Reklama

pátek 28. října 2016

Štěpán Kotrba
28.10.2016  Facebook

Honzík Krausů by si asi měl vzít nějaké další právníky, aby mu vysvětlili, že zábavný diskuzní pořad, kde trojice lidí hovoří o svém životě, práci a koníčcích a havlisticko-bolševicko-neomarxistická politická agitka složená z takových ve zdravé společnosti vzájemně nekompatibilních individuí jako Jiřina Soudružka Šiklová, Tomáš Radar Klvaňa, Michael Trend Kocáb, Táňa Mešuge Fišerová, Michael Havel Žantovský a mnoho dalších soudruhů tohoto tragikomického teátru, jsou dvě naprosto odlišné věci a naprosto chápu, že TV PRIMA to nechce odvysílat. 


Pan Kraus a celá tato skupina vždy ochotných dobrovolníků si chce za peníze soukromé stanice, v jejich studiu a v jejich vysílacím čase vyřizovat účty s prezidentem této republiky, a to prostřednictvím politicky zmanipulované pseudokauzy vedené Landsmanschaft Krájánkem a katolíkem z leknutí Herr Hermanem, který by nejradši viděl ČR jako území Německa, tváříce se, že hovoří za celý národ.

Pokud chtějí dělat hon na čarodějnice, pak ať to dělají za své. Nechť si najmou studio za své, kameramany za své, štáb za své a za své nechť to i odvysílají. Typické je pro tyto lidi, že chtějí dělat revoluce, ale za peníze jiných. To je zřejmě učí ten, který jim peníze na tyto a podobné akce rád dává. O Janu Krausovi jsem neměl nikdy valného mínění a toto jen utvrzuje, že jsem se nemýlil.

42 komentářů :

 1. Kraus to je ten s koňskou hlavou a špatně udělanou horní prtézou, kterou neustále cení a rozdává přitom kašpary jako svoje napodobeniny? Jeho brácha občas vede k národu poučné plky v rádiu a ségra je kdesi ve Venezuele a jednou u něj v šou prohlásila že Češi smrdí. To mi stačilo.Taková povedená rodinka co taky jakýmsi zázrakem přežila holokaust.

  Slávek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://www.petice24.com/uploads/images/99991931_havel-bush_244208b3.jpg

   Vymazat
  2. Ano, zvládli to. Podařilo se jim dokonce přežít hrůzy komunistického režimu. Dokonce i Jeník Krausů mohl hrát, za toho zrůdného bolševika, asi 56 - ti filmech. Taková to byla hrozná doba.

   Vymazat
  3. Ten má obřezaný i frňák.

   Vymazat
  4. To není špatně udělaná protéza,ale památka na děctví kdy matka místo kojení byla šlapat chodník a táty nenapadlo nic jiného než když řval hlady mu strčit péro do huby a jak se mu postavil,tak mu to vyvrátilo zuby.

   Vymazat
  5. Je s podivem, že zrovna židi podporujou nacistický kolaboranty na Ukrajině, v Litvě a jinde. Že podporujou Německej výklad dějin. Možná, že je to nějakej obranej reflex, lísání se oběti ke svým katům.

   Vymazat
  6. Kraus je piča. Ty jeho pořady již sledovat nikdy nebudu. Je to kolaborant.

   Vymazat
 2. Už je to tady! Novej 89´! Ten Bartoška je idiot:DDD

  OdpovědětVymazat
 3. Tak to jsou naši "umělci" ? A co umí? Rozeštvávat republiku!
  Už dávno to nejsou umělci, které jsme měli rádi a těšili se na ně v každém pořadu. Menší množství filmů a dramatizací , včetně pokleslých seriálů tyto lidi asi neuživí, proto se cpou do politiky, chtějí být vidět, chtějí být důležití!
  Páni umělci, v 89.roce jste ve mně vyvolali naději, že to s naším národem není tak špatné - byli jste v centru dění a my vám věřili!
  Kam až jste došli? Burcujete národ, aby se postavil proti svému prezidentovi, kterého si svobodně zvolil. Postavili jste se po bok těch, kteří by zemi prodali za přízeň mocných, kteří chtějí zničit naše tradice, naši svébytnost.
  V každé těžké době nás umění a divadlo podrželo, naše kultura nás spojovala.
  Vy nejste umělci, jste šmíra, která chce diktovat, jak máme žít a jak se chovat.
  Vy jediní spravedliví, styďte se, já se za vás stydím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Člověk si říká, že takto to vypadalo za protektorátu a v 50. letech, kdy ta smečka pro svou kolegyni požadovala trest smrti. Pamatujete, jak ódéesáci jako vzor ctnosti, noblesy a urozenosti tlačili Jiřinu Jiráskovou? http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/81597/antonie-hegerlikova-89-chtela-trest-smrti-pro-stepnickovou.html

