Reklama

.

.

neděle 9. října 2016

Ruské letouny nad Finskem jako krytí pro americký „vlom“ do neutrální země? Zde je objasnění

 napsal/přeložil Geo
9.10. 2016   Eurasia 24
Globální mediální mašinérie v pátek 7. října spustila další vlnu obvinění Ruska z narušení vzdušného prostoru jiné země jeho stíhacími letouny. Tentokrát – a opět – šlo o Finsko. Ve skutečnosti tato akce informační války proti Rusku zakrývala něco, o čem média mlčí: další krok Američanů v jejich snaze „vlomit se“ do neutrální země a získat výhodnou pozici pro agresi vůči Rusku.

Řada médií u nás převzala informaci šířenou „světovými agenturami“. Finský ministr obrany Jussi Niinistö nařkl Rusko, že vzdušný prostor Finska dvakrát narušily nad Baltským mořem stíhačky Su-27 ruského letectva. Podle sdělení o „dvou vážných incidentech“ se „ruské letouny ve finském vzdušném prostoru pohybovaly minutu a pronikly do hloubky jednoho kilometru“.

Mainstreamová média neopomněla propagandisticky konstatovat, že „stížnosti baltských států na provokační lety ruských vojenských letadel nejsou výjimečné“, když k podobnému obvinění se přidalo alianční Estonsko.

Rusko znovu jakékoliv narušení finského vzdušného prostoru ihned vyvrátilo: „Trasa letu procházela nad neutrálními vodami v souladu s letovým plánem. Ani jeden z ruských strojů se od vymezené trasy neodchýlil,“ uvedlo ruské ministerstvo obrany.

Proč přišla další vlna obvinění Ruska z narušení finského vzdušného prostoru právě 7. října? Možná odpověď se ukrývá zde na stránkách finského ministerstva obrany. Právě v tento den – nenápadně a zcela mimo „zájem“ médií – podepsali v Helsinkách představitelé amerického a finského ministerstva obrany dohodu – prohlášení o záměru posílení vojenské spolupráce.

Dohoda je napohled nenápadným, ale ve skutečnosti velmi významným posunem k možnosti uskutečnit americkou agresi s využitím finského území – a Finsko tím současně dále zpochybňuje svoji neutralitu a narušuje formální status quo.

Dokument mimo jiné říká, že „silné obranné vztahy mezi Spojenými státy a Finskem jsou pilířem stability v regionu Baltského moře a severní Evropy“ nebo že „řešení celého spektra globálních a regionálních bezpečnostních výzev vyžaduje blízkou obrannou a vojenskou spolupráci a partnerství mezi oběma zeměmi“.

Dohoda je evidentně namířena proti Rusku a předpokládá – bez dalšího zveřejněného upřesnění – „rozšíření obranných kapacit, připravenosti a interoperability“ či „prozkoumání možnosti dalšího rozšíření obranné spolupráce Finska s NATO“.

Vtahování Finska do NATO je citlivou záležitostí nejen v Rusku, ale i v samotném Finsku. Publicita podepsání uvedené dohody proto byla zcela nežádoucí – na její obhajobu byl pro všechny případy připraven scénář „agresivního jednání Ruska“ v podobě údajného narušení vzdušného prostoru Finska.

119 komentářů :

 1. Tak Finsko si dovolilo narušit svoji neutralitu? To jako fakt?

  Milý Geo, do obranné politiky Finska, pobaltských zemí i kohokoli jiného je ti leda velké hovno, rusácký agente. S rusákem mají tyto země velmi neblahé vlastní zkušenosti.
  Vyvrátit, že rusácké letouny narušují vzdušný prostor nijak nedokážeš tak si přestaň cintat na pentli.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj ne-užitečný idiote. Jak se máš? Není co žrát, tak se živíš trollením. Zkus to poctivě, rukama, hlavou ti to nejde. Ruce levé, hlava dutá, a tak trollíš za jidášův groš. Demente.

   Vymazat
  2. Článek logiku má.... Pravdou je, že donedávna Finsko bylo s Ruskem v pohodě...
   "Vyvrátit, že rusácké letouny narušují vzdušný prostor nijak nedokážeš " to je pravda, ale ani je nedokáže potvrdit jak to bylo. V dnešní době, kdy všichni lžou a na tom je celá společnost založená nemůžeme ničemu věřit. Dneska je to jen informační válka a Mosfilm je určitě slabší než Hollywood...
   Stačí dokumenty ve stylu: https://www.youtube.com/watch?v=invuUu1otXg

   Vymazat
  3. 17:19
   Genetickej a věcné zlitej havloidní negramotnej grafoman bez mozku nás zas oblažuje lejnolahvárenskejma hovnama ala Vencl Havel a debilní geront banderovskejch kurev Herr Poserplína!!!!To už je na tom TROP09 hodně špatně!!!:-D

   Vymazat
  4. 17:19
   My máme "skvělé" zkušenosti s Německem a Rakouskem, tak jsou to naši přátelé. Havel NATO v 89 odmítal, ale pak pozval a podepsal. Že je NAPT to pravé se ví např. z operace Gladio v Itálii. Tam za to taky mohli komunisti. Zkrátka USA zná jen špinavost a čestná soutěž je jí cizí (v libovolné činnosti).

   Vymazat
  5. I my mame neblahe skusemosti s Nemeckom. Hitler okliestil Cesko od Sudet,vpalil tam Čiech a Moravy s Wehrmachtom a bol Protektorat Ciech a Moravy . V ten isty den ako Hitler vpalil do Čiech a Moravy vpalilo Polsko na Moravu a odtrhlo Tesinsko od Moravy. Tak českej trolackej ubožačku tak som Ti dpolnil vedomosti, iste ich rad nasajes.

   Vymazat
  6. 18:27

   Hitler jen pomohl utlačované německé menšině v Sudetech tak jako gosudar pPutin pomohl utlačovaným Novorusům na východní Ukrajině. Kde vidíš problém?

   Vymazat
  7. drahoušku, koukni na http://dokumenty.tv/reaganova-tajna-valka-dokument/. Snd se ti otevřou oči.

   Vymazat
  8. 18,45
   Člověče, ne že bych to schvaloval, ale tak nějak se to snažím alespoň pochopit. Jsem zvědavý, jestli i ty budeš natolik chápavý, pokud Rusové zatouží pomoci svým soukmenovcům na Ukrajině, Litvě, Lotyšsku, Estonsku, Gruzii,...

   Vymazat
  9. 19:12

   Ne, já jsem naprosto konzistenetní a nesouhlasím samozřejmě ani s jedním ani s druhým.
   Což se ovšem nedá říci o těch fanatických rusofilech kteří na jednu stranu brojí proti Sudeťákům a na druhou se bijí za Novorusy a ruské angažmá na východní Ukrajině

   Vymazat
  10. Hlavně pro pisatele 19:27. Pokud se nepletu, tak na Sudetské Němce (neozbrojené civilisty) neposlala Československá vláda armádu s cílem je vyvraždit, což ukrajinská vláda s pomocí nacistických dobrovolnických oddílů se na Donbase pokouší už dva a půl roku.

