Reklama

pondělí 31. října 2016

Rejstřík politických triků je bohatý, co s tím uděláme?

Michal Kadlub
31.10. 2016 posláno redakci NR v diskusi na novinkách jsou i tyto příspěvky...možná stojí za přečtení:
V koncentračních táborech a v druhé světové válce zahynuli tisíce skutečných hrdinů, po kterých dnes neštěkne ani pes. Tito lidé nedostali žádné ocenění a většina z nich nemá ani náhrobní kámen, kam by jim příbuzní položili kytičku. V dnešních dnech celá ČR řeší nějakého Bradyho. Vládní činitelé pronášejí projevy, udělují ocenění a hluboce se klaní. Pokud se chcete mermomocí někomu klanět, tak si ráno přivstaňte, běžte na autobusové a vlakové nádraží a tam se klaňte všem, kteří jedou do práce. Klaňte se všem, kteří pracují a podnikají, klaňte se všem, kteří vám každý měsíc posílají přemrštěné daně, aby jste mohli mlaskat. Běžte vy hrdinové do domova důchodců a tam se klaňte těm, kteří budovali tuto zem a dnes žijí na okraji společnosti. Měli byste být režiséry našich spokojených životů, ale pod Vaším vedením se v ČR točí film, na který by nikdo nešel, ale všichni v něm hrajeme!

Pavel Žídek, Choceň
Pokračování:
Čína při uzavírání rámcové hospodářské dohody s ČR,měla několik požadavků, mezi něž patřilo i to,
že čeští politici, se nesmí oficiálně, na vládní úrovni, stýkat s disidenty Čínského režimu, mezi něž patří i Dalajláma. Sobotka to stvrdil podpisem dohody.
Herman,jakožto uplacený zrádce, pracující pro Německé zájmy, měl od Němců zadání, tento bod porušit a u příležitosti konference FORUM 2000, která byla účelově svolána, tento bod porušit, protože Němci dobře věděli, že to ohrozí Česko-Čínskou spolupráci a Němci budou mít naději na udržení kšeftů s ČR. Hermanovo setkání s Dalajlámou, pak v celé kauze, hraje klíčovou roli.
Čína už na základě Hermanova porušení mezivládní dohody vypověděla setkání s Českými podniky na obchodním fóru, což onu smlouvu vážně ohrožuje. Celá taškařice s medailí pro Bradyho, je jen mediální zástěrka obchodní války, mezi Německem a Čínou o trh s Českem. Je to hra zpravodajských služeb.
Nejde o Bradyho medaili, ta je jen divadlem pro nevědomé masy.

41 komentářů :

 1. Zadání splněno !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono je to ještě promyšlenější - neb jak jsme právě slyšeli, Čína investuje v Německu astronomické peníze, že to rozlítilo k nepříčetnost i Pentagon a Bílý dům. Tak holt se musí někde jinde demonstrovat jednota mozkového trusu, pardon trustu. Patřím mezi hodně "přestárlé" a jak jsem tak koukal na ten Staromák 28.10., tak vidím, že tam jsou charakterově stejní, jako jsem viděl na fotkách se zdviženou pravicí za Hitlerovic Adíka, i se zaťatou pěstí za dob vlády Gruzínce Stalina. Čas plyne, kulisa zůstává, jen zrádci národa se stále rodí.

   Smazat
  2. Jednoduché. Porušil - tak odvolat. a nahradit škody. Dávno to mělo ve sněmovně zaznít....

   Smazat
 2. doktor dobře napsáno,problémem je že občané jsou ovčané.....a proberou se, až budou bez práce s exekucí na krku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano,skopčák si Číňana a kšefty s ním snaží udržet pro sebe a chce prostřednictvím zmrdů typu Hermana nám srát na hlavy a čínské zboží s pořádným ziskem přeprodávat a zabránit našim šmelinářům přímý kontakt na Čínu....Stačí se podívat kolik zboží od opravdového šuntu až po kvalitní strojařské výrobky původem z Číny se k nám dováží právě z Německa....Je to velké svinstvo a tupí herci a ostatní umělci/lehkoživkové s hlavou plnou jen nesmyslů kdo koho vyšuká, na tyto věci nepřišli.Hrají si na intelektuální elitu a přitom si nevidí ani na špičky svých čuráčků a frajtrů....a dát si pár věcí do souvislostí nejsou schopni a jen se ztrapňují.
   Proto vyhažte televize na smeťák a až k vám přijedou ti komedianti a podvodní kejklíži z Prahy,vemte na ně hole a žeňte je,ať si jdou vrzat,trdlovat,halekat a pitvořit se jeden druhému navzájem a kurva žádnou státní dotaci a proto vyhnat z místa min.kultu toho zrádného zkurvysyna Hermana a sním i ty pojebaný lidovce,co toho sio-nacistu nominovali....

