Reklama

čtvrtek 20. října 2016

Šedá eminence George Soros ,,kontroluje“ hlasovací zařízení v 16 federálních státech USAMarco Maier
20.10.2016   CFP
 

Multimiliardář a příznivec Hillary Clintonové George Soros má kontrolu nad společností, která se stará o hlasovací automaty v USA.

Josef Vissarionovič Stalin kdysi řekl: „Rozhodující nejsou hlasy na volebních lístcích, ale to, kdo je počítá.“ Proběhne-li sčítání hlasů převážně automaticky jako v USA, pak stačí mít odpovídající vliv ve společnosti, která se stará o software ve volebních zařízeních. V případě amerických prezidentských voleb jde o vliv multimiliardáře, burzovního spekulanta, organizátora státních převratů a barevných revolucí a příznivce Hillary Clintonové George Sorose v britské společnosti Smartmatic. Ta podle vlastní webové stránky„podporuje“ volební komise v 307 okresech v 16 amerických federálních státech.

Jsou to státy Arizona, Kalifornie, Colorado, District of Columbia, Florida, Illinois, Louisiana, Michigan, Missouri, New Jersey, Nevada, Oregon, Pennsylvánie, Virginie, Washington a Wisconsin.

Jedná se tady celkem o 243 z 538 volitelů. K získání absolutní většiny je jich potřeba 270. Hlasovací zařízení stojí jen v některých federálních státech. Pokud nebude jasné, kdo v těchto „Swing-States“ vyhrál, pak existuje důvodné podezření, že hlasy půjdou k dobru Hillary Clintonové.

Generální ředitel softwarové firmy Smartmatic lord Mark Malloch-Brown je také členem představenstva nadace Open Society Foundation. Ta patří v USA žijícímu multimiliardářovi Georgi Sorosovi, se kterým má velmi úzké vztahy.

Vzhledem k tomu, že Sorosovy neziskové organizace a nadace jsou celosvětově známé svým politickým vlivem, lze předpokládat, že ho uplatní i v amerických prezidentských volbách. Zmanipulovat software je totiž mnohem jednodušší než mít několik tisíc věrných sčitatelů hlasů ve volebních místnostech.

- - -

Překlad: Jan Běhůnek 

94 komentářů :

 1. Takže Hitlary to má zajištěné a bude válka. Doufám, že v ní zasvětélkuje ten degenerátský Satan mezi prvními.

  OdpovědětSmazat
 2. Chtěli jste být seriozními alternativními stránkami a dopadli jste jako podprůměrný webík plný konspiračních hloupostí a ruské propagandy. Gratuluju k "úspěchu".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Skromný dotaz: Proč nám tady soustavně dokazuješ, jak jsi omezený? My to už dobře víme.
   yournewswire.com/george-soros-owns-voting-machines/
   http://dailycaller.com/2016/10/18/soros-connected-company-provides-voting-machines-in-16-states/
   https://www.stormfront.org/forum/t915826/
   http://www.thepoliticalinsider.com/george-soros-hillary-clinton-voter-fraud/
   http://www.usasupreme.com/george-soros-owns-voting-machines-in-key-states-read/
   .
   .
   .
   .

   Smazat
  2. Soudruhu neomezený, nad dementním Trumpem který má rozhled žáka 2. třídy ZŠ by vyhrála i cvičená opice. Na to nejsou potřeba žádné machinace ani kouzla. Jenom on, jeho neschopnost a nestravitelný styl jsou důvodem proč USA bude (bohužel) vládnout Clintonová.

   Smazat
  3. 12:35-to je pravidlo, že bohatí a úspěšní lidé mají "rozhled žáka 2.třídy? PS.-nebude tedy Clintonová ta "cvičená opice"?

   Smazat
  4. 12:35 zak 2 tridy a podivej jak mu to stacilo s malou nasobilkou byt uspesny businessman

   Smazat
  5. Nepíšu o malé násobilce ale o všeobecném rozhledu.
   No a na rozdíl od selfmademanů typu Gates, Bezos, Buffett, Jobs, Zuckerberg,... kteří své jmění vybudovali opravdu od píky, Trump dostal do vínku od táty 1/2 miliardy dolarů. S tím být úspěšným byznysmenem už nemusíš být žádný lumen.

   Smazat
  6. Soudruhu omezený 14:26 ty jsi opravdu debil nebo jsi se už narodil? Ty hovadiny co tu píšeš, jak začali tito tví chudáčci jako Gates, Jobs a cukřík, něco o nich zjisti než vypustíš ten smrad z tvé mordy. Vždyť jen vykrádali myšlenky druhých a zpeněžili to. Z tebe musí mít doma v klecovém lůžku radost, ty se fakt povedl. Sere tě, že tobě tvůj fotr dal hovno a jsi bezvýznamná nula. Ale na světě to tak chodí.

