Reklama

.

.

úterý 4. října 2016

Ruský prezident Vladimír Putin definoval 5 bodov, ktoré musia USA splniť, ak chcú s Ruskom spolupracovať


4. 10. 2016   Hlavné správy

Moskva oznámila, za akých okolností je ochotná znovuobnoviť svoju spoluprácu s Washingtonom, ten sa stavia k iniciatíve Moskvy odmietavo.

Čo musia USA splniť, aby Rusko obnovilo spoluprácu s USA definoval ruský prezident Vladimír Putin v 5 jednoduchých bodoch. Ak tieto body USA splnia, Rusko prestane ponímať USA ako hrozbu pre svoju bezpečnosť a záujmy:

1. Zmenšiť počet vojakov a vojenskú infraštruktúru v krajinách NATO. Ide najmä o krajiny, ktoré do NATO vstúpili po 1. septembri 2000 (bývalé socialistické a ľudovodemokratické štáty Východnej Európy)

2. Zmeniť Magnitského zákon. Na jeho základe existuje zoznam ruských predstaviteľov, ktorých USA podozrievajú z porušovania ľudských práv a na základe podozrenia USA uvalili na ruských predstaviteľov zákaz vstupu na svoje územie a uvalili na nich finančné sankcie. Magnitského zákon porušuje prezumpciu neviny a je neprijateľným zasahovaním do vnútorných záležitostí Ruska. Prestať s americkými zásahmi na Ukrajine a zmeniť americký zákon o “podpore slobody na Ukrajine” (2014).

3.Ukončiť všetky sankcie USA vedené voči ruským právnym subjektom (spoločnosti a občania)

4. Kompenzovať Rusku škody, ktoré Rusko utrpelo kvôli sankciám. A takisto škody zapríčinené kontrasankciami, ktoré Rusko muselo prijať ako odpoveď na americké sankcie.

5.Presné dodržiavanie dohôd o zničení obohateného plutónia zo strany USA, pretože USA dohody o plutóniu nedodržiavajú.

Je viac ako zrejmé, že USA nebudú môcť na tieto ruské požiadavky pristúpiť. Navyše USA ťažko prehltnú tvrdý a rozhodný tón Putinovho vyhlásenia. Bývalý svetový policajt č. 1. totiž nie je zvyknutý, aby sa s ním jednalo takýmto spôsobom.

Ruský prezident Vladimír Putin týmto vyhlásením dal najavo, že komunikácia medzi ním a odchádzajúcim americkým prezidentom Barackom Obamom nemá zmysel. Nie je však vylúčené, že pri novom americkom prezidentovi sa vzťahy medzi Ruskom a USA môžu posunúť na kvalitatívne inú úroveň.

Rusi tak jednoznačne postavili USA pred voľbu – alebo spolupracovať s Ruskom, alebo zostať so svojimi sankciami, americkými bataliónmi vo východnej Európe, “slobodnou Ukrajinou”, problémami v Sýrii a na Blízkom východe ako aj problémami s plutóniom, alebo naďalej pokračovať v konfrontácii s Ruskom.

60 komentářů :

 1. Má to v řiti vši a dělá to ramena. Ale jen na oko před vlastním obyvatelstvem. V samotných USA se, pokud tyto "podmínky spolupráce" vůbec zaregistrovali, smějí až se za břicho popadají.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11.01 Tak to určitě,ty chytrolíne.Mám takový pocit,že jim začne prdelka cvakat pětku drát.Ono se věčně Rusko oblbovat nenechá,každá trpělivost má synku svoje meze.O.K?

   Vymazat
  2. 11:09

   :-D A co jim jak Rusáčci udělají?
   Ekonomicky zřejmě nic, protože jejich chřadnoucí ekonomika je až 14. největší na světě (jen o kapku větší než Mexická :-D)

   https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_GDP_(nominal)

   A vojensky? Jako co? Pustí na USA atomovky?

   Jediní kdo má z Ruska právem strach jsou jeho sousedé.

   Vymazat
  3. 11:01 ty blbečku z které řiti jsi vypadl? Příště ten pád koriguj, aby jsi zase nespadl na hlavičku, máš ji prázdnou mohla by ti puknout.

   Vymazat
  4. 11:17
   Ty garante ussacký idiocie a agresivity,proč ti Poserplína nebo Kraďousek nebo jinej megaodbornej debil nenapíše něco,čemu by se tady lidi nemuseli pořád smát....ty Íáčku!!!!;-D

   Vymazat
  5. 11:09. Článek nebyl o tom,co Rusáčci udělají USA, ale o tom, co mají USA udělat, aby snimi Rusko obnovilo spolupráci.

