Reklama

středa 12. října 2016

VIDEO: Další skandál Clintonové! Uniklé emaily odhalily, že její kampaň si zaplatila moderátory a novináře, aby manipulovali veřejným míněním! [CZ Titulky]

- VK -
12. 10. 2016   AENews
Kampaň Hillary Clinton čelí dalšímu skandálu. V uniklých emailech [1], které zveřejnil server The Intercept, byla nalezena komunikace vedení kampaně se stovkami moderátorů, redaktorů a reportérů amerického mainstreamu, kteří byli zpracováni a naverbováni, aby psali a vysílali pozitivně o Hillary Clinton, aby umisťovali na titulní stránky Hillary v nejlepším vyznění, aby byla v hlavních vysílacích časech v televizi a aby zakrývali a odsunovali do pozadí její skandály a negativní informace. The Intercept vybral z emailů několik desítek těch nejznámějších moderátorů a novinářů, kteří pro Clintonovou pracují a manipulují pro ní veřejným míněním.


Seznam prodejných presstitutů zahrnuje redaktory a moderátory takových mediálních kanálů jako jsou The New York Times, NBC, ABC nebo server Politico. Skupina těchto spřátelených novinářů a moderátorů je nazývána jako Super PAC (super smečka). Vedení kampaně kontaktovalo všechny tyto subjekty již dávno před započetím kampaně, jeden z dokumentů uvádí luxusní koktejlovou párty, kam byli novináři a moderátoři pozváni, aby ochutnali, jaké to je být mezi elitami. Když si zapnete americkou televizi, tak se potom nemůžete divit, že se člověku chce zvracet. Potom je jasné, proč CNN a americký mainstream falšuje průzkumy, proč vychvaluje Hillary Clitnon a plive na Donalda Trumpa.
 Trumpovo volební shromáždění.

 

Moderátorka radila černošce, jak má odpovídat na kameru!


Video nahoře zachycuje i další průser, ke kterému došlo na televizi CNN po skončení druhé prezidentské debaty. CNN se rozhodla, že udělá panelovou diskusi s nerozhodnutými voliči. Jenže… zvukař CNN, který už zřejmě dostal padáka, nechal zapnutý mikrofon před začátkem rozhovoru moderátorky s jednou černošskou ženou. Mikrofony zachytily, jak moderátorka nejprve mluví potichu, skoro šeptá a vyjevené Afroameričance napovídá, jak má v rozhovoru mluvit a odpovídat. Poté si moderátorka řekne, že je všechno v pořádku a začne mluvit nahlas a pokládat černošce předem domluvený dotaz. Na americké alternativě se doslova z tohoto zvrací, Američané na to reagují tak, že tohle už je naprosto přes čáru, že z nich televize (CNN) dělá debily.

  Zatloukat a zatloukat, a když to nejde, tak se to zamete!

CNN všechno popřela, že prý šlo o nedorozumění, byla to prý kontrolní skupina, která neslyšela debatu. Toto zdůvodnění je asi tak pravdivé, jako poslední zmanipulovaný průzkum CNN o tom, že Hillary zvítězila i v druhé debatě poté, co Donald Trump jí zpráskal jako psa a kvůli tomu Hillary zrušila na dalších několik dnů své mítinky s voliči. Už opět a znovu asi kvůli kašli. Americký mediální mainstream je plně zaplacený a v žoldu kampaně Hillary Clinton. Globalisté ani vlastně jiné nástroje v USA nemají, ale mediální kanály pracují zcela ve prospěch Hillary Clinton, snad jen s výjimkou Fox News a Seana Hannityho.

Ovšem to je druhý extrém, to je pro změnu anti-Clinton médium, takže objektivitu a nezaujatost aby člověk pohledal. Tu však nalézt lze. A je to překvapivé. Slavný kalifornský list Los Angeles Times je baštou demokratů, ale drží si určitý status nezávislosti už poměrně dlouho. No, a jejich poll tracker, což je průběžný ukazatel volebních preferencí v celých USA, ukazuje něco, co je v rozporu se všemi průzkumy ostatních globál medií v USA. Podle něho Donald Trump vede volební preference už od 12. září bez přerušení, momentálně o 2 procentní body [2].

Shromáždění příznivců Hillary Clinton…
Průzkum NBC, že Hillary vede o 11%, dělala firma Obamova poradce!

