Reklama

pondělí 10. října 2016

VIDEO: Donald Trump rozstřílel Hillary ve druhé debatě na maděru natolik, až obecenstvo v sále začalo aplaudovat a moderátoři začali ztrácet nervy! [CZ Titulky]

- VK -10.10.2016 AENews
 

Druhá televizní debata prezidentských kandidátů Donalda Trumpa a Hillary Clinton, která proběhla v noci z neděle na pondělí středoevropského času, se zapíše do historie. Nejtvrdší, nejhrubší a nejbezohlednější debata všech dob, ve které očekávaně zvítězil Donald Trump, což se skřípajícími zuby přiznávají i mainstreamová média [1]. 
Donald Trump vypálil na Hillary Clinton celý arzenál jejích kauz a přešlapů a ještě k tomu přidal výhrůžku vězením, že pokud se stane prezidentem, pověří generálního prokurátora, aby se začal zabývat kauzami Hillary Clinton. Nejostřejší slovní výměnu zachycuje šestiminutové video nahoře, ke kterému jsem udělal titulky. Sledoval jsem na CNN celý přenos a to, co se dělo během debaty, to je naprosto neuvěřitelné.

Druhá televizní debata byla drsným divadlem pro silné povahy.

Začátek byl velmi vlažný a Trump se držel zpátky, protože moderátor CNN Anderson Cooper, který je doslova posedlý podporou Hillary Clinton, vypálil na Trumpa otázky ohledně jeho výroků o ženách z doby před 11 lety, video jsme přinesli zde. Donald Trump se za výroky omluvil, ale zcela jasně uvedl, že šlo o pokec mezi chlapy, který prostě může mít takovéto obrysy. Jde pouze o slova, jak zdůraznil. Na rozdíl ovšem od Billa Clintona, který je násilník a čelí obvinění z několika znásilnění. Donald Trump pozval několik jeho obětí přímo do sálu do první řady. Hillary Clinton se snažila nedat na sobě nic znát, ale když Trump vyjel s kauzou Billa Clintona a jeho násilí na ženách, Hillary se svého manžela vůbec nezastala a řeč odvedla bokem. Pozorovatelé si záhy všimli, že Hillary Clinton toto velmi zasáhlo a do konce debaty se už z toho nedokázala dostat a Trump jí doslova ugriloval.


Trump Hillary uválcoval, takže CNN si musela zfalšovat další průzkum!


Americká mainstreamová média jsou v šoku. CNN dokonce opět přišla se zfalšovaným průzkumem [2], že debatu opět vyhrála Hillary, ovšem opět se ukázalo, že jde o prefabrikaci, neboť opět jako minule, i tentokrát použila CNN zmanipulovaný reprezentativní vzorek, ve kterém bylo zastoupeno 58% Demokratů a 42% Ostatních, mezi něž patří nejen Republikáni, ale i nezávislí. CNN se už ani nepokouší naznačovat nezávislost, do průzkumů už zahrnuje jmenovitě jenom Demokraty a Ostatní. Podle tohoto zfalšovaného průzkumu měla Hillary vyhrát 2. debatu se ziskem 57% a Trump získal jenom 34%, což je naprosto zoufalá snaha CNN ovlivnit veřejné mínění, které se provalilo v samotném sále, kde probíhala debata. To stojí za povšimnutí, protože televize toto nedokázaly zakrýt.

Trump v jednom ze svých útoků proti Hillary.

Když Donald Trump prohodil poznámku na adresu Hillary, že by skončila v kriminálu, ozval se v sále mohutný aplaus, který v zoufalé snaze museli oba moderátoři CNN, kteří vedli debatu, začít krotit a upozorňovat publikum, že aplausem ztrácejí čas. Nervozita moderátorů ve druhé polovině debaty by se už dala krájet. Trump válcoval Hillary kousavými poznámkami, které několikrát vyvolaly opět reakce publika a moderátoři začali Trumpa přerušovat. Velmi přesně hlídali Trumpovi dvě minuty jeho řečí a když lehce přetáhl čas, začali ho přerušovat. Hillary několikrát mluvila skoro o minutu déle bez jediného přerušení ze strany moderátorů. To je další věc, které si všimly nezávislá média a pozorovatelé. Samotné reakce publika jsou však opravdu k zamyšlení.


