Reklama

sobota 22. října 2016

Rob Kall: Volby prezidenta USA mohou být zfalšovány.


22. 10.2016      zdroj
Už podruhé spustila mainstreamová americká média hustou bubnovou palbu do Donalda Trumpa. Tentokrát za to, že odmítl už předem přijmout volební výsledek voleb, které, jak prohlásil, budou patrně zfalšovány. Na to mainstreamová média samozřejmě vyhlásila , že jeho přístup podkopává americkou demokracii, protože bere v pochybnost americký volební systém, který je základem amerického systému politického.


Problém ovšem je, že Trump není ve svých pochybnostech zdaleka sám. Jako vydavatel webové sítě OpEdNews mohu potvrdit, že jsem na ní do dnešního dne zveřejnil už přes 10 000 článků, vyslovujících pochybnost o tom, zda je náš volební systém korektní a spolehlivý.

Co k tomu dodat? Díky WikiLeaks dnes víme, že volební štáb Hillary Clintonové zfalšoval - a to v mnoha směrech – už primárky demokratické strany. A to když využil ministerstvo zahraničí USA k ovlivnění FBI, když lhal a podváděl při jednáních Národního výboru demokratické strany (DNC), a když v úsílí likvidovat demokratické soupeře Hillary využil spřátelená mainstreamová média.

S ohledem na tyto skutečnosti má Trump všechny důvody věřit, že volební štáb Hillary Clintonové učiní všechno, co bude možné, i k zfalšování volby prezidentské.

Bernie Sanders přijal výsledek primárek - to je svoji porážku od Hillary - dokonce i poté, co WikiLeaks své závěry zveřejnily. Neodsuzuji jej za to. Kdyby ovšem proti výsledku primárek vystoupil, vyzval své stoupence, aby zaplnili ulice, kdyby vyvolal ruch požadavkem právního zákroku proti volebnímu zfalšování, mohly dnes věci vypadat jinak.

Trump, pochopitelně, jako politik jiného typu, vyhlásil tomuto falšování boj – a už jej také zahájil. Vyzval své voliče, aby byli připraveni jít do akce. Nevím sice, jakou akci má na mysli, ale nepochybuji o tom, že skutečně připraveni budou.

Že Trump korektnosti nadcházející prezidenstké volby (proběhne. už 8. listopadu), nevěří, je americké demokracii jen ku prospěchu. Nutí totiž miliony lidí, podívat se na náš volební systém z větší blízkostí. Riziko elektronického zfalšování volby, posílené navíc i neschopností systému provést věrohodný přepočet hlasů, je totiž obrovské.

Avšak naše média už předem zmasakrovala všechny, kteří svou obavu vznesli, jako spiklenecké teoretiky.

(Rob Kall je známý americký vynálezce, žurnalista a zakladatel webové sítě OpEdNews)
Článek ze serveru P.C. Robertse přeložil Lubomír Man

26 komentářů :

 1. Jaképak zpochybňování demokracie? Copak už v roce 2000 nemusel o volebních výsledcích rozhodovat soud?

  OdpovědětSmazat
 2. V poslední době se to píše o všech zemích, kde byly volby.Je vůbec nějaká země, kde by nebyly volby zfalšované? A vůbec nerozumím tomu, proč se do toho někdo hrabe. Ať si každá země dělá volby jaké chce, a politiku jakou chce, když tím nikomu neškodí - proč do toho ostatní země strkají zobáky? Potrhlý svět - jak u blbých na dvorečku. Nebo media prostě píšou kdejakou kravinu, aby bylo co psát, hlavně aby byli lidi správně dožráni, potom diskuze - bla bla ... a penízky se sypou. Nebo už vůbec nic nechápu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta poslední věta je naprosto pravdivá.

   Smazat
  2. Souhlasím s tím, ať si každý falšuje volby, jak chce, když jim to tak vyhovuje. Problém je v tom, že volby v USA mohou bohužel zásadně ovlivnit život i nás.

   Smazat
 3. to 16:53
  Ano, odpověděl jste správně poslední větou.

