Reklama

sobota 29. října 2016

Otevřte pdf. a víte všechno! Útoky na Miloše Zemana - na povrch vylézají čím dál zajímavější věci!

Miroslav Ponkrác
28. 10. 2016  Zvědavec


Poté, co jsem včera dal dohromady přehled událostí útoku na Miloše Zemana, začínají z této kostry vypadávat čím dál zajímavější věci. Posuďte sami, toto by měl někdo medializovat:
Chronologie útoků proti Miloši Zemanovi (pdf, 148kB)

1) Žádný kanadský občan, tedy ani Jiří Brady, nesmí převzít žádné ocenění bez předchozího souhlasu kanadské vlády. Doslovný překlad kanadských zákonů: "Jakákoli vláda Společenství (Commonwealth) či vláda cizí, chce-li udělit ocenění, dekorovat či udělit medaili občanu Kanady, musí nejprve získat souhlas od kanadské vlády." - Jiří Brady žádný souhlas kanadských zákonů nemá, teoreticky je pro něho protizákonné převzít jakoukoli medaili či ocenění v České republice.

Stejnou povinnost mají vlády, které chtějí ocenit kanadského občana: "Společenství či cizí vlády, které chtějí udělit řády, medaile či dekorovat kanadské občany, předloží své návrhy vládě Kanady prostřednictvím své diplomatické mise v Kanadě."

Jinak řečeno, Jiří Brady přebírá medaili a ocenění v České republice protizákonně, a protože nemá předchozí souhlas s přijmutím zahraničních ocenění - může být i souzen kanadským soudem za nelegální čin.

Zároveň Česká republika by v případě ocenění Jiřího Bradyho vládou riskovala diplomatický konflikt s Kanadou. Protože by porušila diplomatická pravidla, která byla mezinárodně dohodnutá - a jsou přednostní před naléháním Pražské kavárny.

2) Ministr kultury Daniel Herman v úředním dopise dne 29. června 2016, ve kterém doporučuje Jiřího Bradyho k ocenění a přimlouvá se - zatajil prezidentovi, že se jedná o jeho strýce.

Prezident Miloš Zeman tak možná ani ve chvíli, kdy Daniel Herman předal obvinění z vydírání Milošem Zemanem - pravděpodobně vůbec netušil, že Jiří Brady je strýc Daniela Hermana. Těžko ho pak mohl Daniela Hermana vydírat, že neocení jeho strýce Jiřího Bradyho, když daného dne 8. září 2016, kdy k vydírání mělo dojít, pravděpodobně Miloš Zeman o příbuzenském vztahu obou lidí nic netušil.

3) Daniel Hermann se vykašlal na uctění obětí Terezína, které bylo celostátně určeno na 15. května 2016. Namísto toho, aby uctíval oběti německého nacistického řádění - jak učinila řada politiků, stejně jako byly účastny Židovské obce, romské organizace, veteráni světové války, a řada dalších organizací. Sám ministr kultury Daniel Hermann se na uctění památek holokaustu vykašlal, a namísto toho se jel omlouvat do Německa na sudetoněmecký sjezd, kde pronesl řeč o vině Čechů vůči Němcům. Symbolicky tak všem obětem holokaustu plivl do obličeje, mohl si vybrat jakýkoli jiný den ke svému projevu.

Následně pokrytecky je Pražskou kavárnou vypraven 25. října 2016 happening "Terezínská štafeta", kde studenti v průvodu s Jiřím Bradym křičeli do světa, že Daniel Herman a jeho strýc berou oběti holokaustu vážně - na rozdíl od Miloše Zemana, který holokaust nectí. A to přes ostudné chování Daniela Hermana o několik měsíců dříve.

Já sám osobně jsem několika studentům - účastníkům - tento fakt sdělil. Chtěli důkazy, ty jsem jim podal, včetně fotek, pozvánek. Začali křičet: "ten Daniel Herman je lhář!" a přítomní to museli rychle zakecávat a hasit.