Trumpovi aplaudovali, na Hillary bučeli!


Jde totiž o následující fakt. Osazenstvo publika vybíral Gallupův institut, což je renomovaná průzkumová agentura a hosté byli identifikováni jako nerozhodnutí voliči, tedy nezávislí. To je skupina voličů, která nemá ideologickou profilaci a volí jak demokraty, tak republikány. Z reakcí publika a aplausy na Donalda Trumpa však odhalily něco, co mělo zůstat skryto. Nálady voličů k Hillary Clinton. Když totiž Hillary několikrát zkoušela odrazit Trumpův útok a řekla, že co říká Trump, že to není pravda, tak obecenstvo začalo na ní bučet na znak ostrého nesouhlasu. I tento moment zachycuje video nahoře. Tyhle malé drobnosti v televizi zaniknou, ale při rozboru dávají velmi reálný obraz o tom, jaká je skutečná voličská nálada v USA. Jestliže nerozhodnutí voliči a nezávislí, které pečlivě vybere Gallup, skandují a aplaudují Trumpovi a bučí na Hillary, je zcela jasné, kolik hodin udeřilo.

Dcera Chelsea Clinton a otec Bill Clinton s vyděšeným výrazem ve chvíli, kdy Trump mluví o Billovo znásilněných ženách.

Za únikem nahrávky z autobusu stojí možná vedení Republikánské strany!


Poslední informace odhalují z americké alternativy další šok. Podle nich to vypadá, že uniklou nahrávku z atubousu, kde o Trump hovoří o ženách, vypustila do médií přímo republikánská strana [3]. S informací přišel Jerry Falwell a uvedl, že se dokonce může jednat o spiknutí neoconů mezi Republikány, kteří se děsí obrovské lidové podpory, která se Donaldu Trumpovi v USA dostává. Republikáni chtěli jiného kandidáta, svého neocona jako protikandidáta Hillary, ale Trump se jim doslova vymkl z podkontroly, protože Trump si hradí volební kampaň sám a nepotřebuje peníze Republikánské strany. Jeho kampaň funguje se zlomkem rozpočtu, jaký má k dispozici Hillary. A to prostě Republikány děsí. Mnoho členů Republikánské strany má své obchodní aktivity v cizině, zejména v Číně a Trumpovy vize amerických reforem a navracení podniků do USA doslova některé republikány děsí k nepříčetnosti. Nemohou ho totiž už odvolat, tím by si rozvrátili vlastní stranu před svými voliči, ale mohou alespoň se pokusit zabránit tomu, aby volby Trump vyhrál. A proto ta špína a nahrávka z autobusu. A pozor, ve videu nahoře Trump také obviňuje Republikány, že pomohli v Kongresu lobovat za beztrestnost Hillary v kauze jejích emailů. Takže to vypadá, že Trump tuší, odkud vítr fouká.

Mainstreamová média zcela zakrývají masovou podporu Trumpovi mezi obyčejnými lidmi.

Že se může jednat o spiknutí, to dokazuje závěr videa nahoře, kde Hillary už na konci je s nervama úplně v koncích a začne Trumpovi tykat. Vmete mu do očí, že jeho kampaň vybuchuje a republikáni od něj odchází. Tahle poznámka, která zazněla před miliony diváků, může ale zapůsobit přesně opačně. Voliči viděli na vlastní oči reakce publika v sále, viděli a slyšeli o skandálech a zločinech Clintonové a její rodiny a Trump řekl na televizi to, o čem už léta píše v USA pouze americká alternativa, ale mainstream o tom mlčí. Hillary Clinton si opět celý večer hlídala svůj úsměv, ale několikrát bylo patrné, že Trump zasáhl opravdu do živého, kdy jí úsměv zmizel. Od úseku debaty ohledně jejího manžela Billa Clintona to bylo velmi často.

