Reklama

pátek 7. října 2016

Už dost lhaní světu! Přečtěte si unikátní poznatky obsluhy Buku v kontextu sestřelu MH17

N. Starikov, Sergej N.
6. 10. 2016   Eurasia24

Na blogu ruského publicisty Nikolaje Starikova byly zveřejněny unikátní poznatky bývalého vojenského profesionála sloužícího u systému protivzdušné obrany (PVO) Buk. Autentický „rakeťák“ doslova rozmetává laické a vykonstruované závěry takzvaného „mezinárodního týmu vyšetřovatelů“.

Zničení malajsijského Boeingu bylo klasickou provokací. Jednou z těch, které Západ v minulosti použil už mnohokrát. V rychlosti mě napadá případ korejského Boeingu (jde o známý případ KAL 007 z 1. září 1983 – pozn. překl.), záměrně navedeného do vzdušného prostoru SSSR. Nebo o takzvaný Tonkinský incident, který Američanům posloužil jako záminka pro napadení Vietnamu (v roce 2005 se na světle světa objevily dokumenty dokazující, že Tonkinský incident nebyl ničím jiným než uměle zfabrikovanou provokací).

A co zničení newyorských „dvojčat“ a náraz letounu do budovy Pentagonu 11. září 2001? Nebo řada zvláštních teroristických útoků v hlavních městech evropských zemí, při kterých s sebou teroristé nosí osobní doklady a pečlivě za sebou zanechávají stopy, aby usnadnili práci vyšetřovatelům.

Zničení Boeingu nad Donbasem posloužilo jako zlomový okamžik pro zavedení sankcí USA a Evropy proti Rusku. Lídři Evropy se ošívali a váhali, sestřelení letadla s občany evropských států na palubě je ale přinutilo souhlasit s vyhlášením sankcí. Dnes, kdy se již pět evropských zemí vyslovilo pro jejich zrušení, se znovu publikuje a šíří lež o podílu Ruska na tomto zločinu.

Jako „důkazy“ jsou místo snímků z průzkumných družic předkládány nesrozumitelné úvahy blogerů. Činnost komplexu protivzdušné obrany přitom není (relativně) jednoduché vypuštění Stingeru nebo Igly z ramene (přenosné prostředky PVO krátkého dosahu americké a ruské provenience – pozn. překl.). Jde o složitý systém složený z několika do sebe zapadajících subsystémů. Napsal mi o tom jeden z čtenářů, rozhořčený „důkazy“ zcela lživé zprávy o příčinách katastrofy letu MH 17:

Nedá mi to, abych nereagoval na celý ten znovu opakovaný povyk týkající se sestřeleného Boeingu.

Všechny ty výklady „expertů“ a nejrůznějších podplacených autorů nestojí za nic. Všechno to jsou pusté a nepokryté lži. Tohle povídání je pro ty, co nerozeznají samopal od kulometu nebo dokonce od tanku. Pro tupou masu, která skočí na všechno. Mělo by platit: „Dřív, než začnete diskutovat, zeptejte se profesionálních vojáků“.

Byl jsem v minulosti profesionálním vojákem a pracoval jsem přímo s raketami systému Buk. Pod vojenskou zkratkou jsou známé jako „Výrobek 3M-9“.

Tak tedy – pokud si někdo myslí, že vypustit moderní raketu PVO je totéž jako vystřelit z praku, ten by si měl ještě hodně dlouho číst v knihách věnovaných fyzice, matematice a podobně, a to bez ohledu na to, že dnes už se jedná o tzv. „inteligentní“ rakety. Naopak, právě tyto „inteligentní“ rakety a celý „inteligentní“ systém prostě nestřílí a neničí své cíle hlava nehlava.

Začnu informací, že všechny tyto systémy jsou uloženy ve speciálních výzbrojních skladech. Ty zůstaly zachovány i na území Ukrajiny. Každá raketa má své identifikační číslo. Navíc i každá součástka rakety (a je jich opravdu hodně, to mi věřte) má svoje číslo. Každá raketa má svoji evidenční kartu. A všechny rakety (a další součásti systému) podléhají pravidelné kontrole a péči či údržbě. Kontroly jsou podstatně náročnější než obyčejná občasná STK automobilu. I pohyb každé rakety z výroby až k jednotce je pozorně sledován.

A budeme pokračovat. Baterie systému Buk – to není pouze jedno vozidlo (jak mají údajně „dokazovat“ fotografie a video neznámého vozu systému Buk s odpalovacím zařízením a raketami na neznámém místě – pozn. překl.). Součástí systému jsou: 1 až 3 vozidla s odpalovacím zařízením, 1 přepravní vozidlo pro rakety, 1 vozidlo REB (radioelektronického boje), 1 vozidlo MTZ (opravárenské) a volitelně i 1 vozidlo s mobilním radiolokátorem. To znamená, že bojeschopná soustava Buk má minimálně 3 až 4 vozidla!

Viděl někdo takovou kolonu strojů, jak opouští a poté zase vjíždí na území Ruska? Co je to za fantazie? Ukažte satelitní snímky tolik vynášené do nebes v amerických akčních filmech! Buky přece nejsou jehla v kupce sena! Jde tu o celou baterii.

