Reklama

.

.

středa 5. října 2016

Spojenci nam zakazali připominat si Mnichov?

Ladislav Větvička
5. 10. 2016  blog autora

To su kura věci. Schvalně sem čekal cely vikend, jestli se aspoň na jakesik male, obskurni stanici, v jakemsik malem platku objevi zprava o vyroči Mnichovske dohody… nedočkal sem se…


Dne 29.9.1938 se na summitu Evropskeho společenstvi v Mnichově setkali veduci delegaci Německa, Francie, Britanyje a Italie. Bez učasti menšich zemi se dohodli na spravedlivych kvotach, eh pardon, na odstraněni nespravedliveho vedeni hranice, kere dyskriminovalo německe občany, dočasně žijici v pohraniči…


…druha světova už byla v plne sile několik roku. Adolf byl před Stalingradem, Pařiž pod německu kontrolu, Londyn bombardovany, Rajnhard už pul roku po Wannsee na plny plyn likvidoval Židy v ramci konečneho řešeni… ale naši spojenci furt nebyli ochotni přiznat chybu, a chtěli ponechat Němcum uzemi, kere po tisic roku patřilo zemim Koruny česke.

Až po likvidaci tyrana uznali Britove dohodu za neplatnu, stalo se tak 5. srpna 1942. Dne 29. zaři 1942 zrobili to same Francuzi. A 26. zaři 1944 Taljani.

Spojenecky podpis teto zkurvene dohody nas stal desitky tisic našich nejlepšich lidi.

Po 78 letech se nenašly jedine noviny, jedina televiza a jedine radyjo kere by toto svinstvo připomenuly… (kromě kratkeho rozhovoru v Radiožurnalu ve čtvrtek v 17:10 a textu v Rudem Pravu na straně 17).

Multykulturni marxistycke elity, kere ovladly medyjalni sferu, se pravděpodobně vratily k normalizačni autocenzuře.

Anebo jim „spojenci“ zakazali mluvit…Poznamka pro hlupe a mlade: Putin se podpisu Mnichovske dohody neučastnil.

PS: „Stejně brutálně, jako byli Češi vyhnáni ze sudetského pohraničí, byli vyhnáni i z pohraničního Slezska, a to Poláky, kteří se na chvíli stali velkými spojenci Hitlera a dostali za to darem území od Těšína po Petřvald…

Otec pracoval na závodě Pokrok jako důlní měřič. On i jeho sedm bratrů byli horliví sokolové (starosta, náčelník). Má matka pocházela z polské rodiny, ale měla české školy a vždy se považovala za Češku. Já jsem chodila do obecné školy v Petřvaldě, byla to krásná nová česká Masarykova škola. Pak jsem studovala v Orlové až do záboru.

Na podzim 1938 obsadilo toto území polské vojsko. Naše škola v Orlové byla ihned zavřena a na dveřích byla cedule »Žáci české národnosti nemají přístup«. Otec dostal rozkaz předat své měřičské oddělení a do tří dnů opustit území. Pak přišla propustka »bez povrutu«, jen pro výstup. Zůstat jsme nesměli, třídenní lhůta byla neodvolatelná, na »Postyrunku« se úřadovalo často i býkovcem.

Stěhovali se skoro všichni naši sousedé, zaměstnanci Báňské a hutní. Nebyla auta k vystěhování, a některé vozy zase nepustili vojáci přes hranice, a tak na poli ležely v dešti haldy nábytku.Nezapomenu, jak polští vojáci poštvali psy na rodinu s dětmi, když neuposlechla nějaké jejich rozkazy…


40 komentářů :

 1. Mě vždycky dostane ten termín z režimního ptydepe "naši spojenci". Není to náhodou oxymoron?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro všechny normální."Račte vstoupit k Josefu Veselému 2.10.2016 - 09.04 hod. Čas 35.40. ČRo. Brno.

   Vymazat
 2. Bozi mlyny melou pomalu,ale jiste.