To je obrovské překvapení a je to zcela v rozporu se zbytkem průzkumů, které Trumpovi přisuzují mnohem méně, než kolik dávají Hillary Clinton. Poslední průzkum včera od NBC dokonce hovoří o tom, že Hillary po druhé debatě zvýšila náskok na 11 procentních bodů před Trumpem. Každý, kdo sledoval debatu, tak musí kroutit hlavou. A to kroucení lze i vysvětlit. Server Infowars přišel s odhalením [3], že průzkum pro NBC pořídila firma, které šéfuje bývalý poradce Baracka Obamy a asistent jeho kampaně z roku 2012, jistý Geoffrey Garin a jeho firma dostala před průzkumem několik peněžních tranží od kampaně Clintonové!

Chápete to? Je tohle vůbec možné? Poradce, který pomáhal Obamovi se znovuzvolením v roce 2012, přijme peníze od kampaně Clintonové a udělá průzkum se skupinou 500 respondentů (o polovinu méně, než má mít statistický vzorek), v nichž převažují výrazně Demokraté a výsledek od této firmy převezme NBC a veškerá americká média jako směrodatný průzkum? Nepřipomíná vám to něco? Není to náhodou přesně to, o čem jsme před 2 roky už psali [4] ve vztahu k českým průzkumovým agenturám?

  Prefabrikace průzkumů nutí lidi nejít volit svého kandidáta, protože průzkum nahlodá důvěru voliče v kandidáta a jeho šance na úspěch!

Politická partaj si zaplatí průzkumovou agenturu, ta udělá průzkum, aby byl ve prospěch kandidáta X, ostatní média průzkum převezmou, ochotně ho tlumočí a veřejné mínění a informační pole se začne měnit. Lidé, když to slyší jednou, neuvěří tomu. Když přijde druhý průzkum a opět ukazuje objednaný výsledek, lidé začnou pomalu věřit. A když to pokračuje, po nějakém čase je prefabrikovaný výsledek realitou. Ti, kteří podporovali někoho jiného, ti to vzdají a k volbám nejdou. Je to takové to: „Však průzkumy ukazují, že se do parlamentu Frantova strana nedostane, Karle. Tak to nemá cenu jít k volbám, ne? No jo, máš pravdu, Václave. Je to na prd. Průzkumy nelžou, říkali to v televizi…“

 …a shromáždění Bernieho Sanderse. Přesto vedení Demokratické strany raději Sanderse odstranilo a upřednostnilo Hillary Clinton. To je k zamyšlení.

Ve Spojených státech probíhá v této chvíli stejný proces jako ve Velké Británii před Brexitem, kde ještě večer před referendem létala průzkumová čísla o tom, že zastánci setrvání Británie v EU vedou o 7 až 10% a v Evropě byl klid, v Bruselu se dokonce o britském vystoupení ani nediskutovalo jinak, než v rovině vtípků a spekulací. A potom přišel den referenda, Britové nedali na průzkumy a šli volit. Mohutně. A výsledek všichni známe. Průzkumové agentury zalezly pod zem, ale nyní opět vylezly na druhé straně Atlantiku a zkouší prefabrikovat průzkumy proti Trumpovi. Poll tracker LA Times ukazuje a potvrzuje, že s americkými průzkumy a médii není něco v pořádku. Ještě nikdy se průzkumy takto nerozcházely.

Porovnání, kolik peněz vydává na TV reklamu tým Hillary Clinton a kolik tým Donalda Trumpa

Stejně tak je vidět obrovská hysterie uvnitř Republikánské strany. Ale ne kvůli tomu, že by se Trump nedostal do Bílého domu, ale kvůli jeho volebnímu programu, který děsí republikánské elity. Paul Ryan, šéf poslaneckého klubu Republikánů v Kongresu, se ostře navezl do Donalda Trumpa, že končí s jeho podporou. Trump mu na Twitteru odpověděl, že bez něho se mu povede lépe, alespoň Trumpovi spadnou okovy z rukou a bude moci svoji kampaň vést podle sebe a bez jeho zásahů. Trump překresluje Republikánskou stranu k politickému středu. To dosud Republikáni nezažili. Za Trumpem stojí „blue collars“, dělnická třída v USA, což byla vždy doména Demokratů. Trump chce spolupráci s Ruskem, jde proti Číně a to jsou pro Republikány strašné vize.