   Vymazat
  6. Už dávno si lidi všimli toho, že kdo se směje naposledy, ten se směje nejlépe!
   Takže si počkejme, kdo ...
   --
   Putin však neříká nic jiného, než aby USA a jejich vazali odstoupili od politiky, k jejímuž uplatňování se jeden vedle druhého zavázali přijetím Charty OSN. To je, aby dodržovali mezinárodní právo!

   Vymazat
  7. Kovbojové z usa jsou zrovna takoví podvraťáci jako ty 11:01 . My slušní lidé se budeme
   za břicha popadat až ti konečně sklapne demente.

   Vymazat
  8. V riti vsi,ale juesej se boji ,jak cert krize.Bylo nacase rozhodne rict,zac je toho loket !dost bylo nadvlady usa a zda se,ze se kukum juesesackim vzdaluje jejich sen o NWO !!

   Vymazat
  9. Spojené státy ... - ... zaregistroval-i/y?

   Vymazat
  10. Je to negramotný primitiv z pražské kavárny. Není schopen napsat dvě věty bez gramatických chyb.

   Vymazat
  11. 14:53

   Zase lžeš hajzlíku.
   Ne "USA zaregistrovaly", ale
   "V USA (lidi, senátoři, konkresmani,...) zaregistrovali"

   Poučuj si svoje stejně dementní parchanty.

   Vymazat
  12. Nepoužívej mý obraty, nebo ti rozflákám sosák! Já mám na tuhle hlášku licenci!!!! Neseeeerrrr! Já to vymyslel a jen já to budu používat, ty neroztomilá vopejzelá filcko odpadlá od lejnolíhně obřezaných kaganů z Wallstreetu!

   Vymazat
  13. Pri preberaní správ zo slovenských Hlavných správ by nezaškodilo preverovať.
   Nie je to úplne pravda, čo píšu a nie je to prvýkrát.

   Je to slovný rozstrel medzi Kirbym a Peskovom, hovorcami, síce Peskov tlmočil, čo Kremeľ hovorí, ale nie je to záväzné stanovisko, prepis nájdete na stránkach Kommerstant.ru.
   Nie je to ani na prezidentských stránkach kremlin.ru.

   Anonym 11:01 nezaškodilo by sa mierniť, pretože v tomto prípade sú to Rusi, čo môžu určovať pravidlá. USA je na nich závislé a nielen čo sa plutónia týka.

   Vymazat
  14. Oprava ... Kommersant.ru ....

   Vymazat
  15. 11:01 ty jsi typický případ trolla - uživí tě to? nebo ještě dýluješ sníh?

   Vymazat
  16. Bezvadný Rusko a to velmi oceňuji,zadat podmínky pro případnou další spolupráci s agresorem,s rádoby "četníkem" světa ! Proti samozvaným,namyšleným zločincům nelze postupovat jinak,než odhodlaně a tvrdě !

   Vymazat
 2. Rusove definovali podminky o kterejch je naprosto jiste ze je uSSaci nesplni. Ono je totiz jasne co ta sprosta uSSacka chatra zamyslela - chteli si ponechat TONY plutonia k vlastnimu pouziti. Nevim kolik stoji kilo plutonia - urcite je to MOC PENEZ. Proste uSSacka prasarna jako vzdycky - uz kdyz uSSaci tu dohodu podepisovali bylo jasne ze ji porusi - jako porad, vsecho a bez vyjimky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě že jich nesplní. Protože jsou už psané tak aby byla z ruské strany jistota že budou nesplnitelné. Proč asi?
   A to ani nemluvím, že Rusáci nejsou v situaci aby si mohli cokoli diktovat.

   Vymazat
  2. 11.20 Ale jsou splnitelná,jenže největší terorista světa by musel mít dobrou vůli!!!Ato on nechtěl,nechce a nebude chtít.Astejně dopadne špatně-chca-nechca!!!!

   Vymazat
  3. 11:20 - jak vidíš, tak jsou! Oni nežadoní furt o nějaký "potřebě příměří" a "řešení" a ani jiný kvičení nosatých vobřezánků z Kremlu slyšet není! A spojenci Rusů jako pan Nasralláh si ani neberou žádný servítky a jasně říkaj - "tento boj se rozhodne v poli!".

