Reklama

.

.

pondělí 3. října 2016

Víme, kde jsou peníze

Martin Koller
3. 10. 2016
Stále se řeší co s uprchlíky a ilegálními migranty, kdy a za co se budeme bránit. Úsvit s Blokem proti islamizaci mají recept na nezvané hosty i na získání peněz pro řešení problémů. A něco by možná zbylo i na demokratickými vládami opomíjenou českou rodinu a její děti.


Už dávno navrhuji, aby ilegálové byli umístěni na ostrovech mimo Evropu, protože představují riziko bezpečností, ekonomické a zdravotní. Jejich integrace, z níž si chtějí udělat kšeft na věčné časy politické neziskovky podporované u nás především ANO, ČSSD, Zelenými a TOP 09, není ekonomicky potřebná a navíc je nereálná z důvodu islámské saláfistické ideologie většiny z nich. Evropu považují za dobyté území a Evropany za svoje otroky, které jim dal Alláh, aby jim sloužili. Jak jinak by se měli dívat na cizince, kteří je vítají jako nějaké hrdiny a cpou jim zdarma potraviny, nápoje, oblečení, ubytování a kapesné o jakém se jim doma ani nezdálo, a to bez jakékoli protislužby. Když něco provedou, nic se jim nestane a policie je jako vyvolené chrání před místními obyvateli. K tomu přispívají ještě pracovnice některých neziskovek, které jim poskytují sexuální služby.

Nelze se proto divit, že vidí Evropu jako území děvek a ubohých kastrátů, kteří se neumí postarat ani o svoje ženy a pracují na to, aby se bohabojní muslimové měli dobře a mohli šířit svoji víru, i násilím. Dokladem je neúspěšnost integrace muslimů ve Francii, Švédsku, Dánsku i Německu, především mladé druhé a třetí generace narozené v Evropě. V posledních dvou zemích už v podstatě legalizují islámské pedofily, takže mohou čekat ve školách těhotné čtrnáctileté manželky jako výsledek islámského multikulturalismu.

Z hlediska technologického vývoje 4. průmyslové revoluce bude poptávka po pracovních silách klesat až o 40%, a jestli může něco zachránit planetu před ekologickou katastrofou, tak je to radikální snížení počtu lidí. Globalisté a trockisté v EU dělají pravý opak. Začít bychom mohli klidně v Evropě, kde je více, než 20 milionů vlastních nezaměstnaných, kteří na rozdíl od ilegálních migrantů chtějí pracovat, ovládají jazyk, znají zákony a většinou mají školní i odborné znalosti. Pro ně všemožné výhody nejsou.

Takzvané neomarxisty vidím jako trockisty z několika důvodů. Marx především nikdy nepropagoval míchání ras a novodobé globalistické otrokářství. Současní takzvaní neomarxisté byli v opozici i proti Sovětskému svazu, který se opíral o marxismus. Západní takzvaní neomarxisté se opírají, mimo jiné, o názory Sergeje Uljanova, utajovaného bratra V. I. Lenina. Ten žil nejprve řadu let s Trockým v Mexiku, poté v Bagdádu a nakonec na Kubě, kde roku 1965 zemřel. Je tvůrcem názoru, že poslední nadějí komunismu je islám. Napsal několik knih, které jsou u nás prakticky neznámé. O rozvoj jeho islamistických vizí v kombinaci s idejemi Coudenhove Kalergiho se postarali především levicoví myslitelé ve Francii. Jeden z nejvýznamnějších, původně komunista Roger Garaudy nakonec přestoupil na islám a poté se pod novým jménem Ragaa věnoval kritice evropské společnosti a civilizace. Vysloužil si za to řadu vysokých ocenění a vyznamenání v islámských zemích. Ideologie rasistického protibělošského a protievropského multikulturalismu na bázi afrikanizace a islámu tedy není jen dílem německo-japonského míšence a dědičně zatíženého narkomana Coudenhove Kalergiho z dvacátých let minulého století a později amerického ideologa Thomase Barnetta z let osmdesátých, ale rovněž trockisty Sergeje Uljanova a jeho následovníků, především ve Francii.

Evropští trockisté jsou v současné době vykonavateli vůle amerických globalistů, kteří se opírají především o názory Thomase Barnetta, který doporučuje dovézt každý rok do Evropy 1,5 milionu černochů a křížením s Evropankami vytvořit světle hnědou rasu s inteligencí dostačující na práci v továrnách a zemědělství, ale nedostatečně kreativní k odporu vůči otrokářským globalistům.

Obecně lze konstatovat, že většina současných migrantů nepřináší nic pozitivního, natož nějaké obohacení. Nanejvýš posilují paralelní uzavřené islámské komunity v řadě západoevropských zemí, které jsou základnami islámského terorismu. Proto lze navrhnou jejich umístění na ostrovech mimo evropskou pevninu. Na ostrovech by ilegálové dostali základní ubytování v táborech, základní stravu a lékařské ošetření, a to na náklady mateřských zemí.

