Reklama

.

.

neděle 23. října 2016

Ten Babiš to má s Věrou ale promyšlené....


Lubomír Man
23. 10. 2016
S neslanou, nemastnou a též docela řídkou ekipou, stojící dnes v čele ČSSD, bude mít tahle kdysi mocná záštita dělného lidu u nás co dělat, aby v příštích sněmovních volbách uhájila aspoň druhé místo. Takže vyhraje ANO a Babiš bude premiérem. No a jako politik-podnikatel a možná i šachista, plánuje už dopředu, jak k svému budoucímu úřadu vytvořit takovou vnější konstrukci, která by jeho řízení vlády co nejlépe vyhovovala. Jde např. o jeho vztah k prezidentovi a naopak o vztah prezidenta k němu, a zde by bylo samozřejmě žádoucí, aby ten vztah byl bezproblémový. Tzn., aby ho nový prezident poslouchal.


Dá se k tomu dojít jednoduše: Udělat prezidenta ze člena strany ANO, kde platí, že hlava – to je předseda a zakladatel strany je všechno - a to ostatní je roští, které z výrazu tváře předsedy jen odezírá, kam jeho myšlenky míří – a pak je ve správném předstihu vyslovuje. Což bude samozřejmě platit i pro nastávajícího prezidenta.

Takže ještě jednou: prezidentem musí být člen strany ANO.

A tak se předseda a zakladatel strany rozhlížel po stranických řadách, až se jeho zrak zastavil na současné člence komise EU Věře Jourové. A hned se médiím svěřil, že by to mohla být ONA. Samozřejmě, menší problém byl v tu chvíli v tom, že o té paní, s výjimkou problému s budišovským zámkem, nikdo nic moc nevěděl, o jejích politických názorech neměl v podstatě nikdo ani páru, ale předseda usoudil, že se to dá napravit. Vždyť tisk je zde od toho, aby tiskl, ne?

A tak se v minulých dnech objevil – teď nevím, zda jen na Novinkách. cz, či také v Právu - rozhovor s Věrou Jourovou.

Co jsme se z něj dověděli?

Okamžitě by z Hradu vyhodila mluvčího prezidenta Ovčáčka. Pak by také vyhodila toho rozumbradu ( nevím přesně koho myslela), který prý uzavřel Hrad jako pevnost. Červené trenky nad Hradem by u ní prošly, je prý v nich trefná symbolika. A ocenit je třeba i sportovní výkon těch, kteří se těmi trenkami obtíženi dokázali na vrchol Hradu vydrápat. Ale jak pak s tou staženou prezidentskou standartou naložili, ne, ne, to by prý už u ní neprošlo. Ale jinak OK, proč ne.

Bratry Mašíny by státním vyznamenáním pochopitelně odměnila, vždyť bojovali se systémem, který měl na rukou krev. (Což od ní zrovna nejšikovnější vyjádření nebylo, protože když padne jméno Mašíni, vyskočí každému do mysli spíš krev nevinných lidí, kterou Mašínové při cestě za svým snem mnohdy nevynuceně prolili).

Takže tolik o jedné z prezidentských kandidátek, na kterou si náš ministr myslí, a kterou nám předkládá jako historicky vhodnou alternativu k prvnímu našemu prezidentovi T.G. Masarykovi.

Dalším kandidátem, který se na rozdíl od Jourové ke kandatuře na úřad přezidenta už otevřeně přihlásil, je Michal Horáček.

Ale o něm a o jeho knihovně, čítající 20 000 svazků, až příště.

27 komentářů :

 1. Je to domejšlivá píča,ta Jourová a Horáček taky...

  OdpovědětVymazat
 2. Paní Jourová je od pohledu s tím svým přitroublým úsměvem, velmi jednoduchá žena. Jakmile začne mluvit, tak se o tom člověk ubezpečí.

  OdpovědětVymazat
 3. Nevím kdo a kam na ty kandidáti chodí. Horáček, Halík, Švejnar, a teď Jourová i další. To už jsme si mohli zrovna zvolit Boryše nebo Avatara. Vždyť se tam všichni, jeden jako druhej hoděj jako kravský lejno na svatební dort!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdo by kam chodil? Prozradím ti šokující novinu. Kandidovat můžeš i ty, debile.

   Vymazat
  2. Synku, já u toho nemužu furt sedět. A když vidím jak tě to bere, tak si vem sedativum a nebo si dáchni, a nebo oboje.

   Vymazat
 4. Dokud Cesko nebude mit osobnost, ktera by se politickou PROZIRAVOSTI a strategickym myslenim mohla rovnat presidentu Zemanovi, tak jeho pozice bude neotresitelna...

