Reklama

čtvrtek 20. října 2016

VIDEO: Rusové rozmisťují na Aljašce v utajení své vojáky pro hybridní válku! Jsou to opravdu Rusové nebo provokace Pentagonu, která poslouží jako záminka k útoku na Rusko? [CZ Titulky]

- VK -

20.10.2016   AE News
Britský list The Daily Star citoval nejmenovaného bývalého vysokého důstojníka amerického námořnictva, který varuje obyvatele Aljašky, že Rusko začalo na území Aljašky rozmisťovat v utajení své vojáky, kteří přímo v odlehlých oblastech nacvičují silniční uzávěry v přestrojení za silničáře [1]. Invaze podle něho začne ponorkovým výsadkem nedaleko vesnice Wasilla na Aljašce [2].

Disponuje údajně důkazy, že se skupiny těchto operativců nastěhovávají do opuštěných motelů a bývalých základen americké armády z dob studené války, které byly počátkem 90. let zrušeny a opuštěny. Podobné informace přinášejí i další zdroje, takže tato informace posiluje obavy bezpečnostních analytiků, kteří poukazují na vyhrocenou eskalaci vztahů mezi Ruskem a USA. Samozřejmě, že v případě vojenského konfliktu by Rusko mohlo, nebo spíš muselo se zabývat možností obsazení Aljašky, ale tohle není model, který by Rusko mohlo jen tak bez pozornosti amerických služeb provádět na území USA. Aljaška je sice odlehlá lokalita s tak nízkou hustotou obyvatelstva, že když se něco stane turistovi, který není opatrný, tak už se nemusí vrátit živý a prostě zmizí, ale operace cizí armády by nemohla uniknout pozornosti.

Rusko má prý použít ponorku pro infiltraci Aljašku ruskými vojáky.


Představa, že by ruští vojáci v přestrojení nacvičovali přímo na Aljašce nějakou operaci a obsazovali tam opuštěné motely a základny, je velmi podivná. Ovšem celé by to začalo dostávat smysl ve chvíli, pokud by se jednalo o americké vojáky, kteří mají v případě potřeby hrát roli ruských diverzantů na Aljašce. Americká média by v případě krize s Ruskem potom oznámila, že na Aljašce operují v přestrojení ruští diverzanti, a že Vladimir Putin spustil na Aljašce hybridní válku stejně, jako v případě Krymu. A pokud by někdo z amerických jestřábů chtěl spustit válku s Ruskem, bude potřebovat záminku ruské agrese. A když se nepovedlo vyprovokovat Vladimira Putina k invazi na Ukrajinu v roce 2014, když se navíc ruské armádě daří v Sýrii kazit americké plány na rozvracení země a Rusko prostě nelze vykreslit jako agresora, tak prostě bude třeba ruskou agresi uměle vyrobit vlastními silami. Aljaška je vynikající tah.

 

Provokace Pentagonu na vyrobení záminky pro útok na Rusko?


Američané obviní z invaze na Aljašku ruské revizionisty a nacionalisty, kteří se nikdy nesmířili s tím, že car Alexander II. prodal v roce 1867 celé území Aljašky Spojeným státům. Americká veřejnost takovému zdůvodnění ruské invaze uvěří, protože i nyní je Rusko vykreslováno v tom smyslu, že obsadilo Krym proto, že se nikdy nesmířilo s tím, že Nikita Chruščev v roce 1954 připojil Krym k Ukrajině. Takže scénář a provokace bude dávat smysl i médiím. Rusko bude vykresleno jako agresor, které se rozhodlo na Aljašce rozpoutat hybridní válku podle modelu obsazení Krymu, aby mohlo Aljašku připojit zpátky k Rusku a americké zpravodajské služby v určité chvíli zasáhnou a tzv. ruské hybridní válečníky odhalí. Ale ještě předtím jim dovolí provést útok proti nějakému americkému vojenskému cíli na Aljašce, proti americké válečné lodi v přístavu apod.
Poblíž vesnice Wasilla na Aljašce má proběhnout invaze Rusů.


