Reklama

.

.

úterý 11. října 2016

Putin přináší varování: Ilumináti plánují použít islámu k zažehnutí 3. světové války... ‚Když nerozumíš minulosti, nebudeš schopen porozumět ani přítomnosti nebo utvářet budoucnost.‘

11. 10. 2016   Czech free press
Chtějí, abyste nadále ignorovali pravdu o tom, že ilumináti využívají islámu k dosažení svého konečného cíle – ke zničení Západu tak, jak jej známe, a k zavedení Nového světového řádu (New World Order). Odvážný Vladimir Putin je odhodlaný zničit Ilumináty, přičemž zničení této nejnepostižitelnější organizace tohoto světa popisuje jako ‚nejdůležitější odkaz‘, který by za ním mohl možná zůstat, a podle kremelských zdrojů chápe i roli islámu v plánech Iluminátů na zahájení 3. Světové války.

V Rusku je staré přísloví, které lze nahrubo přeložit jako: ‚Když nerozumíš minulosti, nebudeš schopen porozumět ani přítomnosti nebo utvářet budoucnost.‘ Putin žije tímto rčením. Podle zdrojů studuje historii Iluminátů, aby byl schopen rozumět jejich plánům a zničit tuto invazivní organizaci, než se její kořeny a větve nerozlezou po světě příliš rozsáhle a široce, že už bude pozdě.

Seriál Alberta Pika předpovídající tři světové války ho v tom zvláště zajímá. Albert Pike byl vrcholný iluminátský Velký čaroděj, notorický Luciferián a generál Konfederace v Americké občanské válce. Ten v 80. letech 19. století otevřeně konstatoval, že ústřední složkou 3. Světové války bude islám, a že Ilumináti přivedou islám do přímé konfrontace se Západem.

Albert Pike v tomto svém neblaze proslulém dopise (předloze) zapsal tvrzení, že jeho vojenský program by mohl trvat 100 let nebo trochu déle, než bude dosaženo dne, kdy ti přímí konspirátoři na vrcholu korunují svého vůdce Krále-despotu celého světa a uvalí Luciferiánskou totalitní diktaturu na to, co zbyde z lidské rasy.

Vypadá to, jako by Pike poukazoval na konspiraci k zahájení války tak, aby mohl Antikrist vystoupat do svého postavení jako vládce světa.

Pikův dopis rovněž podrobně s děsivou přesností specifikuje první dvě světové války:

„I. světová válka musí být vyvolána, aby Iluminátům umožnila svrhnout moc carů v Rusku a přetvořila tuto zemi v pevnost ateistického komunismu.“

„Druhá světová válka bude vybojována ze dvou důvodů. Ke zřízení Státu Izrael a k rozšíření komunistické kontroly nad Evropou.“


„III. světová válka se musí rozdmýchat za využití rozkolů mezi politickým Sionismem a vůdci Islámského světa.“

Podle Pika bude islám při úpadku Západu ústředním faktorem. Islám pak bude sám zdecimován, aby umožnil rozšíření nového náboženství Luciferianismu po zemi. Všichni muslimové padnou do tohoto systému. Podle Pikových historických proroctví, není žádného muslima na této zemi, který by nepodlehl náboženství Nového světového řádu.

Islám je jen pomůckou Iluminátů ke zničení Západu. Postupovali podle Pikovy předlohy, když v roce 2001 zničili Světové obchodní centrum a obvinili z toho muslimy. Ta krize, co pak následovala, byla naplněním dávno očekávaných proroctví. Jak předpovídal Albert Pike, stal se islám náboženstvím využitým k rozdmýchání krize.

A jak všichni víme, od toho okamžiku se situace jen zhoršila. Co je společným jmenovatelem pokaždé, když spatříte krizi? Kdo je za tím?


Islám.

A Ilumináti chtějí, abyste uvěřili, že to je z podstaty problém s islámem. Chtějí, abyste nadále ignorovali pravdu: že to oni tohoto náboženství využívají k dosažení svého konečného cíle – zničení Západu tak, jak ho známe, a k zavedení Nového světového řádu (New World Order).

Všechno to už bylo zmapováno. Viděli jsme, co dělají s migrační krizí a s teroristickými útoky atd. Využívají islámu, aby přiživovali ten požár. Jen přes pochopení historie Iluminátů můžeme potenciálně pochopit současný stav světa a zajistit, že Ilumináti mu nebudou utvářet budoucnost.

44 komentářů :

 1. Vladimíre !!!!
  dej Pán Bůh ať jsi dlouho živ a zdráv!
  obdivuji Tě!
  j.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dejte mi jeden duvod k tomu aby Putin pomahal fašistickému západu - včetně Česka...