Zařízení Buku je koncipováno jako nástavby na pásovém podvozku GM-569. Ten už snad ani není vozidlem, ale spíš kosmickou lodí. Vozidlo řídí pouze důstojníci a praporčíci. Stroj je ovládán hydraulicky. Tlak oleje v hydraulice dosahuje stovek atmosfér. Stroj je velmi náročný na kvalitní servis a opravy, ty navíc není možno provádět v jakékoli garáži. Mimo kasárna jsou prováděny pomocí speciálních opravárenských prostředků. Jde přitom o celou vojenskou jednotku – PARM-1M1 atd. Všude jen stroje, stroje, stroje. Opravy probíhají výměnou: příslušný agregát se vymontuje, namontuje se nový a ten starý se odveze. Všechny jsou totiž (k opravě na místě) příliš složité.

Co dál? Obsluha celého systému vyžaduje vysokou odbornou kvalifikaci. Podílí se na ní celá skupina specialistů, a to výhradně specialistů PVO. Žádný věci neznalý člověk, a to včetně vojáků, není schopen vypustit protiletadlovou raketu tohoto typu. Vůbec pak už to nemohli být místní havíři a opolčenci.

Dovedete si představit, že by bylo možno přemístit z Ruska celou jednotku na Ukrajinu a ihned ji zase vrátit přes hranici – a to během jedné noci? Myslíte si, že (Rusové) přemýšlejí, jak to udělat nepozorovaně? Ale proč? Vždyť v Sýrii mohou všichni (USA a jejich spojenci) činnost Rusů vidět. Dívají se přece na televizi.

Pokud by chtěli opravdu vědět, kdo letadlo sestřelil a proč, už dávno by to vypátrali. To se přece utajit nedá. Úplně stačí najít jeden úlomek trupu rakety nebo kus nějaké součástky s číslem. A je hotovo. Nevěřím, že ti rádoby „experti“ nenašli ani jeden úlomek. Našli ho určitě – a hned zpočátku.

Další argument. Raketu není možno odpálit jen tak. Musí se do ní vložit koordináty letu. Navíc je opatřena identifikačním odpovídačem „vlastní-cizí“.

To, co u našich falešných bratrů z ukrajinské PVO zůstalo po SSSR (a je toho hodně), není žádným tajemstvím. Mají i Buky. Stříleli z nich po nás v Gruzii. Nad Černým mořem nám sestřelili Tu-154 (letoun byl sestřelen ukrajinskou armádou 2. listopadu 2001, když při cvičení údajně ztratila kontrolu nad cvičně vystřelenou raketou PVO – pozn. překl.). Mimochodem – to nebyla náhoda. Jak se proslýchá na Ukrajině, jeden místní generál dostal za „správného člověka“, který letadlem cestoval, pořádný balík peněz.

Nelze NÁHODOU sestřelit systémem PVO civilní letadlo. Komplex není Stinger ani Igla.

Jedna otázka. Proč najednou letoun v dané oblasti neočekávaně ztratil výšku a klesal podle pokynů ukrajinského letového dispečera?

Nejméně výhodné to vše bylo jmenovitě pro Rusko a Doněck s Luhanskem. To je jasné všem.

Ukažte světu alespoň jeden úlomek rakety s výrobním (nebo evidenčním) číslem! Toho lhaní celému světu už bylo dost!

(Autor dopisu se v závěru obrací na Západ a nizozemskou vyšetřovací komisi.)

Sergej N.


Zdroj: nstarikov.ru
Překlad: mbi, Eurasia24.cz

76 komentářů :

 1. Naschle u soudu, debílci. Tam dostanete příležitost "rozmetávat laické a vykonstruované závěry"
  Váš poskok Dvořák nás bude jistě informovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro 9:40: Zadnej strach, zadnej soud nebude. Jde prave o to rozmetavani vykonstruovanych zaveru. Ty blaboly a cela ta oficialni sprava jsou (jak jsem uz nekolikrat psal) tak lehce a bezproblemove napadnutelne ze se nic rozmazavat nebude. Takze v klidku.

   Smazat
  2. Neboj, bude. Už brzo.


   http://zpravy.idnes.cz/tragedie-letu-mh17-boeing-sestreleni-ukrajina-buk-f6z-/zahranicni.aspx?c=A161002_073854_zahranicni_pku

   Smazat
  3. Pro 10:02: Nebojim se vubec. U soudu totiz budou muset byt prezentovany dukazy a budou vystaveny profesionalnimu a nestrannemu skoumani. Coz zakonite povede ke zminovanemu "rozmetavani zaveru". Takze opet - v klidku.

   Smazat
  4. Nemáte náhodou své propagandistické stránky?
   Proč sem lezeš? Nikdo tu o tebe nemá zájem, stejně jako o američany v Sýrii, Lybii, Afghanistánu, Iráku a jinde ve světě. Proč tu svou hloupost a ubohost musíš neustále zveřejňovat? Nevíš,že takle se nejsnáze prozradí primitiv?

   Smazat
  5. Jen ať sem leze . Je třeba znát i opačný názor, v tomto případě si myslím že chybný.

   Smazat
  6. Moc se těším, soudruhu lumpenkavárníku, na ten soud. Pobavit ale umíš.

   Smazat
  7. 9:40
   Ty lejnolahvárenský kreténe,ty se k soudu nedostaneš,vy havloidní žumpy to máte za pár....!!!!

   Smazat
  8. Milý hochu, žádný soud nikdy nebude. Toho se vyšetřovatelé bojí ze všeho nejvíc. Tam by jim totiž opravdoví odborníci jejich diletantské " důkazy " rozmetali na kusy hned při prvním stání. Věc je ukjončena. Hlupáci tvého typu tomu uvěřili a tím to končí. Jako u KAL 007. Byl nějaký soud ?

