Reklama

.

.

čtvrtek 13. října 2016

Rusko vyzkoušelo zbraň, která prý nemá ve světě obdoby!


13.10.2016  První zprávy
 

První vzorky radioelektronické zbraně založené na nových fyzikálních principech, které nemají na světě obdoby, byly vyvinuty a úspěšně otestovány v Rusku, uvedla agentura RIA Novosti.
Agentura to sdělila s odkazem na zástupce Spojené výrobní korporace na výstavě zbraní „ArmHaytek 2016“.

První vzorky radioelektronických zbraní založených na nových fyzikálních principech, kdy se nepoužívá munice, byly předvedeny v září 2016 na uzavřené demonstraci pro Ministerstvo obrany v rámci vojensko-technického fóra „Armáda 2016".

„Už jsou vytvořeny reálné vzorky těchto zbraní, a již prokázaly svou účinnost. Jedná se o zcela nový druh zbraně, která nemá žádné analogii v zemi, a nebojím se říci, že ve světě," řekl zástupce korporace dopisovateli agentury.

Vice News: Rusko předvedlo cosi jako „sci-fi" v oblasti vyzbrojování

Podle něj spočívá zvláštnost zbraně v tom, že neutralizuje techniku nepřítele bez použití tradičních zbraní, munice, nýbrž s pomocí řízené energie.„Jedná se o nepřímý fyzický účinek na palubní vybavení letadel, bezpilotních prostředků, přesných zbraní a jejich neutralizaci," vysvětlil agentuře.

26 komentářů :

 1. To jsou asi ty pověstné Chibiny, ne?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:24 Kdo ví, někteří se pořád "utěšují", že to byl a je, jen "hoax". "Šťastní" to lidé ...

   Vymazat
  2. http://www.vesti.ru/doc.html?id=2660334

   Vymazat
  3. Posádka najmodernejšieho raketového krížnika Donald Cook by vedela o tejto zbrani rozprávať.Najväčšia sranda bola , keď po vyradení krížnika s prevádzky sa z bezmocnosti niečo urobiť sa celá posádka posrala.

   Vymazat
 2. Už jsem to tu psal, moje dlouhodobá zkušenost z doby před 89.
  Ruští vědci pracovali vtipem, peníze neměli. Západní zase s penězi a hi-technikou. Měli to pohodlnější. Děda.

  OdpovědětVymazat
 3. Pokud ruští zbrojaři pracují jako ruští vědci a konstruktéři pak jsem docela v klidu. Ne že by z nich někteří nebyli dobří a neměli nápady. Ale to nejlepší už dávno odešlo na Západ a pak na jeden objev či vynález Rusů jsou desítky či stovky objevů a vynálezů na Západě. Nevím proč by to ve zbrojní technice nemělo být jinak.
  Vot těchnika: https://cs.wikipedia.org/wiki/GLONASS#/media/File:Glonass-receiver.jpg

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Glonas má dnes implementovaný každý chytřejší telefon, iPhone pokud vím minimálně od verze 5, Glonas funguje v některých zeměpisných šířkách lépe, než GPS, a také je přesnější ve za zhoršených podmínek příjmu, pokud vím preferují ho i záchranné složky USA, byla o tom debata v kongresu.. http://spacenews.com/rep-rogers-questions-plan-to-integrate-glonass-into-proposed-cellular-standard/

   Vymazat
  2. Sýrie je zkouška síly velmocí a obě strany to vědí. Neutěšujte se zbytečně a buďte rád, že Rusové mají dobře vyzbrojenou a silnou armádu a že Putin je zdrženlivý politik. Kdyby otmu bylo jinak, už byste odpařený létal někde v kosmu jako náhodný shluk molekul.

   Vymazat
  3. navíc je tam napsáno vojenský vzorek, tj. pravděpodobně kus který bude montován do tanku, či auta - má přežít všechno a fungovat v rozsahu -50 až +50 stupňů. V Rusku je většina armádních věcí designována tak aby to fungovalo od polárního kruhu po pouště na jihu, je to jaksi dáno jejich historickou zkušeností.. Dopuručuji si něco v -20 namačkat na iPhonu nebo Samsungu:-)

   Vymazat
  4. 16:24 To víš že jóó. Spi dál ať se ti něco příjemného zdá.

   Vymazat
  5. klasický armádní kus do určený právě do války (to je víc než outdoor) hňupe
   http://chezasite.com/media/2014-05/gps-glonass.jpeg

   Vymazat
  6. Já si vzpomínám, že tuším Putin ( nevím jistě zda on ) někdy před rokem prohlásil, že v případě, že USA napadnou Rusko, tak Rusko se bude bránit tím, že jim prostě " vypne " jejich satelity
   a všechny elektronické systémy. Nikdo to moc nebere a nebral vážně, ale toto začíná potvrzovat, že jen tak nekecal. Navíc, když začalo Rusko v Sýrii, jejich rušičky Krasucha 4 až do vzdálenosti 600 km dokázaly zcela eliminovat americkou vojenskou elektroniku včetně satelitů. Američtí piloti a generálové si stěžovali, že proti tomu nemohou nic dělat. Potvrzuje se z více zdrojů, že aféra s americkým torpédoborcem Donald Cook nebyl žádný výmysl, ale skutečnost. Proč myslíte, že USA s celým Západem v Sýrii jen vztekle štěkají, ale na nic konkrétního se nezmohou, spíš bych řekl, že neodváží, aby náhodou svět nezjistil, jak jsou bezmocní. Jediné, na co se vzmohou, je tajné vyzbrojování ISIS a štvaní v médiích a OSN. Nezapadá to nějak dohromady ? Putin si klidně zrušil návštěvu Francie jako zbytečnou a co na to Západ ? Nic. Na nic, mimo planého žvanění se nezmůže.