  V pripade viteztvi Donalda Trumpa, president Zeman a Orban (Madarsko) budou na vrcholu prestize a vlivu.

  V pripade "prohry" Trumpa, coz je legalne nemozne, bude v Americe takovy zmatek, ze Zeman a Orban budou potreba jeste daleko vice.
  Proc pani Jourova nema rada Ovcacka, neni nikde vysvetleno..Ovcacek nekolikrat demonstroval oddanost a vernost presidentovi. Sledujeme to a vime, ze zatim nijak nepochybyl.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Paní Jourová nemá ráda Ovčáčka, protože mu svým IQ nesahá ani po podrážky a také proto, protože to je to " IN ".

   Vymazat
  2. než tu blku to radči vovčačka kterej vi jakto milouš intrikuje a umi se ze všeho vydrmolit

   Vymazat
 5. S tím by se fakt mělo něco dělat!
  Když i takové nuly oplývají sebevědomím až tak, že to vzaly!!
  A Jourová snad i na vedlejšák, když jí ten EU komisariát nese více než to prezidentování. Z Bruselské perspektivy beztak jen v jakési východní EU gubernii.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prostě nevolit ANO BABIŠ je proamerický hráč,to je jasné a už dávno globalisté rozhodli,že bude premiér.Ovšem oříšek je přímá volba prezidenta.A ta EU zmrdka,která kývne na vše a nás má za poddané se velice mýlí,že bychom ji volili.SPD chce také vyhrát volby.Ale jak jsem se bál,jsou v poklidu a obyčejní lidé ,kteří sledují pouze TV,je neznají.Kdy konečně. Pochopí,že nemohou otálet?

   Vymazat
  2. Prostitutky maji sebevedomi od pasaku, kteri je za vydelek ochranuji...Tak tomu bylo vzdycky...

   Vymazat
 6. Je to přece tak jednoduché:

  Najít předvolebního maskota a celorepublikově jej prezentovat tak, aby se veřejné mínění plusminus shodlo, k tomu je potřeba také xx peněz a je hotovo...

  Vzpomeňte si na předvolební akce hnutí Anofert :
  Bylo vytipováno několik předvolebních "osobností"
  např. Stropnický, veřejností celkem přijatelný, no a pak,když to vyšlo, tak dostal post obrany, kde se také potvrdilo, jaký je to blb a řiťolezec USA.

  Nebo už zapomenutá firma Věci veřejné :
  Tam zase vsadili na jinou figurku - R.Johna, byl veřejně známý svými reportážemi ap.
  Tak dostal po volbách vnitro a teprve pak se ukázalo, co je to za magora...

  Před každými volbami jde hlavně o to, najít toho, již zmíněného předvolebního maskota, pak už to jde samo...

  "Charismatický" vůdce socanů má ale tolik charisma, jako již bývalý prezident EU, Herman van Rompuy, ostatní politbyro ČSSD je na tom podobně,
  tak není divu těm propadákům ve volbách, protože jen hesly se nevítězí....hahahaha.

  OdpovědětVymazat
 7. Kdo osvobodil paní Jourovou? http://sinagl.cz/postrehy-a-komentare/4204-otrese-ceskou-republikou-kauza-ricar-jako-s-usa-kauza-watergate.html

  OdpovědětVymazat
 8. už nyní chápu proč se dělají vtipy na tchýně a blbý ženscký tato osoba to musí být žrádlo - okrasa všech večírků a intelektuálních debat no je to vidět vrchul pražské kavárny blbka

  OdpovědětVymazat
 9. V Americe se ted vedou rozhovory, jak vypustit (ci vysusit)
  BAZINU ve Wasingtone !
  Trump to rekl, ze to udela v jednom ze svych projevu...

  Americka BAZINA je peklo na zemi. (Prudce jedovati hadi, krokodils a alligators a i jina smrtelna zouzel.)

  Kazdy vi, ze ve Washigtone nic takoveho neni. Trump tim myslel administrativni BAZINU - coz jsou silna slova.

