Reklama

sobota 29. října 2016

Trojský kůň globalistů


Martin Koller
29. 10. 2016
Někomu se může zdát neuvěřitelné, že v Evropě se cvičí islámští teroristé, ale je to bohužel pravda. Situace je horší, než si běžný občan ohlupovaný propagandou z ČT 24 a miliardářského mediálního impéria uvědomuje. Článek by se rovněž mohl jmenovat „Trojský kůň americké demokracie v Evropě.“


Problém začal už někdy v šedesátých letech minulého století, kdy Sovětský svaz a země tehdejšího socialistického bloku cvičily arabské teroristy, především k boji proti Izraeli, ale rovněž některým proamerickým režimům na blízkém a středním východě a v Africe. Stačí připomenout „slavnou“ Zastávku u Brna. Leckterá dívčina nezatížená morálkou si tam vydělala tvrdou valutu a jako bonus někdy i exotickou chorobu. Za války v Afghánistánu v osmdesátých letech naopak USA, Británie, Saúdská Arábie a Pákistán cvičily islámské teroristy v boji proti sovětské armádě a prosovětskému režimu v Afghánistánu.

Rozdíl byl v tom, že socialistické země cvičily spíše arabské nacionalisty, oficiálně levicové, kteří měli daleko k islámu, zákonu šaria a saláfistickému tažení za dobytím světa. Islám správně považovali za politickou konkurenci bránící modernizaci zaostalých zemí, dříve tureckých, britských a francouzských kolonií. Výsledkem jejich činnosti byly levicově a vlastenecky orientované státy jako Irák, Sýrie nebo Libye, které sice nebyly demokratické z pohledu současných pokryteckých evropských humanitářů, ale z hlediska Američany omílaných lidských práv byly na vyšším stupni než Saúdská Arábie, Írán nebo Turecko, o Afghánistánu ani nemluvě. Navíc reálně brzdily islámské agresivní tendence, především saláfisty ve své oblasti. Obohacující dopad jejich likvidace americkými globalisty a jejich evropskými spojenci na současnou Evropu je opravdu nepřehlédnutelný.

Naopak USA a jejich spojenci cvičili a podporovali fanatické muslimy, jejichž myšlení se zakonzervovalo ve středověku. Nejnovějším plodem jejich podpory je islámský stát se svými takzvaně umírněnými filiálkami. Rozpad sovětského bloku na přelomu osmdesátých a devadesátých let minulého století posílil globální pozici USA a jejich islámských chráněnců. Aktuální otázkou je, kdo je v současné mezinárodní politice čí šéf, spojenec, chráněnec, či poskok.

V devadesátých letech se naplno rozjel starý plán na rozbití a rozparcelování sovětského svazu na malé státečky, rozkradení nerostného bohatství privatizacemi a zotročení jeho obyvatel oligarchy podporovanými z USA. Zároveň byla zahájena likvidace zemí, které měly k SSSR a později Rusku přátelské vztahy. Jednalo se především o Jugoslávii, Irák, Sýrii a Libyi. Jugoslávie má strategickou polohu, Irák, a Libye suroviny a Sýrie byla dlouhodobý spojenec Ruska disponující poměrně bojeschopnou armádou, hostící zároveň ruskou základnu v přístavu Tartus a překážející turecké a saúdské expanzi.

Je třeba dodat, že žádná z uvedených zemí se neprofilovala jako nepřítel USA. Pouze se snažily vykonávat nezávislou, všestranně přátelskou zahraniční politiku, stejně jako například náš současný prezident. Jenže pro americké globalisty existují pouze dvě skupiny států, a to kolonie poníženě plnící rozkazy z Washingtonu a nepřátelé USA, kteří jsou tak drzí, že nechtějí být koloniemi. Kdo nechce být otrokem v kolonii řízené nějakým miliardářským oligarchou, je pro USA, EU a jejich média porušovatel lidských práv, nepřítel svobody, fašista, rasista, xenofob, islamofob, homofob, levičák, komunista, poskok Moskvy, totalitář, hloupý, starý, nevzdělaný, ožralý….