   Smazat
  7. Po 3.debatě mám dojem, že Trump je kříženec Kalouska a Babiše, kdežto Clintonová je křížeňkyní Langšádlové a Němcové. Ani jedno není pro USA a svět žádná výhra.
   Oba i s moderátorem ale udělali z místního Pepka idiota, když otevřeně popsali dnešní neutěšený stav USA a jeho chmurnou perspektivu. To Pepek těžko rozdýchává. Proto je dnes tak mimo, že ani nepoužívá své obvyklé nadávky.

   Smazat
  8. Ještě bych rád od tebe viděl názor na serióznost tvé ČT. Zkus porovnat se skutečností, pokud jsi schopen vnímat. Dík.

   Smazat
  9. A - který americký prezident anonyme 16.17 - byl výhra? A kříženec bratra Kalouska s magnátem Babišem by byl přes všechno stravitelnější, než zkřížená fanatická furie Langšádlová s hysterickou furií Němcovou.

   Smazat
  10. "Chtěli jste být seriozními alternativními stránkami"...aspoň to ten webík zkouší! Na provokativní kybice máme výstižnou říkánku o klapajzně. sck

   Smazat
 3. 12:20
  Ty havloido alkoholiko stupido omylo,ty máš nejmíň co kecat,absolvente Plzeňských práv!!!

  OdpovědětSmazat
 4. 12:35
  Pepi, opětně se vykrucuješ z podstaty článku. Pokud ti to nedošlo, nejde tady o IQ Trumpa (ten samozřejmě nedosahuje výšin intelektu, který nám tady předvádíš ty), ale o to, že ty volby budou tak jako tak zmanipulované.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lojzo, podstatou článku je svést už předem jasnou porážku Trumpa na jakési "temné síly". U přitroublých Lojzíků tyto konspirační žvásty padají na úrodnou půdu.

   Smazat
  2. Blbe, nic nepiš, nic o tom nevíš a na havlovizi ti nic takového neřekli a ti to musí z přebraných CNN zpráv vědět nejlépe. Běž si hrát ty bezmozku.

   Smazat
  3. Pozor lidi,pepoun se naučil nové slovo,od nynějška budeme všichni Lojzo!

   Smazat
 5. Veľmi smutné čítanie (diskusie). Z toho láska k blížnemu a (aspoň snaha o) porozumenie druhého sa priam valí.
  Ani sa nečudujem, prečo si naše vlády robia čo chcú - bez ohľadu na občanov. My sami sa vieme povadiť aj o hlasovacích automatoch kdesi za oceánom a nenávidieť sa navzájom.

  OdpovědětSmazat
 6. Trump vyhraje stejně jako se nevěřilo brexitu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi tak měsíc před referendem, průzkumy indikovaly, že by příznivci Brexitu opravdu mohli vyhrát.
   https://ig.ft.com/sites/brexit-polling/
   Naopak rozdíl mezi preferencemi pro Clintonovou a Trumpa je nesrovnatelně větší
   http://elections.huffingtonpost.com/pollster/2016-general-election-trump-vs-clinton
   Může ale dojít to k čemu došlo v případě Obamy a Romneyho, kdy Romney velký rozdíl vyrovnal (asi 5%), ale bylo to na začátkku října. Dnes je ale již druhá polovina října a Clintonová má náskok víc jak 6%...

   Smazat
  2. Největší volební podvod co udělala elita byl po WW2 při volbách Wallace 64% a Truman 4%. A víme jak to dopadlo.

   Smazat
  3. Můžeme očekávat velké manipulace v souvislosti s volbami v USA!

   Vodítko k očekávání manipulací je fakt, že Assange na svém asylovém místě pobytu byl ODTŘIŽEN od přístupu na internet!!!

   Tím mu bylo zabráněno cokoliv zveřejňovat a informovat světovou veřejnost o dění mimo jiné i o volbách v USA! Není to konspirace, toto je fakt, který hodně napoví člověku, který si úsudky dělá sám a to podle informací ze zdrojů, které všeobecně "mlží", ne-li přímo lžou.

   Smazat
 7. vsem, kdo pouzivaji v zoufalosti podobne utoky na neci vzdelani a inteligenci jen tolik, ze je to prave priznak jejich stavu!!!
  tem co napadaji sympatizanty konspiracek dam otazku a hned i odpovim:
  vite jaky je rozdil mezi konspiracni teorii a realitou? nekolik let!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jiříku pozor! Sledují tě!

   Smazat
  2. @14:20 kdo kteri proc daj mi jejich jmena at vim vo co de?

   Smazat
 8. Doufám, že všichni tady kdo hltáte podobné hlouposti přestanete chodit k volbám. Je to zbytečný, pže i u nás je to podobně cinknuté. Není žádný důvod aby nebyly.
  Jenomže vy těm blábolům ve skutečnosti sami nevěříte a poctivě to tam každé volby hážete komoušům nebo nově Okamurovi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No hlavně Okamurovi ty pakošu

   Smazat
  2. Jo, Okamurovi. Ty jsi zřejmě právě spadl z Měsíce a netušíš která bije.