V případě islámských zemí by jim měla pomoci především Saúdská Arábie, na niž by měl civilizovaný svět vyvinout patřičný nátlak. Mohla by tak využívat svoje peníze dané Alláhem lépe, než na podporu islámského terorismu. Od roku 1980 toto ropné království investovalo na export islámu 80 miliard dolarů.

Mateřské země, které jsou ve válce, by si ilegály po jejím ukončení odvezly. V případě, že se tam neválčí, odvezly by si je hned. Ilegál by měl mít automaticky zakázáno doživotně žádat o asyl, pracovní pobyt, nebo občanství v EU, protože vědomě porušil zákony EU ilegálním vstupem na území unie! V případě, že by mateřské země na svoje občany neplatily, požádaly by EU a USA (s Tureckem a Saúdskou Arábií, hlavními tvůrci takzvané uprchlické krize) o půjčku MMF, nebo jinou globalistickou finanční instituci, která podporuje multikulturalismus a islámskou invazi. Ta by si mohla dluh od mateřských zemí ilegálů vymoci. K tomu by mohly dopomoci i mezinárodní sankce proti takovým neplatičům.

Pokud by peníze na humanitární pomoc mimo Evropu dále chyběly, existuje v rámci EU vydatný zdroj. Kupříkladu stačí snížit o 60% i více platy a důchody desítek tisíc všemožných byrokratů a dalších příživníků v EU, počínaje eurokomisaři, Junckerem a Schultzem s jejich 29 000 EUR měsíčně. Ani tak Juncker nebude muset pít krabicové víno. Naprostá většina z nich přece nadšeně prosazuje pomoc všemožným takzvaným uprchlíkům, takže se jistě rádi vzdají části svého nezaslouženého luxusu. Je to slušná hromádka miliard EUR a představme si to z hlediska všech zemí EU a mimounijních zemí, které s EU spolupracují, včetně plateb.

Rovněž by se mohly na polovinu i méně snížit náklady na domácí servis ve prospěch byrokratů EU z jednotlivých zemí a náklady na tisíce služebních cest do Bruselu. Jen reprezentace jednoho z každých 17 krajů naší republiky a pobyt jednoho reprezentanta kraje v Bruselu stojí ročně přes 600 milionů korun. (v rámci volební kampaně se člověk leccos dozví) Taková reprezentace by se mohla zrušit, protože jen plní kapsy protekčním partajníkům a kasy jejich partají.

Pokud by peníze dále chyběly, stačí zastavit podporu protinárodním politickým neziskovkám a minimalizovat peníze směřující do EU na různé multikulturní a ekologické projekty, počínaje solární a řepkovou zlodějinou. V neposlední řadě zastavit penězotoky do korupčních černých děr Kosovo a Ukrajina, kde je podpora z EU stejně rozkradena bez jakéhokoli pozitivního efektu. O výpalném Turecku nemá smysl se vůbec bavit.

Rovněž naše platby do OSN dlouhodobě postrádají jakýkoli smysl a efekt s výjimkou bobtnajících kont protekčních diplomatů v New Yorku, kteří jen posluhují globalistům. Nedávno dostali nápad, že by evropské země měly přijmout 10% všech migrantů ve světě. Když k tomu připočteme jejich Strategii udržitelného rozvoje, z níž vychází protinárodní strategie 2030 naší současné vlády, můžeme OSN hodnotit jako nebezpečný a nepřátelský subjekt, do nějž nemá smysl cpát peníze. Uvedené zdroje by bohatě pokryly nejen humanitární pomoc skutečným uprchlíkům, ale ještě by se mohly využít k podpoře evropských, u nás českých, rodin a jejich dětí.

22 komentářů :

 1. Děkuji za článek.

  Marxe bych až tolik neobhajoval, protože to byla taky pěkná svině,která nenáviděla Slovany a kdo ví, kdo mu vlastně předepsal tu celkem velmi dobrou ekonomickou analýzu kapitalismu,jako vykořisťování člověka člověkem, ale naprosto zásadní informace je, že: "poslední nadějí komunismu je islám "- názor trockisty Sergeje Uljanova ! Asi není třeba k tomu nic dodávat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marxe neobhajuje. Použil ho jen jako základnu pro porovnání s neomarxistickými trockisty.

   Vymazat
 2. To je právě ten rozdíl mezi socializmem a kapitalizmem:
  kapitalizmus je postaven na vykořisťování člověka člověkem, kdežto v socializmu to bylo přesně naopak. KV

  OdpovědětVymazat
 3. S prominutim panove, proc si nekdo mysli, ze ten kdo se vylihl ze vztahu cernocha a Evropanky bude nekdy pracovat ?
  On rozhodne nebude ! (Znam Afriku.)

  Neocons, (organizace na podporu Leona Trotskeho), byla zalozena v roce 1930 v Americe. Byla to nenapadna a zasnena organizace..Po roce 1989 zacala byt tak agresivni a aktivni, ze nas udivovala...
  Jejich hlavnich clenu je 90 a Pat Buchanan je zmapoval a sestrojil jejich seznam...

