Reklama

.

.

neděle 23. října 2016

Ubohé pokusy o umlčení Ruska: jak OSN odsekává Kremlu mikrofony...


23. 10. 2016    zdroj
Ruskému řečníkovi nebylo umožněno promluvit na jednání OSN ....
Během projevu ruského diplomata na zasedání o ​​lidských právech v OSN se stala zajímavá věc. Stálému zástupci v příslušné sekci OSN byl během vystoupení vypnut mikrofon. A. N. Borodavkin nemohl dokonce říct ani polovinu z toho, co chtěl, když si uvědomil, že jeho mikrofon je vypnut. Mluvil o tom, že existuje podezření, že britská mise lidských práv v Sýrii speciálně ignoruje rozhodnutí Ruska o uskutečnění humanitární pauzy v Aleppu proto, aby pomohla teroristům. Předseda zasedání o lidských právech vyzval Borodavkina, aby přerušil své vystoupení, potom mu bez upozornění jednoduše vypnul mikrofon a neumožnil mu cokoliv říci.

OSN se ne poprvé snaží takto umlčet člověka, který říká pravdu, jež je pro ně nepříjemná a jež je vyslovena na zasedání. Připomeňme si nejznámější případ. V říjnu 1960 byl Nikita Chruščov podobným způsobem odříznut od mikrofonu, v důsledku čehož musel bušit botou o stůl, aby se alespoň nějak doklepal k přítomným.

Tomuto jednání nejsou vystavováni pouze ruští diplomaté. Během diskuse o Ukrajině byl jednomu z maďarských politiků také vypnut mikrofon, protože řekl, že Zakarpatí dříve mnoho let patřilo Maďarsku a bylo součástí země.

Pro diskreditaci Ruska v OSN jsou používány i jiné metody. Například nedávno stálý zástupce Ruska při OSN Vitalij Čurkin mluvil o tom, že zástupkyně USA v OSN, Samantha Power mu neumožnila vyjádřit se před tiskem a okamžitě začala ze všeho obviňovat Rusko. Přestože jednání bylo svoláno z toho důvodu, že americké letectvo provedlo letecký úder na armádu Bašára Asada.

Tyto pokusy o diskreditaci zemí, které OSN nevyhovují, svědčí o tom, že tato organizace nemá smysl. Vytvářela se proto, aby se zástupci jednotlivých zemí vyjadřovali a aby pak mezinárodní společenství nacházelo obecný názor, ne proto, aby některé země vnucovaly své názory ostatním....

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová  

42 komentářů :

 1. Rusko je ve verbální karanténě, co vypustí z úst, jsou jen samé lži, a svět už jich má pokrk.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne!!! USA a ostatní přisluhovači USA nechtějí slyšet pravdu.... Protože sami svoji pravdu vyrábějí pro veřejnost. Nechtějí, aby se opravdové skutečnosti a chování států jako USA dostalo do podvědomí lidí.... Vždyť ani soudní dvůr v Haagu není nezávislý, to už poznalo i kdejaké malé dítě... Předpokládám, že se svět ulže a zmasíruje sám, že jednou už lidem dojdou síly to trpět...
   Mia

   Vymazat
  2. http://oi63.tinypic.com/30axb15.jpg ... to je stopa po - ruské - raketě, která skončila v letu HM-17.

   Vymazat
  3. Ty ubožáku milující ussacký agresory,banderovský svině a udavače,vlastizrádce,opilce a nemakačenka Havla,ty si dodělej alespoň jednu třídu pomocný školy a nemel dokola ty lejnolahvárenský hovna!!!!

   Vymazat
  4. Rusko lže, a nikdy ve své historii nemělo takovou mezinárodní ostudu, jakou má nyní.