   Vymazat
  11. 18:45

   Nemecko bylo "nacisticke", stejne, jako se dnesni Ukrajina hlasi k Banderovu odkazu. Vidis zde nejakou paralelu?

   Ja vidim jediny problem, a to v tvoji naproste nevzdelanosti, ktera te svadi k nespavnym zjednodusenim. Mozna je ale pricina v tvoji celkove nedostacivosti.

   Vymazat
  12. Jazyk anonyma z 17:19 jasně vypovídá o jeho mentální a znalostní úrovni. Štěkající mopslíky je nejlépe ignorovat. Karavana jde dál.

   Vymazat
 2. Jsme ochotni jednat se státy,které mají tu dobrou vůli. Nejsme ale schopni zajistit světový mír způsobem některých států,které mají na mysli jen vlastní prospěch,protože to tomu prostě přímo odporuje. Zároveň deklarujeme tímto i ten nesporný fakt,že pokud některý stát přímo intervenuje ,nelze tak s platností práva veto v RB OSN. Tedy,je nezbytné toto právo veta zrušit a rozhodovat už jen kolektivně. Myslím,že není možné spojovat úmysly států nižší vývojové úrovně s potřebami států vývojové úrovně vyšší. Tedy,není možné se shodnout ani na nejzákladnějších věcech,protože jedny ještě nejsou schopny vyčerpat své přírodní zdroje a ty druhé už je nemají k dispozici. Nelze jednat zároveň o společné mírové politice a zároveň o vlastních státních zájmech jednotlivých států. Nicméně,myslím,že bude možné jednat o jakýchkoliv problémech,protože ty jednotlivé zájmy jednotlivých států nevylučují. Každý stát má zájem na vlastní prosperitě a my lidé zase na míru,který by ji zaručil. Problémem je tedy zjevně touha vedení států po moci,po bohatství a snaha udržet si je. Proto by veškerá jednání států měla ignorovat finanční výhodnost věcí aby bylo možné se dohodnout na míru a na té prosperitě všech,.. nikdo totiž s vlastní neprosperitou souhlasit nebude a byly by z toho jen další války. Tolik logika a naše dobrá vůle vám pomoct. (Píši vyšší úrovní logiky,pokud někdo nechápe,sorry,ale je to určeno primárně vedení států).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Logika uplne dobra, jen je to potreba asi psat jinam, nez na NR... semka se spis chodi postezovat tech poslednich par frustrovanych stavem veci, kdy neomalenost vitezi nad slusnosti a lez nad pravdou :-( Ostatne soudim ze myslenky lidi kteri NR ctou, jsou t.zv. elitami zcela ignorovany a ostatni obcane se boji "byt jen pomyslet" ;-) Kdo neveri, at se podiva na vysledky poslednich voleb.

   Vymazat
 3. Někdo napíše nepravdu. Několik dalších ji zopakuje, protože je to jednoduché a výhodné. A co skutečná realita? Ta potom už nikoho nezajímá. Spousta lidí říká, "přece to říkali v televizi, tak to bude pravda". Jak je jednoduché ovládat davy.

  OdpovědětVymazat
 4. Rusko před druhou světovou válkou napadlo Finsko a zmocnilo se značné části jeho státního území pod záminkou,že ho potřebuje k posílení vlastního bezpečí,konkrétně především bezpečí Petrohradu. Nyní to vypadá na další záminku. Fakt,že Finsko se klepe strachy před svým mocným sousedem,který soustavně vyhrožuje použitím svých jaderných zbraní a to i preventivně proti nejen vlastním nepřátelům ale i proti nepřátelům jeho spojenců ,Rusko považuje za samozřejmé a v pořádku. Nyní prezident Putin zase kecá,protože jinak se to nazvat něž KECY nedá,že každý stát má právo být stejně silný. No,tak ,myslím,že pokud Finsko bude stejně silné jako Rusko,bude to jen podle Putinova přání. Budou se navzájem strašit stejnou silou a bude mír. Pokud Putinovi ale jde o mír,směji se.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rusko jim za to ale předalo dvojnásobek zase ruského území !!

   Vymazat
  2. Před SSSR-Finskou válkou SSSR nabídlo Finsku kompenzaci za jím požadované finské území a to za finskou průmyslovou oblast s rozvinutým hospodářstvím a za finské pobřežní území s významným rybolovem CHUDOU A ZDEVASTOVANOU SSSR OBLAST a asi proto a i tak jen drze, jen dvojnásobné rozlohy. Finsko to plně odmítlo a proto proběhla ta válka. Finsko ztratilo 11% své původní rozlohy a nikde jsem nenašel,že by nějaké ať už jakékoliv území získalo. Finsko v této válce ztratilo 71 tisíc mužů.

   Vymazat
  3. 18,22
   Ani mě se nelíbí jakákoliv agrese. Ale na druhou stranu se Finové od prvních okamžiků postavili po bok Hitlera. I vsázka na špatnou kartu se musí počítat. Sudetští Němci také vsadili. A prohráli. Stejně, jako Finové. Na druhou stranu, dopadli, vzhledem k tomu, že byli agresory, navýsost dobře. Žádné reparace, žádná změna režimu. Jejich lehkovážnost byla vykoupena "pouze" ztrátou desetiny svého území. ČR byla na straně vítězů a jako odměnu nás západ nechal Stalinovi.

   Vymazat
  4. Finsko bojovalo proti SSSR ve 2WW dvakrát ,Hričáku, a to právě v té Zimní válce 1939-40 kdy bylo napadeno Sovětským svazem a ztratilo tak 11% svého území a v Pokračovací válce 1941-44 protože chtělo to vlastní území od SSSR zpět. V Laponské válce 1944-45 bylo Německo Finskem přinuceno k odchodu ze severního Finska. Po 2WW bylo Finsko ,zase, donuceno SSSR k dalším územním ústupkům.

   Vymazat
  5. 19,16
   To já přece nepopírám. Jenom říkám, že krom ztráty části vlastního území dopadli Finové, jako agresoři, navýsost dobře. My jsme se zařadili k vítězům a amputovali nám Zakarpatskou ukrajinu, a ještě naordinovali socialismus. Tak že být Finy, nešťoural bych do toho pomyslného hovna. Protože jak praví stará moudrost, čím více se do něj šťourá, tím víc smrdí. Jediný bonus, který si můžou vykoledovat po vstupu do NATO, je vymazání z mapy světa.

   Vymazat
  6. No,já to pojímal tak,že Finsko válčilo proti SSSR s podporou Německa v té Pokračovací válce a proto se ta válka i tak jmenuje, aby získalo od SSSR zpět to své území,které mu SSSR těsně před tím anektoval.