   Smazat
  3. -KDU-ČSL - černoprdelníci, kteří rozvrátily v naší historii mnoho vlád. Klaní se sudeťákům a stále dělají ve vládě bordel.
   -ODS - kradou a někteří jsou napojeni na zahraniční podnikatele, které ožebračují republiku
   -TOP-09 - spolek, který je napojen na finanční toky ze Saúdské Arábie a jejích úchylných princátek, spolu s migrační vlnou
   -ČSSD - se ústy některých jejích ministrů vyjadřuje jako pravičácká strana, která je napojena na vedoucí lotry EU, společně s jejich programem v Sýrii a na Ukrajině
   -Ostatní jsou parta, která přebíhá sem a tam v rámci boje o své koryto.
   -SPD+SPO - je zatím nejlepší řešení, protože je potřeba do vlády dostat lidi, kteří do tohoto zaběhlého svinčíku začnou alespoň trochu šťourat. V některých krajích dostali šanci, tak se ukáže.

   Smazat
  4. 14:29, ty jsi přesně ten idiot co volí tu chamraď Top09, ODS, CSSD, Bureše nebo kostelníky. Proto to tu stojí za hovno i díky tobě. Podle tvých tupých názorů možná ještě nemáš volební právo a nebo jsi zbavený svéprávnosti.

   Smazat
 9. Je mi celkem jedno kdo bude v USA prezidentem, vzhledem k mému věku stejně zatřepu kopyty spíše dříve než později. Naše děti nám již demokraticky převychovali tak , že je jim lhostejné jak rodiče žijí. Smutné na tom je, že člověk nemůže dnes věřit ani veřejnoprávní televizi, kterou si platí. Je až neskutečné jaké vědomé lži jsou redaktoři schopni reprodukovat, jak jednostranně usměrňují sebeserioznější diskusi. Proto je třeba nutné stále více poslouchat opačný názor než mám sám , používat mozek a udělat si tak o věcech co možná nejvěrohodnější obrázek.

  OdpovědětSmazat
 10. A abych nezapomněl. Stejné debility o cinknutém referendu s předem domluveným výsledkem jste tu vy psychopati blekotali před Brexitem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pepíku, ještě jednou, pro tebe. Titulek článku je:
   Šedá eminence George Soros ,,kontroluje“ hlasovací zařízení v 16 federálních státech USA.
   A to je očividně fakt, popři to. Jinak řečeno,

   Soros, který podporuje Hitlary, kontroluje ta hlasovací zařízení. Chceš to snad popírat, popírači? A co to naznačuje, popírači???? Z kus hádat. No a vo tom to je, no.

   Smazat
  2. Klidně to popřu, Lojzo. Soros nic nekontroluje.
   Konspirační článek něco v nadpisu tvrdí ale toto svoje tvrzení potom v článku nijak a ničím nedokazuje. Tečka.
   Čest.

   Smazat
 11. 20. října 2016 12:35 Kdyby každý úspěšný podnikatel měl být na úrovni opice, tak naše vláda má takových opičáků plno. Rozdíl je v tom, jak je každý z nich samostatný.
  Samostatnost, potom určuje mocenskou úroveň každého z nich.

  OdpovědětSmazat
 12. Kdy natáhne bačkory?!

  OdpovědětSmazat
 13. No já dřív slýchával, že prý kontrolu nad hlasovacími automaty mají republikáni, a proto si demokraté ani neškrtnou (za Reagana, Bushů atd.). Dnes prý je zase kontrolují demokraté. Takže je to zřejmě výplod prokremelské propagandy.

  OdpovědětSmazat
 14. Kde je poptávka po konspiračních teoriích, je i nabídka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte na mysli tu oficiální konspirační teorii o 9/11?

   Smazat
  2. https://www.youtube.com/watch?v=N2TMVDYpp2Q
   https://www.youtube.com/watch?v=K82wcKwxPZc


   Mám na mysli právě tuto jednu. Když někdo chce věřit, že na Marsu žijí zelení mužíčci, tak se najde někdo, kdo mu je tam přikreslí.

   Smazat
  3. Jasné, 9/11 budova WTC7 spadla silou vůle nebo byla špatně postavena mexickými nádeníky.

   Smazat
  4. Jak píšu, kdo chce věřit, věří. Třeba i na zelené mužíčky.

