Reklama

sobota 8. října 2016

VIDEO: A je to tady! Náčelník generálního štábu amerických ozbrojených sil v děsivém projevu začal vyhrožovat Rusku, Číně a globalistům zničující válkou! [CZ Titulky]

- VK - 
8.10.2016  AENews

Náčelník generálního štábu amerických vojsk gen. Mark Milley ve svém šokujícím projevu [1] ze 5.10.2016 zaútočil na Rusko, Čínu, Írán a Severní Koreu dosud nejostřejším prohlášením, které kdy za posledních několik dekád se ozvalo z amerického Pentagonu. 

Generál Milley ve svém projevu naprosto flagrantně vyhrožoval celému světu, že kdokoliv se pokusí ohrozit současný americký styl života a kdokoliv bude odporovat Spojeným státům, toho americké ozbrojené síly domlátí takovým způsobem, jako ještě nikdy předtím. Generálův projev musel v Moskvě rozsvítit červená tlačítka poplachu, protože takovéto ostré výroky z úst náčelníka amerických vojsk přicházela naposledy v 50. letech minulého století v dobách McCarthyismu. Americké neúspěchy v Sýrii, Rusy vybombardovaný americko-izraelský bunkr v Aleppu [2] a ruské pozastavení likvidace plutonia tak nyní přineslo nejostřejší reakci šéfa amerických generálů. Situace eskaluje. Někdo se tomu diví? Tohle má jasné parametry neodvratné konfrontace. Zásadní body z jeho projevu jsou zachyceny ve videu nahoře, které jsme převzali od Infowars a já jsem k němu vytvořil titulky.

Gen. Mark Milley otevřeně vyhrožoval Rusku a celému světu.
Z projevu lze analyzovat několik poznatků a žádný z nich není dobrý. Američtí neocons už chápou, jaké procesy probíhají v USA před volbami do Bílého domu. Už také vědí, jaké procesy probíhají v Sýrii a na Blízkém východě. Chápou už dokonce i roli Číny jako nového koně globalistů. A američtí neocons už rozumí tomu, že cílem globalizace je zchudnutí západní civilizace, ale především likvidace Spojených států, nejprve demograficky, poté ekonomicky a v poslední řadě i bezpečnostně. Když generál Milley hovoří o způsobu života, že americká vojska domlátí každého, kdo by americký mocenský řád spotřeby Pax Americana chtěl ohrozit, tak tím jasně posílá odkaz nejen Rusku a Číně, ale hlavně globalistům.

 

Americká armáda je stát ve státě


Tady je dobré si připomenout, o čem jsem už několikrát také hovořil na rádiu. Američtí neocons nebudou jen tak přihlížet tomu, jak globalisté likvidují moc USA nejen v zahraničí, ale jak likvidují samotné USA uvnitř. Neocons totiž ovládají celý americký vojensko-průmyslový komplex. Globalistům se nepovedlo ho získat pod svoji kontrolu, americké zbrojní firmy nikdy nebyly globalizovány, ani při obrovské hypoteční krizi v roce 2008. Spolu s tím globalisté nikdy nezískali kontrolu nad Pentagonem a jednotlivými ozbrojenými silami amerických vojsk. Barack Obama nikdy Pentagon nekontroloval a pozice prezidenta byla ze strany generálů vnímána jako něco cizorodého. Globalisté jsou si vědomi toho, že USA neovládají, protože neřídí jejich ozbrojené síly.

Rusko chce prý vyhrát konvenční válku v Evropě.

Na případnou izolaci USA se tak nově můžeme v reflexi generálových slov dívat i tak, že američtí neocons hrozí rozpoutáním zničující jaderné války, pokud se globalisté pokusí oslabovat americké pozice ve světě. A tady nastává opravdu nebezpečná situace, a to není sranda. Před několika dny oznámil Vladimir Putin, že pozastavuje likvidaci zásob plutonia (dohoda s USA z roku 2013), a to kvůli bezpečnostní situaci a chování amerických vojsk, nejen v Sýrii. Barack Obama už evidentně nekontroluje americkou armádu, generálové vysílají výhrůžky Rusku a Obama mlčí. Generálové z Pentagonu se mu utrhli z řetězu, jenže Obama je vlastně nikdy ani na řetězu neměl. To, co se děje teď, to jsou vyceněné zuby a vrčení amerických válečných psů, nad nimiž černý páníček z Bílého domu už ztratil naprosto kontrolu.

 

Globalisté mají z americké neřízené armády obrovský strach


Jestli se něčeho globalisté opravdu bojí, tak to jsou jaderné zbraně a jejich použití. Jaderná válka by zničila celý koncept NWO, který by skončil v jaderném ohni. Spojené státy, které byly dlouhé dekády ozbrojenou pěstí globalistů, si najednou uvědomují, že jejich úloha má skončit a dokonce, že jejich úlohu má v budoucnu převzít nový světový policista, nová ozbrojená pěst globalistů, a to Čína. Všechno to, co probíhá v USA, to jsou procesy, které vedou směrem od konceptu Pax Americana buď k tezím globalismu, anebo izolacionismu. Myšlenky americké republiky zakladatelů USA byly založeny na tezích mohutného izolacionismu a současné snahy o izolaci jsou jakýmsi návratem k původním USA, které ovšem se na světové moci tehdy nijak nepodílely. To přišlo až mnohem později, když v USA se začalo mohutně rozvíjet bankovnictví importované z Velké Británie a z Evropy. Tam začal odklon USA od izolacionismu a cesta ke konceptu nadnárodních struktur.

Čtyřhvězdičkový generál Mark Milley byl jmenován náčelníkem amerických ozbrojených sil teprve nedávno.
Americká armáda v dnešní režii Pentagonu není koncipována jako obranný útvar pro ochranu USA, ale jako invazní sbor pro operace na celé planetě. Desítka letadlových lodí a stovky amerických základen po celém světě jsou toho jen důkazem. V tomto ohledu mám obrovský otazník nad tím, co je vlastně cílem Donalda Trumpa, který hovoří o nutnosti posilování americké armády. Taktéž mám otazník nad tím, proč kandidaturu Trumpa podporuje drtivá většina generálů amerického Pentagonu? Jaký je k tomu důvod? Podle toho, co se ví o Hillary Clinton a její historii, by měli generálové volit hlavně Hillary, protože právě ona je spatřována jako jestřáb z obou kandidátů na prezidenta.


Za Trumpem i Hillary stojí podivní pánové s podobnými názory


Tyto souvislosti jasně ukazují na to, že Hillary má své notičky od globalistů a generálové z Pentagonu to vědí, že Hillary nebude mít jen tak dovoleno, aby rozpoutala válku. Takže generálové se upínají k Donaldu Trumpovi. Velmi podivné jsou výroky obou viceprezidentských kandidátů, Tima Kainea a Mikea Pence. Při jejich debatě totiž zaznívala shoda v tom, že Rusko posiluje, že je třeba s tím něco dělat a vůbec mi jejich debata nepřišla jako souboj teze vs. antiteze, ale jako přátelský a nekonfliktní pokec u piva nad věcmi, na které mají oba stejné anebo podobné názory. Nyní je tady zásadní otázka. Jestliže oba dva rozdílní kandidáti na prezidenta jako Trump a Clintonová si zvolili za své viceprezidenty pány, kteří mají naprosto stejné názory a liší se jen v kosmetických oblastech proklamací, ale jejich dogmatické teze jsou společné, potom opravdu hrozí, že celá volební kampaň Trump vs. Clinton je jenom divadlo, ale za těmito kandidáty stojí lidé, kteří mají stejné cíle a stejné teze. A to jsou teze války, zbrojení a konfrontace s Ruskem.

Time Kaine (viceprezident Hillary Clinton) a Mike Pence (viceprezident Donalda Trumpa).
 
Taková situace by potom úplně měnila souvislosti a znamenalo by to, že globalisté naprosto ztratili kontrolu nad vývojem situace v USA. Pokud oba kandidáty na prezidenta obklopují poradci a viceprezidenti se stejnými tezemi, potom volba mezi Trumpem a Hillary je pouze volbou iluzorní, protože výsledkem bude konfrontace a válka v Evropě a na Blízkém Východě. A to jde proti zájmům globalistů. Ano, Velká Británie odešla z EU, tím poklesl vliv USA na procesy v EU, ale co se děje v Evropě? Victoria Nuland odletěla do Moskvy a začala tlačit na Kyjev, aby začal plnit dohody z Minsku. A to je de facto přiznání porážky USA v celé věci Ukrajiny. Nulandová to vzala do Moskvy přes Brusel a notičky tak dostali i zástupci v EU. Ostrý projev generála Milleyho je tak pouze důkazem toho, že americkým neoconům dochází, že jim už nezbývá nic jiného, než se opírat o jaderné zbraně a vyhrožovat na adresu Rusů, ale i globalistů, protože to je z toho úplně cítit, když generál hovoří o ohrožení stylu amerického života. A o jeho likvidaci přesně globalizace v USA má být.

*Titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem „CC“ v liště videa. 
 

-VK-
Šéfredaktor AE News

Zdroj videa:
[3]

139 komentářů :

 1. Lež má krátké nohy a daleko neuteče, a platí to, světe div se, i pro Putina.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Americký HIMLER, o kterém je článek, se přeci NEJMENUJE PUTIN!

   Smazat
  2. Putin toho pouze zneužívá! Má totiž taky krátký nohy, od přírody, ovšem protože Lež (tedy LŽid - tvůj Bůh a Pán) má kratší, tudíž nemá šajn ho nikdy dohnat ...

   Smazat
  3. ento clanek povazuji za trapnou spekulaci bez opodstatneni nejakych faktu.Pripomina mn eto blaboly z Benjamin Fulllford kde se plete pate pres devate hlavne o tom jak Rotsildove prchaji do Ciny a dohaduji predani zlocincu valecnych soudu a pod . Amerika si neda vzit nic do ceho vehementne investovala desetileti to je ten problem . Uchopila tam moc skupina ktera sleduje jedno a to je Veliky Israel a z toho duvodu ty revoluce zmeny rezimu a vrazdeni narodu po statisich nyni ,v Iraku v milionech .Bud eto asi velice spatne a nikdo nevi jak tohle muze dopadnout

   Smazat
  4. Stačí pozrieť na tvár toho generála a vie, že nič dobré od neho nemožno čakať.

   Smazat
 2. RELAX panove ! Strecha zatim nehori !
  Zde mate vysvetleni od svedomiteho pozorovatele a
  posluchace.

  Za dobu svoji vlady president Obama poslal do penze (propustil)
  80 +/- vysokych dustojniku.
  Plukovnici, gerneralove a admiralove. Proto Trump mluvil o znovu postaveni devastovane armady... On ty dustojniky chce zpet !
  Zatim co policie je na strane Trumpa na 100 % u vojaku je to trochu jinak.. Armada je na strane Trumpa, ale NAVY mlci !

  Muj neodolatelny scharm a kamaradske jednani je k nicemu. Zadneho dustojnika se nemohu na nic zeptat, protoze jsem nikdy zadneho nevidel, ktery ma na silte cepice
  scrambled eggs* (vajecna smazenice.)*, kterou nosi vysoci dustojnici.
  Take maji zakazano mluvit o politice, kdyz jsou v uniforme.
  Trump tu zocelenou armadu pouzije proti ISLAMU !
  To rekl nekolikrat ! ! Proto SLAVA TRUMPOVI !)
  To co rekl Tim Kaine se nepocita, (nemuzete prece brat vazne Jezuitu.) A to co rekl Mike Pence je kamilkovy caj pro Neocons, aby se uklidnili. Oni maji posledni dny tanec Sv. Vita, nebot se boji o svoje privilegovane pozice. (A to pravem.)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trumpovi zlomí vaz jeho kamarádčofty se lhářem Putinem, a Prezident bude Clintonová.

   Smazat
  2. A ty jseš debil, který o tom ještě neví!!...
   Vytáhni si hlavu z prdele a začni přemýšlet!...

   Smazat
  3. Ten generál je stejnej tupan,jako Ty z 6:43.
   Nejsi taky náhodou profesionálním vojákem zdejší kolonie....

   Smazat
  4. Trump moc kecal a to ho ted stoji kejhak priteli .Zverejneni posledniho videa o tom jaky ze je borec -Prcackar mu zlame vaz ,bohuzel .Debilove, sami buzny a pedofilove nebudou tolerovat toto video a paradoxne zvitezi valky chtiva idiota Predkuracka Killarie .Stejne debilni a zrudna jako byla Krvava Madla a Kunduliza Rice a dalsi hejna neokons v obou partajich . V Americe se proti vetru neda chcat nebud detina ,tam se jede dle lajny ktera je namalovana dlouho pred tim nezli s evubec neco pousti do medii aby s etupci mentalne pripravili.

   Smazat
 3. Definitivne je zde vsak urcite nebezpeci !
  Vznikne-li nejaka mimoradna situace, tak nebudou volby a mnoho lidi si to preje !
  Tim by byla znemoznena vymena lidi ve Washingtone.

  Nejnebezpecnejsi clovek na svete je v tyto dny George Soros, ktery mistrne zvetsuje rasove napeti v Americe a Hillary mu velmi pomaha.
  Soros take nadava na presidenta Putina a znovu, prave dnes, se nechal slyset vybuchem atrocitni propagandy proti Putinovi a proti Rusku.

  Americane z ulice jsou vzajemne nazlobeni jeden na druheho, takze Rusko je to posledni na co mysli !

  Volby jsou za 30 dni a potom bude bud renezance, nebo bude vse horsi nez je dnes.
  9.10 a 19.10 jsou dve posledni politicke areny mezi Trumpem a Hillary...Na Trumpa se chysta presila !
  Dva komentatori + Hillary.... A stejne to prohraji oni a ne Trump.
  AT ZIJE DONALD TRUMP !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 4. 6:43 - bylo by dobre kdyby se setkali ! Ulevilo by
  se svetu !
  Bude-li Hillary presidentkou, tak je silna moznost, ze usetris za elektriku. Budes SVITIT radioaktivitou sveho tela. A Tvoje makuvka bude zarit, jako svatozar matky Terezi ci majak na Sanibelu.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pořád lepší než poslouchat Ruské lži.

   Smazat
  2. Debile,odstěhuj se do Ameriky,když ti to tady nevoní,tam můžeš takovýho us-armádního trotla poslouchat doalelujááá....

   Smazat
  3. Samozrejme ze Hitlery "vyhraje" US presidenti jsou dosazovani, ne voleni. Clinton ma za sebou Sorose a ten nedovoli Trumpovi ani psouk.

   Smazat
  4. 9:28

   Nám to tady ty rudý pičusi právě voní. To vy jste ti kteří neustále kvičíte jak nechcete být v EU, v NATO, jak nechcete svobodu, demokracii, jak milujete Putina, Castra.. jak se vám stýská po komunistických časech.
   Sbalte se a vypadněte do vašeho Rusácka.

   Smazat
  5. Jestli sis nevšiml,ty kreténe,tak v tom Rusku už žádní komunisti nejmíň 27 let u moci nejsou a ti,co tam vládli předtím jimi nejspíš taky nabyli.
   Moc se nestekej,ať ti neprasknou koule,jako tomu zelenýmu debilovi v tom vídeu.

   Smazat
  6. to 9:28 baboon honolulu patri do botswany ke svym amerika je pro nej moc narocna!!!
   chef

   Smazat
  7. 9:46 pre teba je náročná akákoľvek myšlienka, teba by nechceli ani v Botswane, lebo by si im prudko znížil priemerné IQ.

   Smazat
  8. vyprdněte se na toho trola. Nevěřím, že sám věří tomu, co píše... a jestli jo, tak žije chorobně v minulost a musí sám přijít na to proč.

   Smazat
  9. 9:36 - to je právě ta bota - to celé nedorozumění! My bojujem za to, aby vám vajsuďákům a vašim vopejzelým pasákům to tu vonělo tak nějak zespoda, od kořene kytiček:)))

   Smazat
  10. oprava: od kořenů kytiček

   Smazat
 5. ZLOČINECKÉ USA
  USA jsou největší říše zla, zločinecký váleční štváč a mezinárodní terorista v dějinách lidstva. Jejich účast v syrské válce je nezákonná a v rozporu s mezinárodním právem. Vláda USA je nejzločinnější institucí, která kdy na Zemi byla. Zavřete dveře! Zima a mráz přicházejí z Bílé chatrče ve Washingtonu! USA po zásluze končí na smetišti dějin a ve věčném zatracení. Ani ten vzteklý pes po nich nezaštěkne!
  • 200 let terorismu USA:
  www.napalete.sk/sokujuce-fakty-o-usa-naozaj-su-pre-nas-vzorom
  www.olser.cz/9947/200-let
  • agresia USA:
  www.panobcan.sk/agresia-usa-zlociny-a-vyvrazdovanie-narodov-zoznam-z-ktoreho-vam-moze-byt-aj-spatne
  • http://svobodnenoviny.eu/tajne-dokumenty-odhaluji-krvavou-historii-cia
  • http://narodnidemokracie.cz/a-dost-je-nejvyssi-cas-zastavit-rozpinavost-usa-a-nato-v-ceske-republice
  • dalajláma:
  www.instory.cz/2105-sokujici-odhaleni-na-vyplatnici-cia-byl-dlouha-leta-clovek-u-ktereho-byste-to-nikdy-necekali.html
  • IS popravuje - řeže hlavy (video):
  http://videos.videopress.com/2bvZPwin/syrian-soldiers-beheaded_hd.mp4
  • Merkelová - dcera Hitlera:
  www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7177-konspiracni-teorie-se-siri-internetem-nemecka-kanclerka-angela-merkelova-je-udajne-dcera-hitlera
  • seriál o 11. září:
  www.casopis-sifra.cz/clanky/serial-11-zari
  • stop imigraci (video):
  www.facebook.com/stopimigraci/videos/916121041810668
  • státní dluh USA je 65 biliónů dolarů:
  • http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/ohromujici-statni-dluh-usa-je-65-bilionu-dolaru-a-ne-18-bilionu
  • www.eurasia24.cz/nazory/781-dojmy-z-vyletu-do-usa-prilis-mnoho-spiny-a-rozkladu