   Vymazat
  7. 19,29
   To je jenom spekulace. Proč se po boku Hitlera zařadili Italové, Francouzi, nebo Maďaři? Také jim Rusové něco zabrali?

   Vymazat
  8. Tak,tohle je ale jen o Finsku.

   Vymazat
  9. Všechno souvisí se vším. Stále trvám na tom, že Finové měli, vzhledem k tomu, na jaké stáli v průběhu války straně, exkluzivní podmínky. A že jim nad jejich nebe občas zaletí ruská stíhačka? Kolikrát jsme měli západní leteckou techniku nad svým územím my? A konec konců, i samotní Rusové. A přestal se kvůli tomu točit svět? Z mého pohledu je to hledání problému k zakrytí vlastní špíny.

   Vymazat
  10. SSSR napadl Finsko a vzal mu 11% jeho území. Nedivím se Finsku,že ho chtělo od SSSR zpět a myslím,že chtělo spravedlnost.

   Vymazat
  11. Pane (19,53)
   co je to spravedlnost? Toužíte po zakarpatské Ukrajině? Já osobně ne. Nevím, jak dopadli ti lidé na území, které si SSSR anektoval. Předpokládám, že se mohli vystěhovat do Finska. Sudetští Němci chtěli do říše. Tak jim to vítězné mocnosti umožnili. Finové dostali "nabídku, která se neodmítá". Raději si šli zaválčit. My jsme jí dostali také. Jenom by se měli začít věci nazývat pravými jmény. Američané nás nedostrkali do NATO proto, aby nás mohli chránit. Zatím přes nás chtějí volný průchod a průlet na Rusko. Velmoci nikdy nikoho nechrání. Ty pouze chrání své zájmy.

   Vymazat
  12. "Finové dostali nabídku,která se neodmítá.",sorry,Hričáku,zmítá mnou spontánní smích. Ale vážně,ta nabídka byla neodolatelná,protože jinak válka. Já opravdu nevím,zda si neděláte jen legraci.

   Vymazat
  13. 20,10
   Člověče, vy jste byl do současnosti na jiné planetě, nebo jste vývojově ustrnul v dětském věku. Vy si stále myslíte, že země velikosti Finska (klidně i ČR), si může hrát na svrchovanou zemi? Na výběr v případě Finska byly pouze dvě možnosti. Že ve Finsku zvítězí socialistická revoluce a pak padne Stalinovi do klína celé, nebo oželí "jenom" část. Američané tolerovali socialistickou Kubu jenom do chvíle, než tam sověti dovezli rakety. Ze strany Chruščova to byl vrchol diplomatické demence. Sotva je odvezli, věci se vrátily do normálu. Kuba zůstala dál pod sovětským vlivem. Stejně, jako pod americkým vlivem zůstávalo západní Německo a zbytek západní Evropy. Hra na suverénní země je pouze iluzí. Tu skutečnou si mohou zahrát pouze ti, kteří na ní skutečně mají.

   Vymazat
  14. Na tu Kubu si ale SSSR přivezl jaderné rakety a to je skutečně "o něčem jiném",protože USA by se jim nestačily ubránit,nestihly by na ně tehdy účinně zareagovat. Co se nějakého práva na sebeurčení malého státu týče (svrchovanost),to je skutečně problém,pro někoho,kdo nerespektuje mezinárodní právo a vůbec právo a to přirozené.

   Vymazat
  15. 20,29
   A myslíte si, že zvát si na své (americké) velvyslanectví nejvyšší státní zástupkyni, vysoké policejní důstojníky, nebo financovat jakoukoliv politickou činnost v demokratické zemi je znakem respektování svrchovanosti? Zeman jenom řekl, koho by si vybral, kdyby si měl vybrat ze současných, amerických kandidátů. A to bylo křiku! Víte, život je vcelku jednoduchý. Složitým si ho děláme my lidé sami. Co sám nemáš rád, nedělej druhým. Jenomže to by museli svět řídit alespoň politici. A ne bankéři a spekulanti. Hra na demokracii končí. Až přestane zabírat vymývání mozků, přijde revoluční změna. Jaká bude, to můžeme jenom spekulovat.

   Vymazat
  16. Proto musí být Finsko stejně silné jako USA nebo Rusko,aby si to nemohly dovolovat.

   Vymazat
  17. Hmmm? Také argument. A jak se vám líbí aktivity Kim Čong Una? Že by jsme i my přikročili k výrobě atomovky a nosičů?

   Vymazat
  18. Diskuse už nikam nevede. Jdu spát, neb zítra nastupuji do výrobního procesu. Tak dobrou.

   Vymazat
  19. Pokud vím,Česko je schopno vyrobit vlastní jaderné bomby za méně než jeden rok,protože k tomu má vlastní uran,jaderné elektrárny,vědomosti a vědce i technické prostředky.

   Vymazat
  20. Pozadavek se ukazal velmi opodstatneny, vzhledem k pozdejsimu vyvoji. Finsko bylo dlouho soucast Ruska a dostali /prave od Ruska/ samostatnost....Finsko se odvdecilo poslanim divizi do SSSR v masakrovat tam v zajmu fasistickeho hitlerovskeho Nemecka...A uz jsou zpet s fasisty zase jedna ruka...Jednou fasista ,vzdycky fasista...A nemecke armady zase stoji na hranicich Ruska...

   Vymazat
 5. 17:55
  Směješ se vlastní slabomyslnosti,milovníků agresorů z Fuckingtownu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem tak moc slabomyslný,že Ti to ještě ani nedošlo.

   Vymazat
  2. 18:26
   A tobě jo,ty geneticky upravenej grafomane?

   Vymazat
  3. No,vždyť jsem Ti to prozradil.

   Vymazat
 6. USA sa motaju okolo Kuby,tak by na oplatku Putin mohol postavit raketovu zakladnu na Kube,prečo nie ? Ved na Kube maju USSáci Guantanámo, a nechcu sa odtial vypratat,tak Rusaci maju plné právo na Kube si zriadit vojensku zakladnu. To bude prasačieho kvikotu zo strany USSa i NATO. Ale ved tí hajzli maju zakladne po celom svete a vôbec nie su mierumilovní

  OdpovědětVymazat
 7. Rusko bombarduje Sýrii vy čuráci. Dělá z ní hromádku ruin. Pro Assadovy modré oči... STE FAKT DEMENTNÍ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. USA i Britain vybombardovali Irak.Lybiu s milionmi mrtvych ,nastal rozvrat tychto štátov a s pomocou USA i Britain vznikol IS. USA i NATO destabilizovali Syriu a IS dítko USA i NATO obsadilo znacne uzemie Syrie. Vdaka USA i NAT0 je v Syrii krvava občianska vojna. A čo tak Faludža v Iraku,akych zverstiev sa tam dopustili USSáci ? A čo tak Saudska Arábia verny to spojenec USA,teraz vybombardovali pohreb v Jemene ,vyše 140 civilov mrtvych a stovky zranenych ? To ti nevadí Havloidný zmrd ? Vytiahni si tie USSácke dráty z lebene a daj si dalsiu davku pervítínu nech sa ti rozsvieti v dutej makovici.