  OdpovědětSmazat
 4. Všechny volby jsou zmanipulované.Média se o to
  postarají,aby se o tom mluvilo.Nakonec světová
  média také potvrdila,že volby v Rusku či refe-
  rendum na Krymu byly zfalšované.Proč by to v USA
  mělo být jiné.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. majevský majevský, strč hlavu do hajzlu a spláchni. udělá se ti líp. Ktrá "světová" media máš na mysli?

   Smazat
  2. A kam se spláchneš ty? A proč jsi to ještě neudělal? Proč nadáváš Majevskýmu, když napsal pravdu - nebo jak je to podle tebe? Pokud pozoruji mediální cvrkot, tak o volbách téměř ve všech zemích kde byly v poslední době, se píše, že byly zfalšované - v Rusku - zfalšované, Na Krymu - zfalšované, v Syrii - zfalšované, v Maďarsku - zfalšované... kde ještě byly volby, které nebyly prohlášeny za zfalšované? A "světová" media jsou "světová" media. Měl bych vyjmenovat všechna media tady v příspěvku? Jen když můžeš hodit hovnem - česká klasika. Už Švejk říkal, že v Čechách je házení hovny nejčastěji užívaným argumentem. Jdi se vycpat.

   Smazat
  3. 20.56-Je vidět,že máš mezery ve vzdělání.
   Jinak bys věděl,že to vychází nejen z ČT,
   ale z renomovaných světových agentur jako
   je Reuter,CNN a pod.Příště se aspoň pokus
   představit.Takhle jsi jenom posera.
   Petr Majevský

   Smazat
  4. 21:07 Pro úplnost připomínám opakování voleb v Rakousku.

   20:56 Zřejmě sám používáš doporučovaný postup, když víš, že se ti "udělá líp". Bohužel to lejno, která máš místo mozku, tím nikdy nevypláchneš.

   Smazat
 5. Pokud je pravda, že v 16 státech USA volby (hlasovací zařízení) technicky zajišťuje firma vlastněná fakticky G.Sörösem, pak je výsledek "voleb" celkem jasný.

  OdpovědětSmazat
 6. Trump používá ty nejpodlejší argumenty, které lze vůbec myslet. Je to oportunista nejhrubšího zrna a nemá žádné vychování. Pokouší se vnutit Americe svoje pojetí "slušnosti", a Hillary Clintonové od tohoto burana mířilo už mnoho ran pod pás. Trump nemá žádné zábrany, jde mu jen o vítězství.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prozraďte nám ještě o co jde té paní. Díky.

   Smazat
  2. Jednou větou? Udržet Ameriku "great".

   Smazat
  3. 19:47-tu šanci již propásla.

   Smazat
  4. blbe 19:21

   Smazat
  5. tu šanci nikdy neměla a ani o ní neuvažovala... jde jí jen o moc. je mocí nemocná..

   Smazat
 7. I když zvítězí "zcela regulérně" madam Clinton, nebude to nic znamenat ve vztahu k aktuální situaci v americké společnosti, kde se tak jako tak schyluje k občanské válce. Good luck, naši američtí přátelé!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. K žádné občanské válce se neschyluje, nestraš. Amerika může v klidu zvolit prezidenta, to je vše. Trump prohrává a čeří vodu, a ...... si do vlastního hnízda. Dělá Americe jen ostudu a každý normální Američan si oddechne, až bude po volbách.

   Smazat
  2. Dezinformátore 19:35.
   Z přesvědčení, za 30 stříbrných, nebo z nenávisti?

   Smazat
  3. ještě se musíte hodně učit

   Smazat
  4. 19:35 S tou občanskou válkou se mi vybavila slova samotné Clintonové, která ve 3.debatě prohlásila, že v USA se každoročně navzájem postřílí 33 000 Američanů. Ve srovnání s občanskou válkou na Ukrajině je to docela masakr.

   Smazat
 8. 19:21 = nejvetsi HLUPAK na uzemi Ceska !

  Pro Hillary "hlasuji lide", kteri jsou 20 let po smrti !
  Lide kolem Hillary prevazi svoje volice ze statu do
  statu v autobusech !

  Lide koplem Hillary plati penize gangum a bezdomovcum za fyzicke terrorizovani stoupencu Trumpa , kteri se schazi na jeho projevy.