Moderátoři a novináři amerických médií na výplatní pásce Demokratické strany a kampaně Clintonové – Super PAC (Super smečka).
Bohužel, prefabrikace ovlivnila zřejmě i krajské volby v ČR. Přišlo málo lidí, mnozí uvěřili „průzkumům“. Alternativní strany potřebují voliče, kteří mají víru a odhodlání, bez ohledu na průzkumy, počasí a okolnosti. Rezignace na volby je splněným snem pro velké politické strany. Ty potřebují přesně to, aby co nejvíce lidí zůstalo doma a k volbám šli jenom jejich straníci a aktivní podporovatelé. Pokud veřejnost rezignuje na účast ve volbách, nelze dělat žádné změny. Příklad Brexitu ukázal, co lidé dokáží, když nerezignují a nevěří průzkumům. Z toho je třeba si vzít příklad.

 - - -
*Titulky ve videu zapnete tlačítkem „CC“ v liště videa.

-VK-
Šéfredaktor AE News

55 komentářů :

 1. Jestli ty volby nakonec budou, tedy jestli Trump do té doby přežije a Hitlary taky - nebo neodstoupí, a "vyhraje" Hitlary, tak bude v USA revoluce. Oni ti Američani jsou zvláštní národ. I když jsou po většině totálně vygumovaní médii, většina z nich (nevím jak je to u černých, pardon, u Afroameričanů) mají zakódovaný smysl pro spravedlnost, jako v těch westernech. Dobro a zlo. A když jim dojde, že se s nimi nejedná fér, tak berou spravedlnost do vlastních rukou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ač to českému uchu bude znít dost nelibě, Američané jsou vesměs lidé, pro které mravnost není jen fráze. Jak konzervativně tak liberálně smýšlející lidé mají víru v boha, často religiozní a ještě častěji spirituální. Jsou rovněž více než my přesvědčení, že více než co si myslí druzí záleží na tom, co si myslím já. Pravda je především to, co je ve mně, a ne to co si myslí druzí. Bůh stvořil člověka tak, aby hledal pravdu v sobě a ne aby hledal pravdu v tom, co říkají a chtějí prosadit ti druzí. Vzájemná důvěra je důležitá, ale má své meze.Je to především naše svědomí, která máme od boha, která je kompasem toho, co je a není správné. Dát na manipulátory a mocenské zájmy jiných lidí a institucí je hloupé a pošetilé. Myslí, že toto Američané chápou lépe než ostatní, rozhodně lépe než my. God save America!

   Vymazat
  2. To je jen jedna tvář Ameriky (USA). Ta druhá, odvrácená, ale také bytostně vlastní jsou masakry lidí po celém světě, ždímání světa ze surovin a lidských zdrojů, falešná propaganda a šmírování všude po světě, korumpování politiků a spolupráce s těmi nejhoršími režimy světa (Pinochet, Sadská Arábie, černí řečtí plukovníci, turecké vojenské junty, o Vietnamu a Koreji ani nemluvit). Jo, a Hirošima a Nagasaki...

   Vymazat
 2. Nerad se pletu do věcí, kterým nerozumím a po kterých mi je hovno. Přesto musím říct, četl jsem v jednom článku, že globalisté v ušácku mají skladem miliony umnělohmotných rakví a spousta ohrazených míst, něco jako u nás ubytovny pro migranty. Tak si říkám, proč asi?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. U nás ty miliony rakví připraveny nejsou, ale jsou tu jen rezervovaná místa pro hromadné hroby. Viz např. nevyužitý rozsáhlý pozemek nad vršovickým hřbitovem. To jsem si nevymyslel, ale jde o oficiální vyjádření magistrátu!!!

   Vymazat
  2. 12:56 to je standardní americká příprava na občanskou válku, která se už rozebíhá. Mimochodem, federál nakoupil i střelivo, připadá asi 5 kulek na jednoho obyvatele.

   Vymazat
  3. A mají taki 30000 gilotin,vedle jedné pózuje John Byden,proč a naco jich tolik mějí.Falmer.

   Vymazat
  4. Dej už pokoj s těma plastovejma rakvema. Taky věříš kdejakýmu blábolu.

   Vymazat
  5. 12:56 pouze pro upřesnění, ty rakve jsou pro čtyři trupy a jsou hermetické (kontaminace radioaktivitou?)

   Vymazat
  6. Kontaminace radioaktivitou v plastovým futrálu???

   Vymazat
  7. 15:32 doporučuji oslovit americkou agenturu FEMA přímo, co tím chtěl (americký) básník říci

   Vymazat
  8. Je mi fuk, co má FEMA ve skladech. Ale v plastovým boxu neodizoluješ ani olomoucké syrečky, natož radioaktivitu.