  OdpovědětVymazat
 3. Škoda že nemohu panu Větvičkovi odpovědět, protože nejsem registrován pro diskuse na iDněsu. Ale pokud by se někdo chtěl podívat na vzpomínkový článek k Mnichovu, najde ho na http://desitka.org/?p=7742 a pokud jde o obsazení Ostravska Polskem, lze se podívat na foto-galerií: http://desitka.org/galerie/polsko/index.html . Pozor pro zavilé komunistobijce, je to blog OV-KSČM Prahy 10.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chtěl bych touto cestou sdělit velmi milou informaci, až nevěřícně jsem poslouchal v neděli ČR. Brno, kde pan redaktor Josef Veselý právem vzpomínal vyhnání našich občanů z pohraničí. Je to jeden z moc mála redaktorů, kteří se nenechali zlomit a informuje dle faktů.

   Vymazat
  2. Máme čistý štít! - http://www.stop-multikulti.cz/mnichovska-zrada-aneb-proc-cesko-zapadu-rozhodne-nic-nedluzi/

   Vymazat
 4. Spojenci zla jsou si jistí, že nás(v jejich pojetí Čechii), vlastní. Spolu s nimi si to myslí taky havloidi a další verbež.
  Proto musíme držet hubu a k tomu přijímat invazisty.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lépe řečeno služebníci zla. Zlo spojence nemá ale za to má mnoho služebníků - od USA až po země, co jsou v zločineckém, agresivním paktu NATO, řízeném z USA.

   Vymazat
  2. O Mnichovu panovalo hluboké mlčení, Pravý prostor však popsal "imperialistické" jednání SSSR o vrácení Besarábie Rumunskem.Proti Rusúm se hodí vše a Německose opět nesmí dráždit ?

   Vymazat
  3. Proroctví: Dobro zvítězí i kdyby měl vyhynout živočišný druh homo-sapiens.

   Vymazat
  4. Stejné hluboké mlčení panovalo ve všech médiích loni 15. března v den výročí obsazení zbytku Čech vojsky Wermachtu.

   Vymazat
 5. Mnichovská zrada byla provedená západem, aby se umožnilo Hitlerovi přijít k hranicím nenáviděného SSSR, aby Hitler mohl nejefektivněji napadnout SSSR. Německo sice po první světové válce mělo zakázáno zbrojit ale zbrojil ve velkém, západní státy Francie, Británie a USA o tom dobře věděly, ale jelikož prohlašoval otevřeně, že jeho cílem je zlikvidování slovanského SSSR, tolerovalo se mu všechno a proto Československo muselo být obětováno a proto, když pak v březnu 1939 obsadil zbytek Českých území, západ nic neudělal. To byl fakticky začátek druhé světové války a ne jak dnes hovoří o napadení Polska 1.9.1039. Stalin když viděl co demokratický západ provedl a zradil spojence Československo, aby se Hitler dostal k hranicím SSSR pokusil se Hitlera zdržet smlouvou Molotov Ribentrof. jenže Hitler, když po bleskovém obsazení zbytku západní Evropy a s využitím veškerého průmyslového potenciálu celé Evropy v roce 1941 napadl SSSR a hnal se k zásobám ropy a nerostným surovinám na východě. Je nutné připomenout, že Švédsko celou válku dodávalo Fašistickému Německu nejkvalitnější železnou rudu na výrobu tanků, děl a podobně. Švýcarsko celou válku finančně zajišťovalo Německé banky, USA celou válku podporovalo Hitlera finančně a technologicky a Opel, Americká firma vyráběla na plný výkon armádní vozidla. I plyn na zplynování lidí v koncentráku vyráběla firma s kapitálovou účastí Ameriky. Po válce Američané odvezli do USA hitlerovské esesáky, konstruktéry a ti pracují pro USA do dnešních dnů. Mnichovská zrada byla plánovaná a provedená západem tedy Velkou Británii a Francii a byla namířená proti Československu za účelem hladkého nástupu hitlerovských vojsk na přepadení SSSR jeho likvidaci, vyhlazení židů a všech Slovanů s čímž západ rovněž souhlasil a podporoval to.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:09 to si pamatujete ještě z VUMLU,né?Pane,pravda je taková,že SSSR-Stalin si Hitlera vychoval,pomáhal materiálně,ale i s konstrukcí zbraní a výzbrojí,výcvikem Werhmachtu na svém území atd.Versaillská mírová smlouva byla pro SSSR jen cár papíru.Připoměl jste Švédsko..no nebylo samo,smlouva Ribbentrop Molotov byla i o dodávkách strategických surovin,ta byla poctivě plněná a poslední vlak byl vypraven pár hodin před tím,než Hitler provedl preventivní útok.
   Bylo to kdo s koho.

