Reklama

.

.

neděle 23. října 2016

Špatná zpráva pro Porošenka: Putin se poprvé oficiálně vyjádřil o republikách na Donbasu


23. 10. 2016     zdroj
Vladimír Putin po jednání normandské čtyřky v Berlíně poprvé oficiálně zmínil LLR a DLR. Tato rétorika musí být ukrajinskou mocí chápána jako poplašné znamení, domnívá se Andrej Illarionov, bývalý Putinův asistent, který nyní žije v USA a podporuje prozápadní ukrajinský režim.


"Putinův komentář vyvolává mimořádný zájem ... Mluvil, s největší pravděpodobností, o tom, co se chystá udělat. Je velmi důležité rozumět tomu, k čemu je naladěn. Putin ve svém komentáři poprvé použil nejen výraz "Jednotlivé části Luganské a Doněcké oblasti", ale také Doněcká lidová republika a Luganská lidová republika. To předtím nebylo. A vyvstává otázka: cože, tato terminologie se objevila už v Berlíně?

Druhá věc, která zde dříve nebyla: Putin mluvil o smlouvě. Ne pouze o uplatnění ukrajinského zákonodárství při změně ústavy, ale o smlouvě. Když smlouva, tak vzniká smlouva mezi proto- nebo kvazi- státními subjekty a Ukrajinou? Znamená to, že z jeho pohledu se již stávají subjekty mezinárodního práva?

A poslední. Navzdory všemu, slovo "Krym" tentokrát nezaznělo. Pochopitelně ani ze strany Putina, Merkelové a Hollanda. Ale dokonce ani ze strany Porošenka. A to budí údiv", řekl Illarionov ve vysílání Šuster Live.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová  

37 komentářů :

 1. Krym je ruský a DLR a LLR jsou skutečností !!

  OdpovědětVymazat
 2. Může mi někdo ukázat na jednu zemi, která uzná samostatnost státu, při jehož zrodu stálo sestřelení civilního letadla? Budou mít Donětská lidová republika a Luhanská lidová republika padající letadlo ve státním znaku? A kdy si tam padající letadlo přimaluje Rusko?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. primalujou si ho ukrajinsky fasisti

   Vymazat
  2. Opravdu máte na klobouku namalovaný DOPADAJÍCÍ na vás tryskáč?

   Vymazat
  3. Pozor na odsouzení amerických válečných zločinů, mohla by začít padat letadla ČSA.23. října 2016 7:36

   Zločinecký polistopadový režim má na kahánku, když posílá internetového podvodníka a lháře - nevyChovancova nenávistného trolla chvístat propagandu i na noční směny.

   Kdepak, diváci a čtenáři v tom mají jasno, nejsou hloupí a vědí, že civilní dopravní letadlo muselo být Ukronacisty /prodlouženou rukou Američanů/ odkloněno a sestřeleno, aby západní masmédia mohla začít bez důkazů a vyšetřování obviňovat Rusko ještě než letadlo dopadlo na zem. Takto se vyrábí záminka k válce a přepadení dalšího státu. Motiv, proč se ztrácí a padají zrovna malajské Boeingy v blízkosti amerických vojenských základen v Tichomoří /Diego García/ a nad územím ovládaným ukro-americkým vojskem /loutková Ukrajina/ je také znám. Mstí se za to, že v Malajsii byl nezávislým mezinárodním soudem odsouzen George Bush ml. a Tony Blair (vč. jejich administrativy a vlády) za válečné zločiny v Iráku a mučení na Guantanámu. No, považte, režim novodobých nacistů, kteří jsou ve Fashingtonu stále u moci, musí zuřit.

   Vymazat
  4. A kdy si léčebna v Bohnicích přimaluje tebe do svého znaku 1:12

   Vymazat
  5. No podle vás by museli USSA mít na tom jejich pruhovaném hadru místo hvězdiček padající letada, totiž oni všichni yenkíjský vlezgoprdelisti vše počítají od ukr mejdanu že, dříve se nic nedělo yenkiové doté doby byli svatí.