  On planuje vyhazet z pozic vsechnu tu jedovatou zouzel, ktera tam uraduje. Zde se schyluje k velke zmene !
  Bude limit v uradovani pro byrokraty a lobyste nebudou existovat. To je narku a kvileni, ze je to udivujici...
  On Trump si jednou vyridi ucet i s Merkerovou. (Jeho dedecek byl totiz Nemec od Mannheimu, ktery emigroval do Ameriky 1885.)
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 10. Poslední hysterické kroky,
  současné, mocenské garnitury mi velice připomínají, totalitní goebbelsovské praktiky, nacistického Německa. Občané jsou povinni si myslet jen to, co se jim vylhanýmí, manstreimovými médii předloží. Jakýkoliv jiný názor bude tvrdě trestán a občané šikanováni. Sledování závadných textů a jejich šíření na internetu bude trestné. Jakékoliv demonstrace proti proamerické, kolaborantské klice, která se souhlasem pana zastupujícího, říšského protektora Schapira, této porobené a rozkradené zemi vládne, budou nekompromisně potlačovány a jejich aktéryčeká trestní stíhání. Inu, totalitní praktiky ve stylu rozvinuté, kapitalistické společnosti. Proamerické, kolaborantské pro-titutky, které ze souhlasem USA, ovládají Česko se bojí. Skutečné demokracie se bojí, jako čert kříže.

  OdpovědětVymazat
 11. Proč se rozčilujete.Volit prezidenta budeme my,
  občané tohoto státu.Takže šence Švejnara(američan)
  Horáčka(majetek nabyl v nelegálních sázkách) nebo
  ta nána Jourová nemají nejmenší šanci.Pokud bude kandidovat Zeman,nikdo jiný šanci nemá!
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 12. paninka je politicky turista ktery po cestach doleva a doprava narazil na mladeho kolouška už ten koloušek ukazuje co je paninka za exotku o vyřečnosti a přehledu nemluvě a charakter ten vyditelně chybi i proto si dokonale rozumi jen s koblihou za ktereho momentalně neohrabně jak kobliha sam kope a tohle exotično by mělo byt prasedidentem lidi bděte ale neblněte

  OdpovědětVymazat
 13. Ti, co sledovali její první politické krůčky na třebíčsku, tak jí říkali Ďourová. Jestlipak vnímavý čtenář uhodne proč?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ovšem, jak je vidět na postech, jichž dosáhla, tam, kde se nelení, tam se zelení. V jejím politickém životopisu to bude ovšem brčálová, až černá kaňka.
   Tou druhou, navazující kaňkou, budou její rodinné poměry. Nejvýrazněji jsou doložitelné tím, že při rozvodu soud přiřkl její dítě manželovi, nikoli jí. Opět si lze klást otázku, proč asi? Stačila by na to jen zmíněná přezdívka a její původ, nebo to bylo více důvodů?
   Jakmile se média a voliči chopí těchto dvou témat, tak bude děvče litovat, že kdy vůbec pomyslela na Hrad, protože se ukáže, že kvůli svým skutečným politickým kvalitám může tak maximálně na hřad.
   A to se lze ještě domnívat, že někdo z Vysočiny může na ni vytáhnout její opravdovou účast v některých dotovaných akcích.
   Zdá se, že Věrka ztratilo kvůli přikrytí Babišem a unijní odluce od českých šťourů sebezáchovné politické instinkty a pomýšlí na vyšší špricli, než jí dovoluje klovací pořádek.
   KR

   Vymazat
  2. Ďourová - to myslíte na tu božskou skulinku, co mívají děvčata tam důle? Že si jako ráda lehává pod chlápky? No fujt! To je mi ale politika!

   Vymazat
 14. To je nová Němcová - a ta taky chtěla na Hrad. To jsnou choutky, hm,hm,

  OdpovědětVymazat
 15. kromě jiného slouží junckerovi jako ošetřovatelka jeho genitálu a kvoká jen podle dodané předlohy větší slepice se málokdy vidí / je s podivem co se to dostává za individua k reprezentování česka ve světě je to k blití !!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 16. když ji budišovský péťa nabízel 2melouny za službu tak ji tím urazil ona se hodnotila podstatně výš a péťa to nepřežil kdoví jak to všechno bylo s tím divadýlkem ve vazbě je to zkušená kurva z třebíče !!!

  OdpovědětVymazat
 17. tady je ty nany prace:
  http://www.lajkit.cz/zpravy/item/688-babis-migranti-cenzura-eu

  OdpovědětVymazat
 18. Ze současných vládních psychopatů je Babiš snad ten nejtěžší. A protože ví, že v civilizované zemi by nevylezl z kriminálu (za KAŽDÝM velkým majetkem stojí zločin), bude dělat přesně to, co chtějí USA; samozřejmě s tím, že se přitom těžce napakuje.

  OdpovědětVymazat
 19. Jourová, to je ta paní co říká, že neprůhledná smlouva TTIP bude výhodná pro všechny a nešetří chválou na pana Junckera. Pan Babiš, co dopoledne řekne, to odpoledne popře. Bohužel, velký počet občanů v něm vidí spasitele který nechce migranty a šlape na kuří oka zlodějům. Ach jo.

  OdpovědětVymazat