Reklama

neděle 16. října 2016

Společné protesty ve Francii, Polsku a Španělsku (VIDEO)

16.10.2016   SecurityMagazín

Tisíce demonstrantů vyšly v sobotu do ulic Paříže, Varšavy či Madridu. Žádaly svoje vlády, aby odmítly dohody TTIP a CETA.

Tyto dohody jsou o volném obchodu se Spojenými státy a Kanadou.


V hlavním městě Polska protestovalo v sobotu téměř 10 000 lidí. Do protestu v Polsku se zapojilo několik opozičních stran.

Největší protesty se odehrály ve Francii, občané vyšli do ulic v několika městech. Celkem se počet protestujících odhaduje na 45 000.17 komentářů :

 1. Tady ale nejde o lidi ale o byznys.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak že jde asi přeci jen o lidi...Byznys=obchod s něčím musím obchodovat a to tvoří(a někde třeba nebudou smět tvořit) zaměstnanci.

   Smazat
  2. V případě TTIP jde ale i o pojištění, zdravotnictví, sociální služby, kvalitu potravin, soudnictví, ochranu práv spotřebitle atd.atd. - tak bych prosil anonyma v 19:04 aby raději kušoval, když o tom nic neví.

   Smazat
  3. Nepros mne,kámo,popros autora článku: "Tyto dohody (TTIP a CETA) jsou o volném obchodu se Spojenými státy a Kanadou.".

   Smazat
 2. Já myslím,že bychom se měli dozvědět víc o těch demonstrujících lidech,zda nejsou jen nemakačenko a nechtějí pracovat,myslím tím jako že nechtějí pracovat,protože prostě nechtějí,pokud rozumíte. V tom případě chápu že nechtějí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ahoj tydýte, žíká se tomu demokracie, ale to vy povaleči z pražský kavárny neznáte, pro vás je to jen slovo, za které vám platí. Ti lidé mají názor a veřejně za něj vystupují, ty máš placené plky a tak plkáš pyčovyny. Dej slovům (pojmům) obsah a připrav se na ránu do palice. Bude to šlupka, vědět, o čem plkáš a k čemu. Pak se možná za svůj dosavadní život ve lži a nenávisti zastydíš a možná půjdeš na podobné demonstrace s těmito lidmi.

   Smazat
  2. Nebavte se prosím s tím provokujícím blbem 19:06. Tomu není pomoci. Musí jen žvanit, aniž by něčemu jen trochu rozuměl.

   Smazat
  3. 19.06 Dovolím si s vámi nesouhlasit, myslím, že ti demonstranti se spíše o svou práci resp. svoji holou existenci obávají. Flákači přeci nepůjdou denonstrovat na to jsou líní...

   Smazat
  4. Ani nevíte,jakou práci mi dá vymyslet něco opravdu dementního ale za tu zábavu to stojí.

   Smazat
  5. to budou slusni lidi jako my kterym neni jedno co se deje

   Smazat
 3. Tady jde především o lidi.pokud neznáte oč tu běží,sežente si více informací o této problematice-GMO .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vidno to v supermarketech co jíme,ozajstní párky a konzervi meat jsem dvě desetiletí nevidel a místo toho v špekačcích samá mouka a o jinem ani nemluvím.

   Smazat
 4. Jenom tady u nás v ČR to politici chtějí o:( A prej, když to Evropa nepříjme, uzavřeme si smlouvu svoji. Však toková už malá TTIP u nás existuje. Vzpomeňte si na arbitráš televize NOVY a bylo toho v té době víc. Tak to bylo v malém!!!!!

  OdpovědětSmazat
 5. TTIP a CETA-likvidace stávající evropské legislativy a destrukce evropského hospodářství s nucenýmn přechodem na americkou kolonii, podle amerických pravidel hry.ANO, bude líp!Váš Kobližkář a spol.

  OdpovědětSmazat
 6. Už vám nechutnají americké bubble gum?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To víš našim dědům chutnaly i odhozené vajgly.
   Holky ze Škodovky šly za punčocháče. Ty časy jsou už pryč.

   Smazat
 7. Nám už nestačí Polský hnůj (často přebalovaný v ČR, ale chceme si vozit Ami hnůj (už nestačí Mekáč). Běžně pěstované zemědělské produkdy dnes nakupujeme z ciziny. "Ekologicky" vožené stovky kilometrů nákladními vozy a tisíce kilometry lodní přepravou.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.