   Vymazat
  6. Mohli byste se, prosím, zdržet nadbytečného balastu, přejít k věci, a povědět mi, která konkrétní země uzná samostatnost DLR a LLR?

   Vymazat
  7. Všechny, které nejsou koloniemi fašinktonu blbečku.

   Vymazat
  8. No budiž, a to jsou přesně které?

   Vymazat
  9. 1:12 Kápnul jste NA-TO."Může mi někdo ukázat na jednu zemi, která uzná samostatnost státu, při jehož zrodu stálo sestřelení civilního letadla?" Teď už chápu, proč Ukrajina přestala být suverennim, lidé emigrují, vojáci dezertují, země je závislá na půjčkách a milodarech a zemi řídí barák plný agentů CIA.

   Vymazat
  10. Zřejmě Jste přesvědčen, že MH17 sestřelili Opolčenci. Neukvapujte se a dočkejte času. Naše republika vznikla na základě práva národů na sebeurčení což dnes asi neplatí,neboť to musí rozhodnout USA. Západ naopak rozdělil Jugoslávii podle svého scénáře na samostatné státy. Co je tedy mezinárodní právo ty kráve.

   Vymazat
  11. A co může mít ve znaku kretén jako jsi ty?
   Tykev?
   Viděl jsi snad jak rusové letadlo sestřelují?

   Vymazat
  12. Chlapce ,zda se ze jsi maturoval v 1 tride pomocne skoly po 8 letech dochazky

   Vymazat
  13. Neexistují žádné důkazy mimo těch, vyfabrikovaných Západem a ukrajinským nacistickým režimem (nejde o fašismus, ale skutečně nacismus!!!). Protinacistická osvobozenecká válka ruského etnika na východě Ukrajiny vznikla na základě snah kyjevských a západoukrajinských nacistů o genocidu Rusů za vydatné podpory NATO a také některých pronacistických českých politiků. Lze položit tedy jen otázku, zda má národ právo se bránit či nikoliv. Trosky z Lugňska a Doňecka udělala pučistická kyjevská vláda a její soldateska, nikoliv občané těchto měst. A také miliony Rusů vyhnal Kyjev z jejich domovů. Vzpomeňmě masovou vraždu Rusů v Oděse, za kterou nese plnou odpovědnost Kyjev a stejně tak je tomu s pádem civilního letadla. Kapitalismus je založen na lži a kradení, násilí a bezpráví a ten nacistický kapitalismus (včetně toho euroalantického) asi na tom nebude lépe. A ruský Krym? Ten anektoval ukrajinský diktátor Chruščov ve prospěch své v vlasti v r. 1954, 80 % obyvatel Krymu tvoří Rusové - to měli čekat, až je kyjevští hrdlořezové s naší asistencí podřezají?

   Vymazat
 3. Su dve krajiny, ktore bez akychkolvek pochybnosti zostrelili civilne lietadlo. A to USa (Iran Air Flight 655) a Ukrajina (Siberia Airlines Flight 1812). Zaujimave, ze ziaden blbecek nepozaduje aby si do statneho znaku domalovali padajuce lietadlo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pri zrodu Československa bolo taktiež zostrelené lietadlo. Pokiaľ má ten troll onAnymni1:12 trochu chochmesu, môže si vygúgliť Versaijskú zmluvu, kde si Anglosionizmom prehnité štáty parcelovali stáročia budované ríše Európy a Àzie a bez mihnutia uznali Československo, bez toho aby požadovali do štátneho znaku domaľovať zostrelené lietadlo M.R.Štefánika, o páde lietadla ktorého sa doposiaľ vedú mnohé konšpiračné teórie. Tomu by som sa ani nedivil. Ale v dnešnej dobe s oblohou prešpikovanou špionážnymi družicami? A nepožadovať snímky týchto družíc pre súdny dvor ako kľúčový dôkazový materiál? Miesto nich novinárske špekulácie postaviť na ich úroveň? Môj profil Ukrofil

   Vymazat
  2. 1:59 buď neznáš,nebo nechceš vědět.A co KAL 007? Blbečku

   Vymazat
  3. Pozor na odsouzení amerických válečných zločinů, mohla by začít padat letadla ČSA.23. října 2016 8:16