   Smazat
 15. 15:40
  Ta budova se normálně lekla, po tom co viděla. To je logické. A proto spadla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:25 ktera je ta "oficialni" konspiracni teorie ? asi ta skutecna oficialni presentova na Cnn, Reuters atd???!!! a proc to spadlo? hlavne teda zahadne wtc7?
   no protoze Wtc1a 2 mel pronajate jisty realitni makler zidko Larry Silverstein a wtc7 dokonce vlastnil!!! samozrejme pojisteno velmi dobre
   takze kasiroval pres 4,5 miliardy americkejch zlataku!!!
   chef

   Smazat
  2. Já myslel že to měla být záminka pro zahájení války v Afghánistánu a Iráku a ono to byl vlastně úplně obyčejný pojistný podvod! Je legrační jak se ani mezi sebou nemůžete na těch blbostech shodnout.

   Smazat
  3. 17:30 - ta pojistka bylo držhubné! Zkrátka potřebovali se těch baráků zbavit a tak došlo k dohodě - my tě pojistme, abys vyďál a ty zajistíš instalaci termitu na spojníky tak aby si toho personál nevšim - během běžné údržby a postupně. My pak zlikvidujem natěrače a instalatéry - různý ty nehody apod. A vše klaplo dle plánu. Svědci po smrti, stopy zahlazený - nezničitelný černý skříňky zničeny, Attův papírový pas zachráněn, takže pro pitomce ve O. K. jak má být:) Přitom jediný smysluplný akci samozřejmě zabránili "hrdinní pasažéři" letadla, že? tedy zničení Bílý stodoly ...

   Smazat
 16. Víra jednoduchých jedinců, že všechno je tajně řízeno jakýmisi tajnými organizaceni a plánováno na 100 let dopředu je taková novodobá moderní forma náboženství.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:19-to máme velké štěstí, že Vy jste složitý.

   Smazat
  2. 17:15
   Vy žádné štěstí nemáte. Vy věříte na bludičky, hejkaly, lesní víly, čerty, anděly, tajné spolky... Nejste schopen vnímat svět v jeho komplexnosti a proto si ho pomocí konspiračních nesmyslů zjednodušujete ad absurdum.
   Poté co si namluvíte že vše řídí Ročíld se vám náramně uleví, vše vám začne dávat smysl, vše do sebe začne nejednou zapadat, zároveň se zbavíte tíživé zodpovědnosti za váš život, máte všechny vaše neúspěchy na koho svést. Je to takový útěk z reálného života, taková vaše droga.
   Jak píšu, vy štěstí nemáte. Naopak, jste chudák.

   Smazat
  3. 17:26-právě jste "zjevil" jak jste "složitý". Nechte se vyšetřit, uleví se Vám.

   Smazat
  4. 17:26 - to e kravina čo žvatláš. Právě opak je Pravdou - tedy že ono nalezení spojitostí naloží na zodpovědné a nelhostejné jedince velikou zodpovědnost za celé lidstvo nebo minimálně za vlastní národ! Opak je ztráta zodpovědnosti, páč kdyby vše dílem náhod, nemělo by nic smysl a pak je zodpovědnost za cokoliv gesto k hovnu, dobré leda pro demagogický užvaněnce tvýho typu ...

   Smazat
  5. oprava: ... kdyby vše bylo dílem náhod ...

   Smazat
  6. 17:26 - v podstatě to je právě naopak: kreténi jako ty jsou de facto za nic nezodpovídající a lhostejný k osudům lidstva a vesmíru hovada, který jen zneužívají toho, že "unavený štěstí sedlo na vola", jak se občas stane a dělaj z toho "boží záměr" nebo dokonce snad vlastní zásluhu!! A drze tomu dokonce říkaj "zodpovědnost za svůj osud":)) Komiku ...

   Smazat
 17. chviku jsem čuměl a chvilku se smal jak amik a amina hrali komedii a davy šileli jakoby to bylo nedavno u nas v předvolebnich sračkodebatach z kterych si stejně už nikdo nic nepamatuje stara pravda řika sliby se slibujou blazni se radujou a je totalně šumi fuk na ktere straně zeměgule kdy nejduležitějši je zlate koryto a skryte prachy za něj

  OdpovědětSmazat
 18. a jak rreceno jinde :
  vite jaky je rozdil mezi konspiracni teorii a realitou ci pravdou?-nekolik let!!!
  chef

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. tak jest, jak se jedna o zidky koukam vseznalek honolulu "no forum participation"?!

   Smazat
  2. A hele, další nácíček vystrkuje růžky. Tentokrát jakýsi jirka.

   Smazat
  3. 17:32 - Žídci jsou nacisté! Sionismus je systém nejlépe hájícím zájem nějakého ethnika. Hitler de facto pouze sionismus převrátil na ruby a z árijských gojímců udělal nadlidi a židů podlidi - tedy obrátil naruby Talmud ... tudíž blbe bych bejt tebou nevystrkoval nikoliv růžky, ale přímo parožiska tuposti a kretenismu.

   Smazat
  4. to 17:32 ano spravne kdokoliv rekne neco proti isaakum je hned nacel ze???
   jdu z tebe blit!!!