   Smazat
  9. Rusko lže, a vy s ním. Tam, kde se nelže, s takovými, jako jste vy, nemají, nechtějí, a nebudou mít nic společného.

   Smazat
  10. Jako rakeťák v záloze potvrzuji, že Sergej N., píše kompetentně a má pravdu. Vyšetřovací komise píše bludy, jsou to kokotočové:)

   Smazat
 2. Prý se našli tři úlomky Buku,ale o o výrobním číslu nebyla řeč.

  OdpovědětSmazat
 3. Že tohle vyšetřování je naoko, ví každý kdo se trochu orientuje nebo sledoval seriál "jistě pane ministře",
  Trollů a uvědomělých si nevšímejte jsou snadno rozeznatelní.

  scéna ze seriálu zde, obsah volně po paměti:

  Ministr: Co s tím uděláme?
  Humphrey: Založíme vyšetřovací komisi.
  Ministr: Co, když na něco přijdou.
  Humphrey: Už jste slyšel, že by nějaká komise něco vyšetřila?
  Ministr: No, vlastně neslyšel. (a začíná se usmívat)
  Humphrey: No vidíte. Komise jsou přece zakládány právě proto, aby se nic nevyšetřilo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě. Komise každopádně získá důležitý čas, stopa již vychladne. Už je mnohem obtížnější dokazovat. Protože z důkazy je manipulováno (například se vezou do nějaké laboratoře) a musí se dokázat, že během celé doby nedošlo k ovlivnění důkazu. Zločin je potřeba vyšetřit na místě a zabránit vstupu kohokoliv nekompetentního. Ovšem Ukrajinská vláda nepřerušila bojové operace a neumožnila to. Musela hold své obyvatele masakrovat, za každou cenu. Kdyby vyhlásila příměří, kvůli vyšetřování a povstalci by pokračovali v bojích, no tak hned je jasné kdo kope za dobro a kdo za zlo, ale ona to neučinila. Nemohla, protože kope za zlo. Srovnejte kolikrát zavedlo příměří Rusko v Sýrii.

   Smazat
 4. Po technicke strance souhlasim s clankem,slouzil jsem 2 roky jako technik radiolokatoru a vim jak slozite je zasahnout cil v 10 km vysce

  OdpovědětSmazat
 5. Kolik tam bylo USAckých technických prostředků v Černém moří, AWACS ve vzduchu, satelity, celá 44. rpz brigáda NATO z Německa atd. Takže určitě vědí, ale neřeknou-PROČ ASI? Zatloukat,zatloukat a vinu svalovat na Rusko.

  OdpovědětSmazat
 6. Americké družice,
  nepřetržitě monitorující prostor "přátel" i nepřátel,
  zaznamenaly nejen let onoho zničeného letadla, ale i příčinu jeho pádu.

  Ale té pokrytecké sebrance se samozřejmě nehodilo do konceptu protiruského tažení, oznámit toto světu...

  Takže celé debaty o tom, kdo, kdy, jak, čím, jsou hustá mlha, zakrývající zločinnou podstatu americké zahraniční politiky.

  A pouze Putin je záruka toho, že se Ruská federace nedá zahnat zločinci USA do područí...

  Putin dnes slaví své 64.narozeniny a k tomu jen dodávám:

  Vše nejlepší, gosudar !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak proto dnes na ČT vytáhli vraždu té ruské novinářky, že prý to byl dárek k Putinovým 54.narozenínám. Před 10ti lety jsem to nějak nezaznamenal.

   Smazat
 7. K čemu by asi tak mohlo být dobré sestřelení civilního letadla Rusům nebo rebelům? Letový provoz s navigováním letadla do rizikové oblasti, která měla být příslušnými ukrajinskými orgány uzavřena, zejména pro civilní lety, řídil kdo? Nebyli to ani Rusové, ani rebelové. K Čemu tedy bylo dobré sestřelení civilního letadla. Akorát k rozpoutání propagandy proti Rusům a rebelům. K ničemu jinému. Obrovský humbuk kolem toho všeho, zcela opomíjí základní fakta, slouží k neustálému osočování Rusů a rebelů. A lhář Obama, vzhledem ke zmíněným faktům, která nelze ničím vyvrátit, ze sebe bez skrupulí opakovaně dělá debilního lháře. A tím akorát potvrzuje, čemu skutečně mělo sestřelení letadla posloužit. Letadla navigovaného ukrajinskou letovou službou do zakázaných rizikových prostor. Sveřepá vytrvalost lhářů i v situaci, kdy lži nemohou vedle jasných faktů obstát, v návaznosti na absolutně bezohledné obětovávání lidských životů pro goebbelsovskou propagandu, nasvědčují, že psychopaté, kteří tak činí, jsou schopni pro naplnění svých psychopatických cílů, obětovat většinu životů lidských bytostí obývajících naši planetu, aby ta planeta byla jenom jejich. A té goebbelsovské propagandě, respektive tomu všemu, včetně zničení života v současné civilizaci, napomáhají zaměstnanci médií pro mizerný jidášský groš - mnohdy vysoký plat.
  Mimochodem – volme koalici SPD+SPO už nyní v krajských volbách. Snažme se těm pohůnkům a slouhům psychopatických elit, to jejich pohodlíčko v zaslepenosti a lenosti nějak znepříjemnit. L.P.

