Reklama

úterý 25. října 2016

Věra Jourová: Vyznamenala bych bratry Mašíny!

Jaromír Petřík
25. 10. 2016     JaromírPetřík
Pražská kavárna po Michalu Horáčkovi hledá další možné kandidáty na Hrad místo nenáviděného Miloše Zemana. Jejich hysterie dosáhla takových rozměrů, že už ztrácejí i „pud sebezáchovy“, což se ukázalo v případě „Daniel Herman.“
Abych nebyl obviňovaný ze zkreslování slov v rozhovoru s naší europoslankyní za skupinu ANO Věrou Jourovou, tak se čtenářům omlouvám za poněkud delší citace z tohoto rozhovoru.


Z rozhovoru cituji: „Když byste se tedy stala kandidátkou na prezidentku, kde byste získávala podporu? Bylo by to tedy hnutí ANO?

Samozřejmě, že bych se snažila získat podporu od lidí mimo hnutí, protože si myslím, že přímá volba prezidenta je právě v tom, že si lidi sami řeknou, koho chtějí na Hradě. Myslím si, že bych se zaměřovala na všechny věkové kategorie, i profesní, byla by to hodně široká kampaň.

Mluvila jste o tomto s předsedou hnutí ANO Andrejem Babišem?

Mluvila jsem o tom s ním, když poprvé řekl moje jméno. Já jsem na to reagovala tak, jak dnes, že je to vysoce nepravděpodobné. Mluvili jsme i o tom, že pokud by byly primárky v rámci ANO, že bych to zvažovala.“

Z tohoto rozhovoru jasně vyplývá, že pokud Věra Jourová bude podpořena hnutím ANO, bude o svojí kandidatuře na prezidentku uvažovat. Toto si můžeme vykládat jako příslib i vzhledem k tomu, že z dalšího rozhovoru vyplývá, jak by se jako prezidentka naší republiky chovala.
Já, osobně jsem až do tohoto rozhovoru Věru Jourovou za kandidátku Pražské kavárny nepovažoval, stejně tak jsem do „Pražské kavárny“ nezařazoval ani hnutí ANO, ani Andreje Babiše.
Osobně za zakladatele a představitele „Pražské kavárny“ pokládám stranu TOP09 v čele s Karlem Schwarzenbergem, ke které se postupně připojila řada politiků z KDU-ČSL v čele s Pavlem Bělobrádkem a Danielem Hermanem a z ODS např. Miroslavou Němcovou.

Ale tento rozhovor s Věrou Jourovou mi poněkud otevřel oči. Pražská kavárna se totiž kromě rusofobie a nekritického obdivu k Washingtonu vyznačuje hlavně nenávistí k současnému našemu prezidentovi Miloši Zemanovi a za “bojovníky“ proti komunismu považuje lidi, kteří neváhali páchat podobné zločiny, za jaké v současné době odsuzujeme islámské teroristy.
Věra Jourová se „odhalila“, když dostala otázku, jak by se zachovala v případě navržení na vyznamenání u bratrů Mašínů.

Cituji: „ Vžijme se do situace, že byste byla prezidentkou ČR. Komu byste například udělila státní vyznamenání?

Myslím si, že je namístě, že se vyznamenání dává, a já bych samozřejmě držela tu tradici, lidem, kteří osvědčili hrdinství, kteří osvědčili statečnost, kteří mohou jít příkladem svému národu, protože si myslím, že dneska, stejně jako dříve, je to velmi důležité, že národ má svoje hrdiny. Že má lidi, ke kterým může vzhlížet a kteří mu mohou být příkladem. Takže je namístě ocenění lidí, kteří osvědčili hrdinství v boji nebo při záchraně života. Lidí, již mají velké zásluhy o dobrou reprezentaci republiky v zahraničí, již udělali významné věci pro kulturu, pro českou vědu, pro českou ekonomiku, takže tady já v udělování a propůjčování vyznamenání významným českým lidem vidím obrovskou symboliku a velmi důležitou kompetenci prezidenta.

Řadíte mezi tyto lidi například bratry Mašínovy?
 Ano.

Takže ti by od vás vyznamenání získali?