   Smazat
  2. Když on ten Herman má pytlíček semínek pro hladové ptáčky umělecáčky. Stačí s ním zadrbat a už se slétají. Ti první se nazobou, ostatní utřou zobák.
   Až bude mít v nájmu pytlík někdo jiný, situace se bude opakovat stejně....Vždyď jde jen o další z rolí.

   Smazat
  3. O co skopčákům jde je vidět i v přístupu k "Nord streamu",který pokud se jeho kapacita zdvojnásobí dostavbou druhého "laufu",vyřadí tranzit plynu ze zlého Ruska a přes Ukrajinu a dál Polsko a Slovensko,ČR a tím bude mít skopčák plyn direkt i s monopolem a jak na na plyn tak i jeho tranzit z Ruska,na které plnou hubou nadává a vyhrožuje a s námi si bude dál vytírat prdel,vydírat a okrádat nás a zakazovat nám bez jeho prostřednictví obchodovat a ta debilní vláda,složená ze zrádců a bezcharakterních kurev to jen podporuje za vidinu nóbl korejtka v administrativě EU....o to víc je potřeba cenit si Zemana a postavit se na jeho obranu....
   Tak povýšenecky,jako se chovají USA k Německu a Francii,tak se tyto dvě země chovají vůči "východu EU" a vina je jen na naší straně,že si pořát dokola volíme do parlamentu prodejné kurvy a zrádce a nehájíme své zájmy.Nám nařizují tito monopolisté v EU sankce a zákazy obchodování přitom sami odchodují,aby sami mohli profitovat a držet monopoly a nás pod krkem.
   Přestaňme se už konečně s nima (jak s naší tak EU reprezentací) srát,oni se s náma taky neserou !!!

   Smazat
 3. Ani pak se neproberou.Budou brečet,jak je život
  zlý a nadávat na všechno okolo.Ani je nenapadne
  pátrat po souvislostech a něco udělat.TZV.historik
  pan Vondruškajenom řeční a odpovědět nedokáže na
  jednoduchou otázku,kdo je lepší hospodář.Zda ten,
  který nemá peníze a nekoupí či ten,který nemá pe-
  níze a vypůjčí si bez ohledu,zda tu věc vůbec k
  něčemu potřebuje.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 4. Číňani ať jdou do prdele, ti si na nás nemají co vyskakovat.
  Jaké oni si kurva mohou diktovat podmínky? Dovážíme jejich šmejdské výrobky za 1/2 bilionu!!! korun ročně a vyvážíme tam jen za 50 miliard.
  Proto jsou to Číňani kteří by nám měli nadbíhat, děkovat, mít zájem na dobrých vztazích a my bychom si měli diktovat podmínky. Ne naopak.

  Už zlikvidovali naše obuvnictví, textilní výrobu a teď se chystají zlikvidovat naše ocelárny.

  Ti kdo jim nadbíhají a uctivě a poníženě poklonkují, včetně Zemana, Zaorálka i hňupů jako je autor článku by zasloužili nakopat do prdele.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbeček, ak niekto zlikvidoval váš obuvnícky a textilný priemysel, tak to boli vaši nenažraní politici a tzv. podnikatelia, ktorí vytunelovali fabriky a na príkaz západu ich zavreli! Takže štekáš na nesprávny strom, kreténik!

   Smazat
  2. A také Číňani asi zlikvidovali zbrojní průmysl na Slovensku :-).
   Ten 17:27 žije asi v jiné zemi.

   Smazat
  3. A ešte niečo, ty dementík. Pozri si na spodnú stranu svojho compu na ktorom mlátiš tie svoje debiliny, kto ti ho vyrobil a choď sa sťažovať majiteľom značky ako to, že nekopnú Čínu do zadku, ty "mysliteľ".

