Reklama

pátek 21. října 2016

Rusko předložilo belgickému velvyslanci důkazy bombardování Hassadžeka

Natalia Seliverstova
21. 10. 2016 zdroj
Ruské MZV předvolalo velvyslance Belgie v Moskvě Alexe van Meuwena a předložilo mu důkazy účasti belgických VLS v bombardování osady Hassadžek v Sýrii. V besedě s velvyslancem první náměstek ministra zahraničních věcí RF Vladimir Titov prohlásil, že usilovné popírání Bruselem skutečnosti leteckého útoku belgických VLS na předměstí Aleppa vyvolává rozpaky. Velvyslanci byly předloženy důkazy účasti belgických VLS v bombardování. Podrobná informace o technických aspektech letu dvou letadel F16 byla také předána dříve po linii MO Ruska vojenskému přidělenci Belgie v Moskvě, uvádí se ve zprávě MZV.

red.: Prestituti v ČR to samozřejmě tají...

6 komentářů :

 1. Dne 25. října 1983 po krátkém boji obsadila armáda USA Grenadu za spolupráce některých okolních zemí. USA invazi oficiálně zdůvodnily ochranou 800 amerických studentů na místní univerzitě. Převrat ukončila po necelých dvou týdnech invaze americké armády, kterou nařídil tehdejší prezident Ronald Reagan s odůvodněním, že komunistická Kuba připravuje okupaci ostrova. Invazi podpořily i další země regionu, například Jamajka, Barbados, Sv. Lucie, Antigua, Dominika a Sv.Vincenc. Při invazi zahynulo 71 Grenaďanů (většinou civilistů), 18 amerických vojáků a 27 kubánských dělníků. Ráno 25. října jednotky USA vpadly na ostrov, vyhnaly vládu a převzaly nad zemí plnou „dočasnou“ kontrolu… US Army opouští Kábul…

  OdpovědětSmazat
 2. Ať ty zmrdy sestřelí a on už se k nim někdo přihlásí....
  Porco Dio,proč furt před tím drzým dobytkem z NATO ustupujou a jednaj s nim cufílslušně ??!!
  I ten šofc,co na ně ve Vyškově vystrčil tu holou prdel,by na ně vystrčil raději nějakou raketu,kdyby ji měl....kurva,na co ještě čekaj??!!Ti zmrdi si říkaj o přeshubu a proto je jim potřeba vyhovět.

  OdpovědětSmazat
 3. a pak se belgie divi ze jim tam delaji Isil neplechu mohli kluci vtrhnout na ty kokoty eu posrance!!!

  OdpovědětSmazat
 4. Pokud se jedná o "česká" média, ta si ani nepovšimla, že Rusové vyslali do kosmu další kosmonauty. Tři. Jeden z nich je Američan. Aspoň, že ti Slováci o tom napíšou.

  OdpovědětSmazat
 5. Jak je uváděno,útok proběhl v noci,zřejmě se Belgičané domnívali,že to Rusko nezaznamená,teď se budou vymlouvat na omyl.

  OdpovědětSmazat
 6. 21:32 Asi jste to nezaznamenal, ale ČT24 o tom informovala. Okamžitě pustili názor nějakého, neupraveného, vypadal jako bezďák, odborníka, který vysvětlil, že kosmonauti dnes už nemusí vůbec nic umět. On asi myslel ty tři Ruské. Kdyby mluvil o Amerických, tak by se učesal a oholil a pěl by ódy na hrdinství a vysoké, univerzální odbornosti. Je vidět, že naši odborníci na kosmonautiku sežrali kus propagandistického hovna a byli připuštěni na lživizi.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.