   vlak se strategickým zbožim

   Vymazat
  2. Celkem reálně již před koncem II. sv. války již západní spojenci přemýšleli o spojení se s hitlerovským Německem a napadením Rudé armády již květnu 1945. Kdyby vyšel atentát na Hitlera určitě by k tomu došlo. Americký generál Petn se tím vůbec netajil a navrhoval nezastavit se na demarkační linii a pokračovat dál s pomocí Němců útokem na východ. Pokud Stalin spolupracoval s Hitlerem bylo to jenom proto, aby získal čas, protože nebýt smlouvy Hitlera s Molotovem celý západ s Hitlerem by se semknul proti SSSR již před uzavřením smlouvy, což je zcela jasné. Dnes už můžeme říkat kdyby to nebo kdyby ono, ale je zcela evidentní, že již od vzniku SSSR západ vojensky napadal území Ruska a pokračuje v tom do dnešních dnů včetně přípravy plánu Barbarossa II. Záminka se najde, Američani si sestřelí letadlo, nebo si napadnou konvoj, pak už jenom začnou křičet přes média a atomová válka může začít.

   Vymazat
  3. Tento příspěvek je pravdivý. Nikdy jsem nebyl v žádné straně a to ani komunistické. Nevím zda se to učilo na VUMLU, ale dnes je prokázáno,že na 2. světové válce měly největší zájem USA, protože jich se válka dotkla nejmíň a nejvíce na ní vydělali. Smůlou pro ně bylo to,že Sovětský svaz ve velké míře osvobodil Evropu a tudíž si ho nemohli podmanit.

   Vymazat
  4. Nebolo to len odďaľovanie. Stalin ešte v 30. rokoch vedel, že musí vybudovať priemysel a zbrojiť. Lenže vtedy zbrojili viacerí a nikto nechcel predávať zbrane - sčasti aj vedome - aby ZSSR nebol vyzbrojený. Sojuz teda dodával suroviny a Nemecko stroje, sústruhy, lietadlá,tanky, pušky, ba aj prototyp lode. To bolo ďalšie zdržovanie - Nemci nemohli dozbrojiť svoju armádu, lebo rovnako potrebovali suroviny, najmä železnú rudu. Stalin by bol potreboval ešte aspoň 10 rokov, ale to už nešlo... A na východe, po zmene hraníc, neboli dokončené obranné línie.

   Vymazat
  5. 13:46 - a proč ne? Proč tohle se popírá jako "negativní věc"? Ať to už popíraj ti či oni! Já četl knížku Stalin od Roberta C. Tuckera - kanadského historika a trockisty s přístupem do bohatých archivů mnoha univerzit a ten toto potvrzuje do písmene! A ke stejnému či podobnému závěru dospívá naopak právník a politický vězeň komunistů z 50. let (seděl na Bytízi!) jistý Václav Komrska ve svém laickém spisku Jak penězoměnci ovládli svět, napsaném jen na základě samostudia z článků v novinách během asi 60 let (zemřel nedávno v 92 letech). Oba dospěli k tomu, že Stalin nebyl komunista! Že to b yl eurazijský politik, který rozuměl geopolitice (Tucker jako trockista ho tituluje fašistou a antikomunistou, Komrska hovoří o jeho emancipaci od Židů, v čemž vidí jeho podobu s Hitlerem). Oba dokázali Atlantistům zatnout tipec! Ale tento logický proces začal v Rapallu v roce 1922, kde si obě podvedené a do zničující vzájemné války anglosionisty veštvané velmoci uvědomily fakt, že si vzájemně zbyli a nic než spolupráce jim tedy nezbývá! To že Hitler naskočil na kecy o plánu Stalina ho napadnout je velká šalba nosatců z London City a Paříže, která skončila zničením Evropy a poškozením Eurazie a jejím koncem bude zničení bílé rasy jako takové!

