Reklama

.

.

sobota 15. října 2016

Ve vrtulníku sestřeleném domobranci byli NATOvci


15. 10. 2016    zdroj
Velení ozbrojených sil samozvané Doněcké lidové republiky (DLR) oznámilo, že ve vrtulníku, který byl v předvečer zasažen, byli instruktoři NATO. Podle zástupce velitele operačního velení DLR Eduarda Basurina přistál vrtulníkv blízkosti Krasnogorovky. Jak upřesnila agentura TASS, 13. října se Ozbrojené síly Ukrajiny pokoušely zaútočit na pozice DLR za podpory bojového vrtulníku. Stroj se však podařilo zasáhnout. Oblast mimořádné události je nyní uzavřena, mobilní spojení je odpojeno.
Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová  

28 komentářů :

 1. takoví jsou Rusové devianti(Rusové se střetli s rybáři z KLDR, jednoho zastřelili kulometem) tadi to máte kremloboti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Od druhé světové války USA v rámci prosazování svých humanitárních zájmů pozabíjelo po celém světě miliony lidí, ale vždy se najdou ti kteří to nevidí a nechají se přesvědčit jak je to v zájmu demokracie, lidských práv. Nedělají to samozřejmě zadarmo. Sedí na naší věhlasné univerzitě a mají za úkol psát, tak jak to předvedl 20:14. Hned jak se objeví zpráva jak opět USA někde pomocí bomb a zbraní rozsévá tu svojí demokracii, mají za úkol, sice bez argumentů vytvořit, sice sprostý, ale komentář, který jak je vidět, ukazuje na jejich vysokou americkou inteligenci. Je tak dál. Nebude to dlouho a bude se říkat, blbý jak Američan...

   Vymazat
  2. 20:14 Prima Maďar, ahoj! :o)))

   Vymazat
  3. Co to je za blbečka, ten nahoře 20:14? Znáte ho? Píše z Ukrajiny nebo z TBC léčebny u nás?

   Vymazat
  4. Ti byses nebránil kdyby na tebe zaútočili?

   Vymazat
  5. Také si myslím,že to byly rybáři,který chytají ryby samopalem,to je potom těžké rozeznat od těch co chytají ryby prutem.

   Vymazat
 2. Vzhledem k vývoji v Sýrii, kde USA a NATO společně s teroristickými skupinami vyzbrojenými Američany a státy NATO dostávají pořádně na prdel, bude snaha západu v čele s USA otevřít co nejrychleji druhou frontu na Ukrajině a začít humanitární zabíjení Ukrajinců. Ti Rusové si nedají říct a nechtějí se vzdát Američanům a odevzdat jim všechny přírodní zdroje a nechtějí se stát otroky západu a to se neodpouští a proto bude muset začít další velký konflikt pokud možno ještě před americkými volbami na prezidenta, protože co kdyby, že jo a proto je nutné nového prezidenta postavit před hotovou věc, kdy velký, co možná největší konflikt bude na svém vrcholu a zbrojní průmysl USA bude slintat a vyrábět bomby a vše potřebné k humanitárnímu zabíjení a rozsévání demokracie. Takže poradci USA budou teď pokud možno všude, kde to půjde, aby všechny konflikty a války vedené USA rozeštvali do té nejteplejší fáze.

  OdpovědětVymazat
 3. http://zpravy.idnes.cz/rusko-kldr-rybari-incident-kulomet-dub-/zahranicni.aspx?c=A161015_194340_zahranicni_aha a Rusko v plné paráde aneb v plné polné ,sem hrdí za nato debilové.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 48 rybářů, to byl parník, museli topit uhlím

   Vymazat
  2. Российские пограничники обстреляли и задержали северокорейское промысловое судно «Дае Янг 10», вошедшее в исключительную экономическую зону России в Японском море. При задержании северокорейского судна было ранено девять членов команды судна-нарушителя, один из раненых позже скончался. Ранение головы получил также один из российских пограничников при попытке осмотра судна.