   Vymazat
  2. Oprava:Pitharte

   Vymazat
 4. Pane Kotrbo, není co dodat.

  OdpovědětVymazat
 5. Pane Kotrbo,díky a"vydržať",ono je ta hysterie slávy brzy přejde,upadnou v zapomnění všedních dnů

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, to by byla chyba - zapomenout na ně. Ne ne, jen jim dát najevo, že nezapomeneme. A opravdu nesmíme zapomenout. Tu chybu dělali naši předci a proto tady tu zrádcovskou havěť máme pořád.

   Vymazat
  2. Proboha, jak by mohli upadnout v zapomnění, vždyť tohle oni neježe nedopustí, ale naopak to ještě rozpumpují.
   Jde o moc a prachy, takže tohle byl jenom začátek!

   Jestli vyhodnotí, a to nejspíš takhle vyhodnotí, že jakýkoliv jejich kandidát nemá proti Zemanovi v demokratických volbách dost šancí uspět, tak buď nebudou volby nebo rovnou nebude Zeman. Udělají všechno pro buď (1.) změnu ústavy proti přímé volbě prezidenta, nebo (2.) nějaký způsob divokého impeachmentu proti Zemanovi.

   Čekají nás náročné měsíce, nejzábavnější to bude kolem 17. listopadu, konspirace budou ještě obludnější a preciznější.

   Buďme ve střehu, a hledejme informace, samozřejmě hlavně mimo mainstream.

   Vymazat
 6. Pane Kotrbo, už jsem Primě napsala, že v jejich zájmu doufám, že Honzíkovi naúčtují vysílací čas.

  OdpovědětVymazat
 7. Vlastenka


  Na Krause se nedívám, je trapný. Viděla jsem jen ukázku - stála tam celá sbírka grantových a dotačních parazitů z ČT a dalšího okruhu havloidů.
  Publikum samozřejmě pečlivě vybrané a freneticky nadšené z blábolů pravdalásek.
  Tohle neměla Prima vůbec dovolit natáčet. Šlo o jednoznačnou propagandu a nikoliv zábavný pořad.
  Kdyby Krause kopli do prdele, nic by se nestalo.
  Koukat se na něj nedá.

  OdpovědětVymazat
 8. Musíme si přiznat, že komediant, tedy dnešní herec, není nic jiného, než člověk, který se naučí nějakou roli a pak jí hraje na podiu, nebo, před kamerou. Ze seriálu Nemocnice na kraji města víme, že herci zahráli roli lékařů. Otázka je, nechali by jste se operovat od těchto herců - lékařů i když jejich hra na doktory byla celkem přesvědčivá? Asi ne! Že? Tak tedy, co od těchto herců komediantů můžeme čekat? Jsou to lidé, kteří hrají jenom naučené role, bez vlastního mínění a bez znalostí věci. Tedy když je vidíme hrát lékaře, neznamená to že mají za sebou šestileté studium medicíny, atestace, praxi. Ale dělají ten dojem. Když dnes se pletou do politiky a vyzývají k neposlušnosti celý národ, který si zvolil v přímé volbě Zeman za prezidenta, dokazuje to jenom to, že jsou to lidé, kteří jsou lehce manipulovatelní a slouží v současné době Hermanovi, který schvaluje činnost Sudeťáků, schvaluje vše co je proti lidu této země. Bez ověření si skutečností vyhlašují rozvracení státu jenom na základě tvrzení Hermana, že nebude vyznamenán jeho strýc Brady. Nikdo se nezamyslí, zda Brady si vůbec nějaké vyznamenání zaslouží a dále že to je dle zákona v kompetenci prezidenta. Jsem hrdy na prezidenta, že nepodlehl nátlaku a zásadově vybral vyznamenané podle správných kritérií. Prostě nepodlehl komediantům. Lituji jen toho, že nyní nejsou volby na prezidenta ve kterých by kandidoval opět Zeman, protože by byl zvolen ještě větší množstvím voličů než posledně. O tom jsem přesvědčený.