   Smazat
 19. Kdyby v USA panoval režim, na který jste byli zvyklí, tak by tam bylo 100 miliónů politických vězňů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No a protože je tam režim na který jsou zvyklí oni, je tam sto milionů magorů a tupců. Z toho dvě třetiny černých a barevných tupců a pobíračů sociálních dávek - skvělej režim. Ještě něco zajímavýho napíšeš o režimech?

   Smazat
 20. https://www.novinky.cz/domaci/418206-cesky-velvyslanec-v-pekingu-byl-kvuli-dalajlamovi-na-koberecku.html

  „Vyzvali, aby nedošlo k žádnému setkání oficiálních představitelů a především členů vlády s dalajlámou. Kromě vyjádření svého znepokojení čínská strana upozornila, že by v případě zpochybnění územní celistvosti ČLR musela reagovat s možným nepříznivým dopadem na rozvíjející se bilaterální vztahy a spolupráci,“ uvedla mluvčí.

  Sklapnout kramfleky a poslouchat.

  OdpovědětSmazat
 21. Ti pitomečci tady si stále myslí, že Jeden z 500 nejbohatších lidí celé planety který plně vyrostl na kšeftech s realitami a hazardu bude nějakým bojovníkem za jejich zájmy proti systému, proti kapitalismu atd. A nejen to. Dokonce se za něj zuřivě bijí a považují ho za novodobého mesiáše.
  Těmto tragédům a zoufalcům je evidentně možné nakecat cokoli.

  OdpovědětSmazat
 22. 17:24..Znovu je zde moje jmeno, aniz bych zde vubec byl !

  Uz jsem 100 x napsal , ze volim Trumpa !
  At si nikdo nemysli, ze NEdemokraticky cinknute volby nebudou mit vliv na stabilitu zeme. BUDOU !

  Take neni jasne jak se zachovaji policajti ci armada, ktera vi co se deje...

  Neverim, ze Amerika muze prosperovat bez Konstituce a cinknute volby jsou proti Konstituci.

  Prevazeni stoupencu Hillary ze statu do statu k volbam.
  Dvojita registrace volicu v ruznych statech .
  Registrace volicu, kteri zemreli pred 25 lety, to vse je NELEGALNI.

  Hillary nebude uznavana svetem a jak toto dopadne je vice nez neprijemne. Mam nekdy strach, ze bude obcanska valka.
  nick HONOLULU - keen observer.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyhraje Clintonová, volby nebudou zmanipulované, a velká spousta bambulů bude vykřikovat, že zmanipulované byly a zpochybňovat jejich výsledek, protože nemají jiný smysl života, než vytvářet ad hoc spiklenecké teorie.

   Smazat
  2. 19:01
   Jediný bambula, kterého v této diskuzi tady vidím jsi ty, chytrolíne. Rád bych věděl, jestli ty máš jako smysl života dělat ze sebe šaška.

   Smazat
  3. Myslíš že to tak bude, protože by sis to tak přál,anonyme 19.01? A proč by sis to tak přál? Jsi natěšenej, jak budeš potom někdy později muset pádit někam do krytu, až tady bude cosi jako majdan, střílení, rabování, zapalování, a podobné radosti s následným bombardováním? V tom tkví tvůj smysl života - ve zmaru a zkáze? I ty jsi vytvořil ad hoc určitou teorii, a pokud ti tvoje teorie nevyjde, buď jen rád, budeš moci žít ještě o chvilku déle - nebo už tě sere život? Vypadá to na to. To je mi líto.

   Smazat
  4. Mysli si třeba, že když vyhraje Trump, bude válka, když Clintonová, bude mír.

   Smazat
 23. Trump je velmi inteligentni vlastenec, ktery nepotrebuje sedet v uradu presidenta. Nepotrebuje koryto. Nepotrebuje jeho prijem.
  Trumpa seslala nebesa jako UZDRAVOVACE andela, ktery chce zastavit declination Ameriky, Ameriky vsech.

  Sproste nadavat na Trumpa muze pouze IDIOT, ktery nezna slovo anglicky a nevi co Trump rika o co usiluje.
  AT ZIJE DONALD TRUMP 100 % vitez v demokratickych volbach a ty jine jsou neplatne !
  nick HONOLULU - keen observer.

  OdpovědětSmazat
 24. Az bude Trump presidentem tak ho budu informovat o smysleni ceskych obcanu pravidelnymi informacemi !

  Kdysi davno jsem vyhral soutez (v Johannesburgu) o nejlepsi golfovy club (design).
  Udelam mu skece jeste lepsi a poslu mu to darem, protoze rad hraje golf.

  On bude nejlepe informovanym presidentem o deni v Cesku, protoze mu vsechno vase smysleni vyslepicim jak nejlepe mohu. Ano budu pravdomluvna klepna ! Zneutralizuji podvratne rejdy t.zv. prazske kavarny...