  OdpovědětSmazat
 8. To jsou všechno plané plky. Když už se záhadně "ztratila" nahrávka komunikace mezi MH 17 a ŘLP z ukrajinského střediska, proč "komise" nezveřejnila tu z černých skříněk? Zajímalo by mne, proč letadlo uhnulo z původního kurzu a jak to vypadá, proti původnímu záměru i kleslo z původní letové hladiny. Mnohem dříve, než došlo ke ztrátě radarového kontaktu. Samo se nabízí vysvětlení. Nebylo to proto, aby se dostalo do dostupné hladiny Su 25? Ať už to bylo tak, nebo onak, komisi nevěřím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Ať už to bylo tak, nebo onak, komisi nevěřím."

   Tak tato větička prostě hovoří za vše a shrnuje vše.. Klasický fanatický jednozávit.

   Smazat
  2. Co tím chce čtenář s více závity sdělit? Že nedokáže pojmout obsah krátkého textu v celém rozsahu, ani když jeho mozek má závity dva?

   Smazat
  3. Abych uvěřil, musela by komise položit všechny karty na stůl. Do skládačky mi scházejí satelitní snímky, nahrávky mezi MH 17 a ŘLP a skutečně hmatatelný důkaz, že MH 17 sestřelili ti, proti nimž byly promtně vyhlášeny sankce. Chápeš, ty půlzávite?

   Smazat
  4. Anon. (12:23):
   Vladimír Hricák však na rozdíl od vás diskutuje a uvádí své argumenty. Vy jen nálepkujete.
   Vzniká tak otázka, kdo je tu tím fanatikem? Došly argumenty?, a tak proto?
   ---
   Ve včerejší diskusi kdosi k tématu "MH17" mj. též poznamenal, že ten boeing ani nemusel být raketou systému BUK vůbec sestřelen, protože nikdo z tamních očitých svědků nezaznamenal žádný náznak dýmové stopy, kterou raketa při letu vytváří a která zůstává po určitou dobu viditelná. Do široka daleka.
   ---
   Rusku měla být umožněna účast v té vyšetřovací komisi. Nejen proto, že má experty, ale též i proto, aby v ní Rusko účinně zabránilo falsifikaci a fabrikaci důkazů.
   To když již se na činnosti té komice podílí i Ukrajina. V roli (spolu)zametače ...

   Smazat
 9. USA investovalo 5 miliard dolarů na rozvrácení Ukrajiny. To potvrdila členka vládní garnitury USA. Ti co na Majdanu prováděli a organizovali útoky na policejní složky Ukrajiny byli vycvičení na základnách USA. V uveřejněném rozhovoru mezi západními diplomaty vyšlo najevo, že odstřelovači na majdanu kteří zabíjeli lidi byli rovněž vycvičení složkami USA. A přesto se nedařilo rozeštvat Evropské státy proti Rusku.
  Dokonce to vypadalo, že se Merklová a Putin mezi sebou dohodnou. A v tom došlo k sestřelení dopravního letadla letu MH 17. Obama okamžitě se sestřelení letadla obcinil Rusko a jako na pokyn a bez nějakého šetření okamžitě všechny západní sdělovací prostředky začali v různých podobách opakovat to samé. Tak to pokračuje až do dnešních dnů, kdy vyšetřovací komise malými dávkami neustále stupňuje neustále nenávist proti Rusku. V televizní rozhovoru na ČT 24 Jan Šír dokonce již komisi předběhl a naznačil, že při šetření určitě stopa povede ne jenom do Ruska ale přímo do Moskvy a rovnou řekl, že i výše než jen do Moskvy. Všem, kteří v životě cokoliv vyšetřovali, musí být jasné, že tady nejde o snahu vyšetřit pravou příčinu jak k tomu došlo. Ti co to provedli možná už nebudou mezi živými. Komise nezveřejnila rozhovor letového provozu za který zodpovídá Ukrajina s piloty letadla. Američani nezveřejnili satelitní snímky a vědí asi proč to dělají. Jedniny prokazatelný záběr na padající letadlo udělal mobilním telefonem Ukrajinec a záběry z tohoto telefonu obletěli celý svět. Nikdo tento záběr nezpochybnil. Co na záběru je a co na záběru není? Na záběru je padající dopravní letadlo. Co na záběru není a tedy je v rozporu s tím co říká vyšetřující komise, že tedy letadlo sestřelil protiletadlový systém BUK. Každá raketa startující ze země, tedy raketa země - vzduch nechává za sebou jasnou stopu plynů raketového motoru a tak to je při startu jakékoliv rakety. Vzpomeňte na start raketoplánu který Američanům vybuchl několik desítek sekund po startu. Vzpomeňte na další starty raket. Tato stopa plynů na záběru z mobilního telefonu padajícího dopravního letadla MH 17 není. Pokud by toto dopravní letadlo bylo sestřeleno systémem BUK, měla by tam ta stopa být. Vyšetřující komise vůbec nezodpověděla otázky týkající se otvorů v plášti letadla v místech kabiny pilotů které jsou na fotografiích a obletěly také celý svět. Tak jako u dvojčat v NY které se krásně zřítily do sebe a každý demoliční expert by řekl, že to byla perfektní práce demoliční čety u obou mrakodrapů tak experti na vyhodnocení střelby jasně viděli, že se jedná o otvory způsobené střelbou zbraně větší ráže. Vyšetřující komise předkládá dle jejího názoru jasné důkazy na kterých je fotografie jednoho pásového vozidla kterému chybí v nosičích raket jedna raketa, když údajně odjíždí z oblasti když druhá fotografie ukazuje pásové vozidlo kterému v nosičích raket nechybí žádná raketa. Dalším důkazem jsou odposlechy rozhovorů které dokládají podle obsahu že to co říká vyšetřující komise je pravda. Práce vyšetřující komise dokládá jedno, že vše lze zmanipulovat pro média a média plní zadání očernit Rusko a připravit obyvatelstvo na vojenskou operaci proti Rusku pokud to se nepodvolí západu a neodevzdá všechny surovinové zdroje západním firmám.