  OdpovědětSmazat
 6. Nejprve nám minulý ( nebo už předminulý ? )rok Oubama sdělil z vojenské akademie armády SS, že kdo se jim nepodvolí tomu zkroutí ruce a teď tenhle namrcous vyhrožuje, že americká vojska zmlátí každého, kdo by americký mocenský řád chtěl ohrozit. Tedy vlastně jejich právo na drancování celé planety. Úroveň diplomatické komunikace jak po zavíračce před putikou. Ksindl prostě zůstane ksindlem. Holt to mají chlapci v genech po celou historii jejich výjimečného národa postaveného na genocidě původního obyvatelstva a následně vraždění po celém světě. Je velmi smutné, že na uzdě je drží už jen jaderný arzenál RF.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Musíte pochopit, že se jedná o potomky té nejhorší spodiny, která Ameriku osídlila. Ta má navíc kovbojské myšlení, tj, buď jsi vitěz nebo poražený. Pokud se s nimi jedná diplomaticky, berou to jako slabost. Jediné na co slyší je hrubá síla a pak tě berou vážně.

   Smazat
  2. USSácký ksindl ztratil pozici hegemona na úkor Číny a Ruska.S tím se jen tak nesmíří.Propad USSácké ekonomiky k pekelné bráně, nezachrání ani TTIP(vyrabování EU), ani rozdmychání konfliktu s Ruskem, který USSácký ksindl nutně potřebuje.

   Smazat
 7. Pánpové, všimněte si příspěvků trolla 6:43 a 7:06. Schopnost toho individua vyjadřovat se mistrně v barvité češtině, brilantní sloh oplývající obraty plných složitých vět, podložených hlubokými analytickými schopnostmi a rozumovými úvahami, je pro ty z vás, kteří tady vyjadřujete složitě vaše myšlenky, neuvěřitelná výzva - abyste toho omezence ignorovali. Ještě větší blbec, než jsme doufali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kouzlo větné syntézy, drahý přítelli.

   Smazat
  2. 7:53 co ty čuráku psát neumíš

   Smazat
  3. 8:11 nepodarilo sa ti svojím výkrikom zakryť
   absolútny nedostatok mentálnej kapacity v tvojej lebke. Nauč sa aspoň tri ďalšie vety, aby si sa stále neopakoval, nudíš.

   Smazat
  4. Schwarzenberg se Sorošem a Havlovským stylem pravdy a lásky se snaží dospět k světové válce.
   To jsou naši státníci a rádci?!
   8:11 je jejich příznivcem.

   Smazat
  5. 7.53 Presne napsano !!!! Chtel bych tohoto trola-omezence videt v realu.....Proste v kebuli jen nesrano !!!!

   Smazat
 8. Protože k normální válce nedojde,tak nebude ani čas,něco proti tomu podniknout.Jistě,USA ví,že Rusko nemůže podniknout,nebo napadnout USA pozemními silami,ale USA a spojenci Rusko určitě.Proto mám obavu,že dojde k jaderné válce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je logické. Vezmeme-li počty obyvatel, ekonomickou a výrobní sílu i počty konvenční výzbroje a možného vojenského personálu, tonáž loďstev a počty "capital ships" naznačených stran, je jasné, že RUSKO je dostatečně silné pouze k obraně jadernou silou. Pak nemusí vyloďovat na území USA pozemní sílu kterou nemá, z lodí které nemá (v potřebném množství), protože stačí to tam rozflákat a zamořit na úroveň připlutí Kolumbových výprav. Rusům nejde o to válčit, ale donutit USA a jejich přisluhovače i poskoky NEDOVOLIT SI ÚTOK NA RUSKO - a toho lze dosáhnout pouze tím, že pochopíme, že takový útok by sice zničil Rusko, ale byl by sebevražedným... zničil by nás všechny, až na pár primitivů kdesi v Tichomoří, možná ještě v Africe, kam by působila jaderná válka sekundárními vlivy jako ozáření, spad, klimatické dopady (jaderná zima)...

   Smazat
  2. Přesně tak a proto jsou soudruzi z NATO tak nasraní,drží kvanta panskejch pacholků ve zbrani a nemůžou se dát do války,protože Puťka zmařil plán jaderného odzbrojení Ruska,které tak skvěle začala ta jewrejská klika v čele s věčně ožralým Jelcinem a to zachránilo Rusko a svět před židofašistickou porobou,pod kterou jsou už přes sto let Anglie,USA a zbytek Evropy včetně té východní.
   A proto se zorganizovala ta imigrace,že to Rusko nakonec postupně udolají fanatiky od islámu a využijí k tomu Evropu,jejíž degenerované obyvatelstvo válčit nechce a proto tu sionistickou invazní armádu džihádistů bude živit a připravovat....Vše to do sebe zapadá a ať si každý domyslí,co nás i ostatní národy Evropy čeká,pokud se ten plán za pomoci vnitřních nepřátel a zrádců vlastního národa podaří dotáhnout do konce.

   Smazat
  3. ...Na těle rozpadající se a zanikající Evropy má vyrůst šílená a primitivní mohamedánská říše řezačů hlav,která stejně,jako ve své době 3. říše Ády Hitlera,bude vržena proti Rusku o které soudruhům sionistům jde především a to už min.250 let a po jeho pádu by jim spadl do klína i zbytek světa....

   Smazat
 9. Máme před sebou krásný život .SS a poslední záchvěvy.

  OdpovědětSmazat
 10. Moc se snažíte fanatičtí rudohnědí čuráčci a rusáčtí užiteční idioti.
  Moc se snažíte vystrašit své přihlouplé ovečky, moc se snažíte jim natlouct do hlavy že jim hrozí odevšad z okolí nebezpečí a že jedině vy je dokážete před tímto nebezpečím ochránit. Jen se tak tímto způsobem snažíte upevnit svou moc.
  Já žádné vyhrožování Rusku a Číně v tom videu nevidím, vidím jen sebevědomý projev. Můžu sem dát 10 videí kdy sám Putin vyhrožuje jadernými zbraněmi, vyhrožuje že bude všude v okolních zemích "chránit" ruské menšiny tak jako na Krymu atp.
  A zlatým hřebem vaší nekonečné debility je, že zřejmě netušíte kdo jsou "globalisté" a píšete, že jim ten generál vyhrožuje zničující válkou. To jsem se fakt nasmál.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten projev je výlevem typickým pro pomateného nacistického lampasáka a s očima podlitýma krví,jak se steká jen dokazuje,že je v hajzlu,stejně,jako ty,ty blbe podpindosnická....Už se vám to všem krátí,odevšad vás poženou s klackama a jestli při tom ještě stačíte něco vyvést,o to to bude pro vás horší....

   Smazat
  2. 9:40
   Sni si dál ty své sny jak někoho ženeš klackem, frustráte. Debilní loser jsi a jako debilní loser i chcípneš, mamrde.

   Smazat
  3. 9:48
   Však například ty už jsi dávno zaměřený.
   Víme?...:o)

   Smazat
  4. Video jsem ani neviděl, páč nechci poslouchat vajsjuďácký xindl, kterej dávno žvástý mimo dějinnou realitu ... a tak je taková, že vy jarmulatý filcky z kožichu chazarských kaganů na Wallstreetu jako je to z 9:48 budete i se svými pejzatými filconoši již brzy zahrnuti pod zem zaživa! To proto, aby dříve než ty vaše z mizerie bílý rasy zbytnělý mršiny prohnojí půdu ji vaše zlodějský čpáry v předsmrtných křečích ještě i řádně prohnětly! takto zúrodněná zem pak vydá žírný chléb příštím lepším árijským, slovanským generacím

   Smazat
  5. oprava: žvástá

   Smazat
  6. 9:24 - Prosím, těch videí s Putinem sem pošli aspoň pět, ale klidně i všech deset. Já se na to rád podívám.
   PB

   Smazat
  7. 9:48-Tebe ty hajzle,až na tebe narazím,spráskám tak,že tě nepozná ani poručík Horácio Kejn podle DNA....