   Vymazat
  2. 18:28
   Kdo koho bombarduje ty havloidní zdrápanino?!!!!Bordel tam dělají ty ussacký hovna a Saudi podporující Daeš a podobný teroristy?!!!!

   Vymazat
  3. V Iráku od počátku invaze 2003 do konce roku 2011 bylo zabito 162 tisíc lidí. O Libyi asi ani není už potřeba mluvit. Ty Vaše miliony ,jsou ale blbost,bratře.

   Vymazat
  4. USA nesmí, Rusko může... jste dementní.

   Vymazat
  5. 19:01
   Ty mamrde,ussacký kurvy umí jen vraždit a pindat u toho o demokracii !!!

   Vymazat
  6. Ano bombarduje teroristy a USA je vyzbrojuje... To přeci všichni víme, jen ve sdělovacích prostředcích (našich) mluvíme jen o tom bombardování..., ale ne o tom že teroristy vyzbrojujeme a řídíme (USA, VB).
   Mia

   Vymazat
  7. Pro 18:27 - proč člověče opakujte výmysly podvodníka, který předstírá, že je informační agentura, žije na kraji Londýna, v Sýrii nebyl už 12 let a jeho "zprávy" nejde ověŕit z dalších zdrojů? To jste tak hloupý nebo zavedený?

   Vymazat
  8. Je toto Putinův agent???
   http://www.radiovaticana.cz/clanek.php4?id=24492

   Vymazat
  9. a slabo bombarduje...ešte tam je veľa nepozvaných hostí, len nech im dajú svoje,

   Vymazat
 8. Tohle jsou stranky stejnych vlastizradnych smejdu jako byli ti, kteri vitali Brezneva a pred nim Hitlera.
  Ted jim tecou z papuly sliny pri predstave, ze by nas zabral Putin a oni mohli znovu delat fizly, pohranicniky a dozorce v koncentracich.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lidé mají různé názory,pokud Vy máte ten jiný,směji se,prosaďte ho v diskusi argumenty.

   Vymazat
  2. A hlavně by si ti rudohnědí pičusové mohli rozdělit majetky na které se tak třepou.

   Vymazat
  3. Chujmerovský dementní zlitý hovado bez mozku opakující do nekonečna lejnolahvárenský hovna...se má Poserplína a spol.čím chlubit!!!

   Vymazat
  4. 18:42 Žádné majetky už nelze rozdělovat, to co vybudovali dělníci vedení komunisty bylo rozkradeno vámi. To vy jste se třepali na bohatství vytvořené dělnýma rukama jiných. Jste parazité a nic jiného. Napiš sem, co jsi za svůj život vytvořil, ale skutečně, ne ve žvástech a ještě přidej, co jsi vytvořil pro ostatní lidi. A pak můžeš hýkat nad tím, jaký jsi neužitečný parazit.

   Vymazat
  5. Anonymní9. října 2016 19:07 moc pekne si to tem usa poskokum napsal za dolar by zaprodaly celou zemi
   hlavne ze usa smejdi obklicujou cele rusko a furt je agresor putin podivejte se na vaseho onanu bushe kolik lidi zabily
   http://svobodnenoviny.eu/kolik-maji-spojene-staty-ve-svete-vojenskych-zakladen-vysledek-by-asi-kazdeho-sokoval/
   tak je jasne kdo je agresor

   Vymazat
 9. Finsko je složitý problém. I když uznám, že bylo napadeno SSSR, stále je zařazeno do agresorů, které později, spolu s Německem SSSR napadlo. A bylo spolu s Německem poraženo. Jakkoliv se mi to nemusí líbit, pravidla určují vítězové. To konec konců praktikují i Američané, když po různých revolucích a intervencích dosazují jim loajální vlády. Půl století to fungovalo k plné spokojenosti Rusů i Finů. Nechápu, proč se najednou ve Finsku "našli" politici dychtící po vstupu do NATO? Půl století měli sověti Finy, takříkajíc, na lopatě. Kdyby jim chtěli naordinovat socialismus, asi by tak učinili. Kdyby je chtěli okupovat, dávno by tam měli své základny, třeba jako třeba Američané v Německu. Je mi s podivem, že kdykoliv se najde systém, který funguje ke spokojenosti většiny, vždycky se najde nějaký kokot, který ho chce vylepšit. Výsledek? Afghánistán, Irák, Sýrie, Libye, Balkán- resp. Kosovo. Následky? Miliony mrtvých a další miliony na pochodu. Cíl? Evropa. Ve Skandinávii se začíná hrát hra velkých chlapců. A je až do očí bijící, že výsledkem má být válka proti Rusku. V Africe se černoši řežou navzájem. Umírají miliony. Na polovině kontinentu vládnou primitivní diktátoři. Ale ti v USA evidentně nikomu nevadí. Tak proč jim tolik vadí "diktátor" Putin?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Elementary! ...dear Watson" ...Putin neni "primitivni diktator" :-D

   Vymazat
  2. Dneska uz zacina bejt uplne jasny, ze se Stalin mel zastavit az v Helsinkach a na hranicich se Spanelskem...

   Vymazat
 10. Pamatujete ruské ponorky ve švédsku? A další provokace, stačí se kouknout na dokument http://dokumenty.tv/reaganova-tajna-valka-dokument/ a člověk je hned poučen právě lidmi, kteří to organizují. Opravdu poučné a přesvědčivě dokazující komu věřit, kdo lže a kdo se brání!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jojo. Všichni provokují, všichni kují pikle proti jedinému nosteli pochodně pravdy, Rusku.
   Finsko, Švédsko, pobaltské státy, Malajsie, Austrálie, Nizozemí, celá EU, USA, Kanada... Prostě celý svět, chápete? Celý svět se spikl proti Rusku a chce rozpoutat jaderný armagedon. Celý svět chce vymazat Rusko z mapy a přisvojit si jeho nerostné bohatství. Všichni Rusové a ruští užiteční idioti, bojte se.
   Ale jaké štěstí nám seslalo samo nebe, máme tady gosudara Putina. Když ho budete všichi volit, stát za ním v šiku jako jeden muž, včas zlikvidujete jakoukoli kolaborantskou opozici která by ho ohrozila tak vás tento hrdina dokáže ochránit.

   A kdo nevěří ať tam běží.

   Vymazat
  2. 19,18
   Nějak by věci měly být a nějak prostě jsou. Pravidla hry neurčují Česko, Finsko, nebo Ukrajina. Je to hra velkých hochů a ti určují pravidla. Jediný bonus, který si tihle malí mohou vykoledovat je ten, že mu bude ještě víc utaženo u huby. Resp. přes ní může kvalitně dostat. Finové přes ní dostali, ale jak vidno, už to u některých jejich vůdců přestává fungovat.

