Reklama

úterý 25. října 2016

Seznam osobností, které obdrží státní vyznamenání, je tajný až do jeho oznámení prezidentem republiky ve státní svátek 28. října 2016. Tento seznam je stejný jako ten, který byl kontrasignován předsedou vlády České republiky.

Jiří Ovčáček
25.10.2016   První zprávy
Prohlášení k otázce státního vyznamenání Před několika měsíci ministr kultury Daniel Herman písemně kontaktoval prezidenta republiky s žádostí o udělení státního vyznamenání strýci ministra kultury.
Seznam osobností, které obdrží státní vyznamenání, je tajný až do jeho oznámení prezidentem republiky ve státní svátek 28. října 2016. Tento seznam je stejný jako ten, který byl kontrasignován předsedou vlády České republiky.
48 komentářů :

 1. Nevím přesně která kategorie černé magie to je, ale když slyšíte Ovčáčka, tak je vám docela jasné, že se "Miloš Zeman" "stěhuje" do mladší schránky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No to třeba jedna z důvěryhodných poradkyň ( nevím čeho ) Bára Štěpánová, ta neměla chybu.

   Smazat
  2. Nevím přesně na co narážíte, ale budiž. Docela by mě zajímal názor pana doktora Davida, jakožto profesionála na osobnostní problematiku. Diplomaticky řečeno, to co předvádí hradní duo je za hranicí ...vkusnosti?

   Smazat
  3. 16:59
   Za hranicí vší slušnosti bylo,když byl prezident vlastizrádce,udavač,kolaborant,milovník nacistů,opilec a nemakačenko Venca Havel!!!!

   Smazat
  4. Nu dobrá, tak se bude taktně mlčet. A uvidí se, kam až Ovčáčko-Zemanova metamorfóza dospěje.

   Smazat
  5. 17:34
   A kam dospěla Havlovsko-Albrightovská a kuřbuřt Clintonovská už víme!!!!

   Smazat
 2. Pomocí Hermana rozjelo velvyslanectví USA plánovanou a načasovanou akci proti Zemanovi, který ve volbách neměl vyhrát. Zeman byl zvolený lidem této republiky a oni, kteří se považují za elity jako Němcová, Horáček, Kalousek a řada dalších lidem pohrdají by jsou schopní občany považovat za podlidi. Kdyby nebyla tato kauza vyvolaná Hermanem našla by se jiná kauza. Už dopředu se jenom čekalo na záminku jak to udělat a jak vyprovokovat akci proti Zemanovi. Chtějí zařídit aby byl odvolaný ještě před koncem volebního období aby nemohl kandidovat na prezidenta opět, aby si tam mohli dosadit svého kandidáta který bude zastupovat zahraniční kapitál a jeho zisky a ne aby zastupoval lid této země. Oni námi pohrdají.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:58 Obávám se, že máte pravdu. Celou nynější akci spustila návštěva dalajlámy. Ale není mi jasná role Sobotky. Zeman podle Hermana už 8.9.podmiňoval udělení vyznamenání strýčkovi tím, že se nemá setkat s dalajlámou. To je docela dobře možné a logické, protože náš stát se už za Nečase zavázal, že se nebude stýkat s exilovou vládou Tibetu. To znamená, že se s ní nebude stýkat žádný oficiální představitel státu, kterým je i každý ministr. Proč tedy Sobotka svému podřízenému toto setkání přímo nezakázal? Vždyť porušením dohody udělal Herman i z něj podvodníka a musel kvůli němu Číně potvrzovat, že závazek stále platí? Proč si nemohl dalajlámu pozvat třeba Halík? Herman dobře věděl, že jeho setkání jako ministra (na ministersvu) je podraz na stát, proto dodatečně horempádem hlásal, že šlo o setkání soukromé. Jenže ministr není soukromá osoba ani v posteli, pořád je představitelem státu a je povinen dodržovat jeho závazky. Prostě to celé vypadá, jako záměrná provokace, na která má Sobotka také svůj podíl. Chudák strýček v tom hraje jen roli užitečného idiota, je jen fází B, navazující na fázi A.