Samozřejmě, že vím, že vy chcete rychlé a stručné odpovědi. Myslím si, že spíš ano, že bych ocenila jejich podíl na boji proti totalitnímu režimu, který měl na rukou krev.“
Ve svých článcích jsem se skutečnou činností bratrů Mašínů velmi podrobně zabýval a bohužel jsem musel konstatovat, že ani jeden z jejich činů se nedá kvalifikovat jako odbojový. Zato, kromě krádeží a loupeží spáchali i několik brutálních vražd na nevinných lidech. Právě za podřezávání spoutaných zajatců nejvíce odsuzujeme muslimské teroristy. A bratři Mašínové kromě zločinů, které jsem vyjmenoval, bohužel podřezali i spoutaného policistu Honzátka, který se ničím neprovinil. Místo bojovníků proti teroru naopak bratři Mašínové svými činy naplnili všechny aspekty, kterými označujeme teroristy.
 Výborně jejich činnost popsal bloger Alexej Litvin: http://litvin.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=250763


Proto musím případnou prezidentskou kandidátku Věru Jourovou označit za dalšího představitele Pražské kavárny, která též podobné zločiny považuje za hrdinské činy. Mimochodem, velkým zastáncem bratrů Mašínů je i současný lidovecký ministr kultury Daniel Herman: http://zpravy.idnes.cz/novy-sef-ustavu-totality-masinu-si-vazim-kazdy-ma-pravo-na-sebeobranu-1ek-/domaci.aspx?c=A100813_153444_domaci_js

A mně nezbývá nic jiného, než popřát současnému prezidentovi Miloši Zemanovi hodně zdraví, aby ještě kandidoval v dalším prezidentském období. Michala Horáčka, který zbohatl na hazardu a nyní si hraje na filantropa, nebo Věru Jourovou, která by vyznamenala „bojovníky proti komunismu“, kteří podřezávají spoutané zajatce na Pražském hradě, opravdu nechci.

51 komentářů :

 1. Paní Jourová se vyznačuje velkou hloupostí, to je o ní známo. Takže její současné výroky nejsou překvapující. Ve skutečnosti Andrej nepotřebuje na Hradě někoho jako ona, když by tam mohl nakonec sedět sám. A Milouš na Hradě mu nevadí, takže paní Jourová je jen formální adept na prezidenta. Pražská teplárenská nemá a nebude mít kandidáta, který by mohl Milouše porazit.
  Ani farář Hulík ani karbaník Pažout ani knížecí Slintavec, nemají šanci:-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jourová for prezident ! Jemenu !!!

   Smazat
  2. Kobliha nepotřebuje vůbec nikoho, na nás si vystačí sám, jak ukázaly k.volby. A zeptejte se ho, jestli by volil Zemana, a jestli souhlasí s Jourovou a odpověď bude jistě stejná, jako odpověď na imigraci, skutky budou ale odlišné, podobné mainstreamu. Kdo nevěří, tak pokud p.volby dopadnou stejně, budoucnost ho přesvědčí.

   Smazat
  3. Bývalý "komunista" Babiš by si měl rozmyslet zdali bude takovou kreaturu podporovat , vždyť ona říká, že by vyznamenala vrahy, kteří by jej i oddělali!! Tenkrát oni netušili, že z bývalých "komunistů" se vyklubou "šikovní" miliardáři, pokud se spustí prichvatizace !!

   Smazat
  4. 16:00
   Pokud neproběhne osvědčená karlovarská losovačka vylepšená korespondenční rakouskou...
   Václav

   Smazat
  5. Jourová je opravdu viditelně hloupá. Vyznamenat toho kdo dokáže podříznout svázaného, neozbrojeného člověka, tak to je síla. Ta hloupost není ale jen v jejím vztahu k vyznamenávání vrahů, ale i ve vztahu k protievropské TTIP a podobně. Nevím, co v tom evropském parlamentu udělala pro ČR pozitivního, já o ničem nevím, jestli jí křivdím tak mě opravte. To se mi na začátku zdála jako šikovná mírná a uvažující. Časem asi zvítězily prachy nad láskou k vlasti. Jako prezidentka by to byla strašná ostuda, to by byla loutka bez hlavy.

   Smazat
  6. Věra Courová udělala Andreji radost s ochotou vyznamenat Mašíny. Ti by Andreje nejraději podřízli a k tou i husu Věru.

   Smazat
  7. Ona má 6 P- ona je i praštěná :-)

   Smazat
  8. Cim vetsi vrazedna svine tim vic medajli...Medajle pak udeluji ti co chteji skorovat politicke body zavdecit se a povysit za kazdou cenu v kariere.

