi migranty nechtějí. Stále více se provalují zločiny migrantů a jak poplyne čas, připojení ČR k Německu bude stále méně pravděpodobné. Tlačí je tedy čas. Proto udělali tento sudetoněmecký puč. Chtějí odstranit prezidenta, který má národnostní cítění a je proti migraci. Zeman má své chyby, ale proti migraci nám kryje záda. Kvůli Zemanovi tu Němci nemohou rozvinout hon na odpůrce migrace, jak to udělali v Německu. Proto vůdce české části SL Herman lživě obvinil prezidenta a snaží se o rozvrat ČR.----Důkaz, že Ackermann Gemeinde, Selinger Gemeinde a Witikobund tvoří společně SL:---https://www.historisches-lexikon-bayerns.de/Lexikon/Sudetendeutsche_Landsmannschaft

  OdpovědětVymazat
 10. tak panove dalsi informace zase za spinou je soros uz aby tenhle zmetek zdech:
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Erik-Best-Hra-podporena-z-ciziny-Herman-Soros-Horacek-460253

  OdpovědětVymazat
 11. Vlk, Herman a Halík jsou hajzlové a zrádci českého nároa a patří na šibenici.

  OdpovědětVymazat
 12. Já se těším, že nám to pán prezident 28. října vše vysvětlí, věřím mu! Pokud je dán prostor v médiích jen jedné straně, tak v podstatě věrohodnost je nulová.

  OdpovědětVymazat
 13. Herman už má kandidáta na českého prezidenta! Bernd Posselt

  OdpovědětVymazat
 14. Tohle všechno, co se dnes děje, má jediný cíl. Likvidaci českého státu a následnou germanizaci Českého národa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak napsal Adolf HITLER v Mein Kampfu, "Čech nemá v Čechách co dělat"

   Vymazat
  2. Podpisovou akci knihy K.Samkové bojkotovali, ale Mein Kampf nikomu nevadí :-/

   Vymazat
 15. Dvě věci už se neogermanizátorům povedly.

  1. Dokonale vymazat mozek a paměť většině národa a rozvrátit jeho kulturu.

  2. Zlikvidovat český průmysl a podvázat českou ekonomiku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zbývá zotročit Čechy a následně vyhladit všechny Slovany. Chtělo by to Žižku.

   Vymazat
  2. 13:31 Ale nepřehánějte. Vždyť podle německého velvyslance u nás působí jen 6000 německých firem. To uvedl když odůvodňoval požadavek na podstatné rozšíření výuky němčiny na českých školách. Takže pořád ještě je co vylepšovat.

   Vymazat
 16. To bude zejtra na Staromáku mejdan snů..sponzor - hazardní hráč Horáček - budoucí prezident...Za ním černoprdelník Halík - udavač a svině,vlastizrádce.V šaškovském a s rolničkami sudeťák Hermann,podpírajíc vlastního strýce Bradyho(který vlastně ani jeho strýcem není).Doufám,že se zjeví i vlastizrádce Dienstsbier mladší(jehož otec se v hrobě obrací),no a nějaký ten štvavý pamflet jistě sfoukne někdo z mediálních prostitutů typu Fendrycha,honzejka či Mitrofanova.Sprostým slovem to opepří dement Rejžek a mistr Kamberský.....No úplné defilé idiotů nás čeká zítra na Staromáku...

  OdpovědětVymazat
 17. Herman a spol má jediný cíl. Abychom jako Češi zmizeli ze světa a země české se staly součástí německa. Abychom dopadli jako polabští slované.
  Je třeba říct, že východní německo bylo kdysi celé slovanským územím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. herman vystasil lakmusový papírek, když řekl, že bychom se mohli stát jednou ze spolkových republik Německa. Generální svině, která organizuje imigraci možná dala pokyn - nechtějí kvóty? připojte je k reichu a máte vystaráno.
   Kom.odjinud:
   Jeden poslanec navrhl, aby Ministr Herman vysvětlil, s ohledem na suverenitu našeho Státu, co myslel svým výrokem, že : „bychom se měli stát další Spolkovou zemí“….
   Parlament jeho návrh na žádost vysvětlení výroku Ministra Hermana ZAMÍTL – pro projednání bylo jenom cca 28 poslanců, ZBYTEK PROTI!
   Znamená to, že 4/5 našich poslanců souhlasí s Hermanem, a jsou pro PŘIPOJENÍ NAŠÍ REPUBLIKY K NĚMECKU – jako jedna ze SPOLKOVÝCH zemí !?!

   Vymazat
 18. Jednomu nerozumím - celá ta sebranka - oni nepočítají, dokonce snad si nepřipouští, že by v nastalých občanských třenicích mohli zdechnout sami, jejich ženy, rodiče, děti, vnuci? Příbuzní? Oni nemají k nikomu citové vztahy? Oni by se o nikoho nebáli, jestliže se tak bezhlavě ženou do možného krveprolití? Mají nad sebou nějakou neprůstřelnou záštitu? Kde? V kom?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne, jsou to hovada bez zábran. Takový je germánský imperialismus. Dřív to mělo název hitlerismus. Studené a bezcitné, vzešlé z pragermánského Gotlandu.

   Vymazat
  2. Slušní a rozumní lide by měli ignorovat zítra Staromák,stejně jako troly na těchto stránkách.

   Vymazat
  3. Souhlasím s vámi. Tito debilové nejsou schopni pochopit, že když se něco posere, tak se jich to bude bezprostředně týkat. Nebo se všichni domnívají, že vyrazí do USA, kde spokojeně a v klidu dožijí ?

   Vymazat
  4. Taková hovada si nikdy, nikdy nepřipustí, že by jim někdo mohl nacpat do krku jejich vlastní medicínu. Jako všichni psychopaté jsou přesvědčeni, že mají právo ubližovat druhým a ničit je ale ti druzí, že se k nim musí chovat ohleduplně. V okamžiku odplaty nedokáží pochopit která bije. Proč je jim ubližováno a křivděno, když oni to mysleli tak dobře.

   Vymazat
 19. Jakápak oslava, neměla by to být spíše tryzna za Československo? Rodilý Čechoslovák.

  OdpovědětVymazat
 20. Jsou to všechno buzeranti, Halík, Herman, Vlk.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:01 ...a hlavně kurvy. U nich jedno nevylučuje druhé.

   Vymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.