Při rozbití Jugoslávie se nechtěli američtí globalisté špinit ruce. Proto pověřili vyvoláním konfliktu svoje islámské spojence z Afghánistánu a Saúdské Arábie. Občanská válka v Bosně probíhala od března 1992 do prosince 1995. Jugoslávská policie a armáda chránila integritu země v souladu s mezinárodním právem a dohodami z Helsink (Konference o bezpečnosti a spolupráci v Evropě v roce 1975). Do války se na straně muslimů zapojily především Německo, Británie a USA a výsledkem byla etnická čistka proti Srbům. Bosna dodnes není stabilní ani hospodářsky životaschopná a vládne tam nenávistné napětí mezi vítěznými muslimy a křesťanskými Chorvaty. Zároveň došlo na obou stranách fronty k pobíjení civilistů a zajatců. Dokonce i statistika OSN potvrzuje, že za válek v bývalé Jugoslávii tvořily většinu zavražděných a vyhnaných z domovů Srbové. O tom samozřejmě korektně mlčí, protože to neodpovídá demagogické propagandě globalistů o zločinných Srbech.

Vrcholem prolhané propagandy byl takzvaný masakr v Srebrenici, který měli spáchat srbské ozbrojené síly. Mělo se jednat o vraždu více než 8 000 zajatých muslimů. V praxi se jedná o obrovský mediální podvod, včetně vybudování památníku obětem a jeho otevírání za přítomnosti amerického prezidenta Clintona. Podle dosažitelných informací a odborného rozboru bylo srbskými strážemi pravděpodobně pobito 200 až 300 zajatců, kteří se údajně vzbouřili. Do Srebrenice byli poté sváženi padlí z nedalekého bojiště, z různých koutů Bosny a dokonce i povraždění Srbové, aby se pro média vyrobilo dost obětí. Kolem poloviny údajných obětí masakru se o dva roky později zúčastnilo voleb. Nikoho v EU to neudivilo.

Tisíce islámských teroristů z Afghánistánu, Alžíru, Súdánu, Pákistánu a Jemenu, včetně Usámy bin Ládina dostalo bosenské pasy od prvního tamního prezidenta a evropského demokrata Aliji Izetbegoviče. Bosna je dodnes chudý stát závislý na všemožné pomoci z EU a islámských zemí. Podílí se na tranzitu drog, zbraní a teroristů z Kosova do Evropy. Prostor Bosny ovládaný muslimy tvoří odpočinkovou a výcvikovou základnu islámských teroristů a zároveň místo pro jejich ekonomické aktivity.

Válka v Kosovu probíhala od února 1998 do července 1999. Rozpoutala ji muslimská teroristická organizace UCK, která byla vedena jako teroristická i v registru ministerstva zahraničí USA a takto ji rovněž na počátku bojů označil americký velvyslanec. Následně se z nich stali bojovníci za americkou demokracii. Jako první bylo zavražděno několik stovek muslimů, kteří se nechtěli zapojit do teroru. Ve spolupráci a především americkým, ale rovněž německým a italským letectvem a speciálními jednotkami z USA a Británie byla islámskými teroristy z UCK provedena etnická čistka proti Srbům. Na počátku vojenské akce stála rezoluce OSN č. 1244, která měla zastavit etnické násilí, přičemž Kosovo považovala za nedílnou součást Srbska. Zajatí Srbové byli používání jako zdroj orgánů, což potvrdilo i vyšetřování EU a OSN. Na bojích se podíleli i příslušníci Al Kajdy a dalších teroristických organizací sponsorovaných ze Saúdské Arábie.

Zásadní podporu dostali islámští teroristé, narkomafiáni a obchodníci s lidskými orgány z USA. Především od tehdejší ministryně zahraničních věcí USA Allbrightové, velké přítelkyně svatého spasitele českého národa Václava Havla a jeho reinkarnace, nového spasitele českého národa Andreje Babiše vyrobeného americkým týmem volebních poradců a globalistickou propagandou.