   Vymazat
  2. Vlastíku, kde jsi tak dlouho byl? Už jsem myslel že tě na příkaz Ročílda zlikvidovala CIA protože toho moc víš.

   Vymazat
  3. Vlastimile! (18:25):
   Putin není zaopatřovací agenturou. Je však státníkem, který již mnohokrát Západu navrhl vzájemnou spolupráci. Na principu rovného s rovným.
   Protože státy, které spojuje společný zájem (ekonomický, kulturní ...), tak ty spolu zpravidla žijí v míru, nikoliv ve válce.
   A to je podstata Putinova (nesamaritánského) vztahu jak k Západu (Evropě i USA), tak i Východu.

   Vymazat
  4. Nikdo nemůže a ani nesmí spolupracovat s tím,kdo anektuje a opakovaně území jiných suverénních států a také ho nelze pojímat jako rovnoprávného,protože je to logicky sprostý šmejd a zločinec,respektive Vy si opravdu myslíte,že to hospodářsky nepoužitelné a mimořádně zaostalé i duchovně Rusko,lze brát na úrovni civilizace Západu? To jste se asi plně zbláznil. Rus je hodně hodně níže. Ať je rád,že se s ním vůbec někdo baví a to zřejmě jen protože pořád vyhrožuje použitím jaderných zbraní,chudák.

   Vymazat
  5. Vylízanče,kéž by tě kulturně obohatil nějakéj "raketovej inženýr",těch je teď plnej západ

   Vymazat
  6. Už se mi po Vás stýskalo. Jaké ruské Pomezí? Zajímá mne to.

   Vymazat
  7. Vylízanče,kéž by tě kulturně obohatil nějakéj "raketovej inženýr",těch je teď plnej západ

   Vymazat
  8. 21:38 - to je překlad toho slova "Ukrajina"! Sarmatizující Pšonkové to nepochopili a mysleli si že je to jejch Pomezí, pohraničí a tak se podle toho chovali jak dobytek, i starobylý Rusem (to je Germán, víme? Árijský válečník ze severu rusých, tedy plavých vlasů) založený Kyjev okupoval a hnusnou papeženskou věrouku tam lidu nutil! Ale tento povstal a k Rusku se navrátil! V Andruševu pak museli pacholci papeženští podepsat na věky že na Kyjev pazouru svou už nevztáhnou! A tak se i stalo L. P. 1670. Ale pak Karlik Dvanáctej, jsouce nekatolíkem zneužil toho a ve spolek se zrádným hejtmanem Mazepou vešel. Byl však velikým carem Petrem I. u Poltavy rozdrcen a Mazepa brzy poté spravedlivě zabit! Jenže pak se do toho začali srát Austrijci! Začali vymýšlet z rusínského nářečí v Haliči nový jazyk! Najali si na to jistýho profesůrka - lingvistu z lemberský univerizity a ten pro ně sepsal gramatiku tý hatmatilky spatlanou z jidiš, polštiny a ruštiny! A židobolševická antiruská vláda pak dokonal zbytek! Ve 20. letech se každý na tzv. Ukrajině musel tuhle srágořinu čit povině ve škole! Lidi si masově stěžovali a nebylo jim to nic platné, až pan Stalin když žida-bolšeika nakopal do prdele a vykopnul z Ruska, zrušil tohle svinstvo ... obnovovat to začali zas až za Hitlera a pak za Pearlmuttera ... a taky Juščenka, toho poďobance zjevně obřezanýho!

   Vymazat
  9. Díky. Víte,že například Berlín patřil Čechům a nebo třeba Kaliningrad a dokonce ho český král založil? Proto lidé vývojově dospěli k tomu ,a směji se,že lidé už ano, že nemá smysl stále jen válčit pro historii,která má navíc všechny možné výklady,respektive každá ze stran ten svůj a vymysleli společný dějepis a především platné mezinárodní právo,které jako svůj základ určuje a přirozeně,národ a jeho právo na sebeurčení. Ukrajina existuje,je mezinárodním společenstvím uznána za stát a ukrajinský národ také,samozřejmě. Nikoho,kdo už dosáhl této "vyšší vývojové úrovně",směji se, nezajímají nějaké staré a jen údajné ,ruské "křivdy",protože nikdo kromě zrovna především Ruska už nechce válčit. Lidé dostali rozum.

   Vymazat
  10. Tady je mapa Tauridy a ty kurvy "ukrajinský" - tedy ruští Pomezané okupují dodnes sever této země! - https://cs.wikipedia.org/wiki/Tavrick%C3%A1_gubernie

   Vymazat
  11. fandim putinovi a rf ale buh neexituje tak jen prani at zvitezi

   Vymazat
  12. 22:17 - Putin že neexistuje ?!?