Americký mainstream pochopil, že Hillary Clinton je obtěžkána tolika vážnými skandály, které ve srovnání s pseudoskandály Trumpa (sprosťárničky v autobuse, daňové odpisy ztrát) jsou úplně na jiném levelu, že prostě nestačí jenom manipulovat průzkumy. Veřejnost to cítí, Trumpovi dokonce aplaudují v debatě, když zaútočí na Hillary. S tím se nepočítalo, to mainstream opravdu nechtěl a průběh debaty a výkon moderátorů naznačil, že globál média v USA začínají ztrácet nervy. Třetí a poslední debata bude 19. října. Uvidíme, co se do té doby ještě stane.


*Titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem „CC“ v liště videa.

-VK-
Šéfredaktor AE News

35 komentářů :

 1. doufam ze to vyhraje zrusi nato a skonci vsiva eu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I kdyby vyhral a on nevyhraje, tak se vubec nic nezmeni, bude jen dalsi loutka v rukach zidovskych bankeru jako vsichni pred nim.

   Vymazat
  2. Leda by jej začali vydírat, kurvy. On má peněz dost, na nějaké pindostánské fanatiky může házet bobek.

   Vymazat
  3. ČT včera mlela dokola,že Hillary vede o 11%bodů!

   Vymazat
 2. Mam radost, nad vcerejsi vyhrou Donalda Trumpa !
  On byl poslan prozretelnosti, aby zabranil rozkladu, teto krasne zeme !

  Ale ani zdaleka to nema jeste vyhrane ! Zatim co napr. Neocons jsou jeho otevreni nepratele, tak GOP (vedeni republicansske strany), proti nemu INTRIKUJE za jeho zady.
  Co oni jeste vymysli do voleb za lumparny, je pouze v dohadech !

  Dalsi vec o ktere se nepise a v Evrope lide o ni nemaji predstavu je velka exploze nenavisti od cmoudu proti belochum.

  Officialne se to jmenuje - Black on White Violence and anti white Racism.

  14 mesicu mela Hillary ohnive proslovy k cernochum, jak jim je ublizovano. (Chtela jejich hlasy.) Vyustilo to v napadani a terror v nekterych castech nekterych mest.
  Ve stejnou dobu stetky officialniho tisku terrorizovali policii za xenofobii a "rasismus".
  A ve stejnou dobu Soros - dedek nesmrtelny, pumpoval penize do proti-belozskeho hnuti Black Life Matter.
  TI VSICHNI budou hlasovat pro Hillary.

  Snad pod vedenim Trumpa bude znovu zaveden zakon a poradek a bude se respektovat realita ! Policie bude posilena !

  Dalsi veci o kterych se v Evrope nepise a ktere musi Trump napravit je zdravotni system. Obama ho znicil !

  A pasovani tech nejtesich drog z jizni Ameriky. (Heroin). Nektere oblasi Ameriky jsou silne zamoreny touto smrtelnou drogou a mladi lide umiraji.
  Ma hodne prace pred sebou pristi president Donald Trump.
  nick honolulu  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Z jizni ameriky se pasuje prevazne kokain a male mnozstvi heroinu, vetsina heroinu se pasuje nebo dovazi diky CIA z Afghanistanu kde si to hosi sami hlidaji aby meli prostredky na dalsi black operations

   Vymazat
  2. Co je na USA krasneho krome scenerie? Je to nejodpornesi seskupeni tech nejhorsich charakteru co na svete existuji. Public in general are a pack of rotten brains from mcdonalds and the CNN not interested in nothing more than stupit football and abhoring sitcoms.