Současné Kosovo pohlcuje každoročně bez efektu miliardy EUR všemožné pomoci z Bruselu a má zároveň nezaměstnanost kolem 60%. Práce tam ostatně není preferovanou činností, stejně jako ve většině zemí ovládaných saláfisty a jinými agresivními muslimy. Už v době Jugoslávie vždy vydatně parazitovalo na státním rozpočtu. Prosperují pouze firmy zabývající se stavbou mešit sponzorovaných ze Saúdské Arábie. Kosovští Albánci zato ovládají podle regionu 75 až 90% obchodu s heroinem v rámci Evropy o čemž se v celé EU a samozřejmě i naší ČT 24 korektně mlčí. Narkomafiáni spolupracují s islámskými teroristickými organizacemi a muslimy usazenými v evropských zemích. Zde můžeme opět připomenout podivnou (oficiálně) sebevraždu mladé Češky 13 bodnými ranami v bytě libanonského narkomafiána v Praze. Libanon prolíná s údolím Bekáa, kde je jedna z největších pěstíren drog využívaná palestinskými a syrskými teroristy. Kosovo dále slouží jako tranzit při pašování zbraní do Evropy, pračka špinavých peněz z obchodu s drogami a provozuje velkoobchod s lidskými orgány. Islámští teroristé si tam kupují nemovitosti a válčí spolu na ulicích automatickými zbraněmi. O tom se rovněž zarytě mlčí.

V Kosovu je identifikováno pět výcvikových táborů islámských teroristů. Oficiálně stovky, ale pravděpodobně podstatně víc obyvatel Kosova či držitelů tamních pasů bojuje v rámci islámského státu a dalších saláfistických organizací v Sýrii. Není žádnou novinkou, že základním prostředkem pro financování islámského terorismu jsou drogy. Jeden z teroristických táborů je na dohled od hlavního prostoru americké základny Bondsteel nedaleko hranic Makedonie. Podle obtížně prokazatelných zahraničních informací přistávají na letišti základny letouny z Afghánistánu, které přivážejí surové opium, případně už hotový heroin. Po vítězství americké demokracie v Afghánistánu vzrostla jeho výroba o 300 %. Vzhledem k tomu, že heroin nevozí do Evropy přímo dragouni z US Army, nelze přehlédnout spolupráci a kosovskými narkomafiány. Na obchodu s drogami se podílí údajně i některé americké banky, a to praním peněž. Konkrétně je uváděna Citygroup, která financuje ekonomické aktivity našeho ministra financí a nového spasitele českého lidu.

Miliardy z obchodu s drogami a praní takto vydělaných peněz jsou příjemné pro krachující americkou ekonomiku a samozřejmě pro CIA a další služby. Konec konců, CIA financovala drogami svoje operace už za války ve Vietnamu v šedesátých letech minulého století. Na kššeftech s drogami se podílejí i další tajné služby v Africe a Asii. Jejich kontakty a peníze likvidují veškeré pokusy evropských politiků a silových složek po efektivním boji narkomafií. Drogy nejen plní konta teroristů a multikulturalistů, ale rovněž rozvracejí a ničí evropskou společnost, kterou je třeba všemi způsoby oslabovat až do úplného zblbnutí, islamizace a zotročení. Nesmíme zapomínat, že o ovládání společnosti pomocí drog se pokoušela FBI v USA již v šedesátých letech minulého století, tehdy s pomocí LSD, která je levná. Píše o tom bývalý agent CIA Timothy Leary, který se na programu podílel. Americká společnost podle toho vypadá. Přesto, či proto v roce 2012 začala tehdejší ministryně zahraničí USA Hillary Clintonová prosazovat přijetí Kosova, státu, jejž neuznává více, než 100 zemí světa do NATO. Tím by se vytvořil další krok k volnému pohybu kosovských Albánců a jejich teroristů a drog do Evropy. Podle našich policistů jsou kosovští Albánci nejhorší zločineckou organizací na našem území. Je to až komické, ale můj letitý předpoklad, že se dočkáme teroristů z Al Kajdy v uniformách NATO je velmi reálný.

Závěrem bych připomněl, že do vězení v Haagu byli odvlečení srbský prezident Miloševič, který nedělal nic jiného, než bránil svoji vlast a generál Mladič, který plnil svoje povinnosti v souladu s přísahou. Ani jednomu z nich nebyl prokázán podíl na nějakém válečném zločinu. Miloševič zemřel za podivných okolností ve vězení, než mohl přednést před soudem svoji obhajobu odhalující zločiny globalistů a saláfistů v Jugoslávii. Nedávno byl potichu zproštěn viny. Kdyby se měřilo všude stejným metrem, muselo by skončit před mezinárodním soudem a ve vězení několik amerických prezidentů za vyvolání protiprávních konfliktů po celém světě a podporu islámského terorismu. Bosna a především Kosovo je americkým trojským koněm v boji za rasovou multikulturní kolonizaci Evropy.