   Источник: http://rusnext.ru/news/1476555773
   To se vyřeší, ale kdo vyřeší nepokoje po celé Evropě s uprchlíky, to už bude těžší i když havloidi říkají něco jiného.

   Vymazat
 4. Rusy brzo stihne strašná pomsta, jen co doletí poštovní holub ke Kimovi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Že by, CIA měla v úmyslu poštvat proti Rusku KLDR. Nu což, myšlenka to není špatná. Zatím největší problém s KLDR mají USA, které musí držet v Jižní Koreji víc než početní kontigent svých hrdlořezů, což není zadarmo a stojí to rozpočet USA obrovské prostředky, včetně financování provokativních cvičení a štvaní proti KLDR a přitom musí sledovat jak KLDR vypouští jednu úspěšnou balistickou raketu za druhou a přitom v USA není raketa která by po startu nevybuchla, nebo po přistání neexplodovala a nebýt Ruských raket tak se nedostanou ani na oběžnou dráhu. Ale zpět k věci. Američané sestřelili pomocí Turecka Ruskou stíhačku a mysleli si, že vyprovokuji Rusko k válce s Tureckem. Nic se nestalo. Rusko to ustálo a dnes uzavírá smlouvy s Tureckem o plynovodu a o obchodních smlouvách. Tak že žádný úspěch USA se nekonal. Je totiž snaha USA aby válku s Ruskem zahájil nějaký jiný stát a oni by jako byli v pozadí a když tak posílali poradce. Nedaří se to. Že by další pokus USA o rozeštvání KLDR proti Rusku? Mám dojem, že to opět bude další neúspěch USA i přesto, že se snaží společně se všemi lokajskými koloniemi, kterými jsme bohužel i my.

   Vymazat
 5. A opět vraždit ubobý rybáře to umí jen Rus, je to hnus

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O kdo vyvraždil tvoji inteligenci, vemeno?

   Vymazat
  2. Určitě by nevinné rybáře nestříleli, nejsou to Američani co zabíjejí pomocí dronů a okolo to zabije několik lidí navíc, ale na druhou stranu je zajímavé že to všichni vědí, zejména idnes, některé názory tu jsou stejné, čili tito lidé chodí sem i tam. Idnes beru něco jako Blesk a lidi tam jako se v Praze říká že je odvezou do Bohnic...
   Myslím si, že kdyby to ruská strana nezveřejnila, tak se to ani nikdo na světě nedoví....

   Vymazat
  3. Ponevadz ma Kim atomovky a rakety, nechavaji KLDR usaci na respektovacim pokoji, jinak by jim poslal nejaky rovnou do Klintoristanu...

   Vymazat
 6. Co tím chtěl básník (20:14, 20:19)říci? Váš slovník a mluvnice jsou perfektní! V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
 7. KLDR v ruských výsostných vodách, mě to stačí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stačí k čemu? Korejská armáda v japonském moři hlídá dopady svých balistických raket. Máš problém? Tak se s námi poraď. My ti pomůžeme.

   Vymazat
 8. Podle posledních informací šlo o jihokorejské vojáky převlečené za severokorejské rybáře, takže vše v pořádku

  OdpovědětVymazat
 9. no to je pech, snazit se zdrhnout z KLDR a doplout do ruska... (co jinyho si o tom myslet, kdyz na rybarske lodi bylo 48 lidi a pri nalodeni ruske pobrezni hlidky se snazili ji odzbrojit - ocividne nemeli sami zbrane a ocividne je rusove chteli poslat zpet

  OdpovědětVymazat
 10. Nebo k putinovi s protestni notou

  OdpovědětVymazat
 11. Rusy brzo stihne strašná pomsta, jen co doletí poštovní holub ke Kimovi.