  Vim, ze sveho klopytani zivotem, ze nekteri statnici byli velkym benefitem pro obcany sve zeme. Vim, ze Trump bude jednim z nich.
  Kolem Trumpa se shromazduji nejlepsi mozky Ameriky a protoze Trump je velmi INTELIGENTNI, tak on o tom vi.
  nick honolulu vola ! AT ZIJE DONALD TRUMP !
  Vitez vsech 3 debat a uz ted vitez voleb.

  OdpovědětSmazat
 25. 19:01... napsal prispevek, ktery ma hodnou uprdnuti
  uprdnuti OPICE z brehu Limpopa.

  Uz ted je o cinknutem volebnim systemu mnoho dukazu, tak o cem KECAS, ty zhmotneny prde ?
  nick HONOLULU z moci sveho superiorniho intelektu zde narizuje obcanum v cesku, kteri sleduji americke volby, aby neztraceli nadeji.
  HONOLULU - supporter of Donald Trump.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S tím havloidním bambulou nediskutuj, Nicku, je to ztráta času. Jen pokračuj, good work!

   Smazat
  2. 19:29 demagogii rikas good work you prick? brobud se a cti ty blaboly od tveho milacka pozorneji!!!
   vasek

   Smazat
  3. Když tě tak poslouchám, honolulu, tak tebe bych cenzuroval docela s chutí.

   Smazat
  4. vsak ho taky odevsad v cesku vyhodili jak sam rika a v emerice se s tema picovinama nechyta
   chef

   Smazat
 26. Casto premyslim nad nekterymi vasimi prispevky a prisel jsem k zaveru , ze vase zeme je kontaminovana UFOuny !

  Tolik nenevistne blbosti, zadny Cech nemuze nikdy vyprodukovat, jako nekteri mezi vami, kteri se za Cechy vydavaji.
  Jste snadno k odhaleni...
  nick HONOLULU - ukaze na vas prstem, vsem straznym andelum evropske civilizace.
  nebot honolulu je zastance demokracie proti tyranii UFOunu.

  OdpovědětSmazat
 27. Panove ! Mezinarodni tlak na Ameriku ! (Cela vychodni Evropa, Rusko, UK, Japonsko a dokonce i Cina. To vse bude mit vliv na budoucnost a Hillary - bude neunosna i pro svoje loutkovodice...Oni se ji zbavi a nastoli "nekoho".

  Koho ? ? Kdyz nikoho NEMAJI ? Trump vcera rekl, ze president Putin ji PRECHYTRACIL, kdykoliv s nim mluvila.

  Hillary umi mluvit velmi dobra, ale nema usudek ! To rekli i jeji spojenci, jako napr. Berni Sanders z Vermontu.
  honolulu

  OdpovědětSmazat
 28. V soucasnem establismentu je mnoho lidi, kteri se boji Trumpa jako certa, protoze on je vyhodi z jejich pozic ve stejnou hodinu, kdy usedne do sveho uradu ve Washingtone.

  Velmi rad bych vam rekl jejich jmena, ale bylo by to okamzite smazano. MAM stim zkusenosti.
  Takze se v budoucnosti hodne zasmejete.
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kecáš! Tady se nemažou ani sprostý útoky a vulgarity. Proč by někdo mazal příspěvek kvůli jménům? Na jménech nesejde ostatně vůbec - jen ať Donald vyhází všechny ty šmejdy z jejich pozic jestli to dokáže. A tady v ČR by se měl co nejdřív objevit taky někdo takový a vyházet všechny český politický parazity a šmejdy. A zabavit jim majetek - a do hladomorny na Špilberk s tím sajrajtem!

   Smazat
 29. NEKECAM (20:04) uvedu maly priklad !
  Paul Ryjan - Speaker (mluvci) of the U.S. House of Representatives... NEjmenovane vase autority mu psaly.
  Divil jsem se proc a poukazal na jeho profil. Byl jsem hned smazan... Trump mu uz vzkazal , ze poleti jak vlastovka. Duvod je v tom, ze se chova jako korouhvicka na vezi kostela.
  Hodne informaci se k vam ani nedostane. Napsat o lidech, kteri jsou kolem Hillary take nejde, i kdyz jsou vsem zname.
  Duvod je v tom , ze je dulezite pro NWO, vas drzet neinformovane a tim lehce manipulovatelne.
  Cenzura bude ! Vyhraje-li Hillary.
  Jeji skupina se ji silne a otevrene dozaduje.
  Pravdepodobne dr. David a Dvorak ztrati Novou republiku.
  nick HONOLULU - bystrozraky.

  OdpovědětSmazat
 30. Nekdy me cenzura privadi k udivu !

  CTETE 2X - tento prispevek !

  Kdyz zijete v Americe a chcete zmenit zamestnani, (at uz jste doktor, nebo instalater), tak do vami vybrane firmy / instituce, kam se chcete dostat poslete RESUME !