Jaká bude potom reakce Pentagonu v oficiální rovině? Buď bude z útoku přímo obviněn Vladimir Putin, že operaci na Aljašce nařídil a tím bude vyhlášena válka mezi USA a Ruskem, anebo se použije alternativní přístup, že Pentagon a média oznámí, že Vladimir Putin ztratil kontrolu na ruskými ozbrojenými silami, které začaly na Aljašce operovat bez Putinova vědomí. V takovém případě by byl Vladimir Putin vykreslen jako vůdce, který ztratil kontrolu nad ruským jaderným potenciálem, který ohrožuje celý svět a USA ve spojení s fíkovým listím NATO by schválily intervenci do Ruska. A to právě ze strachu, aby se ke zbraním nedostal někdo horší, než je Putin. Co je ovšem na takové provokaci opravdu nebezpečné, to je pozice Ruska a Vladimira Putina, jak by se mohl proti takovému nařčení bránit.

Jak by reagovali generálové v Rusku na Putina v čele jejich vojsk, ale bez jejich účasti a rozhodování? 

Ruská útočná ponorka třídy Akula.

Pokud by prohlásil, že o žádné operaci na Aljašce neví a Američané by předložili „důkazy“ anebo dokonce rusky mluvící komparzisty, kteří by hráli ruské hybridní zajaté válečníky, potom by mohlo dojít k tomu, že by uvnitř ruské armády vznikly pochybnosti, jestli opravdu jde o provokaci USA, anebo jestli Putin spouští vážně operace v cizině bez vědomí ruských generálů a soustředí do svých rukou veškerou moc. A kdo potom ty operace řídí? Nějací tajní generálové okolo Putina? Samotní generálové v ruském štábu by mohli začít mít strach o své pozice, že je někdo obchází, a to by byla pro Vladimira Putina nebezpečná pozice. Snaha o vykreslení Ruska jako agresora je ze strany USA patrná už desítky let. A zinscenovaná provokace na Aljašce by přímo nabídla záminku, jak obvinit Rusko z agresivního revizionismu.

Největším problémem pro USA je pozitivní a tvůrčí role Ruska ve světě v poslední době. Stále více států se odklání od americké politiky a vykreslovat Rusko jako agresora je stále těžší. Rusko se nenechalo vyprovokovat k invazi na Ukrajinu, nenechalo se vyprovokovat ani k neuváženým reakcím na americké provokace v Sýrii, takže kde teď Američané najdou záminku pro útok na Rusko, když Rusko se nechce nechat vyprovokovat? Zbývá poslední možnost, prostě si vyrobit záminku a zinscenovat ruský hybridní útok na Aljašku, který se mediálně pokryje v západních médiích a podpoří se falešnými důkazy a svědky. Toto je daleko pravděpodobnější, než představa, že by Vladimir Putin vyslal doopravdy na Aljašku hybridní válečníky ruské armády.

*Titulky ve videu zapnete tlačítkem „CC“ v liště videa.
-VK-
Šéfredaktor AE News

31 komentářů :

 1. Dvořák se asi ožral

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:50 Dvořák ne, ale buď se ožral redaktor britského listu The Daily Star, nebo ten nejmenovaný bývalý vysoký důstojník amerického námořnictva. Někomu z nich hráblo určitě. Poněkud zapoměli, že vyhlášení samostatnosti Krymu bylo na základě referenda. To jako předpokládají, že na Aljašce tamní Eskymáci uspořádají referendum, vyhlásí "Autonomní republiku Aljaška" a požádají o připojení k RF? Pokud ne, tak žijí v přesvědčení, že RF přepadla a násilím obsadila Krym. To je vlastně oficiální Západní verze, pak jsou takové fantasmagorie pochopitelné.

   Smazat
 2. No - píčovina - proč? V tomhle zvráceném světě je možné úplně všechno, jak se můžeme přesvědčit dnes a denně. Zejména internetová publicistika je plná šoků. Šokovat čtenáře je dnes in, zřejmě z nějakého důvodu si media myslí, že občan potřebuje denní šoky a jobovky k životu. Vzpomínám si na Vovku Železného, jeho poloamerickou senkrůvnu TV Nova, první bulvár a šoky, a jeho "lidi to chtějí a my jim to dáme" - za šestadvacet let se to jen zdokonalilo. Žijeme krví, a tragediemi. Tak proč píčovina? Proč by to nebylo možné? I propaganda je schopná všeho, tak jak rozeznat blábol od pravdy a jde to ještě?

  OdpovědětSmazat
 3. Pokud ti US huni dotáhli debilizaci svého obyvatelstva až k takové "dokonalosti", že by i tento hoax mohlo spolknout, tak jsou v manipulaci fakt goebbelsovskými "mistry". O bystrosti úsudku těch postižených (z piety) raději nehovořit ...
  Protože tomu se i u nás musí dědek či děcko jen (útrpně) pousmát.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. SNP taky začalo, když se na Štrbském plese objevila německá ponorka.......