   Smazat
 3. Herman se setkal 18.10.Sobotka kontrasignoval 19.10.
  Něco mě schází na vysvětlení.Ještě neřekl Forejt,kdy rozesílá písemné pozvání.Jinak to asi není tajné,když to věděl Herman 20.10.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:01 seznam určitě není tajný, protože D.Hůlka se před několika dny vyjádřil, že on vyznamenání dostane. Také to nemá písemně a také mu Forejt volal. Stejně jako tomu starému pánovi do Kanady/USA.

   Smazat
  2. Kdo chce Zemana bít, nemusí poslouchat argumenty z tiskovky Ovčáčka a Forejta. Stačí nenávist a je to.

   Smazat
 4. Myslím že se pražská kavárna doslova děsí toho, že Zeman bude opět kandidovat na prezidenta. Je jasné, že když bude kandidovat, lidi ho pat zvolí. Koho může pražská kavárna navrhnout za protikandidáta. Němcovou? ha, ha! Nebo Horáčka? Cha cha! Jourovou? No to bude fiasko! myslím že Dinsbier ze strachu už ani kandidovat nebude. Prostě lidi opět zvolí Zemana pokud prxažská kavárna nesfalšuje volby.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1703 problém jste popsal docela přesně - chybí vhodný protikandidát a nebo se zatím neobjevil.
   Ovšem to naprosto nevyvrací skutečnost, že Zeman jako prezident totálně rozděluje společnost, mluví sprostě v přímém vysílání, málem opilý poblil korunovační klenoty, vymýšlí si nesmysly a uráží ostatní aniž by se potom omlouval, jeho kancelář zaměstnává lidi s nesplněnou lustrací, mezi nimi je vyloženě Ruskem placený člověk atd.
   Bylo by skutečně potřeba mít na hradě někoho slušnějšího, který by společnost spojoval a zmírňoval napětí, které zákonitě se sem tam vyskytne. Zeman toho prokazatelně není schopen a svým jednáním provádí naprostý opak.
   Mluvčí Ovčáček je kapitola sama o sobě - neopřel bych si o něho ani kolo.

   Smazat
  2. 17:25
   Ty výblitku impotentního udavače,ty lejnolahvárenský méněcenný tlučhubo se senkrovnou na krku....jdi za Jandou,on tě zaměstná!!!!Jen nevím,jak budeš s plnou hubou něčeho....tlumočit jeho názory v přímém přenosu?:-))))

   Smazat
  3. Zeman společnost spojil , jeho odpůrců je minimum !! Kolik lidí by volilo Jourovou ??

   Smazat
  4. Rozhodně bych nevolil Zemana, Ovčáčka skoro zmrzačil.

   Smazat
  5. pro 17:49 otoč desku a začni česky, není Ti rozumnět.
   17:51 o Jourové jsem nenapsal (1725) ani slovo, naopak potvrzuji, že zatím se neobjevil protikandidát. Ale Zeman je naprostá katastrofa a to je fakt.

   Smazat
  6. 17:59
   Nauč se číst ty vykastrovanej exempláři havlodementa,ussacky ti není rozumět,kolaborantský zbytečníku!

   Smazat
  7. Ano, pro méně inteligentní a nevzdělané se může nejen Zeman, ale každý normální člověk jevit jako katastrofa. Vyčítá se mu dnešními Führery naprosto vše negativní v Česku, tak jako Putinovi v euroatlantickém světě . Proč automaticky se domnívají pražští kafráři, že vždy a jedinou pravdu mají oni? Proč máme věřit , že právě Herman mluví pravdu? Vždyť pochází z partaje, která nejvěrněji kolaborovala za všech předchozích režimů u nás! Nic, čím by bylo možné věrohodně doložit protizemanovské útoky, neexistuje. Jen manipulace, manipulace a zase manipulace. Proč naopak nemáme věřit Hradu? Není pochyby, že po Masarykovi a Benešovi je Zeman náš nejinteligentnější, nejvzdělanější a zejména proobčansky orientovaný prezident. Proto doufám, že bude pro další svoji kandidaturu na prezidenta v dobré kondici a že bude normálními občany této země znovu zvolen. Navzdory přáním Vůdců euroatlantického světa i jejich domácím přisluhovačům. Lidé, bděte - i dnes nás obklopuje propaganda nadvládců. Nenechte se zblbnout protizemanovskou štvanicí. Jinak budete na pořadí honu na čarodějnice vy!!!