   Vymazat
  5. A to jako - ty jsi ten svět - ty diskuzní debílku 11.52? My tady na diskuzích máme po krk ( ne pokrk) tebe, no a co je nám to platný? Co s tím? Ráno nejspíš nahodíš pleny pampers, k ruce bochník chleba a basu piva, dřepneš k počítači, a číháš na každý nový článek, kam bys umístil své sračky, které jsou tím blbější, v závislosti na konzumovaném lahváči. Jinak si to nelze vysvětlit. Smrdíš u počítače nepřetržitě celý den - jsi mrzák? Ale rozhodně nejsi "svět" na to zapomeň, jestli to dokážeš. Je to přesně obráceně. Právě že ty kurvy vidí, že se čím dál více lidí, díky informovanosti, nabaluje na nenávist proti americkým hrdlořezným aktivitám - falešným, prolhaným, podvodným. To jsou i jejich mediální kurvy. A bojí se, sajrajt jeden - bojí. Ty jsi ten článek nečetl? Proč OSN odsekává Kremlu mikrofony? Jak si to vysvětluješ? Kdyby se nebáli světového občanského hněvu v souvislosti s informacemi z druhé strany, nedělali by to. Nechali by světové lidstvo, aby si utvořilo svůj úsudek samo. To by asi bylo nejsprávnější - ne? Ty jeden světe. Otevři si další lahváč a dej si pohov. A jaký prášky do toho požíráš - na depresi, ve které jsi nejspíš pořád, a proto hledáš na diskuzích nějaký rozptyl? Tak to nefunguje, a je to ta nejhorší kombinace. Jdi od toho, nebo špatně skončíš.

   Vymazat
  6. Ale prosímtě, snad bys mi nechtěl vyhrožovat?

   Vymazat
  7. Jo a ještě ty hloupej diskutére 12.09 - o údajné mezinárodní ostudě Ruska jsi informován odkud? Jo - já jsem zapomněl, vždyť ty jsi ten svět z 11.52. Kolik je třeba lahváčů, abych se cítil světovej? O ostudě Ruska jsem se zatím nikde nedočetl, ale že ty jsi přítěží a ostudou všech diskuzí, to vidí každý. S tím nic neuděláš, a taky je ti to jedno, jak vidím. Bliješ ty svý hovadiny a provokace pořád.

   Vymazat
  8. Vadí ti to hodně?

   Vymazat
  9. Teplých hvězd a rudohnědých pruhů slouha si nasadí neprůstřelné schwarzenberské broněžilety (pampersky)a bude spolu s Wehrmachtem, banderovskými a pobaltskými vrahy nejen českého národa pochodovat do Ruska čichat fialky zespoda.

   Vymazat
  10. No -když už jsi mi položil tu jednoduchou otázku, tak takovým kreaturám, jako jsi ty, vyhrožovat nelze, neboť nechápou nic, a ani smysl vyhrůžky by nepochopily. Mají smysly a chápání někde jinde, než to mají normální, slušní lidé. Ale chtěl jsem ti jen dobře poradit a gratis - za rady se dnes platí dobře, hele jak jsou dnes financovány všelijaké poradny, které zakládají většinou manželky politiků a podnikatelských šmejdů - v milionech. A já ti radím zadáčo. Tak se hoď do klidu.

   Vymazat
  11. Ještě jedna jednoduchá otázka. Co je na té fotografii?

   Vymazat
  12. Někdo toho nácka a placenou rozkuřovačku z eskortní agentury evropské hovnoty spolupracující s nepřítelem hrát musí, když všichni ostatní chtějí být kladné postavy - partyzáni a Rudoarmějci. Každý nemůže být Gabčík s Kubišem, říká si tenhle Čurda.

   Vymazat
  13. Hlavně nezapomeň být uvědomělej politicky korektní gay teplej, Shapirovo řiťopichu.

   Vymazat
  14. Co je na té fotografii?

   Vymazat
  15. proč už 10 let nevylézá na veřejnost G. Bush ml.?
   proč na něho nepřipravil prokurátor u soudu v Haagu obžalobu za válku - statisíce mrtvých civilistů v Iráku?
   proč stejně nepostupují proti Tonnymu Blairovi, který G. Busche ml. vojensky podpořil?
   proč nebyl obžalován v Haagu Sarkosy za rozvrávení Státu Lybie a ulynčování prezidenta Kaddafiho?
   proč? proč? proč?

   proč je odváděna po desetiletí pozornost od jejich válečných zločinů?
   proč?

   všichni/ rozumní/ vědí, že základní problém je ve Washingtonu.... ale útočí na Rusko a Putina...

   proč?

   proč si myslíme a smiřujeme se, že jim to projde bez trestu?

   proč?