   Smazat
 4. Copak, Dvořáku?
  Lidé se ti tady smáli jaké dementní pičoviny sem pouštíš tak jsi je smázl? Ubožáčku, tak moc se snažíš. Ale asi to vynáší když už máš 4 byty v Praze a vilu. Nebo už je to víc?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co mají byty Dvořáka společného s obsahem článku? I kdyby vlastnil celou čtvrt města, tak ti je po tom houno! Raději se podívej na video a pak komentuj a nadávej, ale ne na Dvořáka! Gumo.

   Smazat
 5. Dívám se pro jistotu do kalendáře a není Silvestra a ani 1. apríla. :-D
  Taková pičovna, to snad není pravda :-D

  =======================================


  Copak, Dvořáku?
  Lidé se ti tady smáli jaké dementní pičoviny sem pouštíš tak jsi je smázl? Ubožáčku, tak moc se snažíš. Ale asi to vynáší když už máš 4 byty v Praze a vilu. Nebo už toho vlastníš víc?

  ========================================

  Dvořáku, můžeš to mazat kolikrát chceš, ty rudohnědý demente. Bude to tu dokud já budu chtít.

  OdpovědětSmazat
 6. Dívám se pro jistotu do kalendáře a není Silvestra a ani 1. apríla. :-D
  Taková pičovna, to snad není pravda :-D

  =======================================


  Copak, Dvořáku?
  Lidé se ti tady smáli jaké dementní pičoviny sem pouštíš tak jsi je smázl? Ubožáčku, tak moc se snažíš. Ale asi to vynáší když už máš 4 byty v Praze a vilu. Nebo už toho vlastníš víc?

  ========================================

  Dvořáku, můžeš to mazat kolikrát chceš, ty rudohnědý demente. Bude to tu dokud já budu chtít.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A proč se pořád tak štajfuješ a frajeříš? Serou tě ti čtyři byty, které údajně pan Dvořák má, nebo tě sere život obecně, nebo tě sere něco jiného? Nemyslím si, že by se článku někdo chechtal, protože na krvežíznivých sračkách nic k smíchu není, viz denní porce krvavých - jak jinak než amerických - sraček v televizi. Jsou to kraviny, ale k smíchu rozhodně ne. Zábava, kde se bavím krví a utrpením druhých, byť jen ve filmu - to už by byla zvrhlost, a od toho je jen krůček k defektům jako je střílení po lidech apod. Lidi, kteří se od malička krmí práškama na deprese ( taky import from the USA - zdravotnická lobby a byznys) vykolejí velmi snadno, ani ty blbý žvásty o teroristech to nespláchnou.A proč by měl být Dvořák zrovna "rudohnědý dement" jsme nepochopil vůbec - jak nazýváš dementy, kteří se klaní americkým desperátům, předvádějí imitace američanů, a co vypustí z huby, je ideologická sračka, jakou dříve museli vypouštět z hub významní komouši ( za totáče)? To by mně zajímalo. Jak je nazýváš?

   Smazat
  2. Netáhlo, co tu stále tapetuješ tu tvoje pitchoviny, copak panu Dvořákovi závidíš, ty retarde? Co tě vyhodil z bytu, že jsi neplatil anebo dělal bordel lopato? Sám jsi rudohnědý dement a ještě se tím chválíš havloidní kavárenská lopato.

   Smazat
 7. Prosím všechny, aby na ta ušácká přiblbla nereagovali. Je to pořád ta stejná chátra. Mají to v genech. Za RU byla pro Procházku, za první republiky hned božili RU pomníky, potom hájili protektorát, aby 8. května 45 začli věšet Němce - hlavně ty, se kterými spolupracovali a vedli ragovací gardy, pak v Únoru bojovali proti buržoustům, v 50´letech volali po popravách zrádců lidu, v 68´volali po socialismu s lidskou tváří, pak zasedli ae stranických komisích, zosnovali antichartu, aby v 89´bojovali za demokracii. Prostě pořád ta stejná verbež, která nemá žádnou morálku, slušnost, jen táhne za mocnými a jejich penězi. Je třeba je ohlídat a už konečně té hydře utnout hlavu. Chamraď Beinertovská. Bez skrupulí přes noc převléknou kabát a se stejnou vervou a zarputilostí hanobí ty, které den předtím velebili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nemá chybu. Naprostá pravda. A smutná. Bohužel.