   Smazat
  8. Je zcela evidentní, že se jisté kruhy snaží, seč můžou poškodit presidenta Zemana kde se dá. Kdyby se tak vehementně staraly o pablba Havla, to by snad musely sdělovací prostředky samou aktivitou vybouchnout, ale k tomu nebyl důvod. Byl to ten správný oslík, který skákal, jak USA potřebovaly. A nebyl nikterak chytrý, prostě ten správný kašpárek.

   Smazat
  9. 17:59

   https://www.youtube.com/watch?v=cGdp5_12zW0

   Smazat
  10. blbe 17:25

   Smazat
  11. 17:25 rád bych věděl, jak víte a čím je potvrzeno, že prezident Zeman je alkoholik, že byl v onom omílaném okamžiku pod vlivem alkoholu, proč tvrdíte, že je nemravné nazývat věci pravými jmény a proč vytýkáte jednomu personální politiku, když jiní, někteří nyní v opozici, se nechovají jinak. Příkladmo generálové armády ČR, jeden dokonce na vrcholu NATO, pokud vím. Co to je za blbost, společnost nerozdělovat. Stejný názor i postoj měli mít všichni za komunistů. I opěvovaný prezident Masaryk společnost rozděloval, protože měl svůj názor a k němu existovala opozice. Bylo nebo nebylo křídlo Hradu? Abych nazýval věc pravým jménem, buď jste hlupák, nebo nájemný šťoural, ale neumětel.

   Smazat
  12. "O Ovčáčka bych si neopřel ani kolo." - To se říká o nevábných ženských coby sexuálních objektech s hodnotou NULA. Pán uvažoval o Ovčáčkovi jako o objektu svého zájmu? sck

   Smazat
 5. Ale o tom, že premiér podepsal seznam bez Bradyho při té bezuzdné štvanici honících psů demokracie, na pana prezidenta, o tom honící psi, při všem tom jejich zběsilém vytí, štěkotu a bafání, ani nezakňučeli, ani nemukli.

  OdpovědětSmazat
 6. Kdo se díval před polednem na ČT24, mohl sledovat brífing Ovčáčka s Forejtem v přímém přenosu, včetně odpovědí na dotazy novinářů.
  Pro průměrně inteligentního a hlavně objektivního a "ideologicky nezatíženého" člověka, musí být zcela jasné, že "kampaň" je buď záměrně a nebo uměle vyvolána. Z jakého důvodu, to už je otázka jiná.
  Jen se divím, že tzv. opozice ani slůvkem nezmiňuje původce všeho zla - HERMANA! Letos už je to druhý "úlet", který má mezinárodní negativní dopad na naši republiku. První byla návštěva na sjezdu Landsmanchaftu a nyní to setkání s dalajlámou. Nepochopitelné od našich politiků je, že nezaznělo již po prvním úletu jeho odvolání!

  Poznámka: Zrovna teď poslouchám komentář Mitrofanova v ČT, který "hodnotil" Ovčáčkův a Forejtův brífing. Ten člověk je tak zdeformován ideologií,že to určitě není normální a chtělo by to izolovat jej od přístupu do veřejných sdělovacích prostředků a médií!!!