   Smazat
  8. 9:24 Říkáte: "Já žádné vyhrožování Rusku a Číně v tom videu nevidím, vidím jen sebevědomý projev." Tak si představte, že by obdobně "sebevědomý" projev přednesl ruský nebo čínský generál. Také by vám připadal jako zcela neškodný a mírumilovný?

   Smazat
 11. aaaah oprcany honolulu baboonem je opet s duchaplnymi tlachy zde!!!
  chef

  OdpovědětSmazat
 12. Autor článku evidentně kope za neokons. A mate tím, že přehazuje postavy. Trump je globalista a znamená pro USA méně bolestnou cestu a naopak Hillary kope za staní elitu USA a za katastrofu v USA, která ale může zničit celý svět. Spotřebu USA je potřeba snížit, spotřebovává 40% celosvětových zdrojů. Liberalismus totiž vede zničení civilizace zničením a vydrancováním biosféry.

  Poznámka k Liberalismu:
  Nelze žít tak, že si bude každý dělat co chce, je potřeba zaevidovat zdroje a možnosti a podle toho rozhodnout co si můžeme dovolit, naše možnosti a blahobyt jsou omezené pouze poznáním jak se zdroji zacházet a jak je získat. Získávání zdrojů na úkor druhých vede sociálnímu napětí, válkám a vytváří nestabilní společnost.

  Jinak vojensko-průmyslový komplex USA není nebezpečný svými schopnosti, ale svou blbostí. Přišli bez vlastního přičinění ke snadnému způsobu lukrativního kšeftu jak vydělávat na utrpení druhých (vyvolat konflikt a dodávat zbraně nejlépe oběma soupeřům - viz první světová a druhá světová - pak vyvolat někde konflikt, hrát si na četníka vybrakovat to tam a ještě si celým světem prostřednictvím dolarové nadvlády nechat výdaje proplatit). Nemají koule na válku na vlastním území a na pozemní válku, jó tak někoho bombardovat nebo střílet kulometem do civilistů (videa existují) to by jim šlo. Problém je, že svět je již velmi propojený, katastrofa v USA dopadne na celý svět. Není to my proti USA je to o pro všechny výhodné spolupráci, ale co s debilem, který nechce spolupracovat a řešit problémy spojené se zachováním života lidské společnosti v následnosti generací a kterému mu byla bohužel zákulisním vedením svěřena moc nad ničivými technologiemi ? Je to ošemetná situace a možná ne první (velká potopa byla a prý ne jednou), zvládneme to tentokrát?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S omezováním spotřeby můžeš začít sám a o svůj příjem se můžeš podělit s 10 černoušky aby jsi se vyhnul sociálnímu napětí.
   USA nemá koule na válku na vlastním území? Tento skvost jsi vymyslel sám?

   Smazat
  2. Dobrá připomínka,jen s tím bych nesouhlasil,že "autor článku AE kope za neokons".On si jen poněkud plete role a pojmy "globální a národní elity",ale jinak je na správné straně....

   Smazat
  3. Pro 9:53 jste dezorientován. Nechápete jaká hra se tu hraje. Elity pasou dav. Není žádný problém nadměrnou porodnost třetího světa zastavit, stačí rozvíjet vzdělanost, se kterou roste zodpovědnost. Mimoto my všichni obyčejní lidé musíme držet pospolu proti elitám a ne se nechat poštvat proti sobě. Určitě ani jeden z nás si tady nepřejeme nevzdělané masy, které nás budou fyzicky a psychicky týrat a které navíc budeme živit. To je výhodné pro elity ne pro nás. Je to takhle. Část zmanipulovaného davu podlehne klamu, že je něčím výjimečná (např. sluníčkáři, havlisti, fašisti ...) a začne sloužit elitám k jejich cílům, jsou sice otroci, ale mají významnější místo a cítí se nadřazeni nad ostatními otroky, ale je to pouze dočasné, protože otrokář je přestane za čas potřebovat a klidně je obětuje.

   Například: historicky doložené případy: vládce si dá postavit palác a pak dá stavitele popravit nebo v lepším případě oslepit, aby již nemohly postavit lepší a honosnější.

   V současnosti je odepisován bílý muž a slovan, mají totiž výhodu, že jsou mnohem více emočně stabilnější a tvořivější než ostatní rasy (to neznamená, že jsou lepší, ostatní rasy mají jiné kvality) a tak bíla rasa je nejvýhodnější na vytvoření technologií. Jenže elity potřebují technologie jenom proto, aby získali náskok a výhody nad davem, elity nikdy neřeší problémy lidí, používají je pouze jako nástroj na dosažení svých cílů. Bílá rasa již není pro elity potřebná a tak klidně vytvoří hnědou s nižší inteligencí, která se bude pást se získanými technologiemi bez rizika jakéhokoliv možného odporu.

   Šance jde pouze z Ruska, protože po velké potopě všechna ostatní nová civilizační centra jsou davo-elitářská (Egypt, Čína, Indie ...). Rusko je také již otrávené, ale v lidech to tam pořád je a již našli novou koncepci společné bezpečnosti, pokud se jim podaří dostat do státní dumy schopné (ne všeho schopné) lidi mohlo by to jít.

   Smazat
 13. USA si večne neda pokoj,hrozí vojnou,kruteniu ruk. Keby naozaj USA i NATO vyprovokovali vojnu ,bojovali by ste za USSA i NATO ? To by bola posledna vojna a na to by NATO a hlavne Deutchland šeredne doplatili. 2. svet.vojnu začal Hitler za podpory zradcovskej Britain i France . Ak by opät začala vojna ,Nemecko ,Britain ,France,USA by ukazali svetu že su nepoučitelní a to by bol ich koniec. Vznikla by total 3.sv. vojna,kde by týchto ,, nadradenych ,, zlikvidoval cely svet ktorý by si uvedomil že títo maju nadradenost ,agresiu,vojnové štvanie v krvi. Bojovali by ste s agresormi USA i NATO alebo proti tímto agresorom ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A čo keby ty kokot bolo agresorom Rusko? Čo ak by Rusko rozpůtalo v pobaltských štátoch hybridné vojny po vzore Krymu a Ukrajiny?
   Za koho by si potom bojoval ty rusácky kokot? Že sa vobec pýtam.

   Smazat
  2. 10:04 trolíček chudáčik, akosi si nedokázal pochopiť, že to, čo píše diskutér pred tebou je realita a to čo ty, len tvoje choré výplody čo keby. Keby pes nesral, tak ho roztrhne.

   Smazat
  3. Už máš navařeno ty krávo?

   Smazat
  4. 10:04-Hej,Ty kokot gumenný,si trochu zmetěný....jestli sis nevšiml,tak ten bordel na Ukrajině začali tím banderovským převratem za 5 miliard mikimaus dolarů,sušenek od "Fuckovní Nulandky" a čajem s metylamfetaminem nacističtí primitivové,pohrobci Bandery pod vedením židovské oligarchie,teprve potom se začaly tanky s plným palebním průměrem posouvat a to nikali na kyJew,ale obráceným směrěm-na Východ....A obávám se,že i tam u vás na Slovači je tých istých kokotou taktiež dosť silno počuť a pokud ti to tak nepřipadá,přestaň si dopřávat tolik žinčice,ať vystřízlivíš a pochopíš souvislosti.

   Vy náckové jste k zulíbání,hajlujete oběma paprčema proklínáte žida na každým kroku a přitom mu sloužíte do roztrhání vlastního těla a děláte za něj špinavou práci a to furt dokola...I ten váš Dolfa jim nalít a to byl nějakej formát i se stomilionovým kulturním ýbermenšovským národem,kterej zas dneska naoplátku je úplně zdegenerovanej a nechá na sobě štípat dřevo a vodit se us-sionisty,jako vůl tahanej za udidlo!!!

   Smazat
  5. 10:45
   No ty máš v palici dobrou bramboračku.

   Smazat
  6. On má "bramboračku",ale ty podle všeho, rovnou nasraný....

   Smazat
  7. 10:04 Na tobě je vidět, že mnozí potomci ze Slovenského štátu z r. 1939–1945 již zapomněli jak to bylo u Stalingradu.
   Přeji ti krásný život.