4) Poslední útoky a petice na Miloše Zemana jsou pravděpoboně vedeny homosexuálním aktivistou, bývalým šéfredaktorem více homosexuálních časopisů, dlouholetým prezidentem gay hnutí, mezinárodně oceněného za přínos gay a lesbické komunitě. Jmenuje se Jiří Hromada, ale veřejnosti se v útoků proti Milošovi Zemanovi včera představil velice skromně pouze jako předseda Herecké asociace a spolu s "Asociací profesionálních divadel" vyplodili petici. Proč přitom nezdůrazňoval své hlavní veřejné působení není známo.

Napsal jedinou knihu: "Prezident nebo buzerant?", kterou vydal roku 2014 a věnovat ji zesnulého prezidentu Václavu Havlovi v listopadu 2014. Kmotry této knihy byla Džamila Stehlíková, Michael Kocáb a Ondřej Vetchý.

Před několika minutami jsem všechny tyto údaje doplnil do svého přehledu, který tímto posílám. Zároveň jsem první stránku doplinil rozborem, proč je skutečně útočeno na Miloše Zemana, kde objasňuji, co se vlastně stalo, a co za všemi útoky na Miloše Zemana vězí.

Zdá se, že teprve nyní pod tlakem je nucen Daniel Herman vydávat další a další propriety, a proto každý den vycházejí na povrch další důkazy o tom, jak to bylo. Proto je přehled upravován a doplňován i zpětně.

Chronologie útoků proti Miloši Zemanovi (pdf, 148kB)


50 komentářů :

 1. Americký protektor se snaží, ve spolupráci s vlastizrádci!!

  Jen upozornění pro vzdělané lidi: Psal jsem do diskuzí v TÝDNu, věčně mne blokují, neboť píši pravdu o agresích a vraždách, které prováděla a provádějí SS, cituji historická fakta a mezinárodní právo. Mohu si změnit IP adresu, mohou si mne blokovat jak chtějí!!!! Já nechci!!!

  Píši sem, abyste věděli, jak je "demokratické" impérium pana Soukupa!!!! Tedy si rozmyslete, zda budete kupovat časopisy jako je Týden, Sedmička, Exluziv a další. Případně se budete dívat na jistou televizní stanici!!!! Doporučte tuto úvahu i dalším!!!

  J.B.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podobný scénář jako v r. 1989. Kdo může. kopněte je pod koleno:)
   Jiný 28. říjen. Na Staromák míří odpůrci Zemana, Bartoška a Dyk vyzvali k týdnům neklidu
   https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/jiny-28-rijen-na-staromak-miri-odpurci-zemana-bartoska-a-dyk-vyzvali-k-tydnum-neklidu-3563

   Vymazat
  2. Čeští umělci v toku dějin:
   https://www.facebook.com/zarko.raptor/videos/1002482023194394/?l=2132093584004373126

   Vymazat
  3. Národe do zbraně. Je třeba bránit republiku a pana presidenta před tou komediantskou pakáží.

   Vymazat
  4. Už jste podepsali petici za odvolání Hermana?

   Vymazat
 2. Mají narychlo,co když zvítězí Trump,utne jim přísun dolarů.Takhle dostat na hrad svého člověka,mají o prebendy postaráno.

  OdpovědětVymazat
 3. Herman se snaží o likvidaci českého státu a připo-
  jení k Německu podle plánů A.Hitlera.V tomto pří-
  padě prezident Zeman překáží jeho snaze.Havloidi
  mu budou bez skrupulí dělat zeď.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pana Hermana ma pan Sobotka okamzite zbavit ministerskeho uradu. To, co predvadi,neni kutura,za kterou je zodpovedny.

   Vymazat
 4. Jak reaguje Kanada na fakt, že jejich občan sbírá různé medaile???
  jirik

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. bude docela zajímavý,sledovat jestli mu je seberou a ještě ho budou vláčet po soudech,to mu ten synoveček opravdu pomohl,jen ho zneužil,měl by se stydět.