  OdpovědětSmazat
 7. Co obnášela tak zvaná "TOTALITA" ?, Všichni měli práci. • Zákony byly jednoduché, jasné a přísné, platily pro všechny. • Kdo pracoval, dostával pravidelně 2x do měsíce mzdu nebo plat. • Pojištění bylo skutečně pojištěním, smlouvy jednoduché, srozumitelné i laikovi. • Levné a všem dostupné úvěry. • Získání bytu s nízkým nájemným (v mnoha případech i získání podnikového bytu). • Všechny srážky šly automaticky ze mzdy nebo platu a byly vypočteny vždy tak, aby člověku zbylo na důstojné vyžití. • Skutečně bezplatná lékařská péče, značně preferovaná prevence a očkování. • Výdej léků a léčiv jen za symbolickou částku 1,- Kč. • Podpora mladých rodin, matek na mateřské, jakož i péče o zdravotně postižené,seniory a těžce nemocné. Nebyla taková zvěrstva jako dnes,kdy hodně lidí, a dokonce i dětí, umírá jen proto, že rodiče neměli na jejich léčbu, případně nepatřili k těm šťastným, kterým se včas podařilo peníze sehnat za pomocí ponižujících zdlouhavých sbírek mezi lidmi. • Bezplatné preventivní prohlídky a očkování dětí, mnohdy prováděné lékaři přímo ve školních zařízeních. • Rozsáhlá sociální síť se skutečnou pomocí, kde neexistovalo, že by někdo zůstal na ulici, bez domova, bez pomoci. • Byla přísně trestána šmelina a lichva, kupčení a spekulace. Tyto činy se vyskytovaly velmi vzácně, především ve velkých městech. • Bezplatné školství od jeslí, přes mateřské školky až po VŠ. Obrovská podpora učňovského školství, kdy již v průběhu učiliště učni získávali praxi a zkušenosti přímo v podnicích, do kterých pak po skončení učiliště a získání výučního listu nastupovali. • Lepší kulturní využití volného času, jak dětí, tak i dospělých. • Téměř neexistovaly drogy a narkomani a zcela žádné herny. • Učitelé ve školách, ale i mimo školy, měli přirozenou autoritu,respekt a úctu,měli větší možnosti v postihování přestupků žáků a rodiče s nimi skutečně spolupracovali. • Policisté (tehdy příslušníci veřejné bezpečnosti) byli respektováni,měli větší autoritu a velmi vysokou objasněnost trestných činů. • Soudy všech stupňů byly daleko pružnější a řešily každý případ kompletně,tj. pachatel byl odsouzen zcela automaticky k náhradě škody a ta mu byla ihned a samozřejmě srážena z platu kdekoliv, kam nastoupil do zaměstnání, dokud vše nezaplatil. • Velmi nízká kriminalita způsobená tím, že pachatel věděl dopředu, že bude dopaden a škodu bude muset splácet. Tehdejší věznice (-nápravné ústavy) nebyly jako dnes, kdy mnoho rodin nebydlí v takovém luxusu jako současní vězni v nich dnes. • Nízká kriminalita byla způsobená také tím, že v záznamech pachatelů jejich trestné činy byly uvedeny stále, a ačkoliv nebyly počítače a internet,přece jen o každém zločinci a jeho skutcích věděli všichni zainteresování ,a tudíž nebylo úniku do anonymity. • Existovaly funkční odbory, podnikové rekreace, dětské rekreační prázdninové tábory, zájezdy… • Mládež byla maximálně zapojována do mimoškolních aktivit. • Velmi nízké zatížení lidí státní byrokracií, většinu pracovních věcí řešila mzdová účtárna. • Relativně větší soukromí a svoboda (možná někdo namítne, že to není pravda, ale je třeba si , že díky dnešnímu zneužívání techniky např. mobilní telefony, kamerové systémy, internet, kreditní karty, účty v bankách,velké množství duplicitně vedených registrů, se kterými pracuje velké množství lidí, a děravým zákonům na ochranu osobních údajů, je sledovaní soukromí tehdy proti současnému sledování zanedbatelné). NEVÝHODY • Nebyly denně banány, mandarinky, pomeranče… • Dováželo se jen to, na co byly finance, tj. za peníze, které se utržily za vyvezené zboží. • Omezené cestování do zahraničí mimo tzv. NSZ, které bylo regulováno převážně z důvodu nedostatku zahraničních měn, kdy bylo preferováno dovážení zboží,které jsme neuměli vyrobit. • Strach z STB, z této složky bezpečnosti měli strach hlavně ti, kteří chtěli a nebo již škodili zájmu všech. Kdo pracoval a nekradl, ten většinou s nimi neměl problém.


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a ještě tam doplň, že
   - snižoval se průměrný věk dožití, pravděopodobně z důvodu ekologických problémů - které socializmus vygeneroval
   - žili jsme zadrátovaní jak v ZOO a nesměli jsme nikam cestovat
   - naše děti nesměli studovat v zahraničí a tím ztrácel národ konkurenceschopnost
   - ekonomika postupně klekla až na dno a v obchodech nebyl dostatek běžného zboží (vložky, toaleťák, auta atd.)
   - pokud rodiče měli nějaký problém s režimem, tak jejich děti automaticky nesměli na dobré školy (gymnázium ještě ano, vysoká ale už ne) .. je to i můj případ
   - postupně jsme se vzdalovali životní úrovni Západu a nebýt revoluce v 1989, tak bychom zaostávali za Rakouskem ještě mnohem hlouběji

   atd .. pokud se Vám stýská po staré době, tak se Vám asi žilo dobře. V případě naší rodiny to bylo ale naopak.