25 komentářů :

 1. Smutná realita. Pochybuji o tom, že tento vývoj směřuje k důstojnému životu evropské společnosti v nastávajících letech. I tak je v mé vizi dost optimismu.

  OdpovědětVymazat
 2. Omyl problém nezačal v šedesátých letech. Terorismus je produktem Britského neokolonialismu. Kdy vycvičovali skupiny k rozvracení států terorem za účelem prosazení svých koloniálních zájmů. Hned po 2.sv.válce to od nich v plné parádě převzaly SS jako neoficální způsob prosazování národních zájmů. Do té doby totiž svůj vliv a zájmy prosazovaly povětšinou vnucením občanské války té které suverénní zemi a následným dosazením zkorumpovaného diktátora. Občanská válka je však drahý špás a proto se jako efektivnější a levnější způsob jevil terorismus. Jedním z prvních aktů cvičení a použití terorismu byla 2.Búrská válka. Britové prostřednictvím vycvičených geril začali rozsévat brutální teror. Taktika spálené země, koncentrační tábory, genocidu, mučení a brutální vraždění za bílého dne byl model prosazování kolonialismu v Impériu kde slunce nezapadá v Africe, Arábii, Indii, Indočíně, Polynésii...... Německý fašismu tyto praktiky následně s Německou důkladností dopracoval k příslovečné Německé dokonalosti. Ošem vždy na straně Anglosasů za těmito praktikami stály finanční dynastie židovských rodů ovládajících globální finanční oběh vygenerovaný kolonialismem na milionech obětí. A zrovna tak stály stejné finančně mocenské zájmy za oběma sv.v. Pane Kolere, je to neznalost nebo záměr?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, ale nač ten konfrontační tón. Jdete pouze více do hloubky historie. Ale například mohu jít ještě mnohem více do hloubky, pro zvídavého to vede až k prvnímu genetickému experimentu známému jako "sinajský pochod", kdy je zabráněno zušlechtění psychiky prací a máte vytvořenu skupinu intrikánů, které namluvíte, že jsou vyvolení a pomocí doktríny zlatého prasete a této skupiny můžete ovládat celý svět, ale stabilní to nebude.

   Vymazat
  2. Máte pravdu, moc plynu při rozjezdu. Omlouvám se.

   Vymazat
 3. moc pekne napsany clanek same minusy pro svet

  OdpovědětVymazat
 4. Snad sa dozijem toho,ze Bush, Clintonova, Albrightova, Blair, Sarkozy, Merkelova, presstituti a ini vykonavatelia ich rozkazov, nezabudajuc na islamistov, skoncia pred sudom. Nebudem plakat, ak za zahadnych okolnosti tiez sa pominu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není na Zemi soud, který by tyto zrůdy odsoudil !

   Vymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 6. Když se nad tím zamyslíme,Americký národ žije jen pod vlivem drog,jak to dopadne,až dojdou peníze a přísun drog.Proto jsou až nepochopitelná jednání i jejich představitelů,jako pod vlivem drog.

  OdpovědětVymazat
 7. Je rozdíl mezi muslimem a islamistou.Diky politice býv.SSSR jsou teroristé Al Kajdy,Talibanu,Čečny,
  Dagestanu atd.Z historie,režimy v zemích,které SSSR/a nyní Rusko/podporovaly nic dobrého nikdá nevzešlo
  A k tomuto článku dál jen připomenutí otevřeného dopisu-Ověřuj si informace a nelži-autoru od poradce náčelníka gen.štábu p.L.Cimburka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Islám není jen náboženství, ale také politický systém. Je to ideologie. Muslim musí dodržovat to, co je psáno v koránu a řídit se životem proroka mohameda - to je ten, který byl pedofilem a masovým vrahem. Korán předepisuje džihád a právo šaría. Muslim, který toto nedodržuje, nebo odstoupí od islámu, nemá právo na život, neboť není pravým muslimem. Tak je to psáno v koránu. Takže, jaký je tedy rozdíl mezi islamistou a pravověrným muslimem?
   A o tom, kdo stvořil potvory teroristy není pochyb, ale tobě to nemá smysl vysvětlovat, když jsi na jejich straně, cimburko.