   Vymazat
  7. Pepane!, ano, tím Rusko zahájí svou odpověď na jakoukoliv agresi ze strany USA. Pokud jim z funkce vyřadí kosmické pozorování, navigaci a komunikaci, je po válce ...
   A doufám, že to nastane dřív, než tato opravdu začne.
   V Sýrii však jde o jiný druh konfliktu, a tam ti US huni mohou (prostřednictvím svých nájemních a koaličních) ještě skutečně Sýrii a jejím spojencům hodně naškodit. Leč to, že v médiích tak lžou a překrucují, ukazuje na to, že už i tam tahají za kratší část hole.
   Aleppo je totiž dnešní syrský Stalingrad. A po něm už pro ty huny nebude v Sýrii světlých zítřků.

   Vymazat
  8. Behem malo mesicu, zacal Putin diktovat zapadu, davat ultimata , ukazovat opovrzeni k fasistickym teroristum. Zrejme na to ma a vi to a oni taky. Pes , kterej steka , jenom steka...a cim vic steka tim vic je ustrasenej a Kousnout se boji.
   Co udelali z NATO neni nic jineho,to je videt , akorat ,ze pomaha navic teroristu do EU. Jenom ve Francii je 7 milionu afroarabu a z toho se postavi klidne 100 divizi. A kdo je v EU zastavi ?
   Zase sem cet jak nejakej general zase krici ; We must put the boots on the ground"! To znamena vojaky pozemni armady. Voni se snad ukricej !! A nikdo jim nebrani, vzit plnou polni a hura do prvni linie ma misto toho kriku, jsou uz jak stary hystericky baby... Tam at jdou jiny,ze jo ? Strach jim to nedovoli. Jeste jsme neslyseli jediny nazor vojaka at z USA nebo z NATO. Jak se tesi do Ruska , kde jako obvykle budou zpulverizovany ....To jediny si muzou vybrat...

   Vymazat
 4. Vypadá to jako kuše, na dálkové ovládání. Nebezpečná věc!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono je to totiž jen ilustrační foto obyčejného kulometu na trojnožce se zásobníkem nábojů, který byl zkonstruován už před 120 lety. To poznají i malé děti.

   Vymazat
  2. A ty bys tam dal fotku rádiové vlny? Nebo rušícího signálu? Nebo foto vakua? Napiš, génie.

   Vymazat
  3. Anonymní13. října 2016 22:15
   To by tomu dali, to by nepřítel třeba okopčil kmitočet.
   Ta neskutečná podoba s kulometem, je ale ukázka jejich kamuflážního mistrovství.

   Vymazat
  4. Pro blbečky: to foto je ilustrační. Redakce ho vybrala špatně, ale reakce neználků v diskusi jsou ještě horší.

   Vymazat
 5. 17:06
  A ty vypadáš jako debil i na blízko!;-)

  OdpovědětVymazat
 6. Jo jo, už jsem o tom psal u jiného článku. Rusové mají elektronickou zbraň, kterou dokáží otočit na ně vypuštěné rakety s nukleárními hlavicemi a vrátit je do místa startu. Stejně tak dokáží oslepit radary v letadlech USA a jejich spojenců z NATO. Jo jo elektronika to je věc. Zlaté analogové elektronky na ty nic takového nefunguje.

  OdpovědětVymazat
 7. rusove mely vzdy skvele zbrane

  OdpovědětVymazat
 8. Co to je "nové fyzikální principy"?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Všimli ste si, že sa Albert Einstein na vetšine fotiek usmieva ľudom priamo do tváre ?
   Skúste tu free-energy.xf.cz
   Možno pochopíte keď dočítate.

   Vymazat
 9. vývoj kosmu se pohybuje řádově 10 až 20 let v časovém předstihu.Tento vývoj dal světu mnoho vymožeností ,které jsou dnes běžně používány(např.mikrovlnka).Dal světu také ,ale zbraně o kterých nemáme ani tušení.Tesla pracoval na věcích o kterých se nám ani nesní.USA do dnešní doby ukradlo tolik technologií a odborníků ,že si to ani nedovedeme představit,totéž platí o Rusku.Nechtějme vědět co tyto velmoci mají v rukávech,ale je nebezpečí že se těchto technologií zmocní paka ,kterých je dnes ve světě ,politice atd, neuvěřitelné množství.Zazněla tu již věta:řídí nás psychopaté ,možná i úmyslně nastrčeni.Chazaři,iluminiáti,USA elita,Ruská elita,korporace,všem jde vlastně o existenci v takovém rozsahu že se nám o tom ani nesnilo.Kdybych byl nábožensky založen tak se ve dne v noci modlím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nadarmo si do USA neodvezli převážnou většinu Německých vědců v čele s von Braunem, bez kterého by se na měsíc nikdy nedostali, ale s nimi také nacistickou ideologii. Tu postupem let vylepšili do současné podoby a co z toho vzniklo známe všichni.

   Vymazat