   Vymazat
  6. Tohle je vynikající článek k tomuto tématu co nahodil 13:46! - http://www.rukojmi.cz/clanky/domaci-politika/2226-pohorsujeme-se-nad-fasismem-a-nacionalismem-pricemz-obraz-soucasne-demokracie-je-mnohem-horsi

   Vymazat
  7. 13:46 To je asi taková pravda, jako že Hitler obsadil ČSR jen pár hodin před tím, než na něj zaútočila. Vždyť ČSR přece provedla mobilizaci a přes milión po zuby ozbrojených vojáků stálo na hranicích a chystalo se vrhnout na mírumilovné Německo. A do poslední chvíle ČSR s Německem podle obchodovala.

   Vymazat
  8. /12.09/...no, tak nějak to ve zkratce bylo

   Vymazat
 6. jen nevim ty kratky zobaku kdejsi přišel k tomu že jde "Multykulturni marxistycke elity" dle mého jde o tvrdé kapitalisty s marxismem to nemá co dělat. zkus si něco o marxismu přečíst než tu něco plácneš

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale má pravdu. To je neomarxizmus - marxizmus naopak. Keď korporácie rozhodujú nie štáty - ale ľudia sú rovnako potláčaní a oklamávaní.

   Vymazat
  2. ... neomarxismus nemá s marxismem nic společného...je to úmyslné matení pojmů
   ...a Větev jim na "to skočil"...jinak
   ho čtu rád

   Vymazat
  3. ...je k "smíchu", když se o současné americké vládě..mluví jako o "vládě neomarxistické""...

   Vymazat
  4. No veď práve! To je termín pre plebs!

   Vymazat
 7. Děkuji Ti Větvo, za Tvůj článek. Jsem rodák z Orlové a není mi 17. Ano bylo to tak, mohu to potvrdit.

  OdpovědětVymazat
 8. NE SPOJENCI ZAKAZALI MLUVIT,TO NASE PRDELKOVA VLADA ZAPOMELA ,JAK TO BYLO.PO 15 LETECH JE VSECHNO JINAK,NAKONEC NEMCI BYLI NASI PRATELE A TO SVINSKE RUSKO NAS,NEPRATEL!Je to takhle spravne?

  OdpovědětVymazat
 9. a vsichni rusofobove sovetsky svaz nam nabizel pomoc kterou prozapadni vlada nevzala tak to je jsme slovani a rusove jsou nasi slovansti pratele a ti kdo mate modlu zapad nikdy vas za rovne neprijmou i kdyz mate prachy jakysi europoslanec jel autobusem a jak otevrel pusu tak si od nej odsedly tak jak to rika juncker vychodoevropane tak to je a kecy to nezmenej

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. SZ nemal kadiaľ prísť - Poliaci ani Rumuni nedovolili!

   Vymazat
 10. Na ČT24 mluvili o Mnichově v den výročí průběžně celý den.

  OdpovědětVymazat
 11. Jak by to vypadalo? Připomínat dnešním spojencům nejbližším jejich zradu, okupaci a proradnost. Kdo jiný by nás ochránil před někdejšími osvoboditeli, než někdejší okupanti a ti, co nás zradili opakovaně.