   Smazat
  2. 18:06- pokud vím, Vy jste hned po maturitě a sametu odjel do USA, kde jste si vybudoval podnik, který Vám vydělává a Vy zde na NR ze záliby trollíte. Nesvádějte vše na své komunistické rodiče jako Jourová.

   Smazat
  3. Pane 18:06, cítíte se zdráv? Nesmíte chodit na schůze TOP09, ODS a k černoprdelníkům.

   Smazat
  4. 18:06 ještě jsi zapomněl, že
   - stát neměl žádné dluhy, naopak bylo mu dluženo.
   - dráty kolem státu byly plně nahrazeny zadrátováním soukromých lokalit uvnitř státu.
   - ekonomika nevzkvétá, z nuly dluh dva BILIONY Kč
   - školství bylo prokazatelně na podstatně vyšší úrovni i při srovnání se zahraniční úrovní.
   - režim podporovalo 99,96% voličů
   - děti disidentů majících problémy s režimem nejenže studovat mohli ale i studovali i v zahraničí. Studenti z vysokých škol měli zajištěná místa a nemuseli na pracák jako nezaměstnaní.
   - Životní úroveň tehdy a její současné přiblížení Západu dnes mohou posuzovat hlavně bezdomovci, nezaměstnaní a okradení o celoživotní úspory podvodníky z H systému nebo z Kocábova Trendu a podobně.
   Co tam máš dál ještě pro zatroubení trubko?

   Smazat
  5. 1848 nejlepší fór je v tom bodě o podpoře 99,96%

   To mi stačí, abych už ani dál nečetl.

   Smazat
  6. 18:57-vždyť jste nemuseli volit komunisty(NF).I tehdy byly volby dobrovolné. Jen slabí s křivou páteří volí "své nepřátele" dobrovolně.

   Smazat
  7. blbe 18:06

   Smazat
  8. pro 1914: byl jsi už vůbec v té době na světě ? Tak by jsi nemohl napsat, že volby byly dobrovolné a že kandidátka byla svobodná ..

   haha - dnes se tedy na těchto stránkách člověk i někdy zasměje

   Smazat
  9. 22:21- byl, volil jsem jednou v 18ti, potom 25let ne až dalších 25let ano. Někdo emigroval, já nevolil. A nepsal jsem "svobodná kandidátka", jen "volby byly dobrovolné". Volební urna do domu měla smůlu.

   Smazat
  10. 22:21 a podobní V té době jsem na světě byl. U voleb jen jednou, abych škrtnul jistého soudruha Kempného. Nic se mi nestalo, nic se nedělo. Chytrolínům: Ten minulý stát vyvíjel a vyráběl a uměl téměř všechno. Musel, když stál na té méně rozvinuté straně. Měli byste troubové vědět, odkud a proč přišlo to, čemu se říkává průmyslová revoluce. Měli byste vědět, že ten bývalý stát byl pod technickým embargem a pokud vyvážel „na západ“ tak pod diskriminačními cly.
   Měli byste vědět, co a kolik stály „sociální jistoty“, třeba záporná daň na základní potřeby, potřeby pro děti, bytová výstavba (na kolik přijde ta dnešní „králikárna, na kolik přijde dnešní bydlení, co znamená taková hypotéka?), tehdejší skutečná armáda, která ale nikde, při žádné intervenci nefigurovala? Přes to všechno, ten stát nežil na dluh a dbal o budoucnost. Už jen proto, že komunisté očekávali, že budou v čele na věčné časy. Jenže žádný nic z majetku státu do soukroma nedostal, ani nedědil. Dokonce ani funkce.
   Já sám jsem do roku 1965, vzhledem k původu, studovat nemohl ani při zaměstnání. Nevadilo, když jsem se jako dělňas, který uměl, měl nakonec líp a byl svobodnější, než kdekdo v kdejaké funkci. Tušíte, kolik vydělával tehdejší ředitel, kolik vydělává nějaký ten dnešní a jaký poměr to představuje vůči zaměstnancům? Jeden tady argumentuje průměrným věkem. Porovnává dožití generací z První republiky, Protektorátu, z života v důsledcích světové války s generacemi, které se rodily matkám z těch časů, s generacemi, které už vyrůstaly v sociálních jistotách komunistického státu. Že dnešní zdravotnictví umí víc? Aby neumělo. Ani první z automobilů neměli ABS. Ne, neználkové, nejste ani k smíchu, jste k pláči.