   Vymazat
  9. Tak to se nepletete,mají je uloženy v Nevadské poušti a jsou dokonce červené!Vloni se o tom psalo,bylo viděno ze satelitu,jak se převážejí a uskladňují.Připracují se na občanskou válku!A pokud vyhraje ta krvavá válečnice,tak tam bude..

   Vymazat
  10. Pruzkumy jsou zfalsovany aby pak bylo vse "normalni" , kdyz se pak zvoli podvodnejma pocitacema Hitlery. Protoze korupce na zapade dosahla urovne, kdy neco poctiveho vypada naopak nenormalne..Zlocinna historie cele rodiny Clintonu , by pak zajistila v normalnich casech uz davno trvaly pobyt za mrizemi .
   Vse to doprpvazi medilni zurive skreky silencu , placenych as vyhledem na odmeny po zvoleni Hitlery...Trumpnic takoveho neslibuje patolizalum.
   Vysledek je znechuceni vsude, kde korupce a zlocin jeste nedosahly podobne urovne...

   Vymazat
  11. V plastové rakvi - kupodivu - je možné izolovat (částečně) radioaktivní tělo. Pokud se kolem těla vyplní hlínou.

   Vymazat
 3. jo vazeni demokracie v praxi v rakousku tez zmanipulovane volby tak furt volte takovy odpad ktery se tam bude drzet zuby nehty u nas cssd vladly by s top09 komunistama kdyby situace nebyla vazna tak by to bylo smesne prima demokracie je nase zachrana co si lide odsouhlasej to bude

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale to není nic nového !

   Český novinář, redaktor, komentátor a podobná sebranka...
   se rychle zaučili od metod amerických kolegů, tak jsou výsledky téměř totožné:

   zločinné Rusko, Putin, Putin,Putin... ap.
   A samozřejmě oslavné EU a mírové NATO.

   Chce to, mít nějakého koníčka, nějaké zájmy, třeba i jen fandit sportu, ignorovat média, především ideologickou nalejvárnu ČT a hned se lépe dýchá.

   Já to takhle provozuju už 5.rok (rekreační zahrádkaření, bez televize, bez novin) a je mi fajn.

   Tak jednoduché je to, milánkové.
   Rozčilovat se kvůli té blbé mlčící většině nemá fakt význam...

   Vymazat
  2. Řekl bych - Jen spinkejte, "milánku" 16:18, ale vy se zajímáte když píšete na NR, a přitom jste v pohodě. To by se vám dalo závidět, kdybyste ovšem nenazýval ostatní "blbou mlčící většinou". Takže to s tou vaší pohodou zase tak "fajn" asi "fakt" nebude.

   Vymazat
  3. Anonymní12. října 2016 16:18 nam neni jedno co se tady deje az ti tu zahradku rozseka banda z afriky tak uz bude pozde

   Vymazat
 4. Clintonová - krvavá podváděná Killary je amorální prase bez špetky soudnosti a sebereflexe.Je to lidská zrůda a odpad....Zcela amorální a navíc částečně dementní...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. je to troska nad hrobem (někteří ji už pochovali a operují dvojnicí), která má tu smůlu, že patří do správné americké kasty (klanu), která musí přiliš mnoho dluhů splatit svým loutkovodičům ze zákulisí

   Vymazat
  2. Premyslim nad necim podobnym , velmi dlouha asociace s nemocnym zvrhlikem, pak ukazuje na nenormalnost jejich zivotu a zdeformovani samotne Hitlery ,/a nachylnost k snadnemu zdeformovani/ jestlize kdy byla vubec normalni. Ale uz kdyz byl Clinton guverner, opatril Hitlery pravni kancelar a kdyz vysly jeji podvody najevo, /real estate/ "obetoval" /mozna musel/ se za ni partner a sel do vezeni !!!
   Clinton zrejme nemel zadne zabrany ani opatrnos tpripachani jeho cinu , kdyz mel mit projev nasel holku za 200 a to melo prednost. Ze studii bylvyhozen /jenom/ proznasilneni. Pro jine velmi trestne !!