  OdpovědětSmazat
 10. Američané chtěli a potřebovali napadnout, rozmydlit 7 států a 2 letadla zničily nárazem rázem 3 budovy. Američané chtěli a potřebovali válečný konflikt mezi Ukrajinou a Ruskem vznikl majdan s vražděním a s následnou válkou. Američané chtěli sankce proti Rusku a na Ukrajině bylo cizí civilní letadlo navigováno do krizové válečné oblasti, kde bylo zničeno a demokratické státy vyhlásili sankce, bez potřeby amerického kroucení rukou. Více dodávat netřeba.

  OdpovědětSmazat
 11. Letadlo bylo sestřeleno buď Úmyslně, nebo Omylem

  Pravděpodobnější je omyl.

  Sestřelení ze vzduchu omylem je prakticky vyloučeno.

  Zbývá sestřelení ze země, a úmysl je opět prakticky vyloučen.

  Ukrajina neměla důvod střílet po letadlech ze země, stejně tak Rusko, takže zbývají Separatisté.

  Vylučovací metodou se dá snadno dospět k nejpravděpodobnější variantě, a tou je sestřelení ze země separatisty.

  Ostatní je mlžení, kospirační teorie zahrnující vražedné spiknutí apod...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vylučovací metodou jsem dospěl k závěru, že jsi moc rozumu nepobral, neboť nerozumíš psanému textu, kde je to napsáno docela logicky a polopaticky.

   Smazat
  2. Logicky a polopaticky jsem se pokoušel psát, co je každému dávno zřejmé, i přes Ruské mlžení a zatloukání.

   Smazat
  3. Anonymní (16:39):
   Přečtěte si ten článek pozorněji.
   A raději ještě před tím, než začnete agitovat pro vaši variantu spáchání té obludnosti.
   Vyšetřovací komise až dosud nepřinesla nic než jen přesvědčení podložené mj. důkazy posbíranými na sociálních sítích. Ty ruské hází veřejně do koše. Odpadkového ...
   No, pokud se při tom opírala i o vaše analýzy či o ty od Bellingcat(u), pak už nemám sebemenších pochyb o tom, kdo za to může.

   Smazat
  4. Kdo jiný mohl Boeing sestřelit neúmyslně? ... Rusko LŽE AŽ SE MU OD HUBY PRÁŠÍ.

   Smazat
  5. 16:39-TY EXPERTE JEDEN,tys tak dlouho vylučovací metodou vylučoval,až jsi vyloučil hovno,viď ....

   Smazat
  6. Pro 16:39. Zřejmě podle Vás může každý horník a průměrně vzdělaný Opolčenec klidně sestřelit letadlo v 10 km.Najděte si na internetu TTD BUKu a pak plkejte. Myslím, že i mjr.Terazky by Vás poslal do řití.

   Smazat
  7. 19:18 Jste tu jedna banda hlupáků a lhářů.

   Smazat
  8. Pro 21:04.To že jsme tady banda hlupáků byste dokázal, kdybychom Vás posadili za knipl průměrného letadla a řekli - leťte. Byl bych v úžasu kdyby Jste letěl. Pak bych Vám uvěřil i tyto plky.

   Smazat
  9. Kriminalisté musejí při vyšetřování vraždy vždy odpovědět na sedM otázek:
   Koho?
   Kde?
   Kdy?
   Čím?
   Jak?
   Kdo?
   Proč?

   Přitom na začátku toho skutku je vždy "proč?". Vrah (nejde-li o pachatele, který zabije neúmyslně) musí mít nejprve důvod k činu a pak teprve rozmýšlí, jak, kde, čím a kdy to spáchá.
   U Rusů a povstalců stále chybí smysluplná odpověď na "Proč?". Co by tím získali, když bylo evidentní, že hlavní světový mediální proud - dirigovaný několika nadnárodními agenturami ve spojení s Bílým domem a poskoky v EUropě - jim nepřeje a každý jejich přešlap bude nahrávkou na smeč protiruskému mainstreamu.
   Dokud nebude sedmička otázek odpovězena bez pochybností, tak 12 rozhněvaných mužů každou takovou konstrukci smete.
   A trolle - než zase něco napíšeš o MH 17, vysvětli nám to špiclování Yahoo.
   KR

   Smazat
 12. Vaše hádky jsou k smíchu.Vše je dáno prohlášením
  britského diplomata hned po sestřelu.Cituji:je
  úplně jedno,kdo to udělal,stejně se to hodí na
  Rusko.Konec citátu.Takže není co řešit.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 13. Rusko poslalo separatistům BUK, ti s ním sestřelili civilní letadlo, načež přišel befel z Moskvy, že se BUK musí stáhnout, aby se zametly stopy a bude se zatloukat a zatloukat a zatloukat. Konec příběhu.