   Vymazat
  3. Nedělám si iluze:
   1.) Trump bude nakonec kůň té stejné mafie jako Hitlery, jenom je hůř ovladatelný a v některých věcech snad trochu rozumnější než ta šílená Rozparovačka;
   2.) v případě nutnosti je mafie stojící za Clintonovou schopna nakonec přece jenom volby zfalšovat bez ohledu na cokoliv.

   Vymazat
  4. Navazuji na Vláďu z Brna
   A nedělat si iluze nejen o průběhu voleb, ale ani o případném vládnutí D. Trumpa.
   Hillary se zdá jako řízená a on jako neřízená střela. Skutečnost ale bude poněkud jiná. I on bude mít koridor daný poměry v zákonodárných sborech a v Nejvyšším soudu, nemluvě o řetězech od vojenskoprůmyslového komplexu, o velké samostatnosti Pentagonu, CIA a dalších služeb a FED, a o špagátech od petrolejářů, farmaceutů a bankéřů. Kromě nich v tom budou mít svoje housle šéfstvo republikánů a tým poradců. To, že nájemník Bílého domu je nejmocnější muž planety, je iluze, fráze.
   Ani nejuchejme, ani neplačme, nechť už tam bude kdokoli. Rozhodně bude namístě dělat vlastní politiku za potřeby a zájmy občanů ČR, za mír, životné živnotní prostředí, za spravedlnost. USA jsou sice mocné, ale i svoje bezohledné zájmy musí jejich věrchuška balit do líbivých demokratických obalů, takže je vždy možné jim notně zkomplikovat nějakou mediální legendu kryjící jejich zájmy, viz někdejší radar Národní raketové obrany USA (nikoli ČR či Evropy) v Brdech. Na nás proto bude v příštích sněmovních volbách minimalizovat zastoupení vazalů, aby, ať už budou vztahy s USA napjaté nebo přátelské, nebyla ČR v předklonu.
   KR

   Vymazat
 3. 23:57 neni to tak jednoduche. On je dokazal rozdvojit.
  Oni nejsou jednotni a hadaji se vzajemne.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 4. To co se vcera stalo, je velke posileni prestize ceskeho presidenta Zemana..! Oba dva (president Zeman & Trump) maji stejne nazory napr. na immigraci i kdyz o tom vzajemne ani nevi.

  To co se vcera stalo klasifikuje kazdeho clena prazske kavarny na titul POLOMOZEK !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 5. TO NADŠENÍ Z TRUMPA BYCH HODNĚ BRZDIL,JDE TOTIŽ O VOLITELE,KTERÉ BUDE MUSET TRUMP ZÍSKAT A JE OTÁZKOU,ZDA POCTIVĚ BUDOU TRUMPA VOLIT.OSOBNĚ SI MYSLÍM,ŽE SE VŠE,I V ČR,FALŠUJE VE PROSPĚCH DAREBÁKŮ,CO SE ZAŠTIŤUJÍ OBČANY,ALE KONAJÍ PROTI JEJICH VĚTŠINOVÉ VŮLI.TAK SLYŠÍME,ŽE OKAMURA JE EXTRÉMISTA A TRUMP NEBEZPEČÍM PRO USA.VÝSLEDEK DEBATY KOMENTOVALA LEVIČÁCKA CCN TAK,ŽE TRUMP DRTIVĚ PROHRÁL.LEŽ,JAKO VĚŽ, ALE CO S TÍM UDĚLÁTE,ŽE.PŘESTO DRŽÍM TRUMPOVI PALCE.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mate pravdu 100%, elity si vzdy "zvoli" jejich loutky. Nezalezi jak lide voli ale kdo pocita hlasy

   Vymazat
  2. Situace se nahle otocila do problemu...
   Protoze mnoha odhaleni prihlasila Hitlery do souteze o ZLATOU MRIZ !!!
   /Meli jsme tuhle soutez uz za komunismu./

   Vymazat
 6. Trump ze sebe znovu udelal blbce. Prasak sice neprohral tak hrozne jako minule, ale prohral.
  Uz na neho sere i vetsina republikanu.
  Tohle vam komunisti nevyslo.... :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi tu debatu asi nesledoval, že? Jinak bys tady nemohl hýkat ty ptákoviny. To jako chceš, opakující se, hýkající oslíku říct, že ti Američani, kteří podporují Trumpa jsou komunisti? To máš v hlavě skutečně tolik nasráno, že nedokážeš vypotit ani náznakem něco inteligentnějšího? A kdo vlastně jsi, ty nulo, zoufalý trolle?