  OdpovědětVymazat
 12. Po tom videu ide iné - Zelenka Ztracení v Mnichovu (no DV TV, ale...)Ten Benešov plán nebol eroplán - ale dotlačenie Francúzska k požiadavku, aby naliehalo na ČSR odovzdať časť územia Sudet.Tak by hajlováci ostali tam a ľavičiari a "social.-židé (Beneš) vnútri. ČSR by sa nepripojilo k Nemecku ani by s ním nebojovalo. Tak by zostalo zachované a po vojne by sa to nejako...? Beneš to nemohol povedať ľuďom, to bola jeho vysoká (alebo nízka?) hra...Za tým účelom poslal do Paríža ministra Nečasa / :) /, ktorý sa vzpieral, ale napokon išiel. Dokumenty mali byť zničené, ale zachovali sa... Nečas zomrel v Londýne ešte počas vojny...

  OdpovědětVymazat
 13. Co si Čecháčci zvolili,to mají.Koblihy či guláš je
  pro ně záruka,že se o ně politici budou starat.Pak
  přijde překvapení,jako po každých volbách.Všechno
  zůstane při starém.A dementní národ si zanadává a
  jde znovu volit ty samé hajzly.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 14. Naši evropští spojenci jsou připraveni nám pomoci i v dnešní době. Právě nám zabezpečují dodávky v ČR dvou tolik chybějících komodit - migrantů všech barev a dolarových derivátů (jinými slovy dluhů, které dnes táhnou ke dnu každou evropskou banku, Deutsche Bank v čele). Děkuji vám přátelé, opět jste nás nezklamali!

  OdpovědětVymazat
 15. a česi dajte si tam postavil raketovú základňu a rusi vás budu mať v hladáčiku ako rumunov... to povedal aj Pjatkin

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mobile, ale je škoda, že to zničení bohužel zahrne i Vaši SR! V.J.Horák

   Vymazat
 16. 16:23 Vy nemáte pravdu. Termíny jsou od toho aby měly smysl. Neos - řecký nový plus marxismus. Neomarxismus je marxismus nové doby - té dnešní. Z marxistické ideologie se nemůže stát ideologie kapitalistická. Ta nová doba se vyznačuje také tím, že se mění bývalý proletariát. Myslím si, že ale podstata kapitalismu zůstává stejná. Vlastnici kapitálu vykořisťují své zaměstnance, tak jak tomu bylo i kdysi. Akorát metody vykořisťování jsou sofistikovanější. Mám ten dojem, že píše o tom i Keller.
  A jinak doporučuji trollům si přečíst několikrát ty přispěvky, které se týkají podhoubí druhé světové války - financování Hitlera bankeři USA, výrobu zbraní pro Hitlera v USA /to mi jsou věci, co?/, tak jak to píšou informování komentatoři - viz výše od 12:O9 směrem dole. Aby příště nepsali stejné nesmysly, jak to asi z oblibou dělají. Jinak kniha o Stalinovi Tuckera je k máni i ve vesnických knihovnách.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale je to těžká knížka a pro laika k hovnu! Já ji koupil počátkem 90. let když vyšla a nikdy nepřečtl, jen jsem z ní citoval otci některý úryvky, jak obvinili negramotnou kolchoznici z trockismu a ona i v tjurmě furt opakovala, že nikdy neřídila traktor, že není "ta traktoristka" apod. To byla taková primitivní době - znovu se "odhaloval stalinismus" (podruhé, poprvé to bylo po 20. sjezdu). Až"dík" selhání monitoru jsem musel pár dní čekat na oravu a využil ty dny nudy k čtení dvou knih. Jedna byla Na brzkou shledanou Teheráne, kterou jsem zakoupil v Levných knihách a líčí formou autobiografie iránské šlechtičny historii této úžasné země od počátku 20. století do 80. let a pak jsem přečetl Tuckerova Stalina a došlo mi, že autor je čistý trockista, komunista a na Stalina útočí právě z této pozice jako na kohosi, kdo se chtěl stát spojencem Hitlera a rozdělit si s ním svět. Přitom vycházel z dávné eurazijské geopolitiky Bismarcka, která našla své pokračování v Rapallu. Kdybych tu knihu četl v 90. letech se svými tehdejšími "znalostmi", netušil bych o čem to je ...