   Vymazat
  2. Naše media, která jsou ovladána "kavárnou" nám nic nesdělí

   Vymazat
 5. Všichni soudruzi, členové pražské kavárny včetně rodinných příslušníků nechť se dostaví zítra v deset dopoledne k soše Václava, kde bude sepsán seznam doposud neoceněných a prezidentem republiky zcela opomíjených osobností, nesporných kandidátů na ta nejvyšší státní vyznamenání. Sepisovat seznam a přidělovat pořadová čísla bude soudruh Herman pod záštitou Herr Posselta. Přijďte všichni včas, nejenom občerstvení, ale i televizní štáby zajištěny.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. NA ADRESU PETENTŮ BYCH JEN DODAL: SILNÍ NA TĚLE, SLABÍ NA DUCHU. A S TÍM SE MOC DĚLAT NEDÁ, obzvláště u dospělých.
   Mohl by mi vůbec už konečně někdo vysvětlit, co pan Brady tak velkolepého pro Česko vykonal? Jaké jsou jeho zásluhy o náš stát a jeho občany? Zatím jsem jenom slyšel, že byl, jako miliony dalších, v nacistických koncentrácích a že je, jako desetitisíce jiných, přežil. Lze mu jistě blahopřát i k tomu věku, kterého dosáhl přes útrapy v mládí. Ale jestli toto je důvod k udílení medailí, tak budeme muset zřídit pořádnou fabriku na jejich výrobu a asi ani všechny dny v roce nebudou stačit k jejich udílení. K miliskování pana Hermana s pohrobky sudetoněmeckých nacistů nemám komentář, dokonce když jsem viděl fotku s panem Posseltem, tak jsem nabyl dojmu, že si sexuálně velmi vyhovují.

   Vymazat
 6. HERMANN? NIKOLI - ALE HERRMANN!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hermana ne.Ale,přeživšíkoncetráků(gULAGU) BUDEME prdel milovat

   Vymazat
 7. redaktor editor,maž,maž,potom se nediv,že NR zakážou ,jak za Hitlera rédio moskva,nebo volá londín.Děkuji, jsem pro Chovance.Vole,maž

  OdpovědětVymazat
 8. Ohne sranda dámy a pánové vymyšlená a zdánlivě směšná kauza Brady se vymyká z rukou, komediant Bartoška vyzývá celou společnost ke stávkám občanské neposlušnosti a týdnům neklidu. Přirovnává dnešní situaci k listopadu 89 !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ježišmaria,snad nechce Bartoška vyhodit všechny židy z vlády,vždyť by tam nezůstal nikdo.

   Vymazat
  2. To je ještě větší blbec, než jsme si mysleli. On si doufá, že ho někdo z normálních lidí poslechne. Zůstane jako jakeš, jako kůl v plotě. Nějak postrádá vděčnost za to, že žije.

   Vymazat
  3. Mám tomu rozumět tak, že se jim dnes nepodařilo rozpoutat majdan, tak to chtějí příští týden?

   Vymazat
  4. Řekl bych, že Bartoška počítá s tím, že ho protesty vynesou do prezidenského křesla jako Havla.

   Vymazat
  5. jewrej Bartoška oslovuje své soukmenovce z chazarské havlérky

   Vymazat
 9. Začínám mít z toho divný pocit. To ti debilní Bartošci a spol všech pitomých herců opravdu tady chtějí druhou fašistickou Ukrajinu? Bojkotovat všechny ty jejich představení, pitomé herecké šou,debilní seriály pro debilní lidi!!!!!!! Proboha, nedovolme jim tak rozvrátit republiku, jak se to podařilo na Ukrajině.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. fašistický banderostán tu bude brzy tak jako tak, protože tu už dnes bude bratru půl miliónu (legálně, ale i nelegálně) hladových Ukrajinců, po zrušení víz do EU to určitě naroste, protože zatím jezdí většinou vydělávat do Ruska, údajně tam maká kolem deseti miliónů Ukrajinců !

   Vymazat
  2. Kdysi jsem herce a zpěváky považoval za víceméně normální lidi s normálním myšlením. Když však postupně sleduji tu narůstající plejádu "umělců", kteří neváhají kolaborovat s těmi, kteří chtějí zničit naší zemi a kulturu, ujišťuji se, že buďto jsou to hlupáci a naivkové, kteří se nechali zmanipulovat tupou mainstreamovou propagandou a hrají nevědomky svojí další roli, a to roli užitečných idiotů, nebo jsou za svoji kolaborantskou činnost, podobně jako naši mediální presstituti placeni. Pak je tady ještě početná skupina židovských umělců, kteří rozvratnou činnost provádějí z přesvědčení, s plným vědomím toho, o co tady jde a co je konečným cílem (NWO). Snad většina obyvatel v naší zemi není tak snadno zmanipulovatelná a alespoň v prezidentských volbách nebudou volit kandidáty jako Horáček a spol.