   Vymazat
 3. Jasně a stručně řečeno.
  Myslím ale,že si to ,,demokrati´´vyloží,jako zásah do prezidentských voleb.Perfektní odezva na ten nový zákon o odpovědnosti státu za zločiny.

  OdpovědětVymazat
 4. rusko neni nejaky hej nebo pockej dobre to dela putin nejlepsi bude kdyz se spojej s cinou cina je druha obet v rade pro usa
  v patek jsou volby pojdme vlade vystavit ucet SPD

  OdpovědětVymazat
 5. Nikdo nemůže spolupracovat s USA. Oni sami to svým trvalým autoritativním konáním vylučují. Putin to ví a chová se pragmaticky. Doba se změnila, USA už není autoritou. Jen si to nechtějí i k vlastní škodě přiznat. USA se chová idiotsky (nerozumně). Jsou vrcholným nebezpečím pro každého. Ať si to připouští nebo ne.

  OdpovědětVymazat
 6. Tak takhle nějak si představuji ultimátum před vyhlášením války. Ačkoliv dnes se není možné spolehnout, že to protivník (Říše dobra) vůbec udělá. Nedůvěřivý Putin proto asi vyhlásil v Říši zla celostátní cvičení civilní ochrany (nebo jak se to u nich jmenuje) právě v těchto dnech (4. až 7. října bude zataženo 40 miliónů obyvatel !). Sichr je sichr, kdyby někomu ruplo v bedně a opět vypověděl poslušnost mírotvůrci Obamovi.

  OdpovědětVymazat
 7. FUCK OFF USSA!!!!!

  OdpovědětVymazat
 8. 4. až 7. října doporučuji WŠEM ! WŠEM !
  si takový cvičeníčko CO ?
  ..takový cvičeníčko civilní obrany pro (sichr) taktéž absolvovat..
  ps : Němci už maj ZÁSOBY na 10 dnů ve špajzu (sichr) ! !
  Sirius

  OdpovědětVymazat
 9. Nevím, ale země, která má pětinové HDP a která absolutně nemá srovnatelný kulturní, civilizační a ekonomucký vliv ve světě si těžko může klást podmínky. Možná se Rusku podaří něco uzmout z východní Evropy, naklonit si pár darebných režimů, ale to je tak všechno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Až pokvete blbost a hloupost anonyme.určitě budete samé poupě!!!!

   Vymazat
  2. Cháchácháchéchéchéjééééé.. ještě teď se popadám za břicho!
   Pepi, to ses opravdu ukázal jako totální vygum. Asi ti spadlo v bejkovně železo na čumák když jsi tahal těch 250 v benč
   i. Kulturní, civilizační vliv..... Tím kulturním vlivem myslíš tu hamburgerovou a kokakolovou kulturu, ty 200 kg UMO, ty tvůrce oper, operet, hudební skladatele a další ukázky těch pologramotných amerických nositelů kultury? To není ani blbost a hloupost, to už je tupost na n-tou.

   Vymazat
  3. Nauč se číst. Když chtějí USA spolupracovat tak mohou za domluvených podmínek to je férový obchod. Když nechtějí tak nemusí to je svoboda. Potíž je v tom, že se USA dříve všichni báli (a to správně - žádná destrukce USA není cizí) a tak ostatní ze strachu spolupracovali za nevýhodných podmínek. Ale to se mění, dnes kdejaký prezident (třeba Filipínský) klidně sprostě nadává Obamovi. Tohle vyhlášení je informace pro ty chytřejší, že se situace mění.

   Vymazat
  4. Ale to, co zde uvádíte, je přesným vyjádřením ideologie nadřazenosti jedněch (národů) nad druhými. K nerozeznání podobná té nacistické.
   ----
   Podstatou soužití podle norem mezinárodního práva, jak jsou zakotveny v Chartě OSN, jsou přece tyto principy:
   a) nepoužití síly, b) mírového urovnání sporů, c) nevměšování, d) spolupráce států, e) sebeurčení národů, f) svrchované rovnosti států, g) poctivého dodržování závazků.
   ----
   Všiml/-a jste si té svrchované rovnosti států??
   ----
   Řekněte mi, prosím, který z nich zahrnuje ony posměšky, které výše uvádíte?
   A to, že si USA (a spol.) udělaly z Charty OSN trhací kalendář a samotnou organizaci tím zcela ochromily, ještě neznamená, že jednají správně.
   Ve svém památném vystoupení na VS OSN (r. 2010) na toto upozornil i Kaddáfí, a dnes se nemohu ubránit dojmu, že i tím si podepsal rozsudek smrti. "Humanistický" Západ se totiž nepáře! ...