   Vymazat
 5. U nás nemusí nikdo novináře podplácet aby manipulovali veřejným míněním ve prospěch toho správného člověka nebo strany. Ti to dělají buď dobrovolně (většina novinářů jsou stejně patolízalové tíhnoucí k mocnipánům, tzv. "presstituti")) anebo to prostě dostanou příkazem z hora. Kdo se nepodřídí, má okamžitě padáka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale to neplatí jen na novináře; vzpomínám, jak lidé souhlasili s režimem, jelikož "jinak by se jejich děti nedostali na vysokou". A každý, kdo se potom na výšku nedostal, jelikož prostě na to neměl, se po roce 89 stal disidentem.
   On třeba jen takový pojem "hrdinství" je značně relativní: muslimský radikál se musí odpálit, zatímco čechovi stačí boj s vlastní rakovinou, zatímco obětování života vlastního života je pro něj projevem zbabělosti. Bude těžké s takovým materiálem přežít dalších 10 let.

   Vymazat
 6. Nejkouzelnější bylo, jak hodnotili propagandisté ČT posledního duelu Trump-Clinton. Jako přes kopírák od CNN, servilita a patolízalství až za hrob (spíše do hrobu). Náš sračkomet má smůlu, věřím hodnocení z netu - viz třeba http://aeronet.cz/news/video-donald-trump-rozstrilel-hillary-ve-druhe-debate-na-maderu-natolik-az-obecenstvo-v-sale-zacalo-aplaudovat-a-moderatori-zacali-ztracet-nervy-cz-titulky/

  OdpovědětVymazat
 7. Podle ruského politologa Andreje Piontkovského je situace velmi podobná posledním měsícům Stalinova života, zimě na přelomu let 1952 - 1953. Tehdy sovětský vůdce zcela vážně připravoval jadernou válku.

  Tak jako na přelomu let 1952 - 1953 většina vládcova okolí začíná být nespokojena. Rozchod se Západem podkopává hromadění jejich osobního bohatství i jejich plány do budoucna. Existují ovšem výjimky, jako náčelník generálního štábu Nikolaj Patrušev, který vyzývá k vyhrožování jadernými zbraněmi.

  Existují tedy objektivní důvody pro to, aby elity šly proti Putinovi, ale neexistuje institucionální mechanismus, který by umožnil krok potřebný pro přežití Ruska a možná celého světa.

  Na konci Stalinova života existovalo alespoň politbyro, které omezovalo osobní moc jednoho člověka. Po Stalinově smrti dokázalo dokonce odstranit Chruščova. Jednoduše řečeno, byl po ruce obranný mechanismus proti šílenému vládci.

  Je tragické, že v putinském Rusku už ani takový mechanismus neexistuje. Země začala připomínat Severní Koreu ve větším vydání ohrožující svět jadernými zbraněmi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak jsem se podíval na analýzy a předpovědi toho politologa. Je to stejná liga těch fištejnů a jím rovných, a ze stejné líhně.

   Vymazat
  2. 14:24,aspoň te nemusím parodovat.Falmer.

   Vymazat
  3. asi to bude ve skutečnosti Rus polského původu, to hovoří za vše

   Vymazat
  4. Dej si pohov, Pepku Andrejoviči Vyskoči 14:24, tady nikoho neoblbneš ani sprostotama, které na NR denně píšeš, ani "rafinovanýma" kecama stejného blbce, jako jsi ty sám.

   Vymazat
  5. 14:24 - Hned jsem si myslel, že to někde asi četl. Tohle normálního člověka nenapadne ...
   PB

   Vymazat
 8. Nová aféra Watergate - Clintongate?

  OdpovědětVymazat
 9. Četl sem Nostradamove proroctví,a vjedné čtiřvěrší píše že jedna zlá žena neviěstka babylonu uvede svět do záhubi.Není to Hilary?Falmer.

  OdpovědětVymazat
 10. Hillary uz vede o 9%. Chudak Putler, sveho blbecka se v Bilem dome nedocka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Blbost, blbost, blbost! Masmediální sračkomety vedou propagandu v tom smyslu, že Rusko chce Trumpa. Opak je pravdou! Trump je dobrá volba pro USA, ale špatná volba právě pro Rusko a zbytek světa. U Clinton platí opak. Clinton je dobrá volba pro Rusko, špatná pro USA, protože Ameriku dorazí, protože chce jet beze změny ve starých kolejích (čím hůře, tím lépe).

   Vymazat
  2. Hitlary vede leda tak krávu za voscas (doma nikdy nestíhala). Asi čerpáte z "oficiálních" údajů amerických médií (typu CNN), kterým věří už jenom třetina amerických voličů.

   Vymazat
 11. Hitleri Klingon připomíná Kennedyho.
  Myslím, že jede na stejných fetech jako on.
  Je stejně oteklá, její šílený výraz ukazuje, že je závislá na fetu.
  Kdyby Kennedyho nepicli, do čtyř let by umřel na selhání organismu.

