Reklama

.

.

úterý 18. října 2016

Trápení Kalouskem v České televizi

17.10.2016 NWOO

Takže si to pro ČT o Kalouskovi shrňme: Až do krajských a senátních voleb z minulého týdne nebylo snad jediného dne, aby nás ČT vstoupením tohoto svérázného politika neoblažila. Takže třeba cizinec bez znalosti o rozvrstvení politických sil u nás, který by si představu o onom rozvrstvení chtěl udělat z toho, jak často se zástupci jednotlivých našich politických stran na monitorech českých televizorů objevují, by musel dojít k závěru, že právě strana tohoto na ČT tak frekventovaného muže je u nás nejen nejsilnější, ale určitě též strana s minimálně 50 procentní podporou našich občanů – čili strana obr. Třeba něco jako Korejská strana práce v Severní Koreji.Právě proběhnuvší krajské volby tu sílu ukázaly: 3, 40%.


Takže: Jestliže se ČT bude chtít polepšit a být politicky za všech okolností objektivní a nestranná, jak je to v její chartě tak ušlechtile vyjádřeno, měli by se napříště politici strany ANO objevovat na obrazovkách ČT pětkrát až šestkrát častěji než politici TOP 09 – nu a jelikož za tuto stranu hovoří vlastně jen sám Kalousek – pak tedy pětkrát až šestkrát častěji než Kalousek. Politici ČSSD by pak měli být na obrazovkách čtyřikrát až pětkrát častěji než Kalousek, KSČM zhruba třikrát častěji než Kalousek, ODS zhruba dvakrát častěji než Kalousek, SPD zhruba jeden a půlkrát častěji než Kalousek, a STAN zhruba jeden a čtvrtkrát častěji než Kalousek.

Jelikož se ovšem přechod ušlechtilosti ČT ze slov do činů jejich redaktorů nedá očekávat, bude Kalousek i v čase budoucím kralovat na obrazovce ČT stejně bezkonkurenčně, jak na ní kraloval až dosud. A příčina tohoto tvrdošíjného lpění právě na jeho osobě?

Už jsem to podezření kdysi vyslovil – a zdá se, že dosavadní vývoj mi dává za pravdu. Že totiž ve zpravodajské redakci ČT působí – samozřejmě v utajení – jistá levičácká a možná i trockistická skupina, která právě co nejčastějším uváděním Kalouska na obrazovku ČT sleduje cíl přivést pravicovou politiku u nás tzv. zu grund. Čili ji z naší politické mapy víceméně vymazat.

Řekl bych, že pokud je tahle stopa správná, pak je třeba se před usilováním téhle rozvratnické partičky hluboce poklonit. Dělá svou práci na sto procent.

Jenomže, proboha, za jakou to cenu? Copak tahle věc, jakkoli ušlechtilá, může převážit duševní utrpení, které s Kalouskem na obrazovce každodenně prožíváme?

Takže, pane Šámale, pane Mrzeno! Snažte se ty levičáky u vás dostat do lochu! A to co nejdřív. Držíme vám palec!29 komentářů :

 1. muze tam byt treba celej den a nepomuze mu to vlastizradcovi uprchlika do kazde rodiny belobradek a trauntenberk jejich slova

  OdpovědětVymazat
 2. Je třeba sledovat,koho dotyčný politik kritizuje a toho volit, nemůžete udělat chybu.

  OdpovědětVymazat
 3. Králové měli svého šaška,TV má svého Kalouska.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Králové měli svého šaška, TV má svého Kalouska ..... to se moc líbí. Není to vulgární a přitom trefné.

   Vymazat
 4. Vzpomínám,jak Havel s ODS i Kalouskem především prohlašovali,že komunisti zaniknou automaticky sami.Ejhle paradox.TOP-09(odnož ODS)s mudrcem mudrců Kalouskem jaksi záhadně zaniká(jen 3,4% a končí daleko i za komunisty)Dávají si goly do vlastní branky a likvidují se sami.A Langšádová,coby topka,ještě koná přednášku o prospěšném přísunu imigrantů,nájezdníků,láskovrahů přímo na půdě parlamentu.No Kalousku,klobouk dolů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono je logické. Pokud budu likvidovat malé a střední podnikatele a systematicky vytvářet početnou třídu nemajetných a zadlužených zaměstnanců, kterým budu navíc postupnými "úpravami" Zákoníku práce ořezávat jejich práva, logicky se budu zbavovat svých voličů. Strašáka komunistů v podobě znárodňování výrobních prostředků se vcelku logicky obává stále méně lidí. Kdo nic nemá (krom svých dluhů), tomu nemají co znárodnit. A právě tato skupina se utěšeně rozrůstá.

   Vymazat
 5. tady je pekne video pro vsechny obhajce eu:
  http://aeronet.cz/news/video-ve-francii-hori-policejni-auta-i-policiste-ale-vlada-tvrdi-ze-v-zemi-zadne-no-go-zony-nejsou-muslimove-utoci-uz-i-na-hasice-cz-titulky/#comments

  OdpovědětVymazat
 6. Trochu bych autora opravil. Ve vymezených situacích Kalouskovi pomáhal kokta Karel. Tak že všechno břímě neleželo jenom na Kalouskovi.

  OdpovědětVymazat
 7. ještě mne napadla taková myšlenka v souvislosti se Schwarcenbergem. Kolik migrantů, kterým právě on dělal advokáta, by se vešlo k němu na Orlík? Odpadly by nechutné akce vlády při lámání odporu místních obyvatel při zřizování nových azylových středisek. Navíc, příklady přece táhnou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro hričák.
   Jenže Schwarzenberg není na chlapy a mladých,schopných muslimek přichází málo.

