Reklama

středa 12. října 2016

Rusko: Východní Evropany máme rádi, ale palbu budeme opětovat!

Jiří Babača
13. 10. 2016
Poradce ruského prezidenta Vladimíra Putina odpověděl na dotaz „Jak se Rusko zachová k zemím východní Evropy v případě konfliktu? Použije Rusko jaderné zbraně?“ v tom smyslu, že nás sice mají rádi, avšak v duchu zákonitostí války budou opětovat palbu na všechna území, odkud bude na Rusko přicházet útok! Tedy případně i na Českou republiku.

Dne 26. 9. 2016 nám vyslal vlivný poradce prezidenta Ruské federace Vladimíra Putina Valerij Pjakin varovný a jednoznačný vzkaz, kdy na dotazy „Jak se Rusko zachová k zemím východní Evropy v případě konfliktu? Použije Rusko jaderné zbraně? A jaký má dnes Rusko vztah k východoevropanům?“, odpověděl, že Rusko má k nám kladný vztah. Podle poradce Vladimíra Putina „Rusko má zájem na tom, aby všechny národy světa žily ve zdraví a míru, v dobrých sousedských vztazích. Rusko nemá zájem na tom, aby kdekoliv byla válka.“ Avšak v případě vlastního ohrožení Rusko nebude moci na nás východoevropany brát zřetel, budeme-li součástí útočných formací ohrožující ruskou bezpečnost. S tím, že pokud od nás bude přicházet útok ohrožující ruskou bezpečnost, tak pak nazpět od Ruska „také své dostaneme, to bude válka, to se nedá nic jiného dělat.“ Více zde. ( Klíčová pasáž pořadu začíná v čase 54:10.)

101 komentářů :

 1. Co se bude rozpadat ve Druhé Studené válce?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Babačo, jak jste přišel na to, že V.V.Pjakin je poradcem Putina? Pokud vím, tak je naopak celý FKT a jejich KOB a DOTU v nemilosti státních orgánů a médií. Ani se jim nedivím, i když občas má Pjakin pravdu (např.v tomto článku). Ale častěji bohužel jen fabuluje.

   Smazat
  2. KOB a DOTU sice liberální politici v Rusku označují jako "extrémistické" idee, ale již v roce 1996 byly KOB i DOTU schváleny Dummou jako základní materiály pro rozvoj kcencepce řízení Ruska. A to podstatné - v roce 2013 V.V. Putin příkazem presidenta ustanovil KOB jako doktrínu a koncepci bezpečnosti Ruska.
   Co se týká VV.Pjakina - oficálně rozhodně poradcem V.V.Putina není. Ale vliv a význam KOBu a DOTU na V.V. Putina je evedentní. Jak říká KOB i V.V.Pjakin, jsou věci, které se realizují "po umolčaniju..." V.V. Putin je velmi dobře obeznámen s těmito systémy a jak ukazují mnohé jeho výroky a především konkrétní kroky v globální politice, permanentně je používá. Také řada lidí kolem něj s KOB i DOTU byla a je spjata. A podstatné je, že postupně jsou vychovávány kádry mající znalosti KOBu i DOTU a dostávají se do řídících funkcí v Ruské administrativě. Cílem je, aby podstatná část ruského národa získala tuto "druhou gramotnost". Teprve pak bude doba, kdy se začne naplno realizovat řízení nejen ruské civilizace, ale i globální politika a řízení globalizace podle této koncepce. A doba již nazrála.... Brzy se řada lidí bude velmi divit.

   Smazat
  3. 8:13- neměla by u nás, jako protiváhu "neziskovek" a vlivu Sorose, skupina národních sil z politiků a podnikatelů založit také naši gramotnost?

   Smazat
  4. Chudáci Evropané a hlavně ti východní si už jaksi ve svém zpitomění neuvědomují, že pokud bude atom v Kaliningradu, tak už vůbec nezáleží, zda jej rus odpálí či ne. Protože pokud tam kdokoli bude bombardovat, tak to spustí a jaderný mrak postihne celou severní a východní Evropu.(Pobaltské státy, Polsko, Finsko, i Slovensko a Česko). Druhej Černobyl minimálně. Západ a pochopitelně USA na tom budou líp. A tak asi také o to jde. Inu - kdo chce kam, pomozme mu tam....

