Reklama

.

.

neděle 23. října 2016

Ruská letadla rozbombardovala posily teroristů v Aleppu ...


23. 10. 2016     zdroj
Syrský vojenský zdroj dnes kolem 6:15 hodin místního času oznámil, že ruské letectvo zničilo pozice teroristů na jihu Aleppa. Podle této informace VKS RF objevily oblast shromažďování se nepřítele a okamžitě zahájily proti džihádistům sérii masivních leteckých úderů. V důsledku těchto akcí byly nové trasy teroristických dodávek, které se nacházely v jižním koridoru Aleppa, zlikvidovány. Bombardování trvalo šest hodin.


Podle vojenského zdroje z Damašku zasadily VKS cíleně úder na zjištěné pozice džihádistické teroristické koalice Jaish al-Fatah (která zahrnuje džihádisty Fronta an-Nusra/Dzhebhat Fatah al-Sham a Ahrar al-Sham). Ruské letectvo zničilo pozice teroristů poblíž silnice u Khan Tuman a Khan Al-Ramuseh. V důsledku tohoto ničivého bombardování zahynuly desítky teroristů.

Džihádisté tak ​​byli zbaveni možnosti jak dalších posil, tak dosažení přední linie na jihu Aleppa. Z velké části díky spolupráci mezi syrským a ruským velením bylo letectvo schopno likvidovat útok nepřítele ještě před jeho zahájením.

V nejvližších dnech se džihádisté ​​Jaish al-Fatah chystají k útoku na severozápadní a jihozápadní koridory Aleppa. Podle vojenského zdroje plánují extremisté obléhání oblastí, které jsou v současné době pod kontrolou syrských vládních sil.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová  

27 komentářů :

 1. Je to jen dobře !!

  OdpovědětVymazat
 2. Tím se jen potvrzuje,
  že teprve po přítomnosti pozvaných leteckých sil Ruské federace,nastal očekávaný obrat.
  Když tam "bombardovali" agresoři z USA,(samozřejmě pouze na oko), ovládli síly džihádistů další a další území Sýrie a nejen kradená ropa směřovala v nekonečných konvojích do Turecka.
  Díky, Rusko. Dejte těm pokryteckým US okupantům na frak !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. přesně napsáno,snad už ti co to sleduji vědi odkut vitr fouká zmetci americký

   Vymazat
 3. Ať žije a dlouho zdráv je Putin, záruka míru a jediný odvážný a moudrý státník. http://www.mojevideo.sk/video/27154/kde_bolo_tam_bolo_bol_raz_jeden_putin.html

  OdpovědětVymazat
 4. Je to smůla, narodit se o sto let dřív.

  OdpovědětVymazat
 5. Dnes informovala naše media, že Mosul opustilo cca 4-5 tisíc obyvatel. Směr pohybu neuvedli. Mosul bude brzy dobyt jak jsem předpokládal neboť odhad počtu obránců se pohybuje v těch samých číslech. Pokud se je podařilo Rusům rozprášit, mají uzavření poradci v Allepu smůlu. Amíci budou muset s Rusy potají vyjednávat aby neměli z ostudy kabát.

  OdpovědětVymazat
 6. Za šest hodin leteckého bombardování jen několik desítek údajných teroristů a to asi zase nadsazují,samozřejmě,kdo ne, tak to je bída a neschopnost. Kdybych tam hodil granát naslepo,asi bych jich zničil víc.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Navíc, není to vůbec fér,že jo. Letecké bombardování,tedy odněkud z bezpečí a ta obrovská moc a možnosti Ruska. To ať si pak někdo vzpomene. Myslím to tak,že taková je prostě válka.

   Vymazat
  2. No, jestli "vyhraje" Hitlary, budeš mít možnost ukázat svoje neocenitelné vojenské dovednosti v reálu, až se půjde na Rusa. Předpokládám, že půjdeš v první linii.

   Vymazat
  3. Proč. Já myslím,prostě,že Rusko porušuje mezinárodní právo. Takže, jsem proti Rusku. Pokud mému názoru Rusko ustoupí a bude jednat v souladu s ním, proč bych měl jít na Rusa?

   Vymazat
  4. an.19,04 A ak neustúpi,pôjdeš po ňom?

   Vymazat
  5. 19:04 Protože jste blbec ....

   Vymazat
  6. Proč bych po něm šel,když mne Rusko nenapadlo? Já tady vyjadřuji svůj názor a od toho tu ta diskuse je. Diskutuji a snažím se vzdělávat,protože moc vám všem děkuji za ty vaše informace,které mne obohacují.

   Vymazat
  7. Ty bys tam granát hodit nemohl.Od počítače
   v ČR je to daleko.
   Petr Majevský

   Vymazat
  8. ...několik desítek, tj. min. 5/hod. Amíci a spol. to nedali za celý rok !!!

   Vymazat
  9. Zazněly tady názory, že Rusko porušuje mezinárodní právo. No, možná částečně jo! Ale, kdo je k tomu donutil?! Samozřejmě USA a částečně i Evropská unie. Největším porušovatelem mezinárodního práva jsou samozřejmě USA! Už jen, to že jsou rozezlí po celém světě o něčem svědčí. Za skoro všechny války od roku 1945 mohou Američani!!

   Vymazat
 7. Jak to tak sleduji trollům dochází dech, časem jim možná dojde i něco jiného, že jsou za blby. Opakuji nekrmte trolly!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. „Tenhle troll je divnej tvor, křivá držka co šíří mor.
   V makovici místo mozku má jen asi z hoven kostku.
   Co tu plodí, samé sračky, bere za to asi kačky (dolary?).
   A hrdlem je prolije a tady se poblije.“ :-)

   Vymazat
 8. http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/rusko-vraci-uder-a-co-valecne-zlociny-usa-a-zapadu/

  OdpovědětVymazat
 9. Jinými slovy, o život přišli i američtí, britští ale i další koaliční vojáci. Kteří jsou v Sýrii na pozvání prezidenta Obamy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ovšem Obama nemá žádné právo někoho zvát do Sýrie, kdežto rusové tam jsou na pozvání demokraticky zvoleného syrského prezidenta

   Vymazat
 10. to jsou dobre zpravy jen at je rusove zlikvidujou

  OdpovědětVymazat
 11. Všechen teroristickej špinavej smradlavej ksindl vyhladit do posledního včetně dětí a jejich rodin...už aby doplul Kuzněcov....

  OdpovědětVymazat
 12. Když měli možnos obyvatelé Allepa v době příměří odejít, neodešel nikdo, takže je vidět, že už tam zůstali akorát bojovníci a jejich zázemí, takže bombardujte až do konce. Hezké by bylo, kdyby před americkými volbami bylo dobyto Allepo a ne Mosul.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ale chceli odísť..dokonca aj mainstream uvádzal,že civilisti sa pokúšali cez koridory dostať von..len po nich pálili snajpri...samozrejme už neuviedli,že to boli "umiernení akože povstalci"...v jazyku reálne zmýšľajúcich ľudí...teroristi cvičení júúúúúéééésééééj..

   Vymazat
  2. Zase byly islámisté svými veliteli z Bílého domu špatně informováni!VIVAT RUSIA,VIVAT PUTIN!!!

   Vymazat