   Vymazat
  2. Jak to víš? Já vidím, že se muchluje s Kalouskem.

   Vymazat
  3. Proč na Orlík ? Já mám ubytovnu v Letech...
   A to prosím ve svých letech !!!
   Karel

   Vymazat
 8. Ještě mě napadlo,kam půjde Pospíšil,když TOP jde do kytek,právě k vůli Kalouskovi.Možná to duchaplně vezme za něj.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On to vyřeší,když to vyřešil Gazdík..

   Vymazat
 9. ČT je spolupříčina toho proč Kalousek sTOP neuspěl. Kalousek se již dávno lidu přejedl, dokonce i vlastním voličům!. Její neustálé tahání Kalouska před kameru bylo a je velice kontraproduktivní. Mne osobně jeho žvanění do všeho nazdvihovalo ze židle, dnes budí pouhý trpký, soucitný úsměv. S jeho neustálým zviditelňováním a jemu podobných v ČT upadá i její úroveň, aktuálnost a především důvěryhodnost. Vím, že v tomto se nic ještě dlouho nezmění a tak budeme ještě dlouho sledovat ztrapňování jednoho politika a jedné televizní stanice. M.Radikowski

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Udeřil jste se hlavičkou o hřebíček :-),
   vystihl jste asi důležitý parametr dění.
   Tak moc si jdou všichni ti "kavárníci" na ruku (včetně samozřejmě ČTV), až je to už všem trapné. Je to jako kdyby se v 80. letech ještě oslovovali soudruhu. Tak jsou trapní. Jenom se tím odhalují a sami lidem doslova otevírají oči.

   Nezdá se Vám ostatním, že nervozita narůstá? Dole i nahoře?

   Vymazat
 10. Z tak vysoké politiky jako v článku (který je samozřejmě nadsázkou) bych ČT nepodezřívala. Ono to bude nejspíš tak, že ČT se řídí pravidlem: stokrát vyřčená a omílaná lež se stává pravdou. Kalousek má velký bobky, že zmizí v nejlepším případě v propadlišti dějin, v horším případě v lochu. Určitě tam drží pod krkem pár vlivných kamarádíčků, kteří mu ten neuvěřitelný prostor pro vyjadřování se ke všemu poskytují. Ani největší ignorant si toho nemohl nevšimnout, a to už velmi dlouhou dobu. Taky své ovoce přinesl jeho trapný výstup s tibetskou vlajkou při návštěvě prezidenta Číny. Je to schopný rétor, asi i poměrně inteligentní, a zřejmě velmi nebezpečný. To je můj dlouhodobý dojem ze sledování jeho projevů na veřejnosti. Zdravím Pavla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pavlo, nevím, kde jste vzala, že ten bechyňský buran je poměrně inteligentní, možná máte namysli jeho vzdělání. Protože prestiž chemické VŠ je asi takové, jako báňská v Ostravě. Chtěl bych vám jeho inteligenci připomět shlédnutím videa rozhovoru s tuším Piráty a jeho nazýváním všech dokola i jeho osobně kok-otů. Když dostane nepříjemnou otázku, tak jeho odpovědi jsou úplně mimo, jak po dávce Rohypnolu. Takře když ho nazvete (bez pomlčky) kok-otem, bude to úplně výstižné.

   Vymazat
 11. Pro Radikowski.
  Ono to spíš vypadá,že ČT vlastní Kalousek a pražská kavárna,proto je tam pořád,jak Železný v Nově.Už jsem se někde ptal,jak je honorováno každé vystoupení kohokoliv v ČT i takhle zle podporovat své příznivce přes ČT,platíme dobře přece.

  OdpovědětVymazat
 12. Kalousek je Kalousek,na toho nikdo nemá, měl by být první v base, jak vidíte nemá na něj ani strejda Babiš, co po něm převzal ministerstvo a určitě po odbornosti chemika něco najít musel ale strach mu asi nedovolí nic dělat.

  OdpovědětVymazat
 13. Pane Dvořáku, tenhle článek jste převzal ze serveru NWOO. Můžete mi, prosím, sdělit, kdo konkrétně stojí za tímto serverem? Děkuji, Petr

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jakub Janda - Evropské hodnoty (Kremlin watch) :-)

   Vymazat
  2. Ten kuřbuřt Džakob má oficiální stránky evropských hovnot boyler.cz (jen pro silné).

   Vymazat
 14. Je zajímvé, že právě nyní projednávají pupíci v parlamentu zákaz vlastnit sdělovací prostředky (Babišovi). Jsou to profláklé a prodejné volačo!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už jim hoří koudel u pr*ele :-D.
   Ne že bych Bureše obhajoval, a kdo ho volil je hňup, ale zaběhnutým mafiím vstupuje do komfortní zóny a to se mi líbí. Ale dělat kozla zahradníkem vůbec není od voličů zrovna dobrý nápad.

   Za rok jsou hlavní volby, to uteče rychle, nejpozději za půl roku musíme mít jasné anti-establišmntové řešení.
   A v dalším půlroce ho prosadit. Říjen 2017.
   Zatím to vypadá na SPD.

   Vymazat
  2. Já mám taky jasno kolego z Brna, úplně stejně.

   Vymazat
 15. Neplatíte poplatky? Sebereme vám internet:
  http://domaci.eurozpravy.cz/spolecnost/171716-ceska-televize-rekla-dost-neplatite-poplatky-sebereme-vam-internet/
  Tož, něch si ho pichnú do riti.

  OdpovědětVymazat
 16. Klidně i dvakrát za sebú a k tomu si přivolajú pravého odborníka Džakoba homoDžandu. Abych jim pomohl a urychlil jejich vyhrožování, odhlásím to taky tu prašivou havlovizi, ten hnůj nesleduju.

  OdpovědětVymazat