   Smazat
 14. K 9:24.
  Kde se v takových, jako jste vy bere ta drzost, neustále omílat tu ulhanou omšelou propagandu.
  Když Putin varuje, že v případě napadení Ruska se bude bránit, tak nebezpečně vyhrožuje. Když tenhle tupý a fanatický zelený mozek vyhlašuje, že kdo ameriku nebude poslouchat, tak "ho zmlátí", tak mírumilovně hovoří...:-).
  Heriot.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby to nebylo tak vážné, tak mně ten generál na videu připomíná kluka, kterému právě na pískovišti, "někdo" rozbil právě tu jeho bábovičku. Vzteklého, bezmocného a v podstatě bezmocného !
   A to může být, v podstatě, i tento generál .. Kéž by tomu tak bylo ...

   Smazat
  2. 10.22 To škaredé,tlusté a arogantní prase může jen prskat!!!!Pes,který štěká nekouše.

   Smazat
 15. Ubožáček troll se tu zase činí až mu lítá pěna vod huby. Leze, sem pořád leze, i když o něj nikdo nestojí.
  „Tenhle troll je divnej tvor, křivá držka co šíří mor.
  V makovici místo mozku má jen asi z hoven kostku.
  Co tu plodí, samé sračky, bere za to asi kačky (dolary?).
  A hrdlem je prolije a tady se poblije.“ :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to Shapiro

   Smazat
  2. Tenhle trollklon Shapiró
   Co tu o něj nestojí..
   Dávno už má vyblitó
   A vocas mu nestojí..

   A hrdlem nic neproleje
   Prdelí nic nesere
   Ať už chlastá..
   Nebo bleje, všechno z TLAMOPRDELE !

   Smazat
 16. at jse vsechny staty co jim tenhle parchant vyhrozuje spojej proti usa

  OdpovědětSmazat
 17. VŠECHNO JSOU TO JENOM KECY,JE TŘEBA JÍT K VOLBÁM

  OdpovědětSmazat
 18. Je to sranda střecha světa - "čecháčci" si nadávají, na vás určitě někdo dá, takové hospodské kecy. Autor matlá páté přes deváté určitě je členem mezinárodní zpravodajské služby, která si dala za cíl vytočit čecháčky do modra.Raději se zeptejte Vaška Klause, ten ví všechno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:30 V hospodě, tzv. pražské kavárně dřepí ti čecháčci, kteří vítají migranty, omlouvají se sudeťákům a připravují plány, jak vyrazit Ruska. To všechno pod vedením barevného ptáka Andrewje Přihřátého Schapira.

   Smazat
 19. Není ničím jiným než tuctovou militantní gumou. Takovou, jakou je i gen. Pavel ...
  Samotní Američané by mu měli dát přečíst názor jejich slavného rodáka Hemingwaye, který na adresu těchto kdysi pronesl své:
  Věřím, že všichni ti, kteří těží z války a přispívají k jejímu vzniku, by měli být občany své země hned první den zastřeleni.
  ---
  A poté by měli v duchu Hemingwayovy víry i konat. Ta guma by zdaleka nebyla jedinou, která by tam musela skončit u zdi ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ..a když ne rovnou zastřelit,tak rozhodně bych mu hned nasadil obojek a na rypák náhubek,aby někoho nepokousal,určitě má steklinu a podle některých idiotů,co se tu vyjadřují,není sám....

   Smazat
  2. Ale že vás rozpálil do běla, co vy dva komouši? A taky "globalisty" :-D

   Smazat
  3. Anonymnímu (10:55):
   Jasně, blbečku!

   Smazat
 20. Pre 10.04,vyslovuj sa slušne ty ko..tko,nerob hanbu. Maš v gebuli napchate drôty a cez ne Ti neustale prudi do gebule USSA i NATO propaganda o Kryme a napadnutí Pobalt. štatov Ruskom ? Veríš tomu ? A čo Kosovo,Irak,Lybia,Afghanistan, Vietnam,Grenada atd. Počul si o tom niečo,alebo tie drôty v tej gebuli maš nepretržite že si stratil pojem o realite ? Je jasne že hlavný medzinárodní terrorists vo svete su USSA i NATO !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čomu mám verit ty rusácky kokot? To sů prosto fakta. Ukradnutý Krym, rozmrdaná východná Ukrajina, vyhrožovanie pobaltským štátom. Chápeš ty kokot? FAKTA!

   Pýtal som sa ta jasně. Na ktorej straně budeš stát keď Rusko napadne člena NATO. Neodpovedal si, kokot.

   Smazat
  2. Anonymnímu (11:27):
   Zkuste dřív uvažovat, a poté psát!
   Není to tak dávno, co se Slovensko osamostatnilo. Byl to jistě projev vůle většiny Slováků.
   I osamostatnění Krymu byl projev vůle většiny krymských. Nadto "podšprajcovaný" víc než přesvědčivým referendem. A až poté se Krym připojil k RF. Ke spokojenosti svého lidu.
   Pokud by kyjevská pučistická respektovala legitimní politické požadavky svých východních spoluobčanů, nikdy tam odpor ani vlna separatismu nevznikla. A oni místo, aby jim vyšli vstříc (do do možnosti používání jazyka a územně-správních požadavků), vyslali proti nim vojsko! No, demokracie jako vyšitá! A tak tam dodnes místo argumentů zní kanonáda děl.
   Rusko nikdy pobaltským nevyhrožovalo! Zato ruskojazyčná menšina těch zemí by o naplňování svých nezadatelných práv mohla dlouze povyprávět. Přežívají tam asi tak, jako židé v 3. Říši.
   Rusko nikdy Západ jako první nenapadne!! Nemá k tomu jediný racionální důvod. Naopak, soustavně navrhovalo a i dnes navrhuje spolupráci rovného s rovným. Místo ní se ovšem za Západu ozývá jen pohrdání domněle nadřazených ýbrmenčů a sankce ....
   p.s. mám považovat vaše slovní výrazivo i za projev velikosti vašeho ducha? Tady jste ale na internetové diskusi, a ne v krčme ..

   Smazat
  3. Pane Opluštil,těmhle nacistickým primitivům s jedním mozkovým závitem a ještě k tomu "strženým",je naprosto zbytečné něco vysvětlovat,přesahuje to schopnosti jejich chápání a proto jsou určeni a využitelní jen bok po boku s džihádisty v jednou šiku vyrazit s flintou směrem na Východ a zabíjet své příbuzné,jak to dnes vidíme na Ukrajině.
   Je to odpad určený k důkladné likvidaci,ale tak,aby se nedal už nijak v budoucnu recyklovat....

   Smazat
 21. Myslím, že tento generál brzy provede pokus, jak letět, podoben ptáku, z 10 patra.
  Jistě mu to jeho nadřazené vedení rádo umožní......

  OdpovědětSmazat
 22. A "mírumilovní" Rusáci mezitím v tajnosti převážejí jaderné Iskandery do Kaliningradu

  https://www.theguardian.com/world/2016/oct/07/russia-moving-nuclear-capable-missiles-into-kaliningrad-says-estonia

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro 11:34: A co jim jineho zbejva? Jak maji jinak zabezpecit GARANTOVANOU likvidaci utocicich uSSackejch a NATO hord? Pust si to video toho Americkeho grazla a snad ti i dojde proc to delaji - neni jina alternativa!

   Smazat
  2. Dobře dělaj! Bude zapotřebí vás degeneranty vyhladit a uvolnit životní prostor silné, slovanské odolné rase, která nepodlehla egalitarismu, homofilii (buzerantismu), xenofilii (multikulti rasozradě), genderismu a dalšímu svinstvu z vobřezanecký dílny ...

   Smazat
  3. Díkůvzdání

   Ta duhová zadnice hrabe jako slepice.
   Rozhrabe snad celý svět, nevrátí se nikdy zpět.
   Může se však podařit, slepici tu uvařit.
   Krocana strč do trouby, nežli pojdeš od zhouby.

   Smazat
  4. K 11:34.
   Je to ale zákeřný padouch ten Putin, on si prosím pěkně dovolí umístit na ruském území rakety a ani se nedovolí evropských hodnot jestli může...
   Že se nevezme příklad z američanů, ti se Rusů pokorně zeptají kde si je můžou umístit a ani na jedné se svých stovek základen po celém světě je jistě nemají..:-)
   Heriot.

   Smazat
  5. Domnívám se, že si mírumilovní Rusáci na ( Svém " území mohou převážet co chtějí, nebo myslíte, že by se měli zeptat USA ? Nejste náhodou bratr Langšádlové ???