   Smazat
 2. I docela krátkodobý pobyt mezi nadlidmi v Bruselu udělá i ze zcela podprůměrného a jinak obyčejného člověka božskou, zcela nadpozemskou a ve všech ohledech nepřekonatelnou bytost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že by konečně vyšlo najevo, že papá Babiš udělá cokoliv, aby dosáhl cíle?
   Když si prohlídnete jeho partu, je nabíledni, že ten hoch se dá do spolku třeba s ďáblem, jen aby si namastil kapsu.
   Jen jako příklad: Váňa, Telička, Marvanová, Jourová.
   Jourová - prohrála soud. I když byl rozsudek protiprávní (tak jako u tisíců jiných případů českých občanů souzených justiční mafií), po té, co se dala k Babišovi, soud rozhodl ve stejném případě ve prospěch Jourové, na objednávku kmotra B.
   Telička gauner s komunistickou minulostí, lezl do řiti modrým strakám, Kalouskovi a teď kmotru B.
   Váňa, chudák dědek, co vo politice nemá ponětí ani za máku, se nechal zblbnout kmotrem B.
   Marvanová, profláknutá děvenka spolčená opět s modrými strakami, zloději z ODA a kdo ví v čem ještě jede a kmotr B. z ní udělá ministryni spravedlnosti.
   No řekněte, nemá ten Babiš šťastnou ruku?
   A pak se divíte, že nějaká husa od plotny, co si nechá vyš ukat mozek příjde s vyznamenáním vrahů Mašínů.
   Jó, Herman, ten to dělá z přesvěčení, jako sionistickej zmetek, stejně jako Bohuš Sralbotka.
   A vůbec, u toho Sralbotky, koho vám připomína nejvíc, kromě Otíka. Že jako by vypad z pr dele svému předchůdci co mu mezi sebou říkali v jeho partaji autista?
   TAK NA STAROMÁT! A HOLE V RUCE!!!

   Smazat
 3. Staří odbojáři, vlastenci a partyzáni si nepřáli nic jiného,aby bratři Mašínové přijeli domů. Za jejich činnost proti nevinným lidem by zpáteční letenky do USA nepotřebovali. Jenom zbabělec a zrůda podřeže svázaného, protože má strach se jim postavit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mašínovce potřebují co nejrychleji dostat do ČR, protože už nemají v USA dobra dostatek prostředků na živobytí. Královský odbojářský důchod jim zaručí bezplatnou zdravotní péči a skvělé dožití i v tom nejdražším útulku na Sobotkův účet, pardon, upřesňuji, na účet nás všch.

   Smazat
  2. Do ČR nééé, hoďte je do krásného města pro zamilované - do Paříže. Tam se o ně postarají takymigranti.

   Smazat
 4. Když tak obdivuje Jourová nynější demokratický režim a odsuzuje socialistický režim, bylo dobře kdyby si vzpomněla který z těch dvou režimů jí zavřel bez důkazů na Pražském letišti při příletu. Pak si pobyla zcela demokraticky v vězení rok a pak jí odkopli na svobodu a nebýt toho že jí Babiš vzal do politiky asi by žádné odškodnění ani nezískala. Za toho špatného režimu se jí to nestalo a za toho špatného režimu vystudovala. Jinak pobyt v Bruselu jí svědčí ke snížení zájmů o Česko a zvýšení zájmů pro USA, kterou Brusel tak vehementně hájí a prosazuje. Ona a prezidentka? Pozor! Možná, že když Šapiro zapracuje tak tam bude, už jen proto že je jistota že bude plnit to co USA bude požadovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jourová for prezident ! Ale pouze Jemenu !!!

   Smazat
  2. 16:33- To je snad překlep, nemělo tam být Vemenu? Za co se chcete Jemencům mstít?