   Vymazat
  3. 19:18
   Ussacký kurvy lžou od tý doby,kdy začali demokraticky vyvražďovat Indiány....do dnes!!!!

   Vymazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19,11
   Člověče, ty jsi nějaký popletený. Rusové zatím humanitární bombardování nepřevzali. Jenom pro osvěžení, to Američané vybombardovali Srbsko,Irák, Afghánistán, Libyi,... A před tím Vietnam, Koreu, Grenadu, Panamu,...

   Vymazat
  2. Mám to TAK popletené, až se to muselo smazat.

   Vymazat
  3. 19,31
   To smazání je mi líto. Ale faktem zůstává, že první házeli bomby po světě Američané. Tak že měřme všem stejným metrem.

   Vymazat
  4. Takže měřme všem stejným metrem ...

   Vymazat
  5. To těžko,protože bomby vznikly dříve než vznikla Amerika.

   Vymazat
  6. 19:31 - nadáváte a podsouváte. Proto jste mazán.

   Vymazat
  7. Píši pravdu, proto jsem mazán.

   Vymazat
  8. 19,49
   To je pouze vaše pravda. Váš názor, který za pravdu vydáváte. Důvod znáte jenom vy. Američané rozesrali polovinu světa. Logika mi napovídá, že než začnou "napravovat" tu druhou, měli by dokončit tu první. Zatím žádný hmatatelný výsledek. Tam, kde vládl diktátor a byly tisíce mrtvých, jsou jich dnes miliony. Až napraví Irák, Libyi a Afghánistán, můžou začít s nápravou Sýrie, nebo Ukrajiny.

   Vymazat
 12. Sprosťáci, prasata, frustráti, degeneráti, schizofrenici, cvoci -to vše se dnes slejzá na diskuzích. Zlatá doba, kdy se lidi scházeli v hospodách, kde se mohla politika probírat naživo. Tohle anonymní sprosté nadávání je vrchol hnusu. Proč něco takového je vůbec dovoleno? Čemu to má sloužit? O čem to vypovídá? O svobodě projevu a právu na názor? Ani zdaleka ne - jen o tom, že řada dnešních lidí jsou ubohá, sprostá smečka chudáků, jejichž jedinou aktivitou je dřepět u počítače, slídit po článcích a nadávat a urážet, psát pitomosti a sračky. Pořád stejné - každý den totéž a pořád dokola. Ti, co píší na diskuze, nemohou být normální lidé, kteří chodí do práce, mají rodiny, manželky, rodiče, prarodiče, děti, vnuky - co to tedy je za osamělé, opuštěné, frustrované ubožáky?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemáte argumenty,cítíte velkou tíseň a strach z vlastní prohry?

   Vymazat
  2. 19,15
   Máte pravdu. Myslím, že prvním krokem k nápravě by mělo být odložení anonymity. Ať se každý pod svůj produkt podepíše. Jestli ani obava z vysvětlování svým dětem, nebo přátelům toho, proč jsem se na nějaké diskusi choval jako dobytek, nezajistí nápravu, tak už doopravdy nevím, co by nám pomohlo.

   Vymazat
 13. 19:15
  Už ses vykecal ty Gute-Jarkovský?!

  OdpovědětVymazat
 14. 19:15.. Mylite se ! T.j. uslechtila zabava ! Tomu se rika F O R U M - R O M A N U M...
  Forum Fomanum se zakazovat nebude, protoze je zakladnim pilirem demokracie.
  A my Arijci jsme potomci a nositele recke a rimske tradice, mysleni a kultury.

  Nezapomente sledovat dnesni Forum Romanum v arene v
  St. Louis - Missouri , mezi Hillary a Trumpem.
  Pravdepodobne se to zvrhne v zajemne vycitky sexualnich prasecinek.
  Tribun lidu plebejskeho
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 15. 19:15... Protoze nemate uslechtile ceske GENY, tak nam vnucuje Vas orientalni despoticky primitivismus.
  - To aby jsme vsichni mysleli stejne, mluvili stejne a
  dokonce i prdeli predepsanym smerem. Protestuji proti snaze znicit Forum Romanum !
  nick honolulu - Riman

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já na Vás zareaguji,Nicku Honolulu,protože jste evidentně prožil nějaký uragán a zrovna Vám zase funguje elektřina. Je tedy skutečností,že Slované jsou Árijci?

   Vymazat
 16. Napeti mezi Ruskem a zap. Evropou, stejne jako Amerikou klesne po zvoleni Trumpa presidentem.
  Za mesic je po volbach.

  Vynoruje se zde vsak nove nebezpeci s kterym nikdo nepocital.
  Je to ambicioznost Mika Pence. Vypada to, ze se bude snazit podrazit Trumpa. (Prestoze, ho Trump vybral jako parnera...)

  Bill Kristol vudce vsech Neocons a uhlavni nepritel Trumpa uz Penceho vyzval k rebelii, za nejakou abstraktni odmenu... Zde je boj jaky jsem jeste nevidel !
  Oni, nepratele Trumpa pouziji vsechno na dosazeni svych cilu.
  Chlapi se v soukromi bavi o zenach a zeny se bavi o chlapech. (Zeny jsou 100 x sprostejsi nez chlapi, rikaji tajne nahravky !)
  Trump byl tajne nahran a stara nahravka byla predana Hillary, ktera chlapske prasecinky zdramatizovala.

  Ten kdo to nahral se jmenuje Bill Bush ! Je to syn Jeba Bushe, ktery je bratr Bushe mladsiho, ktery byl presidentem...
  Vsem normalnim chlapum je z teto krivarny a podlosti na zvraceni.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pence je variantou záchrany USA, nebo alespoň podle mínění většiny i republikánů. Před Trumpem,směji se,Honolulu. Kdysi dávno a není to tak dávno,byl žil,plaval nějaký Delphin a nebyl to jen tak nějaký delfín,byl to Delphin. Jmenoval se Trump a ničil žraloky svým odvážným čumákem,kterým jim rozbíjel břicha. V celém moři mu nebylo rovno a chtěl vládnout všem,protože mírem. Bohužel pro něj,zjistilo se,že není delfínem,pokud rozumíte,Honolulu.

   Vymazat
 17. sruskími agenty a nepřáteli demokracie se nevijednáva ti se strieľajú.Máme ích dost od roku 1945 kdy Ruské hordy napadly střední Evropu a parazitovaly a znásilňovali obyvatelstvo, pryč s Ruskími barbarskímy hordami .Nech je nám Clintonová na pomoci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Člověče (20,27),
   a co teplota? A tlak? Stolice byla?

   Vymazat
  2. 20:27
   Ty zaostalý ussacký ksindle z havloidní žumpy,jestli někdo někoho nesnáší,tak jsme to my normální lidi milovníky ussackej agresorů....máš to za pár,Chujmere debiloviči!!!!