   Vymazat
  5. HDP nerozhoduje o ničem. Podívej jaký HDP měla Čchingská Čína (do roku 1847 dokonce nejvyšší na světě!) či Mughalská Indie oproti ubohým nárůdkům jako Velká Británie a Francie či Japonsko a jak si je tyhle nárůdky rozporcovaly!
   Co je zásadní? Politický vliv - práv VETA v OSN, právo udržovat vojenské posádky v mnoha zemích bývalého SSSR a jiných spřátelených zemích, respekt a ekonomická a také vojenská spolupráce s Indií, Čínou, Tureckem, Egyptem a Venezuelou či Argentinou. Všechny tyto země odebírají ruské zbraně, srovnatelné kvalitou a vyspělostí s USA. Současně je Rusko vlastníkem srovnatelného jaderného arzenálu s USA a taky nosičů jaderných zbraní. Je to dáno vyšší efektivností Ruska, kdy výroba a údržba jedné hlavice je tolikrát levnější v ruských podmínkách, kolikrát USA v HDP Rusko převyšuje! A pak tu je to nejdůležitější: vůle k moci! Tu má Rus, ruský občan, který je pevný, nezlomný, odhodlaný a semknutý kolem své vlády! Oproti tomu Zápaďan, zejména občan USA je zdegenerovaný konzumem polobuzerant, neschopný podpořit jakoukoliv ideu, páč jí není schopen svým mozečkem zpitomělým reklamou a bulvárním brakem ani pochopit, natož pak bránit a navíc trpí rostoucí nedůvěrou ke svým tzv. voleným zástupcům, různým těm elitám!

   Vymazat
  6. "A pak tu je to nejdůležitější: vůle k moci!. Tu má Němec, německý občan, který je pevný, nezlomný, odhodlaný a semknutý kolem své vlády!" "Oproti tomu Zápaďan, zejména občan Francie a Anglie je zdegenerovaný konzumem polobuzerant..."
   Tak to jsem někde už četl. Kdo byl jen autorem? Joseph Goebbels?

   Vymazat
  7. 16:31 - pouze já to řek. To ti nestačí? Kdo je ten Goebbles? Toho jsem nečetl. Jen kdysi jsem četl knihu Tak pravil Zarathustra, ale autor se jmenoval nějak jinak, tak jako Nicka či Nietzsche či tak ňák ...

   Vymazat
  8. ... nicméně zanechme planých tlachů! Ten německý filosof měl naprostou pravdu! Dějiny píší jen národy brutální vůle! Neb život je neustálý boj, vznikání, zrod a zmar! Kde je vůle k moci, tam se dotaví i úspěch a zrodí se Nadčlověk! Tomu pak zdegenerovaný oslizlý otrockou morálkou člověk bude jen tím čím člověku jest opice - posměchem či bolestným studem. Neb Nadčlověk je smyslem Země ....

   Vymazat
  9. To mě teď pobavilo. Pisatel zřejmě tím kulturním vlivem měl na mysli hamburgerovou kulturu nevzdělaných tupých mas, okořeněnou multikulturní a genderovou ideologií, civilizačním vlivem měl zajisté na mysli humanitární bombardování, státní převraty a podporu diktátorských režimů v celém světě, a tím ekonomickým, zřejmě myslel drancování nerostného bohatství porobených zemí. Zvláštní je, že přes to všechno mají doma třetinu obyvatel závislou na sociální pomoci.

   Vymazat
  10. „Člověk musí tohoto velikého a znamenitého muže (Fridrich Nietzsche) milovat, zná-li ho tak dobře jako já.“
   AdoIf HitIer

   Vymazat
 10. Karty se obracejí.Příznáním puče na Erdogana je vše jinak.Osa Rusko,Irán,Turecko je na pochodu.Osa Čína ,Rusko je stěžejní.A nepsaná dohoda s Merklovou jsou rány , jež SS nemůžou rozdýchat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ŕíše dobra vrací úder a lehce potopí Deutsche Bank. Cancelor Act má pro Angelu daleko větší váhu než nějaká nepsaná dohoda. Cancelor Act podepsala vlastní krví.

   Vymazat
 11. 12:36
  Věříme ve velkou zemi a ve velkého stratéga Putina.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ja zase verim ze spaseni, skrze Jezise Krista. To je ten rozdil mezi nama.