  OdpovědětSmazat
 14. Ten 16:58 se dost poved. Kdo jiný mohl ten Boeing sestřelit neúmyslně?? No přece ten, kdo ho sestřelil úmyslně! Kdo říkal, že má družicové snímky, které dokazují, kdo to sestřelil a nikdy s nimi nepřišel? Kdo lže až se mu od huby práší, ty jojo? A kde je ta bílá stopa, kterou raketa zanechala???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://www.bellingcat.com/resources/case-studies/2015/01/27/examining-the-mh17-launch-smoke-photographs/

   Smazat
  2. Dobrá otázka je, čeho je to stopa, když ne BUKu? ...

   A když je to stopa BUKu, jaká je pravděpodobnost, že ten stejný BUK sestřelil i Boeing?

   A když BUK sestřelil Boeing, odkud ten BUK byl a kam se poděl. A jestli byl z Ruska a odjel zpět do Ruska, jak je na x dalších fotografiích, jaktože o něm Rusko nevědělo...

   Smazat
 15. v daném prostoru se nacházel Putin na cestě myslím že z německa. Akrát byl severněji a odchylka cca 45min. Ukáčka sundali bimbo ze stíhaček. Proto klesání.(jak nahoře v diskusi zaznělo. Toť vše.

  OdpovědětSmazat
 16. Čeho je to stopa, když ne buku...?


  Putin je vyřízenej a ví to, jediné co mu zbývá je lhát a lhát a lhát.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No ty jsi příběh sám o sobě. Kde jsou ty snímky z americké družice, Einsteine? A Bellingcat? To můžeš brát vážně jen ty a tobě rovní.

   Smazat
  2. Je mi to celý u prdele. Kdo miluje lhaní, tak lže, kdo pravdu, mluví pravdu.

   Smazat
  3. 18:29 - zase záchvat. Aby ho do rána nekleplo. Pan primář by měl fůru papírování a sestry převlíkání postele v jeho brlohu.

   Smazat
  4. Když chybí argumenty, tak už se jenom žvaní.

   Smazat
 17. Bratia cesi,je usmevne,ako v kazdom clanku konstatujete,ze CT,lze,skresluje a pod.Uvedomte si,ze aj Vasa krajina je clenom oneho exluzivneHO vrazedneho klubu NATO,ktery ridi Juesej,ktore Vas prodal stary vul Vasek Havlu.Ale s tym sa jiz neda nic robit.Uz Vam chystaju opet radar a som spokojny,ze nezemrem v jadrovom ohni sami,ale s bratri Cesi.

  OdpovědětSmazat
 18. Tady máte shrnuté vyšetřování ... přeskočte si na čas 42:14, kde vidíte monitorovaný BUK, vracející se do Ruska již jen se třemi raketami.

  https://www.youtube.com/watch?v=2BtBEV_rAd0

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Buky má i Ukrajina. Z čeho se dá dokázat (!!!), že tenhle jede zrovna do Ruska? Z ničeho. Takže jde o to, čemu se říká "goebbelsovská lež" -podle Goebbelsovy zásady (a zásady všech psychopatů!), že nejlepší lží je polopravda. Stačí vzít pár pravdivých záběrů a "správně" je sestříhat, aby výsledný film lhal tak, jak náckové potřebují.

   Smazat
 19. citace z článku:

  Viděl někdo takovou kolonu strojů, jak opouští a poté zase vjíždí na území Ruska? Co je to za fantazie? Ukažte satelitní snímky tolik vynášené do nebes v amerických akčních filmech! Buky přece nejsou jehla v kupce sena! Jde tu o celou baterii.

  ...

  Viděl ...

  https://www.youtube.com/watch?v=FLOoMvqSqAE

  OdpovědětSmazat
 20. OK, takže tu máme usvědčené Rusko ... co s tím? Je známo, že Rus necítí chlad ani stud.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když Vůdce zaječí "za to můžou Rusové", ty hned hajluješ a hulákáš "Vůdce!, Vůdce!, za to můžou Rusové". To my Češi známe až moc dobře.

   Smazat
  2. Rusové brzy po sestřelu uveřejnili své družicové snímky, které ukazovaly přítomnost ukrajinské baterie BUKů v této oblasti. Ale naši submisivní hlupáci zaslepeně věří jen americké straně, která je po léta známá jako usvědčený lhář, provokatér a válečník. Jen si vzpomeňte na ty lži po kterých následovala americká agrese (Tonkinský záliv, Račak na Kosovu, ZHN Saddáma Husejna, atd. atd.)

   Smazat
  3. Motiv Ukrajinců střílet Bukem do vzduchu? Sestřelit Boeing a svalit to na vzbouřence, předpokládám. Samozřejmě s rizikem, že se na to třeba příjde... a krom toho, kam se poděla čtvrtá raketa z Ruského BUKu?

   Smazat
  4. Nepředpokládejte. V tu samou hodinu se mlě ze zahraniční cesty do Ruska podobnou či totožnou trasou vracet vládní ruský speciál s Putinem na palubě. Oba letouny - MH17 i ten ruský jsou dost podobně pomalovány. I tohle mohl být motiv. Pročtete si laskavě ony materiály na Kose zostra. Ostatně ukrajinská strana byla tolikrát přichycena při lži (opět docela dobře zdokumentováno na Kose), že věřit Ukrajincům, kteří byli ve "holandské vyšetřovací komisi" a měli v ní právo veta, může jen velký naivka. A to vy snad nejste.