   Smazat
 8. no myslím si že je to velmi jednoduché pokud má být vyznamenám cizí státní příslušník zasílá se oznámení o vyznamenání dané vládě takže pokud je ten pán kanadan měla by být tato písemná žádost minimálně na kanadské ambasádě jinak se ten pán stal účastníkem reality šou kde si z něj vystřelil jeho tzv strýc herr man

  OdpovědětSmazat
 9. Tedy,kuci Cessti,zda se ze jste si strouhli z ostudy ,kabat !!Tak jestli ma dostat nejaky metal Danel Hulka,prominte,tak ten deda Bredy,ho mel dostat na 100%,at jiz je strejcem kohokoliv.Ale to to vase cechackovstvi,cimrmanstvi a svejkovina !Cistej holyud !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Teda kuku, a ty jsi z toho holyudu, ze? Tak se nevmesuj, když nicemu nerozumíš.

   Smazat
  2. 19:24 Nikde jsem se nedozvěděl, co ten cizí státní příslušník "děda Bredy" udělal pro náš stát, aby za to měl dostat české vyznamenání. Vy to určitě víte, tak mě prosím poučte.
   P.S. Mimochodem, není to Hermanův strýc. I to se ukázalo jako lež.

   Smazat
 10. Zeman nemůže národ rozpojit, když ho nevolili TI, kteří ho neměli rádi a nebo nevoli Ti , kterým byly volby šumafuk. Tak nevím o co jde. Já ho v druhém kole volil a nemám s ním problém. V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. zemana nema rado tech uslintanych 10000 co si rikaj radoby elita tez jsem ho volil a budu volit zas

   Smazat
 11.  „Pro mobilizování nenávisti proti nepříteli je důležité charakterizovat nepřítele jako bezzásadového nelidského zločince, který odporuje hodnotám daného společenství, čímž všechny ohrožuje.“ /Dehonestací prezidenta Zemana se o to pokouší pražská kavárna a sluníčka všeho druhu/. 
  Demokratická svoboda nám ukradla všechny iluze a totálně bourá veškeré morální hodnoty ve kterých jsme byli vychováváni, hodnoty jako jsou pravda, čest, spravedlnost a poctivost, sounáležitost a kamarádství. Místo toho nám vnucuje lži, podrazy a vzájemnou nenávist.

  OdpovědětSmazat
 12. Zde prohlasuji , ze fandim ceskemu presidentu Zemanovi !
  Dovod je v tom, ze president je proziravy a ma stejne nazory jako nas Donald Trump, ktery byl seslan nebesi, aby zachranil svet od atomove valky...
  Proto AT ZIJE PESIDENT ZEMAN !

  Pane Ovcacek, je treba pana presidenta chranit pred politickou pornografii nejhorsi urovne.
  Pan president cte New York Time, a to je druha nejhorsi
  slatanina v Americe. (Hned po Washington Post.)

  Pane Ovcacek na zadost ministra Hermana melo byt odpovezeno spavne cesky ! "Pane ministre bezte do prde*e s Vasimi pozadavky !
  Manipulace s presidentem je zakazana !
  Snazte se trochu ochranovat presidenta a nepoustejte hnojometniky do jeho okruhu.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 13. Panove, velitelem Prazske kavarny je Halik !
  Tak se to jevi z dalky !

  Halik je muj "bratr" v Kristu, nebot jsem verny a kovany Katolik.
  Prusvih je vsak v tom, ze spadl sudickam ze stolu v rannem detstvi a je postizeny ! Zbloudil z cesty, kterou oznacil nas spasitel za spravnou !

  Proto touzi po moci svedske, aniz by byl na ni kvalifikovan.
  Nesmi byt bran proto vazne, ale pouze shovivave.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Honolulu,či svetaznalý,dobře,že tu píšete,se svým ironickým nadhledem,že tu s námi trpíte a povzbuzujete nás,máte přehled a hlavně jste tam uvnitř té pro nás dost nesrozumitelné země,která se staví nad všechny ostatní,tak že mohu říci aspoň pro mě velice zajímavé informace,jste s námi normálními a i proto vám fandím,a jen pište i navzdory těm méně bystrým,zdravím,Václav

   Smazat
 14. Dejte stejčkovi medaili, nebo dostanete přes držku!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.