   Smazat
 8. Dívám se pro jistotu do kalendáře a není Silvestra a ani 1. apríla. :-D
  Taková pičovna, to snad není pravda :-D

  =======================================


  Copak, Dvořáku?
  Lidé se ti tady smáli jaké dementní pičoviny sem pouštíš tak jsi je smázl? Ubožáčku, tak moc se snažíš. Ale asi to vynáší když už máš 4 byty v Praze a vilu. Nebo už toho vlastníš víc?

  ========================================

  Dvořáku, můžeš to mazat kolikrát chceš, ty rudohnědý demente. Bude to tu dokud já budu chtít.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To moje JJ,JJpravda vymazal taky.

   Smazat
  2. A co takhle přestat s tou tvojí diskuzní píčovinou! Nebo tě rajcuje představa ubohého triumfu nad Dvořákem, že stačíš opakovat tu sračku rychleji, než on to stihne mazat? Jsi obyčejný pako - vůbec nic zajímavýho na tom není a já být panem Dvořákem, kašlu na tebe, zvracej si tady co chceš. Doufám, že ses ukojil. A dík za info, že má pan Dvořák v Praze čtyři byty - já mám v Praze tři domy, až je koupím, budou mí, já jsem z Kutné Hory, z Kutné Hory koudelníkův syn.

   Smazat
  3. 21:58-Áaa náš dement, pro kterého jsou mazána celá vlákna. Omlouvám se svému Blogu z křivého obvinění.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. On nezná ty výrazy,protože není odborník v IT.

   Smazat
  6. Ten debil se ale cítí odborníkem na všechno. Má přece celých 9 tříd ZŠ, jak se pochlubil.

   Smazat
  7. Pane Dvořáku,zrovna jste mi zase vymazal můj příspěvek z 22:28,Vy máte něco proti pornu?

   Smazat
  8. Na Ústecku prý každé desáté dítě nedochodí základní školu. To je asi jako ten problém s těmi nedonošenými,jaká matka,takové dítě.

   Smazat
  9. Jo ták,Vy jste nemyslel toho Dvořáka. Omlouvám se,nenapadlo mne to.

   Smazat
  10. Nemám nic proti pornu, ale děvčata, co tu se mnou pracují to považují za ponižování. Tož tak. Dvóřa

   Smazat
  11. Fakt? Nelíbí se jim,co dělají?

   Smazat
 9. tomudle blabolu snad ani americky blbecci neuverej zapadni zumpa uz nevi co udelat proti rusku

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale ty jsi těm blábolům uvěřil. Gratuluji.

   Smazat
  2. Admine, pitomce a škůdce bych nemazal. Oni se usvědčují sami. Vugárnostmi i tím, že nejsou schopni vyargumentovat svoje názory. Většinou budou mít nějaký ten problém. K politování.

   Smazat
  3. Přesně tak. Ani já bych nemazal. Tyto choré výjevy svědčí o tom, s čím musíme ze strany svých spoluobčanů vždycky počítat.Kdyby jich nebylo, ani bychom netušili, čeho jsou lidi schopní a jak přemýšlí. Jeden starý slavný filosof napsal ... "Zaplať pánbůh za lidskou malost - neboť bez lidské malosti, nebylo by ani lidské velikosti!"...
   Jak by se poznala lidská velikost, moudrost, tolerance, nadhled, a vkus, kdyby nebylo lidské malosti, blbosti, nesnášenlivosti, a nevkusu?

   Smazat
 10. Kriste pane, HOAX převzatý z Aeronet, který to převzal od InfoWars.

  Poznámka pro Admina: To je NR již na tom tak mizerně, že neumí ani zkopírovat pár obrázků a vložit video, které není z Youtube, ale z Vimea? Poradím - klik vpraco nahoře na šipku (Share), poté v modrém políčku klik zcela vpravo na a obdržíte URL pro vložení na stránku. Jen je potřebné upravit rozměry videa, podle potřeby.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je fajn, když se v textu nezobrazují HTML znaky. Tak to opravím česky - poté v modrém políčku klik zcela vpravo na špičatou hranatou závorku s lomítkem uprostřed. Uprostřed pole se objeví URL, kterou je pak potřebné zkopírovat na svou stránku.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.