   Smazat
 23. Diky udalostem v Syrii padly masky a je smitec s uSSackymi komediemi - uz nemaji co skryvat ani se na co hrat. Uz to neni jenom na nas porad dokola poukazovat na to jaka jsou to perverzni hovada. Uz to rikaji sami a bez skrupuli - a to i zdejsim uSSackym trollum. Od trollu se nejspis dovime ze general je vlastne Putinuv agent a plka takove zvrhlosti jenom proto aby uSSa ukazal ve spatnem svetle. Ale vsichni vedi ze mluvil vazne. Vic neni co dodat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, masky opravdu spadly. Dnes už každý vidí jak je to doopravdy s tou vaší pokryteckou starostí o civilisty o obyčejné Syřany. Neváháte srovnat celé Aleppo se zemí zavraždit přitom desetitisíce lidí, nehnete u toho ani brvou a ještě radostně oslavujete.
   Ano, není co dodat.

   Smazat
  2. Pro 12:06: Hele, zakony z Norimberskeho procesu jsou taky ve vasem (uSSackem) zakonodarstvi. Tak o cem tu meles - vy (uSSaci) jse v Syrii agresorem a tudiz vinni podle zakona ve VSEM co agresi nasludje. A ty tvoje reci by meli dozajista vahu - kdyby jste (vy uSSaci) jen tak mimochodem nepovrazdili (jen co ja pamatuji) milion lidi v Iraku. A jeste k tomu jste srovnali se zemi Lybii, a jak jste si pocinaly ve Falluje! A v Iraku jste byli agrsorem naprosto otevrene. To az v Syrii jste si najali zoldaky - co vasi vinu nijak nesnizuje. Tak nemel o civilistech - Syrie se od vas MUSI ocistit - a i kdyz je to krute a opravdu hrozne - ale je to jediny spusob jak vas odsud dostat - nebo se stahnete sami? To pochybuji - ze jo!

   Smazat
  3. 12:06-to pokrytectví se hodí spíš na ty heroe z NATO,co celou tu dobu předváděli boj s IS a přitom jej vší silou chránili a opečovávali,včetně těch našich pojebanců ve vládě.
   Jinak SAA s Rusy vytvořili koridory k odchodu civilů z obklíčeného Aleppa a vyzvali tvé milé řezače hlav dětí ke složení zbraní,nebo k odchodu se zbraněmi,ale jedině když se přestanou skrývat za civily a držet je jako rukojmí.
   To bylo tvými kozomrdy odmítnuto a proto se přirozeně pokračuje dál i když pokrytci ze Západu a zblblíci,jako ty křiví huby...nedá se nic dělat-kozomrdy je potřeba zničit,když nechtějí odejít.Toto řešení preferuju i já,alespoň se na pozvání té krávy Merklové nenaserou do Evropy,aby dělali bordel tady a ty jestli po islámském bordelu tak toužíš,odstěhuj se do nějaké arabárny,nebo v rámci EU do Lutonu,nebo Marseiles,kde je už většina obyvatel mohamedánů,tam si ho užiješ dle libosti.

   Smazat
 24. Honolulu, zdravím. Zaujalo mě, jak píšete, že máte neodolatelný šarm a kamarádské jednání. To není k zahození. Já mam zase neodolatelné charizma a okouzlující zjev.
  Doufám, že volby dopadnou dobře a nastane renezance.
  Juno

  OdpovědětSmazat
 25. Svině dopadne sviňsky.
  Petr Pavel se Stropnickým z firmy ANO a Mafry Agrofertu se jí klaní a těší se na zakázky řepkového oleje pro armádu.

  OdpovědětSmazat
 26. Prosím vás, neberte vážně Pepka Vyskoče IMB (11:27 a 11:34). To je známý Popírač faktů. On vás klidně bude přesvědčovat, že těch 5 miliard dolarů do rozmrdání Ukrajiny investoval Putin a ne USA, nebo že tu degenerátskou, loutkovou vládu instaloval na Ukrajině sám Putin, ne USA (Nuland). A pořád heká, a popře to. No jo, Pepa.
  http://www.informationclearinghouse.info/article37599.htm
  https://www.youtube.com/watch?v=CL_GShyGv3o

  OdpovědětSmazat
 27. Pane náčelníku a teď bychom si dali tu O červené Karkulce

  OdpovědětSmazat
 28. Pokud USA zaútočí na Rusko, tak jediná salva 10 Satanů spálí USA na popel.....

  OdpovědětSmazat
 29. Kromě jiného myslím, že USA army musejí být zničené...

  Cato starší

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To určitě jsou, ani jednu válku nedovedli do konce. Sát jen napadli, rozvrdlali, vyvěsili vlajku, oznámili, že zvítězili a utekli domu.
   Aby se napadený stát stal po jejich devastaci opět státem, se nikdy nestalo.

   Smazat
 30. To jje USA ! Nekonečné a neuvěřitelně nákladné války, rozpadající se infrastruktury, bezpráví, které je vidět na každém rohu, školy v ubohém stavu na deseti tisících místech, závadná pitná voda, dominance speciálních zájmů a protekce ve vládě, a další. Jde o podstatné nedostatky, které nejen, že narušují životy milionů občanů, ale vedou i k úpadku. O tyto změny by se měla postarat dobrá vláda, a to je to, v co lidé doufají, že splní jakýkoliv kandidát, který porazí Clintonovou, kterou všichni tak dobře známe, až nás to unavuje.

  OdpovědětSmazat
 31. Panove, zadny z nas nemuze delat predcasne zavery ohledne niceho !
  O budoucnosti rozhodnou volby, a ty jsou za mesic.

  Casto , kdyz analyzuji rozlozeni sil, pro a proti Trumpovi, tak mi dela starost hnuti, ktere se jmenuje BLACK LIFE MATTERS ! Zalozil a plati ho Soros.

  Toto vrazedne hnuti psychologicky zpracovava vsechny barevne a hlavne cernochy k vrazedne nenavisti proti belochum a Trump je beloch.

  Smudle vsech odstinu budou hlasovat pro Hillary. I kdyby Hillary vyhrala, tak podle doktoru nebude zit dlouho ! Ona je nemocna. Doktori pisi, ze ma rok zivota.

  Potom by nastoupil Tim Kaine, coz je neprijemna predstava.

  Vsichni se shoduji na jedne veci. Tyto volby jsou nejdulezitejsi v dejinach Ameriky a budou mit vliv na cely svet....

  Vyhraje - li Trump, tak bude potrebovat nejlepsi lidi a co nejvice informaci...Myslim si, ze bude dulezite, aby se setkal jak s presidentem Zemanem , tak i s ex-presidentem Klausem...Oba dva mu budou prinosem, protoze mysli logicky.
  nick honolulu
  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Samozrejme ze vyhraje ta zruda Clinton,o tm je jiz rozhodnuto. I blbec vidi jak je vse smerovano proti Trumpovi, good old Donny has no chance.

   Smazat
  2. Ano, bude víc raka! Váš glyfosátový král Andrej Babiš.8. října 2016 17:40

   Pozdě bycha honit, honolulu. 60 milionů černochů na potravinových lístcích je připraveno honit zbohatlíky a podnikat nájezdy na dobré adrese.

   Smazat
  3. I kdyby Trump vyhrál, tak bude zastřelen jedním střelcem ze sedmi míst... Vzpomeňte si na můj názor... Mia

   Smazat
  4. 17:41-taky mu nedávám v případě výhry žádnou šanci jedině,že by prozřel,pochopil význam "Velké listopadové homosexuálně sionistické revoluce" a začal se chovat adekvátně tak,jak prozřel i ten pigmejský náčelník,kříženec bílé židovky a černého musulmana Babrák Husseinovič Ohamba.Ten taky nasliboval kde co,aby ho ti hysteričtí trotli zvolili a pak se na ně vysral,jak na placatej káman....

   Smazat
 32. pplk. Ivan Kratochvil na seminari v Litomericich pronesl velmi zajimave theorie !
  On rekl, ze invaze nezadoucich do Evropy ma za ucel postavit islamskou a africkou armadu proti Rusku...

  Zacinal jsem posrpnovou emigraci v Africe a vim, ze tamnejsi prostredi, je tak rozdilne s prostredim v Rusku, ze si myslim, ze to nebude fungovat. Prvni ruska zima je vychcipa.

  Myslim si, invaze nezadoucich do Evropy, stejne jako hnuti - Black Life Matter - v Americe, ma za ukol vytvorit chaos ! Chaos zarucuje snadne ovladani kazde zeme vladou NWO..
  Proti vaha proti chaosu je v nacionalismu.
  Tak budte vlastenecti Cesi, nebo vam bude vladnout nejaky novy Idi Amin z Ugandy a zazijete hruzu !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honiči Lullua,to co Kratochvíl povdál,to není žádná theorie,to je totiž praxe,za kterou stojí ti fešáci s kupírovanejma oháňkama,kteří si udělali v USA houptkvartýr....
   Spousta dutohlavů si to neuvědomuje,ale na tomto plánu se pracuje už od pádu Bastily....