   Smazat
  4. 17:37
   Ty blbko, náš textilní i obuvnický průmysl zlikvidoval dovoz levných šmejdů z otrokáren v Číně kterým naše fabriky cenově nemohly konkurovat. A potažmo kravky jako ty které tyto šmejdy na jedno použití nakupovaly.

   Smazat
  5. A protože jsi ty blbko evidentně ekonomicky negramotná tak ti musím připomenout, že do zemí EU které ty tak nenávidíš směřuje 85% našeho exportu a vyvážíme tam daleko víc než dovážíme. Takže obchod s EU je pro nás jednoznačně ekonomicky výhodný. S Čínou je to přesně naopak.

   Ale ty už se zřejmě nemůžeš dočkat až budeš makat v nějaké čínské fabrice za čínský plat a čínským tempem. Budiž ti přáno.

   Smazat
  6. Hňup jsi ty, 17,27
   Zeman ani Zaorálek fabriky do Číny nestěhoval. A když už tam jsou, tak proč ti tví favorité nebojují o přiměřenou celní zátěž na čínský šunt? Proč Herman nebojuje za rovnou soutěž evropských a čínských firem místo vyvěšování vlajky Tibetu, nebo setkávání s dalajlámou? Právě dobroserové nejčastěji vykřikují, že v Číně zaměstnávají děti, nebo musejí lidi makat za otrockých podmínek. Navíc je Čína známá téměř nulovou ochranou životního prostředí (Čína s USA se podílejí 40% z celosvětové produkce skleníkových plynů). Zatímco evropští výrobci musejí plnit ekologické limity, jejichž cenu musejí promítnout do ceny své produkce, Čína nic takového plnit nemusí. Jejich produkce je navíc často dotovaná čínskou vládou. Nic z toho unijní celní zákony neřeší. A pokud ano, tak nedostatečně. Proč?

   Smazat
  7. A vo tom to pane ekonomický mysliteli je, proč by se mělo obchodovat přímo, když si na tom administrativně může mastit kapsu němec, že.
   Stejnou obchodní politiku provádí amík. Papíry jdou přes oceán, ale zboží sochu svobody nezahlídne. No a "administrativní poplatek" je doma.
   Dříve jsme vyváželi do celého světa např. cukrovary na klíč, dnes je zájem jen o dílčí části. Záměrně je to rozdrobeno, aby byla závislost. Jen hloupý obchodník se specializuje jen na několik málo odběratelů. Pokud tak učiní, přijde závislost, diktát cen a ? krach.

   Smazat
  8. pro 17:27
   I ty sprosté nacistické prase vlastizrádné, ostudo České Republiky spolu se všemi všivými kolaborantskými zrůdami, táhněte na západ a nikdy se už nevracejte! Vy do České Republiky nepatříte, to není vaše vlast, nejste tu vítáni a na kolena nás nikdy nedostanete!

   Smazat
  9. 17:49 - taky nesouhlasí s poklonkováním komoušům z Pekinu, lepší by bylo uznat Čínskou republiku z Tchaj-peje, ta u nás investovala daleko víc! Ovšem to co provádí prase Heermanů, to přesahuje všechny meze! Ten dobytek přeci musí vědět, že páchá organizovaně a úmyslně vlastizradu! To že jezdí na sudeťácký srazy by na jho okamžitý odvolání z funkce mělo postačovat v pohodě a to že se setká s dalajlamou přesto, že ví, jaký to vyvolá reakce ve vládě jejíž je členem je už na rozkopání tlamy! A ten zkurvysyn ještě napadne prezidenta republiky a dovolí si to zdůvodnit tím, že ho správně varoval před jeho provokacema! Kdyby si tohle ten dobytek dovolil ke králi v Thajsku nebo třeba k tý tibetský lamě ze v době kdy si ještě hrála na Boha ve Lhase, tak skončil v kládě na 20 let!!! Prase mizerný ...