  RESUME se sklada ze dvou veci v jedne obalce !
  V RESUME popisujete vasi klalifikaci, odbornost a zkusenosti.
  Ve stejne obalce je COVER LETTER, ktery naznacuje vas psychologicky profil.

  Kdyz jsem vycuchal na internete psychologicky profil budouciho vice-presidenta, ktery dali dohromady doktori psychologie a napsal ho vam, tak jsem byl ostre napadem
  nadavkami. Kdyz jsem odpovedel byl jsme smazan.

  Kdyby cenzor nebyl primitivni dobytek, blby jako parez, tak by vedel o co kraci - ze je to COVER LATTER z RESUME, vice presidenta.

  Kdyz uz bude jednou cenzura, tak proboha, at je kvalifikovana a ne prijimana do zamestnani na zaklade nepotismu.
  Cenzor musi mit urcitou uroven, nebo je skodna.
  Nekvalifikovany cenzor skodi zajmum vasi zeme.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. diky za radu co skodi nasi zemi 21:04 ty fakt znas vse!!! hahaha
   vasek

   Smazat
 31. https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/418224-trump-zopakoval-ze-pokud-bude-mit-o-vysledku-voleb-pochyby-neprijme-ho.html

  Je dobré vědět na co se připravit.

  OdpovědětSmazat
 32. 21:08... Vasku jsi vasek ! Neznas nic, krome papuskovani pricivilizacnich medii.
  Vasek bylo jmeno osla v cirkusu Humberto, kdyz jsem byl dite. Tesi me, ze jsi se mi vratil do zivota.
  HONOLULU - orientacni majak svetla na vzbourenem mori pro zbloudile.
  Jdu ted na americke weby ! Potrebuji mentalni stimulaci. Ahoj pozdej.

  21:31 - Vyborny prispevek. On ho nemuze prijmout kvuli nam.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. co tam chces delat na tech americkych webech??? onanovat muzes se svym nickem honculu ten vyjadruje vse!!! jo a ten baboon s botswany te muze dobre stimulovat
   vasek jsem vasek

   Smazat
  2. Tak mě napadlo Honolulu -co kdybys zkusil napsat knihu? Třeba o tom, jak jsi vycestoval z rodné země a proč, co bylo potom, život v Africe, a tak pořád dál,než jsi zakotvil v USA? Myslím, že by to bylo docela čtivé, a ty, jak tak čtu, máš docela nadání. Dovedeš psát vtipně i věcně, máš spoustu cenných zkušeností, a v dnešní době, kdy z naší ČR vzniká cosi jako imitace USA, by byla taková kniha bývalého "krajana" žijícího v Americe docela žádaná. Mohlo by se jmenovat třeba "Amerika kouzla zbavená" nebo tak nějak, a pak psát a psát, podobně jako psali Zikmund a Hanzelka - u nás to bylo dost oblíbené. Nebo krásný film (americký) Bez dcerky neodejdu - taky kus otřesného pravdivého vyprávění, nebo jako byl Doktor Živago apod. Dnes je po literatuře faktu docela poptávka, a opakuji, ty bys na to měl. Tvoje příspěvky jsou vtipné, zajímavé, podnětné, věcné. Tady je psaní dost škoda a ztráta času, ale knihu by ti přeložili i vydali určitě. Byl bys slavný a bohatý. Dej se do toho.

   Smazat
  3. Přidávám se k 22:14. Máš na to!

   Smazat
 33. soros je strasnej z..d aspon je videt ze zadna demokracie neexituje jen touha po svetovlade v pripade jezibaby

  OdpovědětSmazat
 34. 22:14... Pane, dekuji Vam za kvetiny !
  KNIHU bych rad napsal, ale autority by me zavreli na 3 kontinentech, tak ji radej nenapisi.

  Pane, Amerika NENI kouzla zbavena, ona pouze potrebuje byt uzdravena doktorem Trumpem !

  Ted zase vyslo najevo ze pani DONNA BRAZILE (cernoska) z teamu Hillary dala otazky pripravene na vcerejsi treti debatu - PREDEM Hillary, ktera se mohla pripravit, kdezto Trump se pripravit nemohl...
  To je SVINDL !

  Lidi, kteri jsou uz 20 let mrtvi a jsou na seznamu volicu podporujicich Hillary neni million, ale 1.8 millionu a nekteri zemreli jako republikani.
  To je SVINDL !

  Telesne napadani stoupencu Trumpa v nekterych mestech Ameriky, kde Trump mel projev je terroristicky akt a volebni SVINDL ! Zaplaceno lidmi kolem Hillary.

  Nejhorsi, nejvetsi , nekonecna, ulhana, zamerena propaganda NEKTERYCH medii proti Trumpovi je manipulativni SVINDL.
  dr. Joseph Geobbels NAZI propagator, je ubohy bridil proti tomu, co predvedla NEKTERA media proti Trumpovi.
  Ted jsou k smichu vsem.