   Vymazat
 10. Katastrofální Kocourkov, hnus...myslím tu show J.Krause.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, podle "obsady" bylo mopžno odvodit i obsah tohoto "pořadu. Byli tam všichni, kteří si myslí, že mají patent na rozum, hlavně vyžírkové "umělci" (jakýpak umělci, kurvy prodejné to jsou!), a další verbež, která v životě nepoznali co práce obnáší, natož aby vyprodukovali něco s přidanou hodnotou! Hlavní bylo, že plivli na Zemana a kdo víc, ten je lepší. A kdo potom rozděluje společnost! Hnus fialový

   Vymazat
 11. Vobřezaný začli řádit. Je třeba vše monitorovat a vyvodit z toho nekompromisní důsledky.
  Vyhlásit generální stávku, zavřít všechny zloděje počínaje vedoucími odboru, přes náměstky až po ministry i s rodinami do Trezína. Pevnost znárodnit a dostavět baráky.
  Všechny odsoudit na 28 roků nepodmíněně. To je doba co tu kradou. Zabavit majetek. U zemí které podporují nepřátele Českého národa okamžitě uzavřít ambasády, členy neziskovek zavřít na dobu, rovnající se dvojnásobku doby, po kterou pracovali v neprospěch státu. před propuštěním musí uhradit státem svěřené peníze i s úroky.
  Ti co budou propuštěni budou zbaveni občanství a vystěhováni do Palestiny.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Že je máte rád, jako ti chudáci ožebračení z Výmarske republiky... Mohou si za to opovržení sami.

   Vymazat
  2. Taky jsem to psal a na Aeronetu mi to mazali! Že je třeba kvalitních zákonů, jako byly ty Májové z roku 1882 v Rusku a že je třeba se jich ale držet a ne je obcházet jako tomu tam tehdy bylo a jak potvrzují slova napsaná v Petrohradu v únoru 1906 jistým Boutmym - cituju: "Anglie vnáší vojnu a zmatky do všech zemí, s nimiž má styk; ale angličtí rádcové bývají vysoce ceněni na cizích dvorech a monarchové jich vlivem svržení odcházejí, aby zakončili svůj
   neslavný zbytek života v téže Anglii, které oni sloužili a která je zahubila.
   Dějiny nám ukazují, že kazily stát, jenž vstoupil v Svaz s Anglií, nevyhnutelně tím nastoupil dráhu k své záhubě; ale vzdor zdravému instinktu národů, jejich diplomati a vůdci periodického tisku nepřestávají snažiti se po záhubném spojenectví s těmito moderními Kartaginci. K myšlence, že právě Anglie vede (svými agenty) vnější i vnitřní politiku Ruska, opravňuje nás celá řada zjevů, těžko vysvětlitelných pouhou stupidností, neboť je v nich systém:
   Vmíšení se Ruska do boxerského povstání směrem zcela opačným zájmům Ruska v Asii a zájmům až posud přátelské Číny; nepoužití práva stavění drah v Persii; nepoužití tísně anglické v čas burské války; vyhýbavé chování se k úspěchům strany Německa; podporování anglického kontrabandu vojenského za války s Japonci; tolerantnost k anglickému špehounství při ruském dvoře. To je ve vnější politice.
   Ve vnitřní politice: podporování organizace židovské politické armády, jejíž údělem je vládnouti v Rusku pod protektorátem Anglie; pronásledování censurou konservativních antisemitských orgánů tiskových, v téže době, kdy židovsky tisk je naprosto nevázaný. Nečinnost vlády vůči židovským demonstracím, politickým vraždám a otevřeným vzpourám a při tom drsné udušování každého pokusu loajálně smýšlejícího obyvatelstva zkrotiti i tyto samozvané reformátory organizace ruského národního života. Připuštění Židů, beze vší potřeby, do státní dumy, odmítnutí rozumného požadavku voleb dle povolání atd.
   Na Kavkaze, kde ani Tataři, ani Lezginci, ani Čečenci, ani Osetinci, ba ani v poslední turecké vojně zradivší nás Abchazci, nemyslí na to, zbudovati nový, samotný stát a jenom prosí,aby jim velel Rus, poněvadž Rus si je podmanil a ne Armén, ani Gruzín; na Kavkaze Rusové s pohanou jsou vyháněni, a vládní přízeň kolísá mezi Armény a Gruzinci, snícími o Velké Arménii, o samostatném Gruzínsku a přednost si získávají konečně Arménové, nepřátelštější Rusku a silněji organizovaní — podporovaní však Anglií. Ruská vláda jako by si sama přála vytvořiti pod protektorátem Anglie arménský stát na Kavkaze." Dosaď za Anglii USA a je to jako by to napsal vloni!