   Smazat
  10. 17,37
   A máme na výběr, než kupovat čínský šunt? Zjisti si, kde např. šijou hadry NIKE. V Bangladéši. A šičkám platí dolar denně. Zjisti si něco o dumpingu, než začneš plácat kraviny. Sama unie je učebnicovým příkladem. Nebo si myslíš, že německý sedlák dokáže vyrábět mlíko, maso a brambory za levnější peníze, než český sedlák? I za naše peníze Brusel dotuje západní zemědělskou produkci, kterou vzápětí veze na náš trh. Za dumpingové ceny. A těmi likvidují české sedláky. A s čínským šuntem je to podobné. Nadnárodní koncerny odtáhnou za levnou pracovní silou, ale jejich produkci dovážejí do Evropy bez adekvátní celní zátěže. Když už dovolují nadnárodním korporacím se na nás i Číňanech pakovat, ať alespoň jejich hlásné trouby v Čechách (např. Herman) drží hubu.

   Smazat
  11. omluva
   Můj příspěvek patří 17,49

   Smazat
  12. Pro 17:27
   Dalajláma byl devět let členem Komunistické strany Číny! Co ty na to:
   http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/12065-dalajlama-byl-devet-let-clenem-komunisticke-strany-ciny-a-dokonce-jsou-snimky-jak-si-podava-ruce-s-mao-ce-tungem-dalajlama-havel-a-bursik-se-divaji-na-zbytek-spolecnosti-jako-na-povl.aspx

   Smazat
  13. 17:27 Ekonomický gramoto, musíš trpět hroznou schizofrenií. Na jedné straně jsi zastáncem svobody trhu a blahodárného působení tržních mechanismů, ale když jde o Čínu, tak najednou nic z toho neplatí. Co kdyby v Číně nevládli komunisté? Také by ti tak vadilo jejich levné zboží? Přiznej barvu, že ti jde jen o tohle.

   Smazat
 5. Brady, Brady, Brady, pořád v TV a ostatních médiích. Za zadkem má pořád synovce Hermana, z neudělení vyznamenání došlo dokonce k pokusu o jakýsi neumělý státní převrat. Je mi ho líto, jak z něj udělali kašpárka a tahají ho na provázku. Naučili ho větu "nejde o mne, ale o demokracii". To jsme to dopracovali, když demokracie u nás prý skončila s neudělením vyznamenání Bradymu, o kterém předtím nikdo neslyšel, Přežil jako dítě koncentrák,smutný osud, píše a mluví o tom, tím se odlišuje od tisíců jiných se stejným osudem, o kterých nikdo nic neví.Hlavně že posloužil křivákovi Hermanovi k bojkotu politiky vlády a k pokusu o povstání proti prezidentovi.

  OdpovědětSmazat
 6. Panu Pavlu Žídkovi, Choceň, skládám hlubokou poklonu. Za slova, která pronesl na adresu oněch profláknutých "režisérů" našich životů.
  Dodnes ale stále nikdo neprozradil, za jaké zásluhy o náš stát měl být ten "nešťastník" Brady oceněn vysokým státním vyznamenáním!
  Obávám se, že až mu dojde, že se jakoby náhodou, ale spíš zcela promyšleně ocitl v rukou těch darebáků z pražské galérky, nebude mít z těch udělených (truc)placek, (truc)diplomů a (truc)klíčů od našich měst dobrý pocit. Stálo mu to za tu komedii?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je správná otázka! Kolik vlastně dostal z našich daní s sebou do Kanady?

   Smazat
 7. Herman měl být odvolán už po paktování se se Sudeťáky. Je to odpad!!! Sobotka je srabák.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...a taky hajzl k pohledání,jako celá ta banda ČSSD (těch slušnejch je tak málo,že by se dali spočítat prstama na jedný ruce)...
   Vemte si min.vnitra Chovance:organizovat fízlování a provokace pouliční opozice se neštítí,ale zasáhnout proti přímému urážení,vyhrožování hlavě státu a výzvám k její svržení není schopen.Tak na co toho blba i tlupami těch panských pacholků v uniformách platíme a to si na nás ještě berou posily přímo z rajchu....to,co se tu děje je už do nebe volající....