   Vymazat
  3. Vladimíre (mimochodem jmenovče), ten nad Vámi byl jen takový malý major Terazky. Tak ho neberte vážně. To byla taková správna českoslovenčina a i v ní udělat tolik hrubek by dokázal opravdu jen major Terazky.

   Vymazat
 18. 20:15 - Vim to na 100 % !
  Slovane jsou SEVERNI vetev Arijcu, stejne jako Baltove a Teutonci.
  Stredni vetev jsou Celtove, Celto - Ligurians, Illyrians,
  Traco - Phyrygian a jizni vetev jsou Italics, Latins, Rekove a ti nejslavnejsi jsou Hittites.

  Prarodice vsech jmenovanych jsou Persane. Kolebka Slovanu byla mezi Aralskym a Kaspickym morem.
  Prvni a nejstarsi arijske narody vsak u neexistuji.
  napr. Medes, jizne od Armenie. Mitannians (horni Eufrat) a samozrejme severni Indie (Sanskrit), podle kterych se nam rika Indo-evropane.) Hittites (dnesni Turecko) uz take neexistuji.

  Nepratele Slovanu a specialne CESKEHO naroda pisi kurikulum ve skolach a mnoho veci Cesi NEsmi vedet. Jenze ja studoval v Pretorii, a tam jsme museli vedet vsechno.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kolébka Slovanů byla konkrétněji v dnešním Turkmenistánu a v severním Afghánistánu,přičemž Árijci jsou Slovany a nikoliv Slované Árijci. Slované měli původně plavé vlasy ale příroda přirozeně upřednostňuje černé,takže světlovlasí rychle ubývají a logicky především na jihu Evropy. Germáni se dostali do Evropy po obou stranách Baltského moře a to je jejich jediný rozdíl původu od Slovanů. Na to,že Árijská rasa vznikla na území dnešní Persie věřili jen fanatici nacistického Německa,konkrétně především černomagický kult SS vzniklý ze společnosti VRIL/THULE. A jak k tomu dospěl? No,asi mu to někdo sdělil,někdo,kdo vedl Hitlera a Německo do války,předával mu vědecké informace aby mohl vyrobit zázračné zbraně a vedl ho i takticky k vítězstvím. Tím jeho spojencem byla vesmírná civilizace Aldebaran,která sledovala vlastní cíl,takže těm kecům o původu Árijců zase tak moc nevěřte,Honolulu.

   Vymazat
 19. 20:24... Pence ma zatim dva hrichy. Neni mozne delat predcasne zavery ! (Mozna mel spatny den.)
  GOP (Grand Old Party) - neboli vudcove republikanu jsou prodejni chameleoni a ZRADCI TRUMPA, kteri nedodrzeli vzajemnou umluvu. Ted jsou ve srackach az po usi, protoze narod chce Trumpa ! S GOP je pohradano ! A GOP svym jednanim ohrozuje existenci cele Republicanske strany.

  My chceme Trumpa na zaklade toho co mluvi a co rika. Jeho boje se zraloky v New Yorku, jeho milostna dobrodruzstvi jsou nam uplne lhostejne.

  Priznejte si chlapy, ktery z vas nebyl okresni pomrdny, kdyz jsme byli mladi ? - VSICHNI jste byli a Trump byl kdysi take mlady. (Letos v cernu mu bylo 70.)

  Bude to velmi zajimave dnes vecer naseho casu. Proti Trumpovi jde velka presila ! Nepratelske prostredi, Hillary a dva JEJI pomocnici. Prohraje-li Trump, tak je velka pravdepodovbnost , ze bude valka proti Rusku a president Putin to asi vi.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je ale největší chybou,chtít někoho podle toho,co mluví,směji se. A k tomu sexu, tak,sex je kulturou,kterou je nezbytné maximálně rozvíjet,protože pokud má fungovat a protože je podstatou vesmíru,ta dipólovost. Bůh je spojení muže a Ženy,zase se směji,.. protože Žena je Bůh podle většiny názorů vědců vesmírných civilizací vyšší vývojové úrovně,vychází jim to tak studiem vesmíru. Bůh je vesmír,pokud chceme jednat správně,musíme vědět jak a to jeho studiem,pochopit ho,rozumět mu,znát ho.

   Vymazat
  2. To: Nick Honolulu - Nevím proč, ale já mu nevěřím takřka ani slovo. Opravdu nevím, možná proto, že jsem nějak alergický na chlapy blonďáky. Mně stačí, když se podívám na našeho Blondobrádka z KDU ČSL a hned vidím šmejda. Navíc i kdyby opravdu chtěl, tak nejméně 50% z toho co ve svých projevech nasliboval, nemůže splnit. Špatné je, že o tom musí vědět a přesto to slibuje. Jestli vyhraje, o to to bude větší zklamání všech co mu důvěřovali. Mně to připomíná volby našeho prezidenta, kdy jsem osobně z dvou zel volil to menší. Dneska se o Zemanovi i tady na tomto serveru píší samé chvály, ale vzpoměňte si na vše co se odehrávalo v době, kdy byl premiérem a jakou úlohu hrál i on v rozkradení tohoto státu.

   Vymazat
  3. Nobody, to bylo super,Honolulu je totiž modrooký blonďák.

   Vymazat
 20. Vsechno to, co svet nema na Americe rad delaji mocenske skupiny, jako je NWO, Globaliste a velci nepratele Ruska Neocnos...Tyto skupiny zavinili, ze Amerika je neoblibena.

  Ta neoblibenost je nespravedliva ! Prumerny American ma tak tezky zivot plny nejistot, jako maji obcane v Cesku.

  Pracuje od rana do vecera a setri penize na dum, nebo na Condo.. Trump se jim snazi zlepsit zivot.
  On nepotrebuje zbohatnout ! On nepotrebuje byt slavny. To vse uz ma. Jeho nejde koupit, proto je nebezpecny establismenu a ke vsemu je jeste GEMINY a to jsou nechytrejsi lide v zodiacu.
  nick honolulu - definitivne bude volit Trumpa.

  OdpovědětVymazat
 21. 21:02 - Zadna Aledabaran civilizace nikdy neexistovala. Pokud jste cetl VRIL ! Aldebaran je hvezda, ktera je videt z
  Vaseho okna - a je nemozne, aby byl na ni nejaky zivot.

  Vril o ni pise jako o majakove orientacni hvezde, kde se zrychluje svetlo v nejakem "vytahu"..
  Civilizace Plejadanu blizko Aldebaranu vsak asi existuje PISE Vril..

  Jenze volby jsou uz blizko a to nema nic spolecneho s Aldebaranem.