   Vymazat
  13. Anonymní11. října 2016 22:34 buh neexistuje

   Vymazat
  14. Pro neználky: drtivá většina občanů dnešní Ukrjainy používá v komunikaci na internetu r u š t i n u (!). To zjistil průzkum společnosti Google, což není žádná ruská vlivová agentura, ale americký šmírák. Tak se ptám: co to je Ukrajinec? Kde žije? Není to Čech, jako u nás Chod, Hanák či Podkrkonošák? Není ona ukrajinština jen pouhé lokální nářečí ruštiny?

   Vymazat
  15. 23:49 - Bůh a Putin nejsou stejná osoba?!?

   Vymazat
  16. 5:56 - to teda není! Protože je totálně vymyšlená! Jejím autorem je agent C. K. tajné policie a profesor lingvistiky na Lemberské (lvovské) univerzitě Mihajlo Hruševski. Nářečím ruštiny je tzv. Suržyk, což je mluva Malorusů! Tedy obyvatel Maloruska - Kyjevské Rusi. Ukrajinština vychází z rusínského nářečí v Haliči, který patřilo k Rakousko-Uhersku, ale je tam zamotaná polská gramatika a zakomponovaný jidiš výrazy (Halič byla vysoce chazarizované území).

   Vymazat
  17. 22:03 - to jsou jen žvásty! Bez války bys zdegeneroval! I když ty ... no nechme toho. Jak řekl pan Wolf správně: "Civilizace se zrodila ve věčném boji a zahubit ji může jen věčný mír!" či "Život je neustálý boj a kdo tento boj nehodlá podstoupit, ten nemá právo na existenci!". Proto stále platí: "Jen pokud napneme všechno své úsilí, vůli, houževnatost, píli a vůli, jen tak budeme znovu stoupat k výšinám jako kdysi naši předkové, kteří nedostali tuto zem darem, ale museli si ji vybojovat!".

   Vymazat
 2. Ufonek 75
  Jenom ti co přežijí,budou moci slavit,jen se neví,jestli někdo přežije.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ti co přežijí, rozhodně nebudou mít co slavit.

   Vymazat
 3. Lzid vsude a vzdy byl.Problem jako rakovina kdyz se vypali vred neni vzdy jistota ze se neobjevi jinde.Jak priznacne prirovnani .Nikdy se nehada jen intrikuje korumpuje zaklada mafie vseho druhu ,vyvolava valky .Hlavne se pojistil proti kritice za vrazdeni valkami ve kterych ma vsude prsty , vymyslenim hokoustu v 60 tych letech kdy jakakoli kritica zida je okamzite prohlasena za rasismus a hlavne antisemitismus Nynejsi marast ktery zavinila America v oblasti valek opet je na jjejich rukou ,nejnoveji v Syrii kde tato krasna zeme zijici v pokoji se diky lzidovi promenil v hromadu sutin.A pokud bude Amerika pod kontrolou zidu nebude pokoj nikde a nikdy.To je ten hlavni problem .Ovsem verejne to nikdo nerekne neb je jiz vytrenovan co rici a o cem pomlcet

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte velikou pravdu a myslím že Vám to zde smažou neboť o židech se nesmí pomalu ani přemýšlet natož je zmiňovat v těchto souvislostech.Jinak Albert Pike byl chazar který dal podobu mnoha zvěrstvům...

   Vymazat
  2. Sledoval jsem zajímavou přednášku s názvem: "Proč je nenávist Anglo-Sasů vůči Slovanům dána geneticky". Zaznělo v ní, že Bůh stvořil bílého muže a ženu (Slovano-Arijce) Bůh je představitelem mužského principu zvaného "jan". Hospodin je představitelem ženského principu zvaného "jin!. Hospodin již jen kopíroval boží dílo a z prachu Země uhnětl Adama a z jeho žebra pak Evu. To znamená, že Hospodin vzal geny z opic a zapravil je do genetické výbavy Bohem stvořeného muže, čímž vznikl Adam. Genetickými manipulacemi pak z těla Adama povstala Eva. Vzniká tak Hospodinem vyvolený národ Židů se zvířecími geny, jehož úkolem je zlikvidovat bílé lidi (Slovano-Arijce). Spojením židů a dalších neslovanských národů vznikají Anglo-Sasové, kteří vyvražďovali muže slovanských kmenů žijících v Evropě a spojením se slovanskými ženami vznikly národy neobyčejně šikovné, ale mající v sobě nenávist vůči Slovanům (Němci, Angličané, Dánové, Švédové, Lotyši atd.)Jan Smola

   Vymazat
  3. Pane S molo velmi zajímavý výklad,nemáte prosím Vás odkaz na tu přednášku?