   Smazat
 33. Komunisti,vy ty volby vedete.Dobře vám tak.Zato lhaní na NR a pod. jste zase v řiti

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty už tu zase strašíš, vygumovaný přemřelo?

   Smazat
  2. Běž ty brepto, Babiš vyhrál .....

   Smazat
  3. 16.35 Zato top-top a ods se daří ještě líp,co ty na to icik???A v řiti komunisti určitě nejsou -pořád 3.

   Smazat
  4. Teď dostal Babiš klacek na Sobotku,mám obavu,že budou předčasné volby do parlamentu.

   Smazat
 34. Kdyby ten pepek vyskoč byl jenom pomýlený, pak by si zasloužil politování. Ale on je to podobný výprdek, jako ten řvoun z videa. Pak by si tedy zasloužil osud všech lidských obětí, které mají tito zplozenci pekla na svědomí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, bude víc raka! Váš glyfosátový král Andrej Babiš.8. října 2016 17:28

   Glum je tady s vědomím redakce jako reklamní maskot pro roztleskávání a podkuřování davu.
   I kníže pekel Karel Schwarzenberg z Bilderbergu už ve svém věku potřebuje rozkuřovačku Langšádlovou, která povede jadernou válku s Ruskem za svobodu nabývání nových schwarzenberských lesů a církevních pozemků.

   Smazat
 35. Rusko ochraňuje Donětské a Luhanské a bombarduje Aleppské. Inu, není rebel, jako rebel.

  OdpovědětSmazat
 36. Když se lod potápí,tonoucí se stébla chytá.Ubožáci
  budou řvát,vyhrožovat válkou ale jejich moc se stejně bude zmenšovat.Žádné bomby padat nebudou,protože jim nedude nic fungovat,Oni to dobře vědí.Ale chtějí,aby lidé nebyli v klidu,aby byli stále v napětí.Ale ještě chtějí si chvíli hrát na podiu,dokud ještě mohou.Neklesejte na mysli,nedovolte,aby vás tito štváči tak vyváděli z míry.Elita i Cabal vědí,že jejich dny se krátí. Klidnou mysl,pevnou víru v dobrý konec Vám všem-LM

  OdpovědětSmazat
 37. výprdku z 17:00
  jistě, je veliký rozdíl mezi vlastenci z Donětska a Luhanska oproti Allepským z al-nusra a al-kaida:
  http://www.reformy.cz/zpravy/interview-s-velitelem-al-nusra-al-kaida-americane-jsou-na-nasi-strane/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=interview-s-velitelem-al-nusra-al-kaida-americane-jsou-na

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, bude víc raka! Váš glyfosátový král Andrej Babiš.8. října 2016 18:05

   To jistě hovoříte o CIA vytvořeném Talibanu a Al-káidě a podle potřeby různě přeskupovaných džihádistech. Nezapomínejme však na Pentagonem umírněné uřezávače hlav cvičené v sousední Saudské Arábii (něco jako Pravý sektor a ukrajinské nazi gardy v Polsku), kteří ke Konečnému vítězství pochodují v pouštních botách z US Army second handu, svírají české samopaly a používají pod hlavičkou Svobodné syrské armády ve Vrběticích shořelou munici.

   Smazat
  2. 18:05
   to souhlasím. A jak vidno, maskot pepek k tomu ani nemek, jak to také vysvětlit, že.
   Babiš? "skvrn a špíny se zbavíš". Kdo ho volil, ať si později nestěžuje.

   Smazat
 38. 17:00 Kaliningrad-původně Královec,královské město Českého království,založené Přemyslem Otakarem druhým.Donedávna patřilo Polsku,dnes okupované Ruskem.Normální zloděl to Rusko je a jejich bombardování Aleppa je také humanitární ,takže si Putler může podat ruku s Havlem,teda obrazně.Co máte proti migrantům ze Sýrie? Vždyť to jsou kámoši Ruska (SSSR) min.60let,jakožto i celého arabského světa.Od dob vzniku Izraele se Rusko snaží destabilizovat tento region a amády arabů maji ruské tanky a letadla. Žid nejsem a ani sluníčkář,ale proč Hitler,Stalin a dnes i Rusko se vměšuje do civilizace,která nemá s křesťanstvím nic společného? USA není o nic lepší,než vaše milované putinovské Rusko.nick z hovnocucu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A představte si, dodnes krade Evropě její surovinové zdroje. Idiotům netřeba odpovídat vážně. Byzantinec.

   Smazat
  2. Ne,ty žid nejsi,ty jsi dámské přirození....

   Smazat
 39. Pane Honolulu, mně se zdá, že oba kandidati na prezitenta USA jsou takoví jak jeden za 5 a ten druhý za 10 bez pěti, tak jak to říká pan VK - autor tohoto článku. Kde by se mezi těmi kapitalistickými hyenami vzala síla, která by stala za Trumpem a která by chtěla něco udělat pro lidi. Vyjmenujte mi prosím z dějin nějaký příklad osvíceného panovníka /vladce/, který by pro své vykořisťované nezištně něco udělal, nebyv k tomu dotlačen zevními okolnostmi. Pokud se takoví vyskytnou, dopadnou stejně jako hrdina knihy Farao, nebo třeba J. F. Kennedy.
  Vůbec bych se nedivil, kdyby po svém zvolení konfrontaci s Ruskem chtěl právě Trump.
  Video s jeho volebními slíby vypadá jako seznam zbožných přání. To už zrovna můžeme říci, že Trump je komunista. Na přiklad - práce pro americké dělníky - to jako koncerny z jeho příkazu stáhnou ze zahraničí výrobu do USA, kde bude dražší?

  OdpovědětSmazat
 40. nicku z Hovnocucu !
  Putin nám Kaliningrad hlídá.
  Před tebou, ty wajsjuďáku, aby se ti náhodou nezadřel..
  ..za ty tvý špinavý nechty na nenechavejch čpárech : )

  OdpovědětSmazat
 41. vlast tě (18:03) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

  OdpovědětSmazat
 42. Nejvíc ho asi rozzuřilo, že si Rusové nenechají nic líbit a jasně řekli, že pokud se USA nezačnou chovat civilizovaně, nemíní se s nimi bavit. KAŽDÝ PSYCHOPAT na vyřčenou pravdu o něm reaguje hysterickým vztekem.

  A my ufouni (nebo nám říkáte ufoni?) kroutíme hlavami, jak něco takového může lidstvo nechávat na svobodě, proč to není zavřené v detenčním zařízení pro ta nejnebezpečnější individua.

  OdpovědětSmazat
 43. 19:24 už zase.Ty prográmku ruské ambasády neber si do chřtánu českého klasika,ač to byl komunista a stejnej ořrala jako Zeman.

  OdpovědětSmazat
 44. ,,ž,, šotek ruskej

  OdpovědětSmazat
 45. 19:54 už zase.Ty prográmku americké ambasády neber si do chřtánu slušné lidi, ořralo jako havel.

  OdpovědětSmazat
 46. 19:58 na Havla seru jako na Putera, paskřivče.

  OdpovědětSmazat
 47. 19:10 snadne vysvetleni pane !
  Je radost pracovat pro nektere firmy v Americe a je velmi neprijemne pracovat pro jine.
  To vetsinou zalezi na vedeni. Trump je obliben u pracujici tridy v New Yorku.

  Jsem uz v penzi a dozivam na Floride, jako tisice jinych penzistu. Nekteri moji sousede jsou z New Yorku a Trumpa znaji ! Mluvili s nim a pracovali na jeho projektech.

  Mluvi o nem positivne a budou ho volit 8.11...
  Ja ho budu volit na zaklade toho, CO RIKA a o co
  usiluje !

  Trump ma zajimavou povahu ! On nepatri do zadne KLIKY millionaru, kteri se deli na t.zv. NOVE PENIZE a STARE PENIZE. On je svuj a neda se koupit, ci zaradit do zadne skupiny..On je velmi individualni. Proto z neho maji Neocons strach !
  Nejlepe to bylo videt prave v Palm Beach ve meste millionaru, kteri o nem rekli , ze je priselec, t.zn. spolecenske poloodmitnuti. On se jim nevtiral a dnes se vtiraji oni jemu.

  Trump se casto v New Yorku bavi s vratnym, policajtem, ci pani uklizeckou. To o nem rikaji New Yorkcane. On je lidovy a oblibeny u tech co se zivi praci...

  Take nektere pracujici PROTLACIL na vysoke pozice, protoze mu imponovala jejich prace.
  On proste NENI SNOB ! Je velmi sikovny na odhadnuti kvalit, ktere jedinec ma.

