Reklama

.

.

úterý 18. října 2016

Schueftan: Jak Evropa páchá sebevraždu

18. 10. 2016
(samozřejmě nesouhlasíme s každou jednotlivou tezí...)


18 komentářů :

 1. Sklonte se pred vysokou inteligenci tohoto pana !
  At zije Dan Shueftan z Israele ! On ma 100 % pravdu.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 2. Kéž by Hovnolulu měl alespoň jedno jediné procento inteligence tohoto pána.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vypada to ze neni mozno dasahnout!!!

   Vymazat
  2. jj pan hovnolulu opet jeho nadrazena attitude!!!

   Vymazat
 3. Bin Ládin,dejš mu pánbů věčnou slávu,svého času prohlásil:"dokud budou naši bratři v Palestině umírat židovskýma rukama,my neustaneme a nebude na světě pokoj..."
  A měl pravdu,když takový žid z Izraele nadává na Araby tak je to velice zábavné a když začne ještě rozdávat rady,tak je to zábavné dvojnásob,zvlášť,když je to v souvislosti s tou židy zorganizovanou a sponzorovanou imigrací,kterou z venku Evropy postrkují a zevnitř natahujou....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hahahaha! Pod jhem islamu nikdy nebude pokoj. I kdybyste nas vsecky vyvrazdili nebo zotrocili, tak se budete dal mlatit navzajem.

   Vymazat
 4. From honolulu to opozdeny osel 20:39...
  Vzdy jsem tvrdil, ze mezi vzadalenymi kulturami musi byt vysoky plot. A ted to mate potvrzeno !
  A mezi osli (2O:39) a nositeli civilizace (nick honolulu 18:32)) musi byt tlusta a vysoka zed.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. @21:31 boze boze samoliby cloveku jsem slusny zatim!!!
   chef

   Vymazat
 5. Dívejte jak se Veselovský snaží pokládat zákeřné otázky a sám ze sebe dělá idiota.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Řekl bych, že Veselovský byl od začátku zaskočen, jak věcně a bez "politické korektnosti" popisuje dnešní stav. Dá se předpokládat, že to ve Veselovském nahlodalo svědomí a to z toho důvodu, jak obhajuje linii strany (EU). Asi mu to vyrazilo dech a buď nechtěl (z osobní zvědavosti) přerušit odpověď nějakou novou otázkou (to aby přerušil myšlenkový tok odpovídajícího), to bylo poznat podle toho, že se chystal několikrát mu skočit do řeči.
   Takový výraz ve tváři komentátora stojí skutečně za shlédnutí tohoto videa. Překvapenost, bezradnost, prostě vypadal, jako by byl mimo. Suverénnost oproti jiným hostům byla ta tam.
   Nádhera!

   Vymazat
  2. Veselovský s ním jedná korektně,protože jsou "ze stejného hnízda"....

   Vymazat
 6. Odpověď na názor pana Schueftana je jednoduchá: Mnohoženství zvyšuje počet potomků bohatých a mocných. Čili jde o selekci na agresivní křiváky.

  OdpovědětVymazat
 7. jen mažte Dvořáku příspěvky Vás taky brzy smažou nebojte...

  OdpovědětVymazat
 8. Mate nejaky proti argument - NEMATE ! Mate neco proti tomu co rika Schueftan NEMATE, tak si strcte vase projevy do vaseho mysliciho ustroji do (riti).

  V pripade , ze argument mate, tak se projevte ! Mluvte k thematu.
  Mate vubec nekdy nejaky napad ? Nebo nazor ?
  NEMATE ! Nemate nikdy nic !
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zkusme tedy oponovat:
   Proti první polovině rozhovoru nelze najít námitek. Matematika, sociologie, zkušenosti mluví jasně.
   U druhé poloviny rozhovoru vedeného s jistě dosti inteligentním Židem se ukazuje stále stejná zaslepenost tohoto národa: my za nic nemůžeme, to ti okolo nás kazí všechny naše snahy o život v míru a prosperitě.
   To, že Izrael vznikl z terorizmu (podporovaného nejvic českými levicovými židy) na úkor palestinců (asi původního izraelského, tedy židovského obyvatelstva) a celou dobu žije z "darů" Německa a USA, nikdo z nich nevidí. Ale popírat to, že přes vládu jedné strany (diktaturu, jak bývá tvrzeno) fungovaly (kupodivu u bigotních "nekulturních" emírů stále fungují) i mezi araby prosperující státy. dokud nebyly hrubou silou z venku zničeny, je již prostá lež.
   Jako věž.
   V.Ž.

   Vymazat
 9. A vsili jste si, co rika Shueftan o Egypte ?
  Ze 90 000 000 Egyptanu ohrozuje hlad... Tak to dopadne, kdyz kazdy ma 10 deti.
  Nepostavi-li Evropa ploty, tak je s ni konec.
  MATE protiargument ? NEMATE ! Nemate nikdy nic, jen nalepky a nadavky.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 10. Vypadá to, že majitelé všeho jsou znepokojeni z odporu Evropanů, proti jejich plánům islamizace Evropy. Tento odpor směřuje k nástupu politiků, kteří tento postoj tlumočí (Le Pen, Farage, Strache, Orbán, ...). Majitelé si určitě nepřejí rozpad EU, stálo to dost úsilí nahnat ovečky do ohrady.
  Nepochybuji o tom, že tento inteligentní pán je jejich služebník. P.K.

  OdpovědětVymazat
 11. Varovani pred afroarabskymi islamistickymi parasity prislo opravdu v cas. Tam kde jde kazdy den dite /do skoly/, invalida /nakupy ,zdravotni pece/, pensista , zeny , nemluvnata s matkami ,tam se policie po zuby ozbrojena ani neukaze !! Nemluve o politicich , kteri jsou zesrani strachy uz jen vylezt na verejnost , kde maji stovky terzkoodencu, policie ,strazcu na strechach a ja nevim, co jeste vsechno...Armady.
  EU despoti nutne potrebuji evropske staty k provadeni jejich protipopulacnich zvrhlych ideologii. To by melo byt kazdemu jasne a vypadnout z EU je ABSOLUTNI NEZBYTNOST /AT TO STOJI CO CHCE, ZACHRANIT HOLOU EXISTENCI TREBA/, nutna k zachrane pred Satany. Nedavne udalosti ukazuji JEJICH ZVRHLOSTI v plne jejich nahote a blabolici Merkel , dle toho co ji ideologove rozkazou zvanit. Ma v tom praxi jako byvala nadsena druzebni aktivistka byvaleho Vych.nemecka a proto bylo VYBRANA.
  A ted je narizena DRUZBA s vrahy a parasity.
  Zniceni Ruska Trockym a Leninem se nezdarilo kvuli Stalinovi a zase je Putin v ceste k TOMU co oni nazyvaji ÇREATIVNI DESTRUKCE' sveta !!
  Policajt, stara baba a SATAN nikdy nespi. Lide bdete...!!!

  OdpovědětVymazat