  OdpovědětVymazat
 9. Dívám se na záznam ze Staromáku a už mám monitor celý poprskaný smíchy. Čekal jsem lecos, ale takovou trapárnu opravdu ne. Je to jako páchání sebevraždy havloidů v přímém přenosu. Sice tam svezli "uvědomělé" bojovníky za svobodu a demokracii s celé republiky, ale všichni jsou nějak podezřele zvadlí. Ono je to těžké. Buď můžou brojit proti Zemanovi, pak lžou o oslavě státního svátku. Nebo to pojmou opravdu jako oslavu svátku, pak to zase neplní zamýšlený účel. Výsledek je mišmaš. Právě mluví Herman o rovné páteři a službě pravdě. Od něj to sedí. A teď říká, jak s dalajlámou v Nostickém paláci "otvíral průduchy ducha, a duch zavanul". No já už opravdu nemůžu. Abych nezapoměl, Horáček se předvádí jako primitiv a dokonalý moula. Takže se to opravdu "povedlo".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ..otvíral průduchy ducha a duch zavanul",nebo spíš že dalajlámovi povolil svěrač a duch "nezavanul,ale zavoněl..."

   Vymazat
  2. Show pokračuje. "Loajální" starostové si přihřívají svou polívčičku. Starosta Prahy 15 vyzývá, abychom si zvolili správného vůdce. Nejspíš přehlédl, že jsme si ho už zvolili. Ááá, krása, světelná šou z rozdaných svíček a píseň na uctění disidentů. Starostové se svíčkami k tomu dělají křoví. Následuje student a studentka. Zpívají studentskou hymnu z papíru za pomoci zpěváka v širáku a dlouhém kabátě. Jeho zjev bezdomovce je asi náznakem, co studenty v budoucnu čeká. Dojemná trojka. Promluvil rektor, který nic neřekl. Jeho kolega všechny obohatil prohlášením, že je správně nekrást a nebát se, že je správné mluvit pravdu. Projev zakončil pozdravem kolegovi z Rvandy. A přichází hvězda večera, pan Brady. Přivítán máváním vlajkami Kanady a EU. Rektor Olomoucké univerzity mu předává ocenění, prý jménem všech vysokých škol. Rektor zdůrazňuje, že celý diplom je zalit v plastiku pro případ, že by pršelo. Brady říká, že měl veliké štěstí, že nedostal vyznamenání. Protože místo toho dostal tolik medajlí, že se mu ani nevejdou do kufru. A na závěr všichni dosud vystupující zapěli "kde domov můj" a s plácáním po zádech jací jsou kabrňáci, se rozcházejí s pocitem dobře odvedené (nebo dobře zaplacené?) práce. Mimopražstí se rozjíždějí domů nebo do pražských putyk. Díky, organizátoři, dobře jsem se bavil. Nemohla by ČT dát opakování na Silvestra?

   Vymazat
  3. Teď už jenom můžeme čekat, jak nám to ČT přestříhá a převypráví, abysme tomu "správně" rozuměli. no, dá jim to fušku.

   Vymazat
  4. Ten pořad byl natočen v Krauzově studiu, Prima by to tak jistě nenatočila. Ale ředitel Primy udělal chybu, že uzavřel smlouvu s Krauzem o jeho odvysílání. Kdy by to neudělal,tak by pořad nebyl odvysílán a Krauz by se mohl stavět na Hlavu, kterou má jistě na to dost velkou!

   Vymazat
  5. Asi k odvysílání tohoto česky šou(asi od slova šoufl)dal pokyn p. Bakala! Nejdříve to odvysílat nechtěli.!

   Vymazat
 10. Kotrbo, Kotrbo.... jen aby te a dalsi komunisty netrefil slak.
  Hezky vam Kraus s Bradym napraskali......