   Vymazat
 17. Reinhard ,byl odstranen , mozna by mohl poskytnout nejake presne informace okolo Holokostu. Ovsem Hitler byl genius. Uz tehdy vedel,ze se bude o holokostu hojne mluvit a psat a proto spolehlive zaridil presnejch 6 milionu. Predstavte si ,ze recnik , zacne a prohlasi bylo 5 milionu 271 tisic a moment musim se podivat do papiru,kdo si to ma pamatovat,a 583 obeti. To uz vidite jak to Dolf sikovne , ohleduplne zaridil pro pohodli zminenych. A snadno se to pamatuje ale zadnyho vdeku se nedockal. Pomineme-i uspesnou spolupraci s radami starsich a moudrejsich, kteri spolupracovali , podobne jako napr. Eichman.... E.byl jenom urednik a odmital na tom pracovat,ale byl donucen pod vyhruzkami , ktere nebyly mirne. A jak to Dolf presne zorganizoval, kdyz vsude v Evrope se mordovali zidi i jine nedulezite rasy a jak to vcas zarazil, aby pocet presnej byl dosazen. Myslim nekdy v unoru 45 , protoze podle vypovedi, najednou byli zidi prevazeny pohodlne v autech do dalsich pracovnich taboru a nemuseli chodit pesky..Kdyz o benzin byla velka nouze...Aby,dle rozkazu presnej pocet byl dodrzenej.
  Mam ted na mysli, ze Putin byl urcite strojvedouci ve vlaku kterej umyslne vykolejil v New Jersey a je nam to hanebne zalhavano. Mel ale nepodvedou ...Ale pravda u mne zvitezi vzdycky a na plny pecky.. Spolecnost se divi ale ja ne. Spojenci a jak k nam byly udesne spojeny, uzavreli dohodu s nacistama ale uz za pouhe 3 roky !!! kviceli ,o tom jak je ta smlouva neplatna a uz to hovori k dnesku ty jejich "smlouvaci" spojenectvi....Jak zacal Dolf prohravat .....Co se tyce mne ,ja jim verim. Akorat vse co tvrdi ,dam do presnyho opaku.
  Nejdrive nam vzdycky poridi peklo na zemi a v tom pekle potom , dalsi peklo...
  A kdyz tu Mnichovskou smlouvu zrusili uz jim nevadilo,ze zatahli nejdrive Hitlera a fasisty /a uz zase zatahujou/ do cele Evropy /jak snadno britove a frantici prchali pred Dolfem,az prilis snadno a vsude ,ze ano , ale zadne podezrivani se nebude trpet/;ale potom zase snadno a ochotne dali Stalinovi i Ceskoslovenskou , smlouva nesmlouva ....A vubec jim nic nevadilo...ze to maji na triku zase voni..Podezrele se to porad vopakuje...podobne a nebo stejne jako ve zminenem PEKLE...

  OdpovědětVymazat
 18. Mnichovská zrada se může kdykoli opakovat. Kdo zradil jednou, zradí i podruhé, když se mu to bude hodit. Další zradou je Lisabonská smlouva EU s nikým nevoleným prezidentem EU. Rozdělení států Československa i Jugoslávie bylo ze strany EU podporováno s cílem dostat území a znemožnění se bránit malým národům z těchto rozdělených států (jsou bezproblémově přehlasováni). To, že například k rozdělení ČSFR došlo nelegálně (bez referenda), nikoho nezajímá. Válečné události při rozpadu Jugoslávie se EU velmi hodily, vznikal jim trh přímo u huby a aby se supi nakrmili ještě více, vzniklo tzv. "humanitární bombardování". Hodilo se to i USA, každá válka je zatím pro ně obrovský byznys.

  OdpovědětVymazat