   Smazat
 5. Pokud autor toho článku tvrdí ... že ani jeden z jejich činů se nedá kvalifikovat jako odbojový, tak bych se pana autora rád zeptal, co by považoval za odbojové činy. Jinak by mohl taky doplnit a popsat jak komunisté humánně týrali a vraždili lidi, asi to bylo něco jako ti "umírnění" teroristé???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co obnášela tak zvaná "TOTALITA" ?, Všichni měli práci. • Zákony byly jednoduché, jasné a přísné, platily pro všechny. • Kdo pracoval, dostával pravidelně 2x do měsíce mzdu nebo plat. • Pojištění bylo skutečně pojištěním, smlouvy jednoduché, srozumitelné i laikovi. • Levné a všem dostupné úvěry. • Získání bytu s nízkým nájemným (v mnoha případech i získání podnikového bytu). • Všechny srážky šly automaticky ze mzdy nebo platu a byly vypočteny vždy tak, aby člověku zbylo na důstojné vyžití. • Skutečně bezplatná lékařská péče, značně preferovaná prevence a očkování. • Výdej léků a léčiv jen za symbolickou částku 1,- Kč. • Podpora mladých rodin, matek na mateřské, jakož i péče o zdravotně postižené,seniory a těžce nemocné. Nebyla taková zvěrstva jako dnes,kdy hodně lidí, a dokonce i dětí, umírá jen proto, že rodiče neměli na jejich léčbu, případně nepatřili k těm šťastným, kterým se včas podařilo peníze sehnat za pomocí ponižujících zdlouhavých sbírek mezi lidmi. • Bezplatné preventivní prohlídky a očkování dětí, mnohdy prováděné lékaři přímo ve školních zařízeních. • Rozsáhlá sociální síť se skutečnou pomocí, kde neexistovalo, že by někdo zůstal na ulici, bez domova, bez pomoci. • Byla přísně trestána šmelina a lichva, kupčení a spekulace. Tyto činy se vyskytovaly velmi vzácně, především ve velkých městech. • Bezplatné školství od jeslí, přes mateřské školky až po VŠ. Obrovská podpora učňovského školství, kdy již v průběhu učiliště učni získávali praxi a zkušenosti přímo v podnicích, do kterých pak po skončení učiliště a získání výučního listu nastupovali. • Lepší kulturní využití volného času, jak dětí, tak i dospělých. • Téměř neexistovaly drogy a narkomani a zcela žádné herny. • Učitelé ve školách, ale i mimo školy, měli přirozenou autoritu,respekt a úctu,měli větší možnosti v postihování přestupků žáků a rodiče s nimi skutečně spolupracovali. • Policisté (tehdy příslušníci veřejné bezpečnosti) byli respektováni,měli větší autoritu a velmi vysokou objasněnost trestných činů. • Soudy všech stupňů byly daleko pružnější a řešily každý případ kompletně,tj. pachatel byl odsouzen zcela automaticky k náhradě škody a ta mu byla ihned a samozřejmě srážena z platu kdekoliv, kam nastoupil do zaměstnání, dokud vše nezaplatil. • Velmi nízká kriminalita způsobená tím, že pachatel věděl dopředu, že bude dopaden a škodu bude muset splácet. Tehdejší věznice (-nápravné ústavy) nebyly jako dnes, kdy mnoho rodin nebydlí v takovém luxusu jako současní vězni v nich dnes. • Nízká kriminalita byla způsobená také tím, že v záznamech pachatelů jejich trestné činy byly uvedeny stále, a ačkoliv nebyly počítače a internet,přece jen o každém zločinci a jeho skutcích věděli všichni zainteresování ,a tudíž nebylo úniku do anonymity. • Existovaly funkční odbory, podnikové rekreace, dětské rekreační prázdninové tábory, zájezdy… • Mládež byla maximálně zapojována do mimoškolních aktivit. • Velmi nízké zatížení lidí státní byrokracií, většinu pracovních věcí řešila mzdová účtárna. • Relativně větší soukromí a svoboda (možná někdo namítne, že to není pravda, ale je třeba si , že díky dnešnímu zneužívání techniky např. mobilní telefony, kamerové systémy, internet, kreditní karty, účty v bankách,velké množství duplicitně vedených registrů, se kterými pracuje velké množství lidí, a děravým zákonům na ochranu osobních údajů, je sledovaní soukromí tehdy proti současnému sledování zanedbatelné). NEVÝHODY • Nebyly denně banány, mandarinky, pomeranče… • Dováželo se jen to, na co byly finance, tj. za peníze, které se utržily za vyvezené zboží. • Omezené cestování do zahraničí mimo tzv. NSZ, které bylo regulováno převážně z důvodu nedostatku zahraničních měn, kdy bylo preferováno dovážení zboží,které jsme neuměli vyrobit. • Strach z STB, z této složky bezpečnosti měli strach hlavně ti, kteří chtěli a nebo již škodili zájmu všech. Kdo pracoval a nekradl, ten většinou s nimi neměl problém.