  Hillary ma povest tyrana ke svemu personalu a zdemolovala v zachvatu vzteku nejakou mistnost ve White Housu, kdyz ji manzel zahybal s kde kym. Take Billa (presidenta) nekolikrat zmlatila...
  To oni pisi MEDIA.

  To co vam predkaladam ke cteni neni nic jineho nez PREKLAD informaci na internetu v mediich. (A z denniho styku zde narozenymi.)
  Proto Hillary bojuje o CENZURU !

  Jeste jedna zajimava vec o Trumpovi. On vubec nepije zadny alkohol a vubec nekouri. Jeho bratr umrel na alkoholism a Trumpovi to dalo velkou ranu.
  On ji opatrne a zdrave. Rad hraje golf..
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 48. Honolulu, jak vysvětlíš stejnou, válečnou, rétoriku obou kandidátů na viceprezidenty?
  http://aeronet.cz/news/video-debata-viceprezidentskych-kandidatu-v-usa-odhalila-spiknuti-oba-mluvili-proti-rusku-putinovi-a-zastanci-trumpa-neverili-vlastnim-usim-cz-titulky/
  Pokud by byla pravda, co píšeš, pak by dlouho Trump nevydržel na živu...

  OdpovědětSmazat
 49. 20:12, a umíš ty taky vůbec něco jiného, poseroutko?

  OdpovědětSmazat
 50. Nekolik slov o New Yorku !
  T.j. idealni mesto pro mlade lidi, kteri maji co nabidnout.
  To mesto nikdy nespi a porad se tam neco deje.
  Mesto je plne zabavi, s restauracemi z celeho sveta.
  (Pracoval jsem tam v 80-tych letech.)
  Mesto vsak NENI typicka Amerika. Amerika je LEPSI, nez New York..Kdyz New Yorkcan prekroci urcity vek, tak velmi usiluje o to, dostat se do klidu, nekam jinam a do prirody.

  Na severo zapad od New Yorku jsou CATSKILL Mountains a obyvatele mesta tam jezdi na vikend. Bohati jezdi na sever, tam kde je Adirondack (General Sejna se tam schovaval.)

  A Trump ma rad Floridu. Ja a tisice jinych take. Duvod nevim. Proto je kolem me tolik lidi z New Yorku a z Chicaga..
  Koncim panove, jdu za nema na pokec.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To proto ze se tam schazite vsichni zidi na sabesu a tancujete v klobrcech cernych po sezrani nekolika koz ktere se podriznou pro poteseni .Jinak mam na prodej pekny cerny botky a vrchcab po rabajovi z 16 stoleti trosicku obnseny ale zachovaly Hezky Hasasira

   Smazat
 51. 25:45 zminil jsem se o tom na zacatku teto diskuze. Je to nahore. Ahoj, prijdu vecer.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 52. Pro Nicka Honolulu: Díky za Vaši odpověď, ale jste mě nepřesvědčil. Víte ale já v ty empatické, lidumilovné pracháče - tak jak pišete o Trumpovi Vy, nevěřím. Ten člověk se stal kandidátem na presidenta a moc dobře ví o čem je politika. Dle pana VK z Aeronetu hraje komedii a mě se to jeví také. Vrátim se k té empatii a lidumilnosti. S kapitalistami je to stejné jako s profesionálními vojáky, jejichž povoláním je zabíjet lidi. Četl jste od G. de Maupassanta knihu Miláček? Hrdina této knihy byl relativně krátkou dobu u Cizinecké Legie. Vzpomenete si co řikal o tom, jak pro to, aby měli kvalitnější přisun jídla chodili střílet arabské vesničany a přitom jim zabavovali kozy, slepice.
  Myslíte si, že člověk, který celý život hromadí majetek v kapitalistickém světě - což je svět lhářů a cynických zlodějů, může zůstat čestný, empatický, usilující o dobro lidí. Kdyby si to dovolil, tak by nutně zbankrotil. Čestný kapitalista neexistuje. Vy si myslíte, že Trump předložil kandidaturu, aby spasil USA? To jste na omylu. Myslím, že 20:45 si myslí něco podobného jako já. Vysvětlit, že člen jeho týmu, kandidát na vicepresidenta říká něco jiného než on, lze skutečně jen po americku - je to stejný druh vysvětlení jako Američané vysvětlili zbombvardování těch syrských vojáků během příměří. Neřekl o tom Pencovi, že je skvělý chlap? Zde vyčuhuje jeho skutečná povaha jak sláma z bot.

  OdpovědětSmazat
 53. Mimochodem v Rusku se konají manevry do kterých je zapojeno nepřímo i 40 milionů lidí. Prověrka jestli to klapne v případě atomové války. V Moskvě každý prý vyfasoval jodové tablety a každý již má místo v protiatomovém úkrytu. My zde píšeme o tom jak krásný je New York. Doufejme, že ještě dlouho krásný bude. Naše media nic o nějaké Putinovém ultimatu nenapsaly - jo, zpráva v Seznamu, cz. uvádí, že Putin chce pobaltské státy - tak to pochopila manželka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čí manželka,Vaše? Tak to jste si moc dobře navybral....

   Smazat
 54. Jinak ještě dovětek k předchozímu: Ač jsem se snažil,já jsem tu zvěst o tom, že Putin chce Pobaltí, nikde nenašel. Jinak bych napsal ještě jeden dojem z návštěvy té internetové stránky. Noviny jsem četl celý svůj život /jsem šedesátník/ více než sporadicky. Rozdíl mezi novinami totality a tou internetovou stránkou je v tom, že socialistické noviny se snažily vypadat seriozně. Ta internetová stránka se o to nesnáží vůbec - vzhledem i obsahem - člověk si připadá, jak by navštívil blázinec, místo seriozních sdělení něco v tom smyslu jedna paní povídala druhé paní. Holt nová doba - myslím tak nově tu novou dobu nevnímala před námi žádná generace důchodců.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pobaltske "staty" by pro Putin abyla operace na 112 hodin v prochazkovem tempu beze ztrat.Podobne jako Gruzie a jini zlobivci chabeho rozumu. Ale nenaserte ho on ty provokace trpi jiz dlouho a jak se rika az se ucho utrhne

   Smazat
 55. 22:55 Kapitalismu je vice druhu nez Socialismu.
  Takze kdyz se setkate s NEregulovanym kapitalismem, tak zaplacete nad vydelkem. Regulovany kapitalismus - podle kapitalisticke Bible, pod nazvem TQM je vyborna vec. Ktery druh kapitalismu je v Cesku, NEVIM !

  Trump je STAVITEL/BUDOVATEL ! On stavi a prodava domy,
  byty, hotely atd.
  Byty ktere postavil si muzete koupit i VY ! Pokud Vam vyhovuje poloha, misto kde byt stoji.
  Ze stavebnictvi jsou jeho penize !
  Kdyz odvedete dobrou praci, tak mate dobrou odmenu.
  Za nekvalitni praci, samozrejme neplati NIKDO.

  Kolik jeho byty stoji NEVIM, protoze nechci zit v
  New Yorku, Chicagu ci Atlante. Touzim po klidu, zestarnul jsem. Pro mlade lidi je to vsak idealni investice a kouzelne bydleni.

  Jeste nez se odmlcim, tak vas chci informovat o novem prusvihu , ktery Trump ma.

  Jeb Busch (byvaly kandidat na presidenta) ma syna Billa.
  Ten se sesel s Trumpem a mel kazetovy nmagnetofon v kapsi.... Vyprovokoval Trumpa k hovoru o zenach a Trump pouzil SPROSTE slovo. (Zenske pohlavy.) Bill tu nahravku prinesl Hillary a ta z toho udelala SKANDAL.
  Obrazek o charakteru Billa si udelejte sami.
  nick HONOLULU se ozve zitra, na nejposledneji zitrejsi besede.

  OdpovědětSmazat
 56. Pročetl jsem si tu téměř všechny komentáře a jsem trochu roztrpčen. Nikdo si tu nedal tu práci, aby si něco o tom problému dohledal. Na AENews jsem do komentu psal, že to video v celé délce má trochu jiný význam. Je to jen motivační řeč na konferenci US army. Navíc pak tam docela obšírně hovoří o novém vedení boje a kritické nepřipravenosti USA. Prostě jen řekl, že tou peckou do bunkru v Aleppu jim rusové ukázali, kde jsou ve vývoji v určitých směrech a amíci se z toho teď můžou připos.... Není třeba se tu exhibovat nesmyslnými komenty, ale je třeba dohledat si potřebné informace a udělat si svůj střízlivý názor sám. Přeji hezký den.
  Piplos

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.