   Vymazat
  16. Co je na té fotografii?

   Je to tak složitá otázka?

   Vymazat
  17. Žádnou fotografii nevidím - já mám u článku jen nápis junajtid nejšns ( fonetická transkripce pro neznalce angličtiny) - jinak United Nations na modrém poli nad nějakým obrázkem - asi svět za mřížemi - olemovaný ratolestmi. Nebo to není svět za mřížemi? Jakou fotografii máš na mysli? A nepřeháněj to pití - je teprv poledne, co budeš psát večer?

   Vymazat
  18. Tady je link, už jsem ho sem dával, no, hodněkrát. Pověz, co tam vidíš?

   http://oi63.tinypic.com/30axb15.jpg

   Vymazat
  19. Desiatky svedkov, ktorý na vlastné oči vydeli pád predmetného lietadla, neuvádza žiadnu dymovú stopu. Aj priamo fotografia z pádu lietadla žiadnu stopu neukazuje.
   Nedávno si bol posadnutý bukom z troma raketami, teraz fotografiou urobenou bohvie kedy. Asi v priebehu tých pár dní po páde lietadla, keď Ukrajina intenzivne bombardovala miesto dopadu, alebo po roku. Keď všetko poukazovalo na čin Ukrajiny. Vytrhávanie vecí z kontextu vám ide, veď iné ani neviete, klamať zavádzať. To je každodenný Judášsky chlebík.

   Vymazat
  20. To je fejk jako prase, to jsi udělal v ukradnutém Photoshopu? To je velmi slabé, ten kouř je tak z cigarety a ne stopa rakety. A co ty barvy, to je záměr? Kde jsou mraky co v ten den byly a co vítr, co byl ten to nerozehnal? Směšné a velmi špatně vyfabulované, to je obrázek SBU ukradiny? Nenech se ještě více vysmát blbe.

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. Chovancovo estébáček tady hlídkuje na směny, aby mohl 3 minuty po vydání článku vypustit jedovatou slinu. Muhehee.

   Vymazat
  2. 12:15 velice výstižné, ale musíme je omluvit, zatím začínají a tu fotku co tu stále omílá, je strašně amaterský podvrh. To je asi nějaký jůtuber, kerý nic neumí a zaměstnal ho ten hňup socanský.

   Vymazat
 3. osn je neduveryhodna usa organizace to same soud v haagu mezinarodni ostudu maj valecni stvaci a podporovatele teorismu usa

  OdpovědětVymazat
 4. OSN je pod kuratelou USA. A nejenom OSN. Většina institucí dojemně se honosící názvem "mezinárodní". Za mnoho dalších připomeňme jen, Mezinárodní soud v Haagu a zfalšované vyšetřování masakru v Srebrenici, nebo z poslední doby třeba organizaci WADA pro vyšetřování dopingu ve sportu a její "úlety".

  OdpovědětVymazat
 5. Tak ten troll 11:52 vede minimálně 1:10! Vypustí slint, kterému ani on nevěří a vyprovokuje odezvu od 10 lidí. A redakce se směje.
  Jestli budete pořád krmit takové idioty, jakým je tento eunuch, jste sami proti sobě, neboť tímto ztrácí diskuze smysl.
  NEKRMTE TROLLY!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  2. Re (12:44):
   Vyznačujete se neotřelou logikou. Deset lidí s jedním nesouhlasí, a on vede!? A co?
   A proč se domníváte, že redakce se směje? Jejím záměrem se dávat zde nezávislé informace, dnes k nepoznání odlišné od té mainstreamové. Lži)propagandy.
   Souhlasím s vámi snad jedině v tom, že trolly není nutno "krmit".
   Také si myslím, že lépe bude, když na všechny ty internetové pepky vyskoče nikdo ani nezareaguje.