  Jejich snahou, je nekonecnou revoluci spojenou s anarchii ovladnout cely svet...Samozrejme, ze oni pocitaji s tim, ze potom budou svetu vladnout.

  Jejich velitelem je
  Bill Kristol ! On nejen, ze dela komentatora, ale je take analysta a strateg...

  Zatim jim vse vychazelo velmi dobre, ale Donald Trump jim ted rozbiji babovecky a cura do piskoviste..
  Takze neni zatim jasne co z toho bude. Oni jsou na Trumpa alergicti.
  Amerika je rozdelena, jak jeste nikdy nebyla.
  Zapomel jsem rict, ze namaji radi Rusko. Rusko je jim prekazkou.
  nick honolulu - keen observer.


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. doktor Možná, že Evropany považují za kastráty - ale šáhnout mně někdo na přítelkyni, tak mu nacpu vlastní koule do úst a to i s jeho početnou familií.Rád si to odsedím.

   Vymazat
  2. ono nejde o kastraty ale o antisocialni vladni politiku ktera nepodporuje mlade rodiny nedostupnost bydleni

   Vymazat
  3. Nemajú radi Rusko? Rusko je územie. Naopak, to by radi chceli! Nemajú radi Rusov, aj keď sa ani s jedným nikdy nestretli, lebo im to hučia teledebny...

   Vymazat
  4. Ja zas nechápem, prečo si myslia, že Európanky si budú brať černochov! Veď už len osobnostné vlastnosti bývajú prekážkou! Čo ešte kultúrne - o zjave ani nehovoriac! A nezdá sa mi ani, že by sa naši muži išli pobiť za černošku!

   Vymazat
 4. Nevím co se řeší, Kadáfímu dlužili za ropu tuším 200 miliard dolarů, tak proč z toho nefinancují "uprchlickou" krizi? To je "dobrá" metoda, vypůjčit si peníze a potom zavraždit věřitele.

  OdpovědětVymazat
 5. Jenže kdybychom přestali platit na OSN tak by chdák Zadolárek nedostal tu trafiku v komisi OSN pro udržitelný rozvoj do které ho zvolili. Vláda už na jeho novou funkci odsouhlasila 0,6 miliardy Kč. A kdo ví jakou trafiku má v Bruseli slíbenou Bohouš Sralbotka. Z toho by asi taky nic nebylo. Daňový poplatník se určitě rád složí na to aby tito dva idioti odešli ze země. A i na Burešovu řepku a bioplnyky furt ještě zbejvá...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem ČSSD nevolil, moje svědomí je čisté.

   Vymazat
 6. Jak je to možné, že takové jelito dostalo k dispozici tolik peněz. Čekal bych, že bude odměňovat banderovce.

  OdpovědětVymazat
 7. Martin Koller se již dost odkopal.Dlouho jsem to nepochopil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zakázal bych mu přístup do knihovny Václava Havla.

   Vymazat
  2. Bedřichu, co jste zjistil při tom odkopání Martina Kollera? Je obřezán jako Vy nebo ne?

   Vymazat
 8. Vstupné do kni-hovny Václava Havla bych stanovil na 5000,- denně. "Vzdělání" není přece zadarmo. Taky mohli Václava Havla vycpat a mít ho tam pod sklem. To by byla paráda. :-)

  OdpovědětVymazat
 9. postarat bychom se měli jen o uprchlíky, kteří podporují legální syrskou vládu. To znamená i to, že v případě potřeby za vlast i bojují. Syrská vláda se je schopna o uprchlíky postarat, potřebuje ale pomoc. Pořád je to lepší než cpát peníze Turecku nebo komukoliv v Libyi či jinému v Africe. Bohužel, nyní už je to zřejmě ve fázi tvrdého boje o ovládnutí světa a logika jde stranou.

  OdpovědětVymazat
 10. Nejspíš se toho nedožiji, ale děti se už budou učit, že náš soused se jmenuje Německá islámská republika.

  OdpovědětVymazat
 11. Obecně lze konstatovat, že většina současných migrantů nepřináší nic pozitivního, natož nějaké obohacení.

  xxxxxxxxxxxx

  Ano, nejenže nepřináší nic pozitivního, ale právě naopak, jen samá negativa, bordel, jaký je v Africe, se vším všudy. Nic netvoří, dokáží jen spotřebovávat a ničit.
  Jsou to kanibalové. Při IQ60-85 nejsou s evropskou civilizací kompatibilní.
  Dovede si někdo představit, že by se Evropanům najednou začaly rodit děti s IQ60-85? Kam by to došlo?
  Přesně tam to dojde s kanibaly z Afriky.

  Autorovi dávám palec nahoru!

  OdpovědětVymazat
 12. Ví tady vůbec někdo, co je to neomarxismus a kdo jsou jeho hlavní myslitelé?! Nebo se tady jenom protimarxisticky, protikomunisticky a protisocialisticky žvaní!?

  OdpovědětVymazat