   Smazat
  5. Rusku nezbývá než použít článek 51 charty OSN, kolektivní obrana, všichni za jednoho, jeden za všechny, Čech půjde za Američana na Rusa a Rus zase místo na Američana na Čecha atd..., jak prosté

   Smazat
 2. To tragické na tom všem je, že naše loutky jsou celkem ochotny být nástupnickou zemí na východ. To rozhodně ani trochu není v našem zájmu. V našem zájmu je nažívat se všemi našimi sousedy v míru a ve vzájemné spolupráci, bez ohledu na rozdíly v názorech na to, kdo jednou ovládne celou galaxie. My to nebudeme. Musí nám být ukradené, kdo je ten prý údajně mravnější a lepší.

  OdpovědětSmazat
 3. Ruska vlada by si mela uvedomit a zmapovat, kdo valku proti Rusku chce, a kdo ji nechce !
  My volime Donalda Trumpa a ten rekl NEKOLIKRAT, ze valku s Ruskem NECHCE !
  Na strane druhe Soros , Neocon a NWO valku chteji a netaji se tim.

  Tak proc ruska vlada neudela neco proti valecne strane NWO ! Jak my vsichni ostatni k tomu prijdeme, kdyz k nam Rusko bude mit stejny pomer jako k nepratelum a my nepratele nejsme.

  Pane prof. V.V. Pjakine ! Proc jste jednou rekl, ze Bolsevici zachranili Rusko, ale nerekl jste o povrazdeni 20 millionu Slovanu, rukami Bolseviku... Vzdyt my se to stejne dovime od VASICH spisovatelu.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. zde kuku ruku
   nebud prizdisrac a vyjadri se kdo vyvrazdil v Rusku ne 20 ale asi vice nezli 30 milionu ? Vsichno to vedi ale vsichni rikaji nekdo nekdy nekde nekomu neco.Takhle se veci neresi a kdyz chces mudrovat sve moudrosti s Trumpem mluv jasnou reci .Byl to Lzid Veliky kdo masakroval obyvatelstvo i jen pro krivy pohled ci na udani ktere nikdo neprosetroval.A stejna verbez nikdy nedovoli aby Nevypocitatelny Trump vyhral ,jak jsem psal jiz jinde spadne na nej traversa kdyz to dobre dopadne

   Smazat
  2. Honiči Lullua,
   1.s Neokoňs si musíte udělat tam u vás pořádek sami,jinak to odserete taky a to platí i o nás a těch našich NeoOslech....

   2.Solženicin je celkem fajn,akorát neuměl dost dobře počítat....,proto byl taky špatnej artilérista,kvůli čemuž ho proto Koba zavřel a udělal z něj kniHovníka....

   Smazat
  3. Moc fftipne, nechtel by vazeny prepsat rytire ?
   Myslim do takove cestiny ze by se to dalo cist i ve skolce v dnesni pokrokove dobe kdy i buzeranti adoptuji kluciky s Lulou pokud mozno dlouhym?

   Smazat
  4. Ruska vlada a Ruska armada nema na vybranou ani cas.Musi odpovedet a zneskodnit vsechny zakladny odkud se na ne zautoci.
   Ruska vlada neudela. I kdyby chtela a mohla. Uz toho ma "na triku"prilis moc. Prisli jsme k tomu"jak slepej k houslim", ale taky postupne okolnostmi, ktere jsme nepostrehli a nezmenili a navic byli jsme vlakani do pasti .Postupne. Zlocinci a zradci vseho druhu. Novy Hitlerove , nove silenstvi a stejny cil. Znicit vse Slovanske ,coz se za poslednich skoro 2000let nepodarilo. Neprestanou nikdy. Takova je realita.
   A zadne reseni na obzoru. Bud Trumpa prinuti a nebo smytec. Prijde dalsi...
   Neni si treba delat zbytecne iluze. Pres povyk okolo lynchovani cernochu se zakryva skutecnost ,ze lynchovani byli ve velkem mnozstvi predevsim odborovi predaci v USA. A kdo je narade dalsi na popravu od US teroristu ,kvuli kterym ma svetova valka zacit....