  At se ti kteri rikaji, ze priroda uprednostnuje cmoudy moc netesi..Ani zdaleka jsem jeste nerekli posledni slovo.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak ona je Aldebaran hvězda? Fakt díky za tu informaci. Myslel jsem,že pochopíte,že jde o orientační název,protože na hvězdě asi skutečně není život takový,jaký předvedla vesmírná civilizace v roce 1947 u Antarktidy,kde zdecimovala silnou válečnou flotilu USA a donutila je vzdát se snahy nalézt a zlikvidovat tajné základny především jednotek SS po jejich útěku z poraženého Německa,respektive těsně před jeho porážkou. Plejády zanesly na Zem ideologii vlády,která je nyní známa pod názvem Islám. Nejde o nic jiného něž o sdělení muslimovi,že to, co chce nejsilnější muslim ,je vůlí Alláha. To byly útoky na civilizace Země a to útoky vesmírných civilizací. Korán zmiňuje Kuřátka,tedy Plejády jako zdroj své síly,obecně. Vy ,Honolulu, máte své informace od VRIL,což je stále poznat a také od New Age. Smiřte se s tím,že nemusí být zcela pravdivé a nejspíše pouze nepravdivé,protože nejen vy lidé jste podlí,prolhaní a sledujete a třeba i čistě takticky, vlastní cíle. Proč by Aldebaran a nebo Plejády neměly ovládnout planetu Zemi. Znáte důvod? Moc rády by. A pokud to nejde přímo,tak nepřímo a třeba nějakým myšlenkovým virem,kterým je například zrovna islám. Co to asi opatrují ti muslimové v Kábě v Mekkce. Něco z vesmíru,co jim předal sám archanděl Gabriel? Stačí aby tím byly tyto agresívní civilizace potvrzeny jako bohové lidem a mají z nich i při jejich vyspělé vesmírné technice "dobrovolné" otroky.

   Vymazat
 22. 21:02 ..Vy jste takova sectela hlava mapa, nevite nahodou kam VRIL society uteklo ? Existuje vubec jeste nekde v Evrope ?
  V roce 2002 jsem byl clenem zajezdu NEW AGE, do Slesvig Holsten - tam byla posledni stopa VRILU.
  Nenasli jsme NIC, ale posrali jsme se tam vsichni z Jogurtu. Tim jsem s Vril skoncil. Politicke inklinace VRILU me nezajimaly. Komuniste, Naciste, vsechno stejne.
  nick honolulu - byvaly pruskumnik.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chápu dobře,Honolulu, nicméně jak to,že Vy nevíte,kam zmizeli příslušníci jednotek SS ,jak to,že neznáte válečnou výpravu USA do Antarktidy. Ty velké a nekonečné flotily lodí z Německa na jih, ta absence příslušníků SS v Evropě po válce, ta absence lodí,které spojenci pečlivě a logicky,evidovali a nikdy během války je nepotopili a po válce už nenašli. Tam někam zmizel i VRIL. Ten pravý VRIL. Pokud vím,říkají si už odpočátku Thoriané a je jich nyní něco málo přes půl milionu. Bohužel po sedmdesáti letech měli dorazit i další Aldebarané,protože tak dlouho jim trvá let na Zem.

   Vymazat
  2. ..... Něco vám řeknu,Honolulu. Vesmír je zákon,neexistují zákony jen na Zemi,samozřejmě. To,co lidé prostě nechápou,má důvod v zákonech,v těch platných ve vesmíru,protože vesmírné civilizace těmi pozemskými naprosto nejsou vázány. Setkal jsem se kdysi s příslušníky jedné vyspělejší vesmírné civilizace,která se jmenuje OR a jsou to zelení "lidé",kteří ale nemají ústa a mluví foneticky z nějakého laloku na krku. Něco jako reproduktor,membrána,který(á) také přece nemá otvor. Mluvili se mnou,přičemž přišla i jejich "žena" a vzbudila pozornost,protože se mnou mluvila zajímavě mile. Jo, a vyšlo najevo,že ten "muž" při tom nenápadně koření (kořeny na chodidlech),což je na Zemi pro ně zakázáno. Oni mohou třeba navštívit Zem ale nesmí tu jíst,respektive nesmí si nic odnést s sebou. Tak, to byly rostliny,Honolulu,jejich nejvyšší známá vývojová forma. Vesmírné zákony. Poučte mne třeba zase někdy o tom,co je to Aldebaran,.. údajně hvězda.

   Vymazat
  3. Vlastně,vzpomínám si,že ta membrána byla na hrudi,nevěděl jsem totiž zprvu,odkud ten jeho zvuk vychází, sorry.

   Vymazat
  4. .... Vesmírné civilizace se určují podle: Dýchání, jídlo, rozmnožování, druh,způsob existence, druh myšlení, druh motivace, druh těla. U této vesmírné civilizace OR jde o vzduch jako na Zemi, jídlem je půda Země a voda, rozmnožování pylem, existence především fotosyntéza, druh myšlení je už značný problém,protože ona lidi nepotřebuje-vadí jí vlastní aktivitou potřebnou k lidskému životu ale zároveň jsou pro ni i vítanou potravou, druh motivace je u nich individuální ale převládá kolonizace (jejich náboženství) a k tomu potřebují lidské otroky,sami jsou dost nepohybliví a jen za světla, druh těla,to je u nich rostlina. Pokud vím,potřebují k existenci obrovské množství vody,kterou "taví" v těle pro možnost pohybu. Málokdo si ale uvědomuje,že půda a voda je jídlem ale rostliny získávají energii jen ze světla. Byli značně negativní,když jsem se s nimi jako malé dítě setkal. Nenavazujte s nimi ani kontakt,slíbí vám třeba cokoliv. Jsou to ale rostliny,kterým prostě chutnáte. Jste pro ně pracovní síla a jídlo. Nemají s lidmi nic společného a tedy ani zájem třeba byť i na symbióze.

   Vymazat
  5. 22:51až 23:43
   :-)!
   to je úžasné-inspirativní -diky!
   jituš

   Vymazat
  6. Děkuji za pochvalu ale především je to čistá pravda,přísahám.

   Vymazat
 23. tady pro vsechny fandy zapadu:http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Co-se-to-deje-v-Syrii-Bezpecnostni-expert-silne-varuje-pred-hrozbou-jaderneho-konfliktu-mezi-USA-a-Ruskem-Veden-by-pry-byl-v-Evrope-457514

  OdpovědětVymazat
 24. Milý Nicku !
  zdravím Tě přes velkou vodu ...
  moc dobrou náladu nemám -volby nedopadly podle mého přání ...ale zrovna jako Ty ,jsem též
  optimistou...volila jsem Okamuru.
  VRIL děvčata budou teď nàplní mého příštího obrazu..mám tento příběh ráda (trochu to zevšeobecním podle vzoru " je tolik tajemství mezi nebem a zemí ")
  a vím,že to s nějakými anomálními politickými postoji nemělo vůbec nic společného ...Tyto se teprve potom po válce "zapravily" do jejich dějepisu,pro potřebu určitých dějepravců...
  jinak:
  u nàs je zima -už se začalo topit -listí se také již snáší k zemi a bliží se Dušičky..
  Ráda bych ,aby už bylo u vás po volbách -je to denervující..
  přeju Ti zdraví a dobrou pohodu a těším se
  zase na dopisy!
  pa
  vlaštovka j.