   Vymazat
 12. Jen se smějte Havloidní hlupáci. Toto je jasný signál, že jednání skončila a poslední varování než začnou mluvit zbraně a ne jen konvenční. Sranda končí. Je to jasný signál, že bude víc atomových bomb a zbraní posledního soudu a víc cílů pro případný zásah. Jestli svět v době Karibské krize a Berlínské krize stál hodně blízko jaderné války, tak teď stojí ještě blíže definitivnímu konci všeho co známe, protože kvalita zbraní tenkrát a dnes je nesouměřitelná. zapomeňte na fantasmagorie z US filmů, jak zničí odpálené jaderné střely a pak jednou nebo dvěma raketama ukončí vítězně válku. Nezničí! Pokud ke konfliktu dojde nezachrání Vás ani to, že zalezete hodně a hodně hluboko pod zem. Dojde totiž k zásahům a aktivacím supervulkánů, tektonických zlmů a riftů a chuťovkou bude likvidace ozonosféry nad skoro celou severní polokoulí. Následky budou kontinentální změny na úrovni tektonických desek, záplavy jako z bible a dokonalá dezinfekce území do hloubky desitek, možná stovek metrů. To jsem zvědavý, jak tohle chcete přežít? V Evropě a USA rozhodně ne. A asi ani nebude potřeba koupených US plastových rakví a pytlů, protože nebude kdo by tam mrtvoly nacpal. Navíc spousta celých obydlených ploch prostě zmizí. Co myslíte, že léta sledují ve vesmíru obě strany? Nejenom oseté plochy a druhy plodin nebo průzkum nerostného bohatství případně kolonu šrotu. Taková dobře umístěná jaderná trefa na Havaj a následná supererupce a díky zlomu i supervlna udělá šmitec s celým západním pobřežím USA a na druhé straně oceánu i s Japonskem. Zbytek skázy dodělá obdoba Fukušimy. Obdoba je Tenerife, Yelouston, San Andreas. No ještě se někdo těší na US hrdiny? Žádní nebudou a jejich trapné kavalerie v případě ostrého konfliktu možná ani nevyjedou. Letadlové lodi budou jako ořechové skořápky na rozbouřeném rybníku. Zamyslete se co pak udělají chemické provozy, sklady zkapalněného plynu, sklady PHM, jaderné provozy. I kdyby to někdo přežil co bude jíst, pít a kam půjde? K čemu budou nějaké peníze? Ani novou pemprsku nesežene.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I kdyby k tomu nedošlo, což není ž tak nepravděpodobné, tento vládnoucí světový společenský systém vlivem svého kořistnického a bezohledného drancování přírodních i lidských zdrojů (jak nadneseně nazývají pracující otroky) tento svět stejně zničí.

   Vymazat
 13. U nás se říká že nejvíc kdáká potrefená husa. Amici křičí do světa zásady humanity kritizujíc Sýrii, že chce osvobodit své území od Amerických žoldáků pod názvem umírnění. Sdělovací prostředky pod diktátem USA řvou o nehumánním počínání Sýrie a Ruska v Aleppu. Že otevřeně říká USA že své žoldáky vyzbrojí ještě modernějšími zbraněmi to je USA humanita. USA musí v Sýrii zažívat horké chvilky když tak vyvádějí. USA je jeden z nejzaostalejších států světa s nejnižší vzdělaností, s nejnižší životní úrovni, s největším lhaní ve smyslu jejich filmových ateliéru.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas a dodatek: amerikanizace = idiotizace