   Smazat
  5. Pjakin rozlišuje medzi bolševikmi a trockistami. Bolševici sú tí, ktorí sú za blaho väčšiny. Nikdy nepovedal, že by bolševici povraždili milióny ľudí. Vždy tvrdil, že politické prenasledovanie, vraždenie robili trockisti.

   Smazat
  6. Podla ruské akademie věd to nebylo ani 20, ale ani 30 milionů. Podle dokladů to spočítali na 160tis lidí, kteří zemřeli v táborech. Politicky motivované uvěznění se týkalo 454tis lidí. A odsouzených k trestu smrti prý mělo být okolo 100tis, ale jen část byla skutečně popravena.

   Smazat
  7. Honolule ještě v tom máš trochu "hokej" líp to nastuduj. VŘSR v Rusku nespadla z nebe ale byl to import ze západu včetně židů a položidů Trockého a Lenina. Stalin s nimi zatočil a začal budovat SSSR zevnitř, bohužel musel ale napřed vyhrát 2. světovou. Západ jej za to nenáviděl a udělal z něj masového vraha jako se i teď snaží udělat z Putina. Stále stejné schema stále stejný song. Američané už po staletí jiné schema dehonestace nepřátel ani nabyli schopni vymyslet. Napřed si něco načti o Stalinovi a o Bolševicích , pak mudruj něco o 20 milionech. Ano bylo 20 milionů obětí ale ve 2, sv . válce.

   Slávek

   Smazat
  8. Čísla o popravených a o počtu vězňů v gulagu odpovídají tomu,. co napsal 7:33 - odpovídá tomu i porodnost v té době a přírůstek obyvatelstva. Kdyby bylo zabito 30 milionů lidí, tak by každá ruská žena v té době musela porodit 7-8 dětí, no a to je blbost.

   Smazat
  9. Honolulu všechny miliony mrtvých Rusů měli na svědomí komiterny obsazené výhradně židy.Byl to křesťansky holokaust řízený stejnými zrůdami jejichž potomci se nyní snaží rozpoutat 3.WW....A Trump je evidentní marionety a ještě to ani neumí hrát.Amerika musí skončit bud bude zničena i s Izraelem samozřejmě nebo bude rozložena,to je rozhodnuto již dávno.Je úplně jedno kdo ty volby vyhraje nebezpečí vál.svět.konfliktu bude hrozit ze strany SSA tak jako tak.Rusko to dobře ví.Jste vypláchlý us židopropagandou a vlastně jste se stal její součástí pane Honolule,jinak vašim výrokům o Trumpovi nejde rozumímět....

   Smazat
  10. "Tak proc ruska vlada neudela neco proti valecne strane NWO ! Jak my vsichni ostatni k tomu prijdeme, kdyz k nam Rusko bude mit stejny pomer jako k nepratelum a my nepratele nejsme."

   My jen na něj budeme posílat z našich letišť americké bombardéry s atomovkami, případně navádět americkými radary, přitom se tvářit jako přátelé a bratři.

   Smazat
 4. Za II.světové se nepovedlo útočit spolu s Wermachtem na Východ, tak snad teď se to povede spolu s USA a IV. Říši pod vedením ANOfertu a Bohuly !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ehm, a akonáhle ruský generál povedal, že v Sýrii budú zostreľovať nepriateľské stíhačky, nemecké stroje ostali kvôli "technickým problémom" na základni Incirlik. Takže tiež nie sú sprostí.

   Smazat
 5. Velmi bych doporucoval autoritam v Praze, aby ubezpecili Rusko, ze nechteji byt nastupni zami proti Rusku !

  Trump vyhra volby a valka NEBUDE ! V pripade, ze volby podvodem prohra, tak asi valka bude , ale predem nase vnitrni, obcanska.
  nick honolulu


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ty budes ten vudce ,ze?

   Smazat
  2. Nevyhraje, jses blbej nebo navedej abys nevidel jaka kampan se proti Trumpovi vede? Nema sanci. Parkinson hitlary je uz ted president. Jen naivni osoba muze verit ze to Trump "vyhraje".