   Smazat
  2. 19:01 Nechci vás ještě více dráždit, ale tohle je ilustrace toho, o čem mluvíte:
   https://cz.sputniknews.com/nazory/201610304045142-policie-staromak-predvedeni-demokracie-cesko/

   Smazat
 8. Můj strýc pod hlavněmi kulometů v Rajhradu kopal pro Němce ve věku pana Bradyho zákopy proti Rusům. O žrádlu, které dostávali nelze hovořit. Dělali celý den. Když se dostal domů, vážil 45 kg. Má smůlu, nebyl Žid nebyl v koncentráku, tak ve svých 88 letech žádný metál nedostane. Brady, nezávidí vám!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...přesně tak,nebyl žid a proto nemá nárok a těch ostatních několik desítek milionů obětí nacistů (jen v SSSR cca 27) taky nestojí za řeč,protože jimi taky nebyly,ale židy budeme oplakávat a mlet furt dokola o holokaustu 7x do týdne,jako kdyby na světě nikdo jinej,kromě nich nebyl anebo neměl žádnej vert....je to nehoráznost a trapnost zároveň....

   Smazat
  2. Brady není strýc toho černoprdelníka. Jak to ,že ta chátra černoprdelnická lže? To jim pambíček dal do věna?Krást, podvádět a lhát?

   Smazat
  3. Však už na něho bylo podáno trestní oznámení. Doufám, že nebude poslední a všechna budou úspěšná. On MUSÍ z vlády ven:
   http://aeronet.cz/news/kauza-brady-ma-dohru-padlo-prvni-trestni-oznameni-pro-pomluvu-prezidenta-republiky-bude-se-muset-ministr-kultury-zodpovidat-za-sve-vyroky-hrozi-bradymu-popotahovacky-v-kanade/

   Smazat
 9. 17,27 Co to meleš vždyť to je podstata kapitalizmu aneb jak říkají braťa Slováci, silnější pes je.. s tebou bych jak říkají Ukrajinští vlastenci nemohl ani srát na jednom poli.

  OdpovědětSmazat
 10. Herman ze se dělá vola ať tedy pokračuje. Ta taškařice s Bradym. Za prvé: nepochopil do
  kdy se návrhy na státní vyznamenání dávají. Za druhé: nechopil, že i kdyby Brady chtěl tak poruší Kanadské zákony. Za čtvrté: jede do Norimberku na sjezd. Kolik tam asi sedělo staříků jako pan Brady? Určitě dost a určitě prošla řada z nich taky koncentrákem. Jenže stáli na druhé straně plotu. Za páté: tohle už je tragikomedie. Nácek chce vyznamenat člověka, který prožil určitě
  nesmírné utrpení.
  Pan Brady si jistě prošel svým, tím si ovšem
  prošly milióny dalších.
  Za šesté:Kdo, předtím o panu Bradym slyšel?
  Za sedmé: Pokud je skutečně jeho ,,strýc," u mne
  osobně by to šlo za hranici morálky navrhovat příbuzného.
  Za osmé jak to vidím já: Potřebovala ta naše kavárna oběť. Pan Brandy se jí stal podruhé v životě. Je mu osmdesát osm. No a potřebovali jej ,,předhodit" Museli tohle všechno vědět. Herman umí lhát výborně a ti herci taky někteří. Podle mne chystali ,,povyk", možná něco víc. ,,Vidíte, jak ten Zeman necitelný?" No a vzhledem k tomu, žije v Kadě tak se tušit odkud fouká a k čemu tenhle tyátr se připravuje. Jenže jej připravují herci, kteří vždy hráli podprůměrně nebo maximálně průměrně. Tak si myslím, že až přijde nějaké výročí na kterou tahle kulturní vložka chystá, měli bychom si k tomu kulturnímu vystoupení všichni rozumní Češi říci své.