   Smazat
 21. Je dostatečně zdokumentováno, že směrem od Ruska přijela do Donětsko-Luhanské oblasti souprava BUK se 4mi raketami a se třemi se vracela směrem k Rusku. V místě, ve kterém se pohybovala je zdokumentovaná vzdušná stopa, kterou raketa BUK zanechává a ve stejný čas bylo sestřeleno civilní letadlo Boeing HM-17 Malayisijských aerolinií.

  Stanovisko Ruské strany je, že o ničem neví a nemá s tím nic společného. Souprava BUK se třemi raketami byla naposledy spatřena cestujíc směrem k hranicím Ruské Federace.

  A celý svět má věřit, že Rusko o ničem neví a nemá se sestřelením civilního letu HN-17 nic do činění.

  Věříte, že Rusko o ničem neví a nemá se sestřelením letu HM-17 nic dočinění?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chlapče, chlapče, celý systém BUKu má minimálně 4 vozidla!! a pokud se BUK transportuje na podvalníku, je překrytý plachtami a nejsou vidět rakety!!!! To video je jen nahrané ......

   Smazat
 22. Kam se poděla čtvrtá raketa?

  ...toť otázka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pánové, bylo by pro vás užitečnější, kdybyste nepodléhali lhaní chlapců a dívek z NATO, četli i jiné prameny a trochu víc rozšířili své myšlenkové obzory. Docela přehledně je situace na Ukrajině a sestřel letadla na lince MH17 zpracována na webu Kosa zostra, rubrika Fakta o Ukrajině (https://vlkovobloguje.wordpress.com/fakta-o-ukrajine/) a MH17- závěrečná vyšetřovací zpráva (https://vlkovobloguje.wordpress.com/category/mh17-zaverecna-vysetrovaci-zprava/). Poté teprve plkejte v diskusích.

   Smazat
  2. Píší tam také kam se poděla čtvrtá raketa?

   Smazat
  3. To, co nafotili bez té rakety je jen fantazie z neznámého místa kdesi. Ztotožnění této soupravy BUKu s východní Ukrajinou se jim moc věrohodně narežírovat nepovedlo. Jedna z uváděných fotek je dokonce z okupované části Ukrajiny, kde vládnou náckové z Kyjeva.

   Smazat
  4. Najdeme to na Google Street view? Co myslíte?

   Smazat
  5. Vtipy, vtipy, vtipy ... mám se smát?

   Smazat
  6. Podle vyšetřovací komise je to natáčeno poblíž tohoto místa v Luhansku ... billboardy i sloupy veřejného osvětlení, barva, typ, tvar, všechno souhlasí.

   https://ssl.panoramio.com/photo/97652158 ...

   https://www.google.cz/maps/@48.5466138,39.2629694,311m/data=!3m1!1e3

   srovnejte s videem BUKu se třemi raketami

   https://www.youtube.com/watch?v=nIUIDoF1SmQ

   Smazat
  7. nejsme sami, koho zajímala autenticita toho videa

   https://www.youtube.com/watch?v=CnSHQ2E8Qow

   Smazat
  8. Luhansk.

   https://postimg.org/image/fy4potgl3/

   Smazat
  9. Zajímavé, že krycí plachta nebyla přetažena přes rakety............ !!!!!!!!!!!

   Smazat
 23. Sloužil jsem u raketýrů ve Slaném, a můžu říct, že pro střelbu na tak vysoký cíl je potřeba sakra zkušenou posádku minimálně 4 vozidla skupiny. A provoz radiolokátorů je zaznamenán AWACSem ! Odraz radiosignálu od největší plochy letadla směřuje raketu ze spodu na střed letadla a tisíce střepin provrtají spodní plochu letadla skrz naskrz..... tedy by byli zasaženi i pasažéři včetně nádrží paliva a letadlo by vybuchlo ve vzduchu a roztrhlo se! To jak vypadaly trosky letadla a v podstate byla zasažena jen kabina , usuzuji, že se jednalo o podstatně menší raketu než je BUK