   Smazat
 6. Mate zde dalsi srandu k popukani. Liza Biltmore z Little Rock je dalsi TAJNY potomek byvaleho presidenta Billa Clintona.
  Dnes sla k soudu ve state Arkansas.
  A Hillary se vyvraci nad hloupymi recmi, ktere vedl Trump pred 11 lety.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 7. Dle toho jak naši zemí projižději kolony zabijáků a to jen ty o nichž víme a vzhledem k tomu jak se naše vláda a Ministerstvo obrany vedené komediantem vyjadřuje proti Rusku které nás nijak neohrožuje - je to oprávěna reakce Rusů. Zodpovědní jsme my protože my jsme ty idioty zvolili.

  OdpovědětSmazat
 8. 1:20 na to nemame dost "pary" !
  Souhlasim vsak s Tvym odstavcem cis. 1. To musi vyresit velci kluci ! (napr. vojaci.)

  Odstavec cis. 2 - sice to neni dulezite pro dnesni dny , ale on se stal knihovnikem, protoze kritizoval Kobu.

  Kritizovat se nesmi. Podivej jak zmizel clanek o vasich dopisech Ryanovi.
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Solženicyn? Toho zavreli, lebo opustil jednotku vo vojne! Môže byť rád, inak je za to guľka!

   Smazat
 9. V US je to stejné jako u nás sliby se slibují a blázni se radují. Nikdy své sliby nesplní pokkud z toho nebudou mít zisk.

  OdpovědětSmazat
 10. KUKU RUKU 1:06 My vime o 30 jmenech, ale to je malo na ty milliony povrazdenych.

  Neni to nic noveho !
  Mezi lety 618 A.D. - 940 A.D. se delo to stejne od tech stejnych lidi. T.j. stary problem - tak proc V.V. Pjakin o tom nemluvi. On je Rus, on by o tom mel mluvit, a ne ja.
  (Nikdy jsem v Rusku nebyl.)
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. HonoLule


   no tak ti doporučuju abys tam zajel, budeš překvapen . Slované jsou a vždy byli velmi milí a pohostinní k cizincům. Jen jim nesmí krást v chalupě...

   Slávek

   Smazat
  2. Honolulu, líbí se mi tvoje komenty, obohacují.
   Tak tě taky trochu obohatím: Po skončení II W.W. podporovalo USA Rusko, ale přitom jim vlastně škodilo a to vědomě! V letech neúrody nechtěly USA platit za svoje dodávky zlatem, ale podrž se - obilím, přestože věděly o velké neúrodě a následcích za takový "výměnný" obchod.
   Rusové to stejně nakonec ustáli, takže se kluk americkej přepočítal, jako již mnohokrát, co se týká Rusů.

   Smazat
 11. Myslim si, ze Trump vyhra a prijde k pozitivni zmene.
  Ulevi se nejen Americe, ktera ma vnitrni problemy , ale ulevi se i Rusku, ktere je demonizovano..
  Postupne bude omezena moc a vliv Neoconu a NWO.
  Jina cesta neni. V pripade, ze je, tak ja o ni nevim.
  Profesora V.V. Pjakina rad ctu. Nuti me premyslet.
  honolulu

  OdpovědětSmazat
 12. 1:41 - souhlasim s Vami pane ! Pan kokotko (1:20) je nejakej perverzini.

  Jaroslav Vrchlicky o nem napsal, ze : "Prislovy nas k pravde vize , pes si z nouze kulky lize"...atd.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a taky napsal " hovno smrdí vždycky... Jaroslav Vrchlicky" hahaha

   Smazat
  2. 8:51- poznámka do žákovské knížky žáka Kloudy zněla jinak: "Klouda smrdí vždycky. Jaroslav Vrchlický". Nepřisuzujte mu Vaše "vědecké závěry".