   Smazat
  2. Stejně jako v US ani tam nebyl režim svým odpůsrům nakloněn.
   pro 16:37

   Smazat
  3. Doufám 17:43, že víte, že všechny vámi popsané přednosti socialismu byly nejodpornější komunistické zločiny. Herman píše na komunisty udání.

   Smazat
  4. 17:43 - Naprosto perfektně popsáno. Zbývá jen nám, dříve narozeným, poděkovat za příjemný život bez zbytečných nesmyslů a buzerací. Hůř na tom byli ti, kteří se považovali za elity a toužili po moci a majetku. Těm pšenka nekvetla až do osudného listopadu 89, kdy Havel vyřvával lži z balkonu a ovečky cinkaly. Od té doby jen narůstá dluh za banány, klid a spravedlnost neexistuje.

   Smazat
  5. Dekuji vojskam SSSR,ze o 25 let posunuli nas vstup do exklusivniho vrazedniho klubu NATO a za to,ze jsem nemusel sledovat on line lumpenkavarnu !

   Smazat
  6. Anonymní25. října 2016 17:43 moc pekne popsano vidite co ted delaj demokrate osocujou prezidenta chteli by ho vymenit za nejakou usa eu podrztasku je treba volit SPD

   Smazat
 6. Jourová, Langšádlová, Fischerová,Filipovská, Němcová,Šiklová, to snad musí mít jednoho tatínka, jinak si to nedovedu vysvětlit. Štětina ???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Štětina to asi nebyl, ten byl velice vytížen. Za komunistů byl neustéle v Rusku pak psal, co tam zažil krásného do rozhlasu a sledování jeho kamarádů a okolí aby nesešli z té správné komunistické cesty mu dalo asi taky zabrat, Tak, že mu na sex asi moc nezbylo...Udělat všechny jmenované holky, to by nestihl.

   Smazat
  2. Nene Její tatínek byl "významný" stranický funkcionář třebíčského okresu třebíčští by vám řekli více

   Smazat
  3. Nene Její tatínek byl "významný" stranický funkcionář třebíčského okresu třebíčští by vám řekli více

   Smazat
  4. NÉ JEDEN TATÍNEK, TO JEN JEDNA SLEPIČÁRNA.
   slepice do politiky nepatří. To už věděli ve starověku!
   Kdo měl tu čest dělat v partě se slepicema, ten jistě postřehl, že pokud mají nadřízeného, snaží se nepřetržitě vlézt mu do poklopce, né kvůli sexu, ale aby si zajistili místo na výsluní. Když budou moci šéfa nahradit, pokusí se při každé příležitosti jej zlikvidovat. A pokud mají vedoucí úlohu, tak vytvoří smečku, vyčlení jednoho na oko vypadajícího "alfa samce" pro svou pr cinu, s ostatními chlapy zametou kdykoliv dostanou příležitost. A s děvčaty, ty se k ní musí při každé příležitosti musí lísat a prokazovat jí podřízenost. Prostě, řídí se jenom pudy a vlastním prospěchem.

   Smazat
 7. Tatínek pani Jourové byl významný stranický funkcionář na třebíčském okrese hodně kovaný měl na starosti vše co se týkalo zbraní

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jedno je většině současných kádrů společné. Mají nějakého kostlivce ve skříni. Tu je to jejich vlastní minulost, tu je to minulost jejich rodičů. A táhne se to napříč Evropou. Připadá mi, že člověk s čistým štítem ani nemá šanci se v politice prosadit. Resp. by do ní ani nebyl vpuštěn. Nebylo by ho totiž čím vydírat.

   Smazat
 8. Tatínek pani Jourové byl významný stranický funkcionář na třebíčském okrese hodně kovaný měl na starosti vše co se týkalo zbraní

  OdpovědětSmazat
 9. Já bych na takovou kobylu nevsadil ani korunu.
  Je možné že ji nadopují,ale stejně nevyhraje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kulhava Herka /doura/a je zbytecny ji cumet na zkazeny zuby a vypelichanou , plasnivou kuzi...Tady ani zoufala snazivost nepomaha...