  OdpovědětSmazat
 24. Nad JV Ukajinou prbiehali boje. Ukrobanderovskonaciolno vraždiace hordy zabijalli svoje vlastne obyvatelstvo ruskej narodnosti na JV UA pretože sa nechceli podrobit Fašisticko Banderovskej svoloči dosadenej USA i NATO krvavým prevratom na Majdane v Kyjeve. J. Biden viceprezident USA opakovane vyzyval Janukoviča aby nezasahoval proti povstalcom na Majdane. Tan nezasahoval ale krvelačne hordy Banderovcou vraždili Policajtov na Majdane čo sme videli v necenzurovanych videach. Ten isty J. Biden radil Porošenkovi ,Jacenukovi a UA vladnej Bande aby masakrovala civilné obyvatelstvo ruskej narodnosti na JV UA pretože sa nepodvolilo tejto dosadenej Banderovskej Bande. Začala pozemno - vzdušná vojnova genocída proti civilom JV UA. Videli sme zabery tiel civilov JV UA po bombardovani UA letectvom roztrhaných na kusy,strašné barbarstvo. To sa dialo v mene šírenia USA demon kracie a Euroatlantic NATO ideals ! J . Biden spolu s Obamom dal pokyn k zabijaniu a vraždeniu civilov na JV UA čo Ukrobanderovsko fašizoidna vladna svoloč svedomito plnila. Syn J. Bidena si mohol na Ukrajine plnit svoj Biznis. Taticek to zariadil. Aby USA i NATO mohli zviest neuspech na UA na Rusov potrebovali krv,hodne krve . Nie aby zakazali prelety svojich lietadiel nad JV UA kde prebiehali tazke pozemne i vzdusne suboje medzi UA povstalcami ruskej narodnosti a Ukrobanderovskofašistickou luzou tak tam naviedli lietadlo ktore bolo zostrelene nad JV UA. Ešte raz !!! Prelety lietadiel nad uzemím kde prebiehali tazke boje mali byt vladami tych krajín zastavené,prerušené !!! Ak by sa stalo niečo tymto lietadlam tak za to nesu zodpovednost tie kraijny ktore nezabezpečili zakaz preletov nad týmto uzemím a tiež ta krajina v ktorej vzdušnom koridore lietadla prelietavaju a tie krajiny ktorych pasažieri sa v danom litadle nachdzaju ! Teda Malayzija, Ukrajina , Holandsko,atd. USA i NATO potrebovali krv,hodne krve a to sa im hodilo. Rozputala sa nevídana protiruska kampan obludnych rozmerov , ČT TV priam šalela,konečne mala hodne krve a mala čím kŕmit svojich ovčanov a premývat mozgy. Tak vinu za tragediu zahynutyh občanov z Malayzia Airlins nad JV UA maju na svedomi tie štáty ktore sa nepostarali za zakaz preletu svojich občanov nad JV UA - bojovou zónou , a tiež Ukrajina ktora vedeome navigovala let nad svoje bojove uzemie a ručila za bezpečnost letu nad svojim uzemím. Je mi luto obetí lietadla ktorí sa stali obetmi v propagandistickej ,špinavej vojne proti Rusku. Cítim hnus a odpor voči tým ktorí toto zneužili na špinavu propagandu voči Rusku. Pohrdam pokrytcami Obamom, Merkelovou a podobnym sviniam a taktiež mainstream propagandistickými manipulatormi ktorí toto zneuživaju na vojnovo. krvavu propagandu !

  OdpovědětSmazat
 25. Může prosím někdo vysvětlit, jak je možné, že z Ruska přes hranice vypravili komplikovaný systém Buk a někde ho zaparkovali v očekávání, co kdyby náhodou bylo nějaké letadlo přesměrováno nad ono místo kde parkují?
  To se přeci údajně stalo, ne?
  Pokud vím, ukrajinsští dispečeři letadlo nad ono území nasměrovali nečekaně, vždyť normálně tam to letadlo vůbec nemnělo letět.
  Jak mohli Rusové vědět, že tam to letadlo pošlou? Museli by to vědět několik dní předem! Křišťálová koule?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Těch "náhod" je v té false_flag_op tolik, že historce o zlé domobraně a hodných nacistech už může uvěřit jen slabomyslný / -á. Nebo nácek a zarytý antirusista. Což je vlastně jedno a totéž.

   Smazat
 26. Když chcete něco ukrýt, nejlépe uděláte, když to necháte všem na očích.

  OdpovědětSmazat
 27. Kdy už konečně Rusové uveřejní výsledky šetření kontrarozvědky. Stejným letadlem měl letět domů Putin a sakra, banderovci pověřeni úkolem trefili jiné letadlo. Do Kursku napálila torpedo americké ponorka, protož museli "zařvat" námořníci v útrobách této raketové velryby, aby nemohli podat svědectví-záchranná loď ze západního sektoru se najednou nemohla dostavit na místo katastrofy a Amíci po útoku ihned prchli. Střelba a provokačky pokračují, co třeba U2 a Powers, který nesplnil úkol a rozkaz spolknout kyanid, atd. Připojte se výčtem jiných událostí. Netěším se na okamžik, až ruský medvěd se ožene prackou a rozthne orla bělohlavého.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslíte si, že ruský prezident létá americkým letadlem? Samozřejmě, že - nikoli. Takže žádné stejné letadlo.

   Letěl sice stejný den, ale asi o dvě hodiny dříve a letěl výrazně severněji.

   A sestřelit šéfa jaderné supervelmoci s tajnou službou rozlezlou po celém světě? Porošenko a spol. jsou gauneři, ale nejsou kamikadze. Následoval by seriál Konec rodin ukrajinských oligarchů na zeměkouli. A nejisté by to mělo i další blízké příbuzenstvo - na Ukrajině je dost prorusky orientovaných obyvatel, kteří by jim to dali sežrat. Tudíž vládní činitele Ukrajiny lze z případného sestřelení Putina vynechat, protože Amíci by byli padlí na hlavu, aby takové cizí iniciativní pitomce chránili.
   Mohli by to tudíž udělat jen nějací k vládě neloajální šílenci či někdo, kdo se má kde u koho schovat, tj. Amíci sami - ti ale těžko ovládají střelbu Bukem.
   To, že by se rádi Putina zbavili, je předpokládat, ale určitě ne takto teátralně. Otevřeně zavraždit cizího představitele státu - to se nedělá. Tím vystrašíte všechny politiky na celém světě včetně svých vazalů a veřejnosti to nikdy nevysvětlíte. To se dělá skrytě, vlastními v utajení a jako nehoda, otevřeně jen přes nastrčené fanatiky.
   KR

   Smazat
 28. www.youtube.com/watch?v=YgNWAXWgq2k

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.