  Lide kolem Hillary dali volebni pravo tem, kteri nemaji obcanstvi, pouze na zaklade ridicaku, kdyz je predpoklad, ze budou volit pro Hillary. (Napr, neregistrovani immigranti z Mexica.)

  Vezni dostali pravo volit , ktere drive nemeli, kdyz budou volit pro Hillary.

  Samozrejme, ze volby budou CINKNUTE. Vsichni to vi, akorat nekteri Cesi o tom pochybuji.

  LEONIDE BREZNEVE ! Kdybys neprisel v 68, tak ja bych neutekl a dnes, pred koncem sveho klopytani zivotem, bych byl hloupy jako dreveny houpaci kun, nebo posluchat
  Ct. 24. a musel bych se znovu narodit, abych byl chytrejsi, coz je v Praze nemozne.

  Bystrozraky HONOLULU zde prohlasuje , ze mu nic neujde, a ze vi co se deje za nepravosti.
  TRUMP JE presidentem uz ted a Amerika to dobre vi take !
  Ma 80 % hlasu.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 9. Volby v USA a ve všech zemích, kam dosáhnou pařáty jenkýských nejtěžších psychopatů, jsou vždy zmanipulované. A protože psychopat vždy obviňuje ostatní ze svých zločinů (jeden z typických rozpoznávacích znaků psychopatů), ječí, že zfalšované jsou ty volby, na jejichž zmanipulování nestačil - tedy volby na Krymu a v Rusku.

  OdpovědětSmazat
 10. Volby v USA ...UZ JSOU ...zfalsovany. Mini hitlerove a media uz davno pouzivaji verbalni , opakovane hlasite nasili, LZI A PODVODY pomoci cele , velmi rozvinute masinerie propagandy zname z nacistickeho Nemecka.
  Dale ,Trump bohuzel pro nej , neni slizky politicky plaz a velkym problemem je jeho uprimnost v boji za lepsi USA. Za to ,ze neni podvodnik a cynicky lhar ,zaplati take...MIliony pristehovalcu a emigrantu z Mexika a Jizni Ameriky jsou tak proti nemu. Jejich rodiny a pribuzni a znami take chteji a chystaji se do USA. Proto budou emigranti , obcani USA z tech zemi volit proti nemu a nektere staty jako Florida , California, Colorado maji vetsi pocet hlasu nez jine v podvodnem systemu spolu s pomoci volebnich pocitacu korporaci , ktere udajne vlastni take satan-Soros...Nejen Hitlery ale daleko vetsi mnozstvi agentu pro spolehlive zajisteni "spravnych voleb"bylo jiz davno zaktivizovano....Nedavne machinace pri volbach Bushe ukazuji jak se to provadi v praxi , kdyz nekdo musi byt zvolen za kazdou cenu !!! Jine mene napadne jsou v USA dlouholetou tradici a napr. Kennedy byl zvolen Mafii , kdy rozhodujici hlasy dodala /prave Mafie na objednavku od otce Joe Kennedyho take clena Mafie//z tradicni zakladny Mafie , Chikago , Illinois. Nemusime chodit daleko, machinace proti Sandersovi postaci...uplne. Media a minihitlerove z celeho sveta pak poskytuji rvave nasilne agresivni skupiny, gangy , za ucelem pripravit utoky proti politikum, statum narodum...Pouziva se hodne antirasismus, kdy z Italie jsme kritizovani kvuli cikanum , ale Italie nikdy cikanum nepomuze. Britannie jich vzala neco ,ale ted horce lituji...
  Hitlery je asi vubec nejhorsi kandidat v historii USA a nevyhovuje ani po zdravotni strance , nehlede,ze je to duchodkyne bez inteligence a schopnosti a tak musi mit napovedu co rikat asjak odpovidat, coz by vitali vsechny deti skolniho veku pri zkouseni u tabule...Ano u tabule...Mozna ma elektrody vmzkuako Manchutian Candidate.....

  OdpovědětSmazat
 11. Ne že mohou, ale budou zfalšovány. A pokud i tak zvítězí Trump, bude fyzicky zlikvidován.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.