   Smazat
 13. ja to zase znam tak , ze na tom zaprazi lezel Sultan a Tyrol a lizali si line kule ,ze by nahoda nick Lulu

  OdpovědětSmazat
 14. a nasi vladnouci smejdi se budou drzet nata eu je treba to zmenit hlavne volici ano by se mely zamyslet koho volej napr staci komediant stropnickej normalizatori jourova pelikan atd jedna racha do temelina a cr neni rusove vedi ze my radovy obcane nejsme proti nim jen nase prozapadni loutky a poskoci

  OdpovědětSmazat
 15. Panove zase ne neco deje ! Ruske autority svolavaji vsechny studenty, aby se vratili ihned domu ze studii mimo
  Rusko, bezohledu na to, ze neni ukoncen skolni rok. PROC ?
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A zase se neco deje jako vcera s tim hysterickym prohlasenim o zrusenim voleb jelikoz to nejakej posuk Fulford prones? Honolulu you are full of shit. A ted si prectem sproste nadavky od senilniho starika ktery nesnese kritiku na sve ubohe prispevky. Myslis ze nekoho zajima kolik ma Bill nemanzelskych zmetku? Nebo kdo bude ve vajthausu? At je tam kdokoli bude poslouchat chazary nebo skonci jako JFK s dirou v hlave.

   Smazat
  2. 2:34 neblbněte a pište raději o Americe (to je pro nás zajímavější), vždyť už to dávno dementovali jako "fake", nadto se i v tom původním fejku psalo jenom o dětech činovníků na důležitých státních postech, proto se ten fejk tak ujal, protože dost dětí ruskejch ministrů a generálů běžně studuje na západě

   Smazat
 16. Rusákovi nevěřím dokud nepřizná barvu s Ukrajinským BUKem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 2:58 Přesně jste vyjádřil postoj Západu. Rusku se nebude věřit, dokud "nepřizná barvu s UKRAJINSKÝM BUKem". Chápete absurdnost takového požadavku? Ale omlouvá vás, že jen opakujete stejnou pitomost, jakou hlásají Západní politici a média.

   Smazat
  2. Strašný Zlý Západ chce po Rusku, aby nelhalo.

   Smazat
  3. 4:10 přesněji by se slušelo napsat: "krásný milý západ chce po Rusku, aby nelhalo, to přece může jenom sámojediný západ, který je celý řízen vyjímečnou rasou z Říše dobra"

   Smazat
  4. Zkraťme to na prosté - Západ chce po Rusku nemožné.

   Smazat
  5. "... Západ chce po Rusku, aby nelhalo." --- Západ totiž NELŽE! USA už teprv ne! Leda z taktických důvodů, když válčí, nebo válku někde připravují. To ovšem je něco ÚPLNĚ JINÝHO, pro to mají všichni poskoci a váleční štváči plné porozumnění. USA totiž zabíjejí jenom ve jménu SVOBODY!!! A to mrtvých není nikdy dost, to vám vysvětlí každej (NATO) KŘESŤAN. Třeba GABAL. sck

   Smazat
  6. Rusko se rozhodlo lhát a ještě z lidí dělat blbce. To je ovšem pokrok.

   Smazat
  7. 11:31 Západ to má jednodušší. Nemusí z lidí dělat blbce. Ve své propagandě spoléhá hlavně na ty, kteří beznadějnými blbci jsou a vždycky budou. Vy a ostatní Pepkové je tady ochotně reprezentujete, za což vám patří dík. Bez vás by člověk ani nevěřil, ze se stále najdou taková tupá jelita, schopná opakovat debilní propagandistické žvásty našich sdělovadel.

   Smazat
 17. zde prezdivka -nick hulinek klarinetista a hobojista.
  Znicit Rusko Putina, uz to vsechno zacina ,Putin to je lina kuze ten za vsechno zlo muze ,zachranit nas muze jen -honolulu israel.Byvaly KBbak neverte mu je to ptak,vypichl nam Jelcina uz to vsechno zacina ,bude mela bude kdo tam do ni pude.Chudak starej Lewi Bronstein ten by vedel jak to vsechno naraficit ,vzbudte ho nebo aspon Klebersteina naseho to hrdina stareho Ariela Sharona .

  OdpovědětSmazat
 18. Dosud se nikomu úspěšně nepodařilo vysvětlit, proč se Rusko začne tak ošívat, když se po něm chce něco tak jednoduchého, aby přiznalo, co už beztak každý ví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ... každý podpindostánec ví ...