  Prevazeni volicu autobusi, ze statu do statu, pro benefit Hillary je volebni SVINDL !

  Priznani volebniho prva illegalnim, neregistrovanym immigrantum na zaklade ridicaku a ne obcanstvi, je volebni SVINDL !

  Priznani volebniho prava nekterym veznum pro benefit Hillary je protizakonny SVINDL !

  Kazdy kdo NEchce valku s Ruskem je Putinova loutka, to rikaji zminena media.
  Zde prohlasuji, ze je to absolutni blbost ! President Putin nikdy nemel zadny vliv na nase volby. Na nase volby maji vliv pouze projevy Hillary, Trumpa a situace ve statech.

  Pamatujte si tento prispevek, aby jste rozumeli tomu, co Trump planuje po 8. listopadu - dnu voleb.

  (Pssst, Vasku vasku z opicema z Botswany to nedelam. Mam "udrzbarku" prof. jazyku. Co ji zasvitorim v anglictine, tak ona to hodi do Spanelstiny a Francoustiny a ja nase*u 1/2 sveta. To nedokaze ani Ct. 24.)
  nick HONOLULU - svetlonos.

  OdpovědětSmazat
 35. Zde je srandy kopec !

  CHEF (22:01) = "kuchar", ktery obraci Hamburgry v jidelne pro cernochy, trpi touhou po uznani a oceneni, aby si ho nekdo vubec vsiml... A porad nic !

  Ma komlexy menecennosti a nevydrzi byt ignorovan.
  Skareda duchem i zjevem ma povahu mexicke feferonky.
  Kdo ho potka zazije imfammatiom i rectalu..

  21:01... VASEK = z Humberta sasek. Zrozen jako osel plny touhy se stat psem a postekavat. Jeho stekani pripomina pokvikovani vepre.

  22:01...Tato mentalni nedonosena chciplinka by chtela delat cenzora i kdyz ma kvalifikaci pouze na WC intendanta. Nerozumi ironii, nerozumi NICEMU je blb.

  Vy 3 blbecci jeste vam nedoslo, ze diskuze jsou na vzajmne informace a vymenu nazoru ?
  Reknete nekdy neco co inpiruje k premysleni a co obohati vase okoli.
  Jsem proti vam HONORE DE BALZAC i bez ceske gramatiky.

  Neprerusujte me, vy 3 venkovsti krupani, protoze chci Cechy informovat o vecech, ktere jim CT. 24 nerekne.
  nick HONOLULU - svetlonos.

  OdpovědětSmazat
 36. Zde je informace o ktere nevite a kterou zatajila francouska vlada !

  Pamatujete si jak Islamci zabili v v Parizi 90 +/- Francouzu ? ?

  Tak prvni policajti, kteri se dostali nad mistnost, kde se to stalo nasli Francouze s vyrezanymi ocima, urezanymi prsty, usi a strasne umucene. Zeny meli nozi porezane a pobodane intimni oblasti tela a pohled na tyto obeti barbaru byl tak hrozny , ze nekolik policajtu muselo dostat injekce na uklidneni a proti zvraceni.

  Francouska vlada to zatajila, ale policajti tyto informace i proti zakazu (a evidenci) prodali Americanum a ti to dali na internet.
  To jsou veci, ktere vam Ct. 24, nerekne.
  NICK HONOLULU - majak svetla !

  OdpovědětSmazat
 37. Panove k vasi uleve predkladam posledni prispevek pod timto clankem.

  V New Yorku byla dnes velmi NOBL oslava ! Jmenuje se to Alfred E. Smith Memorial Foundation Dinner. (Vecere.)

  Byla tam smetanka New Yorku, vcetne nejvyssich hodnostaru katolicke cirkve.
  Trump a Hillary se tam jedovate a ironicky spickovali, pred celou spolecnosti.

  Protoze vy Cesi mate mezi sebou hnupy, jako je (22:01) kteri nepoznaji IRONII, tak si netroufam prelozit k pobaveni to - co rekl Trump a co rekla Hillary.

  Prislo tam k male trapnosti ! Hacker, ktery se vloupal do korespondence Hillary nasel, jak se Hillary spatne vyjadruje o Katolicich a Trump to pozaloval cele spolecnosti. Cardinal sedel mezi Hillary a Trumpem a tvaril se jako po spolknuti jezka - nez se ovladl.

  Americka nobl spolecnost je ve svem chovani a jednani pozustatek neceho, cemu se rika GLITTERING GOLDEN AGE a neexistuje lepsi pobaveni pro zeny a lvi salonu, nez o teto spolecnosti cist.. Je to jako zhustena cervena knihovna.
  Trump dostal napomenuti, aby hlidal co rekne.
  Trump je TRIBUN LIDU.
  honolulu


  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.