   V dnešní satelitní době není možné bez vědomí CIA unést (9/11) nebo postrádat (MH-370) letadlo firmy Boeing, která montuje dálkové ovládání do pilotovaných letadel a dělá pro americkou armádu ze zastaralých tryskáčů F-16 drony. Podle mého se jim přenastavením autopilota podařilo převzít kontrolu i nad Airbusem a vyhrožovat tak například Německu (neschopenka nalezená koši nápadně připomíná nehořlavé pasy či doklady prchajících z Charlie Hebdo zanechané ve voze). Řízený odstřel WTC 9/11 je buď holografická projekce nebo přenastavený autopilot, kamikadze s Boeingem je utopie.

   Vymazat
  4. KAL 007 bol špionážny let. Jeho účelom bolo odhaliť utajené sovietske radary.

   Vymazat
  5. 8:17 o tomhle mi tuhle povídal jeden podle mně důvěryhodný zdroj.Koukal jsem na něj jako tele,ale rozvinul přesně tuhletu verzi. Nějak se mi tomu nechtělo uvěřit, ale jeden nikdy neví.

   Vymazat
  6. Aj uplny idiot, by mal vediet, ze SSSR uz neexistuje. Ale idiot 7:58 to zrejme ani netusi.

   Vymazat
 4. 7:53
  No výborně, právě jsi se projevil jako blbeček ty. Ono zase, s tím KAL 007 to bylo tak trochu jinak. To už se dneska ví, že, znalče?

  OdpovědětVymazat
 5. Je to jasné,proběhnou volby v Luhansku a Doněcku a je hotovo,Rusko bude muset uznat tyto státečky,které se obrati nejen na Rusko,ale i na další státy i OSN,aby uznali jejich suverenitu.USA budou ještě rádi,když to vezme Rusko pod své křídla.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pozor na odsouzení amerických válečných zločinů, mohla by začít padat letadla ČSA.23. října 2016 8:33

   Strelkov řekl, že zastavení domobrany v době úspěšného protiútoku je na úrovni vlastizrady. Ukrajina mohla být suchozemským státem a nebylo o čem jednat. Ukro-američtí nacisté Minské dohody stejně porušují a Ohava svému loutkovému režimu nařídí jejich vypovězení kdykoli bude chtít, takže kyjevská chunta a pobaltské státy poslouží jako nástupní prostor k přepadení Ruska.

   Vymazat
  2. Strelkov nevidí do ďaleka. Ukrajinu celú by nedobyli, získali by len nenávuisť zmagorených "zapadencov," a museli by platiť ekonomiku krajiny. Na to RF teraz nemá. SAle hlavné je vykynožiť banderovskpú liaheň. A to pomocou DNL, LNR.
   Myslím že sa o tom začalo hovoriť, lebo banderovci podlo zabili veliteľa Pavlova-Motorolu vo výťahu jeho domu-výbuchom. Z pohrebu bol masívny protest. A poprední činitelia republík sú rozhorčení, "Givi" sľúbil zrovnať mestá až po Kyjev so zemou, Zacharčenko pomstu - predvolali si ho do Dumy.Zrejme preto Putin zmenil názvoslovie...

   Vymazat
 6. Vše může být zcela jinak :

  "Savčenková vyzvala Porošenka, aby odevzdal prezidentství Janukovyčovi!
  Poslankyně Nejvyšší rady Naděžda Savčenková navrhla, aby se současný prezident Ukrajiny Petro Porošenko vzdal svého místa ve prospěch bývalé hlavy státu Viktora Janukovyče.
  Uvedla to během programu „Právo rozhodovat" na televizi TSN.
  Poslankyně vyjádřila hrubou nespokojenost s výsledkem jednání „normandského formátu" v Berlíně a podrobila ostré kritice ukrajinskou diplomacii.
  Savčenková řekla, že „po těchto jednáních by se měl Porošenko prostě omluvit Viktoru Fjodorovičovi (Janukovyčovi)" a poté ho vyzvala, aby mu své místo postoupil, aby se znovu stal Janukovyč prezidentem Ukrajiny. Poznamenala, že v současné době je ukrajinská diplomacie mnohem slabší, než za předchozího vůdce země.
  Savčenková si v USA stěžovala na Porošenka
  Viktor Janukovyč byl svržen protiústavním pučem v únoru roku 2014. Dodnes žije v ruském exilu.
  (kou, prvnizpravy.cz, tsn.ua, foto: arch.)