   Smazat
  2. ... každý pablb si myslí, že ví ...

   Smazat
  3. Ty zaháknutý nezmysel! Najprv nech mu to konečne dokážu,keď hovoria, že majú dôkazy, potom sa prizná! Jáj, oni nemôžu, nemajú čím? Tak nech si strčia palce do...!
   Práve som čítala, že dali na dražbu rozkaz ukrogenerála Mu@ženka, o rozmiestnení PZRK,ktorý potvrdzuje vinu ukrov! Výkričná cena 900 tis. rubľov!

   Smazat
 19. 5:01..Nebesa smilujte se !
  Na to nejde odpovedet, protoze tomu nejde ROZUMET !
  Ty ozralo jedna, dej si kafe a napis jeste jednou to, co chces rict !
  nick HONOLULU - gigant mezi prdimuziky !

  OdpovědětSmazat
 20. Kdyz budu stale mazan, tak vam budu za nejakou dobu chybet !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pochybuju, že tě někdo maže oficiálně, nemažou se tady mnohem větší sprosťačiny a nesmysly.

   Smazat
  2. Kdyz budu stale namazan, tak vam budu za nejakou dobu chybet !
   nick holonulu

   Smazat
 21. 5:13 kazdou zenskou to zajima TUPANE a oni voli take !
  Duvod proc to Fulford rekl uz je na internete. Najdi si to sam, ja jsem mazan.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 22. Už zase vyhrožujete, komunističtí zmrdi?
  Jsme v NATO a svobodu nám znovu nevezmete!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. leda tak svobodu zemřít za císaře pána a jeho rodinu, blbečku

   Smazat
  2. Ano, jsme v NATO. V tom nejzločinějším vražedném spolku šílenců od dob německoho fašismu.

   Smazat
  3. 8:19 jen ho nechte, jeho zcela osvobodí jedno jediné porouchané spojenecké letadlo, plné mírového nákladu, které mu žuchne na hlavu, protože ten šrot pilotovaný feťákem nedoletí na ranvej v Ruzyni

   Smazat
  4. Ty si z toho Ministerstva Pravdy? No, to teda majú kádre...niet peňazí?

   Smazat
 23. Pamatujte si, ze v informacich je sila a orientace. Vam chybi oboji !
  honolulu

  OdpovědětSmazat
 24. Bratia Cesi,jednoznacne potrebujete vybudovat v Cechach radar,ktory Vam uz chystaju kuci z Juesej.Aby Ste se stali jednoznacne cilem.Musite platit za demokracii,ktoru Vam priniesla Vasa rodacka Krvava Madelain,dnes majitelka Kosovskeho Telekomu.

  OdpovědětSmazat
 25. Obcane CR zatim nevi o stavbe radaru a USA,jiz ohlasuje jeho instalaci,nebo,zeby politici CR slibili jeho umisteni??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdybychom měli radar, aspoň by tady o něco šlo.

   Smazat
  2. dovedete si představit kudrnáče, že by nadřízenému řekl ne ?

   Smazat
  3. už je po volbách, tak bychom se mohli pomalu dozvědět, co hrdinně vyjednal

   Smazat
  4. "...kudrnáč že by nadřízenému řekl ne ?" --- Švejk snad někdy nadřízeným otevřeně odporoval? Hovadský systém (ale zatraceně vyzbrojený) se dá spíše porazit zevnitř, to vás nenapadlo ?

   Smazat
  5. americký radar už je vybudovaný v bývalom VU 7494 E kto nevie kde je to,tak mu to vysvetlím.Nepolisy na ceste z Chlumca nad Cidlinou smer Nový Bydžov.Druhý mal byť v Brdoch,ale pre veľký odpor miestnych občanov a ochranárov sa to nepodarilo presadiť.Za socializmu boli v Nepolisoch radary sovietskej výroby a bolo vidno na nich až do polovice Francie a to v r.71 až 73 kedy som tam bol ako vojak zákl.vojenskej služby.Milí českí bratia ak neveríte pozrite si to na GOOGLE na satelitnej mape.Nevedel o tom ani môj kamarát z CR z ktorým som tam slúžil.