   Vymazat
 4. Tak celovesmírné spiknutí Iluminátů jo? Takové bláboly se hodí tak na osud.cz
  Tyto stránky jdou tedy hodně rychle do prdele.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty hlupče jdi taky hodně rychle doprdele !!!

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  3. v pohodě génie - asi víš kdo vlastní FED a kdo řídí committe of 300 - k čemu slouží City of London .. a jakou roli v EU hrají ¨jezuité¨ ... proti komu stojí KT a WD society....nemluvě o WH ...a pravděpodobně máš styky s Řádem Garter či Saxe-Coburg Gotha ....
   Triviální Vatikánká řády s P2 Lodge vůbec nezmiňuji...

   Asi se víc nebudu ptát ....

   Vymazat
  4. Tak jdi napřed, ať nečekáš ve frontě

   Vymazat
  5. Soudruzi, moc si nevyskakujte. Ilumináti vás pečlivě sledují a Putin je daleko aby vás ochránil.
   Moc bych zato nedal že i vaše manželky jsou nastrčené Ilumináty. Dobře víte, že normální ženská by si takové pakoše nevzala. Proklepněte si je.

   Vymazat
  6. Hlane jdi do prdrle ty vemeno,tyto listy jsou jedny z nejlepsich na internetu a velice objektivni krovaku ze spolku Havelsteinu a jinych buku ve vasi shnile povalecske spolecnosti.Ale i system jako byl Rusky padl (nikdo ani ve snu si nepomyslel ze se to stane ,tak padne i vase prohnila struktura korupce homosexuality a neresti . Vzdyt je verejne tyajemstvi kolik buzerantu obojzivelniku a jinych uchylu vladne a propaguje toto svinstvo .PROTO TAHNI NA NEZVEDAVCE TAM TE
   JISTE SPOLEK PADLYCH HOLEK PRIVITA S POZDRAVEM SHALOM

   Vymazat
 5. Jeste bude te Cesi knourat/jak kdysi rekl Venca Klausu/aby vas rusko ochranilo,zel bude jiz pozde.Zustane snad cas na prozvyknuti Wrigley Spermint,te nezapomenutelne chuti zapadu ,vy blbci !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nikdo nás chránit nebude. Jedna strana nás použije jako živé štíty a druhá tyto živé štíty logicky zlikviduje. Ani jedna z těchto stran nemají důvod nás ušetřit. Budou hájit jen své zájmy. Jako to dělali vždycky.

   Vymazat
  2. Pjakin to řekl jasně a natvrdo. Tam kde si Evropani nechají vybudovat radary tam bude směřovat i první úder. To je logika války. Takže pokud to jakákoli vláda či parlament schválí (nás do toho nenechají ani špitnout), bude to parlament či vláda zločinecká. Nicméně to nám pak už může být (i té vládě či parlamentu) úplně fuk.

   Vymazat
 6. voloda do toho andrej taky do toho a trump rovnez dotoho at je kurva dilo hotovo!

  OdpovědětVymazat
 7. Není mi vůbec jasné, proč tyto úvahy jsou editorem předkládány až v říjnu 2016, když to již dávno bylo sdělováno v březnu 2016 - viz:
  http://yournewswire.com/putin-illuminati-plans-to-use-islam-to-spark-world-war-3/

  OdpovědětVymazat
 8. Ty vole, vaše starosti tak mít ...

  OdpovědětVymazat
 9. ...V.V.Putin je absolutně sečtělý a
  vzdělaný státník ...
  já bych ho udělala stàtníkem celè planety!
  j.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je super nápad a jak byste dostala lidstvo jinam?

   Vymazat
  2. Ať se přestěhuje Putin.

   Vymazat
  3. do Prahy.
   i s kámošema Ramzana.
   Opakuji:
   pražskej Jelcin musí splnit jediný životní
   úkol.Pokud tak neudělá,bude zle.
   se mnou a mojí dcerou,s ním a jeho dcerou.

   Vymazat
 10. http://zpravy.idnes.cz/desivi-klauni-v-usa-0oi-/zahranicni.aspx?c=A161011_101042_zahranicni_mlb

  Ilumináti útočí! Kde je Putin?

  OdpovědětVymazat
 11. Osvícení v ČR jsou řízeni z SS.Členové M.Eben,Z.Svěrák, M.Topolánek, Dalík,Balousek atd.

  OdpovědětVymazat
 12. Můžete si tady plkat co chcete,příští rok v květnu to stejně všechno vypukne,opět o nás bez nás,Evropa to odnese,nakonec se stejně Rusko s Amerikou domluví...Jak napsal Nostradamus-živí budou závidět mrtvým- není na co se těšit.

  OdpovědětVymazat