   Vymazat
  2. Souhlas a dodatek: amerikanizace = idiotizace

   Vymazat
 14. ZLOČINECKÉ USA
  USA jsou největší říše zla, zločinecký váleční štváč a mezinárodní terorista v dějinách lidstva. Jejich účast v syrské válce je nezákonná a v rozporu s mezinárodním právem. Vláda USA je nejzločinnější institucí, která kdy na Zemi byla. Zavřete dveře! Zima a mráz přicházejí z Bílé chatrče ve Washingtonu! USA po zásluze končí na smetišti dějin a ve věčném zatracení. Ani vzteklý pes po nich neštěkne!
  • 200 let terorismu USA:
  www.napalete.sk/sokujuce-fakty-o-usa-naozaj-su-pre-nas-vzorom
  www.olser.cz/9947/200-let
  • agresia USA:
  www.panobcan.sk/agresia-usa-zlociny-a-vyvrazdovanie-narodov-zoznam-z-ktoreho-vam-moze-byt-aj-spatne
  • http://svobodnenoviny.eu/tajne-dokumenty-odhaluji-krvavou-historii-cia
  • http://narodnidemokracie.cz/a-dost-je-nejvyssi-cas-zastavit-rozpinavost-usa-a-nato-v-ceske-republice
  • dalajláma:
  www.instory.cz/2105-sokujici-odhaleni-na-vyplatnici-cia-byl-dlouha-leta-clovek-u-ktereho-byste-to-nikdy-necekali.html
  • IS popravuje - řeže hlavy (video):
  http://videos.videopress.com/2bvZPwin/syrian-soldiers-beheaded_hd.mp4
  • Merkelová - dcera Hitlera:
  www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7177-konspiracni-teorie-se-siri-internetem-nemecka-kanclerka-angela-merkelova-je-udajne-dcera-hitlera
  • seriál o 11. září:
  www.casopis-sifra.cz/clanky/serial-11-zari
  • stop imigraci (video):
  www.facebook.com/stopimigraci/videos/916121041810668
  • státní dluh USA je 65 biliónů dolarů:
  • http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/ohromujici-statni-dluh-usa-je-65-bilionu-dolaru-a-ne-18-bilionu
  • www.eurasia24.cz/nazory/781-dojmy-z-vyletu-do-usa-prilis-mnoho-spiny-a-rozkladu

  OdpovědětVymazat
 15. Šokovaný občan ze Slovenska natočil přesun amerických vojsk na Ukrajinu:
  http://ceskoaktualne.cz/2016/10/zpravy-ze-sveta/sokovany-obcan-ze-slovenska-natocil-presun-americkych-vojsk-na-ukrajinu/

  OdpovědětVymazat
 16. Má troška do mlýna k chystaným oslavám nedožitých narozenin naší nové modly - text mé neoslavné písně jako reakce na tu oslavnou od pánů Uhlíře a Svěráka. Snad se mi ji podaří v brzké době nahrát. Melodie je převzata ze slovenské lidové - Eště som sa neoženil už ma žena bije. Tak si ji s chutí zanotujte.


  Americký vazal


  Lide český z p kavárny přinesli novinu
  Budeme prý oslavovat nového hrdinu
  Musíme znát modly jméno
  Historií nebudiž zapoměno
  O pravdě a lásce kázal
  Americký vazal

  Ulice školy letiště i kdejaká lavka
  Nesou pyšně jeho jméno pseudonym Savka
  Musíme znát modly jméno
  V historii nebudiž zapoměno
  Nenávist a lež odkázal
  Americký vazal

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Forgáč, mě to zní jako koleda..
   Nejsi ty Ryba :: )
   MM

   Vymazat
 17. Forgáči,tak si máme nahotovit tri bukové kyje.

  OdpovědětVymazat
 18. NASA zvažuje zakoupení míst v Sojuzech i v roce 2019. Putin vítězí!4. října 2016 13:59

  Spojené státy jdou do kopru, bez ruských technologií a cizí pomoci se nedostanou ani na oběžnou dráhu. A Ukrajinci pod americkým protektorátem již nejsou v prdeli, ale o patro níž (v latríně).

  https://cz.sputniknews.com/svet/20161003/3903248/NASA-moznost-zakoupeni-mista-v-Sojuz-2019.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chudáci Amíci:-)
   http://www.nasa.gov/image-feature/mosaic-of-pluto-s-craters-mountains-and-glaciers
   https://www.nasa.gov/mission_pages/newhorizons/main/index.html

   Vymazat
  2. Den závislosti USA na Rusku: 22. červenec 20115. října 2016 1:45

   Hezky vytrolený teplých hvězd a rudohnědých pruhů slouha, který snaživě prolézal internet a od roku 2011 nenalezl žádnou americkou kosmickou loď s lidskou posádkou, čímž nám potvrdil, že Spojené státy jsou na huntě a bez Sojuzů a Putinova dobrozdání se vymírající druh "amerického kosmonauta" nedostane do kosmu.

   Vymazat
 19. Někde jsem se dočetl, že Američané sice dokáží vyrobit (ve skutečnosti Foxcon v Číně) nejmodernější iPhone, ale nedokázali za mnoho let od podpisu smlouvy totéž, co dokázalo zcela zaostalé a chudé Rusko - vystavět a uvést do provozu závod na zpracování plutonia z jaderných zbraní. Takže jedna strana dohodu plnila a druhá se na to vyfláknula.

  OdpovědětVymazat