   Smazat
 26. Uvidíme, jak dopadnou v USA volby. Jestli se jich Trump dožije a vyhraje nebo jestli se jich dožije Hitlary a "vyhraje". Podle toho se budou odvíjet další věci. Každopádně to vypadá tak, že siocons by rádi vyvolali válku s Ruskem ještě dřív, než se ty volby budou konat. Potom máme smůlu.
  Pokud by vyhrál Trump a věci se trochu znormalizovaly, bylo by dobré, kdyby se rozpadl ten neobolševický slepenec zvaný EU. No a souběžně s tím by se mohla v česku ustavit nová vláda. Příští volby, pokud k nim dojde, tipuji na: 1. místo ANO, 2. místo SPD.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. neradujte se, ať dopadnou americké prezidentské volby jakkoliv, tak z toho pro Evropu nic hezkého nekouká, někdo ty dolarové dluhy bude muset zaplatit

   Smazat
 27. kukurukuku my plukovniku kukurukuku my friend nikdo te rad nema ze pry cvok jsi sam ty nas kluku rukukuku honolulululu hloupszz ,je tam dopredu a dozadu uz je tam v tom je nase sila homoluku kluku houkni mi ho tam

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toto je nějaký kód infantilních připosranců, jakože vtipné nebo tak?

   Smazat
 28. 7:18... ? ? ? ? Ja mu nerozumim ani slovo !
  On se snazi zaspivat starou pisen z Mexica ?
  Asi si mysli, ze je
  Luis Miguel - Cucurrucucu Paloma...
  Ale na to je nejaka medicina...
  honolulu

  OdpovědětSmazat
 29. Zde mate neco typickeho z dnesnich ulic v Americe na pobaveni !

  Alex Jones Attacket by Communist BLM/Jones fight Back
  (youtube)
  BLM (Black Life Matter) je hnuti zalozene a zaplacene George Sorosem, ktery propaguje take komunismus podobny tomu, ktery byl v Rusku za Bolseviku.

  Urcite se dobre pobavite pokud vam bude stacit anglictina.
  Rad bych vam nazory lidi rekl v cestine, ale 5:13 by me napadl, ze jsem - full of shit.
  honolulu

  OdpovědětSmazat
 30. Na tomto videu nahore (8:17) vidite, ze i kdyby se neco Trumpovi stalo, tak to nezmeni nic na rozdelenosti americke ulice.
  A to k vam prijde take...
  honolulu

  OdpovědětSmazat
 31. Ktery ULTRA PRASE zase smazalo, to co se stalo v
  Pennsylvanii ? Vzdy se jednou budete zodpovidat za sabotovani informaci delezitych nejen pro vladu , ale pro cely narod...
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:59 "David a Dvořák jsou Trockisté..." a ty jsi jen obyčejný, Goebbelsovský vůl. Ty když si náhodou nadrobíš do trenclí tak určitě budeš vykřikovat, že za to můžou Sionisti.

   Smazat
 32. Proč ten starý dement Honolulu,který má mozek sežraný GMO hamburgery,není už zabanován?Ten člověk nemá s českem a čechy nic společného,je to kolaborant.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč takovi dementi, jako jsi ty sám, kteří nerozumí textu, prudí tady a netáhnou na Novinky mezi sobě rovné?

   Smazat
 33. Odpovědi
  1. Proč hned idiot?Vy nečtete ty pomatené příspěvky od Hovnolulu?Já jsem fanoušek Putina i RF,ale to co tu kolikrát píše výše zmíněný čechoameričan je opravdu k zblití.Takže pražskej obřezanej supe zavři klapajznu.

   Smazat
  2. 13:25
   ....idiot jsi proto,že mu hned tak nadàváš ,urážíš a zesměšňuješ ho .....
   jsi ale hloupý a tak se na tebe musí tím samým metrem...
   j.

   Smazat
  3. ...a s tím fandou Putina,RF a obřezaným supem na adresu mého nicku mně neoklameš!
   provokatére!
   j.

   Smazat
  4. Dobrá tedy, je to tvůj názor Vlaštovko,dál nebudu už s tebou ztrácet svůj drahocenný čas,měj se chytráku.