  OdpovědětSmazat
 11. Ještě k té ekonomice: v diskuzi se přede mnou pohádali jedna paní a jeden pán, dost nepěkně. Dovolte mi vyjádřit se k tomu: Západ přestěhoval kvůli levnější pracovní síle fabriky na Východ, takže skoro všechno se dnes vyrábí tam. Došlo k velké desindustrializaci zejména v USA, ale i v jiných zemích Západu. Do toho období jsme vstoupili my do EU a stali se pevně svázanými s ekonomikou Západu. Měli jsme hodně, hodně výrobních kapacit, ale to se novým partnerům nehodilo, vždyť nás přijali proto, aby nám mohli prodávat své výrobky, kterých je obrovský nadbytek. Tak došlo ke zrušení našeho průmyslu různými cestami, vzpomeňme na naše cukrovary. Zároveň má ale celý Západ negativní obchodní bilanci s Čínou, protože ty výrobky se zase musejí z Číny a ostatních levných zemí zase přivézt. Nízká kvalita je dána tím, že výrobci na ní nemají zájem, chtějí, abychom naopak museli kupovat pořád nové věci. Kdo nemá nějakou módní věc, jako by nebyl, to v nás vzbuzují. Mě už to nevzrušuje, ale mladé lidi třeba ano. Co je ale příčinou toho stěhování průmyslu na Východ? CHAMTIVOST! Neskutečná, zrůdná, nekonečná chamtivost velkého kapitálu a bank. Všechen zisk z otrocké práce jde jim, a ani ho nedaní, už to dokonce ani nepředstírají, a někteří, jako třeba Google, se tím chlubí. Ojebávají své rodné státy nejen na daních, ale i tím, že v jejich vlastních zemích jsou lidi bez práce, nebo musejí pracovat za daleko míň, než když pracovali v továrnách. Takže i tito lidi platí menší daně. Ale když se něco posere, třeba začnou krachovat banky, které půjčovaly lidem, o kterých věděli, že nebudou splácet, ale potřebovaly okrást i toho posledního ubožáčka, tak se řekne "too big to fail", zaplácne se to ze státního rozpočtu, tedy z daní těch stokrát okradených lidiček, a bublina se může začít nafukovat znovu. Takže milí, co jste se tak hádali, já to vidím tak, že na vině je kapitál a kapitalizmus, který svými penězi odstraňuje veškeré překážky za ještě většími zisky. Naše první pravicové vlády jim v tom vydatně sekundovaly, ať už z blbosti nebo úmyslně. Teď už se to před ničím nezastaví, a nakonec se těch pár mocných zbaví nás všech, protože nebudeme potřeba, a nechá si pár vyvolených pro svou obsluhu. Proti této síle nikdo nic nezmůže, všichni už jsou tak zhýčkaní, že radši uhnou, než se tomu postavit a nechat se zlikvidovat. Nevidím jiné řešení než světovou vzpouru všech dělných lidí, jenže i tady taháme za kratší konec provazu: blíží se valem doba, kdy už skoro žádné lidi nebude potřeba. Zdravím, Pavla, a nehádejte se, jsme všichni v jednom pytli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano,ano přátelé,"proletáři všech zemí,spojte se,neboť všichni darebáci to už dávno udělali..."

   Smazat
  2. Milá Pavlo,
   v jednom pytli nejsme. Jak že se to říká? Všichni jsme si rovni, někteří však rovnější. Ti, co mají svojí existenci zajištěnou z nám odkloněného majetku, nebo jsou podporovány zahraničními penězi, nikdy nebudou na stejné straně barikády. Naše politická jelita se v zásadě rozdělují na dvě skupiny. Na ty, co "jenom" neumějí a na ty, co přišli přímo sabotovat a škodit. Herman, jak se ukazuje a ukazovat ještě bude, patří do té druhé skupiny. Kdysi se tato druhá skupina maskovala pouze svojí nešikovností. Dnes už se pomalu přestávají nějakým maskováním zabývat. A lidovci nejsou zdaleka jediní. To nám ještě ukáže čas.

   Smazat
  3. Anonymní31. října 2016 23:35 dobre jste to napsala

   Smazat
 12. Jedním z hrdinů, kteří by si in memoriam metál zasloužili, by byl jistě Radola Gajda. Tatíčkovi Masarykovi nepad zrovna do voka, Benešovi taky neé, tak s ním pěkně vymr.... Ale sto let uplynulo, Oba naši vládci jsou už v hrobě, takže medaile by slušela.
  Váš typický troll Jířa

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jířo, kdybys o Gajdovi věděl víc, tak bys takou houpost nenapsal.

   Smazat
 13. 16:15
  Máš pravdu. WWII. způsobila, že dnes je fašismus velmi odporné slovo. V Gajdových časech tomu tak ještě nebylo.
  Chápu, že v dnešní době mají Mašínové o 100% větší šanci dostat medaili, než Gajda.
  Váš typický troll Jířa.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.