  OdpovědětVymazat
 25. 23:43...pane to mate dobry, kdyz mate navstevniky z -OR-, kteri si nesmeji nic vzit.
  Kdyz ja vychlastam litr Burgundy, tak za mnou prijde Bohyne.
  Vyzere mi lednicku, ukradne mi penezenku a pozvraci se ve sprse... Potom zmizi a ja si nepamatuji, co se to vlastne stalo.

  Civilizace 'OR' neni znama,
  ale existuje konstelace ARA ! Konstelace nam zname zacinajici na 'O' jsou pouze 3 . T.j. OCTANS, OPHIUCHUS a uz zmineny ORION !

  Proc nevstoupite do NEW AGE ? Jedna z jejich vetvi studuje vesmir INTENZIVNE.

  Jeste jedna posledni informace a potom zde koncim do zitrka...

  Vedle konstelace GEMINY je velka dira do vesmiru, kde 2500 svetelnych let neni vubec nic. NEW AGE rika, ze z te diry nam hrozi nebezpeci, protoze nase nejlepsi occultistky a vedmy se tak hluboko nedostanou. Oni nevi kde ta dira konci a co za ni je.

  T.j. duvod proc lide narozeni ve znameni GEMINY jsou intuitivni, maji dva mozky a dve osobnosti. Maji radar a jsou nejchytrejsi z celeho zodiaku , ale nikdy nevi ktery z tech dvou mozku maji poslouchat..Oni maji vyborne analyticke schopnosti, ale protoze dostavaji stale nove a nove signaly, tak jsou nekdy dezorientovani.
  Trump je Geminy a ex-president Klaus je Geminy.

  Pani vlastovko jednou si popovidame o obrazech, ktere mate v podmedomi a ktere je treba dostat na platno.
  Ale dnes ne, jdu do klubu poslouchat prenos Trumpa, s kamosema.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Konstelace je postavení hvězd,jemuž byl kdysi (nevědecky) přičítán vliv na lidské osudy a také to znamená jednoduše souhvězdí. Honolulu,tedy, prosím, nedělejte si ze mne srandu. Vesmír je skutečně složitější než nějaký údajný vliv na lidi nějakého souhvězdí. A nejsou z OR,je to vesmírná civilizace ,která se jmenuje OR a to jejím vlastním názvem,jsou tedy Orové. Oni ,sdělili,že jsou OR,že se tak jmenují. Zároveň by Vás mohlo napadnout,proč jsem byl osobně a hmotně kontaktován těmi různými vesmírnými civilizacemi. Věděly totiž,kdo jsem a to už jako dítě ,na Zemi. Proto byste si i mohl uvědomit hodnotu mých sdělení,které mají asi původ právě ve vesmíru. New Age mne tedy jen rozesmívá. Mám vlastní zdroje vesmírných informací. A nejen vesmírných. Na Zemi v devadesátých letech už došlo ke zhroucení civilizace,té Evroamerické. Postaral se o to klan MIRO v Česku. Jeho zlo bylo a je natolik velké,že se stalo,že někteří lidé přestali věřit v Boha. Ke zhroucení civilizace je to podmínkou ale zároveň je podmínkou aby existoval ten někdo,nebo ti někteří,kteří jsou toho "schopni". Pokud je tedy někdo natolik silný duchovně aby vydržel ten fakt přemíry zla,aby tedy osobnostně přežil ten fakt ztráty víry v Boha,aby neutekl-neodešel jako Ježíš před dvěma tisíci lety,potom tím vzniká něco nového,nová civilizace a to v Dobru,logicky. Jako sám opak toho,co způsobilo tu ztrátu víry,zase logicky. To je čistě logické a znamená to ,logicky,"příchod Boha" na Zem. Jde o faktické oddělení Dobra od Zla. Jde o biblickou Apokalypsu,která v překladu znamená prosté odhalení. Apokalypsa = odhalení, v překladu. Došlo k odhalení,kdo,respektive kde je zlo a kde dobro. Došlo k fyzickému určení a zlo je tak uvězněno v tělech těch,kteří jsou tím faktem odděleni. To je základem pro možnost oficiálního kontaktu vesmírných civilizací s lidstvem. Vesmírné civilizace tak zjistí,s kým mají možnost spolupracovat.

   Vymazat
  2. ..... Vznikla tak tedy nová lidská civilizace Čeňi (Czeni),konkrétně. Ze všech národů na Zemi,obecně,protože ta nová vibrace,k té se přidávají další a další lidé,přijímají ji a souzní jí. Dobro se oddělilo.

   Vymazat
  3. ..... Civilizace Čeňi (Czeni) je vesmírnými civilizacemi pojímána jako vesmírná. Už pojímána jako vesmírná,protože její příslušníci splňují jisté vývojové podmínky pro toto určení nezbytné.

   Vymazat
  4. .... Není už tedy součástí lidstva,lidstvo na ni nemá jakékoliv vlastní právo,protože už je vlastní a řádově jinou civilizací. Pouze sdílejí stejnou planetu jako domovskou. Veškeré vesmírné civilizace to tak,podle vesmírných zákonů ale i prostě přirozeně,musí respektovat a pojímat (právní věda). Existují na Zemi dvě možnosti pro vesmírné civilizace a to kontaktovat lidstvo a kontaktovat vesmírnou lidskou civilizaci Čeňi (Czeni).

   Vymazat
  5. ...chlapci,jsem z Vás nadšená!!!!...
   j.

   Vymazat
 26. To je neštěstí máme jen ufouny a dolarové řitolezce,TO JE TEDA NĚCO.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ku.va, teď nevím jestli jsem Czech nebo Czen, sem z teho akýsi volako zmetený.

   Vymazat
 27. Rusové narušují vzdušný prostor jak Finska, tak i Pobaltí už řadu let, to není žádná novinka. A dělají to zcela záměrně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Uveď konkrétní případy, kdy jak hluboko, jaké letadlo, jaká byla reakce, atd. Jinak jsi pořád za pi.usa, tak jako doposud.

   Vymazat
  2. Ale jdi, zkus si o tom někdy popovídat s našima klukama, co do Pobaltí lítají hlídat hranice.

   Vymazat
  3. 13:19
   ale jdi ,a to jsou NAŠI kluci?
   j.

   Vymazat
  4. Dobrá, pro vlaštovku upřesním. Měl jsem na mysli piloty Armády České republiky, kteří pomáhají v Pobaltí hlídat jejich státní hranici.

   Vymazat
  5. 13:53
   aha,
   já myslela,že už žàdnou armádu nemáme.
   j.

   Vymazat