   Smazat
 34. Slova jsou zbraně a diskuze jsou někdy jako krvavé jámy gladiátorů.

  OdpovědětSmazat
 35. Pani vlastovko me nejde urazit , ale me jde umlcet
  cenzurou, ke skode i tech blbcu kteri to delaji !
  To byl masaker vcera !
  Oni smazali nakonec 80 % vseho !

  Jim velmi vadi to co se deje. Oni vi, ze proti nim roste NENAVIST a oni vi jak to dopadne.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 36. 13:25 prispevky popisuji to, co autority rikaji a delaji.
  To jste nemeli smazat, co bylo napsano o Pennsylvanii.
  Bude vam to vraceno i s uroky v budoucnosti.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 37. 14:59 Brotsteine, mam Ameriku rad a vidim ji jako Trump.
  Trotsky byl vrah nejvyssiho stupne, ale byl chytry.
  Toto jsou sebedestruktivni hlupaci, kteri se snazi umlcet deni v Americe s kterym si nevi rady.
  Oni dokonce mazou i to, co se stalo v Pennsylvanii.

  Oni me narknou z blbosti, za popis PRESNE toho, co rikaji autority a co resi osobnosti u nas, pred celym narodem.
  O tom se v Cesku nesmi vedet panove, ze ano ?
  nick honolulu
  P.S. A vite co o vas rekl Trump ?
  To by jste meli opravdu duvod me mazat, kdybych vam to prelozil !

  OdpovědětSmazat
 38. 9:55 Ja nejsem kolaborant kretene. Ja jsem stoupenec a supporter Trumpa, proti vasi loutce Hillary.
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu volí tradičně Demokraty, takže máš smolíka.

   Smazat
 39. Panove z poplatnych medii ! Sere se vam to pod rucickami, ze ano ?
  Vsimli jste si ?
  To proto, ze jste neschopni babraci a prohravate informacni valku vsude a to dokonce i zapadni Evrope.
  honolulu


  OdpovědětSmazat
 40. 7:09 odpoved pro vas byla smazana pane.
  Nevim vsak proc. Oni vidi DUCHY i tam kde nejsou.
  honolulu

  OdpovědětSmazat
 41. 9:55 Ja jsem "KOLABORANT", protoze nechci valku
  s Ruskem !

  Vzdyt Ty, by jsi v te valce chcipnul o mesic drive nez ja.
  Budes mi otravenou spodni vodu. A ve vzduchu bude popel
  5 let..Nebudes mit zakladni zradlo a budes radioaktivni.

  Jako polomozek nedokazes domyslet vubec nic.
  Maminka se zapomela s orangutanem, takze mas pravo NEDOMYSLET nasledky Tvych prani.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 42. 9:55... Hamburgry nezeru, proc si o me vymyslis
  nepravdy !
  Jak vis kolik je mi let ?
  Vzdyt ty kecas nesmysly, ktere nemaji nic spolecneho s realitou.
  honolulu - a ted vam jdu napraskat na jinou diskuzi.

  OdpovědětSmazat
 43. TO WHOM SO EVER IT MAY CONCERN.
  (Pouze pro toho, koho to zajima.)

  Bill Clinton mel kamarada, ktery je znamy a registrovany pedofil. (Patri k vyvolenym.)
  V jeho clubu, izraelska tajna sluzba za ucelem vydirani Billa natocila jak znasil 13 lete devce.
  Nahravku maji v rukou lide Donalda Trumpa.
  Mate to na internete.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Problém je, že se z voleb dělá kabaret.
   Blbostmi se odvádí pozornost od skutečnosti, že demokracie je už dokonale falešná.
   U vás vládnou už jenom peníze, u nás skoro také.
   (V tomto neblahém vývoji jsou volby u nás ještě pozadu.
   Legrace není tolik, na nižších úrovních je možno cítit zbytky demokracie.)
   Jestli se mýlím ukáže čas. Velmi krátký čas. Všechno se zrychlilo. Děda.

   Smazat
 44. 19:12 oprava ! ZNASILNIL 13 lete devce.
  honolulu

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.