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Konečně z tebe vylezlo alespoň jednou něco kloudného, vygume, jako vtip dost dobrý :-)

   Vymazat
  2. Napráskali leda na sebe - že jsou lhavá svoloč, páč Lež je druhé jméno Žida (Lžida) a vždy to platilo - https://www.youtube.com/watch?v=i_-qMs8BS80

   Vymazat
  3. Boží prostoto nebo svinská křivoto? Nebo obojí, ve vyvážené směsi?

   Vymazat
  4. Nic jiného, než někomu napráskat takoví jako ty neumíte, viď fašisto Anonymní28. října 2016 22:14.
   Pravda je ovšem taková, že vaše lži a prasárny jsou propíchnuty, takže máte jen z ostudy kabát. Napráskali jste tentokrát jenom sami sobě.

   Vymazat
 11. Svatá pravda. Teď je zapotřebí se semknout kolem prezidenta - viz AE News - VK : Kauza Bradygatte - co se tímto sleduje a kdo za vším stojí.

  OdpovědětVymazat
 12. Je zajímavé zjistit, že někteří herci hrají vlastně jen sami sebe. To platí i o Krausovi. Vždy kriply hrál, vždy jím taky byl. Jen ho brzy v těch filmech přestali řezat. A to vidím jako největší chybu. Potřeboval by to i dnes a denně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:56 Malá oprava. "Krypl" je hanlivý výraz pro invalidu. Kraus vždycky představoval drzé, slizké, záludné hajzlíky. A to opravdu nehrál, to je jeho přirozenost.

   Vymazat
  2. 23:21 presne tak, hnusna slizska zidovska prasivka

   Vymazat
  3. Je zajímavý příběh jeho otce. Přežil Osvětim (sám mluvil o tom, že to byla hlavně otázka štěstí či náhody) a poslední svá léta dělal průvodce výpravám do toho lágru. Mladej se s ním taky chlubil v TV. Pak chudáka starého zřejmě postihla demence (což je smutné a může to dříve nebo později postihnout každého z nás) ale rodina (ač dosti početná a zřejmě i nikoliv nemajetná) si s tím tak nějak neporadila, stařeček se jim jednoho dne ztratil (hledali ho pak neúspěšně i přes TV) a jeho pozůstatky byly nalezeny až po dlouhé době. Smutný, příliš nepublikovaný, konec, ale tak trochu to svědčí i o určitých poměrech v rodině.

   Vymazat
 13. Nejsou náhodou závislí na Hermanových dotací? Vždyť kolik voleb již projeli na plné čáře a tak to zkouší nátlakem.

  OdpovědětVymazat
 14. Herman dneska tvrdil, že dalajláma prý tady posledně:
  "Otevřel jakési průduchy ducha. A duch zavanul"
  :-DDDDDDDD
  Ten Herman v něčem jede:-DDDD Možná v prdech.

  OdpovědětVymazat
 15. Taky bych si rád ulevil ale je to k ničemu.Jestli eu schválí
  920 eura měsíc pro černý huby ve všech zemích eu,tak je s námi amen.Odzbrojili nás,máme jen holé ruce a budeme vzpomínat na záštitu Sovětského svazu.Taky z nás byli živí ale ochránili nás.Tahle banda lumpů,co tady vládne nás vede na porážku,jako ovce.Pořád nevím proč,kdo zatím stojí,o co jde,napadá mne,že USA likvidují Evropu aby se měli dobře-vše tomu nasvědčuje ale kdo platí tyhle umělce atd.v naší republice a kdo vede Havloidy a podobnou svoloč?Nevíme to,to je to s čím oni počítají.Prezident to asi ví,tak do něj perou jak to jde.Nejhorší je to,že i lidé v hospodách podlehli Čt a seznamu a to je náš konec.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tito "augusti" nebydlí v bytech v panelácích, mají z dotací a grantů vybudované vily. Pošleme uprchlípníky na jejich adresy, když je tak chtějí. Kde vlastně bydlí?

   Vymazat
 16. Ještě jeden postřeh...
  Nejvíce mne pobavila soudružka Dietlová. Ta dobře etablovaná soudružka, co jistě nechyběla na normalizačních večírcích prý chce knížete na hradě...
  Promiňte mi moji vulgaritu, ale nabízí se mi jedna odpověď: "Nasrat soudružko, nasrat!";-)

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.