  OdpovědětVymazat
 12. Ale kdeže selháni organizmu,kdo se neoconum nevidí,toho chladnokrevne odstráni.

  OdpovědětVymazat
 13. Kolik je asi u nás podobně podplacených novinářů.
  Proto nevychází různě předpovědi průzkumových agentur.Když člověk trochu uvažuje,ono je to úplně jedno,který kandidát zvítězí,stejně se budeme klepat strachem co provedou,jen aby zlepšily finance státu.

  OdpovědětVymazat
 14. Vzpomeňte si, jak naše přiblblá média před lety brojila proti Obamovi a jak to dopadlo přesně naopak! To samé se propagandistům stalo při volbě českého prezidenta, Swarzenber osterouhal mrkvičku, i když byl u sračkometů volba number one. OPĚT SE JIM DOSTANE PO ZÁSLUZE, TĚM NAŠIM DEVKÁM PRODEJNÝM!!!

  OdpovědětVymazat
 15. kdo ma prachy a chce zlate koryto tak vyhraje a ten kdo je nema tak se musi zadlužit minimalně tolik aby přebil soupeře vyhral tento turnaj a pak si užival milony milionu dolaču nějaci trotlove co jakoby fandi jednomu či druhemu jsou jen k tomu aby za kousek chleba a ohlodanou kost hrali radostne křovi štěstim bez sebe že jsou v tivi protože kdo nebyl v tivi jakoby nikdy nežil bohužel už to neplati že toto se muže jen juesej nějaky kobliha u nas už to dokazal levou zadni a jak je narodni zvyk už mu stavi mohylu ikdyž ještě běha po lese

  OdpovědětVymazat
 16. Je silena vzdyt se podivejte na ten ksicht stejne jako to rekl Trump o te maskare Fioryne "tohle by jste chteli za presidenta?"A hlavne je to pouzitelny idiot proto ji vsichni ti co se valeji bez prace poruznu v ruznych institucich za VELIKE penize tolik chteji do funkce -status quo-.Nejhorsi je na tom ze Trump zacina skutecne vadit establishmentu jak republikanu tak democratu vlastne jednomu ,ty strany to je jen fraska pro idioty v rade venku.Ted prave mluvi Trump a myslim ze to je zatim jeho nejostrejsi projev proti tomu zkorumpovanemu systemu v USA.Musime mu prat aby vyhral a hlavne aby na nej nekde nespadla nahodou traversa jak je zvykem v democracii kdyz nekdo si dovoli vybocit z rady.CIA nikdy nespi a hlavne ten co ji vede ted to je zruda od pohledy snad chodi zabijet v noci jako hobby.

  OdpovědětVymazat
 17. Vyhraje ten, kdo ovládá sčítací počítače. Snad nejste tak naivní, že ten kdo vraždí po celém světě, bude spoléhat na nějaké volby.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty samé pičoviny jste mektali před Brexitem, pitomečci.

   Vymazat
 18. Já dlouho pátrám po tom, co jsou to ty stále proklamované "západní hodnoty". Už to vím!!!!!
  Tím spíše zůstanu u svých hodnot východních :o)))) Naši mě vychovali asi celkem dobře a nemusím se za sebe stydět.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také islamisté nenávidí "západní hodnoty". A také se za sebe nestydí. Rodiče je vychovali dobře.
   Patříte prostě do vybrané společnosti.

   Vymazat
  2. 21.OO Nejsi padlý na hlavu?Ty pobuchy musíš nacpat všude? Hlavně, že sis vrtnul a ukojil ses.To je logika, to by se jeden po.Bylo mi jasné, že se najde něco takového zblblého. Dále bez komentáře.

   Vymazat
 19. kdepak je banoon felch honolulu?
  chef

  OdpovědětVymazat
 20. jj felching ti asi pujde dobre s tim baboonem! sam si sobe vinen napadls mne prvni ya felch-jsem rad ze sis nasel vysvetleni a pokracuj urazkami dale a vychutnam si te jeste vice ty buzno!!!
  chef

  OdpovědětVymazat
 21. Za kolik stříbrných si ty Jidášky musely tak najednou vzpomenout na Trumpovo sexuální obtěžování.....zrovna,když na Hitlery vyplouvá jeden průser za druhým a na toho jejího pyšného kuřbuřta Billika taky!

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.