  Doněcká lidová republika a Luganská lidová republika by se v tomto případě staly právním základem pro znovusjednocení Ukrajiny !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To sú zvraty u Savčenkovej. Zrejme ju v ruskej base zhypnotizovali. Až sa oteplí, bude nosiť na tričku Putinovu podobizeň.

   Vymazat
  2. Je to kôň Tymošenkovej. A tá hrá "opozíciu." Niekto jej šepká, možno to 2. poschodie SBU?

   Vymazat
 7. VYVRACENÍ DEZINFORMACÍ RUSKÉ PROPAGANDY.
  https://www.facebook.com/StopFakeCZ/?hc_ref=PAGES_TIMELINE&fref=nf

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fake Made in USA ...

   Vymazat
  2. ano celé rudé právo.

   Vymazat
  3. Ještě máte v záloze svých pseudoargumentů to, že to říkají komunisté neo bolševici. A co pak ?

   Vymazat
 8. Ale pořád si myslím, že je to jejich věc a naše zbytečná starost. My máme jiné starosti - mezivládní puč na Staroměstském náměstí - kde se budou konat simultánní oslavy svátku české státnosti, toť nechutné kašpařiny made in Chechia? stavěné na odiv celému národu? Ukázka, co je zač naše vládní těleso? Zneužita návštěva dalajlámy, a jakási medaile - všechno jen zástupní problémy. Co chtějí tito padouši přesně - vyvolat tady majdan? Už se o totéž snažili v minulosti červenými kartami, různými přejezdy kolon, motorkářští "vlci" a pod. spousta šaškáren, z nichž bohužel pro ně zatím ani jedna nevedla ke kýženému cíli, k občanským nepokojům, které by museli američtí braši "potlačovat", prezident by byl konečně svržen, a hajzlové, kteří si z naší práce nahrabali, by si mohli nahrabat ještě víc? A co smečky našich pseudoumělců - už se třesou na ještě lepší sídla, a slávu jako v Hollywoodu? Ubohosti - tvé jméno je..... a články se píšou za účelem získání diskuzí. Ne pro info - proto určitě ne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:33 problémem není to, jestli si někdo udělá paralelní oslavu, ale to jak o ní budou hovořit média a kolik prostoru tohle v médiích dostane. To je skutečný problém.

   Vymazat
  2. Mediální prostor už je teď obrovský - návštěva dalajlámy skloňovaná ve všech pádech asi v padesáti článcích na spoustě publicistických serverů a kanálů, ze které se následně vyklubala ještě jakási medaile pro jakéhosi staříka, kterého do teď nikdo neznal, kterou údajně zločinný "Hrad" v souvislosti s návštěvou dalajlámy vyškrtl, a teď se to musí zločinnému "Hradu" vykreslit. Se zapojením širokých mas samozřejmě, proto ta dobře zafinancovaná informovanost. Ten tvrdí to a ten zas tohle -ale dosud nikdo nepředložil důkaz - onu listinu, kde napřed jméno onoho medailového staříka bylo napsáno a poté škrtnuto. To by byl důkaz jednoduchý, jednoznačný, a nevyvratitelný, přesto ho nikdo veřejnosti nenabídne. To raději ty žvásty. Proč asi? A jinak obecně - ČR už předběhla co do manipulační ubohosti i samotnou CIA, FBI, a další takové dohromady, a to je co říci. Jenže - na prostý lid to zabírá? Nebo ne? Cítím se, jako bych se ocitl v blázinci. Nebo je to podobnost čistě náhodná? Já si takhle nějak blázinec představuji.

   Vymazat
  3. Taký zoznam asi neexistuje. Nebolo treba škrtať, ak sa z 300 mien vybralo 30.

   Vymazat