   Vymazat
 6. Ak medzinárodná svetová organizácia tretieho tisícročia, založená na princípe udržania mieru vo svete nedodržiava SLOBODU SLOVA, tak je nielen zbytočná, ale aj škodlivá pre mier a členovia OSN tam sedia len pre vysoké platy.... A koľkí sa teraz veľmi zaujímali o najvyšší post...?!MK

  OdpovědětVymazat
 7. Zrušiť OSN, odvolať domov ruských diplomatov zo západu a západných diplomatov vrátiť domov. Rusko musí západ poučiť o slušnosti, hanbím sa za to, že sme súčasťou západu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale to oni právě nemohou, to by byla jejich největší chyba. Americká moc se drolí, zdechající kobyla kolem sebe kope a hlas pravdy, alespoň jeho útržky, formují postoje veřejnosti a směřují ji k přemýšlení.

   Vymazat
 8. Heoe, lidi, copak ste opravdu blbí a nechápete, že ti trollí prdi jen ctrl-c a ctrl-v vydělávají peníze? Někdo krade, někdo podvádí a někdo holt vystavuje svj mrzký charakter formovaný třiceti stříbrnými trollením. Serte na ně, dyť je to furt dokola, je tady jen místní trollí přebor, s nima se nemá cenu zabývat a zbytečně si kazíte den. Oni dobře vědí, že už se na ně vaří voda, tak jsou nervózní. Je jen si třeba je pamatovat a na žádného z nich poto nezapomenout. Ať ochutnají spravedlnost - koštovat jim nebude.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S Rusy to ale bylo vždy tak,těžko se s nima jednalo,protože prostě pořád vedli tu svou a nechtěli chápat.

   Vymazat
 9. rothschild daroval budovu i pozemek UN a zidkove si establishovali tuto instituci pro sebe tak jako mezinarodni soud v Haagu
  tato loutkova divadla zidkove dobre reziruji a preci nemuzou byt svym rozhodovanim sami proti sobe? ne?
  chef

  OdpovědětVymazat
 10. Důkazy o ruském lhaní by vám mohli přinést na zlatém podnose a vy byste na ně čuměli jak telata na vrata a nevydali hlásku, možná zpod oháňky by se něco vyřinulo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní23. října 2016 14:58
   Jdi se vycpat ty tlučhubo. Pro hrst dolarů jsi ochotný povraždit celou rodinu.
   Václav

   Vymazat
  2. Václav, to tě nezachrání...

   Vymazat
  3. Pepíku, naskoč na horák, odjeď na Sněžku a přestaň tady šaškovat. Že ti to pořád stojí za to, být všem pro smích.

   Vymazat
  4. Říkal tady někdo něco?

   Vymazat
 11. OSN jako nadnárodní garant mezinárodního práva a platforma pro všestrannou a mírovou diskusi mezi národy měla a i dnes má(!) význam.
  Ovšem za situace, kdy je zneužívána pro jednostranné dosahování výhod jedněch proti druhým, kdy negarantuje dodržování zásad mezinárodního práva (kodifikovaných v Chartě OSN), kdy přehlíží hrubé porušování norem mezinárodního práva, aniž by viníky vedla k odpovědnosti ..., ztrácí na původním významu.
  A proti zájmu převážné většiny účastnických zemí se stává pouhým propagandistickým klackem proti těm zemím, které se staví proti vůli USA a jejich vazalů či (korumpovaných) poskoků.
  A to ale vůbec není dobrá zpráva pro další vývoj vztahů mezi státy. A ani pro zachování toho nejdůležitějšího, proč OSN byla zakládána. Totiž, pro zachování světového míru ...

  OdpovědětVymazat
 12. Na webu koluje prispevek komise USA,ktera navstivila Syrii,aby se vlastni oci presvedcila,kde je pravda...byli zdeseni,clenka teto komise se vyjadrila,ze se stydi za svou krajinu...vse videli na vlastni oci,hovorili se Syrany..a karavany jedou dal,nic se nedeje.Nejnovejsi postoj usa,nereagovat,jako by se to nestalo.

  OdpovědětVymazat