   Vymazat
  2. 14:19
   Al kajda a Talibán je produktem CIA prostřednictvím Muslimského bratrstva, které vzniklo na základě indoktrinace radikálních muslimů koncem 60.let. Stála zatím CIA se svými zradami a podrazy na arabské "přátele"a nutnost udržet blízký a střední východ v nestabilitě v souvislosti s přechodem od zlatého standardu k petrodolaru. Tak si zjistěte fakta a nepapouškujte nepravdy.

   Vymazat
 8. Potřebují z nás mít ovce, jako na Ukrajině.

  https://www.youtube.com/watch?v=Q108TnC-tOs

  OdpovědětVymazat
 9. Zajímalo by mě, kteří teroristé se školili v Zastávce u Brna? Já vím, že tam do školy chodili policisté z bývalého socialistického tábora a z policejních sborů spřátelených zemí. O žádných teroristech nevím. Jedině v tom případě, že těmto policistům /tehdy příslušníkům ozbrojených sborů a sil/ Vy říkáte teroristi.

  OdpovědětVymazat
 10. S Babišem jsem skončil v okamžiku, kdy se začal lísat k Satanjámovi. V tom okamžiku mi bylo jasné, že Babiš je židovský oportunista, který si vytře zadek s každým, kdykoli to bude potřebovat. I se Zemanem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasně. Jak dlouho bude trvat a co všechno se musí stát, aby voliči Babiše pochopili, že Babiše zajímá zase jenom Babiš ?

   Vymazat
  2. Všimněte si jak se oportinista Babiš na státní svátek vypařil! Ani vidu ani slechu.
   A takhle to je vždycky! Tohle není politik.

   Vymazat
  3. Zid Babis pracuje jen pro zida Babise a naivni a celkem tupy cesky narod mu to zere i s navijakem. Nechapu jak mohou cesi volit slovenskeho estebaka do jakekoliv funkce v rizeni statu, jsme opravdu blby narod a co se s nami deje si plne zaslouzime.

   Vymazat
 11. 14:19 - žvaníš sračky. Muslimské národy - jejich panovníci - si sami zvali ruské vojsko na ochranu před loupežnou agresí tvých angloosionských pasáků! - https://cs.wikipedia.org/wiki/Velk%C3%A1_hra

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Roztomilý odkaz-hlavně co se týče Tibetu.

   Vymazat
 12. A první moderní islamista vzešel rovněž z odporu lidu proti agresi těhle nosatých lumenů, schovaných za vládu britskýho impéria, ne to od nich a nikoho jinýho nic dobrýho pro nikoho než pro ně nevzešlo! -http://zpravy.idnes.cz/sekty-kulty-mesiasi-muhammad-ahmad-al-mahdi-mahdismus-sudan-p4v-/zahranicni.aspx?c=A161010_201302_zahranicni_bse

  OdpovědětVymazat
 13. 14:19 - víš ty hovado modroesesácký, tady nejsi mezi sobě podobným xindlem - na ideologickým školení zločinného Langrostapa nebo Topoljúgend! Místní se totiž krapet kamaráděj se strejdou Googlem a mnozí maj i vzdělání Života! Tudíž tu se ty tvý cibulkovsko-štětináčský cancy nemaj šanci uchytit ...

  OdpovědětVymazat
 14. Oni už maj dnes v čele jiný panáky! Tupolfýrer i jeho "Mein liebe Heinrich" Nečásek už taky pochopili kde je pravda - http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Mirek-Topolanek-sokuje-V-radiu-otevrene-rekl-koho-v-nasi-zemi-ovlivnuje-CIA-435911

  OdpovědětVymazat
 15. A jinak netřeba dělat sáhodlouhé historické exkurzy až k súdánskému mahdismu! KDO otevřel pandořinu almaru islamismu nejlépe líčí tento článek! - http://blisty.cz/art/76275.html

  OdpovědětVymazat
 16. Autor,tady uvadi,ze zadna zeme ze 3 jmenovanych se neprofilovala,jako nepritel USA....ale ano ! Na letisku v Tripolisu te vital napis-Smrt Americe-coz je samo o sobe spravne vyjadreni po utoku Juesej na Syrtu v r.1976.Ale to neni duvod rozvratit Libyi a zabit jeji vudce..je to svejvule a statni terorismus,proto treba USA znicit,nebo on znici jine !!Snad ma svet pud sebezachovy !

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.