   Vymazat
 12. Tak už Bartoška nemá rád Zemana.No, tak všivá kavárna herců v Národnim Divadle bude označna za CIASorose v barvách národa českého.Sakra,budeme hajlovat za Putina

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vlastenka


   Z komdiantů je mi na blití. Za bolševika se všichni tihle "hrdinové" prostituovali kdekoliv a kdykoliv za peníze a teď si hrajou na svědomí národa.
   Má to Bartoška před smrtí zapotřebí?
   Víte, proč se většina z nich angažuje? Protože jde o granty a dotace a role v nekonečných debilních seriálech. Postavte se proti a už si neškrtnete.
   Jsou to sráči, jimiž většina národa opovrhuje. A ještě k tomu tupí a bez sebereflexe. I poloviční idiot se poučí z předchozích nezdarů a oni to zkoušejí dál a dál, znovu a znovu a pořád postaru.
   Dokážou jediné - totálně a definitivně, navždy, postaví proti sobě všechny slušné lidi. Za sebe můžu říct, že cítím k těm mediálním mrd... (promiňte mi obhroublý výraz,ale jiný není adekvátní) a prodejným kašparům, co se nechají koupit od jakéhokoliv režimu, skutečnou a hlubokou nenávist.
   Stejnou nenávist musí cítit všichni, které ty pijavice žijící z našich daní denně urážejí a označují za blbé burany a lůzu.
   Neuvědomují si, že se to zítra může zvrtnout a národ s holubiččí povahou je rozvěsí po lucernách.
   Ve Francii k tomu není daleko.

   Vymazat
  2. Komedianti se prostituovali vzdy a vsude a za jakehokoliv rezimu. Maj to v v nature, jsou to lzidi, lizali ohanbi Hitlerovi, pak Stalinovi,ATD. Odporna to zrudna sorta "lidske" spolecnosti.

   Vymazat
 13. V TV je titulek, že
  "na Hrad nedorazí část politiků a osobností":-D
  To jsem z toho robot.

  OdpovědětVymazat
 14. Vlastenka


  Petice za odvolání Hermana.

  http://www.petice24.com/signatures/odvolat_hermanna/start/POŠLETE VŠEM ZNÁMÝM!

  OdpovědětVymazat
 15. 17:11 - Bartosko, Dyku, volate po Demokracii - t.j.
  dobre ! Tak se smirte s presidentem Zemanem. Ma 100 % legitimitu v ramci demokracie.

  Cina ? T.j. byznys podle naseho americkeho vzoru !
  Vy usilujete o osobni moc, pro vasi skupinu a nemate to do ceho zabalit.
  Delate dojem UBOHOSTI. Partite pred soud za proti-demokratickou cinnost.
  Zemana se muzete zbavit pouze volbami, jinak vam pujde o zivot, vy dva hlupaci ! Narod chce Zemana a vas NECHCE !

  A jak to, ze zijete z dotaci vy paraziti ? Vzdyt na to vase "umeni" kazdy kasle. Umite se vubec uzivit ?
  nick honolulu - keen observer.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Halloween havloidů právě probíhá.
   Udělejte si obrázek o "stovkách" sprostých havloidů. http://hotel-lippert.click2stream.com/

   Vymazat
  2. Honolulu, je vidět, že ve skrytu duše jsi stále Čechoslovák! Mám z toho radost i když tě neznám. Přesně jsiohodnotil naše umělecké "elity". Rád a se zájmem čtu i "hodnocení" jiných událostí. Vždy si z nich něco užitečného nebo zajímavého "odnesu".