   Vymazat
  2. Palmere,ty obřezanej opičáku,tady tě diskutující nemají moc v lásce......,ale výdrž máš,to je fakt!

   Vymazat
  3. 4:44 zoufalá nulo, ty když něco v noci vyroníš, to je fakt dílo, pitchovina největšího zrna. Tvůj bolšanský dementní fotr zplodil nevzdělaný odpad.

   Vymazat
  4. 4.44....se nemůže dočkat. až budeme ve 3. světové válce spálený na uhel

   Vymazat
 7. 4:44
  A podle litery paragraf šavle,zdechnul jsi opilče a udavači Havle!!!!!A tebe to čeká taky,ty zdegenerovaná reklamo na záchytku!!!!!

  OdpovědětVymazat
 8. 4:44 .. cela Amerika poskakuje radosti nad vcerejsim viteztvim Trumpa a Ty nam zde budes povidat Tvoje hovadiny, Ty dobytku zdrogovany/menecenny.

  AT ZIJE DONALD TRUMP ! Seslany andeli zachranit svet pred hnisavymi rakovinymi vredy, jako jsi Ty.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 9. Ale tie výsledky tesne po debate boli pozoruhodné. Ako keby už väčšina Ameriky bola proti Trumpovi.

  OdpovědětVymazat
 10. 4:44
  boze ty jsi ale debil, pokud jses provokater a na to sazim ze jses, pak jses dvojitej debil.

  OdpovědětVymazat
 11. Volební hrátky jako show. Nic než show pro diváky, kteří nemohou změnit děj hry. T

  OdpovědětVymazat
 12. Busch junior vyhrál volby podvodem a vládl osm let ve kterých udělal ty největší zvěrstva v podobě válek proti státům které sice nesplňovaly západní normy demokracie, ale byly stabilní a v regionu byl klid. Dnes díky USA probíhá nekonečná válka ve prospěch zisků zbrojního průmyslu USA a hrozí třetí světová válka ve které si mysli USA že dosáhnou ještě větších zisků. Volby v USA vyhraje ten, kdo zajistí maximalizování zisků zbrojního průmyslu, a o to se už ti, co vodí loutky, postarají.

  OdpovědětVymazat
 13. Američané už 200 let pokládají životy pro pár vyvolených jež chtějí ovládnout modrou planetu.
  Obrat započal Erdogan a pokračovat bude Trump,pokud nedopadne jako Kenedy.Věřme že ne.

  OdpovědětVymazat
 14. Americké F-18 v ruských barvách.....false flag ...https://www.rt.com/viral/362321-us-jets-russian-colors/

  OdpovědětVymazat
 15. Americké F-18 v ruských barvách.....false flag ...https://www.rt.com/viral/362321-us-jets-russian-colors/

  OdpovědětVymazat
 16. Je otazné zda TRUMP něco skutečně změní. USA jsou na hranici finančního bankrotu a ani nepokryté vykrádání kolonií jako Německo, Japonsko, Británie a Francie už je nezachrání. Myslím, že pokud bude pan Trump chtít něco změnit a nepřizpůsobí se jako kašpar Obama čeká jej jistá smrt v podobě jedu, kulky nebo náhlé nebezpečné nemoci. Tahle gaunerská země s tím má bohaté zkušenosti a umí to uplatňovat po celém světě. Řada mrtvývh politiků by mohla vyprávět a řada ještě živých o tom vypráví (třeba Fidel a nepočítaně pokusů o jeho likvidaci, ale i nežijící DeGaul). Merkelka ví moc dobře proč si nachcala do textilu a poslouchá jako cvičená opice. Nemluvě o Holandovi a chlastajícím Junkersovi a dalších.