   Smazat
 10. Courová bez mozku s flanděrou v kapse a věcně na tripu....to je skutečně nicka,který mluví o věcech,kterým nerozumí.... je přesně jako JEDNIČKA TUPOLÁNEK!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jourová je husička. Jako huse kejhá a jako husa se stále uculuje. Nikdy jsem jí nemusel stejně, jako tu jejich vypráskanou partaj.

   Smazat
 11. Nečitelnost je společným znakem většiny partají. V jedné partaji najdete absolutní odpůrce migrantů stejně, jako absolutní vítače. Najdete v nich nepřátele Ruska na život a na smrt stejně, jako jejich přátele. Jedna část partaje by z EU okamžitě vystoupila, druhá Bruselu leze do prdele. Jak si má volič vybrat?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:17-jsem pro jeden volební "kraj" ČR a zákaz volit an block, jen kroužkováním. Mají to tuším na Slovensku. A informace o kandidátech, včetně národnosti a vyznávané víry. Jako volič mám právo to vědět. Tyto informace nepožaduji po sousedech,ti mi netvoří zákony a mezinárodní smlouvy. Když nebude chtít to politik zveřejnit, nemusí kandidovat. Každý zaměstnavatel i na menší pozice požaduje podrobný životopis bez záruky na přijetí.

   Smazat
 12. jen doufejme, že k tomu nedostane příležitost.

  OdpovědětSmazat
 13. Spíš by se k ní hodilo příjmení Joudová.
  V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
 14. Na Jourovou jsme se vždycky dívala s takovým zvláštním podezřením, že není všechno tak, jak je předkládáno. její problémy na ministerstvu, pak soudy a najednou takový výkop do Brusele. Její působení v EK je více než tristní. A Babiš by jí prý rád nominoval na prezidentku.
  Sims.

  OdpovědětSmazat
 15. ANO si právě odepsalo minimálně 5% z konečných volebních výsledků, tohle už nikdy.

  OdpovědětSmazat
 16. Prezident Zeman chce vyznamenat Waltera Komárka. Jeho syn to odmítl. Sionistická banda ANO se odkopává

  OdpovědětSmazat
 17. ano je vsema 10 pro eu a usa jsem pro SPD

  OdpovědětSmazat
 18. Taky jsem z paní Jourové rozpačitý. Platí zřejmě, že koho chleba jíš, toho veleb. Není pochyb, že komise EU je účelové těleso složené z nepohodlných jedinců ve vlastních státech. Myslím, že Babišovi vyhovuje vzdálenost Praha - Brusel.

  OdpovědětSmazat
 19. Jourová je jen další bezpáteřní, zaprodaný zmetek, bez morálky, studu a špetky rozumu. Fuj, hanba!!!

  OdpovědětSmazat
 20. Mám na dvoře 10 slepic,Jourová by mezi ně výborně zapadla,kohout pěkně nadrženej.Jourová to by bylo pošušňáníčko,něž kdákat voloviny v EU.

  OdpovědětSmazat
 21. To je otřesná ženská, vhodná tak jako sekretářka na okresní výbor TOP 09 v Třebíči. Morave

  OdpovědětSmazat
 22. 17.43. Komunisti u nas byli do velke miry naivni a taky "brainwashed " pomoci nekonecnych tvrzeni ,ze jde o vedecky komunismus.
  Usaci se ukazali velmi obratni v oblasti propagandy protoze meli zkusenosti ze "selling technique ". Barnum a jeden dalsi z mnoha expertu /ted si nemohu vzpomenout /,vynikali v uplatneni a efektivnosti reklamy , pouzivane tez k politickym cilum. Mam za to ze komunisti "propasli" hodne prilezitosti nam ukazat pravdu o zapade. /Mysleli si ze veda to zaridi/.
  Jedna z dalsich veci byla poslat kazdyho kam chce...My jako narod jsme vzdycky a tradicne /drive ucnove a tovarysi i mistri remesel atd cestovali i delsi cas po Evrope a ted to bylo zakazane. Jugoslavie, kde mohl kazdy cestovat a pobyvat v zahranici jak dlouho chtel , se proto nezhroutila !!! A tech veci bylo jeste vice...
  Hloupost je pak dvojiho druhu. Jedna z nich je hloupost skodliva a velmi nebezpecna...Taky proto,ze je vrchnost velmi rada pouziva a zneuziva pro jejich nezmernou a nevylecitelnou pitomost.Pryc s nimi.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.