   Vymazat
  3. honolulu komedianti ubohy
   Anonymní28. října 2016 18:44 skvely ze tam lidi neprisly nechtej usa protektorat

   Vymazat
 16. Ptal jsem se na to samé poslance Sedi. Odpověděl, že pan Bredy po celý život bojoval proti totalitě. Proti jaké totalitě, kde, jestli se zbraní v ruce či v hospodě, to jsem se od něj nedověděl. No, hlavně že zvedl ruku za ocenění, které Bredymu dala sněmovna.

  OdpovědětVymazat
 17. Vše je zaplaceno a řízenoz SS.

  OdpovědětVymazat
 18. Díky za souhrnnou práci. Dobytkovství té nečeské smečky tak lépe vyniká.

  OdpovědětVymazat
 19. Pátá kolona chce zrušit funkci prezidenta!!!

  http://aeronet.cz/news/exkluzivne-kdyz-nemohou-zemana-sesadit-a-hrozi-jim-i-jeho-znovuzvoleni-rozhodli-se-najit-cestu-jak-funkci-prezidenta-v-cr-zrusit-v-pozadi-soros-a-londynska-schuzka-nulove-reseni-je-na-stole/

  OdpovědětVymazat
 20. 19:11 - dekuji za kvetiny pane, ale jsem velmi odcizen. Pouze usiluji o to, aby dalsi zeme a mesto nedopadlo jako Johannesburg - mesto meho mladi.
  To dela stale stajne skupina lidi.
  Melo by se s ni neco udelat , nebo oni znici svet !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 21. Opakuji snad po sté, ře Miloše Zemana osobně moc nemusím, ale jeho prezidentství považuji za pro tuto zemi mnohem méně riskantní než zejména to Havlovo. Výtečná chronologická analýza kolegy Ponkráce je nezpochybnitelná, lze ji ověřit a já ji na základě svých vlastních analýz shledávám zcela důvěryhodnou. To, že je občany (občanskou společností, po níž volal Havel?) zvolena hlava státu, která usiluje přinejmenším o vyváženou zahraniční politiku a za domácí přesměrování finančních toků do reálné ekonomiky, nikoli té virtuální je cesta směrem k udržitelné budoucnosti. Ještě přidat méně EU, žádné NATO a omezení legislativně právní páté kolony a ledy by se pohnuly. K tomu ale musíme přestat politikařit, zahodit osobní ublíženectví, rozloučit se se zaprodanými partajemi a partajníky a stát se součástí AlianceNS. Přátelé a kolegové, těch šest principů (3+3-) ANS je pro každého slušného člověka vlastní krédo,takže žádná ideová překážka by neměla hrozit. Se stíny minulosti (marxismem a trockismem) a tím, co byl a je komunismus a kým byli a kým jsou komunisté se jistě každý, včetně nich samotných musí perspektivně srovnak každý...

  OdpovědětVymazat
 22. Havel podpořil rozkradení země a to co ještě zbylo,tak to rozkrade Herman a jemu podobní

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to špatné. Jsme v NATO a kavárna je podporována z USA. Kdyby hrozilo povalečům nebezpečí, zavolají si na pomoc spojence. A ti rádi proti demokracii zakročí.

   Vymazat
  2. Tak jako rádi zakročili tito strážníci:

   https://www.youtube.com/watch?v=sNDJk8esRhM

   Vymazat
 23. Anebo je Miloš Zeman součastí pražské kavárny a tímhle způsobem nás blbnou na druhou. Vzpomeňte si na opoziční smlouvu z roku 1997 mezi Klausem a Zemanem. Taky podvod na nás lidi, kdy se dohodli protivnící navzdory lidu.

  OdpovědětVymazat
 24. Zatím se cudně zamlčuje, že Hermann je taky buzna. Proč? To ještě nepřišel s tolik populárním "coming out".Že by se nám sudeťák tak styděl?

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.