  OdpovědětVymazat
 17. Tou hrozbou (utrousil to jako nenávistnou poznámku) to samozřejmě naprosto pohnojil a to i kdyby předtím náhodou vedl, jakože prakticky nikdy nevedl
  http://www.realclearpolitics.com/epolls/2016/president/us/general_election_trump_vs_clinton-5491.html
  Jednak na to US prezident nemá právo a tím se vlastně pasoval do role možného diktátora. V neposlední řadě může tímto vyvolat u oponenta existenční strach, což je pro další souboj nedobrá strategie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:45 Všiml jste si, jak bouřlivou souhlasnou reakci publika tato poznámka vyvolala? Přečtěte si v článku odstavec "Trumpovi aplaudovali, na Hillary bučeli!", kde je složení publika podrobně popsáno. Z toho jasně plyne, že to nepohnojil. Právě naopak, vyslovil názor mnoha lidí.

   Vymazat
  2. Stačí, když řve pár lidí a je to slyšet. Krom toho byli instruováni a slíbili, že se nesmí hlasitě projevovat, což nedodrželi. Takže o takových si lze myslet to nejhorší.

   Vymazat
  3. D.T.: ...a těch 33 tisíc e-mailů teď chybí..., pokud já zvítězím, tak já nařídím generálnímu prokurátorovi, aby zajistil zvláštního prokurátora, který se zaměří pouze na vaši situaci, protože nikdy se neobjevilo tolik lží, tolik klamů, nic takového se nikdy neobjevilo, bude zvláštní státní zástupce, protože já když mluvím s lidmi z této země, jsou naštvaní, lidé kteří dlouho pracovali pro FBI jsou naštvaní, nikdy nic takového nebylo, že tolik e-mailů vyteklo, vy jste byla předvolána k soudu, pak jste smazala 33 tisíc e-mailů, a pak jste je zcela vymazala ze záznamu, což je velmi drahé, takže zajistíme zvláštního prokurátora, který se na vás zaměří a víte proč? Protože životy lidí byly zničena za to, že udělali jenom pětinu toho, co jste udělala vy a za to byste se měla stydět.

   H.C.: Všechno co teď řekl naprosto není pravda, ale nijak mě to nepřekvapuje, řekla jsem, že není možné neustále ověřovat fakta, která Donald říká, pořád chtěla jsem mluvit o tom, jak životy lidí zlepšit, ale nedostala jsem se k tomu, otevřete-li si stránky hillaryclinton.com, tam můžete kontrolovat fakta ... ono je moc pěkné, že někdo, kdo má takový temperament, Donald Trump není v této zemi zodpovědný za právo.

   D.T.: Protože vy byste byla ve vězení.

   Na to následoval velmi hlasitý jásot publika, zdaleka největší za celou debatu, moderátor se snaži diváky razantně utišit slovy, že tím plýtvají časem.

   Poznámka: existují věrohodné názory, že tím v daných souvislostech spáchala trestný čin a já si docela myslím, že kdokoliv jiný by se federálnímu vyšetřování nevyhnul.

   Vymazat
 18. To je ako volbu v Litve. Socialisti podľa prieskumu jednoznačne viedli, ale skončili tretí. Prieskumy sú podvod, niečo ako štatistika!

  OdpovědětVymazat
 19. Videl jsem jenom kus toho ,.ale kdyz doslo na jeji prusery jeji rodiny , byl Bill vydesenej k smrti , ze dojde na jeho zlociny , dale skutecnost a zlocinnost, neschopnost a nemohoucnost mimo zvaneni pod vlivem drog, Hitlary vykreslena plne . Bylo to dost hrozny a bylo toho moc a nebylo to zdaleka vsechno !!!. .Ja bych to okamzite vzdal.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.