  OdpovědětVymazat
 12. Hloupý osle banderofašistický(20:14, 20:19, a další podobné s mentalitou pepka vyskoče), článek je o Ukrajině. A tví kameraden se tam vysmívali památce milionů obětí fašismu:

  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/8971-kyjev-pruvod-banderovci

  Pro připomenutí, kdo byli Banderovci, UPA a další zgerba:
  Na jaře roku 1943 na Volyni, obsazené německými vojsky začaly rozsáhlé etnické čistky. Tyto zločiny neprovedli nacisté, ale militantní ukrajinští nacionalisté, kteří chtěli „očistit“ území Volyně od polského a jiného neukrajinského obyvatelstva. Ukrajinští nacionalisté obklíčili polské vesnice a kolonie, a vraždili.
  Zabili každého – ženy, starce, děti, kojence. Oběti zastřelili, ubíjeli holemi, rozsekali sekyrami.
  Pak mrtvoly zavražděných "špatné" národnosti pohřbili někde v poli, vyplenili jejich majetek, nakonec domy zapálili.

  Tak bylo vyvražděno několik desítek tisíc lidí, jejichž jedinou chybou bylo jen to, že se nenarodili jako Ukrajinci a žili na ukrajinské půdě.

  V důsledku akcí Banderovců (UPA-OUN a SB OUN), kterých se zúčastnilo někdy i místní ukrajinské obyvatelstvo, zahynulo na Volyni 36 543 až 36 750 lidí, u kterých je známo jméno a místo úmrtí.
  Kromě toho 13 500 až 23 000 Poláků, jejichž okolnosti smrti nejsou jasné.
  Několik výzkumníků hovoří o tom, že obětí masakru bylo asi 50 až 60.000 lidí.
  Tyto hromadné vraždy byly skutečným masakrem.

  Od večera 11.07.1943 až do rána 12. července UPA zaútočil na 176 obcí….
  Podle četných svědeckých zpráv ukrajinští nacionalisté a jejich spojenci vypálili domy, postříleli nebo pochytali ty, kteří se snažili uniknout, a ty, které se podařilo chytit na ulici, zabili kosami a vidlemi.
  Kostely, naplněné farníky, vypálili do základů. Bandité vystavovali těla bez hlav, ukřižované, rozčtvrcené nebo rozpárané.
  Dokonce i Němci byli ohromeni jejich sadismem – vypichování očí, rozpárání břicha a brutální mučení před smrtí bylo samozřejmostí.
  Zabíjeli všechny – ženy, děti …

  Zrovna tak se s nadšením tito sadisté podíleli na masakru v Babím Jaru, ruku v ruce s hitlerovskými vojáky.
  Omlouvám se, pokud tato historická fakta znáte, ale je mnoho těch, kteří stále neví a vědět by měli.
  Obzvláště, když vidíme, že na Ukrajině se tito pohrobci hrdě hlásí k vrahům a sadistům.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mnoho lidí i u nás zřejmě Stefana Banderu miluje... Pořád se ho zastávají... Ať Štětinové, Kalousci, Hajaja apodobní....

   Vymazat
 13. tady pro banderovce:
  http://aeronet.cz/news/aby-se-nezapomnelo-trocha-historie-volynsky-masakr-polaci-a-ukrajinci-ukrajinska-povstalecka-armada-a-banderovci-vzor-dnesnich-ukrajincu/

  OdpovědětVymazat
 14. Zřejmě nektey lidé ne dočetli par sprav.
  Rybářská lod nebyla napadená ruskem oni se bránili,sice se nenechají aby jim sebraly zbraně za který sou zodpovědný a můžou jích zato zavřít.
  A podruhé je to smutní ale píše se vrtulník zaútočili a opět se bránili. Buďte lidičky spravedlivý každý se bude bránit když je nápadn

  OdpovědětVymazat
 15. Jsem tzv Volyňský Čech, banderovci jsou nejtvrdší fašisté a měli by být všichni popraveni a kdo je podporuje měl by být okamžitě uvězněn na doživotí bez možnosti amnestie. To se nedá jinak zlikvidovat.

  OdpovědětVymazat